Grčka - BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
Timotije
Posts: 1031
Joined: 07/06/2005 20:26

#2226 Re: Grčka - BiH

Post by Timotije »

Nije bilo ugodno.
Nimalo.
Jos sam se najvise trznuo kad sam vidio dobar dio Fanaticosa (dosta njihovih starijih clanova poznajem licno) pri policijski-organizovanom ulasku u voz svih nasih navijaca koji nisu dosli autobusima, poslije tekme, kako nose u ruci sve sto im je doslo u ruke: drske od metle, pola stolice sa sarafom, palije svih vrsta... Prijedlozi da najveci stanu na vrata,ako bude sacekusa i sl... ruzno, bas ruzno... Pa ponovna pratnja na dolasku u grad, 01 iza ponoci, periferna stanica, opet kolona, gdje smo ovo sadu p.m., specijalci ispred....
Haj se odvoji majcin sine ako smijes?
Ko zna ko je sve u sporednim ulicama, mrakusa, jebeno pravo...
Dopratili su nas do hotela Fanaticosa i tu se moralo uhvatiti noge na vlastitu odgovornost, svak svakoga zagleda ulicom, njihova balavurdija patrolira na motorima oko tebe, svi na mobitele pricaju, upale ti se svi ratni alarmi u glavi, sreca pa se brzo uhvatio taxi....
Gostovanje za izbjegavati, ali bas...

Prije pocetka gledam one silne mreze oko gostujuce tribine, pa plasticnu ogradu, kavez pa kavez, ne vidis apsolutno milimetra a da nije kroz mrezu, mozda je reko ovo i previse... Nije! Nije sekunde jedne!

Izasao da `zapalim` iza tribine, pored onih hala i onih sto prodaju kokice i ostala bezalkoholna sranja, prije pocetka tekme, ludim od onih preranih ulazaka na stadion, zivci, a mora se...
Uzmuhase se specijalci, sefovi pricaju na `motorole`, uleti jos pojacanje od njih 30-40, protutnjase jedan iza drugog pored mene, zalijepljenog za ogradu, to je bio trenutak ulaska njihovih najvatranijih na tribinu, pozurili da sprijece eventualni dodir...
Kad se policija unervozi, znaci da nemaju potpunu kontrolu nad situacijom,toga se i ja prepadnem, tad znaju dobro i udariti...
Da sam imao guzice izvaditi mobitel, bio bih danas zvijezda na You tube :-).
Sto bi rekao Nikola Nikic, na pitanje novinara: ``Nadate li se bodovima iz Niksica``?
``Kakvi crni bodovi, samo da je zivu glavu izvuci :-) ``!
User avatar
Edin H.
Posts: 46990
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2227 Re: Grčka - BiH

Post by Edin H. »

Timotije wrote:Nije bilo ugodno.
Nimalo.
Jos sam se najvise trznuo kad sam vidio dobar dio Fanaticosa (dosta njihovih starijih clanova poznajem licno) pri policijski-organizovanom ulasku u voz svih nasih navijaca koji nisu dosli autobusima, poslije tekme, kako nose u ruci sve sto im je doslo u ruke: drske od metle, pola stolice sa sarafom, palije svih vrsta... Prijedlozi da najveci stanu na vrata,ako bude sacekusa i sl... ruzno, bas ruzno... Pa ponovna pratnja na dolasku u grad, 01 iza ponoci, periferna stanica, opet kolona, gdje smo ovo sadu p.m., specijalci ispred....
Haj se odvoji majcin sine ako smijes?
Ko zna ko je sve u sporednim ulicama, mrakusa, jebeno pravo...
Dopratili su nas do hotela Fanaticosa i tu se moralo uhvatiti noge na vlastitu odgovornost, svak svakoga zagleda ulicom, njihova balavurdija patrolira na motorima oko tebe, svi na mobitele pricaju, upale ti se svi ratni alarmi u glavi, sreca pa se brzo uhvatio taxi....
Gostovanje za izbjegavati, ali bas...

