Vels-BiH,BiH-Belgija

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
skafiskafsnjak

#2176 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by skafiskafsnjak »

Pape konju trkaci ...
Isto lik nadrogiran poslije utakmice . Jebo li te Tin u supak :evil:
zalizani

#2177 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by zalizani »

Velkoski wrote:
Mi smo repka iz prvog šešira, nedavno se potukli sa Argentinom, a sada slavimo bod protiv Belgije :shock:
Zbog reputacije Beligije ovaj bod je sasvim sigurno podstrek i nada da cemo iduce utakmice odigrati sa puno boljom realizacijom i motivom.
Kal El

#2178 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Kal El »

It_is_a_Leclerc wrote:
IcedMFEarth wrote:2 boda iz 3 utakmice i zadovoljni ? Jesmo to postali Estonija ili šta ?
Pa nije nam zgodan raspored. Lako je klepi Baleu imati 7 bodova, od toga tri protiv Izraela i tri protiv Andore...

Zajebali smo protiv Kipra. Zajebale su i veće ekipe od nas, i niko ne urliče ko mi. I ja kritikujem, al' ovo kod nas - zlo i naopako.

P.S. Sve zavisi od nas. Što izmišljate to - "drugi rezultati". Ja znam da je sve u sportu moguće, al' da Andora pobijedi nas, a Kipar i Vels Belgiju su ko šanse Bakira Hadžiomerovića na opštim izborima.
P.S. 2. Kak'i 20 bodova ?! hihi.. ljudi, dozovite se !
Ali svi imaju vrhunske selektore i igrače, a mi Safeta,Tina,Hadžića,Vršajevića...
hrasno38

#2179 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by hrasno38 »

Ako dobijemo u sljedecoj utakmici Izrael borit cemo se za prvo mjesto. Zivi bili pa vidjeli!!!!
mO k3

#2180 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by mO k3 »

@ sanseo ništa još nije izgubljeno , repka je danas vise nego solidno odigrala
Amidzi.pn je isto dobro odigrao ma koliko ga pljuvali
SkyLimit

#2181 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by SkyLimit »

Igrati neriješeno sa Belgijom na svom terenu u normalnim okolnostima nije neuspjeh. Ali kad si već izgubio od Kipra, i sa tim remijem došao si do drugog boda od mogućih devet, tu se već nema šta slaviti. Selektor nam već najavljuje pozitivni bod u narednoj utakmici protiv Izraela. Izgleda da na pobjedu ne računa dok ne dođe do sudara sa uvjek neugodnom Andorom. Devedeseta minuta utakmice, Begović odugovlači sa ispucavanjem lopte kod neriješenog rezultata na domaćem terenu. Nije mi se baš to svidjelo.
Last edited by SkyLimit on 13/10/2014 23:11, edited 1 time in total.
Logovan

#2182 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Logovan »

Čestitam reprezentativcima na velikoj borbi i želji da došu do pobjede. Posebno se ovo odnosi na prvih 45. minuta. :thumbup: Onako se gine za državni dres. To je to što se traži. :thumbup:
Igrali smo dobro, bolje od Belgije, ali izostala je pobjeda. Prvo poluvrijeme ni oni a ni mi nismo nešto specijalno igrali. Oni su u prvih 15-tak minuta su probijali po stranama i vjerovatno je dosta raje već upisalo poraz, ali to ti je Bošnjo. Ispuhali su kasnije pa su primili gol. Drugo poluvrijeme još bolje. Džeko dvije šanse i Pjanić jednu... :zid: :zid: Jebem ti više sreću glupu, ne shvatam kako nismo zabili gol. Pjanić je protiv Kipra fulio penal, a sad fulio šansu za pobjedu. :roll:
Belgija je imala sreće i neka odu kući sretni i zadovoljni.

