European Superleague

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply

Podržavate li formiranje Super Lige

Da
34
16%
Ne
150
69%
Svejedno mi je
32
15%
 
Total votes: 216

kakabanja213
Posts: 2109
Joined: 10/12/2012 22:16

#726 Re: European Superleague

Post by kakabanja213 »

nosara wrote: 20/04/2021 11:34 Fudbal danas jeste brzi, ali da je bolji, nesto ne bih rekao. U svakom slucaju pare koje trose ne mogu se opravdati. a svi su u dubiozi po milijardu. Besmisleno.
Slazem se. Ali oni pretpostavljaju da ce svpjom zatvorenom ligom uzeti vise love i isplatiti te dugove koje su sami napravili ( i hoce). Ako moze debil na play stationu od istih takvih debila naplatiti milione ne mogu ni zamisliti sta su oni u stanju napraviti od vec izgradjenih imena preko milijarde sljedbenika. To da li cu ja ili ti gledati placati i sl. to je najmanji problem. Ima ko hoce.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#727 Re: European Superleague

Post by Raigor Stonehoof »

spinel_ wrote: 20/04/2021 11:39 PSG je pametno ovo odradio.
Kad izbace ove separatiste iz polufinala njima automatski daju titulu LP :izet:
Koga ce ba izbacit, sta ima :-) puno praznih prijetnji, nista se nece ostvariti. Cuj izbacit, cuj zabranit utakmice, cuj zabranit igracima reprezentaciju :lol: :lol:
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#728 Re: European Superleague

Post by spinel_ »

darius_maximus wrote: 20/04/2021 09:44
nosara wrote: 20/04/2021 09:38
E, neka se i Galacticos oglasio.
Sad cekamo i Figa i ostalu kompaniju da nam jave kako su fanovi najbitniji.
Pa Figo se prvi javio :izet:

User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#729 Re: European Superleague

Post by spinel_ »

Raigor Stonehoof wrote: 20/04/2021 11:40
spinel_ wrote: 20/04/2021 11:39 PSG je pametno ovo odradio.
Kad izbace ove separatiste iz polufinala njima automatski daju titulu LP :izet:
Koga ce ba izbacit, sta ima :-) puno praznih prijetnji, nista se nece ostvariti. Cuj izbacit, cuj zabranit utakmice, cuj zabranit igracima reprezentaciju :lol: :lol:
Ce da vidimo u petak :mrgreen: :izet:
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#730 Re: European Superleague

Post by nosara »

kakabanja213 wrote: 20/04/2021 11:40
nosara wrote: 20/04/2021 11:34 Fudbal danas jeste brzi, ali da je bolji, nesto ne bih rekao. U svakom slucaju pare koje trose ne mogu se opravdati. a svi su u dubiozi po milijardu. Besmisleno.
Slazem se. Ali oni pretpostavljaju da ce svpjom zatvorenom ligom uzeti vise love i isplatiti te dugove koje su sami napravili ( i hoce). Ako moze debil na play stationu od istih takvih debila naplatiti milione ne mogu ni zamisliti sta su oni u stanju napraviti od vec izgradjenih imena preko milijarde sljedbenika. To da li cu ja ili ti gledati placati i sl. to je najmanji problem. Ima ko hoce.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#731 Re: European Superleague

Post by MUNAFIK »

deogest wrote: 20/04/2021 11:17
MUNAFIK wrote: 20/04/2021 04:12
deogest wrote: 20/04/2021 02:18 Jbg zivi se brze, nemas vremena za gledat nesto 2 sata sto je dosadno.

To si recimo dobio s filmovima. Netflixom i tako. Prije uzmes kasetu i kad je prvih 10 min dosadan film, nisi ga gasio i pustao drugi.

Prije 100 i nesto godina covjek na Novom Zelandu kad je rodjen, ostajao je tu citav zivot. Sad avionom stigne na kraj svijeta za 24 sata.
Pa sta ako se zivi brze ne znaci to da trebamo biti idioti... Cuj zivi se brze ja i?

Nista ti ne garantuje da bilo koja utakmica nece biti dosadna, nekad ce biti nekad nece i to je fudbal... Nije fudbal toliko popularan jer su utakmice dosadne. Sve je to suplja...

