Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#8676 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by TheTraveler »

perscitus wrote: 28/07/2021 08:11
karanana wrote: 27/07/2021 22:34 ha, i jest ova tema bila podosadna i uspavanka zadnjih par stranica. ja probo malo da zakuham i zatrolujem sa hair cesmom, nisam bas uspio, ali evo fino se tema razbudila.
Česma je njihov spomen prijatelju i sjećanje na mladi životi koji je nasilno prekinut. Poštovanje prema umrlim je naša obaveza, i to treba cijeniti, nikako ismijavati! Bitan je nijet, bitna je namjera. Zašto se sa tim zajebavati pobogu si brate?

luckylaka wrote: 28/07/2021 00:29 niti je siroki fasisticki klub niti je Siroki fasisticki grad.
Široki jeste klerofašistički klub! I nemoj slučajno neko da mi ovdje povlači paralelu sa Bilbaom. Za Bilbao ne igraju etnički Baskijci, već osobe svih rasa, nacionalnosti, religija i uvjerenja koji su rođeni na području Baskije. Musliman ili pravoslavac iz Širokog, okoline, pa i Hercegovine, nikad neće moći igrati za klub iz svog grada, iz svoje regije, iz svog komšiluka, ali zato neki rimokatolik iz Brazila hoće. E to je klerikalni fašizam! Pitanje geografije je pitanje kolektivnog iskustva na zajedničkom prostoru, pitanje religije je individualno iskustvo na duhovnom nivou. Barem je tako kod nas. :bih: Smrt fašizmu!



Hrasno nije prisustvovao događajima. Hrasno neće vjerovati svojim sugrađanima kojih je bilo preko pet stotina tog kobnog dana. Hrasno će vjerovati populističkim i prostranačkim medijima iz hecegovačkih vukojebina. Generalizovati, polarizovati, izvlačiti iz konteksta, jedan ovako tragično oduzeti mlad život je stvar primitivizma i provncijalizma. Zrelost i starost su dva različita pojma. Star se pas ne uči lajati.
Aner Kasapović, Vedran Puljić, Mirza Raščić, žali Bože mladosti. Ubistvo i oduzimanje života se ne mogu opravdati, krivac je onaj koji je potegao pištolj, primjenio silu, upucao život. Sve ostalo je laž koja zaslužuje šamaranje.


Objasnio :thumbup:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24240
Joined: 26/08/2007 17:10

#8677 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Meščini da bi vam bolje bilo da se vratite na temu, a da se manete gluposti.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#8678 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

perscitus wrote: 28/07/2021 08:11
karanana wrote: 27/07/2021 22:34 ha, i jest ova tema bila podosadna i uspavanka zadnjih par stranica. ja probo malo da zakuham i zatrolujem sa hair cesmom, nisam bas uspio, ali evo fino se tema razbudila.
Česma je njihov spomen prijatelju i sjećanje na mladi životi koji je nasilno prekinut. Poštovanje prema umrlim je naša obaveza, i to treba cijeniti, nikako ismijavati! Bitan je nijet, bitna je namjera. Zašto se sa tim zajebavati pobogu si brate?

luckylaka wrote: 28/07/2021 00:29 niti je siroki fasisticki klub niti je Siroki fasisticki grad.
Široki jeste klerofašistički klub! I nemoj slučajno neko da mi ovdje povlači paralelu sa Bilbaom. Za Bilbao ne igraju etnički Baskijci, već osobe svih rasa, nacionalnosti, religija i uvjerenja koji su rođeni na području Baskije. Musliman ili pravoslavac iz Širokog, okoline, pa i Hercegovine, nikad neće moći igrati za klub iz svog grada, iz svoje regije, iz svog komšiluka, ali zato neki rimokatolik iz Brazila hoće. E to je klerikalni fašizam! Pitanje geografije je pitanje kolektivnog iskustva na zajedničkom prostoru, pitanje religije je individualno iskustvo na duhovnom nivou. Barem je tako kod nas. :bih: Smrt fašizmu!

