Ивайло Богданов Петев

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#26 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by last mohicans »

Ovo lik priznao javno da je menadzerski selektor,da ga je pozvao neki Redzep. Sve je jasno kakvi ce se igrači gurati. Piši propalo.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#27 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Officer Crabtree »

Ne mora značiti, ne možemo sve gledati tako crno bijelo.

Normalno da će ga pozvati menadžer kad je stranac, pa svaki stranac koji bi se prijavio bio bi uz posredovanje neke agencije.

Nije loš imao nastup, jedino što je iritantno je to što je Senad vodio intervju koji veze nema o ovome, pa ispada kao neki srednjoškolski intervju...

Nikakve odgovore nije ni mogao ponuditi kad su pitanja bila nikakva...

Malo je i Senad bezobrazan, čuj ako budete selektor i sl... mislim bezveze, čovjek je selektor, ako smatra da je neznalica i sl onda je to trebao kroz pitanja dokazati, a pošto ne zna ispao je smiješan.

Jedino onaj niski pokušaj kao da vidi dal čovjek zna s kim smo u grupi, al normalno da će znati...

Prvi spisak i prva utakmica će nam dosta toga reći, do tada je samo naš unaprijed zacrtan stav zbog prethodnog načina izbora, Sergeja i sl, al gotovo je sad, čovjek je selektor pa da vidimo šta će biti...
Last edited by Officer Crabtree on 23/01/2021 21:57, edited 1 time in total.
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#28 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by avetinja »

Ako je već morao biti neko koga su htjeli srpski članovi, onda je trebao biti Savo Milošević.
El_comadante
Posts: 7948
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#29 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by El_comadante »

da vidimo rezultate pa čemo onda. a blizu je mart.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#30 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Grean »

avetinja wrote: 23/01/2021 21:53 Ako je već morao biti neko koga su htjeli srpski članovi, onda je trebao biti Savo Milošević.
E onda bolje i Petev.
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#31 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by avetinja »

Grean wrote: 23/01/2021 22:18
avetinja wrote: 23/01/2021 21:53 Ako je već morao biti neko koga su htjeli srpski članovi, onda je trebao biti Savo Milošević.
E onda bolje i Petev.
Po čemu? Sa Partizanom je dobar posao pravio. Potpuno normalan lik, nije nacionalista, donirao Želji 20 stolica, čini mi se.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#32 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Grean »

avetinja wrote: 23/01/2021 22:29
Grean wrote: 23/01/2021 22:18
avetinja wrote: 23/01/2021 21:53 Ako je već morao biti neko koga su htjeli srpski članovi, onda je trebao biti Savo Milošević.
E onda bolje i Petev.
Po čemu? Sa Partizanom je dobar posao pravio. Potpuno normalan lik, nije nacionalista, donirao Želji 20 stolica, čini mi se.
Eh tih 20 stolica je odlucujuce.

Fin je, lijep je ali sto se mene tice tek bi tada bilo dno dotaknuto da za selektora dodje neko ko je rodjen u BiH a igrao je za neku drugu reprezentaciju, za bilo koju ne samo Srbiju.

Nadam se da se to nikad nece desiti jer onda to stvarno vise ne bi bila reprezentacija ni sa mrvom samopostovanja.

Daj radje onda originalnog Srbina.
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#33 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by avetinja »

Grean wrote: 23/01/2021 22:38 Eh tih 20 stolica je odlucujuce.

Fin je, lijep je ali sto se mene tice tek bi tada bilo dno dotaknuto da za selektora dodje neko ko je rodjen u BiH a igrao je za neku drugu reprezentaciju, za bilo koju ne samo Srbiju.

Nadam se da se to nikad nece desiti jer onda to stvarno vise ne bi bila reprezentacija ni sa mrvom samopostovanja.

Daj radje onda originalnog Srbina.
Nije tih 20 stolica odlučujuće, nego navodim primjer kakav je kao čovjek.

