Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#6026 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

hrasno38 wrote: 18/05/2021 01:04
last mohicans wrote: 18/05/2021 01:00
ultima_palabra wrote: 18/05/2021 00:54 Ne moze biti veca kradja od Ibrakovica 2015., frajer skontao da ne moze uzeti titulu posteno, najurio Kodru i bukvalno svaku utakmicu do kraja kupio ili protivnika ili sudije, nista nije bilo prepusteno slucaju.

Na kraju je zavrsavao i utakmice Velike Obarske, kad je Tan vidio koliko je kostala titula nabio ga nogom promptno.
Vidi, ja to ne znam, vjerovatno neke jeste, sve nije moguce,jer smo imali odličnu ekipu, nije ni trebalo. Premiranje nekih ekipa nije isto što i očita sudijska krađa, ali namještanje utakmica je za sudskog epiloga. Evo i ja mogu reci da ste vi prodali Borcu, iako vjerovatno niste ni mogli šta više od iksa iščupati. To sam danas čuo iz nekih vaših izvora i da je bilo vecih uplata na Borac. Ovakve rasprave mogu voditi u nedogled.
Ne mozes reci nikako da smo mi prodali Borcu jer bi onda morao reci i da ste i vi prodali Borcu. Mi smo odigrali sa Borcem casnije nego vi a vi ste nas "razgulili" sto znaci da smo mi protiv Borca i te kako posteno odigrali u skladu sa svojim mogucnostima i rezultatima koji nas prate.
Pa mozda je Vinko prodao, pa platio glavom, protiv Slobode sa 2 defanzivna vezna,pogotovo. Sve su to teorije do beskonačnosti. Ali vaše sve nedobivene utakmice sigurno nisu svaka čista posla,jer je apsolutno nemoguce ne dobiti utakmicu 6 mjeseci.
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#6027 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

