Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2026 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Tomahawk11 »

Nista bez Spahica. I Misimovica.
spacek
Posts: 620
Joined: 02/02/2012 23:55

#2027 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by spacek »

...
Last edited by spacek on 22/04/2016 23:28, edited 1 time in total.
incognito071
Posts: 1391
Joined: 24/08/2007 10:34

#2028 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by incognito071 »

MOSALJOZE wrote:
incognito071 wrote:
MOSALJOZE wrote:Zar stvarno neko misli,da će Spaha zaigrati protiv Izraela :jbt:
MIslim ja evo
Kako će bolan zaigrati čovjek nije igrao već mjesec i po,nema kluba trenutno na terapiji u Minkenu,i trebao bi zaigrati u prvih 11.Zukanović,Bičakčić i Šunjić igraju redovno,tako da nema potrebe za Spahićem
Ako misliš suprotno argumentuj.
Ovako...bolan...
Prvo, nije vise na terapiji nego je 100% oporavljen i vec polako trenira (sam za sebe). Drugo, pola nase selekcije igra jako malo ili skoro nikako i to vec mjesecima tako da ti taj argument "ne igra vec mjesec i po" pada u vodu. Spahic ima izuzetno vaznu funkciju u timu sto se tice iskustva. Znaci nikad Bickakcic ispred njega.
Poz.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2029 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by MOSALJOZE »

incognito071 wrote: Ovako...bolan...
Prvo, nije vise na terapiji nego je 100% oporavljen i vec polako trenira (sam za sebe). Drugo, pola nase selekcije igra jako malo ili skoro nikako i to vec mjesecima tako da ti taj argument "ne igra vec mjesec i po" pada u vodu. Spahic ima izuzetno vaznu funkciju u timu sto se tice iskustva. Znaci nikad Bickakcic ispred njega.
Poz.
Čovjek nije ODIGRAO utakmice mjesec i po dana,a pored njega imaš 3-4 štopera koji REDOVNO igraju,i ti bi ponovno Spahiću dao prednost
poz
User avatar
ljevoruki
Posts: 4754
Joined: 20/05/2011 22:49

#2030 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by ljevoruki »

spacek wrote:Ma Mesa izvodi formaciju 4-3-3 gdje puna kreativnost Pjanica dolazi do izrazaja u toj formaciji. Jedino moze biti dilema u starteru Vrancicu koji nije odigrao ni jednu tekmu pa je moguce da na toj poziciji zaigra Salihovic ili Medunjanin u startnoj. Ovo je u sustini formacija 4-5-1 (koja se transformise preko krila u 4-3-3) gdje bekovi imaju kljucne zadatke da drze odbranu sa Besicem (Kolasinac i Mujdza). Posto cemo vjerovatno igrati visoko (viktorije), onda ce Mesa izvesti brzi stoperski par Vranjes-Zukanovic (Sunjic i Bicakcic sporiji).

Image
Vrancic nema dozvolu da igra za nas, on otpada.
Visca bi trebao da ima prednost na desnom boku ispred Izeta, Sunjic ispred Vranjesa na stoperu.
Ipak mislim da cemo igrati u sastavu koji sam ja postavio juce. :D
4-2-3-1

I ponavljam, satracemo ih. :izet:

:bih:
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#2031 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by phillie »

Kao sto neko rwce, poslacemo Izrael u Aziju. Obicna rupa ekipa koja je iskoristila nas los period obiljezen povredama edina i vede. Ovaj put to nece biti slucaj. Jest da nasi vecinom griju klupu, ali su zdravi i vjerovatno mnogo zeljni igre i da ce dati svoj maksimum protiv Izraela.

Sto se tice Mahmutovica, ja bih ga zvao iz prostog razloga sto ce ove pripreme duze trajati i dace Mesi dovoljno vremena da vidi moze li racunati na Aidina. Kad vec prije nije imao prilike za neki debi u prijateljskim utakmicama.

3:0
User avatar
ljevoruki
Posts: 4754
Joined: 20/05/2011 22:49

#2032 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by ljevoruki »

phillie wrote:Kao sto neko rwce, poslacemo Izrael u Aziju. Obicna rupa ekipa koja je iskoristila nas los period obiljezen povredama edina i vede. Ovaj put to nece biti slucaj. Jest da nasi vecinom griju klupu, ali su zdravi i vjerovatno mnogo zeljni igre i da ce dati svoj maksimum protiv Izraela.

