Sarajevski derbi

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

avetinja

#15826 Re: Sarajevski derbi

Post by avetinja » 05/10/2015 09:59

:lol: :lol: :lol:

I dalje se kmeči. Pogledajte statistiku na kraju utakmice i sve će vam biti jasno.

Jebi malo Saraj'vo. :izet:

Jufkice još nisu sebi došle.

Krivu vrbu tražili su cijelu noć.

nosara

#15827 Re: Sarajevski derbi

Post by nosara » 05/10/2015 10:01

[youtube]http://www.youtube.com/watch?t=1&v=eZpE-0NduP4[/youtube]

DOMINACIJA...!!!!!!! :D
Last edited by nosara on 05/10/2015 10:03, edited 2 times in total.

Wenger

#15828 Re: Sarajevski derbi

Post by Wenger » 05/10/2015 10:01

JoseMujica wrote:ljudi su realno bili bolji čitavu utakmicu. A da su igrali neki fudbal i nisu :roll: a to tek govori koja smo mi kanta bili :(

Nema ništa gore od balkanca kad se nafura da je neka sila, a mi smo se debelo nafurali da ćemo ih odrat i treba reć ljudima hvala što su nas na zemlju spustili da se ne qhurchimo bez pokrića, dohavizat se i naučiti šta iz ove utakmice, kad nismo iz one protiv Viteza.
hajd sad svi pitari pogledajte ovaj post i naucite kako se pise nakon zasluzenog poraza. Svaka cast.

hrasno38

#15829 Re: Sarajevski derbi

Post by hrasno38 » 05/10/2015 10:04

Logovan wrote:Šta kaže hrasno38, mislim da ne mozete o titulama pricati ni Zrinjskom... Boga mi pogrešno misliš. Naravno, ovdje sam prestao čitati, jer znam da ima još sličnih gluposti.

A vas ćemo stići, fale nam još dvije i to bi bilo to.
Boga mi druze uopste pogresno ne mislim jer u PL BiH Zrinjski i Zeljo imaju po tri a Sarajevo dvije titule i na to sam asocirao. Sad sam se i ja malo ponasao kao i vi i citirao ono sto mi odgovara ali u prici je bio Zrinjski. Sa Zeljom jedino mozete uci u pricu o titulama u bivssoj YU a sve ostalo i kad se sve sabere na hrpu ta prica zavrsava sa samo jednim pobjednikom...ZELJOM!!

vryzas

#15830 Re: Sarajevski derbi

Post by vryzas » 05/10/2015 10:10

north wrote:Stara ekipa košpicara je vidim se vratila..pravi karakter nema šta..neka ih, brzo će nazad u rezervne položaje, kad opet počnu da pljušte ostavke i blamaže...respect ostalim komšijama koji su tu i kad im ekipi ide i ne ide :thumbup:
Ispade da ne ulazis na forum mjesecima pa ne znas kakav je "kvalitet" rasprave kod pojedinaca. :roll:

Stara ekipa je uvijek tu, ali valjda pegla ljudima da se raspravljaju sa komleksasima i tastatura hooligans crew koji mjesecima onanisu po forumu...nije bolest sve sto boli, a izgleda da za ove neke nema lijeka jer su psiho-fizicke traume duboko usadjene u pogani kompleksaski karakter. U komunikaciji sa vanjskim svijetom takve spodobe ne mogu kontrolisati svoju bolest i u cjelini predstavljaju sliku i priliku jednog klasicnog ppk-a. 8)

Vrati nekoliko stranica nazad da vidis kako se levati sami prepoznaju. ;-)
Last edited by vryzas on 05/10/2015 10:27, edited 1 time in total.

