Novi selektor reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
izvrsni direktor
Posts: 9362
Joined: 20/12/2018 16:11

#6276 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by izvrsni direktor »

Dajte nalica da nam izanalizira posle svakog poraza razloge poraza :D
User avatar
haris0032
Posts: 1443
Joined: 02/06/2012 19:27
Location: 11541

#6277 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by haris0032 »

Bruno Akrapovic :bih: :thumbup:
User avatar
Altsa
Posts: 7346
Joined: 19/03/2004 18:31

#6278 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Altsa »

markomilanov wrote: 10/10/2020 17:46 realno Muslin,Rajevac,Musemić,Amar,Okuka,Vinko Marinović,u zadnjih pet godina stalno su se vrtila ova imena,pa birajte,ja sam za muslina,kvalitetan,iskusan,ima rezultate,prezime mu vuče na musliman :-D ,bojm se da je skup.
E da je umjesto slova n slovo m mogao bi on komotno ali ovako jok :-D
Dead Man Walking
Posts: 6372
Joined: 28/05/2004 21:49

#6279 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Dead Man Walking »

Doveli su nas na nivo da vecinu boli qrac sta se desava u i oko reprezentacije. Vicko je sad preuzeo i moze da radi sta hoce.

Naplatice nam debelo onu corona titulu koju je poslao u komsiluk. :mrgreen:
izbjeglica_iz_besmisla
Posts: 979
Joined: 15/09/2005 17:22
Location: sarajevo ...

#6280 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by izbjeglica_iz_besmisla »

Nema nista od nas dokle god je savez takav kakav jeste. Kad bi neko od njih znao odrediti plan za sljedecih 5 godina i dati ugovor i mir nekom modernijem treneru, bilo bi nade. Bez toga, sve ce ostati amaterizam i valjanje u blatu.

Inace, apropo teme:
1. Vinko Marinovic
2. Bruno Akrapovic
3. Amar Osim

Pitar jesam, al oduvijek govorim da je amar jednako blentav ko i vecina nasih igraca i tacno bi mogli na istoj talasnoj duzini raditi. Zbog tog naseg mentaliteta, bilo koji stranac ili emancipovani balkanac, poput mehe kodre, nema sanse. Vidjeli smo i s robijem to.

A vinko je prvi na listi, prosto jer je jedini "priustiv" a koji lici na modernog trenera. Zna s analitikom, zna sa planiranjem razvoja, i zna se prilagodjavati u hodu.

Nista nije bilo gore nego vidjeti onu blecak facu kod sva zadnja tri selektora - kad im protivnik procita plan igre a oni se sjebu, jer se nisu sjetili da razrade plan B. Ili da vjezbaju penale, sto je duletov bonus fail.
Last edited by izbjeglica_iz_besmisla on 10/10/2020 21:51, edited 1 time in total.
izbjeglica_iz_besmisla
Posts: 979
Joined: 15/09/2005 17:22
Location: sarajevo ...

#6281 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by izbjeglica_iz_besmisla »

I pustite te nacional(isticke) price, ko je od srba il bosnjaka na redu... Sve i da ima uporista u tome, nemojmo se bar ovdje u tu kaljugu uvlaciti. Nek je bilo ko ko postuje ovu zemlju, kakva jeste cak i u ovom sadasnjem uredjenju, ali najvaznije neka zna posao.
svi u napad
Posts: 1872
Joined: 14/10/2012 14:40

#6282 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by svi u napad »

Kao sto ranije napisah ja sam za nekog Svabu iz druge lige i pustiti ga 4-5 godina. No znam da govna iz Saveza to nikad nece uraditi. Oni su toliko glupi da ne kuze ako zelis nastaviti krasti moras imati sta krasti. Dakle odlazak na neko prvenstvo ti donosi lovu a onda i ti mozes omastiti brke. Ako mora biti Srbin onda je Muslin najbolje rjesenje. Rajevac je takodjer dobar trener ali suvise fin sto je za nasu repku katastrofa. Krstajic ni pod razno. No kako je Vico komadant koji je dobio zadatak od rodjaka da razvali repku i Savez ocekujem upravo Krstajica na celu, sto znaci pusiona opet. Ako ne bude Svabo morao bi biti neki teski motivator jer nas problem nije kvalitet (da jebe rak raka mi smo medju 24 repke Evrope) vec nedostatak motivacije a tu prije svega mislim na patriotizam. Bez toga gospodo repka kvaliteta kao sto je nasa ne moze ici dalje. Pa mi smo otisli u Brazil na osnovu toga. Svi smo se digli na noge i svima je bilo stalo do Brazila. Sada toga na zalost nema i dok god ne bude kulta repke tj. ponosa igrati za nju nema hajra. Zivjeli.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#6283 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Iker C »

Ma samo Barbarez jer jedino on ovu stoku od igraca moze dovesti u red, njegovo trenersko znanje i iskustvo nije bitno. Za selekotrsku poziciju je bitan autoritet i cvrsta ruka ostalo je manje vise nebitno.
User avatar
N.N.
Posts: 3029
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#6284 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by N.N. »

