Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#20176 Re: Premijer liga BiH

Post by Kinaski »

Jel to i dalje pilite o nama :evil:
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#20177 Re: Premijer liga BiH

Post by Samprotivsviju »

LSD wrote:
Qoom wrote:
LSD wrote:Normalno da su interesi...SD se javio kad su namirisali pare i vidjeli da je projekat za stadion ozbiljna prica, da ima veliki odziv raje ...gdje su bili dosad??...klasicna ucjena u talu sa Koldžom....yebale ih njihove tri prostorije, od toga su napravili citavu dramu.

Ne treba nama pitarski dušmanluk, pored dušmana iz naših redova.
Ne jebi, svi su "znali" da je stadion 1/n samo što niko radi jebenog mira u kući nije javno govorio i nije se na vrijeme pokušao dogovoriti, a moglo se, nije da nije.
Ja ti kažem da su interesi u pitanju, oni najniže vrste...znaci ona naša "ima li đe mene tu"....Violina ima 100% svoje prste upletene, taj lik je bio konacno protjeran sa stadiona, onda ovi likovi iz SD-a Hatibović i Muftić :shock: kakvi su to ljudi koji se javljaju sad kad je krenula konacno neka inicijativa oko stadiona :facepalm: gdje si se dosad javljali...pozivaju se na Plavi zamak i neku imovinu oko njega, pa koga boli q za to, što bilo kojeg željovca boli spolni organ za taj objekat, ne zanima me to uopšte....mi hocemo da pravimo istok konacno :!: da se pokrene nešto da nulte tačke.
Ali uvijek se nađu neki likovi, niotkuda iskoce i ujebu stvar.
Meni ste drazi kad ste kokuzi, cim dobijete pare odmah otimacina...isto da kokos bacis medju gladne vukove

Jebiga

Ne da se usranom do potoka
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25817
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#20178 Re: Premijer liga BiH

Post by BHF_Manijak »

al-em wrote:Najveci poslijeratni skandal sto se debeli kamiondzija zali sto mu nisu isplacene premije, i to godinu dana nakon utakmice???

Eee moj "novinaru". Zato je ovo danas bilo olicje kluba i igraca, a i navijaca koji sve ovo opravdavaju i podrzavaju.

Bravo ti ga bate.
Pa kad je to jos neko nekoga javno prozvao za namjestanje utakmica, premiranje, neisplacivanje dogovorenih premija i slicno? Ako jeste, slobodno postavi clanak, ne sporim mogucnost da sam nesto i smetnuo.
Dosad su sve bila navijacka prepucavanja ovaj zavrsio, famozni trokut izmedju ekipa, 3 za 3, ovaj zavrsio s ovim itd.., medjutim javno da neki funkcioner kluba izadje i optuzi tog i tog, zaista se ne sjecam.
Ako to nije skandal u bh. fudbalu, onda OK, postujem tvoje misljenje.

Sto se tice ovog u Zenici, ne podrzavam niti mi je jasno zasto su sve ono izveli.

Cyprus wrote:Samo da upitam komentatora šta sad misli o mojoj nakvoj logici i čudnim aršinima :mrgreen:

Još im ja budala prognoziram osvajanje kupa :oops:
Mucki provokatoru. :mrgreen: :skoljka:
lordy00
Posts: 978
Joined: 16/05/2012 22:25

#20179 Re: Premijer liga BiH

Post by lordy00 »

Ah stas sad,sto bi reko @somirprimus "bilo se malo bjeno" :lol: :lol:
lordy00
Posts: 978
Joined: 16/05/2012 22:25

#20180 Re: Premijer liga BiH

Post by lordy00 »

@BHF prozvali su vas iz Tuzle,sta je reci :D slabo pamcenje,CEDO SEVARIKA I to :izet:
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#20181 Re: Premijer liga BiH

Post by mirza_15 »

Gledam ovu EL. Izlaze iz svlacionica igraci na poluvremenu. Prvo izlaze domaci igraci liverpula. Navijaci stoje na metar od njih i bodre ih. Izlaze zatim igraci vilareala. Nema reakcije uopste. Nikakve ruzne geste. Nista! A na metar-dva su jedni od drugih. Sada zamisljam gostujuce igrace u nasoj PL kako onako izlaze pored domacih navijaca :lol:
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#20182 Re: Premijer liga BiH

Post by Samprotivsviju »

sta ih briga za ligu, svakako je kup njihov :nargila:
LARSSON1921
Posts: 316
Joined: 29/03/2016 12:18

#20183 Re: Premijer liga BiH

Post by LARSSON1921 »

lordy00 wrote:Cvili Lendricu,cvili bindo 8)
"Ma, ništa posebno. Nakon utakmice saznao sam da su mi poništili regularan gol u 61. minuti. Pomoćni sudac mi se ispričao, kazao je da on to tako nije vidio... Šteta, baš šteta, bili smo jako blizu Europe, sad su nam šanse nešto manje, ali se ne predajemo, dok god ima nade. Do kraja su još dva kola, mi smo peti, Široki ima dva boda više, Sarajevo četiri, a Sloboda šest... Idemo pobijediti Rudar i Slaviju i nadati se da će konkurenti kiksati..."
Brao lesko.....

