Sarajevski derbi

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#12301 Re: Sarajevski derbi

Post by Samprotivsviju »

Joj ima da privodim manijake opet po ciglanama 8-)
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#12302 Re: Sarajevski derbi

Post by Baltazar_khan »

očekujem skakića na mjestu glavnog sudije :sretan:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#12303 Re: Sarajevski derbi

Post by -LIBERO- »

E sada ako ne dobacimo do 20 milja, trebamo se ukinuti svi...i klubovi, a navijaci posebno.

Borba za titulu-Evropu...mora 20milja :thumbup:
User avatar
shbc
Posts: 3343
Joined: 20/07/2012 12:13

#12304 Re: Sarajevski derbi

Post by shbc »

Baltazar_khan wrote:očekujem skakića na mjestu glavnog sudije :sretan:
Ma jok. Valjic. On je nas :mrgreen:
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#12305 Re: Sarajevski derbi

Post by lakilaka »

ova tema je nagazna mina za put u banovice. moguce je da ce se derbi bojkotovati. postoji i ta opcija.
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#12306 Re: Sarajevski derbi

Post by Kaligrafija »

3:0 za Sarajevo! :wink: 21 minut Puzigaca gol, 56 min. Benko gol i 84 minut Alispahic... :izet:
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#12307 Re: Sarajevski derbi

Post by al-em »

forumasi
salle_eh1986
Posts: 4200
Joined: 20/08/2009 23:08

#12308 Re: Sarajevski derbi

Post by salle_eh1986 »

leškarenje wrote:Ko ce bojkotovati ?
vjerovatno mi jer je nakon ubistva M.R. svaki mec do sad to bila praksa
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#12309 Re: Sarajevski derbi

Post by avetinja »

salle_eh1986 wrote:
leškarenje wrote:Ko ce bojkotovati ?
vjerovatno mi jer je nakon ubistva M.R. svaki mec do sad to bila praksa
Izgleda da neće biti tako. Manijaci organizovano idu u Mostar, što znači dabi trebali ponovo čuti pjesmu sa juga.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#12310 Re: Sarajevski derbi

Post by -LIBERO- »

Ja koliko sam skontao samo se ne navija, al se ide na utakmice. Il mozda je druga situacija...neke podgrupe dolaze na jug, neke ne?

Iskreno, shvatam sve, i situaciju vezano za ta desavanja. Al bih volio da derbi opet bude DERBI :thumbup:
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#12311 Re: Sarajevski derbi

Post by avetinja »

Da se nismo malo rano počeli zagrijavati pred derbi? :? :mrgreen:
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#12312 Re: Sarajevski derbi

Post by avetinja »

-LIBERO- wrote:Ja koliko sam skontao samo se ne navija, al se ide na utakmice. Il mozda je druga situacija...neke podgrupe dolaze na jug, neke ne?

Iskreno, shvatam sve, i situaciju vezano za ta desavanja. Al bih volio da derbi opet bude DERBI :thumbup:
U Gradačac se nije išlo organizovano, a u Mostar hoće, što znači da bi derbi trebao biti pred punim jugom, i sjeverom naravno.
il dottore
Posts: 1465
Joined: 12/04/2014 20:35

#12313 Re: BH Telecom Premijer liga BiH, 2014/15

Post by il dottore »