Dr. Kuca

#15831 Re: Sarajevski derbi

Post by Dr. Kuca » 05/10/2015 10:14

Jutros sam nakon nekoliko godina vidio neke prijatelje nasmijane. Malo im se boja vratila u licu, cvjetaju a i ja se smijem, bas mi nesto bi drago.

hrasno38

#15832 Re: Sarajevski derbi

Post by hrasno38 » 05/10/2015 10:17

bjelave wrote:I ja bi im cestitao, takav je red, da je pobjeda ostvarena na sportski nacin. S obzirom da su do nje dosli zahvaljujuci mesarenju za sto imali podrku sudije, kupljeno ili pritisak svejedno, kao i zahvajuci valjanju, odugovlacenju nakon gola ne zasluzuju nikakvo sportsko priznanje. Da je sudija nakon 3 minuta igre dao karton Beganovicu mozda bi se igrao fudbal. Ovako bilo je jasno sta slijedi.

S druge strane mora im se odati priznanje na trudu,zelji, izgaranju. Puno vise su zeljeli pobjedu sto je u neku ruku i normalno s obzirom na situaciju. Treba odati i priznanje Mulalicu, s kojim se neki ovdje bezrzazlozno sprdaju, jer je motivirao ekipu i iz nje izvukao 110%. Ali ni on ne zasluzuje cestitku jer je do nje dosao na nesportski nacin sto je uostalom i najavio prije utakmice. Posteno je rekao da ce do rezultata doci na sve nacine, legalne i nelegalne. Kao sto je i poslije utakmice potvrdio da se je islo u 'kost'.
Da je to pobjeda poput Kodrine od prosle sezone zasluzio bi cestiku.No, ocito da se kod zelje nista ne mijenja od vremena Milana Ribara.

Iskreno, ja ne volim ni kad Sarajevo izgubi i na treningu a ne u derbiju. Dakle, poraz makar i nesportski boli a jos vise boli cinjenica da bordo balerine nisu imale muda da uzvrate na tucu.

Ipak, ono sto imponira je euforija, i histerija u kojoj su plavi slavili ovu pobjedu. Kao sto neko gore napisa, kao da su dobili Arsenala ili Reala a ne FKS. Valjda se tako slavi kad se pobjedi jaci i a to zorno svjedoci o cinjenici koji je najveci klub o ovoj zemlji. Ipak je rijec o prvoj pobjedi od 2011.Ipak, zalosti nedostatak dostojanstva i mjere kako kod nekih likova ovdje na forumu, koji se heftama nisu usudjivali da otvore ovaj podforum a sinoc su dezerterski junacili pa do igraca poput Kokota i Kosorica....
Valjda je to tako kad se gladan najede mesa.

Pozdrav, do sljedeceg derbija na proljece na Kosevu.
HAHAHAHHAAH odavno cistija pobjeda nije bila i nije sudija bio los nego su bili losi pomocnici sa sviranjem nepostojecih ofsajda i jednoj i drugoj ekipi. Ovdje se o svemu moze pricati ali o nesportskom porazu moze pricati samo neko ko je na vise komada apaurina i onda vise ne moze da misli svojom glovam i lupa nebuloze. Jadni igraci Sarajeva pretuceni a malog Memiju su valjali po terenu svi redom igraci Sarajeva. Bas bi volio ako negdje ima da neko postavi statistiku utakmice mada cisto sumnjam da to ima ova nasa kukuruz liga. Odavno ali stvarno odavno odavno nisam procitao jadniji i mizerniji post.

A sta kazes histerija i slavlje.....a kako se zove ovo 2014 godine???

http://radiosarajevo.ba/novost/170037/f ... a-grbavici
http://--- NO LINKS ---/clanak/59413552145 ... -u-derbiju

Stvarno sto i jedan i drugi klub ima losih ljudi u svojim navijackim redovima to je jedno cudo.