Prije pocetka gledam one silne mreze oko gostujuce tribine, pa plasticnu ogradu, kavez pa kavez, ne vidis apsolutno milimetra a da nije kroz mrezu, mozda je reko ovo i previse... Nije! Nije sekunde jedne!

Izasao da `zapalim` iza tribine, pored onih hala i onih sto prodaju kokice i ostala bezalkoholna sranja, prije pocetka tekme, ludim od onih preranih ulazaka na stadion, zivci, a mora se...
Uzmuhase se specijalci, sefovi pricaju na `motorole`, uleti jos pojacanje od njih 30-40, protutnjase jedan iza drugog pored mene, zalijepljenog za ogradu, to je bio trenutak ulaska njihovih najvatranijih na tribinu, pozurili da sprijece eventualni dodir...
Kad se policija unervozi, znaci da nemaju potpunu kontrolu nad situacijom,toga se i ja prepadnem, tad znaju dobro i udariti...
Da sam imao guzice izvaditi mobitel, bio bih danas zvijezda na You tube :-).
Sto bi rekao Nikola Nikic, na pitanje novinara: ``Nadate li se bodovima iz Niksica``?
``Kakvi crni bodovi, samo da je zivu glavu izvuci :-) ``!
Image

Nekoliko naših navijača pretučeno je neposredno pred početak utakmice Grčka - BiH na stadionu Karaiskakis. Amer Toskić, koji inače živi i radi u Norveškoj, jedan je od bh. navijača koji je pretučen ispred Karaiskakisa. Danas je za Source.ba portal podijelio sve ono što se sinoć dešavalo pred početak utakmice.

"Krenuli smo da uđemo na stadion Karaiskakis, a sa desne strane smo sreli grupu momaka na koju uopće nisam obraćao pažnju. Odjednom su počeli da viču 'Kosovo je Srbija', 'Srbija, Srbija'. Rekao sam sebi da samo idem naprijed, provokacije su tu, ne okreći se i to je to. Čujem neka frka i gužva, okrenem se, kako sam se okrenuo jedan od njih me je kacigom motora udario po usni. Još jedan od njih me je udario kacigom od motora po glavi. Jedan moj kolega se hrvao sa njima, a onda sam samo vidio kako grupa od šest ili sedam momaka trči prema nama. U tom momentu možeš samo da se skupiš i da moliš Boga da što brže i bolje prođe".

"Dobio sam pomoć od mecidinskog osoblja na stadionu, imao sam rasjekotine na usni i glavi. Drugi kolega je imao rasjekotinu na uhu. Sve se dogodilo brzo, iza leđa, što se kaže 'hinjski'. Ja mislim da to nisu bili Grci. Svi oni povici, osjetiš jednostavno po naglasku da to nisu Grci. Ne može neko ko je odrastao u Grčkoj da ima taj tipični naglasak sa ovih prostora", poručuje Amer Toskić za naš portal.

Danas smo dobili informaciju kako je ispred stadiona bio veliki broj policajaca, ali da je jednostavno zakazala njihova reakcija.

"Policije je bilo mnogo. Drugi kolega je došao do policajaca i pitao ih zašto ništa nisu uradili. Oni su mu rekli kako ništa nisu vidjeli. Nije moguće da ništa nisu vidjeli, posebno kada 15 ljudi udara dvojicu, a ovi ništa ne vide. To je bilo samo ono daj da staviš ruku preko očiju, čekaš da se sve završi i da pokupiš poslije šta je ostalo", kaže sagovornik Source.ba portala.

Amer tvrdi da uopće nije, zajedno sa svojim kolegama i prijateljima, imao problema na ulicama Pireja i Atine. Tvrdi da ih niko nije krivo ni pogledao.

