Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Awakened
Posts: 597
Joined: 19/08/2013 03:33

#2526 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Awakened »

plain vanilla wrote: 10/04/2021 22:13
Analiticarr wrote: 10/04/2021 21:45 Ruzno je ovo sto mafija (Osim, vodje tzv navijaca, reketasi i kamatari) radi Zelji i ne treba se niko nasladjivati sa tim. U redu je nasaliti se ponekad ali ne treba biti bezobrazan. Mislim da bi mi kao veci i stabilniji klub i pravi komsija, trebali da im nekako pomognemo u ovim za njih veoma teskim vremenima. Mozda da im ustupimo neku pravnu pomoc ili damo neke savjete. A zasto nebi i kupili nekog njihovog omladinca za neku za njih nestvarnu cifru od npr 100 000 Evra ili nesto slicno. U muci se poznaju junaci-a boga mi i prijatelji.
Vi da imate para ne biste prodali bitne igrace prije nego uigrate dostojnu zamjenu. Svaka vam marka ko kuca.
Sarajevu je jedina sreca sto su i ostali klubovi klimavi.
Koji ba "vi"? Ne navija ti ovaj za Sarajevo, samo se pretvara. :-) :lol:
User avatar
LSD
Posts: 27288
Joined: 24/07/2007 08:26

#2527 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

90minut wrote: 10/04/2021 23:56

Da bar forumski se sjebavati ovako samo pokazuješ da te ne Željo ne zanima privatno niti te zanima preko foruma, al' svoj ti poso cuclaj đoju. :thumbup:
Smotaj domacicu i opusti se :gunjastajl: i na tjeraj druge po forumu da se sjebavaju :mrgreen: o šta ti je to.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#2528 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

Nakon što sam tek pogledao hajlajte s utakmice jer mi je bilo zabavno se pridruziti drugima pa provocirati komšijski došao sam do zakljucka da je prvi crveni ko suza čist.

Tacnije suspendovat ga treba 2 utakmice za ovaj krvnicki start drugi crveni ko suza isto doduše kazu da je prvi karton bio nepostojeci u to ne ulazim jer nisam vidio..

Penal u onoj situaciji ruke iza leđa ili baš uz tijelo sve ostalo penal.

Dakle suma sumarum pošto sam uvijek bio realan da nastavim ostalo mi pripišite kao zajebanciju jer to ocigledno svi rade. :D :bih:
User avatar
LSD
Posts: 27288
Joined: 24/07/2007 08:26

#2529 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

90minut wrote: 11/04/2021 01:08 Nakon što sam tek pogledao hajlajte s utakmice jer mi je bilo zabavno se pridruziti drugima pa provocirati komšijski došao sam do zakljucka da je prvi crveni ko suza čist.

Tacnije suspendovat ga treba 2 utakmice za ovaj krvnicki start drugi crveni ko suza isto doduše kazu da je prvi karton bio nepostojeci u to ne ulazim jer nisam vidio..

Penal u onoj situaciji ruke iza leđa ili baš uz tijelo sve ostalo penal.

Dakle suma sumarum pošto sam uvijek bio realan da nastavim ostalo mi pripišite kao zajebanciju jer to ocigledno svi rade. :D :bih:
Kažem ja
Oštećeni smo danas za cist penal, šut Alispahića i ruka igraca MDK. A ovdje me napadoše kao nerealnog :gunjastajl:

Mujiću klošaru :skoljka:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#2530 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

LSD wrote: 11/04/2021 01:13
90minut wrote: 11/04/2021 01:08 Nakon što sam tek pogledao hajlajte s utakmice jer mi je bilo zabavno se pridruziti drugima pa provocirati komšijski došao sam do zakljucka da je prvi crveni ko suza čist.

Tacnije suspendovat ga treba 2 utakmice za ovaj krvnicki start drugi crveni ko suza isto doduše kazu da je prvi karton bio nepostojeci u to ne ulazim jer nisam vidio..

Penal u onoj situaciji ruke iza leđa ili baš uz tijelo sve ostalo penal.