Da se ovo vama desilo vec bi pomocni bio suspendovan, a bordo prijatelji bi pisali pisma
lordy00
Posts: 978
Joined: 16/05/2012 22:25

#20184 Re: Premijer liga BiH

Post by lordy00 »

Sto si to fin sa rjecnikom ovdje,a tamo se kurcis na sport 1 :oops: lajes tamo,pa laji i ovdje :run:
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#20185 Re: Premijer liga BiH

Post by limeni »

Joj avatara kod @omege isto oni na spanskoj koridi sa onom crvenom krpom :D
Znaci borba za Evropu se nastavlja

ZRI 63
SLO 59
SAR 57
SIR 55
ZEL 53

SLOBODA-SARAJEVO 1-1
MLADOST-ZRINJSKI 2-2
DRINA-SIROKI 0-2
ZELJO-RUDAR 3-1

ZRI 64
SLO 60
SAR 58
SIR 58
ZEL 56

SARAJEVO-OLIMPIC 2-0
SLAVIJA-ZELJO 0-1
SIROKI-RADNIK 3-2
ZRINJSKI-SLOBODA 4-2

ZRI 67
SAR 61
SIR 61
SLO 60
ZEL 59

Liga prvaka ide Zrinjski, Europa Ligu Sarajevo, Siroki i Sloboda jer uzimaju kup.

Borba za opstanak

VIT 35
SLA 34
OLI 33
BOR 32

VITEZ-SLAVIJA 1-1
RADNIK-BORAC 0-2
OLIMPIC-TRAVNIK 2-1

VIT 36
OLI 36
BOR 35
SLA 35

SARAJEVO-OLIMPIC 2-0
SLAVIJA-ZELJO 0-1
BORAC-VITEZ 2-0

OLI 39
BOR 38
VIT 36
SLA 35

Ispadaju Slavija, Vitez, Velez, Drina, Travnik i Rudar.

Iduce sezone ce liga zanimljiva biti

ZRINJSKI
SARAJEVO
SIROKI
SLOBODA
ZELJO
CELIK
BORAC
OLIMPIC
MLADOST
CELIK
KRUPA
ZVIJEZDA
LARSSON1921
Posts: 316
Joined: 29/03/2016 12:18

#20186 Re: Premijer liga BiH

Post by LARSSON1921 »

lordy00 wrote:Sto si to fin sa rjecnikom ovdje,a tamo se kurcis na sport 1 :oops: lajes tamo,pa laji i ovdje :run:
Ne zelim, ipak je ovdje fina gradska raja, tamo smo svi stoka
saabsa
Posts: 1856
Joined: 07/10/2009 01:17

#20187 Re: Premijer liga BiH

Post by saabsa »

lordy00 wrote:
Ah stas sad,sto bi reko @somirprimus "bilo se malo bjeno" :lol: :lol:
Image
maida95
Posts: 14626
Joined: 09/07/2013 11:26

#20188 Re: Premijer liga BiH

Post by maida95 »

De makar pročitaj pa postavljaj "karma is a bitch" :zoka:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#20189 Re: Premijer liga BiH

Post by plain vanilla »

gdje je sad onaj sto truni o kompleksima i kako svi mrze Sarajlije

ovdje svi vide lose sudjenje, huliganstvo i sl samo kad se njima dogodi
objektivnost nula poena
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#20190 Re: Premijer liga BiH

Post by mirza_15 »

Upisa ti olimpicu 3 boda za poraz na kosevu :mrgreen:
saabsa
Posts: 1856
Joined: 07/10/2009 01:17

#20191 Re: Premijer liga BiH

Post by saabsa »

maida95 wrote:De makar pročitaj pa postavljaj "karma is a bitch" :zoka:
Pročitao da se žale što su bili" bjeni", a nedavno se smijali drugim u slicnoj situaciji
Last edited by saabsa on 05/05/2016 22:21, edited 1 time in total.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#20192 Re: Premijer liga BiH