hrasno38 wrote:
kakotakonikako wrote:nije tako. sta mene ima boliti ili ne boliti tamo neki offside. govorim o ophodjenju, kao i o postanoj slici, gdje je igrac benko, zadnji desno u sesnaestercu i u offsideu. a ako se ne smije napisati ovdje istina, onda je to nesto drugo.
Ma bezveze je vise spominjati taj ofsajd koji jeste bio ali niti je prvi niti je zadnji gol postignut iz nedozvoljene pozicije u nasem prvenstvu. Ajde da budemo posteni i kazemo da u nasem prvenstvu ne postoje oni cisti kao suze i uvijek je bilo guranja i bice ga i ubuduce. Medjutim ove godine evo makar Sarajevo, Zeljo i Zrinjski u svojim medjusobnim susretima do kraja puno toga mogu iskristalisati i reci, pa bujrum kom opanci kom obojci. Ako Sarajevo dobije Zrinjskog i Zelju sasvim sigurno je zasluzilo titulu i ne moze im se nista prigovoriti. Ako Zrinjski ili Zeljo dobiju Sarajevo na Kosevu isto tako vazi. Sarajevo jeste u prednosti jer odlucujuce utakmice igra na svom terenu mada kad je u pitanju derbi po meni tu nema domaceg terena jer je publika uglavnom 50:50 a nadam se i nakon dugo dugo godina krcato Kosevo. Bice naravno hiljadu prica ako ovih 5 igraca ne bude igralo derbi ali sto se mene tice reprezentacija mi je uvijek bila No1. Sarajevo tu jeste u prednosti ali boze moj sta da se radi...koga nema bez njega se moze i mora.
Zeljo je van svih ocekivanja upao u ovu trku za titulu i apsolutno bar sto se mene licno tice nece me razocarati budu li i cetvrti jer su ogroman posao napravili sa izbacivanjem mladih igraca sto treba nastaviti i sljedece sezone. Naravno borba za titulu je uvijek imperativ ali Zeljo ih je osvojio sasvim dovoljno da moze duskati par godina i lagodno se zvati najuspjesnijim BH klubom.
Volio bih da ovo prvenstvo zaista zavrsi postenim igrama i na vrhu i na dnu i prvak bude onaj ko je to zaista zasluzio kao i da ispadne zaista onaj najgori mada je to kod nas skoro pa nemoguca recenica. Kako god uzbudjenja tek pocinju i treba lagano :nargila:
:lol:
Sto lupa king
Kad vas je najvise dolazilo na AFH nije omjer prelazio 70:30 za nas
A inace zadnjih godina je 80:20, zao vam dati pare FKS sta li...
Naravno da treba uzeti u obzir sav komfor koji dobijete na najvecem stadionu, za razliku od ciganluka koji vise od deceniju pravite na derbiju na grbavici
User avatar
bleee_sa
Posts: 42310
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#12314 Re: Sarajevski derbi

Post by bleee_sa »

JTŽ :izet:
:mrgreen:
User avatar
hrasno38
Posts: 31409
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#12315 Re: BH Telecom Premijer liga BiH, 2014/15

Post by hrasno38 »

il dottore wrote:
hrasno38 wrote:
kakotakonikako wrote:nije tako. sta mene ima boliti ili ne boliti tamo neki offside. govorim o ophodjenju, kao i o postanoj slici, gdje je igrac benko, zadnji desno u sesnaestercu i u offsideu. a ako se ne smije napisati ovdje istina, onda je to nesto drugo.
Ma bezveze je vise spominjati taj ofsajd koji jeste bio ali niti je prvi niti je zadnji gol postignut iz nedozvoljene pozicije u nasem prvenstvu. Ajde da budemo posteni i kazemo da u nasem prvenstvu ne postoje oni cisti kao suze i uvijek je bilo guranja i bice ga i ubuduce. Medjutim ove godine evo makar Sarajevo, Zeljo i Zrinjski u svojim medjusobnim susretima do kraja puno toga mogu iskristalisati i reci, pa bujrum kom opanci kom obojci. Ako Sarajevo dobije Zrinjskog i Zelju sasvim sigurno je zasluzilo titulu i ne moze im se nista prigovoriti. Ako Zrinjski ili Zeljo dobiju Sarajevo na Kosevu isto tako vazi. Sarajevo jeste u prednosti jer odlucujuce utakmice igra na svom terenu mada kad je u pitanju derbi po meni tu nema domaceg terena jer je publika uglavnom 50:50 a nadam se i nakon dugo dugo godina krcato Kosevo. Bice naravno hiljadu prica ako ovih 5 igraca ne bude igralo derbi ali sto se mene tice reprezentacija mi je uvijek bila No1. Sarajevo tu jeste u prednosti ali boze moj sta da se radi...koga nema bez njega se moze i mora.
Zeljo je van svih ocekivanja upao u ovu trku za titulu i apsolutno bar sto se mene licno tice nece me razocarati budu li i cetvrti jer su ogroman posao napravili sa izbacivanjem mladih igraca sto treba nastaviti i sljedece sezone. Naravno borba za titulu je uvijek imperativ ali Zeljo ih je osvojio sasvim dovoljno da moze duskati par godina i lagodno se zvati najuspjesnijim BH klubom.
Volio bih da ovo prvenstvo zaista zavrsi postenim igrama i na vrhu i na dnu i prvak bude onaj ko je to zaista zasluzio kao i da ispadne zaista onaj najgori mada je to kod nas skoro pa nemoguca recenica. Kako god uzbudjenja tek pocinju i treba lagano :nargila:
:lol:
Sto lupa king
Kad vas je najvise dolazilo na AFH nije omjer prelazio 70:30 za nas
A inace zadnjih godina je 80:20, zao vam dati pare FKS sta li...
Naravno da treba uzeti u obzir sav komfor koji dobijete na najvecem stadionu, za razliku od ciganluka koji vise od deceniju pravite na derbiju na grbavici

