Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Anquilla
Posts: 2389
Joined: 25/04/2016 19:31

#5601 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

hrasno38 wrote: 15/05/2021 13:00
Anquilla wrote: 15/05/2021 12:08
Pitar sa Kariba wrote: 15/05/2021 00:29 Ah svasta moze biti. Fol je sto smo mi u igri a vi u Q.
Al' bit ce garant transparent na istoku Zvornicke! Nesto smisleno! :mrgreen:
Navijači Želje hoće da Željo namjerno i nesportski izgubi.
A argument im je da ih je Sarajevo sportski pobijedilo 2017. godine :D

Ja svakako mislim da će ih Borac dobiti, bezveze im je samo ova priča da ih trebaju pustiti, ali je u skladu sa njihovom pričom da je njih Sarajevo trebalo pustiti, tako da me ne iznenađuje.
Nije poenta uopste sto je Sarajevo sportski dobilo kao sto i jeste nego je poenta sto su Pitari gromoglasno navijali za Zrinjski.
Znači, opravdanje da Željo namjerno izgubi je što je cca 8000 navijača na stadionu navijalo za Zrinjski :lol:

Ja ipak mislim da prevladava ipak argument da vas Sarajevo nije pustilo
Dotakao se i nedavno okončane sezone u Premijer ligi BiH, odnosno činjenice da je Željezničar izgubio bitku za titulu kada su mnogi već pomislili da trofej sigurno dolazi na Grbavicu.

“Dešava se to u fudbalu. Mene čudi da su imali toliko neprijatelja na tom putu da postanu šampioni. To je ta nesreća Sarajeva. Još vlada ona “da komšiji crkne krava”. I, eto, šta sada, imaju? Ni titula ni ničega. A baš bih volio da ih mogu upitati šta su tom politikom postigli. Gdje su im uspjesi, stadioni? Tako niko neće daleko stići”
Uostalom, svakom svoje.
Dobili vi ili ne, mi svakako prvaci biti nećemo, ali, eto, znat ćemo da ima navijača Želje koji su bili za to da se nesportski izgubi.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66771
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#5602 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Pitar sa Kariba wrote: 15/05/2021 12:59 Dzeno je ozbiljan trener.
Bit' ce svega sutra, pazi sta ti kazem. :mrgreen:
Igra se istovremeno, a nema prenosa svih utakmica
Prognoziram nama preko 5 zutih i penal
User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5603 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Anquilla wrote: 15/05/2021 14:02
hrasno38 wrote: 15/05/2021 13:00
Anquilla wrote: 15/05/2021 12:08
Navijači Želje hoće da Željo namjerno i nesportski izgubi.
A argument im je da ih je Sarajevo sportski pobijedilo 2017. godine :D

Ja svakako mislim da će ih Borac dobiti, bezveze im je samo ova priča da ih trebaju pustiti, ali je u skladu sa njihovom pričom da je njih Sarajevo trebalo pustiti, tako da me ne iznenađuje.
Nije poenta uopste sto je Sarajevo sportski dobilo kao sto i jeste nego je poenta sto su Pitari gromoglasno navijali za Zrinjski.
Znači, opravdanje da Željo namjerno izgubi je što je cca 8000 navijača na stadionu navijalo za Zrinjski :lol:

Ja ipak mislim da prevladava ipak argument da vas Sarajevo nije pustilo
Dotakao se i nedavno okončane sezone u Premijer ligi BiH, odnosno činjenice da je Željezničar izgubio bitku za titulu kada su mnogi već pomislili da trofej sigurno dolazi na Grbavicu.