Post by plain vanilla »

saabsa wrote:
maida95 wrote:De makar pročitaj pa postavljaj "karma is a bitch" :zoka:
Pročitao da se žale što su bili" bjeni", a nedavno se smijali drugim u slicnoj situaciji
ko se ba smijao?
lordy00
Posts: 978
Joined: 16/05/2012 22:25

#20193 Re: Premijer liga BiH

Post by lordy00 »

saabsa wrote:
maida95 wrote:De makar pročitaj pa postavljaj "karma is a bitch" :zoka:
Pročitao da se žale što su bili" bjeni", a nedavno se smijali drugim u slicnoj situaciji
Bas tako,smijali se kad je murija bacala likove sa tribine :( sve se vrati,ali da ih Gerila naprasi :pisnuo:
saabsa
Posts: 1856
Joined: 07/10/2009 01:17

#20194 Re: Premijer liga BiH

Post by saabsa »

plain vanilla wrote:
saabsa wrote:
maida95 wrote:De makar pročitaj pa postavljaj "karma is a bitch" :zoka:
Pročitao da se žale što su bili" bjeni", a nedavno se smijali drugim u slicnoj situaciji
ko se ba smijao?
Jebote na ovom forumu svi senilni.
maida95
Posts: 14626
Joined: 09/07/2013 11:26

#20195 Re: Premijer liga BiH

Post by maida95 »

Kakva bolan gerila? :lol:
saabsa wrote:
maida95 wrote:De makar pročitaj pa postavljaj "karma is a bitch" :zoka:
Pročitao da se žale što su bili" bjeni", a nedavno se smijali drugim u slicnoj situaciji
Bili bjeni bez razloga, dok su drugi izazvali probleme na poluvremenu. Je l' na te "druge u sličnoj situaciji" misliš?
Ne pravdam ja našu policiju al' nije ni blizu situacija, naši jesu pretjerali jer su u prolazu skoro svakoga po jednom klepili pendrekom, al' de malo razmisli, ako je moguće.
made_in_sarajevo
Posts: 5584
Joined: 06/05/2013 23:05

#20196 Re: Premijer liga BiH

Post by made_in_sarajevo »

lordy00 wrote:Cvili Lendricu,cvili bindo 8)
"Ma, ništa posebno. Nakon utakmice saznao sam da su mi poništili regularan gol u 61. minuti. Pomoćni sudac mi se ispričao, kazao je da on to tako nije vidio... Šteta, baš šteta, bili smo jako blizu Europe, sad su nam šanse nešto manje, ali se ne predajemo, dok god ima nade. Do kraja su još dva kola, mi smo peti, Široki ima dva boda više, Sarajevo četiri, a Sloboda šest... Idemo pobijediti Rudar i Slaviju i nadati se da će konkurenti kiksati..."
Place lendric ne bi li kupio navijace, cist ofsajd fino se na tvu vidi
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#20197 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

Ja Lendrica kretena, cuj vratio baklju tamo gdje joj je mjesto. :-) Pa idiote mogao si dijete bakljom pogoditi. :zid: :zid:

Reci brate napravio sam glupost i moli boga da se neko smiluje. Ne "vratio sam tamo gdje joj mjesto". :zid:

A sto se tice ove price oko vase kvalitete. Pa jos zimus je receno da imate sad najjacu ekipu. To sto ste ispali u Kupu i ako ne odete ni u Evropu to je velika, ogromna fula. Haman u rangu toga sto se mi sad borimo za Evropu umjesto za titulu. :D
Znaci doveli dva bivsa reprezentativca (ko se s tim moze pohvaliti), relativno mlade, doveli Bekrica koji je bio najbolji igrac lige prije 4-5 godina. Doveli Lendrica koji je najbolji strijelac lige bio, a i sad je odlican strijelac. I opet kurko.
U odnosu na nas na pocetku proljetne sezone samo ste napredovali 2 boda. :-) Znaci uz sav hajp oko vas i sav haos oko nas, pobjedu na derbiju i sve ostalo. A imate realno, pojedinacno, bolje pojedinacno igrace od nas.