"Cijelo popodne smo hodali, niko nas nije krivo pogledao, sve dok nismo stigli pred stadion. Mi smo nakon toga odvezeni u bolnicu. Odmah su nas smjestili u bolnicu i uradili su nam sve moguće pretrage i snimke. Zbog toga sam im veoma zahvalan. Policija je također stigla u bolnicu, uzela naše izjave i na kraju su nas pitali hoćemo li tužiti te ljude. Šta mi to sada znači hoću li ih tužiti ili ne. On ostaje u Grčkoj, a ja došao kući u Norvešku. Pojeo vuk magaraca", kaže Amer Toskić.

Amera smo upitali kako gleda na komentare bh. navijača da spremaju jedan vid osvete u Zenici kada u junu budemo igrali sa Grcima.

"Mi nismo takav narod, pa da idemo u Zenicu i da se svetimo. Oni Grci i koji budu u Zenici, ja smijem glavu dati da to neće biti ovi momci koji su to uradili u Atini. Sami sebi možemo napraviti medvjeđu uslugu, pa da napravimo veće probleme. Kolege su mi rekle da su ti momci ušli na stadion i mahali sa bh. duksericama i šalovima kao da su to neki ratni trofeji", rekao je danas za Source.ba portal Amer Toskić, bh. navijač koji je pretučen u Atini.

Podsjećanja radi, revanš meč protiv Grčke će se odigrati 9. juna u Zenici na stadionu Bilino polje. Prije toga, krajem marta ćemo igrati protiv Gibraltara također u Zenici.
User avatar
luckylaka
Posts: 22452
Joined: 15/01/2010 06:28

#2228 Re: Grčka - BiH

Post by luckylaka »

Vrijeme je da se ova tema zakljuca,samo se nasekiram kada vidim sam naslov.
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 2801
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#2229 Re: Grčka - BiH

Post by ovo_malo_duse »

luckylaka wrote:Vrijeme je da se ova tema zakljuca,samo se nasekiram kada vidim sam naslov.

Bjez ba laka stas se sekirat neka nas malo nek se prica. Nismo jedini gledam evo snimak Argentina - Kolumbia do 35 minute podjeli sudija 6 zutih. Krhaju se kao da je rukomet. :lol: :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 94340
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2230 Re: Grčka - BiH

Post by Logovan »

Prognoza rezultata za našu grupu.
http://reprezentacija.ba/prediktor
Mirza007
Posts: 2753
Joined: 02/04/2014 23:26

#2232 Re: Grčka - BiH

Post by Mirza007 »

Logovan wrote:Prognoza rezultata za našu grupu.
http://reprezentacija.ba/prediktor
Hvala. Ovo je jako interesantno.
Cak i u nekom pesimisticnijem scenariju (Grcka izgubi od Belgije u gostima a dobije kuci a mi izgubimo od Belgije kuci) bitno je da dobijemo kuci Grcku i Kipar u gostima. Ako ostalo bude kako se ocekuje (da i mi i Grci dobijemo Gibraltar, Estoniju i Kipar) odlucuje gol razlika.
Mislim da smo i tu u prednosti jer imamo kvalitetniji napad. Ovo pod uvjetom da ih Kipar ne pusti u predzadnjem kolu da ih nakantaju.
Mislim da iduca dva kola dosta toga odlucuje. Grcka je u puno tezoj situaciji jer im idu dva teska gostovanja.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#2233 Re: Grčka - BiH

Post by pirmin »

Nema vece nepravde od stavljanja Grcke i Kipra u istu kval. grupu.
Sigurnih 6 bodova za Grke taman da su u timu Kipra Neuer, Messi, Pogba... :oops:
Mirza007
Posts: 2753
Joined: 02/04/2014 23:26

#2234 Re: Grčka - BiH

Post by Mirza007 »

pirmin wrote:Nema vece nepravde od stavljanja Grcke i Kipra u istu kval. grupu.
Sigurnih 6 bodova za Grke taman da su u timu Kipra Neuer, Messi, Pogba... :oops:
Tacno ali opet je sve do nas. Ako dobijemo sve utakmice do kraja (sto nije nemoguce) mi smo minimalno u barazu. Kiprani grke mogu odvesti na prvo mjesto zbog te gol razlike. No to je sve skupa manje vjerovatno obzirom da se podrazumjevaju porazi Belgije od Grcke dva puta i poraz od nas.
User avatar
luckylaka
Posts: 22452
Joined: 15/01/2010 06:28