Nije sve crno-bijelo. On je igrao za Partizan sa 16 godina, poslije prešao u prvi tim i desio rat. Što bi se reklo, gdje si, tu si. Slično bi se pitanje moglo postaviti za Ćiru. Kako je mogao biti selektor kada je vodio Hrvatsku za vrijeme rata u BiH, a rođen je u BiH. Ali ne bih želio da ulazim u te teme.
markomilanov
Posts: 696
Joined: 01/03/2015 15:56

#34 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by markomilanov »

Kakva histerija, nebuloze, peticije, pljuvanje po misketu, teorija zavere, ovako mu se zahvaljuju za sve golove što je dao, 25 godina su birali selektora, sad je problem što je vico predsednik.
markomilanov
Posts: 696
Joined: 01/03/2015 15:56

#35 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by markomilanov »

avetinja wrote: 23/01/2021 23:01
Grean wrote: 23/01/2021 22:38 Eh tih 20 stolica je odlucujuce.

Fin je, lijep je ali sto se mene tice tek bi tada bilo dno dotaknuto da za selektora dodje neko ko je rodjen u BiH a igrao je za neku drugu reprezentaciju, za bilo koju ne samo Srbiju.

Nadam se da se to nikad nece desiti jer onda to stvarno vise ne bi bila reprezentacija ni sa mrvom samopostovanja.

Daj radje onda originalnog Srbina.
Nije tih 20 stolica odlučujuće, nego navodim primjer kakav je kao čovjek.

Nije sve crno-bijelo. On je igrao za Partizan sa 16 godina, poslije prešao u prvi tim i desio rat. Što bi se reklo, gdje si, tu si. Slično bi se pitanje moglo postaviti za Ćiru. Kako je mogao biti selektor kada je vodio Hrvatsku za vrijeme rata u BiH, a rođen je u BiH. Ali ne bih želio da ulazim u te teme.
Savo se nije dokazao kao trener, i uopšte ne treba biti kandidat, ima deset boljih srpskih stručnjaka od njega.
markomilanov
Posts: 696
Joined: 01/03/2015 15:56

#36 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by markomilanov »

Kakva histerija, nebuloze, peticije, pljuvanje po misketu, teorija zavere, ovako mu se zahvaljuju za sve golove što je dao, 25 godina su birali selektora, sad je problem što je vico predsednik.
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#37 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by avetinja »

markomilanov wrote: 23/01/2021 23:42 Savo se nije dokazao kao trener, i uopšte ne treba biti kandidat, ima deset boljih srpskih stručnjaka od njega.
Znam da tebi ne odgovara. I kloni se mene i mojih komentara.
marschall
Posts: 386
Joined: 19/04/2007 12:21

#38 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by marschall »

barbarez je zasluzio da dobije sansu prije ovog tipa. argument da nema iskustva ne znaci nista. mourinho je poceo kao prevodilac, guardiola nakon karijere preuzeo barcelonu a klopp mainz. strucnjaci u savezu su sa barbarezom imali win-win situaciju. ako uspije super, ako ne, njegovu nominaciju mogu opravdat manjkom alternativa i zeljom navijaca.

ako ovaj put ako ne uspijemo napravit rezultat na terenu, mozda se neko i saveza sjeti i preuzmo odgovornost za to. za ovaj sport i zemlju bi i to bio korak naprijed.
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#39 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Van Halen »

avetinja wrote: 23/01/2021 22:29
Grean wrote: 23/01/2021 22:18
avetinja wrote: 23/01/2021 21:53 Ako je već morao biti neko koga su htjeli srpski članovi, onda je trebao biti Savo Milošević.
E onda bolje i Petev.
Po čemu? Sa Partizanom je dobar posao pravio. Potpuno normalan lik, nije nacionalista, donirao Želji 20 stolica, čini mi se.
Hahahahahaha joj Bosnjackog mentaliteta fukare,dobar dao dvaes stolica
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#40 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by avetinja »

Van Halen wrote: 24/01/2021 07:32 Hahahahahaha joj Bosnjackog mentaliteta fukare,dobar dao dvaes stolica
Radi se o tome da sam rekao da čovjek nije nacionalista, ali bošnjački mentalitet fukare koji ne razmisli prije nego pritisne "submit" je poguban.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#41 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Officer Crabtree »

šta ima veze što nije nacionalista, i da nije...

