Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#18551 Re: Premijer liga BiH

Post by 1946--1987 »

Misimovic nastavlja tradiciju amara osima dakle, to je u krvi djaba. :izet:
LARSSON1921
Posts: 316
Joined: 29/03/2016 12:18

#18552 Re: Premijer liga BiH

Post by LARSSON1921 »

1946--1987 wrote:A kolko je puta suspendovan jer je stelio zelji.
Koji kriminalci, predlazem sa utakmica bude pod budnim okom organizacija koje se bave kriminalcima :mrgreen: .
Otimacina u najavi

Dobar si decko, trudis se. Sudio jednom zelji, X bio
lordy00
Posts: 978
Joined: 16/05/2012 22:25

#18553 Re: Premijer liga BiH

Post by lordy00 »

Ali je sudio Celiku sto evo nadjoh na brzinu tri puta,dva puta suspendovan i jednom izgubili od Borca :oops:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25782
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#18554 Re: Premijer liga BiH

Post by BHF_Manijak »

Gdje je Omega, on je najavio Skakica. :skoljka: 8-)

I jeste se na kraju dogovorili ciji je stadion, ko ima pravo na njega, ko nema, ko upravlja sa njim, moze li Zeljeznicar ista s njim, je l' i vas... Tri dana ljudi trune, Bog te vidio. Trcite po dokumente svi, pa na kafu i do zore trunite i dokazujte cije je sta.
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#18555 Re: Premijer liga BiH

Post by 1946--1987 »

LARSSON1921 wrote:
1946--1987 wrote:A kolko je puta suspendovan jer je stelio zelji.
Koji kriminalci, predlazem sa utakmica bude pod budnim okom organizacija koje se bave kriminalcima :mrgreen: .
Otimacina u najavi

Dobar si decko, trudis se. Sudio jednom zelji, X bio
Ima nas koji pratimo ligu malo duze od ove sezone :mrgreen:
LARSSON1921
Posts: 316
Joined: 29/03/2016 12:18

#18556 Re: Premijer liga BiH

Post by LARSSON1921 »

1946--1987 wrote:
LARSSON1921 wrote:
1946--1987 wrote:A kolko je puta suspendovan jer je stelio zelji.
Koji kriminalci, predlazem sa utakmica bude pod budnim okom organizacija koje se bave kriminalcima :mrgreen: .
Otimacina u najavi

Dobar si decko, trudis se. Sudio jednom zelji, X bio
Ima nas koji pratimo ligu malo duze od ove sezone :mrgreen:
Pa kad pratis napisi nam tu statistiku
Fauja Singh
Posts: 2468
Joined: 07/12/2011 12:40

#18557 Re: Premijer liga BiH

Post by Fauja Singh »

Sudija koji je dva puta ostetio Celik u ovoj sezoni i zbog cega je bio suspendovan je evo delegiran da sudi i utakmicu Celik-Zeljo
Sudijska lakrdija u najavi, jedva cekam da pogledam tu utakmicu.
splinter
Posts: 7434
Joined: 08/10/2011 12:28

#18558 Re: Premijer liga BiH

Post by splinter »

Rđavom kurcu i dlaka smeta
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#18559 Re: Premijer liga BiH

Post by mirza_15 »

Ovaj lik izgleda sudi jednu, pa ne sudi 6 i sve tako :lol: :lol: :lol:

http://www.klix.ba/sport/nogomet/zbog-p ... /160310128
lordy00
Posts: 978
Joined: 16/05/2012 22:25

#18560 Re: Premijer liga BiH

Post by lordy00 »

mirza_15 wrote:Ovaj lik izgleda sudi jednu, pa ne sudi 6 i sve tako :lol: :lol: :lol:

http://www.klix.ba/sport/nogomet/zbog-p ... /160310128
Ovo ce mu biti zadnje ove sezone i taman ce se sve zaboraviti do pocetka nove pa idemo jovo-nanovo :lol:
Fauja Singh
Posts: 2468
Joined: 07/12/2011 12:40

#18561 Re: Premijer liga BiH

Post by Fauja Singh »

User avatar
omega369
Posts: 9409
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#18562 Re: Premijer liga BiH

Post by omega369 »

Znači cuic je čovjek od zadatka :wink:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45218
Joined: 29/12/2005 01:20

#18563 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

Ma taj penal protiv Borca je pravilno ponisten. Vidjelo se poslije na usporenom da ga je lopta pogodila u glavu.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55632
Joined: 15/12/2008 16:53

#18564 Re: Premijer liga BiH

Post by ultima_palabra »