Tvoj nacin pravdanja stvari je djetinjast, TIK TOK - dobro je to jer zaradjuju pare....

Programiraju se generacije na 15 sekindi paznje - sta ces zivi se brze...

Mislim WTF, to je jako plitko razmisljanje i OK je to, takva si osoba, razmisljas o stvarima na taj nacin imas pravo na to ali to i dalje ostaje jako plitak nacin razmisljanja o stvarima i zivotu.

To sto se danas brzo zivi ne znaci da trebamo biti debili, nego bas radi svih tih mogucnosti mkzemo zivjeti bolje, kvalitetnije i trositi vrijeme na bitne stvari u zivotu...
Cuj moje razmisljnje plitko jer je tebi Tik-Tok debilan i krivo ti sto ljudi zaradjuju astronomske cifre lezeci, ono sto ti neces za dva zivota :lol:

Ti mora da si legenda na partijima.

Da se razumijemo, slazem se ja s tobom oko toga, ali mi na to ne mozemo uticati. Dat cu primjer evo...kad okrenem na danasnje crtane filmove- vidim koliko su debilni i ne mogu shvatit da ono nekom moze bit zanimljivo, jer recimo pripadam generaciji klasika s Cartoon Networka, pa RTL 2 na njemackom prije i tako.

Ali onda skontam da svaka generacija ima nesto svoje, i ono sto je meni bilo zanimljivo prije 20 godina, ne moze bit zanimljivo i djetetu koji je rodjen 2015 godine, kontas?

Ti crtici prije su vjerovatno njima glupi i dosadni. Nama je Playstation 1 bio vrh vrhova, ali njima bi to bilo smijesno.

To je tako, svijet se modernizuje i to treba prihvatiti. Ljudi od 16 godina sada zaradjuju na internetu, u tim godinama mi jos jeli pijesak. Dajem primjer samo.

I onda skontas da mi sve gledamo to kroz nostalgiju. Pa danas se igra PET puta bolji, brzi i ljepsi nogomet, nema tu nikakve dileme. Stoperi provedu u teretani vise za 5 dana nego neko za svu karijeru 80ih. Pa samo ukucaj na yt i vidi kako su se vukli po terenu tih godina, odbrane haman nije nigdje bilo- a vidi sad, prije 10 godima za Messija kavez pravili.

Ti nastavi ziviti u proslosti, vozi Yugu, jedi napolitanke
I mond cokoladice ako ih nadjes, gledaj ono sto si gledao prije 20 godina- niko ti ne brani.

Sve je prije bilo bolje. Jest- JER NISMO ZNALI ZA BOLJE.

Nikakve ovo veze nema sa nostalgijom to je suplja prica svih varalica kada zele da ti prodaju sranje upakovano u takvu retoriku promjena, napretka bla bla... To je tako bilo kroz cijelu historiju i opet evo danas u 2021 brane se vrijednosti koje varalice napadaju hiljadama godina... Vrijednosti ostaju i dalje iste.

Nije to sukob generacija, nije to 'mi stari ne razumijemo mlade' nego jednostavno ako je nesto glupo onda je glupo... Humor na tiktoku se sveo mlacenje guzovima, i snimanju nekakvih debilnih faca 15 sekundi... I ja zato kazem da je debilno, a ne sto neki pametni klinac od 16 godina snimi kreativni video i na tome zaradi lovu...


Ljudsko ponasanje se da programirati i to je ono sto se radi i to u jako pogresnom pravcu za interese Bog zna cega.

Pa hvala Bogu da je sport napredovao, to je normalno, tehnologija napredovala i to je suoer i nista od toga nije u suprotnosti sa sa postovanjem vrijednosti. Postedi nas te price 'vozi yugu i gledaj ono sto si gledo prije 20 godina' koristim sve blagodati zivota 21 stoljeca, ali mogu slobodno da kazem da je nesto glupo jer je glupo.