mirza_15 wrote: 18/05/2021 01:01
hrasno38 wrote: 18/05/2021 00:37
mirza_15 wrote: 18/05/2021 00:28 Ja ne razumijem kritike Sarajevu zato što je imalo petlju i pokrenulo priču oko udruženja premijerligaša kada je oštećeno. Kao gdje su bili kada je oštećen Željo. Pravo pitanje je gdje je tada bio Željo? Treba neko drugi da se češe za njih? Zašto Željo tada nije pokrenuo priču? Zašto Sloboda nije pokrenula priču? Zašto se sada, na poziv Sarajeva ne priključe priči? Da nije zato što se ne žele zamjeriti Vici i pokupiti mrvice koje im ostavi? Je li problem što je Sarajevo pokrenulo priču? Evo pokrenite je vi. Šta je problem? Nije valjda da ne smijete? Najlakše sa tribina, onako malo iz prikrajka pljucnuti i zakmečati na neki penal, pa se brže bolje ušutiti da ne bi trpili posljedice. Nikada, od kada postoji liga 12, se nije ovako sistematski, lopatom i bezobrazno kralo iz kola u kolo. Ako vam se to gleda i sljedećih sezona onda ništa. Uživajte dok gledate kreiranje kompletne tabele. Ko će biti prvak, ko će u Evropu, a ko će ispasti. Meni se takav cirkus, gdje je sve izrežirano ne prati. Mislio sam da to ide na bolje sa suđenjem, djelovalo je tako, ali ova polusezona je 10 koraka unazad. Ako se nešto ne promijeni ja ću napraviti pauzu dok se stvari barem ne vrate tamo gdje su bile prije Vice.
Jok eto nije se kralo.....kad se samo sjetim vase titule sa Leonom benkom u spicu i dosudjenih penala i nedosudjenih ofsajda, pa onda onu sezonu kad je radi Zelje suspendovano 5-6 sudija, pa titulu Zrinjskog sa nevidjenim kradjama cim zagustii Zrinjskom...i generalno tesko da je bilo sezone kada se za nekoga nije navlacilo i kada neko nije bio jebena stranka. Stvar je u tome sto u ovom slucaju lopov vice drzite lopova jer i vama je navuceno solidnih utakmica samo ste tada sa osmjehom na licu to prihvatali. Da je ovu pricu mozda povela Sloboda koja je zaista u nemilosti sudija mada kao i Zeljo snosi i sama veliku krivicu za svoje neuspjehe pa hajde ali tim koji je prolsu titulu dobio na guzove sa samo blijedom recenicom "mi smo za to da se prvenstvo nastavi" znajuci da ga nece nasttaviti upravo radi Borca je smijurija.
Kad se Sarajevu reziralo, Zrinjskom zadnjih godina mudro ste cutali a sad kad ste 70% svojom krivicom prosuli ogromnu zalihu sa ovom pricom se u stvari skrece prica sa stvarnih problema u samom klubu koji su veliki i koji ce biti jos veci pogotovo ako zijanite i kup. Ponavljam....imali ste sve a velike sanse su da ostanete bez svega.
Znaš i ti da to nije istina, ali valjda ti je lakše stvarnost podnositi ako prvo sebe slažeš da je tako. Možemo do prekosutra vaditi utakmice i sudijske greške u njima. Mogu ja sada naći Jakupovića i njegovo suđenje na derbiju gdje je igrao taj Benko ili vaditi vašu utakmicu protiv Slobode u Tuzli i Valjićevo suđenje. Mogu potražiti i utakmicu iz Mostara gdje dva penala za Zrinjski nisu dosuđena protiv vas. Mogu iz prošle izvaditi utakmicu protiv Slobode na Tušnju gdje su se lopte rukom hvatale u 16 pa nisu suđeni penali. Ti ćeš isto tako pronaći utakmice gdje ste vi oštećeni. Ali to su bile pojedinačne utakmice na kojima su sudije griješile. Na nekim možda i sa namjerom, ali opet se radilo o jednoj ili dvije utakmice. Neki klub je možda i poguran nekim penalom ili ofsajdom. Sudije su i kažnjavane za greške. Ovdje se radi iz kola u kolo i to ne samo na utakmicama kluba koji se želi pogurati nego i na utakmica konkurenata. Široko i sistematski, iz kola u kolo. Na primjeru Irfana Peljte koji je sudio jedinu utakmicu koju je Borac izgubio, kao i na primjerima poslušnika se jasno stavlja doznanja i ostalim sudijama šta se od njih očekuje. Totalna anarhija koja je vlada početkom ovom stoljeća. Tebi mržnja prema Sarajevu neda da objektivno sagledaš situaciju. Ali i da je sve tako kako ti kažeš opet ostaje pitanje: Šta je problem da se sada formira udruženje i krene u rješavanje problema suđenja? Ako je tebi sve ovo OK onda ništa. Uživaj u bravurama Gigovića i Petrovića.
Da ali zato u utakmici izmedju Sarajeva i Borca i pored preseravanja Bordo prijatelja Borac jee preslusao a sudija odlicno sudio sto znaci da je Borac vise nego zasluzio titulu a vi niste ni u mislima! Nije to bolan mrznaj prema Sarajevu nego mi se vise gadi dvolicnost kluba za koji navijas. Mi osma godina nismo prvaci i vi ste nam ukrali titulu 2015 jer samo se Sarajevu steli za obljetnice, pa onda proslu sezonu nije nam titula ukradena ali nam je osporeno da se borimo i za titulu i za kup, Zrinjski eto nek bude jedna ukradena a dvije su i vi ste nasli nekome da pricate o kradjama i glumite moralne vertikale. Ja danas napisem da je Ahmetovic protiv Slobode dao gol iz ofsajda i to su potvrditli i u FS BiH ali jok ne nije bio u ofsajdu. Kao sto ti je napisao Ultima 2015 ste svaku utakmicu stelili i opet ste na kraju morali moliti Musemica da vas pusti zadnje kolo jer da je bio isti broj bodova Zeljo bi bio prvak. Niko u BiH nije dobio titulu na guzove a vi ste dobili dvije.O nikome se iz BiH ne prica u bivsoj drzavi da mu je nasteljena titula osim sto Dzarovski tvrdi da ju je vama nastelio. Zato i kazem vasa predprosla dupla kruna je potpuni respekt i skidanje kape ali i povracanje sta je klub uradio sa Musemicem i sada se to vraca jer kako znate vrlo cesto napisati....karma je cudo!
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#6028 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

last mohicans wrote: 18/05/2021 01:12
hrasno38 wrote: 18/05/2021 01:04
last mohicans wrote: 18/05/2021 01:00

