Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5626 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Anquilla wrote: 15/05/2021 19:56
hrasno38 wrote: 15/05/2021 13:00 Sto se mene tice ne treba niko nikoga da pusti ali da sad Zeljo kojem je apsolutno svejedno dobio ili izgubio sad nesto gine da bi vi bili prvaci ne vidim ni svrhe ni oprvadanja a pogotovo ne vidim da ste nas necim zaduzili. Nekada davno smo odigrali za vasu sampionsku titulu 4:4 sa Hajdukom ali tada su navijaci bili daleko pismeniji nego sto su danas pa smo u pravom smislu rijeci drugo poluvrijeme nakon sto je Mesa napravio haos u svlacionicci odigrali za vas i bili ste prvaci. Sada to aposlutno niste nicim zasluzili jer ni proslu titulu ne bi uzeli da se nastavilo igrati a ovdje prodajete supljake kako ste bili za nastavak (jedno govorili drugo mislili i molili Vicu da se desi).
hrasno38 wrote: 15/05/2021 19:34 Da li Zeljo treba da zijani od Borca. Ponavljam da se ja pitam ja bi im pustio utakmicu ako radi nicega onda raddi proslave zadnje Covid titule ali nece im Zeljo pustiti jer je Borac bolji od Zelje za tri klase trenutno i nema potreba da ga pusta kad ce nas glat dobiti kao sto su i vas na Kosevu. A sta ce biti os svega toga sutra cemo vidjeti. U biti ako Velez ne moze biti prvak meni je svejedno hoce li biti Borac ili Sarajevo jer ne mogu ocima ni jedne ni druge!
:D
Kako vise kmecite tako mi se vise i vise gadite zato i mijenjam misljenje.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#5627 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

MensurM wrote: 15/05/2021 20:08 Oh nooo

Nazio i zeljo :thumbup: ista filozofija
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#5628 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Analiticarr »

Tomahawk11 wrote: 27/04/2021 14:58
Analiticarr wrote: 27/04/2021 14:42 Nevjerovatno koliki izljev ljubomore i mrznje na jednom mjestu.
Mladi ste momci i djevojke, usmjerite tu energiju u nesto pozitivno. Kada vidite nekog uspjesnog i iskrenog nemojte ljubomorisati i mrziti nego pokusajte biti bolji od njega ili nje. Ne mozete citav zivot provoditi pored racunara i na forumu i cekati da vam neko da za kafu ili moliti za ulaznicu (kao npr ovaj traveler sto je molio) nego morate biti aktivni, raditi i boriti se da vama i svima oko vas bude bolje.


A sto se tice moga Sarajeva i PL, kamo puste srece da smo jos prije pauze ostali bez prvog mjesta na tabeli. Sada bi sigurno imali duplo bolju ekipu i igru i najmanje 10 bodova vise od drugoplasirane ekipe.

U subotu je derbi, ocekujem losu utakmicu nadam se fer i korektnoj igri i akobogda pobjedu moga Sarajeva.
Banned user for reason “Kršenje pravila foruma, trolanje”
» Analiticarr

14 dana
Postovani gospodine Tomahawk,
Pisanje istine i iznosenje cinjenica nije nikakvo trolanje niti krsenje pravila foruma.

Krsenje pravila foruma je ono sto radite licno vi krijuci se iza funkcije moderatora. Vase nereagovanje na uvrede i prijetnje koje su pojedini forumasi (a ocigledno se radi o vasim prijateljima koje stitite) JAVNO pisali na temi FK Sarajevo. To sto vi obrisete njihove komentare i odstranite mene sa foruma govori samo o vama kao licnosti a nikako ne doprinosi ugledu niti kvalitetu foruma. Ja znam da vas licno kao i neke vase prijatelje iritira moje iznosenje cinjenica I ISTINA KOJU OVDJE JAVNO PISEM, ali odstranjivanje mene sa foruma nece sprijeciti da istina izadje na vidjelo i da pravda na kraju pobijedi.

