Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
trcicu trceci
Posts: 2677
Joined: 30/04/2011 22:32

#3201 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by trcicu trceci »

Emir Spahic igrac utakmice, ocjena 8.0
Vedad Ibisevic igrac utakmice, ocjena 8.9
User avatar
luckylaka
Posts: 22488
Joined: 15/01/2010 06:28

#3202 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by luckylaka »

Korisničkoime wrote:
luckylaka wrote:Evo ovi sto sve znaju a ponekad i pogode...

Četiri nova igrača na spisku Mehmeda Baždarevića: Ovo niko nije očekivao!

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine naredne dvije utakmice kvalifikacija za odlazak na Evropsko prvenstvo u Francuskoj jednostavno mora pobijediti.




Svjestan je toga i selektor Mehmed Baždarević, koji će za susrete sa Walesom i Kiprom pozbati četiri nova igrača.






Suspenzijom Muhameda Bešića, povredom Miralema Pjanića, te neigranjem u klubovima Izeta Hajrovića i Harisa Medunjanina, vezni red Zmajeva itekako je oslabljen.

Baždarević iz tog razloga želi pojačati konkurenciju, pa će pozive dobiti Semir Štilić, Stojan Vranješ i Srđan Grahovac i Adis Husidić.

Od svih novih imena najviše iznenađuje poziv Husidiću, koji igra u američkoj MLB ligi za ekipu LA Galaxya.
Koji su ti "ovi" odakle si preuzeo vijest jer ako je reprezentacija.ba ili dupli sport oni su prosli put promasili sve "nove" koje su naveli da ce Mesa pozvati mislim nasi novinari to je za njih standard da pisu napamet.
Ja vec godinu govorim da nam treba rezerva za Besica u opciji su bili Zolotic koji se na zalost nije probio u Belgiji i eno ga u Istri sto je sigurno korak unazad u karijeri zatim Scuk za kojeg se neko vrijeme vise nista ne cuje i Grahovac koji je iako nije bas najbolje zapoceo u svom novom klubu sada ostao kao jedini ozbiljan kandidat buduci da je standardan. Mislim da se momak trebao uzeti i prije u obzir jer nekako mi je bilo logicno momak bio u u21 cak i kapiten dugo vremena i niko nikad ni da ga spomene. Drago mi je da potvrduje svoj kvalitet nadam se da ce nastaviti jer mi pored Besica bas nekog izbora i nemamo. Stilic licno ne vjerujem da ce biti pozvan mada je on meni logican izbor u nedostatku nekog jasno kvalitetnijeg. Umjesto Medunjanina koji ne igra i koji uopste vecinu utakmice nije prezentan na terenu jedine realne opcije su Stilic i Vrancic sa mahanom da su novi i neuigrani sa ostatkom ekipe a nas cekaju vazne utakmice. Hajrovica neka kao rezerva momak je drzak vidilo se to i kad je usao, iako je zakovan za klupu u klubu kad je usao nije izgledao nesiguran ili preplasen vidilo se da se hoce pokazati i dokazati sto je dobro a po meni cini mi se kao kompletniji igrac od Visce iako je odron u def.igri.
Ja sam uvijek bio za nove igrace i probanje medutim sada nisu utakmice za takve stvari osim ako nije nuzno kao u slucaju Besica i Medunjanina. Ko god hoce da Mesa sada proba 3-4 nova igraca premontira pola ekipe u dvije odlucujuce utakmice ili je zlonamjeran ili glup ili pojma nema o fudbalu.
Iovako mislim da bi protiv Velsa moglo biti nekih promjena u odbrani u smislu da mozda Bicakcic bude igrao na desnom beku Zukanovic mozda na lijevom a Kolasinac mozda na def.veznom, Spahic i Sunjic u sredini.
Zna li se hocel igrat Bale
Ma ne znam ni ja koji su kad ih stotinu danas procitam.Uglavnom na 2-3 sam procitao slicnu vijest.Ako je pola od ovog tacno onda shou pocinje.Vranjes,Husidic...jadna nam majka jos malo necemo imati igraca ispod 40 godina. :-D
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#3203 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Grean »

Mirza007 wrote: Medjutim, mislim da se do sada vec morao imati provjerene alternative u veznom redu. Ako ostane selektor u novom ciklusu to ce sigurno napraviti ali mi se ipak cini da u ovoj situaciji nije adekvatno reagirao.
Iskreno @mirza ne pratis je da pratis ne bi tako pricao. Redom...