hrasno38

#15833 Re: Sarajevski derbi

Post by hrasno38 » 05/10/2015 10:28

Mister Yes wrote:
emigrazione wrote:Cestitke kone, ali boga mi ja se ne sjecam da je Soboda ovoliko gmizala po AFH kao vi na grbavici, jebote led Kosoric dobije udarac Tiago se valja...Kokot, Tiago, Memija nisu se dizali sa terena, fakat sramota...
Pa nisu imali izbora nego da se valjaju po terenu zadnjih 30 minuta. Jednostavno su se previše potrošili u prvih 60 minuta sa ludačkom agresivnošću i borbenošću. Zadnjih 30 minuta nisu više mogli ni hodati a kamoli trčati. I onda su počeli da se valjaju po terenu. To je ono što ne volim kod fudbala. Recimo, na ovom posljednjem evropskom prvenstvu u košarci, bilo je nekoliko utakmica gdje se neka ekipa ludački potroši u prve tri četvrtine i drži rezultat ali onda nema snage u zadnjoj četvrtini i izgubi 20 razlike. Ali u fudbalu kad nemaš snage za zadnju četvrtinu samo se uzmeš valjati kao što su plavi juče :roll:

Ipak, Sarajevo je za ovo samo krivo. Nema opravdanja za Hebibovića na desnom beku. NIkakvog. Slaba reakcija trenera sa izmjenama (kasno i malo). Trebao je odmah vidjeti o kakvoj se utakmici radi i umjesto slabašnih Hebibovića i Radovca ubaciti fizički jače igrače. Nema opravdanja ni za realno kukavičku reakciju na Željinu agresiju. Čim su vidjeli da plavi idu agresivno, naši su se počeli oslobađati lopte čim je prime samo da ne primaju udarce. I naravno da onda nismo imali igru. Dio krivice nosi i sudac koji je morao u startu strožije sankcionisati onu agresiju.

Ali šta je bilo bilo je. Plavima čestitke ali ovakvi treneri poput njihovog ne traju dugo i samo je pitanje trenutka kada će igrači da ga stave na ignore. Sarajevo je i dalje realno prvi favorit za titulu. Utakmica poput ove je po svemu izuzetak što će se i pokazati.
Ma o cemu vi vise pricate????? Osim Kokota koji se valja svaku utakmicu ali je zato jucer pretrcao kao pola vaseg tima i onog malog sto ga je spucala lopta u glavu i Memije nad kojim ste se krvnici izivljavali cijelu utakmicu ko se to valjao....
Pa Jesic je tjerao jednog svog igraca da ustane da se ne valja. Vi majke mi stvarno kao da ste Real ili Barcelona pa ono igrate uvijek leprsav fudbal bez previjanja. Uvijek od kada postoji derbi onaj koji vodi se previjao po terenu. Ovaj trener je od plavih balerina napravio ratnike s tim da ove balerine imaju mizerna primanja a od vasih balerina vec 5 trenera nikako da napravi ratnike tako da kad zatreba tu je uvijek bio Ibrakovic and Prolic....e sad je bila cuna i odmah vam je svako kriv. Vi ste ekipa koja je sama sebe izvikala i nazvala divovima i onda vas u po frke naguzi Travnik, Zrinjski nikad gori Zeljo itd itd a bice toga jos samo polako. Kad vam se ovako kako se ponasa Mulalic ponasao Musemic onda je bio kralj, sah Tito sto pokazuje koliko ste vi nezobiljni sagovornici uz naravno uvijek cast pojedincima koji su spremni na realnu kritiku prema svom klubu i jos realnije sagledavanje cinjenica. Ponavljam Zeljo jucer nije pobjedio nego porazio Sarajevo pogotovo u drugom poluvremenu i zahvalite se dragom bogu sto Zeljo nema Bajica jer bi ova utakmica na kraju zavrsila +18!!!!
Last edited by hrasno38 on 05/10/2015 10:29, edited 1 time in total.

Pitar sa Kariba
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#15834 Re: Sarajevski derbi

Post by Pitar sa Kariba » 05/10/2015 10:29

Pitar sa Kariba wrote:

Image

Jbg.
http://www.klix.ba/sport/nogomet/kako-j ... /151005023

Ako, ako..... :D

Edit: komentar dana. :lol:

Image
Last edited by Pitar sa Kariba on 05/10/2015 10:39, edited 1 time in total.