A jest im pjena na usta izbila... osvojite 9 bodova i drugi ste na tabeli, ne moze vam odmoci ni Vukasovic da se vrati iz penzije.
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#18565 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Kone su već pripremile teren da u slučaju naše pobjede za najboljeg igrača proglase sudiju. Samo me zanima kakva će priča biti ako ne pobijedimo Čelik.
lordy00
Posts: 978
Joined: 16/05/2012 22:25

#18566 Re: Premijer liga BiH

Post by lordy00 »

avetinja wrote:Kone su već pripremile teren da u slučaju naše pobjede za najboljeg igrača proglase sudiju. Samo me zanima kakva će priča biti ako ne pobijedimo Čelik.
Ovo su cinjenice,nikakva priprema terena.Cuic sudio tri puta Celiku,dva puta suspendovan i jednom izgubili od Borca,sudio Sarajevu protiv Borca i suspendovan zbog stetnih odluka protiv Sarajeva,sudio zrinjski-siroki i opet suspendovan.Znaci sad sudi pa opet suspenzija,tako logika nalaze :D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45218
Joined: 29/12/2005 01:20

#18567 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

avetinja wrote:Kone su već pripremile teren da u slučaju naše pobjede za najboljeg igrača proglase sudiju. Samo me zanima kakva će priča biti ako ne pobijedimo Čelik.
Onda ce biti prica da ni kupljenu utakmicu ne znate dobit. :D
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#18568 Re: Premijer liga BiH

Post by limeni »

Sarajevo - Mladost DK 2-0 Bunker probijen tek u 59.minuti, Duljevic i Benko strijelci.
Čelik - Železničar 1-3 Kupljena utakmica, Lendirc men of the mec.
Drina - Olimpic 2-1 Drina uzima kasikom, Vukovi izumiru u Premijer ligi.
Rudar P. - Vitez 1-1 Veliki bod Viteza.
Slavija - Radnik 1-0 Slavija uzima Radnik, euforija u istocnom Sarajevu opstanak se smijesi!
Široki Brijeg - Borac 1-1 Borac vodi ali Siroki u 78.min uzima bod.
Travnik - Sloboda 0-3 Sloboda uzima lakse nego sto mislite.
Zrinjski - Velež 2-0 Zrinjski za klasu bolji.
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#18569 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

lordy00 wrote:
avetinja wrote:Kone su već pripremile teren da u slučaju naše pobjede za najboljeg igrača proglase sudiju. Samo me zanima kakva će priča biti ako ne pobijedimo Čelik.
Ovo su cinjenice,nikakva priprema terena.Cuic sudio tri puta Celiku,dva puta suspendovan i jednom izgubili od Borca,sudio Sarajevu protiv Borca i suspendovan zbog stetnih odluka protiv Sarajeva,sudio zrinjski-siroki i opet suspendovan.Znaci sad sudi pa opet suspenzija,tako logika nalaze :D
Po ovome što si ti napisao ispada da šilji za Borac. Nema nas nigdje u toj priči. Ko kaže da će suditi u našu korist? Šta ako ne pobijedimo Čelik? Onda ide priča nije bilo punca, je li tako?
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#18570 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

jeza u ledja wrote:
avetinja wrote:Kone su već pripremile teren da u slučaju naše pobjede za najboljeg igrača proglase sudiju. Samo me zanima kakva će priča biti ako ne pobijedimo Čelik.
Onda ce biti prica da ni kupljenu utakmicu ne znate dobit. :D
Pa i tada valja loptu utjerati u gol, neće se sama ušetati. :mrgreen: :skoljka:
lordy00
Posts: 978
Joined: 16/05/2012 22:25

#18571 Re: Premijer liga BiH

Post by lordy00 »

avetinja wrote:
lordy00 wrote:
avetinja wrote:Kone su već pripremile teren da u slučaju naše pobjede za najboljeg igrača proglase sudiju. Samo me zanima kakva će priča biti ako ne pobijedimo Čelik.
Ovo su cinjenice,nikakva priprema terena.Cuic sudio tri puta Celiku,dva puta suspendovan i jednom izgubili od Borca,sudio Sarajevu protiv Borca i suspendovan zbog stetnih odluka protiv Sarajeva,sudio zrinjski-siroki i opet suspendovan.Znaci sad sudi pa opet suspenzija,tako logika nalaze :D
Po ovome što si ti napisao ispada da šilji za Borac. Nema nas nigdje u toj priči. Ko kaže da će suditi u našu korist? Šta ako ne pobijedimo Čelik? Onda ide priča nije bilo punca, je li tako?
Sudice protiv Celika,jer njih izgleda najvise mrzi :lol: :lol:
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#18572 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

lordy00 wrote:Sudice protiv Celika,jer njih izgleda najvise mrzi :lol: :lol:
Zavisi čiji punac prvi stigne. Pardon, više da. :mrgreen:
User avatar
Maharadza
Posts: 16724
Joined: 30/01/2013 15:13