Evo ova super liga je glupost i to skoro svako, relevantan za fudbal, kaze isto jer se bazira iskljucivo na novcu i ni na cemu vise!!! Novac je naravno bitan, ali nije najbitniji i tu se mi razlikujemo i to nema veze sa nostalgijom.
doktor78
Posts: 3014
Joined: 14/09/2006 11:02

#732 Re: European Superleague

Post by doktor78 »

vaučer wrote: 20/04/2021 10:55 Zapanjuje me količina licemjerja kako kod političara, nogometnih dužnosnika, tako i kod navijača. Svi navedeni su bez trena okljevanja jahali isti voz fetišizacije novca u nogometu bar tri decenije. Od političara koji su otvorili širom vrata hedge fondovima i naštafkim državicama da kupuju klubove, medijskih kuća koje su digli samozadovoljavanje oko velikih transfera na razinu umjetnosti, saveza koji su podržavali dizanje cijena, onemogućavali safe-standing i jeftinije karte, UEFE i FIFE koji su korumpirani do kosti i koji godišnje uzimaju 300 miliona eura za ništa, koji se nisu ozbiljno borili za regulaciju plaća i troškova agenata do navijača koji su već dvadeset godina odsječeni od stare paradigme nogometa kao 'radničkog sporta', koji slave na ulicama kad klub iskešira (zaduži se) za novog igrača i koji protestuju kad klub ne kupuje dovoljno (mada samo pokušava poslovati pozitivno). Svi do jednog nemaju nikakvo pravo za moralno popovanje oko formiranja Super Lige.

Šta su mislili da će se dogoditi? Otvorimo širom vrata u srce najbitnijih klubova i liga organizacijama koje imaju stostruko više novca od nas. Podržimo svaku deregulaciju tržišta, čak nemojmo kazniti očito kršenje naših pravila kao u slučaju Manchester Citya i drugih. Navijače isključimo što je više moguće iz glavnih utakmica prodajom 50%+ karata našim korporativnim partnerima. Napunimo kalendar besmislenim utakmicama, idiotskim klupskim i međunarodnim kvazi-natjecanjima kako bi zaradili još više. Tokom pandemije prodajmo online pristup utakmicama za ogromne pare kako bismo dodatno muzli navijače. Sve to i još puno, puno više i sad, u ovom trenutku - je previše?

Ma daj molim te, nek svi kolektivno popuše. Jedina smislena alternativa Super Ligi nije Liga Prvaka, posebno ne u ovom nakaradnom novom sistemu koji je u direktnoj kontradikciji s parolama o spasu nogometa koje UEFA povraća zadnjih par dana. Jedina smislena alternativa je stroga regulacija nogometnog tržišta, salary cap, obavezna prodaja udjela u klubovima navijačima i ulaganje puno većeg dijela financijskog kolača u niže stepenice piramide. Ali to njih ne zanima, nikog to ne zanima. Sve što ih kolektivno zanima je status quo. Da isti beru kajmak i da isti pune kase - ali da imaju iluziju da plaćaju za nešto 's dušom' dok ustvari već decenijama cuclaju korporativnu sisu i samo su obični konzumenti.
Mudro zboriš. I ova Liga prvaka već godinama nije to što joj ime kaže, kad u njoj učestvuju četvero- i peto-plasirani iz pojedinih prvenstava.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#733 Re: European Superleague

Post by nosara »

User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#734 Re: European Superleague

Post by nosara »

User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#735 Re: European Superleague

Post by nosara »

User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#736 Re: European Superleague

Post by nosara »

User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#737 Re: European Superleague

Post by nosara »

User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#738 Re: European Superleague

Post by nosara »

Image
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#739 Re: European Superleague

Post by spinel_ »

I Mesa Bazdarevic izrazio zabrinutost :lol: :izet:
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#740 Re: European Superleague

Post by deogest »

MUNAFIK wrote: 20/04/2021 11:45
deogest wrote: 20/04/2021 11:17
MUNAFIK wrote: 20/04/2021 04:12

Pa sta ako se zivi brze ne znaci to da trebamo biti idioti... Cuj zivi se brze ja i?

Nista ti ne garantuje da bilo koja utakmica nece biti dosadna, nekad ce biti nekad nece i to je fudbal... Nije fudbal toliko popularan jer su utakmice dosadne. Sve je to suplja...