hehehehe Pitarska klasika...najjaci smo, najljepsi smo, najbolji smo, najvise nas ima,,,itd itd ili u prevodu "sto je babi milo to joj se i snilo". komfor ne dobijamo na "vasem" nego na gradskom stadionu na kojem da hocemo mozemo bez ikakvih problema igrati utakmice kao i vi i jos postaviti uslov da se skine onaj natpis Sarajevo. Medjutim vi ste inace poznati da uvijek prisvajate nesto tudje...od postanka pa sve do danas...nekada igrace....pa onda stadion....do buducih omladinskih kampova. Guzovace je nasladje!!!. Mrsko mi je stvarno da ti kacim slike i videa ozbiljnih derbija kada se nesto odlucivalo pa da ti pokazem tvojih 70:30 i smijesnih 80:20 kad su navijaci Zelje bojkotovali derbi. Doduse vi ste poznati po tome da kao argument uzimate samo ono sto vam odgovara a to je odlika onih koji nisu kompletni u svakom sportskom pogledu.
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12316 Re: BH Telecom Premijer liga BiH, 2014/15

Post by Logovan »

hrasno38 wrote: hehehehe Pitarska klasika...najjaci smo, najljepsi smo, najbolji smo, najvise nas ima,,,itd itd ili u prevodu "sto je babi milo to joj se i snilo". komfor ne dobijamo na "vasem" nego na gradskom stadionu na kojem da hocemo mozemo bez ikakvih problema igrati utakmice kao i vi i jos postaviti uslov da se skine onaj natpis Sarajevo. Medjutim vi ste inace poznati da uvijek prisvajate nesto tudje...od postanka pa sve do danas...nekada igrace....pa onda stadion....do buducih omladinskih kampova. Guzovace je nasladje!!!. Mrsko mi je stvarno da ti kacim slike i videa ozbiljnih derbija kada se nesto odlucivalo pa da ti pokazem tvojih 70:30 i smijesnih 80:20 kad su navijaci Zelje bojkotovali derbi. Doduse vi ste poznati po tome da kao argument uzimate samo ono sto vam odgovara a to je odlika onih koji nisu kompletni u svakom sportskom pogledu.
A inače vi za sebe ne mislite da ste najjači, da vas najviše ima, itd, vi ste ono baš realni u svemu. :D Daj ba, stariji si i popusti se ovoga.

I opet priča "prisvajate samo tuđe". Oj jebo te, dokle ovo više ovako. :lol:
User avatar
hrasno38
Posts: 31409
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#12317 Re: BH Telecom Premijer liga BiH, 2014/15

Post by hrasno38 »

Logovan wrote:
hrasno38 wrote: hehehehe Pitarska klasika...najjaci smo, najljepsi smo, najbolji smo, najvise nas ima,,,itd itd ili u prevodu "sto je babi milo to joj se i snilo". komfor ne dobijamo na "vasem" nego na gradskom stadionu na kojem da hocemo mozemo bez ikakvih problema igrati utakmice kao i vi i jos postaviti uslov da se skine onaj natpis Sarajevo. Medjutim vi ste inace poznati da uvijek prisvajate nesto tudje...od postanka pa sve do danas...nekada igrace....pa onda stadion....do buducih omladinskih kampova. Guzovace je nasladje!!!. Mrsko mi je stvarno da ti kacim slike i videa ozbiljnih derbija kada se nesto odlucivalo pa da ti pokazem tvojih 70:30 i smijesnih 80:20 kad su navijaci Zelje bojkotovali derbi. Doduse vi ste poznati po tome da kao argument uzimate samo ono sto vam odgovara a to je odlika onih koji nisu kompletni u svakom sportskom pogledu.
A inače vi za sebe ne mislite da ste najjači, da vas najviše ima, itd, vi ste ono baš realni u svemu. :D Daj ba, stariji si i popusti se ovoga.