BHF_Manijak

#15835 Re: Sarajevski derbi

Post by BHF_Manijak » 05/10/2015 10:36

Zato su Ibrakovici, Puzigace, Blekici olicenje kulture... :mrgreen: :mrgreen:

nosara

#15836 Re: Sarajevski derbi

Post by nosara » 05/10/2015 10:36

leškarenje wrote:Nikad niko se nije ponašao ko ovaj seljak na onom tunelu, al kakva ekipa takav i trener.Veceg skupa seljaka na jednom mjestu moje oči nisu vidjele :thumbup:
Tebi je bas ovo sve tesko palo... :lol:

insaneinthebrain

#15837 Re: Sarajevski derbi

Post by insaneinthebrain » 05/10/2015 10:37

leško je na aparatima od juce :lol:

hrasno38

#15838 Re: Sarajevski derbi

Post by hrasno38 » 05/10/2015 10:39

leškarenje wrote:Nikad niko se nije ponašao ko ovaj seljak na onom tunelu, al kakva ekipa takav i trener.Veceg skupa seljaka na jednom mjestu moje oči nisu vidjele :thumbup:
Image

hrasno38

#15839 Re: Sarajevski derbi

Post by hrasno38 » 05/10/2015 10:40

BHF_Manijak wrote:Zato su Ibrakovici, Puzigace, Blekici olicenje kulture... :mrgreen: :mrgreen:
sve doktor do doktora heheheheh

rumenige_brajtner

#15840 Re: Sarajevski derbi

Post by rumenige_brajtner » 05/10/2015 10:41

nosara wrote:
Tebi je bas ovo sve tesko palo... :lol:
nakon table apaurina smogao je snage da nešto napiše, pri tom zaboravljajući da je vrh seljakluka ipak režirao ublehaš blekić, kada ih je nagovorio da bojkotuju derbi, i još im naplatio gledanje utakmice na platnu na koševu. ono ima snage nekog prozivat za seljakluk :lol:

hrasno38

#15841 Re: Sarajevski derbi

Post by hrasno38 » 05/10/2015 10:42

leškarenje wrote:
BHF_Manijak wrote:Zato su Ibrakovici, Puzigace, Blekici olicenje kulture... :mrgreen: :mrgreen:
Daj ba uozbilji se :-D jesi li ikad vidio nešto slično otkad pratiš fudbal, onako idiotsko ponašanje nakon crvenog :roll: još lik hladno stoji na tunelu i vodi utakmicu.
insaneinthebrain wrote:leško je na aparatima od juce :lol:
Odjebi od leska :izet: necu čestitati :P
Pa ko vam je kriv sto vi nemate tunel na kojem se moze stajati:) u stvari vi nemate nista......

nosara

#15842 Re: Sarajevski derbi

Post by nosara » 05/10/2015 10:44

bjelave wrote:
vryzas wrote:
north wrote:Stara ekipa košpicara je vidim se vratila..pravi karakter nema šta..neka ih, brzo će nazad u rezervne položaje, kad opet počnu da pljušte ostavke i blamaže...respect ostalim komšijama koji su tu i kad im ekipi ide i ne ide :thumbup:
Ispade da ne ulazis na forum mjesecima pa ne znas kakav je "kvalitet" rasprave kod pojedinaca. :roll:

Stara ekipa je uvijek tu, ali valjda pegla ljudima da se raspravljaju sa komleksasima i tastatura hooligans crew koji mjesecima onanisu po forumu...nije bolest sve sto boli, a izgleda da za ove neke nema lijeka jer su psiho-fizicke traume duboko usadjene u pogani kompleksaski karakter. U komunikaciji sa vanjskim svijetom takve spodobe ne mogu kontrolisati svoju bolest i u cjelini predstavljaju sliku i priliku jednog klasicnog ppk-a. 8)

Vrati nekoliko stranica nazad da vidis kako se levati sami prepoznaju. ;-)
Ima nesto bolno iskreno u gornoj formulaciji jer se taj tim djelimicno sastoji od psihopata koji na avataru drze grb armije koja je pucala po ovom gradu i offshore supaka koji dobacuju sa sigurne udaljenosti rezervnih krfskih polozaja. Braca po oruzju, nema sta 8)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bjelave