#2235 Re: Grčka - BiH

Post by luckylaka »

Mirza007 wrote:
Logovan wrote:Prognoza rezultata za našu grupu.
http://reprezentacija.ba/prediktor
Hvala. Ovo je jako interesantno.
Cak i u nekom pesimisticnijem scenariju (Grcka izgubi od Belgije u gostima a dobije kuci a mi izgubimo od Belgije kuci) bitno je da dobijemo kuci Grcku i Kipar u gostima. Ako ostalo bude kako se ocekuje (da i mi i Grci dobijemo Gibraltar, Estoniju i Kipar) odlucuje gol razlika.
Mislim da smo i tu u prednosti jer imamo kvalitetniji napad. Ovo pod uvjetom da ih Kipar ne pusti u predzadnjem kolu da ih nakantaju.
Mislim da iduca dva kola dosta toga odlucuje. Grcka je u puno tezoj situaciji jer im idu dva teska gostovanja.
Sve to stoji ali ovom pobjedom iz grcke mogli smo se ukljuciti u borbu za prvo mjesto.jebo vise baraz puni klinicki centri ovakvih i onakvih bolesnika za vrijeme i poslije baraza.
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#2236 Re: Grčka - BiH

Post by Paul F. »

Ako ćemo o kliničkim centrima, možda bi, da smo ih dobili, naši ljudi tamo bili u istim. Zapaljeni autobusi itd. Po meni, sve je ko bombona ispalo.
User avatar
buzzer
Posts: 1635
Joined: 06/05/2006 22:37

#2237 Re: Grčka - BiH

Post by buzzer »

Nisam ipak ni najmanje ozlojeđen jer smo po prvi put imali pravu igru. Po prvi put smo gledali BiH u njenom punom potencijalu. Mi nismo brzi, ali možemo biti dinamični, jer kako reče Luka Kaliterna ne trči igrač nego lopta. A mi smo je se rješavali brzo, preciznim pasovima, a tu preciznost nam je omogućilo kompaktno kretanje momčadi, igrači koji su blizu jedan drugog. Odigrali smo nekolicinu sjajnih akcija, izveli par odličnih kombinacija iz prekida i sve u svemu ja nisam mogao vjerovati da gledam Bosnu i Hercegovinu. Ako ovako nastavimo ne trebamo strahovati jer imamo bolji raspored od Grka. Možemo jedino žaliti da nismo u ovakvom izdanju bili protiv Belgije.
http://www.zurnal.info/novost/20140/prv ... otencijalu
User avatar
p206
Posts: 7948
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#2238 Re: Grčka - BiH

Post by p206 »

buzzer wrote:
Nisam ipak ni najmanje ozlojeđen jer smo po prvi put imali pravu igru. Po prvi put smo gledali BiH u njenom punom potencijalu. Mi nismo brzi, ali možemo biti dinamični, jer kako reče Luka Kaliterna ne trči igrač nego lopta. A mi smo je se rješavali brzo, preciznim pasovima, a tu preciznost nam je omogućilo kompaktno kretanje momčadi, igrači koji su blizu jedan drugog. Odigrali smo nekolicinu sjajnih akcija, izveli par odličnih kombinacija iz prekida i sve u svemu ja nisam mogao vjerovati da gledam Bosnu i Hercegovinu. Ako ovako nastavimo ne trebamo strahovati jer imamo bolji raspored od Grka. Možemo jedino žaliti da nismo u ovakvom izdanju bili protiv Belgije.
http://www.zurnal.info/novost/20140/prv ... otencijalu
Tome je pridonijela najvise igra Dzeka.. podesio je svoju fizicku spremu na fudbal a ne na misice.. ali on za to nije kriv, nego oni "strucnjaci" iz City-ja koji su od njega htjeli napraviti sidraša ko Viduka a ne igrača koji voli igrati u polju
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#2239 Re: Grčka - BiH