Još jednom da pozdravim one koji su rekli da će nas Belgija razvaliti. Pravi ste stručnjaci. :thumbup:
zalizani

#2183 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by zalizani »

SkyLimit wrote:Devedeseta minuta utakmice, Begović odugovlači sa ispucavanjem lopte kod neriješenog rezultata na domaćem terenu. Nije mi se baš to svidjelo.
Bolje vrabac u ruci nego golub na grani.
ovo_malo_duse

#2184 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by ovo_malo_duse »

agent_zero wrote:Čestitke našim igračima, ipak je belgija strašna ekipa po imenima. I bod protiv ovakve ekipe je u nekim drugim okolnostima ravan pobjedi.

Ali s ovim bodom mi smo se još više udaljili od borbe za drugo mjesto, jer u narednih 7 utakmica moramo pobijediti 6, što mislim da je u ovim okolnostima, tj. s ovakvim selektorom prosto neizvodiva i nemoguća misija.

I ponavljam, još jednom čestitke našim momcima, žao mi je samo što imaju takvu nesreću da ih vodi ovaka taraba od trenera, pa se moramo na belgiji vaditi, umjesto da smo ovu utakmicu dočekali sa min. 4 boda, a realno smo mogli i sa svih 6 da je bilo ko s malo više trenerskog znanja i iskustva vodio ove momke.

Hvala vam momci i borite se i dalje za ovaj dres i zemlju, uz nadu da ćete imati boljeg trenera.
+1

Mi nismo ni svjesni koju mi garnituru igraca imamo, jos dok se vrate Kolasinac i Bicakcic, pa i Salihovic.

I pod hitno jos jednog napadaca naci.
cpu_fan

#2185 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by cpu_fan »

Logovan wrote:Čestitam reprezentativcima na velikoj borbi i želji da došu do pobjede. Posebno se ovo odnosi na prvih 45. minuta. :thumbup: Onako se gine za državni dres. To je to što se traži. :thumbup:
Igrali smo dobro, bolje od Belgije, ali izostala je pobjeda. Prvo poluvrijeme ni oni a ni mi nismo nešto specijalno igrali. Oni su u prvih 15-tak minuta su probijali po stranama i vjerovatno je dosta raje već upisalo poraz, ali to ti je Bošnjo. Ispuhali su kasnije pa su primili gol. Drugo poluvrijeme još bolje. Džeko dvije šanse i Pjanić jednu... :zid: :zid: Jebem ti više sreću glupu, ne shvatam kako nismo zabili gol. Pjanić je protiv Kipra fulio penal, a sad fulio šansu za pobjedu. :roll:

Još jednom da pozdravim one koji su rekli da će nas Belgija razvaliti. Pravi ste stručnjaci. :thumbup:
Pa razvalili nas ljudi. Ne znam jesmo li istu utakmicu gledali. Mi 80% utakmice nazad stajali. Vile nas pronosale.
hrasno38

#2186 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by hrasno38 »

Logovan wrote:Čestitam reprezentativcima na velikoj borbi i želji da došu do pobjede. Posebno se ovo odnosi na prvih 45. minuta. :thumbup: Onako se gine za državni dres. To je to što se traži. :thumbup:

:thumbup:
Dino Djurbuzovic

#2187 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Dino Djurbuzovic »

Ja sam i dalje slobodan ...
Mali_Vuk

#2188 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Mali_Vuk »

Idemedosumom wrote:Prava steta sto nismo ovu tekmu dobili. Nadam se da su oni cija koljena zaklecaju kada cuju "BELGIJA" uvidjeli da se radi o jednoj tek blago nadprosjecnoj repki.

Da su nam Bogdom svi igraci zdravi bili, ovo bismo rutisnki dobili 2-3 razlike, ne bi nam ni sreca trebala (koju svakako vec odavno nemamo). Ovako ce nam bit prpa do kraja. Ali ne treba gubiti nadu, od ćifuta ne smijemo izgubiti ako zelimo juriti 2. mjesto.
Sa Kolašincem, Bičakčićem, pa i Spahićem, nazad bi to izgledalo puno bolje. Ili recimo jednim Zukanovićem :(

Evropsko još nije izubljeno, ali smo na dobrom putu da se halalimo...
TheMule

#2189 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by TheMule »

