Sarajevski derbi

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#6101 Re: Sarajevski derbi

Post by tcz »

Plavih_11 wrote:
sarajevo999999 wrote:Dva sata se provodi bez pristupa WC-u,
Barem ovaj dio posta da izdvojim.
S obzirom da je slovo O pripalo gostujucim navijacima, mislim da ce ovaj put imati i wc. Nedavno je taj otkljucan i pusten u upotrebu. Sramota je da se u 21. vijeku o tome i prica ali cak ima i vode ... ;-)
ako ga ne zakljucaju :D
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#6102 Re: Sarajevski derbi

Post by tcz »

karta 10 KM za stajanje u tri reda na betonu :-)

svaka cast komsije, to se zove komsiski odnosi :thumbup:
User avatar
LSD
Posts: 27289
Joined: 24/07/2007 08:26

#6103 Re: Sarajevski derbi

Post by LSD »

tcz wrote:karta 10 KM za stajanje u tri reda na betonu :-)

svaka cast komsije, to se zove komsiski odnosi :thumbup:
A vi bi da imate natrkrivenu tribinu i da gledate duplokrunaša za petaka, jelde :P :lol: ....e pa ne može :D
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#6104 Re: Sarajevski derbi

Post by tcz »

LSD wrote:
tcz wrote:karta 10 KM za stajanje u tri reda na betonu :-)

svaka cast komsije, to se zove komsiski odnosi :thumbup:
A vi bi da imate natrkrivenu tribinu i da gledate duplokrunaša za petaka, jelde :P :lol: ....e pa ne može :D
ne druze, sjedenje 10 km ok ali ovo nidje veze... al haj bar nek nam se komsije rasire :thumbup: pa nismo svi isti.
User avatar
tf2_spy
Posts: 521
Joined: 15/06/2012 12:38

#6105 Re: Sarajevski derbi

Post by tf2_spy »

da vam je karta 2KM vi biste našli nešto da serete, prema tome, cener je real (što bi baka rek'o) :D
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#6106 Re: Sarajevski derbi

Post by tcz »

tf2_spy wrote:da vam je karta 2KM vi biste našli nešto da serete, prema tome, cener je real (što bi baka rek'o) :D
serete vi stalno a glumite da kakite.

ako ne znas noramlno zaobidji...
User avatar
tf2_spy
Posts: 521
Joined: 15/06/2012 12:38

#6107 Re: Sarajevski derbi

Post by tf2_spy »

tcz wrote:
tf2_spy wrote:da vam je karta 2KM vi biste našli nešto da serete, prema tome, cener je real (što bi baka rek'o) :D
serete vi stalno a glumite da kakite.

ako ne znas noramlno zaobidji...
ja bih, al teško je više ognorisat neprestanu kuknjavu; kupujemo utakmice, ivica namješta u savezu, amar kupuje, skupe karte, nema prostora, kme, kme... pa ima li kraja više?
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#6108 Re: Sarajevski derbi

Post by tcz »

tf2_spy wrote:
tcz wrote:
tf2_spy wrote:da vam je karta 2KM vi biste našli nešto da serete, prema tome, cener je real (što bi baka rek'o) :D
serete vi stalno a glumite da kakite.

ako ne znas noramlno zaobidji...
ja bih, al teško je više ognorisat neprestanu kuknjavu; kupujemo utakmice, ivica namješta u savezu, amar kupuje, skupe karte, nema prostora, kme, kme... pa ima li kraja više?
a boli istina :D
User avatar
LSD
Posts: 27289
Joined: 24/07/2007 08:26

#6109 Re: Sarajevski derbi

Post by LSD »

Svaki put pred derbi na Grbavici je opšte kukanje....nema wc-a , slovo O, slovo LJ, zdenka, neuslovan istok, skupe karte, manjak kisika, zmije vrebaju, djeca i djevojke se guše, gdje su stolice, vidite kakvi ste, fuj fuj... i tako svaki put ista prica, vec godinama :oops: :oops: nikako da se umore ponavljajuci istu pricu :shock: fenomenalno

Živim za dan kad ce se Grbavica napraviti ljudski, dati im citav sjever sa stolicama i full opremom uz manimalnu cijenu karte i reci Odyebaus gospodo, zacepiti im usta.
User avatar
tf2_spy
Posts: 521
Joined: 15/06/2012 12:38