Sada vi mene mozete opet odstraniti sa foruma gospodine Tomahawk ali to nece promijeniti cinjenicno stanje niti ce pomoci ovom forumu, a pogotovo to nece pomoci nasem klubu FK Sarajevo.
User avatar
Logovan
Posts: 94100
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5629 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

:pisnuo:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#5630 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

O ne, nije otpalo
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#5631 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Analiticarr »

Analiticarr wrote: 15/05/2021 20:21
Tomahawk11 wrote: 27/04/2021 14:58
Analiticarr wrote: 27/04/2021 14:42 Nevjerovatno koliki izljev ljubomore i mrznje na jednom mjestu.
Mladi ste momci i djevojke, usmjerite tu energiju u nesto pozitivno. Kada vidite nekog uspjesnog i iskrenog nemojte ljubomorisati i mrziti nego pokusajte biti bolji od njega ili nje. Ne mozete citav zivot provoditi pored racunara i na forumu i cekati da vam neko da za kafu ili moliti za ulaznicu (kao npr ovaj traveler sto je molio) nego morate biti aktivni, raditi i boriti se da vama i svima oko vas bude bolje.


A sto se tice moga Sarajeva i PL, kamo puste srece da smo jos prije pauze ostali bez prvog mjesta na tabeli. Sada bi sigurno imali duplo bolju ekipu i igru i najmanje 10 bodova vise od drugoplasirane ekipe.

U subotu je derbi, ocekujem losu utakmicu nadam se fer i korektnoj igri i akobogda pobjedu moga Sarajeva.
Banned user for reason “Kršenje pravila foruma, trolanje”
» Analiticarr

14 dana
Postovani gospodine Tomahawk,
Pisanje istine i iznosenje cinjenica nije nikakvo trolanje niti krsenje pravila foruma.

Krsenje pravila foruma je ono sto radite licno vi krijuci se iza funkcije moderatora. Vase nereagovanje na uvrede i prijetnje koje su pojedini forumasi (a ocigledno se radi o vasim prijateljima koje stitite) JAVNO pisali na temi FK Sarajevo. To sto vi obrisete njihove komentare i odstranite mene sa foruma govori samo o vama kao licnosti a nikako ne doprinosi ugledu niti kvalitetu foruma. Ja znam da vas licno kao i neke vase prijatelje iritira moje iznosenje cinjenica I ISTINA KOJU OVDJE JAVNO PISEM, ali odstranjivanje mene sa foruma nece sprijeciti da istina izadje na vidjelo i da pravda na kraju pobijedi.

Sada vi mene mozete opet odstraniti sa foruma gospodine Tomahawk ali to nece promijeniti cinjenicno stanje niti ce pomoci ovom forumu, a pogotovo to nece pomoci nasem klubu FK Sarajevo.
I jos bih da dodam da sam vas (ne)rad prijavio administratorima.
User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5632 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Analiticarr wrote: 15/05/2021 20:21
Tomahawk11 wrote: 27/04/2021 14:58
Analiticarr wrote: 27/04/2021 14:42 Nevjerovatno koliki izljev ljubomore i mrznje na jednom mjestu.
Mladi ste momci i djevojke, usmjerite tu energiju u nesto pozitivno. Kada vidite nekog uspjesnog i iskrenog nemojte ljubomorisati i mrziti nego pokusajte biti bolji od njega ili nje. Ne mozete citav zivot provoditi pored racunara i na forumu i cekati da vam neko da za kafu ili moliti za ulaznicu (kao npr ovaj traveler sto je molio) nego morate biti aktivni, raditi i boriti se da vama i svima oko vas bude bolje.


A sto se tice moga Sarajeva i PL, kamo puste srece da smo jos prije pauze ostali bez prvog mjesta na tabeli. Sada bi sigurno imali duplo bolju ekipu i igru i najmanje 10 bodova vise od drugoplasirane ekipe.

