BiH Monti Pajton 3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
valterbranisarajevo

#1 BiH Monti Pajton 3

Post by valterbranisarajevo » 10/06/2006 12:29

Susret sa bh. Navijacima u Minhenu

Kad vec nema BiH, BH Fanaticosi navijaju za Iran

A kada nema BiH, ko su favoriti?

Nemamo nekih favorita, ali vecina nas navija za Iran, jer nam je priajteljska zemlja, a Njemacku jer tu zivimo. Da su se plasirali Turci navijali bi za njih.

Oslobodjenje 10.06.2006.

Ovo je primjer naseg klasicnog BiH krkanluka i papanluka. :x

Ovako razmisljaju oni koji za nasu reprezentaciju navijaju sa zastavama Saudijske Arabije i ostalih prijateljskih drzava. :(

karanana

Post by karanana » 10/06/2006 12:36

a da su rekli da navijaju za srbiju ili hrvatsku, to te nebi iznerviralo....a kakva je razlika? jedni su te tukli i ubijali a drugi ti koliko toliko pomagali. pa zasto ne navijati za ove druge.

semso poplava

Post by semso poplava » 10/06/2006 12:45

Upravo tako!
Sta tebe boli qrac ko za koga navija!
Sto se mene tice (a to ti je i kulturnije) ti Pericu mozes komotno i za Holandiju navijat ogrnut zastavom sa duginim bojama :lol:

valterbranisarajevo

Post by valterbranisarajevo » 10/06/2006 13:18

karanana wrote:a da su rekli da navijaju za srbiju ili hrvatsku, to te nebi iznerviralo....a kakva je razlika? jedni su te tukli i ubijali a drugi ti koliko toliko pomagali. pa zasto ne navijati za ove druge.
To mene vec dugo nervira,, pa ne vidim razloga da me ne nervira i ovo drugo.

Ponekad treba pocisiti i pred svojim vratima. :D

Ja cu na utakmicama nase reprezentacije nositi iskljucivo zastavu nase drzave i navijati za nju. :-)

valterbranisarajevo

Post by valterbranisarajevo » 10/06/2006 13:21

valterbranisarajevo wrote:
karanana wrote:a da su rekli da navijaju za srbiju ili hrvatsku, to te nebi iznerviralo....a kakva je razlika? jedni su te tukli i ubijali a drugi ti koliko toliko pomagali. pa zasto ne navijati za ove druge.
To mene vec dugo nervira, pa ne vidim razloga da me ne nervira i ovo drugo.

Ovo nije neko izjavio u svoje ime nego u ime organizovane navijacke grupe koja uglavnom predstavlja BiH navijace na utakmicama nase reprezentacije u svijetu.

Ja cu na utakmicama nase reprezentacije nositi iskljucivo zastavu nase drzave i navijati za nju. :-)
A ko ti je taj Peric Tita ti? :?

armin00

Post by armin00 » 10/06/2006 13:25

ko je taj novinar sto je piso to?? Sta koji qrac uzima BHF u usta?

H

Post by H » 10/06/2006 13:28

Ovo nije neko izjavio u svoje ime nego u ime organizovane navijacke grupe koja uglavnom predstavlja BiH navijace na utakmicama nase reprezentacije u svijetu.

:lol: :lol: :lol:

Pa valjda Valter. Ko je tebi birao nik?! :-)

senada

Post by senada » 10/06/2006 13:29

H wrote:
valterbranisarajevo wrote: To mene vec dugo nervira, pa ne vidim razloga da me ne nervira i ovo drugo.

:lol: :lol: :lol:

Pa valjda Valter. Ko je tebi birao nik?! :-)
Vladimir Peric Valter

:zzzz:

karanana

Post by karanana » 10/06/2006 13:31

nisam ja tog Perica spomenuo nego ovaj Semso i ne znam ko je.