Post by vryzas »

buzzer wrote:
Nisam ipak ni najmanje ozlojeđen jer smo po prvi put imali pravu igru. Po prvi put smo gledali BiH u njenom punom potencijalu. Mi nismo brzi, ali možemo biti dinamični, jer kako reče Luka Kaliterna ne trči igrač nego lopta. A mi smo je se rješavali brzo, preciznim pasovima, a tu preciznost nam je omogućilo kompaktno kretanje momčadi, igrači koji su blizu jedan drugog. Odigrali smo nekolicinu sjajnih akcija, izveli par odličnih kombinacija iz prekida i sve u svemu ja nisam mogao vjerovati da gledam Bosnu i Hercegovinu. Ako ovako nastavimo ne trebamo strahovati jer imamo bolji raspored od Grka. Možemo jedino žaliti da nismo u ovakvom izdanju bili protiv Belgije.
http://www.zurnal.info/novost/20140/prv ... otencijalu

"Najbolju osvetu za nesportsko ponašanje Grcima će servirati tako što će ih u Zenici razbiti u nogometnom smislu, onako kako su učinili i u Pireju, samo s više golova u grčkoj mreži."


To je to. :bih:
User avatar
Mustang1
Posts: 28745
Joined: 29/12/2010 17:31

#2240 Re: Grčka - BiH

Post by Mustang1 »

buzzer wrote:
Nisam ipak ni najmanje ozlojeđen jer smo po prvi put imali pravu igru. Po prvi put smo gledali BiH u njenom punom potencijalu. Mi nismo brzi, ali možemo biti dinamični, jer kako reče Luka Kaliterna ne trči igrač nego lopta. A mi smo je se rješavali brzo, preciznim pasovima, a tu preciznost nam je omogućilo kompaktno kretanje momčadi, igrači koji su blizu jedan drugog. Odigrali smo nekolicinu sjajnih akcija, izveli par odličnih kombinacija iz prekida i sve u svemu ja nisam mogao vjerovati da gledam Bosnu i Hercegovinu. Ako ovako nastavimo ne trebamo strahovati jer imamo bolji raspored od Grka. Možemo jedino žaliti da nismo u ovakvom izdanju bili protiv Belgije.
http://www.zurnal.info/novost/20140/prv ... otencijalu
Konacno neko da dijeli moje misljenje :D Ja od prve utakmice u ovim kvalifikacijama trubim da nikada nismo bolje igrali. To lici na nesto ekipno. Pojedinacno ima podosta kikseva ali ekipno nismo nikada bolje igrali. Mislim da ce to u buducnosti biti jos bolje i u barazu nece biti problema.
User avatar
hrasno38
Posts: 31408
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2241 Re: Grčka - BiH

Post by hrasno38 »

Mustang1 wrote:
buzzer wrote:
Nisam ipak ni najmanje ozlojeđen jer smo po prvi put imali pravu igru. Po prvi put smo gledali BiH u njenom punom potencijalu. Mi nismo brzi, ali možemo biti dinamični, jer kako reče Luka Kaliterna ne trči igrač nego lopta. A mi smo je se rješavali brzo, preciznim pasovima, a tu preciznost nam je omogućilo kompaktno kretanje momčadi, igrači koji su blizu jedan drugog. Odigrali smo nekolicinu sjajnih akcija, izveli par odličnih kombinacija iz prekida i sve u svemu ja nisam mogao vjerovati da gledam Bosnu i Hercegovinu. Ako ovako nastavimo ne trebamo strahovati jer imamo bolji raspored od Grka. Možemo jedino žaliti da nismo u ovakvom izdanju bili protiv Belgije.
http://www.zurnal.info/novost/20140/prv ... otencijalu
Konacno neko da dijeli moje misljenje :D Ja od prve utakmice u ovim kvalifikacijama trubim da nikada nismo bolje igrali. To lici na nesto ekipno. Pojedinacno ima podosta kikseva ali ekipno nismo nikada bolje igrali. Mislim da ce to u buducnosti biti jos bolje i u barazu nece biti problema.
Svi koji ista znaju o fudbalu to vide da polako zaista pocinjemo da licimo na ekipu i da dobro igramo al dzaba nekima je lakse metar u guzicu neko cenat u glavu.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#2242 Re: Grčka - BiH