Jos nije sve zavrseno, ali ako ne izadjete u Evropu - ovo vam je bio najveci salto mortale u kratkom vremenskom periodu od kad postoji ova liga.
I ova prica o tome da ce vam ekipa ostati na okupu. E volio bih da vidim i taj film. Moje je misljenje da ce barem jedan, ako ne i obojica iz dvojca Stevanovic/Zahirovic otici, a sad zbog ove frke vjerovatno i Lendric. I to svi za djabalesku. Ovo je pretpostavka, jer ja jednostavno ne vjerujem u dugorocan plan ovih koji vas vode, a jos jedan dokaz tome je i ova frka sa stadionom. Znali su da postoji problem i opet su krenuli u projekat, bez dozvola, bez saglasnosti sa SD. Krenuo se na projekat stolica, a koji je u stvari bio projekat prikupljanja novca. Cak se i pisalo kao ne shvatajte bukvalno da je to za stolice, mozda je i za nesto drugo. Za sta, kad se nista ne gradi? Prica ce stati, a pare otici gdje?
Cijela prica je stvorena zasnovana na kratkorocnom cilju plasmana u Evropu i (necijom) zaradom. I Stevanovic, i Zahirovic, i stolice, i obnova stadiona, i kampanja po medijima, i papanske predstave u medijima u vezi "ponude" za Duljevica, price o kulama oko stadiona, sve zajedno. Plavo proljece. A sve je cijelo vrijeme visilo o koncu. S tim sto se napravila jedna kardinalna greska - ostavio se cirkusant na klupi, koji je od vrlo kvalitetne ekipe napravio ratnike, a ne uigran tim. Uspjelo se na ho-ruk, svaka cast, ali to ho-ruk ima svoj rok trajanja, vidjeli smo to sami na svom primjeru. Cijela vasa ekipa, svaki igrac, svaki navijac, bili ste uvjereni da je ovo vase proljece, pricalo se cak i o tituli, a kup je vec bio upisan. I onda stvoris situaciju gdje ste svi uvjereni da je vama predodredjeno da nesto dobijete, da je to vase. I onda - kurko. U stvari, cijela polusezona vam je visila o koncu, o jednom-dva poraza. I onda sve pukne ko mjehur od sapunice. A kad pukne, ispadne da ispod nema kvalitetnog temelja. Dugovi su samo jos veci, sagradilo se nije nista. Osvojilo se nije nista. Sredilo se nije nista.
Omladinski pogon u kolapsu s obzirom na ranije uspjehe. Momak kao ide u trening kamp Rome. Interesantno, dok je Dzeko bio i Citiju neki vasi momci su isli gore u trening kamp. Koincidencija? Ili sadaka? :oops: Od onoliko talentovanih igraca prosle godine ostala su 2-3 u opticaju. Druga dva otisli za male pare. Ostali ste na 3 mlada igraca od kojih je jedan juce skakao ko orangutan sa otetom stolicom, a drugi juce saketao radnika iz Zenice, dok ga cetvorica ostalih drze (kao pravi manijak, sto rece LSD :oops: ).

Mnogo toga ste mogli nauciti od nas u ovih zadnjih par godina. I sta treba i sta ne treba. Nama i kad i ako se desi totalni raspad sistema, opet kad padnemo imamo iza sebe milijardera, nula dugova, izgradjen kompleks u Butmiru, titulu sampiona i trofej kupa. Vi ste mislili da ste boga za muda uhvatili i da sve to mozete u roku 3 mjeseca, da ste pametniji, da ste sposobniji. A blago receno su vas navukli ko levate.

Na kraju sta vam ostaje, utjeha da ste nas dobili 2 puta na derbiju i utjeha na neke stare danne slave koje su vas napravile najtrofejnijim bh klubom u nezavisnoj drzavi (a i to se polako mijenja, ove godine Zrinjski postaje klub sa najvise titula prvaka u zajednickoj ligi)....
....ah da, ostaje vam i semafor i obnovljena lokomotiva koja kaze chu chuu chuuuuuu.

Raspad sistema. 8)

PS: A sve se ovo moze promjeniti u roku 7 dana. :razz: Zato ne treba gubiti nadu. :wink: Ipak imate kloceve od nasih igraca kao konkurente. :oops:
Last edited by jeza u ledja on 05/05/2016 22:26, edited 1 time in total.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#20198 Re: Premijer liga BiH

Post by plain vanilla »

saabsa wrote:
plain vanilla wrote:
saabsa wrote: Pročitao da se žale što su bili" bjeni", a nedavno se smijali drugim u slicnoj situaciji
ko se ba smijao?
Jebote na ovom forumu svi senilni.
ti poredis nerede na stadionu i sacekusu? :-)
a uzasavate se kao Vedranovoj reakciji :oops: joj majko licemjera
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#20199 Re: Premijer liga BiH

Post by Jimmy McNulty »

Bambino Blu wrote:sta bolan trebali su bombu na stadion
To je vasa specijalnost. Bacanje bombi na igralista. Djecija :run:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#20200 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

Al ovaj avatar:

Image

Hahahaha :lol: :lol: :lol:
Locked