Za koji qurac Stilica? On kad je god bio pozvan pokazalo da se je promaha, bar za reprezentaciju. Znas li da je povremeni rezervista i na Kipru, npr. u zadnjoj utakmici usao sa klupe? Nego nije to problem, bio kod dva selektora i pokazao nisticu sto je i realno za setaca njegovog tipa. On nije kalibar reprezentacije niti ce ikad biti.

Grahovac, on se malte ne juce ustalio u svojoj ekipi i to nakon teze povrede njegovog konkurenta. I kad da ga Mesa zove i u kojim to utakmicama proba? Mozda u odlucujucim kvalifikacionim?

Cimirot povrijedjen i nece ga biti jos 4-5 sedmica na terenu. Nije bio ni u nekoj formi u Sarajevu pred sam odlazak. Sta se tu sad moze zamjeriti selektoru?

Mislim da bi nam bilo bolje kad bi manje nagadjali a vise argumentovali.
User avatar
trcicu trceci
Posts: 2677
Joined: 30/04/2011 22:32

#3204 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by trcicu trceci »

trcicu trceci wrote:Emir Spahic igrac utakmice, ocjena 8.0
Vedad Ibisevic igrac utakmice, ocjena 8.9
Hodzic strijelac u pobjedi Dinama.
Susis trostruki strijelac u pobjedi Hajduka.
User avatar
DonEmir
Posts: 612
Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac

#3205 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by DonEmir »

trcicu trceci wrote:
trcicu trceci wrote:Emir Spahic igrac utakmice, ocjena 8.0
Vedad Ibisevic igrac utakmice, ocjena 8.9
Hodzic strijelac u pobjedi Dinama.
Susis trostruki strijelac u pobjedi Hajduka.
Neko u Ligi petice a neko 5 ligasima hrvatskog nogometa :D
User avatar
luckylaka
Posts: 22488
Joined: 15/01/2010 06:28

#3206 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by luckylaka »

Grean wrote:
Mirza007 wrote: Medjutim, mislim da se do sada vec morao imati provjerene alternative u veznom redu. Ako ostane selektor u novom ciklusu to ce sigurno napraviti ali mi se ipak cini da u ovoj situaciji nije adekvatno reagirao.
Iskreno @mirza ne pratis je da pratis ne bi tako pricao. Redom...

Za koji qurac Stilica? On kad je god bio pozvan pokazalo da se je promaha, bar za reprezentaciju. Znas li da je povremeni rezervista i na Kipru, npr. u zadnjoj utakmici usao sa klupe? Nego nije to problem, bio kod dva selektora i pokazao nisticu sto je i realno za setaca njegovog tipa. On nije kalibar reprezentacije niti ce ikad biti.

Grahovac, on se malte ne juce ustalio u svojoj ekipi i to nakon teze povrede njegovog konkurenta. I kad da ga Mesa zove i u kojim to utakmicama proba? Mozda u odlucujucim kvalifikacionim?

Cimirot povrijedjen i nece ga biti jos 4-5 sedmica na terenu. Nije bio ni u nekoj formi u Sarajevu pred sam odlazak. Sta se tu sad moze zamjeriti selektoru?