I opet priča "prisvajate samo tuđe". Oj jebo te, dokle ovo više ovako. :lol:
E jbem mu misa ja napisem 50:50 a tvoj drug sa tribine 70:30 i 80:20 u vasu korist i ti meni spocitavas da sam napisao nesto nerealno. Bas zato sto sam stariji pokusavam neke balavce usmjeriti na realnost i na istinu. Tko me zna duze na ovom forumu znat ce da cak nisam volio navijace Sarajeva zvati ni Pitarima akamo li ih vrijedjati i sta ti ja znam. Ali posto pojedinim degenima nedam ni na ulici kad imam priliku da rade sta hoce tako i ovdje cu imati uvijek spreman britak i ostar odgovor ali opet sa maksimalnim trudom da izbjegnem vrijedjanje. Nigdje neces naci da sam ja napisao lavor, jufkice a vrlo rijetko Pitari tako da sam ja zadnji kome mozes nesto prigovarati ali na svaki pomisao kurcenja bez argumenata odogovorit cu i za 20 godina. Mnogo sam vezan za Grbavicu i onaj snimak kad je gorila je sniman iz stana u kojem sam i ja bio tako da ce ti valjda biti sve jasno.
Ja nemam niti sam ikada imao problem ili mrznju prema FK Sarajevo ali prema pojedinim navijacima jos od malih nogu. Ostala bruka navijaca kluba sa Koseva su moji drugovi sa kojima sam skupljao sve ove godine svoga zivota i vec smo probali uspjesno zalagati svoje zivote jedni za druge. To ovi pojedini novokomponovani glupani jednostavno ne mogu da shvate da se nekad jedan vikend gledo Zeljo a sljedeci Sarajevo.
User avatar
astala_vistala
Posts: 1421
Joined: 17/11/2009 23:31
Location: Namibija

#12318 Re: Sarajevski derbi

Post by astala_vistala »

Komentator: Sabahudin Topalbecirevic :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72780
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#12319 Re: Sarajevski derbi

Post by Velkoski »

Sezona 2006/07, upisane dvije pobjede protiv Plavih, osvojena titula... Gol u Lukavici u posljednjim trenucima itd.. Deja vu? :D

Inače, vrijedi pogledati još jednom i ovo.

8-)
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#12320 Re: Sarajevski derbi

Post by pOZz »

Po čemu ćeš pamtiti taj derbi?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72780
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#12321 Re: Sarajevski derbi

Post by Velkoski »

Po naslovnici Oslobođenja 8-)

Ali i po "ne mere kroz troj'cu" :lol:
User avatar
LSD
Posts: 27271
Joined: 24/07/2007 08:26

#12322 Re: Sarajevski derbi

Post by LSD »

avetinja wrote:
-LIBERO- wrote:Ja koliko sam skontao samo se ne navija, al se ide na utakmice. Il mozda je druga situacija...neke podgrupe dolaze na jug, neke ne?

Iskreno, shvatam sve, i situaciju vezano za ta desavanja. Al bih volio da derbi opet bude DERBI :thumbup:
U Gradačac se nije išlo organizovano, a u Mostar hoće, što znači da bi derbi trebao biti pred punim jugom, i sjeverom naravno.
dobro, to ce ici malo teže, ali shvatio sam poentu

Inace, na koševu ovjeravamo titulu :nargila:

sami protiv svih i u inat svima, Bog prašta ali mi ne
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#12323 Re: BH Telecom Premijer liga BiH, 2014/15

Post by bjelave »

hrasno38 wrote:/quote]


hehehehe Pitarska klasika...najjaci smo, najljepsi smo, najbolji smo, najvise nas ima,,,itd itd ili u prevodu "sto je babi milo to joj se i snilo". komfor ne dobijamo na "vasem" nego na gradskom stadionu na kojem da hocemo mozemo bez ikakvih problema igrati utakmice kao i vi i jos postaviti uslov da se skine onaj natpis Sarajevo. Medjutim vi ste inace poznati da uvijek prisvajate nesto tudje...od postanka pa sve do danas...nekada igrace....pa onda stadion....do buducih omladinskih kampova. Guzovace je nasladje!!!. Mrsko mi je stvarno da ti kacim slike i videa ozbiljnih derbija kada se nesto odlucivalo pa da ti pokazem tvojih 70:30 i smijesnih 80:20 kad su navijaci Zelje bojkotovali derbi. Doduse vi ste poznati po tome da kao argument uzimate samo ono sto vam odgovara a to je odlika onih koji nisu kompletni u svakom sportskom pogledu.
Komfor dobijate zahvaljuci nasoj upravi koja se ne ponasa lihvarski, bezdusno poput vase. Stadion jeste gradski ali smo mi na njemu domacini i organizatori prema tome prostor i komfor su ono sto vam obezbjedjuje FKS.