čuj Savo Milošević, malo imaš godina vjerovatno, pa hajde...
frngla
Posts: 3225
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#42 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by frngla »

Meni je zanimljivo to da su Srbi u savezu bili za lika iz Bugarske, koje već tradicionalno zovu "zabijači noža u leđa" :D

edit: Zamisli lika doveli da nas unazadi, a Petev napravi ono baš, baš, baš strašan rezultat :lol:
User avatar
Dope_Man
Posts: 7779
Joined: 03/06/2016 16:31

#43 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Dope_Man »

marschall wrote: 24/01/2021 00:12 ako ovaj put ako ne uspijemo napravit rezultat na terenu, mozda se neko i saveza sjeti i preuzmo odgovornost za to
Nista protiv tebe druze, ali dozvoli da se grohotom nasmijem :lol: :lol: :lol:

Govorimo o drzvi gdje ni najvisi zvanicnici ne preuzimaju mrvu odgovornosti, gdje na upit zasto dionica AP-a nema upotrebnu dozvou odgovor direktora ide u smjeru ''pa sta.. nemaju ni oni tamo za onaj tunel'' i slicne nebuloze.

Ukratko, to ne treba ni da je u bilo cijim nadanjima, a kamoli ocekivanjima. NIko ziv ovdje ne preuzima odgovornost za ono za sta je odgovoran.
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#44 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by avetinja »

Officer Crabtree wrote: 24/01/2021 11:35 šta ima veze što nije nacionalista, i da nije...

čuj Savo Milošević, malo imaš godina vjerovatno, pa hajde...
Ako već jedna strana odlučuje, onda je komotno mogao on. Doći će i vrijeme kada će selektor biti i neko ko ima slično ime. Čista politika. Opet bi u tom slučaju prije izabrao njega, nego Krstajića, recimo.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#45 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Blixen »

ovaj ce napraviti veliko nista
raja ce mu j.... mater
savez ce dovesti novog
i tako u krug

savez je vjecan i neprevazidjen
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#46 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Officer Crabtree »

Nije problem u imenu. To je čovjek koji je odabrao drugu državu, čak i kad je to bilo nešto što znači puno više nego danas. Kao takav ne predstavlja integralni faktor u bilo kojem smislu. Ostavi ga tamo gdje je izabrao i gdje je svoj identitet potvrdio.

Ne znam od kud vam tako nisko mišljenje o vlastitom identitetu.

Petev je došao sa te strane, ali čovjek je stranac i od njega se i ne očekuje da bude u takvim konstrukcijama u kojima je Savo mogao biti.

... svako ima pravo na svoje mišljenje, ja zatvaram tu temu oko Save što se mene tiče, pozdrav.
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#47 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by avetinja »

Officer Crabtree wrote: 24/01/2021 12:14 Nije problem u imenu. To je čovjek koji je odabrao drugu državu, čak i kad je to bilo nešto što znači puno više nego danas. Kao takav ne predstavlja integralni faktor u bilo kojem smislu. Ostavi ga tamo gdje je izabrao i gdje je svoj identitet potvrdio.

Ne znam od kud vam tako nisko mišljenje o vlastitom identitetu.

Petev je došao sa te strane, ali čovjek je stranac i od njega se i ne očekuje da bude u takvim konstrukcijama u kojima je Savo mogao biti.

... svako ima pravo na svoje mišljenje, ja zatvaram tu temu oko Save što se mene tiče, pozdrav.
Iznad sam naveo primjer Ćire. On je učinio sličnu stvar, a bio je možda najomiljeniji selektor. Što se tiče tih izbora, opet kažem, nije sve crno-bijelo, ali složio bih se da ne bi trebalo dalje o tome, jer je više politička tema.

Ja nemam ništa protiv Peteva, neka proba pa ćemo vidjeti.
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#48 Re: Ivaylo Petev - Selektor reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

dimitrov wrote: 23/01/2021 17:30 Sve rečeno:
Dobro zbori Ibrulj.
markomilanov
Posts: 696
Joined: 01/03/2015 15:56

#49 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by markomilanov »

Redžad Dikonja, menadžer iz Sarajeva, predložio Peteva, toliko o srpskoj podvali, ajmo lokal patriote malo o Vicu, dodikovom sestriću
ajdamo
Posts: 1054
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#50 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by ajdamo »

U svemu ovome je problem što su uopšte glumili neku komisiju i tražili selektora, vršili razgovore, davali lažnu nadu.

Već skoro 2 mjeseca se znalo da će biti Petev selektor.

Nepotrebno su ložili narod i druge kandidate.


Sada kad je već izabran preostaje nam da mu poželimo sreću i nadamo se da će uspjeti demantovati ove glasine o sebi.

Skeptičan sam, ali više ćemo znati nakon prvih par utakmica.

Ako bude sumnjivih menadžerskih poziva treba ga otjerati. :bih:
Post Reply