Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#1026 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by agent_zero »

Odavno među portalima, novinarima i forumskim pukom nije vladalo slično mišljenje aprorpo Višće i izmjena.

Svi manje/više smatraju da lik dobija previše šanse, koju ničim ne zaslužuje niti opravadava.

Također totalno pogrešan tajming i vrste izmjena koje su vršene.

Ja ne znam jeli neko naredio Bajeviću ko mora i koliko igrati, ako jeste volio bih javno da kaže i bude gospodin kojeg svi znamo, a ako nije ili neće da kaže, onda samo mogu biti razočaran što će ostati kao neko ko je izgubio baraž od jedne Sjeverne Irske. A stručni štab koji je okupio je amaterski!

S druge strane, mnogi izgleda nisu niti svjesni koliki je ovo neuspjeh i katastrofa! U zadnjih nekoliko godina nikad lakše puteve nismo imali za plasman na Euro i sve blamaža do blamaže.
User avatar
Logovan
Posts: 94346
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1027 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by Logovan »

Pitar sa Kariba wrote: 10/10/2020 13:43 E cuj A.O. :lol:
I to kao dopunska djelatnost!?


De @Logovan-i ovim "znalcima" postavi koliko Benjo pretrci po tekmi....
Postavi se i onda kazu nije vam ovo tacno. :D :oops:
User avatar
Ricken
Posts: 6037
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#1028 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by Ricken »

Pitar sa Kariba wrote: 10/10/2020 15:38 Ma nemam nista protiv da i Amar proba. Svakako je savez i reprezentacija privatizovana i svucena na dno mulja u kojem zivimo. Ako misle da A.O. moze posteno raditi ( :lol: ) sto da ne. Hvala Bogu imamo klupski fudbal, tako da me ta ove taldzije zivo zaboli... Kad pogledas repku i savez tek vidis koliki posao rade ljudi u nasim klubovima.
Slažem se. Suština mog posta nije u AO, nego u većem poštovanju ljudi koji dolaze iz PLBiH.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#1029 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by agent_zero »

Romanista 101% wrote: 09/10/2020 18:39

Nakon svakog poraza citam ovakve ili slicne tekstove. Bilo je bas dosta zadnjih 6 godina. Ali na kraju sve isto, iste greske se ponavljaju.
Sve što je napisano stoji, svaka rečenica, svako slovo! Šta sad, ne treba ni da se piše?

Da navijačke grupe imaju muda kao nekad 2007, 2008 kada je krenuo bojkot, ne bi ni trebali novinari se ponavljati. Ali navijačke grupe su postale obične pizde pod palicom saveza. Zapravno, kurave saveza. I Fanaticosi i Horde i Manijaci i Fukare i Rođeni i Robijaši i Ljuti Krajišnici, svi.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#1030 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by agent_zero »