Hrasno nije prisustvovao događajima. Hrasno neće vjerovati svojim sugrađanima kojih je bilo preko pet stotina tog kobnog dana. Hrasno će vjerovati populističkim i prostranačkim medijima iz hecegovačkih vukojebina. Generalizovati, polarizovati, izvlačiti iz konteksta, jedan ovako tragično oduzeti mlad život je stvar primitivizma i provncijalizma. Zrelost i starost su dva različita pojma. Star se pas ne uči lajati.
Aner Kasapović, Vedran Puljić, Mirza Raščić, žali Bože mladosti. Ubistvo i oduzimanje života se ne mogu opravdati, krivac je onaj koji je potegao pištolj, primjenio silu, upucao život. Sve ostalo je laž koja zaslužuje šamaranje.
Hrasno nece vrerovati svojim sugradjanima koji malo malo prave sranja po utakmicama ali i po samom gradu, nece vjerovati ni MUP-u HNK-a koji je sakrio ubicu i omugucio mu da pobjegle, nece narvno vjerovati ni navijacima protivnickog kluba ali ce i te kako vjerovati neki visim instancama koje su se bavile tim slucajem i cije sam zapisnike sticajem okolnosti imao priku da procitam. Percepcija krivice je vrlo slozena jer i te kako je kriv neko ko nasrne na tebe u tvom dvoristu kao sto si kriv i ti koji potegnes oruzje i ubijes nekoga treceg koji je samo posmatrao taj tvoj nasrtaj. Tu sansersku pricu mozes prosipati tamo djeci po Kosevu koji cete gledati sirom otvorenih ociju a pogotovo to samaranje mozda i moze proci negdje u tvojoj mahali....samo ne znam gdje su ti si silni sto si ih ti samarao.
I ovim cemo pricu zavrsiti. Ovo je tema u sportu i da ponovim ni za jedan klub ne igra nekakav ubica niti se u klubovima nalaze ubice. Ubice su na tribinama. Ne prave klubovi ovakve probleme nego navijaci klubova kokjima je jedini cilj odlaska na utakmicu da naprave nekakvo sranje. Na kraju krajeva mogli smo vidjeti i Horde zla na djelu u nasem gradu kada su na kosevu bjesomucno udarali policajca koji je samo radio svoj posao i da je povukao pistolj i ubio nekoga po vasoj percepciji bio bi on kriv. OVER AND OUT!
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#8679 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Impressum »

ZonFon wrote: 27/07/2021 19:42
ultima_palabra wrote: 27/07/2021 18:44 Plemici + begovi, kako slatko :kiss: Jos samo da nadju nacin da se vojvodi nekako u supak uvuku…
Rece lik vireci iz Lutvinog supka :-)
jaka jaka :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#8680 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Impressum »

hrasno38 wrote: 27/07/2021 21:34
alberto_tomba wrote: 27/07/2021 15:19

Tvoja patološka mržnja prema uspješnijim komšijama ti je sada i definitivno pomutila pamet. Odmori od foruma do sljedeće sezone i kontaktiraj stručnjake za mozak.
Ma savrseno me zaboli kurac i za vas i za vas klub.
zasto se onda non stop bavis najvise rangiranim BH klubom na UEFA listi i najtrofejnijem klubom u BiH?

ja pljujem po vama gdje god stignem i laz je ako kazem me ne interesujete
i te kako me interesuje vasa propast
User avatar
Altsa
Posts: 7308
Joined: 19/03/2004 18:31

#8681 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Altsa »

yasaq wrote: 28/07/2021 07:21
luckylaka wrote: 28/07/2021 00:29 Ovo je forum i svako ima pravo da iznese svoje misljenje bez obzira da li se neko slagao sa tim ili ne .Da li je @hrasno prekrdasio to treba da odluci moderacija a ne ivdje da se proziva iz posta u posta i uz put vriiedja.@hrasno nije ni starkelja,ni idot ni levatnego anonimni forumas kao i svi ostali.Da li je u pravu u raspravi oko pokojnog Vedrana nisam upucen ali svakako da se jedan klub i jedan grad ne mogu vezati za jednog ubici pa tako niti je siroki fasisticki klub niti je Siroki fasisticki grad.I ostavite Vedrana da pociva u miru ,manite se glupih rasprava
Široki kao klub jeste fašistički isto kao što je i Lacio u Italiji. Njihovi navijači se nazivaju Škripari. Nađite u literaturi ko su bili škripari. Pametnom dosta...
U Laciju jedan Senad Lulic moze igrati ali u Sirokom ni pod razno. To je velika razlika izmedu ova dva kluba.
Anquilla
Posts: 2390
Joined: 25/04/2016 19:31