“Dešava se to u fudbalu. Mene čudi da su imali toliko neprijatelja na tom putu da postanu šampioni. To je ta nesreća Sarajeva. Još vlada ona “da komšiji crkne krava”. I, eto, šta sada, imaju? Ni titula ni ničega. A baš bih volio da ih mogu upitati šta su tom politikom postigli. Gdje su im uspjesi, stadioni? Tako niko neće daleko stići”
Uostalom, svakom svoje.
Dobili vi ili ne, mi svakako prvaci biti nećemo, ali, eto, znat ćemo da ima navijača Želje koji su bili za to da se nesportski izgubi.
Sto se mene tice ne treba niko nikoga da pusti ali da sad Zeljo kojem je apsolutno svejedno dobio ili izgubio sad nesto gine da bi vi bili prvaci ne vidim ni svrhe ni oprvadanja a pogotovo ne vidim da ste nas necim zaduzili. Nekada davno smo odigrali za vasu sampionsku titulu 4:4 sa Hajdukom ali tada su navijaci bili daleko pismeniji nego sto su danas pa smo u pravom smislu rijeci drugo poluvrijeme nakon sto je Mesa napravio haos u svlacionicci odigrali za vas i bili ste prvaci. Sada to aposlutno niste nicim zasluzili jer ni proslu titulu ne bi uzeli da se nastavilo igrati a ovdje prodajete supljake kako ste bili za nastavak (jedno govorili drugo mislili i molili Vicu da se desi).
Ono sto me iznenadjuje je koliki ste postali kmecavci iako imate duplo laksi raspored od Borca vi i dalje unaprijed kmecite DIVOVI! Niste vi prosli pored divova a kamo li sta drugo. Vi ste u zestoko silaznoj putanji jer vam je vlasnik zavrnuo sve pipe pa cemo vidjeti dokle cete stici. Mislim da ce vas Borac preslusati i u kupu da bi vam dokazao da je ove sezone bolja ekipa od vas.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#5604 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

Hrasno i Dzemila, nema treceg

ti znas sta je ko mislio :lol:
Anquilla
Posts: 2389
Joined: 25/04/2016 19:31

#5605 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

hrasno38 wrote: 15/05/2021 15:37
Anquilla wrote: 15/05/2021 14:02
hrasno38 wrote: 15/05/2021 13:00

Nije poenta uopste sto je Sarajevo sportski dobilo kao sto i jeste nego je poenta sto su Pitari gromoglasno navijali za Zrinjski.
Znači, opravdanje da Željo namjerno izgubi je što je cca 8000 navijača na stadionu navijalo za Zrinjski :lol:

Ja ipak mislim da prevladava ipak argument da vas Sarajevo nije pustilo
Dotakao se i nedavno okončane sezone u Premijer ligi BiH, odnosno činjenice da je Željezničar izgubio bitku za titulu kada su mnogi već pomislili da trofej sigurno dolazi na Grbavicu.

“Dešava se to u fudbalu. Mene čudi da su imali toliko neprijatelja na tom putu da postanu šampioni. To je ta nesreća Sarajeva. Još vlada ona “da komšiji crkne krava”. I, eto, šta sada, imaju? Ni titula ni ničega. A baš bih volio da ih mogu upitati šta su tom politikom postigli. Gdje su im uspjesi, stadioni? Tako niko neće daleko stići”
Uostalom, svakom svoje.
Dobili vi ili ne, mi svakako prvaci biti nećemo, ali, eto, znat ćemo da ima navijača Želje koji su bili za to da se nesportski izgubi.
Sto se mene tice ne treba niko nikoga da pusti ali da sad Zeljo kojem je apsolutno svejedno dobio ili izgubio sad nesto gine da bi vi bili prvaci ne vidim ni svrhe ni oprvadanja a pogotovo ne vidim da ste nas necim zaduzili. Nekada davno smo odigrali za vasu sampionsku titulu 4:4 sa Hajdukom ali tada su navijaci bili daleko pismeniji nego sto su danas pa smo u pravom smislu rijeci drugo poluvrijeme nakon sto je Mesa napravio haos u svlacionicci odigrali za vas i bili ste prvaci. Sada to aposlutno niste nicim zasluzili jer ni proslu titulu ne bi uzeli da se nastavilo igrati a ovdje prodajete supljake kako ste bili za nastavak (jedno govorili drugo mislili i molili Vicu da se desi).
Ono sto me iznenadjuje je koliki ste postali kmecavci iako imate duplo laksi raspored od Borca vi i dalje unaprijed kmecite DIVOVI! Niste vi prosli pored divova a kamo li sta drugo. Vi ste u zestoko silaznoj putanji jer vam je vlasnik zavrnuo sve pipe pa cemo vidjeti dokle cete stici. Mislim da ce vas Borac preslusati i u kupu da bi vam dokazao da je ove sezone bolja ekipa od vas.
Prvo, tu sa Hajdukom ste prvo gubili 0:3 do 17. minute, Meša Baždarević svašta nagovorio u poluvremenu :D
Drugo, ispostavilo se da ta utakmica nije bila presudna za našu titulu, igrali ste za svoj obraz.
Treće, kao što rekoh, vaša je odluka da igrate sportski ili ne, ne bih se baš u to miješala, samo su mi argumenti za neigranje smiješni.

