Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
luckylaka
Posts: 22501
Joined: 15/01/2010 06:28

#5351 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Realno Borac nema sanse da bude pvaka ukoliko Sa ne bude jos losije nego danas.Ovo je konacno
Borac: -63

Željezničar (u gostima) x

Tuzla City (kući) x

Sloboda (u gostima) x

Sarajevo:-65

Mladost (u gostima) x

Radnik (kući) 1

Olimpik (u gostima) 1
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#5352 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Iker C »

Realno svakom objektivnom ljubitelju fudbala u BiH je draze da Borac bude prvak nego Sarajevo. Zasto?
Pa Borac je i dalje klub koji pripada svim banjalucanima a Sarajevo je privatni klub vijetnamskog tajkuna.
Sarajevo je prvo u nasoj ligi pocelo sudijsko mesetarenje, bili su nedodirljivi od strane sudijske organizacije dok uvazeni predsjednik Saveza Vico Zeljkovic nije postavio nove pravednije temelje sudijske organizacije.
splinter
Posts: 7443
Joined: 08/10/2011 12:28

#5353 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

markomilanov wrote: 12/05/2021 00:03
splinter wrote: 08/05/2021 19:58
markomilanov wrote: 08/05/2021 19:56 Ime mu je Stojan a preziva Vranješ, najbolji igrač lige, Borac šampion BiH.
:lol:
I šta bi, Stojan mvp, najbolji strijelac, Borac šampion, kakav sam ja fudbalski znalac.
Ne provaljuj se. 90% golova dao il' iz penala il' poslije nedosuđenog offside. Da se kod nas nije godinu dana vukao ko beskorisna pometina još bih i pomislio da se radi o kakvom igraču.
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#5354 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by TheTraveler »

splinter wrote: 12/05/2021 06:07
markomilanov wrote: 12/05/2021 00:03
splinter wrote: 08/05/2021 19:58

:lol:
I šta bi, Stojan mvp, najbolji strijelac, Borac šampion, kakav sam ja fudbalski znalac.
Ne provaljuj se. 90% golova dao il' iz penala il' poslije nedosuđenog offside. Da se kod nas nije godinu dana vukao ko beskorisna pometina još bih i pomislio da se radi o kakvom igraču.
Vidis ba da Iker pise sa dva profila, nebil ko opsovo.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#5355 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

hrasno38 wrote: 11/05/2021 23:56 Prije par dana sam ovdje napisao nekome od Pitara koji je rekao da poslije TC idu lakse utakmice ili poslije drbija ne sjecam se da ce te utakmice biti puno teze nego ove sa tezim protivnicima. Ajde vise manje Sloboda je svoja pitanja rjesila ali Zizovic nije fan Sarajeva i nije dozvolio da i trenutak se opusti neko od njgeovih igraca. Ova tri davljenika su najopasnija a ponavljam Vico nece dozvoliti da ispadnu oba kluba iz RS-a tako da bi Sarajevo i te kako moglo biti zegano sa sudijama protiv Radnika a nece im biti veselo ni protiv Mladosti. Medjutim ja apsolutno jos uvijek ne vidim Borac kao prvaka jer ima i te kako gadan raspored i tri zestoko teske utakmice do kraja gdje ce 100% najmanje na jednoj kiksati a ja mislim da ce im Zeljo cvaknuti bod (izuzev ako ne bude za plata :lol: :lol: :lol: :lol: )
Nije ovo jos gotovo a sljedi i kup u kojem nisam siguran da se Borac nece lavovski boriti za duplu krunu jer to nema ni jedan klub iz RS-a
Titula je izgubljena i ne treba se vise tim baviti. Nadam se da ce sada otjerati trojanskog konja sa klupe.
Pustiti Mladost i Olimpik a protiv Radnika pritisnuti. Tako da im bar na taj nacin poremetimo planove. Moze sudija pokušati namjestati za Radnik ali vise od boda ne mogu uzeti.
Udruzenim snagama su ovo odradili. Preko sudija, drugih klubova, ucjenjivanjen našeg trenera. Klasična mafija.
splinter
Posts: 7443
Joined: 08/10/2011 12:28