Sergej Sergej Sergej Barbarez.
Ovo samo jednom kada zagrmi...
:izet:

Kakve mi koristi imamo sto Bazdarevic ima godisnje po tri kluba u knjizici, sto ima i ove i one licence, koji ce nam to qurac.
Ili Hadzibegic. I on ima i klubova i licenci.
Ili Bog decki, I'm Prosincecki !?
Ili sto je Dule onomad vodio ove i one !?
Jedni hoce Svabu..hhaahha
Sve bezlicni likovi tipa Dzaferovica jbte :mrgreen:

Reprezentaciji treba vratiti onaj Cirin kult, vratiti povjerenje ljudi a i samih igraca.
Ovo sada ne prati 80% onih sto su repku pratili prije 10 godina. Ubili su ljude u pojam.

Ne mora Sergej, napravi fazon Croasana, daj strucni stab od 3, 4 ex igraca i neka nas vode.
Sergej, Bola, Balja, Spaha, Bajramovic, Kodro, Miske,Akrapovic...Konjic :mrgreen:

Kakve Muse, Cvike i ostale pizde materine vise.
User avatar
tovarish
Posts: 3508
Joined: 26/05/2008 23:57

#6285 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by tovarish »

Selektor ce vam biti neko ko nema nista protiv menadzerskih igraca, a pogotovo jos ako i on bude htio biti dio tala. Uz naravno opciju da je jeftin.

Nema napretka dok savez ne preuzmu profesionalci, koji razumiju fudbal i biznis, te nisu korumpirani. Al dok god tronozac upravlja drzavom, imat cemo ovakav savez, prosjecnu reprezentaciju i ispodprosjecnu ligu.

Ako hocete bolji fudbal, mijenjate i odnos prema izborima. Izadji i glasaj. I naoruzaj se strpljenjem. 25 godina javasluka se ne moze popraviti za kratko vrijeme.
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#6286 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Maharadza »

tovarish wrote: 11/10/2020 00:08 Selektor ce vam biti neko ko nema nista protiv menadzerskih igraca, a pogotovo jos ako i on bude htio biti dio tala. Uz naravno opciju da je jeftin.

Nema napretka dok savez ne preuzmu profesionalci, koji razumiju fudbal i biznis, te nisu korumpirani. Al dok god tronozac upravlja drzavom, imat cemo ovakav savez, prosjecnu reprezentaciju i ispodprosjecnu ligu.

Ako hocete bolji fudbal, mijenjate i odnos prema izborima. Izadji i glasaj. I naoruzaj se strpljenjem. 25 godina javasluka se ne moze popraviti za kratko vrijeme.
Ma ovaj narod je u srži korumpiran, čast izuzecima ali takvi rijetki pošteni inače budu primorani da se "sklonu u stranu" kako ne bi riskirali da ih mafija uništi i maltretira npr. hafiz Musić kao jedan primjer iz društva, još u vjerskoj zajednici kada nije uspio kao poštenjačina, sve ti je rečeno...eh to možeš primijeniti na sve dijelove društva, pa tako i sport i fudbalski savez. :skoljka:
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#6287 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by nosara »

N.N. wrote: 10/10/2020 23:40 Sergej Sergej Sergej Barbarez.
Ovo samo jednom kada zagrmi...
:izet:

Kakve mi koristi imamo sto Bazdarevic ima godisnje po tri kluba u knjizici, sto ima i ove i one licence, koji ce nam to qurac.
Ili Hadzibegic. I on ima i klubova i licenci.
Ili Bog decki, I'm Prosincecki !?
Ili sto je Dule onomad vodio ove i one !?
Jedni hoce Svabu..hhaahha
Sve bezlicni likovi tipa Dzaferovica jbte :mrgreen:

Reprezentaciji treba vratiti onaj Cirin kult, vratiti povjerenje ljudi a i samih igraca.
Ovo sada ne prati 80% onih sto su repku pratili prije 10 godina. Ubili su ljude u pojam.

Ne mora Sergej, napravi fazon Croasana, daj strucni stab od 3, 4 ex igraca i neka nas vode.
Sergej, Bola, Balja, Spaha, Bajramovic, Kodro, Miske,Akrapovic...Konjic :mrgreen:

Kakve Muse, Cvike i ostale pizde materine vise.
Podrzavam. Kakve licence i kurci. Pa sta ako je kockar? Bice uzbudljivije. I osmi sesir je za ljude.

Kad zagrmi... :bih: :bih: :bih:
User avatar
N.N.
Posts: 3029
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#6288 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by N.N. »

Umjesto sto na okupljanju jedu kolace i vapane, ovako ce bar da kockaju po sobama. Sto je opet za fudbal i nas valjda malo bolje :mrgreen:

Od mojih 'zelja' vjerovatno nema nista, tako da no sikiriki.
Bude kakva legendarna licenca iz 80'ih.