To da li je Nam zavrnuo pipe, ne znaš ni ti ni ja, samo je naglabanje.

I da, više fkt dosta toga mi nešto molili da se ne nastavi.
Nemaš uopšte nijedan dokaz za to, a non stop pričaš isto.
User avatar
ZonFon
Posts: 2107
Joined: 17/11/2013 01:58

#5606 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ZonFon »

E cuj oni da puste nekoga :pisnuo: :pisnuo:
Pa oni ne mogu platu pustiti svojim uposlenicima vec pola godine :pisnuo: :pisnuo:
Zadnje sto su pustili je voda u hali poslije tekme sa SB na GRbavici :pisnuo:

Nisu u stanju Olimpica dobiti na Grbavici ali eto kao pustice Borcu :pisnuo: :pisnuo:
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8547
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#5607 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

plain vanilla wrote: 15/05/2021 14:56 Igra se istovremeno, a nema prenosa svih utakmica
Prognoziram nama preko 5 zutih i penal
Hoce, jos cete do zadnjeg kola imati par povrijedjenih igraca.
Al' Husref ce da zavrsi Borac za nas. 8-)
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#5608 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by TheTraveler »

Raigor Stonehoof wrote: 15/05/2021 16:07 Hrasno i Dzemila, nema treceg

ti znas sta je ko mislio :lol:

Svaki dan po 10 puta spomen nasu titulu, zamisli ti samo kako najobjektivni pati, bas ga boli :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66771
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#5609 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Pitar sa Kariba wrote: 15/05/2021 17:25
plain vanilla wrote: 15/05/2021 14:56 Igra se istovremeno, a nema prenosa svih utakmica
Prognoziram nama preko 5 zutih i penal
Hoce, jos cete do zadnjeg kola imati par povrijedjenih igraca.
Al' Husref ce da zavrsi Borac za nas. 8-)
Sto vam Slogu nije zavrsio? :mrgreen: jos su vam oni dužni nakon onog cirkusa u banovicima kad ste ih ostavili u ligi
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#5610 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by TheTraveler »

Kaze @Didier namjerno nece pobjetiti Borac :lol:

Ozbiljno raspravljaju o tome da kao ne pobjede Borac, kao oni se nesto pitaju, osvojili 4 boda iz zadnjih 10 utakmica :skoljka: :-)


Image

Radije za četalje nego za bordo dušmane.
Olimpik i Krupa ih nasamaraju, sudija ih spasavao protiv Mladosti, ali eto oni nece odigrat za Sarajevo nego ce "pustiti" Borac :lol:
Awakened
Posts: 574
Joined: 19/08/2013 03:33

#5611 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Awakened »

"Sto se mene tice ne treba niko nikoga da pusti ali da sad Zeljo kojem je apsolutno svejedno dobio ili izgubio sad nesto gine da bi vi bili prvaci ne vidim ni svrhe ni oprvadanja a pogotovo ne vidim da ste nas necim zaduzili. Nekada davno smo odigrali za vasu sampionsku titulu 4:4 sa Hajdukom ali tada su navijaci bili daleko pismeniji nego sto su danas pa smo u pravom smislu rijeci drugo poluvrijeme nakon sto je Mesa napravio haos u svlacionicci odigrali za vas i bili ste prvaci. Sada to aposlutno niste nicim zasluzili jer ni proslu titulu ne bi uzeli da se nastavilo igrati a ovdje prodajete supljake kako ste bili za nastavak (jedno govorili drugo mislili i molili Vicu da se desi).
Ono sto me iznenadjuje je koliki ste postali kmecavci iako imate duplo laksi raspored od Borca vi i dalje unaprijed kmecite DIVOVI! Niste vi prosli pored divova a kamo li sta drugo. Vi ste u zestoko silaznoj putanji jer vam je vlasnik zavrnuo sve pipe pa cemo vidjeti dokle cete stici. Mislim da ce vas Borac preslusati i u kupu da bi vam dokazao da je ove sezone bolja ekipa od vas."
[/quote]

E jbg Hrasno, ti si na zadnjoj pauzi govorio da ce Zeljo rasturiti ovo proljece i doci do prvog mjesta poslije tri utakmice. Ja mogu samo zamisliti sta bi pisao da se kojim slucajem sezona prekinula ove godine, vjerovatno "da je Zelji ucinjena istorijska nepravda jer je tim sa Grbavice bio spreman da pokori ligu". Ne bi ni u snu pomislio da necete pobijediti evo skoro cijelu polusezonu.