#8682 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

hrasno38 wrote: 28/07/2021 09:53 Hrasno nece vrerovati svojim sugradjanima koji malo malo prave sranja po utakmicama ali i po samom gradu, nece vjerovati ni MUP-u HNK-a koji je sakrio ubicu i omugucio mu da pobjegle, nece narvno vjerovati ni navijacima protivnickog kluba ali ce i te kako vjerovati neki visim instancama koje su se bavile tim slucajem i cije sam zapisnike sticajem okolnosti imao priku da procitam. Percepcija krivice je vrlo slozena jer i te kako je kriv neko ko nasrne na tebe u tvom dvoristu kao sto si kriv i ti koji potegnes oruzje i ubijes nekoga treceg koji je samo posmatrao taj tvoj nasrtaj. Tu sansersku pricu mozes prosipati tamo djeci po Kosevu koji cete gledati sirom otvorenih ociju a pogotovo to samaranje mozda i moze proci negdje u tvojoj mahali....samo ne znam gdje su ti si silni sto si ih ti samarao.
I ovim cemo pricu zavrsiti. Ovo je tema u sportu i da ponovim ni za jedan klub ne igra nekakav ubica niti se u klubovima nalaze ubice. Ubice su na tribinama. Ne prave klubovi ovakve probleme nego navijaci klubova kokjima je jedini cilj odlaska na utakmicu da naprave nekakvo sranje. Na kraju krajeva mogli smo vidjeti i Horde zla na djelu u nasem gradu kada su na kosevu bjesomucno udarali policajca koji je samo radio svoj posao i da je povukao pistolj i ubio nekoga po vasoj percepciji bio bi on kriv. OVER AND OUT!
Neuporediva djela.

Navijačima Sarajeva je suđeno, pripadnicima MUP-a ZHK-a za ranjavanje navijača nije.
Za ubistvo Vedrana ne moram ni pominjati, kao ni neodgovaranje za omogućavanje bijega Knezoviću.

Kad si već imao uvide u zapisnike, reci nam šta su uradili da uhvate počinioce djela ubistva i ranjavanja?
Da li su ih identifikovali uopšte, evo skoro 12 godina poslije?

@perscitus :thumbup:
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#8683 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by TheTraveler »

Charuga wrote: 28/07/2021 09:14 Meščini da bi vam bolje bilo da se vratite na temu, a da se manete gluposti.

Jel to smijemo opet pisat balavac, starac itd. ?
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24240
Joined: 26/08/2007 17:10

#8684 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

TheTraveler wrote: 28/07/2021 10:48
Charuga wrote: 28/07/2021 09:14 Meščini da bi vam bolje bilo da se vratite na temu, a da se manete gluposti.
Jel to smijemo opet pisat balavac, starac itd. ?
Ne vidim razlog za to.
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#8685 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by TheTraveler »

Charuga wrote: 28/07/2021 11:11
TheTraveler wrote: 28/07/2021 10:48

Jel to smijemo opet pisat balavac, starac itd. ?
Ne vidim razlog za to.
OK neka sam i seronja nije nikakv problem ali nisam deriste koje svoje aferime svaljuje na druge i pokazuje prstom na ljude koji nemaju veze sa necim sto se desilo!
...nisam ga ja odveo u Siroki i u smrt nego tvoji hajvani sa tribina...
Sta mislite klosarcici da je fudbal, gostovanja, tuce, frke postale kada

Znaci, smijem i ja nazivati navijace Zelje, hajvanima, majmunima, klosarima i neces me banovat ? A njemu smije napisat da je dementni starac koji valja gluposti po citav dan ?

Samo pitam.
Last edited by TheTraveler on 28/07/2021 11:21, edited 1 time in total.
Piaty
Posts: 5587
Joined: 01/12/2020 00:58

#8686 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Piaty »

Ovdje se ne poznaju i banaliziraju neki politicki pojmovi (nacionalizam i fasizam) kao da ih djeca od 11 godina pisu...plus sto tema ima vezu sa sportom, a ne sa politikom.

Jarani, ako nisi dovoljno nacitani, bogomi vam je to suplja prica. Necete nikog ubjediti ni u sto.
Plunkett
Posts: 1883
Joined: 01/06/2020 15:15

#8687 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

@TheTraveler smiješ, samo će tebi ili hinjski obrisati komentar ili ako on presere i dobije ban, dace ga i tebi.
A ako pitaš ko im trese kavez recimo, ne gine ti sedmica.
Puštaju da ovdje svakakve gadosti piše oko listice i ubistva i ranjavanja, valjda je on dvorska luda pa eto progledaju mu kroz prste, šta li.
Last edited by Plunkett on 28/07/2021 11:28, edited 1 time in total.
User avatar
LSD
Posts: 27192
Joined: 24/07/2007 08:26

#8688 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

Ova tema je pala qrcu za uši zbog nekoliko nevaspitanih navijaca manjeg sarajevskog kluba :gunjastajl:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#8689 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

LSD wrote: 28/07/2021 11:26 Ova tema je pala qrcu za uši zbog nekoliko nevaspitanih navijaca manjeg sarajevskog kluba :gunjastajl:
tacno!
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#8690 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by TheTraveler »

Plunkett wrote: 28/07/2021 11:25 @TheTraveler smiješ, samo će tebi ili hinjski obrisati komentar ili ako on presere i dobije ban, dace ga i tebi.
A ako pitaš ko in trese kavez recimo, ne gine sedmica.
Ja mu napisao "prijatno starac" dobio 7 dana, on moze sta hoce pisati, u svakom komentaru nekog forumasa ili sve navijace Sarajeva izvrjedjati ni opomenu ne dobije.