SkyLimit wrote:Igrati neriješeno sa Belgijom na svom terenu u normalnim okolnostima nije neuspjeh. Ali kad si već izgubio od Kipra, i sa tim remijem došao si do drugog boda od mogućih devet, tu se već nema šta slaviti. Selektor nam već najavljuje pozitivni bod u narednoj utakmici protiv Izraela. Izgleda da na pobjedu ne računa dok ne dođe do sudara sa uvjek neugodnom Andorom. Devedeseta minuta utakmice, Begović odugovlači sa ispucavanjem lopte kod neriješenog rezultata na domaćem terenu. Nije mi se baš to svidjelo.
A uoci utakmice sa Andorom nece slati skaute niti gledati kasete :lol:
Last edited by TheMule on 13/10/2014 23:13, edited 1 time in total.
MeSko Hz

#2190 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by MeSko Hz »

It_is_a_Leclerc wrote:Apelujem na razum cijenjenih forumaša. Pogledajte šta se zbiva po svijetu.

Evo Nijemci zijanili od nekakve Poljske, Holandiju otresla Zemlja gejzira, Portugal tuknut od strane Albanije...Shit happens ! Izgubili od Kipra . So what !

Bod bih potpisao u svakom trenutku ove utakmice jer su nas ljudi raštelovali da se ne lažemo. Jeboga ćaća.

Mora se ići dalje. Evo, protiv Izraela se mora dobiti.

Ako računamo neoptimistična 4 boda protiv Izraela, optimistična 3 protiv Velsa, optimističnih 3 protiv Kipra, optimističnih šest protiv sirotinje sa Pirinieja...To je 18 bodova. Drugo mjesto k'i sunce žareno ! Ajmo biti pozitivni.

P.S. Navijači koji su zviždali Tinkiju (solidnom) su takve ništice, da ja to ne mogu komentirati. Evo ne mogu.
P.S. 2. Da li je realno biti toliki katil i pljuvati po Begi ?! Alo, narode, da nam ga ne bi, tricu bi nam dali ovi Belgijaneri.
U ovakvoj državi je realno biti nepozitivan a to se i na sport odrazilo ...
Mali_Vuk

#2191 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Mali_Vuk »

Dino Djurbuzovic wrote:Ja sam i dalje slobodan ...
:D
Hodidid

#2192 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Hodidid »

Za drugo mjesto s nama ce se boriti Izrael i Vels. Velsu smo vec uspjeli otkinuti bod na njihovom terenu.
bjelave

#2193 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by bjelave »

hrasno38 wrote:e hajmo sad strucnjaci sto su balili po forumu da ce nas Belgija razvaliti!!!!!! jesu li opet misije rupe u modi!! I u pravo je Dzeko 1000000% niste nista drugo nego pravi misevi.
nit su nas dobili, nit su nas nadigrali nit su pokazali da su velesila za nas. Susic izgleda totalno zaboravio da ima klupu. Dzeko je odigrao ono bas kapitenski, mali Susic mozda spasio cist gol, svi igraci igrali srcem I cestitke za to.
I jos jednom ponavljam jebem onoga ko odlucuje o prskanju terena prije utakmice. I ona gol je kumovao mokar teren jer ono Bega brani devet od deset.
E sad jos jedno pitanje za strucnjake!!! Evo Begina greska nas je kostala gola. Jel sad I Bega supak kao I Spahic jer je pogrijesio I primili smo gol????
Svaka ti je na mjestu. U zadnje 2 tekme su se borili ko lavovi. Begovicu kapa do poda. Prije gola je spasio bar tri.
Jedino, sto nas na kraju moze kostati ona Papetova nonsalancija i glupost protiv Kipra. Protiv Izraela ce biti krajnje vrijeme da se bar malo izvadimo.