svi u napad wrote: 09/10/2020 19:37 Ista ova ekipa bi sa Cirom kao trenerom dala 3 komada Ircima. Razocaran totalno u Duska kojeg sam licno smatrao kao odlicnu varijantu za nas. No vrijeme cini svoje. Dakle 120 minuta za najvecu ublehu naseg fudbala Viscu koji ne zna centrirati a kamo li preci igraca je katastrofa nad katastrofama selektora. Nekad sam napadao sto se u ekipi nalazi Vrsajevic kojeg ni rodjeni otac ne bi zvao u repku ali isti taj Vrsko je uglavnom sjedio na klupi dok ova ubleha nas jebo konstantnim igrama u prvih 11 vise od 5 godina. Malo dijete koje je gledalo 3-4 tekme zna da u 65 minuti ubacujes jos jednog spica i veznog u 70 minuti jer zelis pobjediti, a on Dusko ceka sa izmjenama do kraja i tacno se vidilo da zeli penale kako bi imao alibi za neodlazak. Nikad lakse grupe i lakseg protivnika u barazu nismo imali i necemo imati. kako smo se samo obrukali. Kad se sjetim samo Finske kad smo imali samo 1 sut na gol povraca mi se. Zao mi je sto smo gol primili krivicom nasa dva nabolja igraca sinoc i kad fudbalski znalci pocnu ovdje pisati lose o igracima iz nase lige a zaboravljaju da je Cipetic iz iste te lige odigrao 2 odlicne tekme. Sinoc bi Djuric da je dobio sansu lego ko budali samar jer bi on i Dzekson dominirali u vazduhu i izvrsili pritisak na zadnju liniju. I to je jedna od velikih gresaka Duska sinoc, jer Djuric je uvijek igrao dobro i nadasve borbeno za repku. Onda ovdje na forumu stalna borba izmedju navijaca dva sarajevska kluba umjesto da se pise o repci. Napada se Pjanic a ni rjeci o Dzeki koji nije u formi jedno izvjesno vrijeme. Ja ne krivim Dzeku cak ni za onaj promasaj sinoc jer svako moze promasiti ali ovdje se napada Pjanic koji je stvorio tu sansu, imao 4-5 fantasticnih dodavanja i precku i opet je on kriv. Jucer je kriv selektor koji nije nabrijao igrace i koji se nije pripremio za penale. Njemu nije jasno da mi nismo jebena Grcka koja kad dadne gol zatvori se, prenemaze se i na kraju pobjedi. Mi samo znamo napadati i to su Ciro i donekle Pape jedino radili.
Sta je raditi?. To svako zna osim govana u Savezu. Dovedi mladog trenera iz druge Njemacke lige i pustiga 5-6 godina da radi i promjeni stanje u ekipi i oko ekipe. Bez obzira na sve nismo mi toliko losi da ne budemo medju 24 najbolje repke u Evropi. Sad je kasno plakati za prolivenim mlijekom ali hajmo bar pokusati da nesto promjenimo. I kao sto se kaze riba uvijek smrdi od glave. Dakle mi lopovu sa aerodroma dajemo titulu pocasnog predsjednika koji ne zna cipele svezati a kamo li organizovati Savez na nekom evropskom nivou. Zivjeli.
Ovdje ti je inače Džeko sveta krava, između naša dva najbolja igrača uvijek je Pjanić kriv, nemoj šta Džeki reći.

Govorim generalno.
last mohicans
Posts: 11983
Joined: 09/08/2012 23:19

#1031 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by last mohicans »

Paša, navijačke grupe premijerligaša odavno organizovano ne prate reprezentaciju. Tu mala korekcija, a Fantatikosi su to sto ti kazeš.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#1032 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by agent_zero »

last mohicans wrote: 10/10/2020 16:17 Paša, navijačke grupe premijerligaša odavno organizovano ne prate reprezentaciju. Tu mala korekcija, a Fantatikosi su to sto ti kazeš.
Ko šuti, taj se slaže.
last mohicans
Posts: 11983
Joined: 09/08/2012 23:19

#1033 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by last mohicans »

A šta da kazu, manijaci i hz najprije prate klubove, reprezentacija im je draga, ne vjerujem da i jedan navijač mrzi istu, ne prati rezultate i drago mu je kad pobjeđuje, tuzni su kad izgubi. Sad, da oni budu pokretačka snaga u rušenju kriminalnog saveza koji preslika drzave u malom, previse očekuješ. Savez da je htio promovisati igrače iz premijer lige i popularizivati istu,ne bi skršili 8 miliona u zgradu, a ne u terene i infrasktrukturu. Sad moze mudo marijanovo trositi.
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#1034 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by Troll_Happens »

Amar nikad ništa nije napravio ni u premijer ligi ni u arapskim ligama gdje je radio. Zašto mislimo da će nešto napraviti sa repkom. Čisto sumnjam. Jedina želja mu je doći na kormilo jer je Osimov mali i da se obezbjedi za penziju. Inače ne vidim njegov motiv i toliko kopanje da dodje na čelo.
User avatar
Ricken
Posts: 6037
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#1035 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by Ricken »

Troll_Happens wrote: 10/10/2020 17:46 Amar nikad ništa nije napravio ni u premijer ligi ni u arapskim ligama gdje je radio. Zašto mislimo da će nešto napraviti sa repkom. Čisto sumnjam. Jedina želja mu je doći na kormilo jer je Osimov mali i da se obezbjedi za penziju. Inače ne vidim njegov motiv i toliko kopanje da dodje na čelo.
Čovjek najtrofejniji trener u PLBiH i uz to osvajač kupa Japana. :lol: :roll: Ima više trofeja od 90% bivših selektora, kao trener.
User avatar
Point.
Posts: 27751
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1036 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by Point. »

Wow, najtrofejniji u ligi koja je među zadnjim u Evropi, daj mu kontrakt doživotni, nema priče.