U subotu je derbi, ocekujem losu utakmicu nadam se fer i korektnoj igri i akobogda pobjedu moga Sarajeva.
Banned user for reason “Kršenje pravila foruma, trolanje”
» Analiticarr

14 dana
Postovani gospodine Tomahawk,
Pisanje istine i iznosenje cinjenica nije nikakvo trolanje niti krsenje pravila foruma.

Krsenje pravila foruma je ono sto radite licno vi krijuci se iza funkcije moderatora. Vase nereagovanje na uvrede i prijetnje koje su pojedini forumasi (a ocigledno se radi o vasim prijateljima koje stitite) JAVNO pisali na temi FK Sarajevo. To sto vi obrisete njihove komentare i odstranite mene sa foruma govori samo o vama kao licnosti a nikako ne doprinosi ugledu niti kvalitetu foruma. Ja znam da vas licno kao i neke vase prijatelje iritira moje iznosenje cinjenica I ISTINA KOJU OVDJE JAVNO PISEM, ali odstranjivanje mene sa foruma nece sprijeciti da istina izadje na vidjelo i da pravda na kraju pobijedi.

Sada vi mene mozete opet odstraniti sa foruma gospodine Tomahawk ali to nece promijeniti cinjenicno stanje niti ce pomoci ovom forumu, a pogotovo to nece pomoci nasem klubu FK Sarajevo.
Imas moju podrsku bez ikakve veze si baniran samo zato sto iznosis stvari drugacije od ostalih. Na kraju se ispotavila da si za vecinu u pravu!
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8547
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#5633 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

plain vanilla wrote: 15/05/2021 17:31 Sto vam Slogu nije zavrsio? :mrgreen: jos su vam oni dužni nakon onog cirkusa u banovicima kad ste ih ostavili u ligi
To je taaaktikaa.. :D

Ma salim se ja ba, sve je jos otvoreno.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#5634 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Analiticarr »

hrasno38 wrote: 15/05/2021 20:34
Analiticarr wrote: 15/05/2021 20:21
Tomahawk11 wrote: 27/04/2021 14:58

Banned user for reason “Kršenje pravila foruma, trolanje”
» Analiticarr

14 dana
Postovani gospodine Tomahawk,
Pisanje istine i iznosenje cinjenica nije nikakvo trolanje niti krsenje pravila foruma.

Krsenje pravila foruma je ono sto radite licno vi krijuci se iza funkcije moderatora. Vase nereagovanje na uvrede i prijetnje koje su pojedini forumasi (a ocigledno se radi o vasim prijateljima koje stitite) JAVNO pisali na temi FK Sarajevo. To sto vi obrisete njihove komentare i odstranite mene sa foruma govori samo o vama kao licnosti a nikako ne doprinosi ugledu niti kvalitetu foruma. Ja znam da vas licno kao i neke vase prijatelje iritira moje iznosenje cinjenica I ISTINA KOJU OVDJE JAVNO PISEM, ali odstranjivanje mene sa foruma nece sprijeciti da istina izadje na vidjelo i da pravda na kraju pobijedi.

Sada vi mene mozete opet odstraniti sa foruma gospodine Tomahawk ali to nece promijeniti cinjenicno stanje niti ce pomoci ovom forumu, a pogotovo to nece pomoci nasem klubu FK Sarajevo.
Imas moju podrsku bez ikakve veze si baniran samo zato sto iznosis stvari drugacije od ostalih. Na kraju se ispotavila da si za vecinu u pravu!
Hvala komsija.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#5635 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