#5356 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

animus wrote: 12/05/2021 08:32
hrasno38 wrote: 11/05/2021 23:56 Prije par dana sam ovdje napisao nekome od Pitara koji je rekao da poslije TC idu lakse utakmice ili poslije drbija ne sjecam se da ce te utakmice biti puno teze nego ove sa tezim protivnicima. Ajde vise manje Sloboda je svoja pitanja rjesila ali Zizovic nije fan Sarajeva i nije dozvolio da i trenutak se opusti neko od njgeovih igraca. Ova tri davljenika su najopasnija a ponavljam Vico nece dozvoliti da ispadnu oba kluba iz RS-a tako da bi Sarajevo i te kako moglo biti zegano sa sudijama protiv Radnika a nece im biti veselo ni protiv Mladosti. Medjutim ja apsolutno jos uvijek ne vidim Borac kao prvaka jer ima i te kako gadan raspored i tri zestoko teske utakmice do kraja gdje ce 100% najmanje na jednoj kiksati a ja mislim da ce im Zeljo cvaknuti bod (izuzev ako ne bude za plata :lol: :lol: :lol: :lol: )
Nije ovo jos gotovo a sljedi i kup u kojem nisam siguran da se Borac nece lavovski boriti za duplu krunu jer to nema ni jedan klub iz RS-a
Titula je izgubljena i ne treba se vise tim baviti. Nadam se da ce sada otjerati trojanskog konja sa klupe.
Pustiti Mladost i Olimpik a protiv Radnika pritisnuti. Tako da im bar na taj nacin poremetimo planove. Moze sudija pokušati namjestati za Radnik ali vise od boda ne mogu uzeti.
Udruzenim snagama su ovo odradili. Preko sudija, drugih klubova, ucjenjivanjen našeg trenera. Klasična mafija.
A sve je počelo sudijskim masakriranjem Željezničara u nastavku prvenstva, tako je već u startu bio izbačen iz dalje trke direktan konkurent za Evropu, a realno Amar je bio jedini trener koji se mogao remplovat sa njima i u završnici prvenstva pomrsiti račune. Eto možda još malo i Dudić da ima garda i zagalmi ponekad. Potom i ostavka E. Hadžića kod komšija pod krinkom loših rezultata, dok je Vinko i dalje ostao da minira rezultate.
Ja imam osjećaj da mi uzmemo borca, expresno bismo otali bez licence za naradenu godinu.
Ali vidjet ćemo lopta je okrugla pa , koliko god je drugi šutali ona nekad ima svoj neočekivani efej . . .
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#5357 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

splinter wrote: 12/05/2021 08:44
animus wrote: 12/05/2021 08:32
hrasno38 wrote: 11/05/2021 23:56 Prije par dana sam ovdje napisao nekome od Pitara koji je rekao da poslije TC idu lakse utakmice ili poslije drbija ne sjecam se da ce te utakmice biti puno teze nego ove sa tezim protivnicima. Ajde vise manje Sloboda je svoja pitanja rjesila ali Zizovic nije fan Sarajeva i nije dozvolio da i trenutak se opusti neko od njgeovih igraca. Ova tri davljenika su najopasnija a ponavljam Vico nece dozvoliti da ispadnu oba kluba iz RS-a tako da bi Sarajevo i te kako moglo biti zegano sa sudijama protiv Radnika a nece im biti veselo ni protiv Mladosti. Medjutim ja apsolutno jos uvijek ne vidim Borac kao prvaka jer ima i te kako gadan raspored i tri zestoko teske utakmice do kraja gdje ce 100% najmanje na jednoj kiksati a ja mislim da ce im Zeljo cvaknuti bod (izuzev ako ne bude za plata :lol: :lol: :lol: :lol: )
Nije ovo jos gotovo a sljedi i kup u kojem nisam siguran da se Borac nece lavovski boriti za duplu krunu jer to nema ni jedan klub iz RS-a
Titula je izgubljena i ne treba se vise tim baviti. Nadam se da ce sada otjerati trojanskog konja sa klupe.
Pustiti Mladost i Olimpik a protiv Radnika pritisnuti. Tako da im bar na taj nacin poremetimo planove. Moze sudija pokušati namjestati za Radnik ali vise od boda ne mogu uzeti.
Udruzenim snagama su ovo odradili. Preko sudija, drugih klubova, ucjenjivanjen našeg trenera. Klasična mafija.
A sve je počelo sudijskim masakriranjem Željezničara u nastavku prvenstva, tako je već u startu bio izbačen iz dalje trke direktan konkurent za Evropu, a realno Amar je bio jedini trener koji se mogao remplovat sa njima i u završnici prvenstva pomrsiti račune. Eto možda još malo i Dudić da ima garda i zagalmi ponekad. Potom i ostavka E. Hadžića kod komšija pod krinkom loših rezultata, dok je Vinko i dalje ostao da minira rezultate.
Ja imam osjećaj da mi uzmemo borca, expresno bismo otali bez licence za naradenu godinu.
Ali vidjet ćemo lopta je okrugla pa , koliko god je drugi šutali ona nekad ima svoj neočekivani efej . . .
Neka nam je Maksimovic zadovoljan i ponosan, kao da je sve posteno :)
I pri izboru u Savez su svi bili razjedinjeni, zato imamo Colpu :-)