Ili ce da Vico malo razjebe taj gore lobi, a hoce, pa da pogura neki svoj.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40842
Joined: 21/05/2012 22:46

#6289 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by AmiĐa_Idriz »

Nebitno je ko će doći s obzirom da je roster sve tanji i tanji a sa zadnja dva ciklusa smo sebi dozvolili da potonemo još jedan šešir ispod tako da vjerovatno nećemo imati ni nekih teoretskih šansi za kakav takav rezultat.

Vratili smo se u ona mračna vremena, i ko zna kad ćemo se okova istih izbaviti.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66225
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#6290 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by _BataZiv_0809 »

tovarish wrote: 11/10/2020 00:08 Selektor ce vam biti neko ko nema nista protiv menadzerskih igraca, a pogotovo jos ako i on bude htio biti dio tala. Uz naravno opciju da je jeftin.

Nema napretka dok savez ne preuzmu profesionalci, koji razumiju fudbal i biznis, te nisu korumpirani. Al dok god tronozac upravlja drzavom, imat cemo ovakav savez, prosjecnu reprezentaciju i ispodprosjecnu ligu.
Ako hocete bolji fudbal, mijenjate i odnos prema izborima. Izadji i glasaj. I naoruzaj se strpljenjem. 25 godina javasluka se ne moze popraviti za kratko vrijeme.
Ti nisi dio nas?
User avatar
spree
Posts: 7886
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#6291 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by spree »

Ja bi amara, ali ima klub. Sljedeci je barba iako totalno van fudbala mislim da bi igrace mogao motivisati. Taktika i neka priprema tu totalno precjenjeni u reprezentativnom fudbalu. Sta se oni mogu pripremiti za 2 dana zajedno? Motivator poput cire bi bio savrseno, e sad da li barbarez to moze pitanje je, ali nekako mi se cini da bi on mogao izvuci vise od igraca. Uostalom razni moroni od trenera su nas vodili i nema sanse da bi on gori bio od prosineckog, hadzibegica, bazdarevica i jos nekih da se ne vraćam toliko unazad
User avatar
aCme
Posts: 3465
Joined: 23/04/2010 01:06

#6292 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by aCme »

:bih:
User avatar
haris0032
Posts: 1443
Joined: 02/06/2012 19:27
Location: 11541

#6293 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by haris0032 »

I ovdje da napisem, Bruno Akrapovic
User avatar
tovarish
Posts: 3508
Joined: 26/05/2008 23:57

#6294 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by tovarish »

_BataZiv_0809 wrote: 11/10/2020 09:23
tovarish wrote: 11/10/2020 00:08 Selektor ce vam biti neko ko nema nista protiv menadzerskih igraca, a pogotovo jos ako i on bude htio biti dio tala. Uz naravno opciju da je jeftin.

Nema napretka dok savez ne preuzmu profesionalci, koji razumiju fudbal i biznis, te nisu korumpirani. Al dok god tronozac upravlja drzavom, imat cemo ovakav savez, prosjecnu reprezentaciju i ispodprosjecnu ligu.
Ako hocete bolji fudbal, mijenjate i odnos prema izborima. Izadji i glasaj. I naoruzaj se strpljenjem. 25 godina javasluka se ne moze popraviti za kratko vrijeme.
Ti nisi dio nas?
Ja sam Bosanac koji voli svoju drzavu, ali sam sa reprezentacijom zbog saveza raskrstio prije 15 godina jer nisam htio da me neko pravi budalom. I od tada sam po ovom pitanju rahat.
User avatar
Laertes
Posts: 4257
Joined: 08/01/2015 18:25

#6295 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Laertes »

https://telesport.telegram.hr/kolumne/t ... ochettino/

Pochettino je slobodan... Samo kažem...
Palmalma
Posts: 1530
Joined: 15/01/2020 09:30

#6296 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Palmalma »

Krstajić je prvi izbor, ako prihvati.
User avatar
Logovan
Posts: 94409
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#6297 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Logovan »

A prihvatit će. :D
User avatar
Jugoslavija u srcu
Posts: 82
Joined: 05/12/2019 13:36
Location: Dobrinja IV

#6298 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Jugoslavija u srcu »

Palmalma wrote: 11/10/2020 11:33 Krstajić je prvi izbor, ako prihvati.

Odakle vama te "provjerene" informacije?

:lol: :lol: :lol:
Palmalma
Posts: 1530
Joined: 15/01/2020 09:30

#6299 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Palmalma »

Jugoslavija u srcu wrote: 11/10/2020 11:41
Palmalma wrote: 11/10/2020 11:33 Krstajić je prvi izbor, ako prihvati.

Odakle vama te "provjerene" informacije?

:lol: :lol: :lol:
Eto, recimo da mi neko radi u savezu.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#6300 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Jimmy McNulty »

Palmalma wrote: 11/10/2020 11:33 Krstajić je prvi izbor, ako prihvati.
Opaaaa mačko.

Red je da i Zeničanin bude jednom selektor :bih:

Mladene, Drivuša i Tetovo su uz tebe :bih:
Locked