Ljudi realno mora i Željo nekoga dobiti ove godine. Što se kaže i ćorava koka ubode zrno. Jos tri šanse imaju a poznato je da najbolje igraju protiv najboljih.
Protiv Veleža su imali šansu i za malo su je ispustili.
:lol:
Igraj Željo igraj i pobijedi.
User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5636 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

animus wrote: 15/05/2021 20:48 Ljudi realno mora i Željo nekoga dobiti ove godine. Što se kaže i ćorava koka ubode zrno. Jos tri šanse imaju a poznato je da najbolje igraju protiv najboljih.
Protiv Veleža su imali šansu i za malo su je ispustili.
:lol:
Igraj Željo igraj i pobijedi.
Nema veze dobit cemo Zrinjskog u sljedecem kolu.....
User avatar
LSD
Posts: 27169
Joined: 24/07/2007 08:26

#5637 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

Analitičaru, pomozi im, otvori im oči, vidiš da lutaju i da ne vide.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#5638 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Analiticarr »

LSD wrote: 15/05/2021 20:53 Analitičaru, pomozi im, otvori im oči, vidiš da lutaju i da ne vide.
Ne znam jesi ozbiljan ili je u pitanju sarkazam ili mozda podsmijeh, ali je to na zalost istina. Doduse u zadnje vrijeme mnogi su progledali i shvatili o cemu sam pisao sve ovo vrijeme, ali ima jos uvjek onih koji itekako lutaju i ne vide.
Sretno sutra akobogda :thumbup:
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#5639 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Impressum »

Zna hrasno sve o parama od Nama :lol:
A oni gladni već mjesecima
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#5640 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Grean »

Analiticarr wrote: 15/05/2021 21:14
LSD wrote: 15/05/2021 20:53 Analitičaru, pomozi im, otvori im oči, vidiš da lutaju i da ne vide.
Ne znam jesi ozbiljan ili je u pitanju sarkazam ili mozda podsmijeh, ali je to na zalost istina. Doduse u zadnje vrijeme mnogi su progledali i shvatili o cemu sam pisao sve ovo vrijeme, ali ima jos uvjek onih koji itekako lutaju i ne vide.
Sretno sutra akobogda :thumbup:
Kao sto si vodio kampanju da Hadzic puni dzepove haveru iz Kaknja a na kraju se ispostavi da smo Fanima doveli za 38 hiljada eura a on ga platio 25 hiljada?

Cijelih 13 hiljada € razlike za jednog od najboljih igraca PL-a.

Nista protiv tebe ali imas jednu pravo ruznu osobinu, onu nasu klasicnu mahalsku pljuvanja po svemu i svacemu krijuci se iza nicka.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#5641 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Gerro »

Lijepo je vidjeti da se nepravedno banovani analiticar vratio. Najveci znalac na ovom dijelu foruma. Sve je ovo najavio davnih dana.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#5642 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Analiticarr »

Grean wrote: 16/05/2021 01:01
Analiticarr wrote: 15/05/2021 21:14
LSD wrote: 15/05/2021 20:53 Analitičaru, pomozi im, otvori im oči, vidiš da lutaju i da ne vide.
Ne znam jesi ozbiljan ili je u pitanju sarkazam ili mozda podsmijeh, ali je to na zalost istina. Doduse u zadnje vrijeme mnogi su progledali i shvatili o cemu sam pisao sve ovo vrijeme, ali ima jos uvjek onih koji itekako lutaju i ne vide.
Sretno sutra akobogda :thumbup:
Kao sto si vodio kampanju da Hadzic puni dzepove haveru iz Kaknja a na kraju se ispostavi da smo Fanima doveli za 38 hiljada eura a on ga platio 25 hiljada?

Cijelih 13 hiljada € razlike za jednog od najboljih igraca PL-a.

Nista protiv tebe ali imas jednu pravo ruznu osobinu, onu nasu klasicnu mahalsku pljuvanja po svemu i svacemu krijuci se iza nicka.
Da, hadzic je punio dzepove komsiji i haveru iz Kaknja kao sto ih je punio i sebi, Husari, i jos nekima za koje cete saznati kasnije kada gospodin Nam akobogda pokrene tuzbu.

Ili ti mislis da je Hadzic radio dobro za nas klub?