Mislim da bi nam bilo bolje kad bi manje nagadjali a vise argumentovali.
Ponavlja se ista prica kao i u proslim kvalifikacijama(ne znam jesu li isti forumasi ne bitno).Toliko se Safet prozivao zbog Prcica,Arslanagica,Tankovica,Salatica,Gudelja,Halilovica...da ne idem dalje .Znamo kako se sve zavrsilo.Jedni nece,jednim se trag zagubio,jedni nikad da zaigraju a uvijek krivac selektor.Ovo sto Mesha obecava (ako novinari ne lazu)nastavak je cirkusa zvanog Reprezentacija BiH.Ali da sacekamo ponedeljak i vidimo sta je Mesha pronasao u europi(sjetim se onih hvalospjevki kako Mesha obilazi europu uzduz i poprijeko.Da vidimo gdje je bio i sta je radio.
User avatar
Tahta
Posts: 896
Joined: 22/01/2008 18:28

#3207 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Tahta »

Poravlja se situacija i za Mešu i za repku , večeras u starnim postavma i Seo i Bičo :) još kad se uzme Vedo koj je sinoć razvalio, samo još da vezni red dođe u formu
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3208 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by MOSALJOZE »

Tahta wrote:Poravlja se situacija i za Mešu i za repku , večeras u starnim postavma i Seo i Bičo :) još kad se uzme Vedo koj je sinoć razvalio, samo još da vezni red dođe u formu
Bega i Dzeko takodjer.Izo je bio najavljen za sastav Elchea,ali ga nema.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#3209 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by putokaz1 »

od prve minute,dzeko,pjanić,zukanović,kolašinac,šunjić,lulić
User avatar
DonEmir
Posts: 612
Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac

#3210 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by DonEmir »

Ko to kaze da nasi ne igraju.



Zukanovic malo je reci odlican :thumbup: samo tako majstore.
Papeljubci na aparatima :zzzz:
Mirza007
Posts: 2753
Joined: 02/04/2014 23:26

#3211 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Mirza007 »

Grean wrote:
Mirza007 wrote: Medjutim, mislim da se do sada vec morao imati provjerene alternative u veznom redu. Ako ostane selektor u novom ciklusu to ce sigurno napraviti ali mi se ipak cini da u ovoj situaciji nije adekvatno reagirao.
Iskreno @mirza ne pratis je da pratis ne bi tako pricao. Redom...

Za koji qurac Stilica? On kad je god bio pozvan pokazalo da se je promaha, bar za reprezentaciju. Znas li da je povremeni rezervista i na Kipru, npr. u zadnjoj utakmici usao sa klupe? Nego nije to problem, bio kod dva selektora i pokazao nisticu sto je i realno za setaca njegovog tipa. On nije kalibar reprezentacije niti ce ikad biti.

Grahovac, on se malte ne juce ustalio u svojoj ekipi i to nakon teze povrede njegovog konkurenta. I kad da ga Mesa zove i u kojim to utakmicama proba? Mozda u odlucujucim kvalifikacionim?

Cimirot povrijedjen i nece ga biti jos 4-5 sedmica na terenu. Nije bio ni u nekoj formi u Sarajevu pred sam odlazak. Sta se tu sad moze zamjeriti selektoru?

Mislim da bi nam bilo bolje kad bi manje nagadjali a vise argumentovali.
Ti se odmah hvatas imena i cini mi se da nisi uhvatio bit.
Meni smeta sto se nastavlja praksa predhodnog selektora tj. ne siri se spisak potencijalnih reprezentativaca.
Zbog takve prakse Susic nas je doveo u situaciju da smo tada najvazniju utakmicu kvalifikacija odigrali bukvalno bez napadaca.
Sada nam je slicna situacija sa veznim redom. Ko umjesto Besica? Za Misketovog tipa igraca nikoga nismo posteno probali. I gdje smo sada? Da Kolasinac igra zadnjeg veznog sto nije njegova pozicija? Ili mozda "univerzalac" Hadzic (taj bi izgleda i branio da se Begovic nedajboze ozlijedi)?
E sada sto se samih imena tice. Sta je to do sada Medunjanin pokazao vise od bilo kojeg od ovih gore da zasluzuje status svete krave? Dobro igrao za reprezentaciju ili za klub? Kritikujes Stilica a Medo ni na klupi nije ove sezone a kamo li da udje s klupe (Stilicu je zamjerka sto je usao s klupe), ali je zato standardan u kvalifikacijama. Ti izgleda toliko pratis da se upratio i ono sto niko nije.
Bilo kakvu alternativu je Mesa mogao probati u dva poluvremena protiv Andore (da ne riskira puno) i prijateljskoj protiv Austrije. Ovako nije probao nikoga i sad smo tu gdje jesmo.
Btw, Vrancica si "omaskom" propustio. Molim da se ne spominju papiri kao izgovor. Presjedio je vec za reprezentaciju na klupi a nije se "omrsio" (a mogao je, makar malo).
User avatar
luckylaka
Posts: 22488
Joined: 15/01/2010 06:28

#3212 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by luckylaka »

DonEmir wrote:Ko to kaze da nasi ne igraju.