Dakle suma sumarum pošto sam uvijek bio realan da nastavim ostalo mi pripišite kao zajebanciju jer to ocigledno svi rade. :D :bih:
Kažem ja
Oštećeni smo danas za cist penal, šut Alispahića i ruka igraca MDK. A ovdje me napadoše kao nerealnog :gunjastajl:

Mujiću klošaru :skoljka:
Zato ovaj prvi žuti je kriminal evo na sportu tamo postaviše to je jedina greška današnje ilitiga jucerasnje utakmice..

Taj penal nisam vidio pa ako imas gif ili snimak postavi.
User avatar
LSD
Posts: 27288
Joined: 24/07/2007 08:26

#2531 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

Ne mogu sad tražiti taj detalj, ali vidjelo se jasno igranje rukom. Skakutao Zec oko Mujića :mrgreen:

Ali sudije nas yebu i kad smo za qrac, govorim više za prethodne utakmice...cuj 4 gola primiti od MDK, sunce ti kalajisano :shock: stvaro treba biti talentovan i za to... nikad više nece dati toliko golova u jednoj utakmici, al eto nama su natrpali i to na Grbavici...onakvu golcinu u rašlje Hiroš nikad nece ponoviti, al eto ne treba on Želji i Amaru, još se momak javno nudio...na to sve Erić ko zadnji retard onakav gol primi :zid: šta treba više.
Ograjiso klub na više nivoa, realno.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#2532 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

LSD wrote: 11/04/2021 01:24 Ne mogu sad tražiti taj detalj, ali vidjelo se jasno igranje rukom. Skakutao Zec oko Mujića :mrgreen:

Ali sudije nas yebu i kad smo za qrac, govorim više za prethodne utakmice...cuj 4 gola primiti od MDK, sunce ti kalajisano :shock: stvaro treba biti talentovan i za to... nikad više nece dati toliko golova u jednoj utakmici, al eto nama su natrpali i to na Grbavici...onakvu golcinu u rašlje Hiroš nikad nece ponoviti, al eto ne treba on Želji i Amaru, još se momak javno nudio...na to sve Erić ko zadnji retard onakav gol primi :zid: šta treba više.
Ograjiso klub na više nivoa, realno.
Baš na više nivoa od igraca do predsjednika manijaci trebaju sljediti primjer marsejovih pokazati nekako nezadovoljstvo ocigledno unošenje Amaru u lice ne pije vode..

Al' da rekao sam davno jednostavno je grbavica ljepotica za igrati i timovi se nalože duplo nego na ostalim stadionima ukljucujuci naš i belaj naravno ne pomaze sto je Zeljo u kurcu isto..

Pogledaj klip iz 2019 što sam postavio 6-1 protiv Mladosti. :D
User avatar
LSD
Posts: 27288
Joined: 24/07/2007 08:26

#2533 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »



Kakav krvnicki start nad Zečinom :roll: i penal je opravdano dosuđen :gunjastajl:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55677
Joined: 15/12/2008 16:53

#2534 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Mladost je dobila crvenih kartona na Grbavici u zadnjih tri godine vise nego sve druge ekipe zajedno. Mislim nekih 5-6.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#2535 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Analiticarr »

plain vanilla wrote: 10/04/2021 22:13
Analiticarr wrote: 10/04/2021 21:45 Ruzno je ovo sto mafija (Osim, vodje tzv navijaca, reketasi i kamatari) radi Zelji i ne treba se niko nasladjivati sa tim. U redu je nasaliti se ponekad ali ne treba biti bezobrazan. Mislim da bi mi kao veci i stabilniji klub i pravi komsija, trebali da im nekako pomognemo u ovim za njih veoma teskim vremenima. Mozda da im ustupimo neku pravnu pomoc ili damo neke savjete. A zasto nebi i kupili nekog njihovog omladinca za neku za njih nestvarnu cifru od npr 100 000 Evra ili nesto slicno. U muci se poznaju junaci-a boga mi i prijatelji.
Vi da imate para ne biste prodali bitne igrace prije nego uigrate dostojnu zamjenu. Svaka vam marka ko kuca.
Sarajevu je jedina sreca sto su i ostali klubovi klimavi.
:thumbup: Potpuno razumijem o cemu pises. Ali vidjeces koliko si u zabludi.
Samo npr uzmi u obzir koliko smo para dali kriminalcu husari i sve ce ti se samo kazati :kiss:
Piko18
Posts: 221
Joined: 20/10/2013 14:46