Tvoj nacin pravdanja stvari je djetinjast, TIK TOK - dobro je to jer zaradjuju pare....

Programiraju se generacije na 15 sekindi paznje - sta ces zivi se brze...

Mislim WTF, to je jako plitko razmisljanje i OK je to, takva si osoba, razmisljas o stvarima na taj nacin imas pravo na to ali to i dalje ostaje jako plitak nacin razmisljanja o stvarima i zivotu.

To sto se danas brzo zivi ne znaci da trebamo biti debili, nego bas radi svih tih mogucnosti mkzemo zivjeti bolje, kvalitetnije i trositi vrijeme na bitne stvari u zivotu...
Cuj moje razmisljnje plitko jer je tebi Tik-Tok debilan i krivo ti sto ljudi zaradjuju astronomske cifre lezeci, ono sto ti neces za dva zivota :lol:

Ti mora da si legenda na partijima.

Da se razumijemo, slazem se ja s tobom oko toga, ali mi na to ne mozemo uticati. Dat cu primjer evo...kad okrenem na danasnje crtane filmove- vidim koliko su debilni i ne mogu shvatit da ono nekom moze bit zanimljivo, jer recimo pripadam generaciji klasika s Cartoon Networka, pa RTL 2 na njemackom prije i tako.

Ali onda skontam da svaka generacija ima nesto svoje, i ono sto je meni bilo zanimljivo prije 20 godina, ne moze bit zanimljivo i djetetu koji je rodjen 2015 godine, kontas?

Ti crtici prije su vjerovatno njima glupi i dosadni. Nama je Playstation 1 bio vrh vrhova, ali njima bi to bilo smijesno.

To je tako, svijet se modernizuje i to treba prihvatiti. Ljudi od 16 godina sada zaradjuju na internetu, u tim godinama mi jos jeli pijesak. Dajem primjer samo.

I onda skontas da mi sve gledamo to kroz nostalgiju. Pa danas se igra PET puta bolji, brzi i ljepsi nogomet, nema tu nikakve dileme. Stoperi provedu u teretani vise za 5 dana nego neko za svu karijeru 80ih. Pa samo ukucaj na yt i vidi kako su se vukli po terenu tih godina, odbrane haman nije nigdje bilo- a vidi sad, prije 10 godima za Messija kavez pravili.

Ti nastavi ziviti u proslosti, vozi Yugu, jedi napolitanke
I mond cokoladice ako ih nadjes, gledaj ono sto si gledao prije 20 godina- niko ti ne brani.

Sve je prije bilo bolje. Jest- JER NISMO ZNALI ZA BOLJE.

Nikakve ovo veze nema sa nostalgijom to je suplja prica svih varalica kada zele da ti prodaju sranje upakovano u takvu retoriku promjena, napretka bla bla... To je tako bilo kroz cijelu historiju i opet evo danas u 2021 brane se vrijednosti koje varalice napadaju hiljadama godina... Vrijednosti ostaju i dalje iste.

Nije to sukob generacija, nije to 'mi stari ne razumijemo mlade' nego jednostavno ako je nesto glupo onda je glupo... Humor na tiktoku se sveo mlacenje guzovima, i snimanju nekakvih debilnih faca 15 sekundi... I ja zato kazem da je debilno, a ne sto neki pametni klinac od 16 godina snimi kreativni video i na tome zaradi lovu...


Ljudsko ponasanje se da programirati i to je ono sto se radi i to u jako pogresnom pravcu za interese Bog zna cega.

Pa hvala Bogu da je sport napredovao, to je normalno, tehnologija napredovala i to je suoer i nista od toga nije u suprotnosti sa sa postovanjem vrijednosti. Postedi nas te price 'vozi yugu i gledaj ono sto si gledo prije 20 godina' koristim sve blagodati zivota 21 stoljeca, ali mogu slobodno da kazem da je nesto glupo jer je glupo.