Nedo Bog da bude Amar ili Husref, ko bi ostao živ od ovih bordo plavih smorova.

Treba biti realan a situacija je sljedeća drugovi i drugarice. Vico preuzima u decembru palicu, odavno govore da treba da bude Srbin što je već retorika za kurca jer ako je prvi i najvažniji kriterij šta je po nacionalnosti piši propalo. A bit će Krstajić, čim završi peći kazan rakije.
markomilanov
Posts: 696
Joined: 01/03/2015 15:56

#1037 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by markomilanov »

Kakav krstajić,nula od trenera i čoveka,Muslin odveo srbiju na sp,oterali ga i on kao njegov pomoćnik bez iskustva i imalo znanja,vodi srbija u na sp ,kakav on,draži mi bio Abu Hamza za selektora nego on,što se tiče nacionalnog kjuča ,u ovom trenutku jedini bošnjački trener koji je priznat i koji ima rezultate iskustvo je Vahid Halihodžič,to su činjenice.
User avatar
Ricken
Posts: 6037
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#1038 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by Ricken »

Point. wrote: 10/10/2020 18:37 Wow, najtrofejniji u ligi koja je među zadnjim u Evropi, daj mu kontrakt doživotni, nema priče.

Nedo Bog da bude Amar ili Husref, ko bi ostao živ od ovih bordo plavih smorova.

Treba biti realan a situacija je sljedeća drugovi i drugarice. Vico preuzima u decembru palicu, odavno govore da treba da bude Srbin što je već retorika za kurca jer ako je prvi i najvažniji kriterij šta je po nacionalnosti piši propalo. A bit će Krstajić, čim završi peći kazan rakije.
Nemoj izvaličit iz konteksta, jer se replika odnosila na činjenice koje su navedene.

Usput kakva je, da je, naša je. Često i podcjenjena i omalovažavana od raznih mediokriteta.
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#1039 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by Troll_Happens »

Ricken wrote: 10/10/2020 18:21
Troll_Happens wrote: 10/10/2020 17:46 Amar nikad ništa nije napravio ni u premijer ligi ni u arapskim ligama gdje je radio. Zašto mislimo da će nešto napraviti sa repkom. Čisto sumnjam. Jedina želja mu je doći na kormilo jer je Osimov mali i da se obezbjedi za penziju. Inače ne vidim njegov motiv i toliko kopanje da dodje na čelo.
Čovjek najtrofejniji trener u PLBiH i uz to osvajač kupa Japana. :lol: :roll: Ima više trofeja od 90% bivših selektora, kao trener.

Pa negleda se kvalitet kroz trofeje samo. Neko može imati super trofeje ali razlog mogu biti najbolji igrački kadar koji ima a on može biti klotz ili da ima samo sreće.
A premijer liga BH nije mjerilo nikakvog kvaliteta. Cak staviše neko bi se smijao kad bi se pomenulo da je neko najbolji trener premijer ili prve lige federacije. Smješno. Ali eto to možeš uzeti kao mjerilo samo ako ga poredis sa drugim trenerima premijer lige. Inače nema logike.
User avatar
Ricken
Posts: 6037
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#1040 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by Ricken »

Troll_Happens wrote: 10/10/2020 19:08
Ricken wrote: 10/10/2020 18:21
Troll_Happens wrote: 10/10/2020 17:46 Amar nikad ništa nije napravio ni u premijer ligi ni u arapskim ligama gdje je radio. Zašto mislimo da će nešto napraviti sa repkom. Čisto sumnjam. Jedina želja mu je doći na kormilo jer je Osimov mali i da se obezbjedi za penziju. Inače ne vidim njegov motiv i toliko kopanje da dodje na čelo.
Čovjek najtrofejniji trener u PLBiH i uz to osvajač kupa Japana. :lol: :roll: Ima više trofeja od 90% bivših selektora, kao trener.

Pa negleda se kvalitet kroz trofeje samo. Neko može imati super trofeje ali razlog mogu biti najbolji igrački kadar koji ima a on može biti klotz ili da ima samo sreće.
A premijer liga BH nije mjerilo nikakvog kvaliteta. Cak staviše neko bi se smijao kad bi se pomenulo da je neko najbolji trener premijer ili prve lige federacije. Smješno. Ali eto to možeš uzeti kao mjerilo samo ako ga poredis sa drugim trenerima premijer lige. Inače nema logike.
Tvoj argument je bio da nije napravio ništa u PLBiH. Ja samo kažem da argument, ne stoji. Pogledaš profile, drugih selektora, i shvatiš, da oni nisu imali niti to.
User avatar
Point.
Posts: 27751
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1041 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by Point. »

Ricken wrote: 10/10/2020 19:08
Point. wrote: 10/10/2020 18:37 Wow, najtrofejniji u ligi koja je među zadnjim u Evropi, daj mu kontrakt doživotni, nema priče.

