Sarajevski derbi

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#25076 Re: Sarajevski derbi

Post by nema me tamo »

Pokupili glavni Manijaci sve
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#25077 Re: Sarajevski derbi

Post by MensurM »

nema me tamo wrote:Pokupili glavni Manijaci sve
šta?
User avatar
DuckZz
Posts: 3089
Joined: 07/05/2012 18:12

#25078 Re: Sarajevski derbi

Post by DuckZz »

Ne znam ja ko sve prati temu.
Ako neko sasvim slucajno ima viška kartu za juga......i polovnu majicu :D ....

PM :)
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#25079 Re: Sarajevski derbi

Post by afannedim »

Ja SAD sa vilsa a od šest sati sam bio sa malcem nigdje nista i pun vils
made_in_sarajevo
Posts: 5584
Joined: 06/05/2013 23:05

#25080 Re: Sarajevski derbi

Post by made_in_sarajevo »

Ko ce pobijediti jel dogovoreno da se uplate pare na kladionicu? :mrgreen:
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#25081 Re: Sarajevski derbi

Post by ibizza »

cyber1921 wrote:Horde lafo napale manijake pa bjezale ko muhe bez glave. To je sve sto je bilo
uzeli majice i noge se uhvatili :D
User avatar
UnKnownBA
Posts: 744
Joined: 09/07/2012 02:00
Location: http://forum.klix.ba

#25082 Re: Sarajevski derbi

Post by UnKnownBA »

made_in_sarajevo wrote:Ko ce pobijediti jel dogovoreno da se uplate pare na kladionicu? :mrgreen:
Kakvi smo debili i jedni i drugi sve su prilike da će dobiti Sarajevo i da će i jedni i drugi ostati kratkih rukava a titula put Mostara. Ja bih se kladio na taj scenario. :D Nema dogovora na derbiju, da ima ne bi njih 90% završavalo 0:0.
Last edited by UnKnownBA on 19/05/2017 21:05, edited 2 times in total.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#25083 Re: Sarajevski derbi

Post by MensurM »

ibizza wrote:
cyber1921 wrote:Horde lafo napale manijake pa bjezale ko muhe bez glave. To je sve sto je bilo
uzeli majice i noge se uhvatili :D
gdje su te majice? i ja sam samo čuo za bježaniju
User avatar
dino84
Posts: 658
Joined: 07/03/2007 04:02

#25084 Re: Sarajevski derbi

Post by dino84 »

Derbi je unisten skroz na skroz...Cak i ako uzmemo sutra,cak i ako se poklopi rezultat Zrinjskog jednostavno nije to to 100%... :zzzz:
Obe ekipe su bile u vrhu do prije mjesec dana,derbi predzadnje kolo,bio sam siguran da ce biti pun stadion,da ce utakmica direktno odlucivati sampiona,nervoza,podjebavanje,zajebancija,iscekivanje,price po gradu itd.

Ovako imamo to sto imamo,krivi su i jedni i drugi,definitivno vise mi,cak i da je taj MUP odredio onolike fantomske tampon zone za prvi derbi mogli smo pitarima dati neku varijantu koliko su trazili a da nasi sa godisnjom za sjever ne budu osteceni,ne bi svijet propao ni da je mrvica ljudi sa sjevera sa godisnjom mogla na Istok ili nesto slicno,neka druga varijanta...Ovako su oni iz kaprica udarili kontru sa ovim glupostima oko WC-a sto je njihovo pravo apsolutno,ali je problem sljedeci derbi sto mi mozemo reci "eh 5% sad i vama" pa dati 650 i tako unedogled...Mislim,jednostavno derbi bez navijaca nije derbi i kraj price. :zzzz:
Sto se tice stanja na terenu,ako Petrovic bude isao na bod nadam se da cemo izgubiti 5-0,vakat je da odigramo jedan derbi konacno kako treba. :!: Pitari su umorni,odigrali su par teskih meceva,u SB potopljeni na takav nacin i ako nas uzmu treba cestitati,svakako ne blistamo nesto sa igrom sto se vidjelo i u Krupi.Ipak mislim da je motiv titule dovoljno dobar da zapnemo konacno kako treba...
Licno mi je nevjerovatna ova situacija sa ovim igracima koji su otisli van grada,to nije normalno.Onaj Melunovic isto sjecam se otjeran jutro nakon nekog promasenog penal,lik dobio raskid ugovora nakon sto je promacio penal.Pa sta bi tamo neki uradili da su imali slucaj Bogicevica,da im je neki igrac tuzio klub Sindikatu pa se opet vratio da igra-da li bi atentat na njega pokusali...