Vidi, ja to ne znam, vjerovatno neke jeste, sve nije moguce,jer smo imali odličnu ekipu, nije ni trebalo. Premiranje nekih ekipa nije isto što i očita sudijska krađa, ali namještanje utakmica je za sudskog epiloga. Evo i ja mogu reci da ste vi prodali Borcu, iako vjerovatno niste ni mogli šta više od iksa iščupati. To sam danas čuo iz nekih vaših izvora i da je bilo vecih uplata na Borac. Ovakve rasprave mogu voditi u nedogled.
Ne mozes reci nikako da smo mi prodali Borcu jer bi onda morao reci i da ste i vi prodali Borcu. Mi smo odigrali sa Borcem casnije nego vi a vi ste nas "razgulili" sto znaci da smo mi protiv Borca i te kako posteno odigrali u skladu sa svojim mogucnostima i rezultatima koji nas prate.
Pa mozda je Vinko prodao, pa platio glavom, protiv Slobode sa 2 defanzivna vezna,pogotovo. Sve su to teorije do beskonačnosti. Ali vaše sve nedobivene utakmice sigurno nisu svaka čista posla,jer je apsolutno nemoguce ne dobiti utakmicu 6 mjeseci.
Pa ne igra Vinko na terenu a igrao vam je najjaci sastav sto ste mogli izvesti. Nije nemoguce nista jer kod nas igraci nece da igraju za dzaba...vrlo jednostavan odgovor i ja ih u tome aposlutno podrzavam od prvog do zadnjeg. To je njihov hljeb kojeeg zaradjuju napolju na kisi, suncu, blatu, snijegu. Ali mi nismo isli sukcesivno pa jednima dali a drugima ne mi smo izgubili skoro sve utakmice tek poneku odigrali nerjeseno jer su suparnici imali los dan. Svi spominju kako smo zapeli protiv Veleza....ma zapeli smo mudo Marjanovo nego se Velez nije mogao sastaviti sa loptom prvo poluvrijeme i onaj nas dade slucajno gol iz slobodnog od protivnickog igraca. Osim toga mi smo masakrirani od sudija u nastavku sezone kada smo trebali da vam se priblizimo i kad je bilo realno da vam se priblizimo ali sad tek se vidi da je to odlicno odradjen posao Vice i njegovih vukova. prvo Zeljo jer je Zeljo bio najozbiljniji kandidat za borbu za titulu po igrackom kadru koji se nije promjenio a za Sarajevo su znala i mala djeca da ce bez Rahmanovica, Tatara i Ahmetovica pasti kurcu za usi. I mi bolan nebio smo izgubili kuci od Olimpika, Krupe a ne da ne izjanimo od Borca
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55677
Joined: 15/12/2008 16:53

#6029 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

last mohicans wrote: 18/05/2021 01:00
ultima_palabra wrote: 18/05/2021 00:54 Ne moze biti veca kradja od Ibrakovica 2015., frajer skontao da ne moze uzeti titulu posteno, najurio Kodru i bukvalno svaku utakmicu do kraja kupio ili protivnika ili sudije, nista nije bilo prepusteno slucaju.

Na kraju je zavrsavao i utakmice Velike Obarske, kad je Tan vidio koliko je kostala titula nabio ga nogom promptno.
Vidi, ja to ne znam, vjerovatno neke jeste, sve nije moguce,jer smo imali odličnu ekipu, nije ni trebalo. Premiranje nekih ekipa nije isto što i očita sudijska krađa, ali namještanje utakmica je za sudskog epiloga. Evo i ja mogu reci da ste vi prodali Borcu, iako vjerovatno niste ni mogli šta više od iksa iščupati. To sam danas čuo iz nekih vaših izvora i da je bilo vecih uplata na Borac. Ovakve rasprave mogu voditi u nedogled.
Ma ja, sa Kodrom niste mogli meda i dodje Dzeno Guardiola i pomete sve do kraja... i onda je svizac zamotao cokoladu.
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#6030 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

hrasno38 wrote: 18/05/2021 01:13
mirza_15 wrote: 18/05/2021 01:01
hrasno38 wrote: 18/05/2021 00:37