Zukanovic malo je reci odlican :thumbup: samo tako majstore.
Papeljubci na aparatima :zzzz:
Tebi jarane moj ni jedna terapija ne moze pomoci.Odavno si ti trebao biti na aparatima(ako vec nisi)jer i svrake na grani znaju sta ces napisati danas,sutra,prekosutra. :-) Koji ....moras biti pa da svaki dan ponavljas isto.Haj rekoh tip se zajebava ali iz dana u dan 3-4 posta ista je da Bog sacuva.Na sto moze liciti insan ako misli da se neko raduje dobroj igri jednog od potencionalnih reprezentativaca.Realno neko ko nema zive veze sa zivotom.
User avatar
DonEmir
Posts: 612
Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac

#3213 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by DonEmir »

luckylaka wrote:
DonEmir wrote:Ko to kaze da nasi ne igraju.



Zukanovic malo je reci odlican :thumbup: samo tako majstore.
Papeljubci na aparatima :zzzz:
Tebi jarane moj ni jedna terapija ne moze pomoci.Odavno si ti trebao biti na aparatima(ako vec nisi)jer i svrake na grani znaju sta ces napisati danas,sutra,prekosutra. :-) Koji ....moras biti pa da svaki dan ponavljas isto.Haj rekoh tip se zajebava ali iz dana u dan 3-4 posta ista je da Bog sacuva.Na sto moze liciti insan ako misli da se neko raduje dobroj igri jednog od potencionalnih reprezentativaca.Realno neko ko nema zive veze sa zivotom.
Bajram Serif Mubarek Olsun :bih:



Jesmo se to nesto uvrijedili ? Pa kud i ove Mubarek dane jadan bio :roll:
Neka si ziv i zdrav.. nastavi da... da budem jasan po ko zna koji put prema tebi, nikakav osobni problem prema tebi nemam.
Moderator te je fino upozorio o osobnim..
To sto osobno govoris za ostale (i za mene) citiras na ovakav nacin, zapitaj se malo.. na ove tvoje pokusaje prozivanja a tolike godine kako kazes da imas helem forum ne uzimam zaobiljno niti smo tu (mislim na sebe prije svega ) da imamo svi isto misljenje il sta vec.

Ovdje komentarisemo iskljucivo o nogometu rep. BIH tj. manje vise kako gdje o savezu, igracima, potencijalni igracima, mladim rep. bivse selektore i sadasnje itd..

Sto bi rekli ponavljanje je majka mudrosti naravno da nekima treba da se ponavlja to sto se tebi ne svidja istina to je tvoj problem moj ti Papeljubac.
User avatar
luckylaka
Posts: 22488
Joined: 15/01/2010 06:28

#3214 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by luckylaka »

DonEmir wrote:
luckylaka wrote:
DonEmir wrote:Ko to kaze da nasi ne igraju.



Zukanovic malo je reci odlican :thumbup: samo tako majstore.
Papeljubci na aparatima :zzzz:
Tebi jarane moj ni jedna terapija ne moze pomoci.Odavno si ti trebao biti na aparatima(ako vec nisi)jer i svrake na grani znaju sta ces napisati danas,sutra,prekosutra. :-) Koji ....moras biti pa da svaki dan ponavljas isto.Haj rekoh tip se zajebava ali iz dana u dan 3-4 posta ista je da Bog sacuva.Na sto moze liciti insan ako misli da se neko raduje dobroj igri jednog od potencionalnih reprezentativaca.Realno neko ko nema zive veze sa zivotom.
Bajram Serif Mubarek Olsun :bih:



Jesmo se to nesto uvrijedili ? Pa kud i ove Mubarek dane jadan bio :roll:
Neka si ziv i zdrav.. nastavi da... da budem jasan po ko zna koji put prema tebi, nikakav osobni problem prema tebi nemam.
Moderator te je fino upozorio o osobnim..
To sto osobno govoris za ostale (i za mene) citiras na ovakav nacin, zapitaj se malo.. na ove tvoje pokusaje prozivanja a tolike godine kako kazes da imas helem forum ne uzimam zaobiljno niti smo tu (mislim na sebe prije svega ) da imamo svi isto misljenje il sta vec.