#2536 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Piko18 »

ultima_palabra wrote: 11/04/2021 02:55 Mladost je dobila crvenih kartona na Grbavici u zadnjih tri godine vise nego sve druge ekipe zajedno. Mislim nekih 5-6.
Normalno sve je crveni karton kad igraš protiv zelje. Prvi žuti Saidkua je izmišljen ovaj drugi još smjesniji. Jel to trebao držati ruku uz tijelo pri padu još je pustio prednost i ovaj nehljeb gotovo fulao loptu. I sta onda naravno vrati sve daj drugi žuti.
Pretprošle godine je dao Metalsiju crveni sudija je tražio da napusti teren iako nije dozvolio da udje medicnski timu na teren. Znaci prekinuo je igru. Došao do igrača nije dao dozvolu da udje medicinski tim. I onda mu rekao da mora izaći izvan terena.
Godinu prije te welbeck dobio dva žuta u 10 min u prvom poliuvrmenu prvi možda i zaslužen drugi izmišljen.
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#2537 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by alberto_tomba »

Zeljeznicarska logika:
Ponistili su nam gol protiv Olimpica, zato je uredu da se Mladosti sviraju dva nepostojeca crvena.

Lijepo je vidjeti komsije u svom prirodnom stanistu na sredini tabele, dok im mafijas u crnom silji lopatom za bod protiv Mladosti na Grbavici.
Puna podrska trgovcima nekretninama Amaru i Badzaku, nadam se da ce jos dugo, dugo, dugo ostati u klubu ❤️
User avatar
tovarish
Posts: 3507
Joined: 26/05/2008 23:57

#2538 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by tovarish »

Prvi crveni i penal su ok i tu nema greške.

E kod drugog crvenog je problem. Lik u padu možda jeste, a možda i nije dirnuo loptu. Ali hajmo reći da jeste, onda se trebala svirati lopta za željezničar, ali ne i žuti. Žuti se daje kad se lopta namjerno igra rukom, međutim u onoj situaciji nije bilo ni truna namjere. Prvi žuti nisam gledao i to neću komentarisati.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16323
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#2539 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

tovarish wrote: 11/04/2021 10:49 Prvi crveni i penal su ok i tu nema greške.

E kod drugog crvenog je problem. Lik u padu možda jeste, a možda i nije dirnuo loptu. Ali hajmo reći da jeste, onda se trebala svirati lopta za željezničar, ali ne i žuti. Žuti se daje kad se lopta namjerno igra rukom, međutim u onoj situaciji nije bilo ni truna namjere. Prvi žuti nisam gledao i to neću komentarisati.
dr_arsla wrote: 10/04/2021 22:07 Image
Zato je ovo čist crveni prije mjesec dana. Rekli pitari :lol:
Kako je onda ovo direktan crveni?
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#2540 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

tovarish wrote: 11/04/2021 10:49 Prvi crveni i penal su ok i tu nema greške.

E kod drugog crvenog je problem. Lik u padu možda jeste, a možda i nije dirnuo loptu. Ali hajmo reći da jeste, onda se trebala svirati lopta za željezničar, ali ne i žuti. Žuti se daje kad se lopta namjerno igra rukom, međutim u onoj situaciji nije bilo ni truna namjere. Prvi žuti nisam gledao i to neću komentarisati.

drugi crveni realno nije bio

mene su odusevili golovi
Hadzic Hiros i Alic su ih uvalili majstorski

Eric je :lol: :lol:
kod 4 gola se baca minut nakon sto je lopta usla
User avatar
sime_cipol
Posts: 16323
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#2541 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

:lol:
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#2542 Charuga je forumski Diktator!

