Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#3051 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by agent_zero »

Statistika je neumoljiva - najgori selektor u historiji reprezentacije BiH.

Neka je bruka i sramota kako se o Sušiću pisalo i kako ga se tjeralo, a ovom žutom đubretu se do kraja davno izgubljenih kvalifikacija gledalo kroz prste.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#3052 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by agent_zero »

Dupli...

(jbg forum šteka k'o naša igra pod žutom ublehom)
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9221
Joined: 31/03/2007 00:07

#3053 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Bosanski_kralj »

Nikad lošiju igru nekog tima nisam gledao od kako pratim fudbal. :izet:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9221
Joined: 31/03/2007 00:07

#3054 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Bosanski_kralj »

Dupli..

i forum nas jebe noćas
Bazinga1234
Posts: 7610
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#3055 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Bazinga1234 »

Najdraža mi je ona priča kako nemamo kvalitet.

Eto neka Finci, Armenci i Grci imaju vrhunske igrače, pa nas ponizavaju.
User avatar
Ricken
Posts: 6037
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#3056 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Ricken »

Selektor ne zna razloge loše igre.
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#3057 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by al-em »

Opet ce zuto govno probati sa ostavkom. Mislio sam da nema veceg diletanta od bazdarevica ali sam se dobro prevario.
User avatar
luckylaka
Posts: 22450
Joined: 15/01/2010 06:28

#3058 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

napisano davno,zuti je kloc i teski ublehas al eto ko dobar je ne talasa
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#3059 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by kiligonzales »

svi u napad wrote:Kili jarane jesi li ti siguran da si gledao tekmu protiv Finske. Ne mogu vjerovati da si gledao jer ako si gledao onda bi znao da je to jedna od najlosije odigranih tekmi repke bukvalno. Bio sam na toj tekmi i mogu te podsjetiti da smo za 90 minuta imali jednu sansu a kapiten je pretrcao ukupno 400 metara racunajuci u tu cifru i izlazak i odlazak u svlacionicu.
Dragi Tomo samo nas je dragi Allah spasio i finski igrac koji je povrijedio Viscu pa smo mogli igrati napadacki. Novi Vrsajevic tj. Visca ne moze tebe predriblati a o centarsutevima da ne govorim. Zuti je imao samo pogodak sa Kvrzicem na tekmi. Molimo boga da Visca ne mogne igrati u utorak. Zuti bi sad da je strucnjak morao ohladiti Gojaka zbog slabe igre a i zbog toga sto je Duljevic brzi i prodorniji na krilu od njega a to nam treba protiv Grka. Umjesto Kovacevica treba igrati Sunjic jer je jaci u skoku od imenovanog koji je bio solidan protiv Finaca. Pored toga bojim se da momak ne podlegne atmosferi u Grckoj.
Na kraju koliko god Dzeko bio nas najbolji fudbaler njegovo ne igranje se moze nekako (neu potpunosti) nadoknaditi ali Pjanicev izozstanak je nenadoknadiv. To se vidjelo na svakoj tekmi (ko se imalo razumije u fudbal je to primjetio) kad nije igrao ili kad je zamjenjen jer tad bukvalno nismo mogli loptu iznjeti na drugu polovinu a o organizovanju napada da i ne govorim. Dakle protiv Grka u sastav treba ubaciti Sunjica umjesto Kovacevica, Krunica umjesto Cimirota, Hajrovic umjesto Visce (ubaciti ga zadnji 15 minuta jer Hajrovic nema snage za 90 m) i Duljevic umjesto Gojaka. Toliko od mene. Zivjeli!
Gledao itekako. U toj utakmici prvo poluvrijeme je bilo pristojno. U drugom smo mi izgubili konce. U drugom smo imali priliku Dulje da odvedemo utakmicu u nama zeljeni tok i covjek fuli zicer. Nama je i u Finskoj i u Zenici igra bila maltane jednaka, jedino ko je losiji u Zenici bio to su bili Finci. Mi smo imali istu igru koja se provlaci kroz ligu nacija i kvalifikacije koja se da opisati u sljedecih par stavki:
- neadekvatno kondiciono i takticki pripremljena ekipa,
- nedovoljno motivisana,
- nedisciplina na terenu,
- sklonost greskama u pasovima,
- pokusavanja igranja presinga i kad ne ide, dugog cuvanja lopte,
- tromost u tranziciji,
- manjak agilnosti i agresivnosti, trcanja,
- bekovi preduboko u fazi napada,
sporo vracanje u odbranu i td.