Evo ova super liga je glupost i to skoro svako, relevantan za fudbal, kaze isto jer se bazira iskljucivo na novcu i ni na cemu vise!!! Novac je naravno bitan, ali nije najbitniji i tu se mi razlikujemo i to nema veze sa nostalgijom.
Opet ti kazem, njima je to zanimljivo nama nije. Nama prije bili Teletabisi zanimljivi, oponasalo ih pola svijeta prije 20 godina a danas bi to ovima bilo smijesno.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#741 Re: European Superleague

Post by Romanista 101% »

spinel_ wrote: 20/04/2021 11:39 PSG je pametno ovo odradio.
Kad izbace ove separatiste iz polufinala njima automatski daju titulu LP :izet:
U tom slucaju Roma i Villareal igrali bi finale LE :D
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#742 Re: European Superleague

Post by spinel_ »

Romanista 101% wrote: 20/04/2021 11:53
spinel_ wrote: 20/04/2021 11:39 PSG je pametno ovo odradio.
Kad izbace ove separatiste iz polufinala njima automatski daju titulu LP :izet:
U tom slucaju Roma i Villareal igrali bi finale LE :D
PodrzaJem :thumbup:
kakabanja213
Posts: 2109
Joined: 10/12/2012 22:16

#743 Re: European Superleague

Post by kakabanja213 »

nosara wrote: 20/04/2021 11:44
kakabanja213 wrote: 20/04/2021 11:40
nosara wrote: 20/04/2021 11:34 Fudbal danas jeste brzi, ali da je bolji, nesto ne bih rekao. U svakom slucaju pare koje trose ne mogu se opravdati. a svi su u dubiozi po milijardu. Besmisleno.
Slazem se. Ali oni pretpostavljaju da ce svpjom zatvorenom ligom uzeti vise love i isplatiti te dugove koje su sami napravili ( i hoce). Ako moze debil na play stationu od istih takvih debila naplatiti milione ne mogu ni zamisliti sta su oni u stanju napraviti od vec izgradjenih imena preko milijarde sljedbenika. To da li cu ja ili ti gledati placati i sl. to je najmanji problem. Ima ko hoce.
Vidi ti stedljivog Rumenigea. Sto su cekali da recimo Gorecki istekne ugovor sa Salkeom pa ga onda kupili. Mogao je kao i svaki fudbalski romantik reci produzi ti sa Salkeom pa cemo te mi kupiti. Ne bi mozda ove godine Salke morao potpisivati Vedu za platu od 5000.
kakabanja213
Posts: 2109
Joined: 10/12/2012 22:16

#744 Re: European Superleague

Post by kakabanja213 »

nosara wrote: 20/04/2021 11:50 Image
Ovaj Gazidis izgleda pravi posao radi. Nema trofeja ali i najmanji dugovi.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#745 Re: European Superleague

Post by ruud »

spinel_ wrote: 20/04/2021 11:39 PSG je pametno ovo odradio.
Kad izbace ove separatiste iz polufinala njima automatski daju titulu LP :izet:
Real Madrid, Chelsea i Manchester City su izborili ove sezone polufinale Lige prvaka, zajedno s PSG-om, a Perez kaže da nema govora o njihovom izbacivanju zbog rata s UEFA-om.

“Zakon nas štiti”, istaknuo je Perez
Ne vjerujem da se isplati ijednoj strani.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#746 Re: European Superleague

Post by MUNAFIK »

deogest wrote: 20/04/2021 11:51
MUNAFIK wrote: 20/04/2021 11:45
deogest wrote: 20/04/2021 11:17

Cuj moje razmisljnje plitko jer je tebi Tik-Tok debilan i krivo ti sto ljudi zaradjuju astronomske cifre lezeci, ono sto ti neces za dva zivota :lol:

Ti mora da si legenda na partijima.

Da se razumijemo, slazem se ja s tobom oko toga, ali mi na to ne mozemo uticati. Dat cu primjer evo...kad okrenem na danasnje crtane filmove- vidim koliko su debilni i ne mogu shvatit da ono nekom moze bit zanimljivo, jer recimo pripadam generaciji klasika s Cartoon Networka, pa RTL 2 na njemackom prije i tako.

Ali onda skontam da svaka generacija ima nesto svoje, i ono sto je meni bilo zanimljivo prije 20 godina, ne moze bit zanimljivo i djetetu koji je rodjen 2015 godine, kontas?