Zasto se nose Saudijske zastave na utakmice reprezentacije BiH je sada vec druga tema. Ti si otpoceo topic na temu ko ce za koga navijati. Vidim da tu ima neke povezanosti ali ipak, svako ima pravo da navija za koga hoce i mislim da nisu nista pogresno ti ljudi rekli kad su rekli da je Iran prijateljska zemlja, ma koliko to politicki nekorektno bilo da se govori sada.

Mislim da se u Srbiji niko ne buni kada Srbi navijaju za Grcku ili Rusiju ili obratno, u slucaju kad nema tvoje reprezentacije. Zaista ne vidim razlog zasto zoves ove ljude primitivcima ako navijaju za Iran.

valterbranisarajevo

Post by valterbranisarajevo » 10/06/2006 13:35

A to, mene je na pocetku bacilo da me ne daj boze nije uporedio sa Ratkom Pericem :lol:

valterbranisarajevo

Post by valterbranisarajevo » 10/06/2006 13:40

Ako vec nema tvoje reprezentacije onda neka to za koga ces navijati bude tvoja mala tajna, naravno licna. Ali nije OK da pripadnici jedne navijacke grupe koja predstavlja Bih u svijetu izjavljuju tako nesto.

Hoce li BH fanaticosi ostalih nacionalnosti podrzati tu ideju.

I naravno ovo ce jedva docekati neki da bi time opravdali svoje navijanje za susjedne drzave.

Kada vec nema Bih, mi navijamo za SCG

ili Kada vec nema Bih, mi navijamo za CRO,

Naravno oni bi ionako navijali za komsije, ali to je vec njihovo vlastito smece koje moraju sami pocistiti.

zzzzz

Post by zzzzz » 10/06/2006 13:45

Svako navija za one koji mu se cine "najblizi". To nije vezano samo za nas vec za sve narode i zemlje.

Neke zemlje su izuzetak, kad ih mnogi podrzavaju iz neke vrste sazaljenja ili sto su simpaticni svima, kao sto je to bio slucaj sa Jamajkom.

Sjecam se EP u Holandiji/Belgiji i razocaranosti "sjevernoevropskog bloka" (citaj germanskog) totalnim krahom koji su dozivjele njihove reprezentacije u odnosu na jug Evrope. Otvoreno se o tome pisalo i govorilo......tesko da ce jedan Norvezanin ili Holandjanin, navijati za Italiju u utakmici protiv Engleske ili Danske.

valterbranisarajevo

Post by valterbranisarajevo » 10/06/2006 14:12

Pa zar nisu mogli reci da ce navijati za prijateljski Japan koji donira milione za rekonstrukciju nase popaljene drzave.

Ili za prijateljsku Svedsku koja je otvorila svoje granice i spasila hiljade Bosanaca i Hercegovaca i napravila od njih gospodu.

ili ili

Ja isto tako imam svog favorita na SP, ali to je moja licna stvar i necu nikome naturati da me mora podrzati u mojoj odluci.

mehopuzic

Post by mehopuzic » 10/06/2006 14:19

pa ti ljudi koji uzimaju socijalu i žive u njemackoj, švedskoj, holandiji oni ce da navijaju za iran

*ebo ih IRAN!! sto ne odu dole da žive...

zzzzz

Post by zzzzz » 10/06/2006 14:21

valterbranisarajevo wrote:Pa zar nisu mogli reci da ce navijati za prijateljski Japan koji donira milione za rekonstrukciju nase popaljene drzave.

Ili za prijateljsku Svedsku koja je otvorila svoje granice i spasila hiljade Bosanaca i Hercegovaca i napravila od njih gospodu.

ili ili

Ja isto tako imam svog favorita na SP, ali to je moja licna stvar i necu nikome naturati da me mora podrzati u mojoj odluci.
Rekoh ti da niko ne razmislja tako pa zasto bi Bosanci??? I ta Svedska, kao i ostale evropske zemlje, zaradjuje milijarde na iranskom trzistu ali ipak nema dvoumljenja kad igraju Iran i Engleska za koga ce navijati.