Neki dan ja napisao Menusru da je "provirio njusku" dobio opomenu :-)

Evo stvarno ne kontam te @Charuga kriterije.
Last edited by TheTraveler on 28/07/2021 11:30, edited 1 time in total.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24240
Joined: 26/08/2007 17:10

#8691 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

TheTraveler wrote: 28/07/2021 11:20
Charuga wrote: 28/07/2021 11:11

Ne vidim razlog za to.
OK neka sam i seronja nije nikakv problem ali nisam deriste koje svoje aferime svaljuje na druge i pokazuje prstom na ljude koji nemaju veze sa necim sto se desilo!
...nisam ga ja odveo u Siroki i u smrt nego tvoji hajvani sa tribina...
Sta mislite klosarcici da je fudbal, gostovanja, tuce, frke postale kada

Znaci, smijem i ja nazivati navijace Zelje, hajvanima, majmunima, klosarima i neces me banovat ? A njemu smije napisat da je dementni starac koji valja gluposti po citav dan ?

Samo pitam.
Aha, vidiš to, ali ne vidiš kada njega vrijeđaju.
alberto_tomba wrote: 27/07/2021 15:19Tvoja patološka mržnja prema uspješnijim komšijama ti je sada i definitivno pomutila pamet. Odmori od foruma do sljedeće sezone i kontaktiraj stručnjake za mozak.
Impressum wrote: 27/07/2021 16:14e blago tebi sa takvom pamecu :skoljka:
Manual wrote: 27/07/2021 21:36Seronja bio, seronja ostao.
Ne vidi ni "advokat" to, jer ne želite da vidite. Ne vidi on da ni jedan od ove trojice nije poslan na odmor, kao ni hrasno. Trojica - jedan. Uočavate li razliku?

Ubuduće će svako javno komentarisanje rada moderacije biti kažnjeno, kao što vam piše u pravilima. Imate pp za sve što vam zasmeta, ili vam nije jasno. Ako vam je i to malo, i ako mislite da ste oštećeni imate administratora foruma pa se javite njemu.
Da ne bih gubio vrijeme na objašnjavanje jednih te istih stvari stalno, jer svako vidi samo ono što njemu smeta, a ono drugo ne vidi ili ne želi da vidi.
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#8692 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by TheTraveler »

Naravno da vidim, ali me ne zanima! Nek prijavljuje i banuj ih sve zajedno sa njim. Ali se drzi nekog kriterija, a ne kako ti kad volja.
User avatar
LSD
Posts: 27192
Joined: 24/07/2007 08:26

#8693 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

Desetorica se utrkuju i saplicu ko ce mu prije odgovoriti :lol: :lol:

Hrasno, radiš sjajan posao :thumbup:
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#8694 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Manual »

Lik napiše da ga ne zanima Sarajevo, a svaki drugi comment je o Sarajevu.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24240
Joined: 26/08/2007 17:10

#8695 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Tema je Premije liga BiH.
Ima negdje neki pdf o navijačkim dešavanjima, pa tamo možete nastaviti o temi ubistva pokojnog Vedrana.

P.S. Iskreno, ne znam šta se tu više ima raspravljati kad je sve jasno, ali do vas je.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24240
Joined: 26/08/2007 17:10

#8696 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Marko Maksimović više nije šef struke FK Borac

https://sportsport.ba/fudbal/fk-borac-m ... vic/404584
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#8697 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Charuga wrote: 28/07/2021 11:47 Marko Maksimović više nije šef struke FK Borac

https://sportsport.ba/fudbal/fk-borac-m ... vic/404584
Ista stvar ko i sa Husrefom...covjek im donese titulu i onda ga smijene nakon tri kola. Samo ne kontam na koji su fazon umislili da su veliki favoriti nad Ircima. Tesko da ce boljeg naci.
hotaa
Posts: 334
Joined: 02/01/2013 18:32

#8698 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hotaa »

Ne bi me cudilo Vinko da dodje :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40567
Joined: 21/05/2012 22:46

#8699 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by AmiĐa_Idriz »

Bolje da su par "zvijezda" odstranili iz ekipe.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66775
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#8700 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

hotaa wrote: 28/07/2021 12:08 Ne bi me cudilo Vinko da dodje :D
ili ce Jagodic :mrgreen:
Post Reply