Post by KPNCTNJAH »

buzzer wrote:
Nisam ipak ni najmanje ozlojeđen jer smo po prvi put imali pravu igru. Po prvi put smo gledali BiH u njenom punom potencijalu. Mi nismo brzi, ali možemo biti dinamični, jer kako reče Luka Kaliterna ne trči igrač nego lopta. A mi smo je se rješavali brzo, preciznim pasovima, a tu preciznost nam je omogućilo kompaktno kretanje momčadi, igrači koji su blizu jedan drugog. Odigrali smo nekolicinu sjajnih akcija, izveli par odličnih kombinacija iz prekida i sve u svemu ja nisam mogao vjerovati da gledam Bosnu i Hercegovinu. Ako ovako nastavimo ne trebamo strahovati jer imamo bolji raspored od Grka. Možemo jedino žaliti da nismo u ovakvom izdanju bili protiv Belgije.
http://www.zurnal.info/novost/20140/prv ... otencijalu
Ovo moze napisati neko ko je zadnji put gledao utakmicu dok je Grcka jos bila jedna od zajebanijih reprezentacija u Europi... da je u pitanju Grcka iz proslih kvalifikacija, druga bi prica bila... opet bi se kritikovale odluke selektora zbog kojih je primljen gol, ali bi daleko veci znacaj imala nasa igra iz prvog poluvremena... ta Grcka je prije kvalifikacija za SP2014 igrala 1/4 finala EP, a nakon tih kvalifikacija, u kojim smo ih ostavili iza sebe, izborili su plasman na SP i tamo ispali na penale u 1/8 finala...

Nakon tog prvenstva, oni su se raspali skroz... smijesno je smatrati nekom silom reprezentaciju koja kvalifikacije zavrsi na zadnjem mjestu, izgubi obje utakmice od ekipe iz seste jakosne skupine, pa to se nama nije desavalo cak ni kad smo bili na samom dnu... vecina se i dalje pribojavala te tekme, ali vise zbog stanja u nasoj reprezentaciji, nego zbog snage Grcke...
Zato covjek mora biti klasicni debil, dusman ili neznalica pa porediti trenutnu Grcku s onom od prije 4-5 godina... isto kao sto se ne moze porediti trenutna Holandija s onom od prije...
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45211
Joined: 29/12/2005 01:20

#2243 Re: Grčka - BiH

Post by jeza u ledja »

hrasno38 wrote: Svi koji ista znaju o fudbalu to vide da polako zaista pocinjemo da licimo na ekipu i da dobro igramo al dzaba nekima je lakse metar u guzicu neko cenat u glavu.
Nikad od nas kvalitetne reprezentacije dok nam je Bazdarevic trener, dok nam igraci poput Dzeke lezerno trckaraju po terenu i dok mladi igraci poput Cimirota ne mogu dobiti sOnsu.
User avatar
hrasno38
Posts: 31408
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2244 Re: Grčka - BiH

Post by hrasno38 »

jeza u ledja wrote:
hrasno38 wrote: Svi koji ista znaju o fudbalu to vide da polako zaista pocinjemo da licimo na ekipu i da dobro igramo al dzaba nekima je lakse metar u guzicu neko cenat u glavu.
Nikad od nas kvalitetne reprezentacije dok nam je Bazdarevic trener, dok nam igraci poput Dzeke lezerno trckaraju po terenu i dok mladi igraci poput Cimirota ne mogu dobiti sOnsu.
Pokusavas da budes duhovit ili da izazoves neku moju reakciju jer cisto sumnjam s obzirom na tvoje pisanje da ovo sto si napisao smatras ozbiljnim :D a ako smatras tesko da ti mogu pomoci a jos teze da ti iko moze pomoci.....jedino mozda da skoknes malu iz USA i uzivo gledas milionera Dulju i njegove fudbalske majstorije sa uredno iscupkanim obrvama.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#2245 Re: Grčka - BiH