Post by TheTraveler »

Kako nema Libera moze kako hoce.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#2543 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

sime_cipol wrote: 11/04/2021 11:15:lol:
jadni mali Zeljeznicar
jad, bijeda i mizerija
dugovi i problemi
nema Evrope, nema para, nema pobjeda
a njima smijesno
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#2544 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Kako mozete dezavuisati i braniti očitu krađu? Dosta nas je tvrdilo da ovo protiv Zrinjskog nije za karton, ja prvi sam se čudio šta je svirao iako je išlo u korist mog tima. Tu je razlika između mitomanije i nas. Od jučer se napinjete odbraniti očitu krađu i poredite jednu situacija sa par vrlo diskutabilnih situacija u jučerašnjoj utakmici, a to su prestrog prvi crveni i nepostojeci drugi žuti, a sitna navlačenja mi se ne daju nabrajati. Za penal se može svirati, a i ne mora. Manje je diskutabilan. Ljudi su vam 4 gola pošteno zabili, a vi ne biste ni dva, da Mujic nije bio vaš dvanaesti igrač protiv devet momaka. Da imate obraza, kao sto nemate-baš kao i vaš trenerski mag, poklopili bi se i šutili. Vi vadite neke klipove s naših utakmica. Animus je dobro rekao, sudija može pogriješiti, ali ovo je očita krađa i samo je slijep ne vidi ili se pravi da ne vidi. Jos poraznije je što to pokušavate odbraniti. Ni jedan od vas nije odgovorio zašto nije dao crveni, a ni žuti,čini mi se, za isti start kod četvrtog gola MDK? Necemo ni Mušiji vjerovati šta je Mujic poručivao Hirošu? Tek tako izveli najboljeg igrača. Jeste ali u ku...
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#2545 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

alberto_tomba wrote: 11/04/2021 10:21 Zeljeznicarska logika:
Ponistili su nam gol protiv Olimpica, zato je uredu da se Mladosti sviraju dva nepostojeca crvena.

Lijepo je vidjeti komsije u svom prirodnom stanistu na sredini tabele, dok im mafijas u crnom silji lopatom za bod protiv Mladosti na Grbavici.
Puna podrska trgovcima nekretninama Amaru i Badzaku, nadam se da ce jos dugo, dugo, dugo ostati u klubu ❤️
bar do aktiviranja imovine 8-)
User avatar
sime_cipol
Posts: 16323
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#2546 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Ne moze biti kradja ako je dosudio ono sto je bilo. Dva crvena i penal, sve cisto. Ostalo je trolanje i mrznja prema Zeljeznicaru.
Kad je nas kralo 7 utakmica smijali ste se, jednu kad dosudi kako treba graknuli na nas, cudno im valjda. Valjda treba samo da kradu protiv nas, tada je sve dobro.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#2547 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Bilo jer ti kažeš, zašto nije bilo i kod 4tog gola MDK, što nije bilo? Daj klip za drugi žuti,eno ti čovjek postavio 8 slika kod pada Sadikua. Nigdje ruke na mapi. Svjesno je išao da našteti MDK. Pa na licu mu se vidi u pojedinim momentima da mu je neugodno, ali i dalje svira u vašu korist. Na kraju odahnuo vise nego AO kad je odsvirao kraj.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#2548 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

vama je sudija svirao kraj
ali u pravom smislu te rijeci

Image

dugovi se moraju izmiriti
bolje se ti brini o vasim jadima i dugovima
User avatar
Logovan
Posts: 94403
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2549 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

last mohicans wrote: 11/04/2021 11:19 Dosta nas je tvrdilo da ovo protiv Zrinjskog nije za karton
Baš. :thumbup: Gomila nas je reklo da je sve bilo čisto.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16323
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#2550 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

last mohicans wrote: 11/04/2021 11:27 Bilo jer ti kažeš, zašto nije bilo i kod 4tog gola MDK, što nije bilo? Daj klip za drugi žuti,eno ti čovjek postavio 8 slika kod pada Sadikua. Nigdje ruke na mapi. Svjesno je išao da našteti MDK. Pa na licu mu se vidi u pojedinim momentima da mu je neugodno, ali i dalje svira u vašu korist. Na kraju odahnuo vise nego AO kad je odsvirao kraj.
Trebao je svirati jos jedan penal za nas. Zasto to ne kazes da je pogresio?
Post Reply