Jok eto nije se kralo.....kad se samo sjetim vase titule sa Leonom benkom u spicu i dosudjenih penala i nedosudjenih ofsajda, pa onda onu sezonu kad je radi Zelje suspendovano 5-6 sudija, pa titulu Zrinjskog sa nevidjenim kradjama cim zagustii Zrinjskom...i generalno tesko da je bilo sezone kada se za nekoga nije navlacilo i kada neko nije bio jebena stranka. Stvar je u tome sto u ovom slucaju lopov vice drzite lopova jer i vama je navuceno solidnih utakmica samo ste tada sa osmjehom na licu to prihvatali. Da je ovu pricu mozda povela Sloboda koja je zaista u nemilosti sudija mada kao i Zeljo snosi i sama veliku krivicu za svoje neuspjehe pa hajde ali tim koji je prolsu titulu dobio na guzove sa samo blijedom recenicom "mi smo za to da se prvenstvo nastavi" znajuci da ga nece nasttaviti upravo radi Borca je smijurija.
Kad se Sarajevu reziralo, Zrinjskom zadnjih godina mudro ste cutali a sad kad ste 70% svojom krivicom prosuli ogromnu zalihu sa ovom pricom se u stvari skrece prica sa stvarnih problema u samom klubu koji su veliki i koji ce biti jos veci pogotovo ako zijanite i kup. Ponavljam....imali ste sve a velike sanse su da ostanete bez svega.
Znaš i ti da to nije istina, ali valjda ti je lakše stvarnost podnositi ako prvo sebe slažeš da je tako. Možemo do prekosutra vaditi utakmice i sudijske greške u njima. Mogu ja sada naći Jakupovića i njegovo suđenje na derbiju gdje je igrao taj Benko ili vaditi vašu utakmicu protiv Slobode u Tuzli i Valjićevo suđenje. Mogu potražiti i utakmicu iz Mostara gdje dva penala za Zrinjski nisu dosuđena protiv vas. Mogu iz prošle izvaditi utakmicu protiv Slobode na Tušnju gdje su se lopte rukom hvatale u 16 pa nisu suđeni penali. Ti ćeš isto tako pronaći utakmice gdje ste vi oštećeni. Ali to su bile pojedinačne utakmice na kojima su sudije griješile. Na nekim možda i sa namjerom, ali opet se radilo o jednoj ili dvije utakmice. Neki klub je možda i poguran nekim penalom ili ofsajdom. Sudije su i kažnjavane za greške. Ovdje se radi iz kola u kolo i to ne samo na utakmicama kluba koji se želi pogurati nego i na utakmica konkurenata. Široko i sistematski, iz kola u kolo. Na primjeru Irfana Peljte koji je sudio jedinu utakmicu koju je Borac izgubio, kao i na primjerima poslušnika se jasno stavlja doznanja i ostalim sudijama šta se od njih očekuje. Totalna anarhija koja je vlada početkom ovom stoljeća. Tebi mržnja prema Sarajevu neda da objektivno sagledaš situaciju. Ali i da je sve tako kako ti kažeš opet ostaje pitanje: Šta je problem da se sada formira udruženje i krene u rješavanje problema suđenja? Ako je tebi sve ovo OK onda ništa. Uživaj u bravurama Gigovića i Petrovića.
Da ali zato u utakmici izmedju Sarajeva i Borca i pored preseravanja Bordo prijatelja Borac jee preslusao a sudija odlicno sudio sto znaci da je Borac vise nego zasluzio titulu a vi niste ni u mislima! Nije to bolan mrznaj prema Sarajevu nego mi se vise gadi dvolicnost kluba za koji navijas. Mi osma godina nismo prvaci i vi ste nam ukrali titulu 2015 jer samo se Sarajevu steli za obljetnice, pa onda proslu sezonu nije nam titula ukradena ali nam je osporeno da se borimo i za titulu i za kup, Zrinjski eto nek bude jedna ukradena a dvije su i vi ste nasli nekome da pricate o kradjama i glumite moralne vertikale. Ja danas napisem da je Ahmetovic protiv Slobode dao gol iz ofsajda i to su potvrditli i u FS BiH ali jok ne nije bio u ofsajdu. Kao sto ti je napisao Ultima 2015 ste svaku utakmicu stelili i opet ste na kraju morali moliti Musemica da vas pusti zadnje kolo jer da je bio isti broj bodova Zeljo bi bio prvak. Niko u BiH nije dobio titulu na guzove a vi ste dobili dvije.O nikome se iz BiH ne prica u bivsoj drzavi da mu je nasteljena titula osim sto Dzarovski tvrdi da ju je vama nastelio. Zato i kazem vasa predprosla dupla kruna je potpuni respekt i skidanje kape ali i povracanje sta je klub uradio sa Musemicem i sada se to vraca jer kako znate vrlo cesto napisati....karma je cudo!
I opet ti ništa o suštini onoga što sam napisao. Sarajevo igralo loše ovog proljeća, izgubilo od Borca na Koševu pa zbog toga ne zaslužuje titulu nego je zaslužuje Borac pa je onda sasvim OK da se sa namjerom i tendenciozno sudi na dvocifrenom broju utakmica u samo 12 kola, ali je Želji ukradeno stotinjak titula jer je u jednoj ili dvije utakmice po sezoni svirnut penal ili ofsajd dok su sudije suspendovane jer su navlačile Želji, a sve o tome je pričao lik koji je moralna vertikala, uvaženi gospodin Đurovski.