#18573 Re: Premijer liga BiH

Post by Maharadza »

Korisničkoime wrote:
lordy00 wrote::lol: :lol:

Image
Zivi bili pa vidjeli za koji mjesec Koldzo ce biti legenda i spasitelj, barem sto se tice opstine on ce sve rijesiti naravno uz veliko licno zrtvovanje i zalaganje, krv, znoj i suze ce covjek uloziti da se to rjesi i naravno da ce nas sve i Zeljine i druga na to svako malo podsjecati.
Normalno, najkasnije kad' se sjete ove:

Image

Image

lordy00
Posts: 978
Joined: 16/05/2012 22:25

#18574 Re: Premijer liga BiH

Post by lordy00 »

Boga mi ovi ne daju svoje :run:
Kako je već poznato, Fudbalskom klubu Željezničar je krajem prošle sedmice odbijen zahtjev za Urbanističku saglasnost koja se odnosi na rekonstrukciju i izgradnju istočne tribine Stadiona Grbavica, te rekonstrukciju zapadne tribine i proširenje Plavog salona. U prvom zvaničnom saopštenju povodom ovih događaja, FK Željezničar je poručio da su ova zemljišta 1/1 u vlasništvu kluba, te nazvali pravna tumačenja nelogičnim, nekonzistentnim i nejasnim, da bi kasnije sa Grbavice stigla i dodatna pojašnjenja o odnosima dvije strane i Općine Novo Sarajevo. Kako bi javnost čula i drugu stranu priče, SportSport.ba je kontaktirao predsjednika Nadzornog odbora Sportskog drušva Željezničar Gorana Hatibovića, koji je malo detaljnije progovorio o problemu koji, kako kaže, ne traje od jučer. "Moram se malo vratiti u historiju. FK Željezničar je uvijek bio u sastavu SD Željezničar. Prije više od deset godina, Sportsko društvo je odlučilo da Fudbalskom klubu dodijeli dio stadiona i tu postoji jasan ugovor. SD se prije više od deset godina u korist fudbala odreklo dijela stadiona, koje je bilo 1/1 dato na korištenje Sportskom društvu. Do sada je sve nekako funkcionisalo, ali ovi problemi ne traju od jučer, niti su se pojavili iz nečije zlobe. Već duži niz godina se vuku neki procesi na Sudu i zapravo su problem naslijedile obje strukture sadašnjeg SD i FK", rekao je Hatibović, koji je potom nastavio: "Problemi su nastali jer neko iz FK Željezničar nije želio da ispoštuje dogovore. Ljudi ne znaju da je stadion bio vlasništvo SD Željezničar koji je Društvo poklonilo Fudbalskom klubu uz jasno precizirane djelove tog ugovora, koji nisu ispoštovani. Kada smo dodjeljivali stadion Fudbalskom klubu, Sud nije dozvolio da se na njihovo upiše cijeli stadion. Naprimjer, sjeverna tribina je trenutno 1/1 vlasništvo SD Željezničar, a ako bi Sud donio drugačiju odluku, ona bi pripala Fudbalskom klubu". Hatibović je mišljenja da se pojedini čelnici FK Željezničar ponašaju bahato. "Sada kada FK Željezničar ima masu iza sebe, neki ljudi iz kluba se ponašaju vrlo bahato, a time neće ništa postići. Gospodin Misimović nam je rekao da će se stvari rješavati na Sudu, a Šiljak nas je prozvao onim koji su tu da profitiraju sada kada Fudbalskom klubu ide dobro, što je gnusna laž. Da želimo profitirati od FK Željezničar, naplaćivali bismo i ulaze na sjevernu tribinu. Ljudi iz FK Željezničar igraju na kartu emocija i svojim kampanjama o evropskoj Grbavici kupuju navijače. Nadam se da ova i priča neće završiti na Sudu, jer nam je on zaista posljednja opcija". Predsjednik NO SD Željezničar ističe i da se svi problemi na relaciji sa FK Željezničar mogu riješiti mnogo lakše nego što ljudi misle. "Zvanični stav nas iz SD Željezničar je da se problem može riješiti u pet minuta. Mi smo u potpunosti za izglađivanje odnosa. Nemamo ništa protiv renoviranja stadiona, ali želimo i mi da smo upoznati sa radovima na stadionu čiji smo i mi vlasnik. Na kraju krajeva, i ja sam Željin navijač i borio sam se za Grbavicu u ratu. Mi samo tražimo ono što je dogovoreno i nećemo da dozvolimo da se neko poigrava s nama", zaključio je Goran Hatibović na kraju razgovora za SportSport.ba.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/problem- ... uta/193159
User avatar
Maharadza
Posts: 16724
Joined: 30/01/2013 15:13