Ti crtici prije su vjerovatno njima glupi i dosadni. Nama je Playstation 1 bio vrh vrhova, ali njima bi to bilo smijesno.

To je tako, svijet se modernizuje i to treba prihvatiti. Ljudi od 16 godina sada zaradjuju na internetu, u tim godinama mi jos jeli pijesak. Dajem primjer samo.

I onda skontas da mi sve gledamo to kroz nostalgiju. Pa danas se igra PET puta bolji, brzi i ljepsi nogomet, nema tu nikakve dileme. Stoperi provedu u teretani vise za 5 dana nego neko za svu karijeru 80ih. Pa samo ukucaj na yt i vidi kako su se vukli po terenu tih godina, odbrane haman nije nigdje bilo- a vidi sad, prije 10 godima za Messija kavez pravili.

Ti nastavi ziviti u proslosti, vozi Yugu, jedi napolitanke
I mond cokoladice ako ih nadjes, gledaj ono sto si gledao prije 20 godina- niko ti ne brani.

Sve je prije bilo bolje. Jest- JER NISMO ZNALI ZA BOLJE.

Nikakve ovo veze nema sa nostalgijom to je suplja prica svih varalica kada zele da ti prodaju sranje upakovano u takvu retoriku promjena, napretka bla bla... To je tako bilo kroz cijelu historiju i opet evo danas u 2021 brane se vrijednosti koje varalice napadaju hiljadama godina... Vrijednosti ostaju i dalje iste.

Nije to sukob generacija, nije to 'mi stari ne razumijemo mlade' nego jednostavno ako je nesto glupo onda je glupo... Humor na tiktoku se sveo mlacenje guzovima, i snimanju nekakvih debilnih faca 15 sekundi... I ja zato kazem da je debilno, a ne sto neki pametni klinac od 16 godina snimi kreativni video i na tome zaradi lovu...


Ljudsko ponasanje se da programirati i to je ono sto se radi i to u jako pogresnom pravcu za interese Bog zna cega.

Pa hvala Bogu da je sport napredovao, to je normalno, tehnologija napredovala i to je suoer i nista od toga nije u suprotnosti sa sa postovanjem vrijednosti. Postedi nas te price 'vozi yugu i gledaj ono sto si gledo prije 20 godina' koristim sve blagodati zivota 21 stoljeca, ali mogu slobodno da kazem da je nesto glupo jer je glupo.

Evo ova super liga je glupost i to skoro svako, relevantan za fudbal, kaze isto jer se bazira iskljucivo na novcu i ni na cemu vise!!! Novac je naravno bitan, ali nije najbitniji i tu se mi razlikujemo i to nema veze sa nostalgijom.
Opet ti kazem, njima je to zanimljivo nama nije. Nama prije bili Teletabisi zanimljivi, oponasalo ih pola svijeta prije 20 godina a danas bi to ovima bilo smijesno.
Odosmo sa teme, teletabisi su zanimljivi i danas populaciji za koju su pravljni, a to su BEBE!

Zanimljivo je uvijek bilo gledat gluposti, ali namse to nije servirao kao UZOR nego nesto cemu bi se nasmijali i rekli vidi debila...

Ja pricam sto se danas debilno ponasanje i sadrzaji bez talenta, karaktera, humora postavljaju kao UZOR i to je cijeli sistem algoritma jedne globalne drustvene platforme koja namece takve sadrzaje.

Ne pricamo mi o istim stvarima druze... Uglavnom kako stvari stoje tesko da ce bit ista od ove super lige. :-)
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#747 Re: European Superleague

Post by nosara »

Image

:thumbup:
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#748 Re: European Superleague

Post by ruud »

fake tweet. :wink:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#749 Re: European Superleague

Post by Raigor Stonehoof »

nosara wrote: 20/04/2021 12:12 Image

:thumbup:
Jel ti krivo sto Videoton nisu pozvali, sad bi zeljo imao trofej kupa uefa :lol: :P

Inace, koga boli kurac, ovi su rekli da ce prenijet trofeje, pa ce Real pocet sa 13, Milan sa 7 itd
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#750 Re: European Superleague

Post by nosara »

ruud wrote: 20/04/2021 12:20 fake tweet. :wink:
:lol:
Post Reply