Svi se mi vodimo predrasudama i na osnovu njih zasnivamo svoje stavove.

Ja navijam za Barcelonu jer se pokazala kao nas istinski prijatelj, drag mi je Iran zbog pomoci koju smo dobili u ratu.

valterbranisarajevo

Post by valterbranisarajevo » 10/06/2006 14:29

pa onda se izvlaci zakljucak da su u bosanskom loncu svi isti, da saje samo neko meso malo masnije, a neko nije.

Sto u sustini odgovara onima koji tvrde da je ovdje bio gradjanski rat. :(

valterbranisarajevo

Post by valterbranisarajevo » 10/06/2006 14:31

valterbranisarajevo wrote:pa onda se izvlaci zakljucak da su u bosanskom loncu svi isti, da je samo neko meso malo masnije, a neko nije.

Sto u sustini, na zalost, odgovara onima koji tvrde da je ovdje bio gradjanski rat. :(

Pa upravo su razne gluposti "BH patriota" prilicno doprinijele da imamo ovakvu nakaradnu drzavu. :x

-=DoMaGoJ=-

Post by -=DoMaGoJ=- » 11/06/2006 19:10

Po ovoj vašoj logici, BiH bi najviše trebala navijati za SAD, jer da njih nije bilo nebi ni bilo NATO udara po bosanskim Srbima.

Uglavnom gluposti. Dobro govori Valter.

taxi_driver

Post by taxi_driver » 11/06/2006 19:34

i ja bas ne kontam zasto navijaju za iran?ili je to ona laticeva izjava da mu je blizi svaki arapin nego komsija krscanin.
i ja se pitam zasto niko od nas pobjeglica nije otisao u iran?nego svi smo se uhljebili na zapadu a kad igraju npr njemacka i iran navijaju za iran.

Prenj

Post by Prenj » 11/06/2006 19:38

Steta, a djelovali su tako bosanski ...

edikamedika

Post by edikamedika » 11/06/2006 21:00

Navijati za Tursku??? drzavu koja je unistila srednjovjekovno bosansko kraljevstvo.

Krasna logika.

sarajevac

Post by sarajevac » 11/06/2006 21:31

valterbranisarajevo wrote:Ako vec nema tvoje reprezentacije onda neka to za koga ces navijati bude tvoja mala tajna, naravno licna. Ali nije OK da pripadnici jedne navijacke grupe koja predstavlja Bih u svijetu izjavljuju tako nesto.

Hoce li BH fanaticosi ostalih nacionalnosti podrzati tu ideju.

I naravno ovo ce jedva docekati neki da bi time opravdali svoje navijanje za susjedne drzave.

Kada vec nema Bih, mi navijamo za SCG

ili Kada vec nema Bih, mi navijamo za CRO,

Naravno oni bi ionako navijali za komsije, ali to je vec njihovo vlastito smece koje moraju sami pocistiti.
valter je u pravu. sve ovo. bezze potez tih fanaticosa. al s druge strane, koga briga uopste?

i da nisam saznao ovu informaciju ne mislim da bih sta izgubio :D

-=DoMaGoJ=-

Post by -=DoMaGoJ=- » 12/06/2006 01:41

Ja osobno navijam naravno za Hrvatsku prvo, a potom za Australiju (Hrvatska B ekipa :D ). Draga mi je i Njemačka (radi Hrvata što tamo žive i prijateljstva) te Italija (moji susjedi i zato što pričam talijanski :D ).

Jedva čekam tekmu protiv Australije jer idem na nju. Aleeeeee aleeeeee
Proslavitit ćemo s potocima pive prolazak u osmine :-D

winetou

Post by winetou » 12/06/2006 10:41

Smiješno udruženje, počevši od imena... :oops:

Dobro im je i ono Bosnian pride, world wide od naravno onog white pride, world wide :lol:

Post Reply