#18575 Re: Premijer liga BiH

Post by Maharadza »

lordy00 wrote:Boga mi ovi ne daju svoje :run:
Kako je već poznato, Fudbalskom klubu Željezničar je krajem prošle sedmice odbijen zahtjev za Urbanističku saglasnost koja se odnosi na rekonstrukciju i izgradnju istočne tribine Stadiona Grbavica, te rekonstrukciju zapadne tribine i proširenje Plavog salona. U prvom zvaničnom saopštenju povodom ovih događaja, FK Željezničar je poručio da su ova zemljišta 1/1 u vlasništvu kluba, te nazvali pravna tumačenja nelogičnim, nekonzistentnim i nejasnim, da bi kasnije sa Grbavice stigla i dodatna pojašnjenja o odnosima dvije strane i Općine Novo Sarajevo. Kako bi javnost čula i drugu stranu priče, SportSport.ba je kontaktirao predsjednika Nadzornog odbora Sportskog drušva Željezničar Gorana Hatibovića, koji je malo detaljnije progovorio o problemu koji, kako kaže, ne traje od jučer. "Moram se malo vratiti u historiju. FK Željezničar je uvijek bio u sastavu SD Željezničar. Prije više od deset godina, Sportsko društvo je odlučilo da Fudbalskom klubu dodijeli dio stadiona i tu postoji jasan ugovor. SD se prije više od deset godina u korist fudbala odreklo dijela stadiona, koje je bilo 1/1 dato na korištenje Sportskom društvu. Do sada je sve nekako funkcionisalo, ali ovi problemi ne traju od jučer, niti su se pojavili iz nečije zlobe. Već duži niz godina se vuku neki procesi na Sudu i zapravo su problem naslijedile obje strukture sadašnjeg SD i FK", rekao je Hatibović, koji je potom nastavio: "Problemi su nastali jer neko iz FK Željezničar nije želio da ispoštuje dogovore. Ljudi ne znaju da je stadion bio vlasništvo SD Željezničar koji je Društvo poklonilo Fudbalskom klubu uz jasno precizirane djelove tog ugovora, koji nisu ispoštovani. Kada smo dodjeljivali stadion Fudbalskom klubu, Sud nije dozvolio da se na njihovo upiše cijeli stadion. Naprimjer, sjeverna tribina je trenutno 1/1 vlasništvo SD Željezničar, a ako bi Sud donio drugačiju odluku, ona bi pripala Fudbalskom klubu". Hatibović je mišljenja da se pojedini čelnici FK Željezničar ponašaju bahato. "Sada kada FK Željezničar ima masu iza sebe, neki ljudi iz kluba se ponašaju vrlo bahato, a time neće ništa postići. Gospodin Misimović nam je rekao da će se stvari rješavati na Sudu, a Šiljak nas je prozvao onim koji su tu da profitiraju sada kada Fudbalskom klubu ide dobro, što je gnusna laž. Da želimo profitirati od FK Željezničar, naplaćivali bismo i ulaze na sjevernu tribinu. Ljudi iz FK Željezničar igraju na kartu emocija i svojim kampanjama o evropskoj Grbavici kupuju navijače. Nadam se da ova i priča neće završiti na Sudu, jer nam je on zaista posljednja opcija". Predsjednik NO SD Željezničar ističe i da se svi problemi na relaciji sa FK Željezničar mogu riješiti mnogo lakše nego što ljudi misle. "Zvanični stav nas iz SD Željezničar je da se problem može riješiti u pet minuta. Mi smo u potpunosti za izglađivanje odnosa. Nemamo ništa protiv renoviranja stadiona, ali želimo i mi da smo upoznati sa radovima na stadionu čiji smo i mi vlasnik. Na kraju krajeva, i ja sam Željin navijač i borio sam se za Grbavicu u ratu. Mi samo tražimo ono što je dogovoreno i nećemo da dozvolimo da se neko poigrava s nama", zaključio je Goran Hatibović na kraju razgovora za SportSport.ba.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/problem- ... uta/193159
Image

:evil:
Locked