Sto se tice Mahmutovica, ja bih ga zvao iz prostog razloga sto ce ove pripreme duze trajati i dace Mesi dovoljno vremena da vidi moze li racunati na Aidina. Kad vec prije nije imao prilike za neki debi u prijateljskim utakmicama.

3:0
Ja vise naginjem na petaka. Edin sam ce im sloziti hat-trick.
:bih:
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#2033 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by vryzas »

7-1 hladno :oops:
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#2034 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by luckylaka »

ljevoruki wrote:
phillie wrote:Kao sto neko rwce, poslacemo Izrael u Aziju. Obicna rupa ekipa koja je iskoristila nas los period obiljezen povredama edina i vede. Ovaj put to nece biti slucaj. Jest da nasi vecinom griju klupu, ali su zdravi i vjerovatno mnogo zeljni igre i da ce dati svoj maksimum protiv Izraela.

Sto se tice Mahmutovica, ja bih ga zvao iz prostog razloga sto ce ove pripreme duze trajati i dace Mesi dovoljno vremena da vidi moze li racunati na Aidina. Kad vec prije nije imao prilike za neki debi u prijateljskim utakmicama.

3:0
Ja vise naginjem na petaka. Edin sam ce im sloziti hat-trick.
:bih:
Slagali smo ovdje petaka i Kipru i Izraelu pa se zna kako smo prosli.Neka oni uzmu 15 bodova iz 5 utakmica a sve neka bude sa 1:0 i to na guzove ja zadovoljan.Ustvari jebem se za igru hocu u Francusku
User avatar
ljevoruki
Posts: 4754
Joined: 20/05/2011 22:49

#2035 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by ljevoruki »

luckylaka wrote: Slagali smo ovdje petaka i Kipru i Izraelu pa se zna kako smo prosli.Neka oni uzmu 15 bodova iz 5 utakmica a sve neka bude sa 1:0 i to na guzove ja zadovoljan.Ustvari jebem se za igru hocu u Francusku
Dobri moj Laka, razlika je drasticna u odnosu na jesen.
Dva beka, dva krila, zadnji vezni, napadac (nije ti sala :D ), nema TSS :oops: - svi preduslovi da sataremo ove levate.
Zivi bili pa vidjeli.
:bih:
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#2036 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by luckylaka »

ljevoruki wrote:
luckylaka wrote: Slagali smo ovdje petaka i Kipru i Izraelu pa se zna kako smo prosli.Neka oni uzmu 15 bodova iz 5 utakmica a sve neka bude sa 1:0 i to na guzove ja zadovoljan.Ustvari jebem se za igru hocu u Francusku
Dobri moj Laka, razlika je drasticna u odnosu na jesen.
Dva beka, dva krila, zadnji vezni, napadac (nije ti sala :D ), nema TSS :oops: - svi preduslovi da sataremo ove levate.
Zivi bili pa vidjeli.
:bih:
ABD :thumbup: :bih:
RtrnOfSalisbury
Posts: 3603
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#2037 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by RtrnOfSalisbury »

ma treba jos jedared probat sa ibisevicem. ako potrefi da ucera balun u go a izraelcani ne, ondak sigurno pobjedjujemo. dje je ibisevic treba i tss, a onda i za avdiju mora bit mjesta pa i za hadjiju. jebote pa mi se moremo i sa kiprom ponosat
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#2038 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Korisničkoime »

-------------------Begovic
Mujdza-Bicakcic-Zukanovic-Kolasinac
---------------Pjanic---Besic-------------
Visca----------------?????----------Lulic
--------------------Dzeko-----------------

Nas trenutno najjaci stoperski par je Bicakcic i Zukanovic.
Pjanic MORA igrati na ovoj poziviji jbg.u Romi su ga nakalupili na ovo mjesto, ne znam mozda i grijesim mozda je samo do lose forme ali u zadnje vrijeme gdje god da se pomjerio sa te pozicije nije pokazao nista.
Ovo ne odgovara Dzeki ova formacija on kao istureni spic ali sta da se radi nekom se formacija mora podrediti pa neka to bude Pjanicu.
Upitnici eh to ne znam stvarno, tu poziciju, Stilic, TSS, Vrancic ne moze, Medunjanin
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#2039 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by limeni »