Post by Fudo387 »

hrasno38 wrote:
Svi koji ista znaju o fudbalu to vide da polako zaista pocinjemo da licimo na ekipu i da dobro igramo al dzaba nekima je lakse metar u guzicu neko cenat u glavu.
Presudan momenat za poboljsanje nase igre su povrede Visce i Medunjanina.
Nadam se da je Mehmedu kristalno jasno kako je Izet 18 puta bolji igrac od Visce, i da je ekipa sa Haretom 5 puta sporija.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45211
Joined: 29/12/2005 01:20

#2246 Re: Grčka - BiH

Post by jeza u ledja »

hrasno38 wrote: Pokusavas da budes duhovit ili da izazoves neku moju reakciju jer cisto sumnjam s obzirom na tvoje pisanje da ovo sto si napisao smatras ozbiljnim :D a ako smatras tesko da ti mogu pomoci a jos teze da ti iko moze pomoci.....jedino mozda da skoknes malu iz USA i uzivo gledas milionera Dulju i njegove fudbalske majstorije sa uredno iscupkanim obrvama.
Mrtav sam ozbiljan. Tebi sve nesto smijesno. :-)
User avatar
hrasno38
Posts: 31408
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2247 Re: Grčka - BiH

Post by hrasno38 »

jeza u ledja wrote:
hrasno38 wrote: Pokusavas da budes duhovit ili da izazoves neku moju reakciju jer cisto sumnjam s obzirom na tvoje pisanje da ovo sto si napisao smatras ozbiljnim :D a ako smatras tesko da ti mogu pomoci a jos teze da ti iko moze pomoci.....jedino mozda da skoknes malu iz USA i uzivo gledas milionera Dulju i njegove fudbalske majstorije sa uredno iscupkanim obrvama.
Mrtav sam ozbiljan. Tebi sve nesto smijesno. :-)
To je dobro za tebe!!!
User avatar
hrasno38
Posts: 31408
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2248 Re: Grčka - BiH

Post by hrasno38 »

Fudo387 wrote:
hrasno38 wrote:
Svi koji ista znaju o fudbalu to vide da polako zaista pocinjemo da licimo na ekipu i da dobro igramo al dzaba nekima je lakse metar u guzicu neko cenat u glavu.
Presudan momenat za poboljsanje nase igre su povrede Visce i Medunjanina.
Nadam se da je Mehmedu kristalno jasno kako je Izet 18 puta bolji igrac od Visce, i da je ekipa sa Haretom 5 puta sporija.
Pa nisam bas siguran da je Hajrovic bolje krilo od Visce ali naravno sve je stvar trenutka i trenutne forme
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#2249 Re: Grčka - BiH

Post by Fudo387 »

hrasno38 wrote:
Fudo387 wrote:
hrasno38 wrote:
Svi koji ista znaju o fudbalu to vide da polako zaista pocinjemo da licimo na ekipu i da dobro igramo al dzaba nekima je lakse metar u guzicu neko cenat u glavu.
Presudan momenat za poboljsanje nase igre su povrede Visce i Medunjanina.
Nadam se da je Mehmedu kristalno jasno kako je Izet 18 puta bolji igrac od Visce, i da je ekipa sa Haretom 5 puta sporija.
Pa nisam bas siguran da je Hajrovic bolje krilo od Visce ali naravno sve je stvar trenutka i trenutne forme
Jasta je vec bolji, puno bolji.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45211
Joined: 29/12/2005 01:20

#2250 Re: Grčka - BiH

Post by jeza u ledja »

Ne znam da je bolji.
Locked