I zbog svega toga vi nećete udruženje premijerligaša nego ćete se Donkihotovski nastaviti boriti protiv sistema i mrskih pitara ili što bi Zgembo Andislić, inače ekonomski ekspert, rekao na kraju svog izlaganja gdje tebi hm, ha ispadne, a njemu hm, ha ne ispadne i dok je neko vadio košpe iz lubenice - " i tako smo na kraju morali poduzeti te mjere"
User avatar
sime_cipol
Posts: 16323
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#6031 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Bilo je svakakvih poguranaca od sudija u ovo sezona sto pamtim, ali su mi u sjecanju najviše ostale titula Modrice i ova sada Borca. Sto neko rece, sistematski i nasiroko, nista se ne prepusta slucaju. Znali su klubovi dogovoriti utakmicu izmedju sebe, igrati 3 za 3, ali da sudije ovako guraju, nije bilo od Modrice. Ne treba zaboraviti i borbu za opstanak gdje je Olimpik brutalno pokraden sad u Bijeljini, sto ce reci da je na djelu svesrpska ofanziva u savezu uz pomoć domacih izdajnika.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#6032 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Iker C »

Plunkett wrote: 17/05/2021 19:17 Vlado, najbolji prognozer u BiH i buduci trener zeljeznicara :thumbup:
Vlado je i vrstan igrac kladionice, kapa do poda majstore. Vlado ovo je i tvoja titula jer si udario temelje mocnog Borca.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#6033 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Iker C »

ultima_palabra wrote: 18/05/2021 00:54 Ne moze biti veca kradja od Ibrakovica 2015., frajer skontao da ne moze uzeti titulu posteno, najurio Kodru i bukvalno svaku utakmicu do kraja kupio ili protivnika ili sudije, nista nije bilo prepusteno slucaju.

Na kraju je zavrsavao i utakmice Velike Obarske, kad je Tan vidio koliko je kostala titula nabio ga nogom promptno.
A pitari pomislili da je Dzeno novi Gvardiola. :lol:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#6034 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

Ma meni je uvijek i bilo debilno to što smo pošten klub pa osvajamo titule svakih 7 godina fino mutnje radnje radiš kao u Trebinju pola sezone i titula ti je tu danas niko i ne prica o tome samo se zna da je upisano da su prvaci.

Nece niko ni o Borcu pisati, a pogotovo nece niko spominjati za 10 godina da ti je srbin iz banja luke sudio u glavnom meču i direktno te ojadio.

Ili da ti je hrvat sudio protiv drugih hrvata u meču gdje bi ti drugi hrvati pobjedom se vratili u igru za titulu.

Silni kartoni drugim ekipama da izađu protiv Borca s bez nekoliko igraca iz prve postave o tome necemo..

Samo eto niko spominjati nece.

Bez obzira na to krivca se u ogledalu treba traziti jer 13 bodova + utakmica manje je nešto što bi nas potencijalno moglo koštati toga da opet osvajamo svakih 7 godina.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#6035 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

Mi smo neprimjetno usli u fudbalsku diktaturu.
Autor ovog ranije postavljenog teksta je napravio odlicnu analizu i napisao sve cemu smo svjedočili ali na kraju se nije smio potpisati. Drugi portali ne smiju ni spomenuti ove teme. A navodno imamo novinarsku slobodu.
Pa o politicarima i mnogo mocnijim ljudima novinari svakodnevno pisu i kritikuju kad i pogresno parkiraju ali o likovima iz fudbala ni jedne negativne rijeci. A stanje u nasoj ligi nikad gore nije bilo.
Razumijem klubove kojima je zabranjeno da se oglasavaju po pitanju stanja u fudbalu ali novinare ne.
Mada i tu zabranu oglasavanja klubova i fudbalskih radnika treba preispitati. Kome ona koristi i sta mi imamo od toga kadvse ne smijes oglasiti nakon kradje kao npr Jakirovic nedavno sav ljut kad je rekao: Ja nisam nista vidio i nemam komentar.
User avatar
Zlocin&Kazna
Posts: 629
Joined: 10/02/2009 15:44