Hebo miseve, oni ce vazda svrsavati kad gubimo. Takav smo narod.
Eskimko

#2194 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Eskimko »

Pa sve je ukazivalo na to ....mozda ne razvaliti ,mada je i ta opcija bila u opticaju al da ce nas uzeti realno je bilo za ocekivati......isto kao sto je bilo realno ocekivati da cemo mi izdici kipar al jest svrc milojko....A vidim ti si strucanjak digo si lovu na vecerasnji rezultat koliko si samouvjeren bio ;-)
Neznam odakle vam to prozivanje "miseva" pa jel covjek ne konta i govori kako vi ocekujete onda su misevi u najmanju ruku.Jel nesto pokusas realno kritikovati onda ti se sputava da si mrzitelj repke,nevolis Bosnu i slicne gluposti...Daj ohante vise ne osporavam ti to pravo da budes zadovoljan sa dva boda iz tri tekme,al brate budi covjek pa dozvoli i meni da nebudem zadovoljan ...
Last edited by Eskimko on 13/10/2014 23:20, edited 1 time in total.
Šibicar

#2195 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Šibicar »

Belgija nas i jeste razvalila igrom,a to što je većina zadovoljna jer nas nisu dobili je druga stvar,a to možemo zahvaliti isključivo sreći,šta su sve ljudi promašili....Igra nam je kurac,realno....
alphonse kauders

#2196 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by alphonse kauders »

I dalje mi nije jasno za šta Sušiću služe 3 izmjene, kada ih ne koristi niti ih misli koristiti. Sljedeći put, neka pozove 14 igrača umjesto 23, pa barem da se ne patimo ovdje sa sastavljanjem formacija.

Što se tiče Tine - mora mu se priznati da je bio borben, ali jarane - on ima kondicije za 70 minuta ovakvog fudbala (otprilike kao Misimović), a ono što on ofanzivno igra je nivo kvalitete naše Premijer lige i momak apsolutno ne zaslužuje ne da bude u prvih 11, štaviše trebao bi normalno da Boga moli da dobije 15 minuta u prijateljskoj da se dokaže, ali tako ti je to kada ti je amidža selektor. Pa ne možeš ti raju levatiti vječno, vidi svak' ko kako igra, zato su mu i zviždali.

Najveća iznenađenja (pozitivna) ovog dvomeča - Hadžić i Šunjić, pogotovo ovaj drugi koji je fakat odlično odigrao obje utakmice.

Najlošiji igrači (mimo TSS-a kojeg ne ubrajam u normalno selektovane kandidate) - Ibišević (nedostatak lopti u šesnaesterac i prostor) i Lulić (on je doduše zavaljen na ovoj poziciji).
klavirdžija

#2197 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by klavirdžija »

S ovakvim pristupom i podlim balvanom na klupi, borićemo se mi i za treće mjesto.
Logovan

#2198 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by Logovan »

cpu_fan wrote: Pa razvalili nas ljudi. Ne znam jesmo li istu utakmicu gledali. Mi 80% utakmice nazad stajali. Vile nas pronosale.
Ma nema baš su nas razvalili. :lol: :lol: Bili smo u pet deka.

Pogledaj snimak utakmice, pozz.
LSD

#2199 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by LSD »

Šibicar wrote:Belgija nas i jeste razvalila igrom,a to što je većina zadovoljna jer nas nisu dobili je druga stvar,a to možemo zahvaliti isključivo sreći,šta su sve ljudi promašili....Igra nam je kurac,realno....
ma naravno da nam je igra za qrca, totalno izdominirani u drugom poluvremenu gdje je zadnja linija Belgije citavo vrijeme bila na centru terena.
zahvaljujuci Begoviću samo izvukli bod veceras :thumbup:
Last edited by LSD on 13/10/2014 23:22, edited 2 times in total.
hrasno38

#2200 Re: Vels-BiH,BiH-Belgija

Post by hrasno38 »

Šibicar wrote:Belgija nas i jeste razvalila igrom,a to što je većina zadovoljna jer nas nisu dobili je druga stvar,a to možemo zahvaliti isključivo sreći,šta su sve ljudi promašili....Igra nam je kurac,realno....
aha a Belgija nije imala srece kad su u sansama bi Dzeko 2x, Pjanic sam pred golmanom I to u drugom poluvremenu pri rezultatu 1:1.
Locked