Sumnjam da ce Borac ista omesti, taman da i Zeljo povede s dva razlike, uvijek je sudija tu da pomogne.
Hvala Pilavu za taj glas zbog koje je Bilbija sudio.
Bas me interesuje hoce li ovaj put biti ikakve sankcije.

PS U junu definitivno organizovati ponovno sastanak klubova, ova sexona je zavrsena, ali je pitanje sta ce tek sljedece biti....
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#5358 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

jestel i kup halalili?
edode
Posts: 102
Joined: 28/04/2021 14:31

#5359 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by edode »

sezona kao i svaka prethodna ... optuzbe, muljaze, uvrede ... stanje u bih redovno :thumbup:
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#5360 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by TheTraveler »

plain vanilla wrote: 12/05/2021 09:03 jestel i kup halalili?
[yt]http://youtu.be/MA7ZLl9pxAI?t=4[/yt]
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#5361 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

last mohicans wrote: 11/05/2021 13:42
Blixen wrote: 11/05/2021 09:20
foxlife wrote: 11/05/2021 07:15 Celik za 2 mjeseca krece u borbu za prvu ligu federacije
ako cemo iskreno to im je prirodni habitat :D
nisu se oni u svojoj istoriji naigrali prvih liga
Kontaju Zeničani prosetat ce se svake godine u viši rang kao Glasgow, hoce ali u kurcu.
ma nema sanse
ko ispadne taj se tesko vraca
User avatar
Slo Burner
Posts: 5359
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#5362 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Slo Burner »

Za sad samo submit report na Uefinoj stranici.
Ovo Dodikovo mahalanje juce bi ih moglo izbaciti na par godina
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#5363 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

plain vanilla wrote: 12/05/2021 09:03 jestel i kup halalili?
U kupu ko da druga ekipa igra. Tu su pravo dobro odigrali. Vidi se da se nesto mulja. Vinka odstraniti ako vec nisu i uzeti kup. Mozda Vico i dozvoli normalno sudjenje sad kad je prvenstvo gotovo.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#5364 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

splinter wrote: 12/05/2021 08:44
animus wrote: 12/05/2021 08:32
hrasno38 wrote: 11/05/2021 23:56 Prije par dana sam ovdje napisao nekome od Pitara koji je rekao da poslije TC idu lakse utakmice ili poslije drbija ne sjecam se da ce te utakmice biti puno teze nego ove sa tezim protivnicima. Ajde vise manje Sloboda je svoja pitanja rjesila ali Zizovic nije fan Sarajeva i nije dozvolio da i trenutak se opusti neko od njgeovih igraca. Ova tri davljenika su najopasnija a ponavljam Vico nece dozvoliti da ispadnu oba kluba iz RS-a tako da bi Sarajevo i te kako moglo biti zegano sa sudijama protiv Radnika a nece im biti veselo ni protiv Mladosti. Medjutim ja apsolutno jos uvijek ne vidim Borac kao prvaka jer ima i te kako gadan raspored i tri zestoko teske utakmice do kraja gdje ce 100% najmanje na jednoj kiksati a ja mislim da ce im Zeljo cvaknuti bod (izuzev ako ne bude za plata :lol: :lol: :lol: :lol: )
Nije ovo jos gotovo a sljedi i kup u kojem nisam siguran da se Borac nece lavovski boriti za duplu krunu jer to nema ni jedan klub iz RS-a
Titula je izgubljena i ne treba se vise tim baviti. Nadam se da ce sada otjerati trojanskog konja sa klupe.
Pustiti Mladost i Olimpik a protiv Radnika pritisnuti. Tako da im bar na taj nacin poremetimo planove. Moze sudija pokušati namjestati za Radnik ali vise od boda ne mogu uzeti.
Udruzenim snagama su ovo odradili. Preko sudija, drugih klubova, ucjenjivanjen našeg trenera. Klasična mafija.
A sve je počelo sudijskim masakriranjem Željezničara u nastavku prvenstva, tako je već u startu bio izbačen iz dalje trke direktan konkurent za Evropu, a realno Amar je bio jedini trener koji se mogao remplovat sa njima i u završnici prvenstva pomrsiti račune. Eto možda još malo i Dudić da ima garda i zagalmi ponekad. Potom i ostavka E. Hadžića kod komšija pod krinkom loših rezultata, dok je Vinko i dalje ostao da minira rezultate.
Ja imam osjećaj da mi uzmemo borca, expresno bismo otali bez licence za naradenu godinu.
Ali vidjet ćemo lopta je okrugla pa , koliko god je drugi šutali ona nekad ima svoj neočekivani efej . . .
Pametno su odradili. Iskljuci Želju iz borbe, pa onda Velež sjebi, Širokom otmi bitne bodove i na kraju jos i Sarajevo sa vise metoda potopi. I onda Dodik slavodobitno kaže na skupštini šumske da ce Borac biti prvak. Juce je javno obznanjen plan.
Zrinjski je popusio Evropu radi tih štimanja.
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#5365 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