#6036 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Zlocin&Kazna »

animus wrote: 18/05/2021 07:59 Mi smo neprimjetno usli u fudbalsku diktaturu.
Autor ovog ranije postavljenog teksta je napravio odlicnu analizu i napisao sve cemu smo svjedočili ali na kraju se nije smio potpisati. Drugi portali ne smiju ni spomenuti ove teme. A navodno imamo novinarsku slobodu.
Pa o politicarima i mnogo mocnijim ljudima novinari svakodnevno pisu i kritikuju kad i pogresno parkiraju ali o likovima iz fudbala ni jedne negativne rijeci. A stanje u nasoj ligi nikad gore nije bilo.
Razumijem klubove kojima je zabranjeno da se oglasavaju po pitanju stanja u fudbalu ali novinare ne.
Mada i tu zabranu oglasavanja klubova i fudbalskih radnika treba preispitati. Kome ona koristi i sta mi imamo od toga kadvse ne smijes oglasiti nakon kradje kao npr Jakirovic nedavno sav ljut kad je rekao: Ja nisam nista vidio i nemam komentar.
Prakticno svakom klubu se moze naci razlog da ne dobije licencu za nesto (liga, Evropa, stadion,..) i hajd ti sad bori se.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#6037 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Grean »

plain vanilla wrote: 18/05/2021 00:09 Zasto ovaj roman nije potpisan?
Pa Zeljo je vise bio ostecen u drugom dijelu sezone, pa dje je bio ovaj autor da nam otvori oci?
Siguran sam da je juce bio potpisan :?

U vezi ovog gdje je bio kad je Zeljo pokraden, pa pomenuo je ovdje da je bio. Trebalo se nakupiti da se nesto kaze.

Sto se plavih tice i tvrdnje da je pisao pitar, slabo im se pale lampice. Tekst nije napisan zbog nas vec zbog Olimpika, vlasnik Oslobodjenja i Olimpika je ista grupacija koliko ja znam. Opet mislim da to nije poenta vec to da ovakvih sistematskih kradja nije bilo godinama i da se zbog toga pise o ovom a po mom misljenju i premalo. Mozda iz prostog razloga jer je Zeljo u takvom jadu da im je jednostavno drago da sve ide nizbrdo kad su vec oni propali. Zato im pomocni trener i kaze da je sve regularno.

Jedini svijetli primjer koji se izdigao iznad tog jada i lokalnih interesa je @sime_cipol .
User avatar
Logovan
Posts: 94403
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#6038 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Ode Hiroš
Bosanskohercegovački veznjak, Amer Hiroš, sutra će se pojaviti u svom novom klubu, Osijeku, piše Glas Slavonije.

Fudbaler Mladosti iz Doboja kod Kaknja dogovorio je sve sa viceprvakom Hrvatske i sutra će se pojaviti na Gradskom vrtu.

Hiroš je treće pojačanje Osijeka ovog ljeta, prije njega je stigao Šime Gržan iz Istre, nekadašnji fudbaler Zrinjskog, a otkupljen je i ugovor od Alavesa za najboljeg strijelca lige, Ramona Miereza, koji je do sada bio na pozajmici.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24269
Joined: 26/08/2007 17:10

#6039 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Pisao sam jednom, ali nećete da čitate. Glavni urednik portala S1, i njegov osnivač prije nego je prešao pod Oslobođenje je jedan veliki pitar. Znači jedan bolesnik za Sarajevom. Poštujem ga radi toga, jer nikada nije prestao ići na utakmice, i biti bolestan. Ima ih ovde na forumu koji to mogu potvrditi, ali neće niko izgleda.

Čisto informativno, nevezano za tekst, jer se stalno S1 spominje u kontekstu portala koji kao nešto forsira Želju.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#6040 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

Charuga wrote: 18/05/2021 09:56 Pisao sam jednom, ali nećete da čitate. Glavni urednik portala S1, i njegov osnivač prije nego je prešao pod Oslobođenje je jedan veliki pitar. Znači jedan bolesnik za Sarajevom. Poštujem ga radi toga, jer nikada nije prestao ići na utakmice, i biti bolestan. Ima ih ovde na forumu koji to mogu potvrditi, ali neće niko izgleda.