Kada ce spisak??
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#2040 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Maharadza »

Baždarević: Moglo bi na spisku biti par novih lica

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine 12. aprila će u Zenici u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo snage odmjeriti sa Izraelom, a selektor našeg nacionalnog tima Mehmed Baždarević će u narednim danima uputiti pozive fudbalerima na koje će računati za pomenuti meč.

http://sportsport.ba/bh_fudbal/bazdarev ... ica/162682

Čuj 12. aprila - i derpe beganović pogubio konce koliko mu je krivo što je FKS prvo! :lol: :lol: :lol:
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#2041 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by GeneralBHF »

Korisničkoime wrote:-------------------Begovic
Mujdza-Bicakcic-Zukanovic-Kolasinac
---------------Pjanic---Besic-------------
Visca----------------?????----------Lulic
--------------------Dzeko-----------------

Nas trenutno najjaci stoperski par je Bicakcic i Zukanovic.
Pjanic MORA igrati na ovoj poziviji jbg.u Romi su ga nakalupili na ovo mjesto, ne znam mozda i grijesim mozda je samo do lose forme ali u zadnje vrijeme gdje god da se pomjerio sa te pozicije nije pokazao nista.
Ovo ne odgovara Dzeki ova formacija on kao istureni spic ali sta da se radi nekom se formacija mora podrediti pa neka to bude Pjanicu.
Upitnici eh to ne znam stvarno, tu poziciju, Stilic, TSS, Vrancic ne moze, Medunjanin
Slazem se sa tobom i ovo je najbolje sto imamo samo sto bih ja jos dodao da ce iza Dzeke igrati Susic i to je to po mom nekom vidjenju.

Sunjic ni u kom slucaju ne bi smio igrati. Veceras je imao ispada i finalu kupa!
incognito071
Posts: 1391
Joined: 24/08/2007 10:34

#2042 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by incognito071 »

Korisničkoime wrote:-------------------Begovic
Mujdza-Bicakcic-Zukanovic-Kolasinac
---------------Pjanic---Besic-------------
Visca----------------?????----------Lulic
--------------------Dzeko-----------------

Nas trenutno najjaci stoperski par je Bicakcic i Zukanovic.
Pjanic MORA igrati na ovoj poziviji jbg.u Romi su ga nakalupili na ovo mjesto, ne znam mozda i grijesim mozda je samo do lose forme ali u zadnje vrijeme gdje god da se pomjerio sa te pozicije nije pokazao nista.
Ovo ne odgovara Dzeki ova formacija on kao istureni spic ali sta da se radi nekom se formacija mora podrediti pa neka to bude Pjanicu.
Upitnici eh to ne znam stvarno, tu poziciju, Stilic, TSS, Vrancic ne moze, Medunjanin
Ubjedljivo najgora opcija moguca!
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#2043 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Korisničkoime »

incognito071 wrote:
Korisničkoime wrote:-------------------Begovic
Mujdza-Bicakcic-Zukanovic-Kolasinac
---------------Pjanic---Besic-------------
Visca----------------?????----------Lulic
--------------------Dzeko-----------------

Nas trenutno najjaci stoperski par je Bicakcic i Zukanovic.
Pjanic MORA igrati na ovoj poziviji jbg.u Romi su ga nakalupili na ovo mjesto, ne znam mozda i grijesim mozda je samo do lose forme ali u zadnje vrijeme gdje god da se pomjerio sa te pozicije nije pokazao nista.
Ovo ne odgovara Dzeki ova formacija on kao istureni spic ali sta da se radi nekom se formacija mora podrediti pa neka to bude Pjanicu.
Upitnici eh to ne znam stvarno, tu poziciju, Stilic, TSS, Vrancic ne moze, Medunjanin
Ubjedljivo najgora opcija moguca!
Pojasni malo.
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#2044 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Korisničkoime »

GeneralBHF wrote:
Korisničkoime wrote:-------------------Begovic
Mujdza-Bicakcic-Zukanovic-Kolasinac
---------------Pjanic---Besic-------------
Visca----------------?????----------Lulic
--------------------Dzeko-----------------