I hadzic i direktorica i ostali u klubu znaju ko sam ja i citaju sta pisem tako da ne bih rekao da je mahalsko pljuvanje. Ali to je tvoje misljenje i ja ga postujem.
Dok npr ja znam provjereno da hadzic pise na SportSport forumu, kao sto znam da klub placa momka koji prati sve forume i ima zadatak da skrece paznju sa nepozeljnih tema i mijenja predmete rasprave u nesto sto njima odgovara itd.
Nisu forum bas toliko bezazleni i nebitni kao sto neki misle. To su mediji i tu se vrlo lako manipulise i stvara misljenje o nekome ili necemu i zbog toga mesetari nista ne prepustaju slucaju i smetaju im osobe poput mene koje iznose njihov prljavi ves. Nije to tako samo u sportu nego je isto i u politici i svemu ostalom. Svugdje oni imaju svoje poslusnike koji po automatizmu i u coporima napadaju sve koji se usude napisati bilo sta protiv njihovih nalogodavaca. I ne samo da oni to rade nego i navode i ostale da cine to isto a u slucaju da ih odbijaju, onda naravno ide stari provjereni recept gdje ih proglase neprijateljima i opsnima njih same ili za drzavu, klub ili sta je vec u pitanju. Mozes to vidjeti i na nasoj temi FK Sarajevo.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66771
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#5643 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Kako prenosi “Sport1” Aleksandar Pejović i Sven Tino Sušić sklonjeni su iz ekipe Sarajeva za predstojeći meč protiv Mladosti Doboj Kaknja.

Odlukom direktorice kluba Sabrine Buljubašić Pejović je odstranjen jer je odlučio da tuži klub zbog kašnjena plata, a Sušiću se zamjera loša forma i česte povrede.

Utakmica protiv Mladosti na programu je danas u 17 časova.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#5644 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by nosara »

Stadion je trosak. Trebali ste pitati plave hadalje.
User avatar
ZonFon
Posts: 2107
Joined: 17/11/2013 01:58

#5645 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ZonFon »

nosara wrote: 16/05/2021 12:33 Stadion je trosak. Trebali ste pitati plave hadalje.
Mozda AFH - Kosevo jeste ali vasa Grbavica ne bi trebala, imate fin broj poslovnih prostora + dobra lokacija. Vama bi to trebalo biti dovoljno ako nista da drzite troskove na nuli.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#5646 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by nosara »

ZonFon wrote: 16/05/2021 12:39
nosara wrote: 16/05/2021 12:33 Stadion je trosak. Trebali ste pitati plave hadalje.
Mozda AFH - Kosevo jeste ali vasa Grbavica ne bi trebala, imate fin broj poslovnih prostora + dobra lokacija. Vama bi to trebalo biti dovoljno ako nista da drzite troskove na nuli.
Eto vi ste na nuli. I sta ste postigli?

Ne moze niko i nista stvoriti koliko uhljupi mogu pokrasti. A nisu u stanju nista doprinijeti, samo potrositi. Posebno ako je tudje. Ah, milina.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#5647 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by nosara »

Ja sam nekad davno ovdje pisao, jedini izlaz za fudbal u Sarajevu, a time i u BiH je fuzija klubova. Jednostavno je bara premala, svi bi da osvajaju, da zarade, a ne moze na silu.

Zeljo i Sarajevo, pet deka. Koga briga sta je bilo prije, treba gledati u buducnost. Sarajevski Zeljeznicar ili nesto slicno, boja bordo-plava, trofeji ostaju, stadion ima, baza navijaca medju 5 na balkanu i opleti.

Ovako cemo se polako gasiti jedan po jedan jer jednostavno nema dovoljno para, troskovi ogromni, konkurencija ubija.