Čisto informativno, nevezano za tekst, jer se stalno S1 spominje u kontekstu portala koji kao nešto forsira Želju.
A o cemu ti pricas?
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#6041 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Charuga wrote: 18/05/2021 09:56 Pisao sam jednom, ali nećete da čitate. Glavni urednik portala S1, i njegov osnivač prije nego je prešao pod Oslobođenje je jedan veliki pitar. Znači jedan bolesnik za Sarajevom. Poštujem ga radi toga, jer nikada nije prestao ići na utakmice, i biti bolestan. Ima ih ovde na forumu koji to mogu potvrditi, ali neće niko izgleda.

Čisto informativno, nevezano za tekst, jer se stalno S1 spominje u kontekstu portala koji kao nešto forsira Želju.
vidi se to najbolje na fejsu dok traju utakmice Sarajeva, bas pristrasni komentari
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#6042 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Logovan wrote: 18/05/2021 09:55 Ode Hiroš
Bosanskohercegovački veznjak, Amer Hiroš, sutra će se pojaviti u svom novom klubu, Osijeku, piše Glas Slavonije.

Fudbaler Mladosti iz Doboja kod Kaknja dogovorio je sve sa viceprvakom Hrvatske i sutra će se pojaviti na Gradskom vrtu.

Hiroš je treće pojačanje Osijeka ovog ljeta, prije njega je stigao Šime Gržan iz Istre, nekadašnji fudbaler Zrinjskog, a otkupljen je i ugovor od Alavesa za najboljeg strijelca lige, Ramona Miereza, koji je do sada bio na pozajmici.
zato smo giganti, kod nas igra igrac iz Nk Osijek :mrgreen:
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#6043 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Grean »

Charuga wrote: 18/05/2021 09:56 Pisao sam jednom, ali nećete da čitate. Glavni urednik portala S1, i njegov osnivač prije nego je prešao pod Oslobođenje je jedan veliki pitar. Znači jedan bolesnik za Sarajevom. Poštujem ga radi toga, jer nikada nije prestao ići na utakmice, i biti bolestan. Ima ih ovde na forumu koji to mogu potvrditi, ali neće niko izgleda.

Čisto informativno, nevezano za tekst, jer se stalno S1 spominje u kontekstu portala koji kao nešto forsira Želju.
Ispravka: fino ti rece nevezano za tekst :D ali da ovim dole objasnim zasto bas S1 pise o sudijskim kradjama i da nije vezano za Sarajevo

Naime, porodica Selimović, vlasnici “Sarajevske pivare”, koji stoje iza “Olimpika”, odlučila je investirati novac u terene na Ilidži koji su donedavno bili u vlasništvu niželigaškog FK “Igmana”. Parcela se nalazi u neposrednoj blizini nove prometnice koja s Ilidže vodi ka Butmiru i Hrasnici, u blizini nekoliko hotela i fakulteta.

Ono sto su zaboravili napisati je Sarajevske pivare, Olimpika i Oslobodjenja sto znaci i S1.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8583
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#6044 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Charuga wrote: 18/05/2021 09:56 Pisao sam jednom, ali nećete da čitate. Glavni urednik portala S1, i njegov osnivač prije nego je prešao pod Oslobođenje je jedan veliki pitar. Znači jedan bolesnik za Sarajevom. Poštujem ga radi toga, jer nikada nije prestao ići na utakmice, i biti bolestan. Ima ih ovde na forumu koji to mogu potvrditi, ali neće niko izgleda.

Čisto informativno, nevezano za tekst, jer se stalno S1 spominje u kontekstu portala koji kao nešto forsira Želju.
A to nije sporno, kao sto nije sporno da su Zeljin medijski partner godinama. O forumu i forumasima koji su i uposlenici S1 tamo da ne govorim, leglo mrznje prema FKS.
Ja koliko se sjecam portal je pokrenuo i iz razloga sto nema niko da drzi stranu FKS, barem iz perspektive navijaca FKS. Poslije ga krenulo hvala Bogu.
Pa i odavde smo "migrirali" i registrovali se tamo na forumu. Ali nije nasa tema nikad zazivjela, dok je Zeljina tema jedno vrijeme bila zvanicna politika kluba.
Sad su "neovisni" jbg.
E sad sto svima smeta sve sto ima veze sa FKS bilo dobro ili lose sasvim je druga stvar. Pa se kao gleda je li potpisan clanak!? :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#6045 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Pitar sa Kariba wrote: 18/05/2021 10:17
E sad sto svima smeta sve sto ima veze sa FKS bilo dobro ili lose sasvim je druga stvar. Pa se kao gleda je li potpisan clanak!? :lol:
bome meni ne smeta nista pitarsko :mrgreen: ali je valjda red da se potpise tekst
ali ionako tekst izgleda kao vas manifest, pa nema potrebe :oops: :mrgreen:
il dottore
Posts: 1476
Joined: 12/04/2014 20:35