Uglavnom eto,neka prodje sve ok i neka pobijedi bolji :thumbup:
User avatar
LSD
Posts: 27288
Joined: 24/07/2007 08:26

#25085 Re: Sarajevski derbi

Post by LSD »

dino84 wrote: Sto se tice stanja na terenu,ako Petrovic bude isao na bod nadam se da cemo izgubiti 5-0,vakat je da odigramo jedan derbi konacno kako treba. :!:
Slavko ide na bod i na treningu, kad podjeli ekipu između sebe :-)
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#25086 Re: Sarajevski derbi

Post by afannedim »

Moglo bi sutra svega biti ovisno o rezultatu pa i većih nereda poslije tekme
User avatar
SmokingMan
Posts: 18698
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#25087 Re: Sarajevski derbi

Post by SmokingMan »

avetinja wrote:
armin071 wrote:
avetinja wrote:Ovo je najgori derbi u historiji, bar što se organizacije tiče.
A na osnovu cega ovo tvrdis?
Način prodaje karata našim navijačima, ne možeš kupiti kartu na stadion na dan utakmice. Lična, članska, jebo ba to. Ako i sljedeći derbi bude ovakva organizacija, biće još manje ljudi. Svašta bih sada mogao napisati, jer sam stvarno razočaran, ali eto. Da se razumijemo, nije do vas.
I da ti pričam....

Danas došao u klub da kupim ulaznicu,pitaju me:Jesi li član,imaš li godišnju.
Kaem:Nemam.
Opet pitaju:Je si li navijač Željezničara
Velim:Bože sačuvaj,ne...
Dadnem ja cenku,upisaše me na spisak,i napomenuše da sutra na ulazu (zapad) uz kartu pokažem ličnu.
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#25088 Re: Sarajevski derbi

Post by lakilaka »

bruka
User avatar
SmokingMan
Posts: 18698
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#25089 Re: Sarajevski derbi

Post by SmokingMan »

lakilaka wrote:bruka
Hoće li tebe biti među sretnicima. :D
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#25090 Re: Sarajevski derbi

Post by avetinja »

SmokingMan wrote:I da ti pričam....

Danas došao u klub da kupim ulaznicu,pitaju me:Jesi li član,imaš li godišnju.
Kaem:Nemam.
Opet pitaju:Je si li navijač Željezničara
Velim:Bože sačuvaj,ne...
Dadnem ja cenku,upisaše me na spisak,i napomenuše da sutra na ulazu (zapad) uz kartu pokažem ličnu.
Trebao si reći da jesi, da nam kažeš kako su reagovali. :lol:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18698
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#25091 Re: Sarajevski derbi

Post by SmokingMan »

Ne bi ni u laži to rekao. 8-)
armin071
Posts: 5291
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#25092 Re: Sarajevski derbi

Post by armin071 »

dino84 wrote:Derbi je unisten skroz na skroz...Cak i ako uzmemo sutra,cak i ako se poklopi rezultat Zrinjskog jednostavno nije to to 100%... :zzzz:
Obe ekipe su bile u vrhu do prije mjesec dana,derbi predzadnje kolo,bio sam siguran da ce biti pun stadion,da ce utakmica direktno odlucivati sampiona,nervoza,podjebavanje,zajebancija,iscekivanje,price po gradu itd.

Ovako imamo to sto imamo,krivi su i jedni i drugi,definitivno vise mi,cak i da je taj MUP odredio onolike fantomske tampon zone za prvi derbi mogli smo pitarima dati neku varijantu koliko su trazili a da nasi sa godisnjom za sjever ne budu osteceni,ne bi svijet propao ni da je mrvica ljudi sa sjevera sa godisnjom mogla na Istok ili nesto slicno,neka druga varijanta...Ovako su oni iz kaprica udarili kontru sa ovim glupostima oko WC-a sto je njihovo pravo apsolutno,ali je problem sljedeci derbi sto mi mozemo reci "eh 5% sad i vama" pa dati 650 i tako unedogled...Mislim,jednostavno derbi bez navijaca nije derbi i kraj price. :zzzz:
Sto se tice stanja na terenu,ako Petrovic bude isao na bod nadam se da cemo izgubiti 5-0,vakat je da odigramo jedan derbi konacno kako treba. :!: Pitari su umorni,odigrali su par teskih meceva,u SB potopljeni na takav nacin i ako nas uzmu treba cestitati,svakako ne blistamo nesto sa igrom sto se vidjelo i u Krupi.Ipak mislim da je motiv titule dovoljno dobar da zapnemo konacno kako treba...
Licno mi je nevjerovatna ova situacija sa ovim igracima koji su otisli van grada,to nije normalno.Onaj Melunovic isto sjecam se otjeran jutro nakon nekog promasenog penal,lik dobio raskid ugovora nakon sto je promacio penal.Pa sta bi tamo neki uradili da su imali slucaj Bogicevica,da im je neki igrac tuzio klub Sindikatu pa se opet vratio da igra-da li bi atentat na njega pokusali...