Ovdje komentarisemo iskljucivo o nogometu rep. BIH tj. manje vise kako gdje o savezu, igracima, potencijalni igracima, mladim rep. bivse selektore i sadasnje itd..

Sto bi rekli ponavljanje je majka mudrosti naravno da nekima treba da se ponavlja to sto se tebi ne svidja istina to je tvoj problem moj ti Papeljubac.
Allah Razul Olsun tebi i tvojima i da bajramske dane provedete u sreci,zdravlju i veselju.Drugo.Svaki post prijetis tom nekom moderacijom.Eto ja se njih bojim ,sav se tresem.Neka rade svoj posao.Trece.Ti ne komentarises ovdje o fudbalu nego pokusavas napisati nesto o fudbalu a sve ti se svodi na Susica i njegove pristalice.Tvoj rijecnik se svodi na Papake,Papetolljupci,Tinke,Svrsko...Dosadio si i Bogu i narodu svojim provokacijama ili namjerno provociras ili je tvoj maksimum sto imas reci..Sellam za tebe i moderaciju. :)
User avatar
luckylaka
Posts: 22488
Joined: 15/01/2010 06:28

#3215 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by luckylaka »

Evo ako je tacno Mesha zove jos dvojicu tako da po novinarima za utakmicu sa Velsom trebalo bi da konkurise najbanje 50-ak igraca.Ko ce otpasti(mozda nece niko) :-D
Meša za Vels i Kipar zove Grahovca i Zahirovića
24.09.2015. | Rubrika: SelektorKomentara: 0
Selektor Mehmed Baždarević (54) objaviće u ponedjeljak spisak pozvanih igrača za utakmice protiv Velsa i Kipra, a na njemu će se prema svemu sudeći naći dva nova imena.
User avatar
Logovan
Posts: 94383
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3216 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Logovan »

Zahirović? :lol: :lol:

Grahovac :thumbup:
palermo
Posts: 22353
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#3217 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by palermo »

Logovan wrote:Zahirović? :lol: :lol:

Grahovac :thumbup:
Što bolan smijeh spram Zahirović. Nije momak odigro loše utakmice u reprezentaciji. Okrenuo utakmicu u Žilini......a vidim sad je standardni u timu........meni u ovom trenutku najsigurnija opcija (kad već Meša nije isprobao nekog drugog)
User avatar
Edin H.
Posts: 47027
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3218 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Edin H. »

palermo wrote:
Logovan wrote:Zahirović? :lol: :lol:

Grahovac :thumbup:
Što bolan smijeh spram Zahirović. Nije momak odigro loše utakmice u reprezentaciji. Okrenuo utakmicu u Žilini......a vidim sad je standardni u timu........meni u ovom trenutku najsigurnija opcija (kad već Meša nije isprobao nekog drugog)
Odmah rekoh Zahirovic, kad onaj djakalu dobi crveni (dobro, barem je dokaz'o :D ).
User avatar
DonEmir
Posts: 612
Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac

#3219 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by DonEmir »

luckylaka wrote:
DonEmir wrote:
luckylaka wrote:Tebi jarane moj ni jedna terapija ne moze pomoci.Odavno si ti trebao biti na aparatima(ako vec nisi)jer i svrake na grani znaju sta ces napisati danas,sutra,prekosutra. :-) Koji ....moras biti pa da svaki dan ponavljas isto.Haj rekoh tip se zajebava ali iz dana u dan 3-4 posta ista je da Bog sacuva.Na sto moze liciti insan ako misli da se neko raduje dobroj igri jednog od potencionalnih reprezentativaca.Realno neko ko nema zive veze sa zivotom.
Bajram Serif Mubarek Olsun :bih:



Jesmo se to nesto uvrijedili ? Pa kud i ove Mubarek dane jadan bio :roll:
Neka si ziv i zdrav.. nastavi da... da budem jasan po ko zna koji put prema tebi, nikakav osobni problem prema tebi nemam.
Moderator te je fino upozorio o osobnim..
To sto osobno govoris za ostale (i za mene) citiras na ovakav nacin, zapitaj se malo.. na ove tvoje pokusaje prozivanja a tolike godine kako kazes da imas helem forum ne uzimam zaobiljno niti smo tu (mislim na sebe prije svega ) da imamo svi isto misljenje il sta vec.

Ovdje komentarisemo iskljucivo o nogometu rep. BIH tj. manje vise kako gdje o savezu, igracima, potencijalni igracima, mladim rep. bivse selektore i sadasnje itd..

Sto bi rekli ponavljanje je majka mudrosti naravno da nekima treba da se ponavlja to sto se tebi ne svidja istina to je tvoj problem moj ti Papeljubac.
Allah Razul Olsun tebi i tvojima i da bajramske dane provedete u sreci,zdravlju i veselju.Drugo.Svaki post prijetis tom nekom moderacijom.Eto ja se njih bojim ,sav se tresem.Neka rade svoj posao.Trece.Ti ne komentarises ovdje o fudbalu nego pokusavas napisati nesto o fudbalu a sve ti se svodi na Susica i njegove pristalice.Tvoj rijecnik se svodi na Papake,Papetolljupci,Tinke,Svrsko...Dosadio si i Bogu i narodu svojim provokacijama ili namjerno provociras ili je tvoj maksimum sto imas reci..Sellam za tebe i moderaciju. :)
Hvala. Ne znam gdje ti vidis prijetnje...kako kazes tom nekom moderacijom :? Ja komentarisem tj. pisem o nogometu. Pa necu ja pisat sta ti zelis da pisem nigdje veze.. samo ne kad nemas sta da kazes onda prozivas forumase (ovom slucaju mene) na sebi poznat nacin :oops:
Cuj provokacija... jesam li ti nigdje uputio provokaciju na ovaj nacin...ako ti je ovo provokacija onda fakat :roll: eto tebe osobni nacin ili sta vec pokusavas da kazes...a sve vidimo iz priloga tvoje niske pokusaje a da se nadovezem pa ovdje vecina ima naziv citaj "kod" Papke, Papeljubci, Tinke, Svrso... globalno sto bi rekli.
mfeed
Posts: 362
Joined: 11/06/2013 19:42

#3220 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by mfeed »

KvaziExpert wrote:ima logike, nije zahirovic odavno imao nikakav transfer 8-) :mrgreen:
ko bi rek'o da se ovdje mogu naci I oni sto znaju citati izmedju redova.
User avatar
luckylaka
Posts: 22488
Joined: 15/01/2010 06:28

#3221 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by luckylaka »

DINAMO - OSIJEK 3-0 (Hodžić 12, 40, Henriquez 17)
Dok Hodzic zabija Mesha trazi rjesenje u Djuricu :-)
Rob_Atl
Posts: 5332
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#3222 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Rob_Atl »

Jel' Mahmutovica zvao ne mogu da nadjem spisak nigdje
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3223 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by MOSALJOZE »

Rob_Atl wrote:Jel' Mahmutovica zvao ne mogu da nadjem spisak nigdje
Sutra se spisak objavljuje,ako sam dobro upratio.
User avatar
Logovan
Posts: 94383
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3224 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Logovan »

Rob_Atl wrote:Jel' Mahmutovica zvao ne mogu da nadjem spisak nigdje
Polako bolan, gdje žuriš, spisak nije ni izašao. :D
lacrima
Posts: 954
Joined: 29/07/2012 18:12

#3225 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by lacrima »

Rob_Atl wrote:Jel' Mahmutovica zvao ne mogu da nadjem spisak nigdje
Sad je vrijeme za Mahmutovića, da i to dočekam.
Locked