#6046 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by il dottore »

ultima_palabra wrote: 17/05/2021 15:43
il dottore wrote: 17/05/2021 11:37
last mohicans wrote: 17/05/2021 11:35

Daj ba,ultima, kakvi su ovo nickovi, ni jedan sa pdf premijer liga ni FKS? Nađeš neke bolide kao argument da su svi forumaši isto mislili. Reci cu ti isto sto i hrasnom. Mi smo bili za nastavak prvenstva, testirali igrače, nismo je sami sebi dodijelili, a nismo je ni odbili, jer su se neki ljutili i nije im bilo pravo. Samo te pitam, da ste bili prvi, na našem mjestu, kao poznate poštenjačine bi ste odbile titulu? Bi, k..rac. Ne kontam vas, svu tugu i jad ove sezone liječite time sto je Borac najvjerovatnije prvak, čak neku karmu prizivate (prvi jedan od mojih kolega mi jučer veli) da smo proslavom, onim debilnim tabutom (a vi ste isti imali od snijega i snijeska bijelica) prizvali đavola, sto je ono WTF ili Believe it or not :-)
Dzaba ti je to pricati. Ta prica je usla u zbirku mitova i legendi s Grbavice. Na tome ce nastajati novi navijaci, borci protiv rezima i sistema
Jesu li i iz Slobode mitomani kad su vam citirali ono “kad su dosli po...”?

Svi mitomani samo divovi nisu.
Evo nam knjizevnika medju manijacima. Voli citate
Kad vec volis citiraj nam forume manijaka prije utakmice s Borcem. A mozes i one iz vremena kad se pojavila informacija da bi moglo Sarajevo igrati na Grbavici evropske utakmice...

Vjerovatno si sa Bazduljem isao u skolu, imate slicne diskusije i argumente
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#6047 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

ultima_palabra wrote: 18/05/2021 01:23
last mohicans wrote: 18/05/2021 01:00
ultima_palabra wrote: 18/05/2021 00:54 Ne moze biti veca kradja od Ibrakovica 2015., frajer skontao da ne moze uzeti titulu posteno, najurio Kodru i bukvalno svaku utakmicu do kraja kupio ili protivnika ili sudije, nista nije bilo prepusteno slucaju.

Na kraju je zavrsavao i utakmice Velike Obarske, kad je Tan vidio koliko je kostala titula nabio ga nogom promptno.
Vidi, ja to ne znam, vjerovatno neke jeste, sve nije moguce,jer smo imali odličnu ekipu, nije ni trebalo. Premiranje nekih ekipa nije isto što i očita sudijska krađa, ali namještanje utakmica je za sudskog epiloga. Evo i ja mogu reci da ste vi prodali Borcu, iako vjerovatno niste ni mogli šta više od iksa iščupati. To sam danas čuo iz nekih vaših izvora i da je bilo vecih uplata na Borac. Ovakve rasprave mogu voditi u nedogled.
Ma ja, sa Kodrom niste mogli meda i dodje Dzeno Guardiola i pomete sve do kraja... i onda je svizac zamotao cokoladu.
Pa vas tad dobismo na Grbavici, ali eto, samo se vracamo u prošlost.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3028
Joined: 25/06/2014 14:16

#6048 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kakotakonikako »

Ovdje je izgleda najvaznije suknuti komsiji. A Borac im suka obojici. :lol:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#6049 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

Zašto odgovaraš uopšte lik obolio nece titule 10 godina vidjeti ovdje se javio nakon godinu dana kad je Sarajevo titulu ispustilo iz ruku vi ste gori.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#6050 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

kakotakonikako wrote: 18/05/2021 11:41 Ovdje je izgleda najvaznije suknuti komsiji. A Borac im suka obojici. :lol:
Image

ne pamti se ovakav niz u Premijer ligi
bar ne kod onih koji pucaju na vrh
Post Reply