#6110 Re: Sarajevski derbi

Post by tf2_spy »

tcz wrote:
a boli istina :D
nešto drugo me boli kad ste vi u pitanju, zadržaću se u okvirima pristojnosti, a siguran sam da znaš na šta mislim :D
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#6111 Re: Sarajevski derbi

Post by tcz »

LSD wrote:Svaki put pred derbi na Grbavici je opšte kukanje....nema wc-a , slovo O, slovo LJ, zdenka, neuslovan istok, skupe karte, manjak kisika, zmije vrebaju, djeca i djevojke se guše, gdje su stolice, vidite kakvi ste, fuj fuj... i tako svaki put ista prica, vec godinama :oops: :oops: nikako da se umore ponavljajuci istu pricu :shock: fenomenalno

Živim za dan kad ce se Grbavica napraviti ljudski, dati im citav sjever sa stolicama i full opremom uz manimalnu cijenu karte i reci Odyebaus gospodo, zacepiti im usta.
kao sto mi vama dajemo godinama :thumbup:

daj te malo to dotjerajte :lol:
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#6112 Re: Sarajevski derbi

Post by tcz »

tf2_spy wrote:
tcz wrote:
a boli istina :D
nešto drugo me boli kad ste vi u pitanju, zadržaću se u okvirima pristojnosti, a siguran sam da znaš na šta mislim :D
uzivaj u njemu :D
User avatar
Horasio_Sarajlic
Posts: 347
Joined: 01/05/2013 19:02
Location: Južna longitudinala

#6113 Re: Sarajevski derbi

Post by Horasio_Sarajlic »

Direktor FK Željezničar, Dželaludin Muharemović sve prisutne na pres konferenciji povodom 101.vječitog derbija između Željezničara i Sarajeva upoznao je sa tokom organizacije samog susreta.

„U toku su pripreme sjeverne tribine na čijem je dijelu gdje će biti smješteni navijači Sarajeva biti skinute stolice, a na tom dijelu će biti smješteno oko 2.500 gostujućih navijača. Moram istaći i da je saradnja dva kluba u posljednje vrijeme jako dobra i kvalitetna, pa smo od ukupnog broja odštampanih ulaznica (9.500), 2.500 namijenili navijačima Sarajeva. Kao što je poznato od ranije iz sigurnosnih razloga na sastanku dva klubova i policije dogovoreno je da se istočna tribina na korisiti“, kazao je Muharemović dodavši:

„Zamolio bih sve navijače da dođu ranije kako bi rasteretili ulaze na stadion. Želim da naglasim informaciju da će se na južnu tribinu moći ući na ulazu u Hercegovačkoj ulici, ali i preko zapadne tribine. Prodaja karata za navijače Željezničara bit će vršena isključivo na stadionu Gtrbavica. Na dan utakmice navijači Sarajeva neće biti u mogućnosti da kupe ulaznicu na stadionu za dio tribine namjenjen za njih“.

Na kraju je direktor plavih kazao da bi iskreno volio da šef stručnog štaba Sarajeva, Husref Musemić prisustvuje i svjedoči velikom sportskom događaju kakav će sigurno biti 101. susret velikih gradskih rivala.
s3d4m
Posts: 196
Joined: 19/02/2011 21:02

#6114 Re: Sarajevski derbi

Post by s3d4m »

Sta ba vise naglabate oko karti, stolica, WC-a, betonskih tribina, ko ce da sjedi ko da stoji, kome smeta dim od baklje itd itd.
Dino je rekao kako je sve divno i krasno.
Nafalio ih je skoro kao one !"#$%&%$ iz Borca.
Kome je cejf nek ide kome nije nek ne ide.
Mi u gostima ko tetke, sreca je to samo sto se ovi nasi loze na jace ekipe pa tu vidim neku priliku da ako nista trce po terenu.
Zeljo kod kuce katastrofa, oni se loze na ove slabije ekipe ko biva da pokazu kako dominiraju.
Dok sa jacim ekipama nema ih na mapi, ja tu vidim nasu sansu.
Ocekujem dosta nerezonskih poteza igraca i X.