FKS se dobro zajebalo prodajom dva najbolja igraca i nadam se da ce cijela uprava letiti iz kluba. Takva nesposobnost se rijetko vidja (cak mislim da su gori i od vasih jer su imali novac). Rezultat je da bolji fudbal igraju timovi koji se bore za opstanak.
User avatar
LSD
Posts: 27169
Joined: 24/07/2007 08:26

#5612 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

Vijetnamski amidza Nam još nije poslao bajramluke Stilicu, Korosicu i Lendricu :mrgreen: u vidu plata za zadnjih 6 mjeseci :roll:

Ha ništa onda, sportski čestitati Borcu titulu na kraju utakmice :gunjastajl:
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#5613 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by TheTraveler »

LSD wrote: 15/05/2021 18:07 Vijetnamski amidza Nam još nije poslao bajramluke Stilicu, Korosicu i Lendricu :mrgreen: u vidu plata za zadnjih 6 mjeseci :roll:

Ha ništa onda, sportski čestitati Borcu titulu na kraju utakmice :gunjastajl:
:thumbup:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#5614 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

Smijesno je raspravljati o nekom pustanju kad bi zeljo od 10 utakmica protiv borca izgubio 11 puta. Ali ova patetika sa (pojedinim) navijacima i prizivanjem pustanja je dno dna. Bas poput rimskih fasista svojevremeno, samo neko bez trunke sportskog duha, navikao na namjestanja, muljanja kroz citavu historiju, moze pozeliti nesto tako.

Ne postoji utakmica Sarajeva u kojoj bih ja prizeljkivao da izgubimo, nema te situacije u kojoj bih navijao protiv svog kluba.

To je ta zeljina poznata filozofija, ne daj boze da se utakmica zavrsi realno. Kradja u DNK.
User avatar
LSD
Posts: 27169
Joined: 24/07/2007 08:26

#5615 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

Sjooo ako Željo matne dodikovce i donesi im titulu, šta ce Raigor morati pojesti iza sebe :lol: :gunjastajl:
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#5616 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Manual »

Raigor Stonehoof wrote: 15/05/2021 18:32 Smijesno je raspravljati o nekom pustanju kad bi zeljo od 10 utakmica protiv borca izgubio 11 puta. Ali ova patetika sa (pojedinim) navijacima i prizivanjem pustanja je dno dna. Bas poput rimskih fasista svojevremeno, samo neko bez trunke sportskog duha, navikao na namjestanja, muljanja kroz citavu historiju, moze pozeliti nesto tako.

Ne postoji utakmica Sarajeva u kojoj bih ja prizeljkivao da izgubimo, nema te situacije u kojoj bih navijao protiv svog kluba.

To je ta zeljina poznata filozofija, ne daj boze da se utakmica zavrsi realno. Kradja u DNK.
Jašta :thumbup:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#5617 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

LSD wrote: 15/05/2021 18:34 Sjooo ako Željo matne dodikovce i donesi im titulu, šta ce Raigor morati pojesti iza sebe :lol: :gunjastajl:
Ne ukljucuje moj prethodni post tebe, vidio sam da ne pripadas ovoj grupi tzv. navijaca koja bi ko nesto namjestala :thumbup:

A mi titulu nismo zasluzili. I da ih mlatnete, mi cemo na X sa Mladosti.
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#5618 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by TheTraveler »

LSD wrote: 15/05/2021 18:34 Sjooo ako Željo matne dodikovce i donesi im titulu, šta ce Raigor morati pojesti iza sebe :lol: :gunjastajl:

Ma sve in da ih vi dobijete, mi titulu ne mozemo osvojiti.
User avatar
LSD
Posts: 27169
Joined: 24/07/2007 08:26

#5619 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

TheTraveler wrote: 15/05/2021 19:05
LSD wrote: 15/05/2021 18:34 Sjooo ako Željo matne dodikovce i donesi im titulu, šta ce Raigor morati pojesti iza sebe :lol: :gunjastajl:

Ma sve in da ih vi dobijete, mi titulu ne mozemo osvojiti.
Realno, ako mlatnemo dodikovce, titula ide na kosevo.