Ali šta nem Arena uradi, pa to je nevjerovatno.

Cijela sezona prođe bez ijedne emisije o PLBiH, ako je kakva diskutabilna situacija u korist Borca, nema drugog ugla kamere...
Bože sačuvaj, haman ko Sjeverna Koreja :roll:

Izdeverati ova tri kola, i onda fino klubovi da sjednu i dogovore zajednički nastup.
Prije početka sezone, dok niko još ne bude oštećen :)
Sarajevo, Željo, Velež, Sloboda, Zrinjski, Široki, Mladost, Olimpik (ako ostanu u ligi), pa i Posušje.

Namjerno bez Tuzla City, znamo šta Azmir misli :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#5366 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

animus wrote: 12/05/2021 09:58
plain vanilla wrote: 12/05/2021 09:03 jestel i kup halalili?
U kupu ko da druga ekipa igra. Tu su pravo dobro odigrali. Vidi se da se nesto mulja. Vinka odstraniti ako vec nisu i uzeti kup. Mozda Vico i dozvoli normalno sudjenje sad kad je prvenstvo gotovo.
I meni je on sumnjiv. :? mozda grijesimo dusu, ali ne znam sta bi drugo moglo biti
skroz pogresna taktika, umjesto da napadnete od prve minute, nasi bi popadali, ono sipak
User avatar
Logovan
Posts: 94390
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5367 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Ja sam skroz razočaran Arenom. Oni pregledi utakmica nikakvi, ubrzani, smiješno mi je čim lopta uđe u mrežu prekine se. Ne prikažu se sve šanse. Emisija nema nikakvih. Borac se ispoštuje i tako. :oops:
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5368 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

animus wrote: 12/05/2021 10:02
splinter wrote: 12/05/2021 08:44
animus wrote: 12/05/2021 08:32
Titula je izgubljena i ne treba se vise tim baviti. Nadam se da ce sada otjerati trojanskog konja sa klupe.
Pustiti Mladost i Olimpik a protiv Radnika pritisnuti. Tako da im bar na taj nacin poremetimo planove. Moze sudija pokušati namjestati za Radnik ali vise od boda ne mogu uzeti.
Udruzenim snagama su ovo odradili. Preko sudija, drugih klubova, ucjenjivanjen našeg trenera. Klasična mafija.
A sve je počelo sudijskim masakriranjem Željezničara u nastavku prvenstva, tako je već u startu bio izbačen iz dalje trke direktan konkurent za Evropu, a realno Amar je bio jedini trener koji se mogao remplovat sa njima i u završnici prvenstva pomrsiti račune. Eto možda još malo i Dudić da ima garda i zagalmi ponekad. Potom i ostavka E. Hadžića kod komšija pod krinkom loših rezultata, dok je Vinko i dalje ostao da minira rezultate.
Ja imam osjećaj da mi uzmemo borca, expresno bismo otali bez licence za naradenu godinu.
Ali vidjet ćemo lopta je okrugla pa , koliko god je drugi šutali ona nekad ima svoj neočekivani efej . . .
Pametno su odradili. Iskljuci Želju iz borbe, pa onda Velež sjebi, Širokom otmi bitne bodove i na kraju jos i Sarajevo sa vise metoda potopi. I onda Dodik slavodobitno kaže na skupštini šumske da ce Borac biti prvak. Juce je javno obznanjen plan.
Zrinjski je popusio Evropu radi tih štimanja.
E ovo si zaista odlicno dijagnosticirao i upravo je tako.
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5369 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