Ovo su osnovne greske koje je selektor trebao otkloniti, to nam se sve vidi na igri. Moze se reci da se olako odrekao nekih igraca bez obzira na godine i da mu je predugo trebalo da neke druge zovne. Nama ce u ovoj ligi nacija i kvalifikacijama jedini dobitak biti Šehić, samo nas je on spašavao da Robijeve greške u postavci igre, kroz katastrofalnu igru bekova i veznog reda nisu dosle na goru naplatu protiv svake ekipe koje smo igrali. Nama Zukanovic bude najgori, Bicakcic, Sunjic, a pukne po bokovima caskom kontra, zbog toga sto Kolasinac i Todorovic (nocas Kvrzic) zavrse ko Marcelo na polovici protivnika, dok vezni red nije ni prenjeo loptu. :D

Nazalost vremesni Lulic nam vrijedi vise od Sarica, Cimirota, Duljevica zajedno i one price o godisnjem odmoru kad je kod reprezentacije bih mu oprostio jer je barem bolje znao predriblati, osloboditi se i dati pas drugome igracu brze od sve trojice, o primanju lopte nebih da govorim ko da je zid a ne noga. :lol: I Besic je sa ovim dvojcem u vezi izgledao bolje. O Medenom samo rijeci hvale.

Grci nas nocas ubili flasterom, ne trci na loptu, ceka je, pruzi mu igrac pas, covjek mu je vec pokupi jer stoje i to je scena koja se vuce kroz kvalifikacije. BH premijer liga u malom. Tovar igraca je nocas imalo visak potez, sve je to plod nediscipline u igri, ako je Gojak bio u Zenici igrac utakmice jer je time pravio probleme Fincima, definitivno nocas je bio jedan od gorih bez obzira sto je dao go i Pjanic je grijesio, ali bez Pjanica ni do one akcije gdje je go pao nebi stigli, dobro je pruzi Kolasincu, ovaj nabaci Gojaku i to je to. Saric i Cimi tanki. Hajrovic nije ni primao toliko lopti, ali barem nije ni toliko grijesio. Jajalo je mag. :lol:

Zao mi Sehica, Bicakcica i Kovacevica, koji su ceh lose igre bekova i veznog reda najvise platili. Momci su masu suteva izblokirali. Tih nekih prijetnji uklonili, naravno dosta je pored njih i proslo, ali kako i nece kad su podbacili oni koji su trebali zategnuti vise i na kraju autogol rijesi utakmicu.

I Braco gumena glava bi veci broj bodova iz ove grupe izvukao od Robija. :lol:
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#3060 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by kiligonzales »

Bosanski_kralj wrote:Nikad lošiju igru nekog tima nisam gledao od kako pratim fudbal. :izet:
Od ovih samo jednako ruzno mogu odigrati Milan i Manchester. :lol:
User avatar
SmoLe
Posts: 4878
Joined: 16/01/2014 13:16

#3061 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by SmoLe »

grcka dodje sa nekim B timom, mi puno jaci gledano po imenima i opet ne mozemo meda
kako je moguce da ovako bezvoljno igraju, ni trunke zalaganja :roll:
User avatar
deer_hunter
Posts: 1012
Joined: 28/09/2012 15:46

#3062 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by deer_hunter »

Bazinga1234 wrote:Najdraža mi je ona priča kako nemamo kvalitet.

Eto neka Finci, Armenci i Grci imaju vrhunske igrače, pa nas ponizavaju.
niko i nije rekao da oni imaju vrhunske igrace, ali da bolji tim imaju to se vidi iz aviona :D a onda se zapitaj kakav je to kvaliet igraca kod nas koji dozvoljavaju da ih handre anonimusi iz Finske, Armenije, pa i Grcke
User avatar
Point.
Posts: 27738
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#3063 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Point. »

Ne može ovo više ovako. Totalno nas je uništio u ovim kvalama. Ovdje se treba otkaz namah dati, jer i budala vidi da ćemo mi sa ovakvim prustupom i igrom zijaniti i Ligu Nacija, bez obzira ko nam bude protivnik. Ove kvalifikacije su najveća sramota bh fudbala. A Bog zna da ih je bilo
User avatar
Logovan
Posts: 94338
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3064 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Hoće li biti opet ostavka, pa vraćanje? :oops:
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#3065 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by kiligonzales »

SmoLe wrote:grcka dodje sa nekim B timom, mi puno jaci gledano po imenima i opet ne mozemo meda
kako je moguce da ovako bezvoljno igraju, ni trunke zalaganja :roll:
Bice da je u pitanju pritisak. U jednom od duzih postova malo sam naslutio ovaj scenarij, Grci su bili rastereceni, od rezultata. Oni sada nakon ovoga mogu pobjediti i Fince i Armence jer nemaju sta izgubiti. Sada samo igraju za bodovni saldo. Na Euro nece ko ni mi.