#15843 Re: Sarajevski derbi

Post by bjelave » 05/10/2015 10:44

Dr. Kuca wrote:Jutros sam nakon nekoliko godina vidio neke prijatelje nasmijane. Malo im se boja vratila u licu, cvjetaju a i ja se smijem, bas mi nesto bi drago.
Sevap je....

hrasno38

#15844 Re: Sarajevski derbi

Post by hrasno38 » 05/10/2015 10:47

leškarenje wrote:
hrasno38 wrote:
Image
Jesi li ovo slavio sinoć :D neka,neka :thumbup:
Lesko Lesko istina je bolna ali kazu da je u gradu ostao jos ponegdje poneki......

Image

Dr. Kuca

#15845 Re: Sarajevski derbi

Post by Dr. Kuca » 05/10/2015 10:52

Kakva sreca, tako je jedino ispravno. Ipak, davno je bilo to.

hrasno38

#15846 Re: Sarajevski derbi

Post by hrasno38 » 05/10/2015 10:58

Dr. Kuca wrote:Kakva sreca, tako je jedino ispravno. Ipak, davno je bilo to.
Da i tebi ponovim sto se tice srece i proslavljanja a ovo je bilo samo prije godinu dana....

http://radiosarajevo.ba/novost/170037/f ... a-grbavici
http://--- NO LINKS ---/clanak/59413552145 ... -u-derbiju

Dakle sta cemo sad????? Ima li jos nesto da se izmisli da bi se naslo opravdanje ili ne znam ti ja sta.....

manijak1

#15847 Re: Sarajevski derbi

Post by manijak1 » 05/10/2015 11:00

Tipična pitarska nemoć nakon poraza iskazana vrijeđanjem.Čudo da i manijaci nisu seljaci :D :D ili možda i jesu?
Ja sam paor :D ako će pomoći :D, a Ješićeve izjave su u skladu s onim kakav je igrač nekad bio :oops: kao i Hatunića i njega su zvali kostolomac :D .Uostalom LIBERO je naslutio jučerašnji ishod :oops: s onim 'jao jaso jao ' upućeno K.M.

Prim.prev. - Jusuf Hatunić nekadašnji igrač Slobode , vršnjak Šećerbegovića , igrao za SFRJ

insaneinthebrain

#15848 Re: Sarajevski derbi

Post by insaneinthebrain » 05/10/2015 11:02

leškarenje wrote:
insaneinthebrain wrote:leško je na aparatima od juce :lol:
Odjebi od leska :izet: necu čestitati :P
jebeno nas ne interesuje tvoje cestitanje, koji ce nam qrc. dovoljno je gledati kako i dalje pjenite :izet:

hrasno38

#15849 Re: Sarajevski derbi

Post by hrasno38 » 05/10/2015 11:05

manijak1 wrote:
Tipična pitarska nemoć nakon poraza iskazana vrijeđanjem.Čudo da i manijaci nisu seljaci :D :D ili možda i jesu?
Ja sam paor :D ako će pomoći :D, a Ješićeve izjave su u skladu s onim kakav je igrač nekad bio :oops: kao i Hatunića i njega su zvali kostolomac :D .Uostalom LIBERO je naslutio jučerašnji ishod :oops: s onim 'jao jaso jao ' upućeno K.M.

Prim.prev. - Jusuf Hatunić nekadašnji igrač Slobode , vršnjak Šećerbegovića , igrao za SFRJ
...Ondašnja Bosna i Hercegovina je takođe bila izvoznik talentovanih štopera i halfova kojih su se plašili navijači, kao što je, na primer, igrač Sarajeva Nihad Milak, nezvanični rekorder po broju žutih i crvenih kartona. Ili Edin Hadžialagić, koji je zbog svojih fudbalsko-bokserskih sposobnosti ušao i u skeč čuvene „Top liste nadrealista". :izet:

kakotakonikako

#15850 Re: Sarajevski derbi

Post by kakotakonikako » 05/10/2015 11:08

Image

Sarajevski humor nikada ne umire, pa ni u ratu nije. Svaka cast za sliku.

Locked