A i grad bi bio jedinstveniji, ako vise nekoga uopste boli kita za nasim fudbalom.
User avatar
Logovan
Posts: 94100
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5648 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

nosara wrote: 16/05/2021 13:00 Ja sam nekad davno ovdje pisao, jedini izlaz za fudbal u Sarajevu, a time i u BiH je fuzija klubova. Jednostavno je bara premala, svi bi da osvajaju, da zarade, a ne moze na silu.

Zeljo i Sarajevo, pet deka. Koga briga sta je bilo prije, treba gledati u buducnost. Sarajevski Zeljeznicar ili nesto slicno, boja bordo-plava, trofeji ostaju, stadion ima, baza navijaca medju 5 na balkanu i opleti.

Ovako cemo se polako gasiti jedan po jedan jer jednostavno nema dovoljno para, troskovi ogromni, konkurencija ubija.

A i grad bi bio jedinstveniji, ako vise nekoga uopste boli kita za nasim fudbalom.
Kako bi se zvala navijačka grupa? :mrgreen:
User avatar
medvjed23
Posts: 26599
Joined: 16/07/2010 13:49

#5649 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by medvjed23 »

horde manijaka
splinter
Posts: 7334
Joined: 08/10/2011 12:28

#5650 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Analiticarr wrote: 16/05/2021 01:31
Grean wrote: 16/05/2021 01:01
Analiticarr wrote: 15/05/2021 21:14

Ne znam jesi ozbiljan ili je u pitanju sarkazam ili mozda podsmijeh, ali je to na zalost istina. Doduse u zadnje vrijeme mnogi su progledali i shvatili o cemu sam pisao sve ovo vrijeme, ali ima jos uvjek onih koji itekako lutaju i ne vide.
Sretno sutra akobogda :thumbup:
Kao sto si vodio kampanju da Hadzic puni dzepove haveru iz Kaknja a na kraju se ispostavi da smo Fanima doveli za 38 hiljada eura a on ga platio 25 hiljada?

Cijelih 13 hiljada € razlike za jednog od najboljih igraca PL-a.

Nista protiv tebe ali imas jednu pravo ruznu osobinu, onu nasu klasicnu mahalsku pljuvanja po svemu i svacemu krijuci se iza nicka.
Da, hadzic je punio dzepove komsiji i haveru iz Kaknja kao sto ih je punio i sebi, Husari, i jos nekima za koje cete saznati kasnije kada gospodin Nam akobogda pokrene tuzbu.

Ili ti mislis da je Hadzic radio dobro za nas klub?

I hadzic i direktorica i ostali u klubu znaju ko sam ja i citaju sta pisem tako da ne bih rekao da je mahalsko pljuvanje. Ali to je tvoje misljenje i ja ga postujem.
Dok npr ja znam provjereno da hadzic pise na SportSport forumu, kao sto znam da klub placa momka koji prati sve forume i ima zadatak da skrece paznju sa nepozeljnih tema i mijenja predmete rasprave u nesto sto njima odgovara itd.
Nisu forum bas toliko bezazleni i nebitni kao sto neki misle. To su mediji i tu se vrlo lako manipulise i stvara misljenje o nekome ili necemu i zbog toga mesetari nista ne prepustaju slucaju i smetaju im osobe poput mene koje iznose njihov prljavi ves. Nije to tako samo u sportu nego je isto i u politici i svemu ostalom. Svugdje oni imaju svoje poslusnike koji po automatizmu i u coporima napadaju sve koji se usude napisati bilo sta protiv njihovih nalogodavaca. I ne samo da oni to rade nego i navode i ostale da cine to isto a u slucaju da ih odbijaju, onda naravno ide stari provjereni recept gdje ih proglase neprijateljima i opsnima njih same ili za drzavu, klub ili sta je vec u pitanju. Mozes to vidjeti i na nasoj temi FK Sarajevo.
U pravu si 100%. Neke stvari nisu za foruma, ali nevjerojatno je kako se raznorazni anonimusi i fudbalskei analfabeti znaju uvaliti u kajmak samo kad namirišu lovu.
Post Reply