Ali yebo ova naša forumska nadjebavanja, vec kako da ona bagra koja bruka Željin dres iz utakmice u utakmicu ikoga pobjedi :lol: nakon što vec pola godine (otkako nemaju plate) odbijaju da igraju lopte :oops: i sad da proigraju protiv Borca koji ganja titulu a trpali ih Olimpik i Mladost :lol: e to su realna pitanja, a ne ova naša zayebancija oko puštana, zapinjanja, premiranja, drž nedaj :-)



@Raigor, naravno da cu navijati za svoj klub, da necu možda za troprstaše...al hoce li pobjediti, to je sad neka druga stvar :-)
User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5620 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Awakened wrote: 15/05/2021 18:04 "Sto se mene tice ne treba niko nikoga da pusti ali da sad Zeljo kojem je apsolutno svejedno dobio ili izgubio sad nesto gine da bi vi bili prvaci ne vidim ni svrhe ni oprvadanja a pogotovo ne vidim da ste nas necim zaduzili. Nekada davno smo odigrali za vasu sampionsku titulu 4:4 sa Hajdukom ali tada su navijaci bili daleko pismeniji nego sto su danas pa smo u pravom smislu rijeci drugo poluvrijeme nakon sto je Mesa napravio haos u svlacionicci odigrali za vas i bili ste prvaci. Sada to aposlutno niste nicim zasluzili jer ni proslu titulu ne bi uzeli da se nastavilo igrati a ovdje prodajete supljake kako ste bili za nastavak (jedno govorili drugo mislili i molili Vicu da se desi).
Ono sto me iznenadjuje je koliki ste postali kmecavci iako imate duplo laksi raspored od Borca vi i dalje unaprijed kmecite DIVOVI! Niste vi prosli pored divova a kamo li sta drugo. Vi ste u zestoko silaznoj putanji jer vam je vlasnik zavrnuo sve pipe pa cemo vidjeti dokle cete stici. Mislim da ce vas Borac preslusati i u kupu da bi vam dokazao da je ove sezone bolja ekipa od vas."
E jbg Hrasno, ti si na zadnjoj pauzi govorio da ce Zeljo rasturiti ovo proljece i doci do prvog mjesta poslije tri utakmice. Ja mogu samo zamisliti sta bi pisao da se kojim slucajem sezona prekinula ove godine, vjerovatno "da je Zelji ucinjena istorijska nepravda jer je tim sa Grbavice bio spreman da pokori ligu". Ne bi ni u snu pomislio da necete pobijediti evo skoro cijelu polusezonu.

FKS se dobro zajebalo prodajom dva najbolja igraca i nadam se da ce cijela uprava letiti iz kluba. Takva nesposobnost se rijetko vidja (cak mislim da su gori i od vasih jer su imali novac). Rezultat je da bolji fudbal igraju timovi koji se bore za opstanak.
[/quote]

Igra Zelje ove godine i igra Zelje prosle godine je nebo i zemlja. Prolse godine smo se sprdali sa vama i lupali vas ko djecicu, Stilic je recimo igrao fenomenalno....nebo i zemlja od igre ove sezone. Sto se tice ove sezone po svim pokazateljima tako je trebalo da bude jer u te tri utakmice smo imali punoooo bolji raspored nego Sarajevo a ispalo je da smo glabnuli nezamislivo a Sarajevo je glabnulo jos gore s obzirm na prednost koju je imalo. Doduse nemoj da se ponavljamo o tome koliko je Zeljo pokraden u tih prvih 4-5 kola i sta bi bilo da recimo nije. Sve je to uticalo sasvim sigurno na tim, voljni momenat, vjerovatno i finansije i na sve ostalo.
Proslu sezonu je Zeljo bio 3 boda iza vas i imao je i te kako bolji raspored u zadnjih 11 kola sa jacim ekipama nego vi ali ne dade nam Vico i Dzemidzic pleme im jebem i jednom i drugom. I jos nas naguzise i za kup. Ne kazem ja da bi mi bili prvaci i osvajaci kupa ali nam nije dozvoljeno da se probamo izboriti za te trofeje. Evo ove godine jeste pa evo kmecite vec pet kola kako vas kradu kako ovo kako ono a u stvari sami ste sebi zakuhali probleme prodajom najboljih igraca. Sami seebe ste ubjedili da imate zajebanu i jaku ekipu napucavajuci im cijene po TM a vecina igraca vam je prosjek PL BiH. Placate Susica preko 20.000 KM mjesecno a on ne vrijedi 5000 a igra na kaskicu. Kupite Crepulju a on se lijeci o vasem trosku. I pitaj boga sta sve. Zato vam je kao i Tan novi vlasnik zavrsnuo pipu i poslao poruku da sad sami sebi probate nesto zaraditi sto je nesto najbolje sto je mogao da uradi da bi otjerao parazite iz vaseg kluba.
Gdje vam je akademija i akademci?? U ni jednoj omlaadinskoj ligi niste u igri za prvaka a na Butmiru su i dalje samo tri livade a nigdje hlada nema. Zasto? Zato sto su vam u klubu konstantno lopovi i kriminalci koji su pokusali prvo da opljackaju Tana pa sada hoce i Nama. Mentalitet je cudo.
Dovukli neku kerefeku za direktora koja vas je kupila tiime sto nije dala navijacima Zelje ulaza na jug Koseva....Vi cete da i dalje padate....zivi bili pa vidjeli jer milioneri nisu navikli da davaju a da nista ne uzimaju. Oni su kontali da ce ta BAJNA AKADEMIJA izbaciti makar jednog igraca od milion EUR godisnje ali cuna u po somuna jer talenat nije nikada stanovao na Kosevu pardon Butmiru.
Da li Zeljo treba da zijani od Borca. Ponavljam da se ja pitam ja bi im pustio utakmicu ako radi nicega onda raddi proslave zadnje Covid titule ali nece im Zeljo pustiti jer je Borac bolji od Zelje za tri klase trenutno i nema potreba da ga pusta kad ce nas glat dobiti kao sto su i vas na Kosevu. A sta ce biti os svega toga sutra cemo vidjeti. U biti ako Velez ne moze biti prvak meni je svejedno hoce li biti Borac ili Sarajevo jer ne mogu ocima ni jedne ni druge!
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#5621 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