TheTraveler wrote: 12/05/2021 01:37 Jao Hrasno nisi dobar majke mi, klub se izjasnio, Vico prekinuo. Sta sad, znam da ti je tesko, proci ce, vrjeme ljeci sve :thumbup:
Pa sto se klub nije izjasnio ko Husref nego izdao saopstenje za nastavak sezone i postavio svoje uslove. Nisi ti dobar ja jesam budi siguran! Tako je vrijeme lijeci ali ostaje zapisano da vam je druga titula poklonjena i ostat ce zapisano da ste najveci kmecavci u istoriji PL bez trunke stida i obraza. Kmecite kako je jucer Vranjes dao gol iz ofsajda (vjerovatno i jeste) a niste kmecali kada ste isti takav dali Slobodi. Niste kmecali kada vam je sudija progledao i nije svirao penale za Krupu i Mladost, niste kmecali kada niste pristali da odgodite utakmicu sa Sirokim pa ljudi igrali sa juniorima. I vi nekome djelite moralne packe....sportski klub koji je dno dna! I sad vam Vinko kriv....pa nije Vniko prodao Tatara i Rahmanovica jedina dva igraca koja vam vrijede....nije on carobnjak pa da od govana pitu napravi. Napucali ste cijene igraca na TM-u duplo vise nego sto vrijede i sada kao cudjenje kako tako skupa ekipa da izgubi 13 bodova....isto kao i Zeljo...dodju bolji i naguze ga.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#5370 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

plain vanilla wrote: 12/05/2021 10:18
animus wrote: 12/05/2021 09:58
plain vanilla wrote: 12/05/2021 09:03 jestel i kup halalili?
U kupu ko da druga ekipa igra. Tu su pravo dobro odigrali. Vidi se da se nesto mulja. Vinka odstraniti ako vec nisu i uzeti kup. Mozda Vico i dozvoli normalno sudjenje sad kad je prvenstvo gotovo.
I meni je on sumnjiv. :? mozda grijesimo dusu, ali ne znam sta bi drugo moglo biti
skroz pogresna taktika, umjesto da napadnete od prve minute, nasi bi popadali, ono sipak
Raja pise da su Vicini zaustavili njegovu suprugu i dijete u Banjaluci i zaprijetili im. Ne znam je li istina ali ima smisla. Nisu cista posla. U kupu ko da su rasterećeni.
User avatar
Ricken
Posts: 6037
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#5371 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

Dead Man Walking wrote: 12/05/2021 04:08
Pitar sa Kariba wrote: 11/05/2021 20:59 Frajer je metar u ofsajdu! :lol:

Image
Ako nije i dva!

Image
Čist ofsajd bi bio da se vidi momenat upućivanja lopte prema igraču koji je navodno u ofsajdu. Baš ste izabrali prave snimke, da vam treba balističar, a ne oko sokolovo. :D Znamo mi da ste vi znalci u povlačenju linija.
Ali_G
Posts: 4642
Joined: 02/03/2002 00:00

#5372 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ali_G »

Ja sam cuo da su nam svim igracima prijetili
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24267
Joined: 26/08/2007 17:10

#5373 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Ja sam čuo da su prijetili svim igračima Želje, njihovim kućnim ljubimcima, ljudima u administraciji, uposlenicama fan šopa, Meci, pa čak i Fati. I sve to u momentu kad smo se približili prvom mjestu. Nakon toga smo odlučili da je vrijednija glava na ramenima, i sve kosti na broju, nego titula pa i izlazak u Evropu. Eto vas pa se vi sa Vicom zamjerajte ... 8-)
armin071
Posts: 5290
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#5374 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

Zeljo je ocit primjer kako te sudijske lakrdije mogu izbaciti iz kolosjeka. Nije sad da Zeljo ima beton tim citava liga je bare bare ali kada ti sudija u presudnim momentima "okrene" utakmicu onda dodje i voda u usi i neka rezultatska kriza. Tako je isto i sa Sarajevom, imas puno prednosti opustis se i ne kontas da ti ovi vec rade o glavi. Kvalitet ti za karine plus prodas najbolje igrace koji su ti donosili prevagu u ovoj zabokrecini od lige i onda se kolo srece okrene. Plus imas diletanta na klupi kojem je 25 kola trebalo da skonta da se nekad moraju izvrsavati izmjene inace ce prvih 11 da sagori ko sto je i bilo na kraju. I na kraju price Borac sampion a ti strepi da li ces ostati medju prva tri.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24267
Joined: 26/08/2007 17:10

#5375 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Danas Memić vodi ekipu ... :mrgreen:
Post Reply