Nas trenutno najjaci stoperski par je Bicakcic i Zukanovic.
Pjanic MORA igrati na ovoj poziviji jbg.u Romi su ga nakalupili na ovo mjesto, ne znam mozda i grijesim mozda je samo do lose forme ali u zadnje vrijeme gdje god da se pomjerio sa te pozicije nije pokazao nista.
Ovo ne odgovara Dzeki ova formacija on kao istureni spic ali sta da se radi nekom se formacija mora podrediti pa neka to bude Pjanicu.
Upitnici eh to ne znam stvarno, tu poziciju, Stilic, TSS, Vrancic ne moze, Medunjanin
Slazem se sa tobom i ovo je najbolje sto imamo samo sto bih ja jos dodao da ce iza Dzeke igrati Susic i to je to po mom nekom vidjenju.

Sunjic ni u kom slucaju ne bi smio igrati. Veceras je imao ispada i finalu kupa!
Meni nije jasno guranje Šunjića u prvih 11 pored živog i zdravog Zukanovića i Bičakčića.
Ne znam za Sušića Hajduk je debelo u problemima a i on je haman potonuo u njihove probleme plus što su iz ekipe rasprodali haman pa sve što valja sada TSS mora igrati sa djecom. Jbg odražava se to na svačiji učinak kada nema kvalitetne saigrače oko sebe
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#2045 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Fudo387 »

Korisničkoime wrote:-------------------Begovic
Mujdza-Bicakcic-Zukanovic-Kolasinac
---------------Pjanic---Besic-------------
Visca----------------?????----------Lulic
--------------------Dzeko-----------------

Nas trenutno najjaci stoperski par je Bicakcic i Zukanovic.
Pjanic MORA igrati na ovoj poziviji jbg.u Romi su ga nakalupili na ovo mjesto, ne znam mozda i grijesim mozda je samo do lose forme ali u zadnje vrijeme gdje god da se pomjerio sa te pozicije nije pokazao nista.
Ovo ne odgovara Dzeki ova formacija on kao istureni spic ali sta da se radi nekom se formacija mora podrediti pa neka to bude Pjanicu.
Upitnici eh to ne znam stvarno, tu poziciju, Stilic, TSS, Vrancic ne moze, Medunjanin
Nema tu nikakvog upitnika.
Medunjanin.
Inace, fino izgleda sastav, s tim da mi je za utakmicu koju moramo dobiti poprilicno neofanzivan. :D
Mozda na upitnik pomaketi Pjanica a dodati Djurica pored Dzeke?
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#2046 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Paul F. »

User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#2047 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by GeneralBHF »

MOSALJOZE wrote:
incognito071 wrote:
MOSALJOZE wrote:Zar stvarno neko misli,da će Spaha zaigrati protiv Izraela :jbt:
MIslim ja evo
Kako će bolan zaigrati čovjek nije igrao već mjesec i po,nema kluba trenutno na terapiji u Minkenu,i trebao bi zaigrati u prvih 11.Zukanović,Bičakčić i Šunjić igraju redovno,tako da nema potrebe za Spahićem
Ako misliš suprotno argumentuj.
Kada si zadnji put gledao Sunjica?

Zukanovic i Bicakcic ce igrati a bekovi se vec znaju!

Sunjic ne moze ovu utakmicu da igra!
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#2048 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Mustang1 »

Sta je ovo sad opet se pise pojedinacno koji je igrac dobio poziv prije zvanicnog spiska selektora u javnosti
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2049 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by MOSALJOZE »

GeneralBHF wrote:
Zukanovic i Bicakcic ce igrati a bekovi se vec znaju!

Sunjic ne moze ovu utakmicu da igra!
Čitao sam da nije zadovoljan sezonom,ali to je svejedno,Šunjić,Bičakčić ili Zukanović štoperski par se zna.Ja sam pokušao objasniti ovom gore,kako Spaha nije igrao mjesec i po,dok su ovi momci odigrali kompletnu sezonu.
User avatar
Meho Kodro
Posts: 1141
Joined: 30/09/2005 13:57

#2050 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Meho Kodro »

Meša nek izbori baraž i sve će biti za 5
Locked