Izdrzi Husrefe!
Mirza V. Pitari i HZ su uz tebe !
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#6115 Re: Sarajevski derbi

Post by BlueBlood »

ONI SU ISPOD LIMA
AL NAS PET PUTA VIŠE IMA !
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#6116 Re: Sarajevski derbi

Post by The 51st State »

LSD wrote:Svaki put pred derbi na Grbavici je opšte kukanje....nema wc-a , slovo O, slovo LJ, zdenka, neuslovan istok, skupe karte, manjak kisika, zmije vrebaju, djeca i djevojke se guše, gdje su stolice, vidite kakvi ste, fuj fuj... i tako svaki put ista prica, vec godinama :oops: :oops: nikako da se umore ponavljajuci istu pricu :shock: fenomenalno

Živim za dan kad ce se Grbavica napraviti ljudski, dati im citav sjever sa stolicama i full opremom uz manimalnu cijenu karte i reci Odyebaus gospodo, zacepiti im usta.
to i vase posteno osvojeno prvenstvo, da Bog da docekas.
caros
Posts: 1362
Joined: 16/03/2012 19:05

#6117 Re: Sarajevski derbi

Post by caros »

BlueBlood wrote:ONI SU ISPOD LIMA
AL NAS PET PUTA VIŠE IMA !
Dakle bit ce vas 15 hiljada na derbiju? Cisto sumnjam.
User avatar
JOINT_1921
Posts: 2113
Joined: 22/06/2012 16:03
Location: Grbavica

#6118 Re: Sarajevski derbi

Post by JOINT_1921 »

Kmeeeeeee...

Sta je sa proslom godinom i apsolutnom dominacijom, i ta je kupljena ??? Povraca mi se vise na to vase kukanje da mi sve pokupovasmo i da je to razlog vaseg cekanja bilo kakvog trofeja od 2007-e...
User avatar
tf2_spy
Posts: 521
Joined: 15/06/2012 12:38

#6119 Re: Sarajevski derbi

Post by tf2_spy »

The 51st State wrote:
to i vase posteno osvojeno prvenstvo, da Bog da docekas.
kmeee, kmeee, šmrc, kmeee, šmrc, šmrc
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24273
Joined: 26/08/2007 17:10

#6120 Re: Sarajevski derbi

Post by Charuga »

@tf2_spy
@tcz
@LSD

Malo kontrole kod pisanja, nece biti na odmet ...
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#6121 Re: Sarajevski derbi

Post by nosara »

The 51st State wrote:
LSD wrote:Svaki put pred derbi na Grbavici je opšte kukanje....nema wc-a , slovo O, slovo LJ, zdenka, neuslovan istok, skupe karte, manjak kisika, zmije vrebaju, djeca i djevojke se guše, gdje su stolice, vidite kakvi ste, fuj fuj... i tako svaki put ista prica, vec godinama :oops: :oops: nikako da se umore ponavljajuci istu pricu :shock: fenomenalno

Živim za dan kad ce se Grbavica napraviti ljudski, dati im citav sjever sa stolicama i full opremom uz manimalnu cijenu karte i reci Odyebaus gospodo, zacepiti im usta.
to i vase posteno osvojeno prvenstvo, da Bog da docekas.
Ko neka nena u ambulanti... :lol:
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#6122 Re: Sarajevski derbi

Post by tcz »

Plavih_11 wrote:@tf2_spy
@tcz
@LSD

Malo kontrole kod pisanja, nece biti na odmet ...
:thumbup:

bit ce vama kme, kme poslje derbija :D
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#6123 Re: Sarajevski derbi

Post by BlueBlood »

The 51st State wrote: to i vase posteno osvojeno prvenstvo, da Bog da docekas.
Mi evo drugu sezonu za redom osvajamo a vi? :igra1: da vam je bilo kako osvojiti sve bi dali ! :tooo:

VOLIM TE ŽELJO :hajmooo:
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#6124 Re: Sarajevski derbi

Post by The 51st State »

BlueBlood wrote:
The 51st State wrote: to i vase posteno osvojeno prvenstvo, da Bog da docekas.
Mi evo drugu sezonu za redom osvajamo a vi? :igra1: da vam je bilo kako osvojiti sve bi dali ! :tooo:

VOLIM TE ŽELJO :hajmooo:
sunovrat bh drustva u cjelini.
User avatar
ellaxaz
Posts: 2196
Joined: 31/01/2012 09:40

#6125 Re: Sarajevski derbi

Post by ellaxaz »

Secouba Diatta: Sarajevo će pobijediti Želju rezultatom 1-0!

http://--- NO LINKS ---/clanak/63755143183 ... ?ref=tiker

izvor
Post Reply