Nedo Bog da bude Amar ili Husref, ko bi ostao živ od ovih bordo plavih smorova.

Treba biti realan a situacija je sljedeća drugovi i drugarice. Vico preuzima u decembru palicu, odavno govore da treba da bude Srbin što je već retorika za kurca jer ako je prvi i najvažniji kriterij šta je po nacionalnosti piši propalo. A bit će Krstajić, čim završi peći kazan rakije.
Nemoj izvaličit iz konteksta, jer se replika odnosila na činjenice koje su navedene.

Usput kakva je, da je, naša je. Često i podcjenjena i omalovažavana od raznih mediokriteta.
Taj argument kakva da je, naša je ne pije vode kad je u pitanju reprezentacija. Husrefovo vođenje komunikacije sa igračima je da im jebe sve po spisku, znači nula bodova. Zar nije i otjeran iz Sarajeva zbog lošeg man managementa. Osim je već prežvakana priča. Ništa nije bolji od Husrefa.
.
Astrix
Posts: 1890
Joined: 30/09/2009 14:14

#1042 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by Astrix »

Point. wrote: 10/10/2020 19:42
Ricken wrote: 10/10/2020 19:08
Point. wrote: 10/10/2020 18:37 Wow, najtrofejniji u ligi koja je među zadnjim u Evropi, daj mu kontrakt doživotni, nema priče.

Nedo Bog da bude Amar ili Husref, ko bi ostao živ od ovih bordo plavih smorova.

Treba biti realan a situacija je sljedeća drugovi i drugarice. Vico preuzima u decembru palicu, odavno govore da treba da bude Srbin što je već retorika za kurca jer ako je prvi i najvažniji kriterij šta je po nacionalnosti piši propalo. A bit će Krstajić, čim završi peći kazan rakije.
Nemoj izvaličit iz konteksta, jer se replika odnosila na činjenice koje su navedene.

Usput kakva je, da je, naša je. Često i podcjenjena i omalovažavana od raznih mediokriteta.
Taj argument kakva da je, naša je ne pije vode kad je u pitanju reprezentacija. Husrefovo vođenje komunikacije sa igračima je da im jebe sve po spisku, znači nula bodova. Zar nije i otjeran iz Sarajeva zbog lošeg man managementa. Osim je već prežvakana priča. Ništa nije bolji od Husrefa.
.
A Ćiro nije psovao majke, Boga i šta mu sve nije palo na pamet...? Pa je po nekim pričama ovde on za sve zaslužan...
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#1043 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by nadžak »

Znaci, gledam i ne vjerujem. Luksemburg pobjedi 2 0 posrani Kipar. Taj isti Kipar nama guzove dere proteklih godina. Unfuckingbelievable.

Edit. Nisam gledo ovu utakmicu Luxemburg- Kipar pa ne znam detalje. Znam da Lux ozbiljno radi proteklih godina i ide im super, evo i dokaza da se može! Pogledaj ti samo od čega je Lux napravio ekipu !

Ja nešto kontam, onako, laički, nama Ćiro koliko je valjao toliko i nije. Koliko vidim, opšte prihvaćeno je da je on bio neki motivator i da smo tada bili nabrijani ko Njemačka. Nafuro nas da smo fantastični, ovakvi-onakvi! Trpaj do sto golova ako može. MI se nafurali, napravili par dobrih utakmica protiv Belgije, Estonije, Armenije i onda od tad živimo u iluziji da smo neka veličina u fudbalu. Nakon toga Ćirinog lažnog nafuravanja, u takmice smo ulazili po principu kao ćemo-lako ćemo, jebo KIpar, Armeniju itd.

Nema više trke, zalaganja, borbenosti, lepršavosti. KOntalo se, hajmo malo par dodavanja, smiri, čekaj ne srljaj i nešto će se desit. Dotle nas protivnici ubijali presingom, razvlačili i pravili rezultate.