Kakvog smo mi Crepulju kupili :-) Crepulja je igrao prije 3 godine kod nas, da si ziv i zdrav, jel to ponovo prozivljavas mladost :D

LSD, neces ti, ali evo ima pojedinaca vasih i na ovom forumu koji hoce. Ovo je jedinstvena utakmica u historiji, Pitari ce navijat za Zelju, a Manijaci protiv Zelje :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 94100
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5622 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

:lol:
Anquilla
Posts: 2389
Joined: 25/04/2016 19:31

#5623 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

hrasno38 wrote: 15/05/2021 13:00 Sto se mene tice ne treba niko nikoga da pusti ali da sad Zeljo kojem je apsolutno svejedno dobio ili izgubio sad nesto gine da bi vi bili prvaci ne vidim ni svrhe ni oprvadanja a pogotovo ne vidim da ste nas necim zaduzili. Nekada davno smo odigrali za vasu sampionsku titulu 4:4 sa Hajdukom ali tada su navijaci bili daleko pismeniji nego sto su danas pa smo u pravom smislu rijeci drugo poluvrijeme nakon sto je Mesa napravio haos u svlacionicci odigrali za vas i bili ste prvaci. Sada to aposlutno niste nicim zasluzili jer ni proslu titulu ne bi uzeli da se nastavilo igrati a ovdje prodajete supljake kako ste bili za nastavak (jedno govorili drugo mislili i molili Vicu da se desi).
hrasno38 wrote: 15/05/2021 19:34 Da li Zeljo treba da zijani od Borca. Ponavljam da se ja pitam ja bi im pustio utakmicu ako radi nicega onda raddi proslave zadnje Covid titule ali nece im Zeljo pustiti jer je Borac bolji od Zelje za tri klase trenutno i nema potreba da ga pusta kad ce nas glat dobiti kao sto su i vas na Kosevu. A sta ce biti os svega toga sutra cemo vidjeti. U biti ako Velez ne moze biti prvak meni je svejedno hoce li biti Borac ili Sarajevo jer ne mogu ocima ni jedne ni druge!
:D
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#5624 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by MensurM »

Oh nooo

User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5625 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Raigor Stonehoof wrote: 15/05/2021 19:41 Kakvog smo mi Crepulju kupili :-) Crepulja je igrao prije 3 godine kod nas, da si ziv i zdrav, jel to ponovo prozivljavas mladost :D

LSD, neces ti, ali evo ima pojedinaca vasih i na ovom forumu koji hoce. Ovo je jedinstvena utakmica u historiji, Pitari ce navijat za Zelju, a Manijaci protiv Zelje :lol:
Cmiljanic, Crepulja isto govno samo drugo pakovanje
Post Reply