Uglavnom eto,neka prodje sve ok i neka pobijedi bolji :thumbup:
Aferim momak :thumbup:
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#25093 Re: Sarajevski derbi

Post by avetinja »

SmokingMan wrote:Ne bi ni u laži to rekao. 8-)
Znao da si skroman momak, nećeš da se hvališ. :oops: :mrgreen:
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#25094 Re: Sarajevski derbi

Post by lakilaka »

SmokingMan wrote:
lakilaka wrote:bruka
Hoće li tebe biti među sretnicima. :D
sutra na zapadu u centralnoj lozi, jedan jaran na jugu, jedan jaran na istoku, jedan jaran na sjeveru. lijepo rasporedjeni. poslije na večeru, a sve će platiti ili oni ili mi, zavisno od rezultata.
sve ovo oko utakmice - bruka.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18698
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#25095 Re: Sarajevski derbi

Post by SmokingMan »

lakilaka wrote:
SmokingMan wrote:
lakilaka wrote:bruka
Hoće li tebe biti među sretnicima. :D
sutra na zapadu u centralnoj lozi, jedan jaran na jugu, jedan jaran na istoku, jedan jaran na sjeveru. lijepo rasporedjeni. poslije na večeru, a sve će platiti ili oni ili mi, zavisno od rezultata.
sve ovo oko utakmice - bruka.
Mi smo izbjegli to bojkotom,razumijem te. 8-)

Lična za ličnu. :D
cyber1921
Posts: 192
Joined: 16/01/2015 19:12

#25096 Re: Sarajevski derbi

Post by cyber1921 »

ibizza wrote:
cyber1921 wrote:Horde lafo napale manijake pa bjezale ko muhe bez glave. To je sve sto je bilo
uzeli majice i noge se uhvatili :D
Ja ne kazem da majice nisu negdje drugo pale, al kazem sta je na vilsonovom bilo. Potrefio sam se kad je doslo do "belaja" , horde su napale neke momke pa kad su im ovi krenuli uzvratit šturnuli su i tjt. Samo bih napomenuo da nisu neka djecurlija, nego "vazniji" momci na sjeveru.
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#25097 Re: Sarajevski derbi

Post by al-em »

Sutra ce padati kisa.
Navijaci sarajeva su sjebani maksimalno poslije rezultata ove sezone i ispali su iz utrke za titulu.
Navijaci zelje su dobili 1700 karata ali ih prodaju po duplo vecoj cijeni pa ni one sve nisu rasprodate.
Karte se moraju kupiti uz licnu kartu.
Karte se ne mogu kupiti ispred stadiona negona tri lokacije u starom dijelu grada.

Rezultat: jedna od naslabijih posjeta u historiji derbija, bez obzira na rezultat, nece biti ni belaja ni frke jer ce biti vise kornjaca nego navijaca.

Mirno spavajte derbi ce biti smor i vjerovatno katastrofa za jedu ekipu.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18698
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#25098 Re: Sarajevski derbi

Post by SmokingMan »

Neka bude 8-9 tisuća,dosta. :D
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#25099 Re: Sarajevski derbi

Post by avetinja »

Vjerujem da ljudi koji ne prate aktivno našu ligu pojma nemaju da se derbi igra sutra. :mrgreen:
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#25100 Re: Sarajevski derbi

Post by Maharadza »

avetinja wrote:
armin071 wrote:
avetinja wrote:Ovo je najgori derbi u historiji, bar što se organizacije tiče.
A na osnovu cega ovo tvrdis?
Način prodaje karata našim navijačima, ne možeš kupiti kartu na stadion na dan utakmice. Lična, članska, jebo ba to. Ako i sljedeći derbi bude ovakva organizacija, biće još manje ljudi. Svašta bih sada mogao napisati, jer sam stvarno razočaran, ali eto. Da se razumijemo, nije do vas.
Vraćamo vam samo istom mjerom... Zato se prvo raskopčanom požali prije nego pljuješ po nama koji smo vam kao debili uvijek davali čitav jug + pola zapada...
Post Reply