Jebo te, što neko reče, profesionalni fudbaler od koga se očekuje da ima kondicije prvo a onda sve ostalo, on ne može hodat na poluvremenu!

Ma mrš u ...
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#1044 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by Nadzorna_ploca »

Luksemburg je vec par godina relativno ozbiljna reprezentacija. Kipar nije nista bolji od njih u ovom momentu. A o nama bi se dalo diskutovati.:D
Njima fudbal realno nije ni na kraj pameti, a cim su malo ulozili isplatilo im se. Sad prave i stadion, tj.skoro je gotov o kojem mi recimo mozemo samo sanjati..
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#1045 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by Romanista 101% »

nadžak wrote: 10/10/2020 20:37 Znaci, gledam i ne vjerujem. Luksemburg pobjedi 2 0 posrani Kipar. Taj isti Kipar nama guzove dere proteklih godina. Unfuckingbelievable.

Edit. Nisam gledo ovu utakmicu Luxemburg- Kipar pa ne znam detalje. Znam da Lux ozbiljno radi proteklih godina i ide im super, evo i dokaza da se može! Pogledaj ti samo od čega je Lux napravio ekipu !

Ja nešto kontam, onako, laički, nama Ćiro koliko je valjao toliko i nije. Koliko vidim, opšte prihvaćeno je da je on bio neki motivator i da smo tada bili nabrijani ko Njemačka. Nafuro nas da smo fantastični, ovakvi-onakvi! Trpaj do sto golova ako može. MI se nafurali, napravili par dobrih utakmica protiv Belgije, Estonije, Armenije i onda od tad živimo u iluziji da smo neka veličina u fudbalu. Nakon toga Ćirinog lažnog nafuravanja, u takmice smo ulazili po principu kao ćemo-lako ćemo, jebo KIpar, Armeniju itd.

Nema više trke, zalaganja, borbenosti, lepršavosti. KOntalo se, hajmo malo par dodavanja, smiri, čekaj ne srljaj i nešto će se desit. Dotle nas protivnici ubijali presingom, razvlačili i pravili rezultate.

Jebo te, što neko reče, profesionalni fudbaler od koga se očekuje da ima kondicije prvo a onda sve ostalo, on ne može hodat na poluvremenu!

Ma mrš u ...

Skroz netacno. Kada je on bio trener svi su morali da trce. Inace klupa. Kada sedmorica trce, vrlo lako je vidljivo ko su ostali sto ne trce. On jeste bio cirkusant za medije, ali je prema igracima bio jako strog. Sto je za nase primadone, neprihvatljivo.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#1046 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by AmiĐa_Idriz »

Vlada Novaković u 2-3 minute na SK objasnio sve i dao pravu dijagnozu fudbala u BiH.
User avatar
Logovan
Posts: 94346
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1047 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by Logovan »

AmiĐa_Idriz wrote: 10/10/2020 21:43 Vlada Novaković u 2-3 minute na SK objasnio sve i dao pravu dijagnozu fudbala u BiH.
Sta rece?
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#1048 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by nadžak »

Logovan wrote: 10/10/2020 22:14
AmiĐa_Idriz wrote: 10/10/2020 21:43 Vlada Novaković u 2-3 minute na SK objasnio sve i dao pravu dijagnozu fudbala u BiH.
Sta rece?
I mene zanima, pustiću emisiju, samo mi reci na kojem je SK to bilo i kad? Hvala.
Bazinga1234
Posts: 7610
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#1049 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by Bazinga1234 »

Logovan wrote: 10/10/2020 22:14
AmiĐa_Idriz wrote: 10/10/2020 21:43 Vlada Novaković u 2-3 minute na SK objasnio sve i dao pravu dijagnozu fudbala u BiH.
Sta rece?
A rekao kako imamo najgori savez u Europi, kako ne iskorištavamo svoj potencijal itd.
User avatar
Edin H.
Posts: 46992
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#1050 Re: Baraž za EP 2021: BiH - Sjeverna Irska

Post by Edin H. »

Bazinga1234 wrote: 10/10/2020 22:17
Logovan wrote: 10/10/2020 22:14
AmiĐa_Idriz wrote: 10/10/2020 21:43 Vlada Novaković u 2-3 minute na SK objasnio sve i dao pravu dijagnozu fudbala u BiH.
Sta rece?
A rekao kako imamo najgori savez u Europi, kako ne iskorištavamo svoj potencijal itd.
Koji potencijal?
Locked