Nama ce ko da gledam najbolja utakmica kvalifikacija biti naredna protiv Italije, ali to je prekasno za nas.

Volio bih da smjene Robija, ali dzaba kad u savezu sjede osobe koje nam ne misle dobro.

Treba malo opet neko lupati od sto ko Susic... :lol:
Last edited by kiligonzales on 15/10/2019 23:58, edited 1 time in total.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#3066 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by agent_zero »

Kvalifikacije su vjerovatno mogle biti i spašene da je žuta ubleha dobila otkaz prije blamaže u Finskoj.

Jedino kod nas se čeka kraj kvalifikacija, kad sve već propadne, da selektori "gospodski" odu.

A eto neka se jedan Sušić tjerao i nabijao na kolac poslije dvije loše utakmice.
User avatar
LSD
Posts: 27270
Joined: 24/07/2007 08:26

#3067 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by LSD »

LSD wrote:- Samo 4 boda u 4 utakmice :jbt:
- Bod po utakmici.
- Finci nam vec pobjegli 5 bodova :lol: imaju 9.
- Peti smo na tabeli, iza nas je samo Lihtenštajn :lol:
- Imali smo dvije domacinske utakmice i dva gostovanja.


Roberte, vi ste i statistički najslabija karika. Zbogom.
by LSD » 12/06/2019 00:15

Da sam sebe citiram, jer sam to naslutio prije 4 mjeseca :nargila:
Da su me tad poslušali Begić i banda iz Saveza, nogirali žutog levata i doveli nekog normalnog trenera, možda bi i izborili plasman na Euro.
U međuvremenu su nas zapišali redom: Italija, Armenija i Grčka...žuta neznalica je u više navrata potvrdila da nema pojma na gostovanjima i sad je vec kasno...halali Huso materi :skoljka:
svi u napad
Posts: 1869
Joined: 14/10/2012 14:40

#3068 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by svi u napad »

Kili jarane dobar komentar a i analiza. :thumbup: A extra ti je ovo za United i milan. Ziv bio. :thumbup: :izet: :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55618
Joined: 15/12/2008 16:53

#3069 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by ultima_palabra »

Dje moze biti ekipa sa onoliko pitara... da su lesko, logovani i omega selektori manje bi ih ubacili :skoljka:
User avatar
Edin H.
Posts: 46985
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3070 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

ultima_palabra wrote:Dje moze biti ekipa sa onoliko pitara... da su lesko, logovani i omega selektori manje bi ih ubacili :skoljka:
I meni je ovo palo na pamet :thumbup:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#3071 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by bingov buraz »

Ne bi mogao motivirati ni Rocca Siffredia da pojebe sisatu mađarsku šiparicu.
User avatar
Logovan
Posts: 94338
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3072 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Logovan »

ultima_palabra wrote:Dje moze biti ekipa sa onoliko pitara... da su lesko, logovani i omega selektori manje bi ih ubacili :skoljka:
Joj jesi zanimljiv jebo te. A ti fol realan, znaš sve, popio svu pamet pa ovako prozivaš druge.
User avatar
Maharadza
Posts: 16720
Joined: 30/01/2013 15:13

#3073 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by Maharadza »

Edin H. wrote:
ultima_palabra wrote:Dje moze biti ekipa sa onoliko pitara... da su lesko, logovani i omega selektori manje bi ih ubacili :skoljka:
I meni je ovo palo na pamet :thumbup:
Image

No Pitar no hope. :nargila:
User avatar
luckylaka
Posts: 22450
Joined: 15/01/2010 06:28

#3074 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

da je bio Pape sad bi italijani vikali daj boze da grci otkinu bod armenima da mi budemo makar drugi :D jer bi mi do sad ostalim bjezali bar 2-3 boda. :-D ,Nego da mi pocnemo prozivati sledeceg ovaj nece imati obraza vise izaci u javnost
User avatar
LSD
Posts: 27270
Joined: 24/07/2007 08:26

#3075 Re: Robert Prosinečki - Selektor reprezentacije BiH

Post by LSD »

Image

Image
Locked