Inace, to bi trebali cijeniti i ne ponasati se kao da je to nesto sto vam pripada po defaultu jer to bi se lahlo moglo promjeniti. Mi imamo vec godinama potpuno drugaciji tretman na Grbavici. Nastoji nas se zgurati na sto manji prostor sto veci broj ljudi. Na proslom derbiju zbog toga, umalo bukvalno neko glavu nije izgubio da bi se uzela koja marka vise a pri tom nam se ne dao prostor, tj naguralo nas mimo svih kriterija i pravila. I nije to prvi put. Prosli put je to i Savez kritizirao i upozorio.

Ako se nastavite tako ponasati treba primjeniti reciprocitet i na Kosevu, ograditi vam podjednako istu kvadraturu na jugu kakvu mi dobijamo na Grbavici i prodati za taj dio isti broj karata.
Prema tome to hehehe na pocetku posta ti je totalno viska i u konkretnom kontekstu nemas nimalo razloga za neku aroganciju,ponos. Naprotiv. To sto se FKS za sada ponasa gospodski treba cijeniti a ne ismijavati.
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2607
Joined: 18/03/2015 01:36

#12324 Re: Sarajevski derbi

Post by Mea_parvitas »

Sada ce umjesto "sjecas li se petog SEStog" biti "sjecas li se SESnaestog petog" :D

0:1 Bajic 93'
User avatar
hrasno38
Posts: 31409
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#12325 Re: BH Telecom Premijer liga BiH, 2014/15

Post by hrasno38 »

bjelave wrote:
hrasno38 wrote:/quote]


hehehehe Pitarska klasika...najjaci smo, najljepsi smo, najbolji smo, najvise nas ima,,,itd itd ili u prevodu "sto je babi milo to joj se i snilo". komfor ne dobijamo na "vasem" nego na gradskom stadionu na kojem da hocemo mozemo bez ikakvih problema igrati utakmice kao i vi i jos postaviti uslov da se skine onaj natpis Sarajevo. Medjutim vi ste inace poznati da uvijek prisvajate nesto tudje...od postanka pa sve do danas...nekada igrace....pa onda stadion....do buducih omladinskih kampova. Guzovace je nasladje!!!. Mrsko mi je stvarno da ti kacim slike i videa ozbiljnih derbija kada se nesto odlucivalo pa da ti pokazem tvojih 70:30 i smijesnih 80:20 kad su navijaci Zelje bojkotovali derbi. Doduse vi ste poznati po tome da kao argument uzimate samo ono sto vam odgovara a to je odlika onih koji nisu kompletni u svakom sportskom pogledu.
Komfor dobijate zahvaljuci nasoj upravi koja se ne ponasa lihvarski, bezdusno poput vase. Stadion jeste gradski ali smo mi na njemu domacini i organizatori prema tome prostor i komfor su ono sto vam obezbjedjuje FKS.

Inace, to bi trebali cijeniti i ne ponasati se kao da je to nesto sto vam pripada po defaultu jer to bi se lahlo moglo promjeniti. Mi imamo vec godinama potpuno drugaciji tretman na Grbavici. Nastoji nas se zgurati na sto manji prostor sto veci broj ljudi. Na proslom derbiju zbog toga, umalo bukvalno neko glavu nije izgubio da bi se uzela koja marka vise a pri tom nam se ne dao prostor, tj naguralo nas mimo svih kriterija i pravila. I nije to prvi put. Prosli put je to i Savez kritizirao i upozorio.

Ako se nastavite tako ponasati treba primjeniti reciprocitet i na Kosevu, ograditi vam podjednako istu kvadraturu na jugu kakvu mi dobijamo na Grbavici i prodati za taj dio isti broj karata.
Prema tome to hehehe na pocetku posta ti je totalno viska i u konkretnom kontekstu nemas nimalo razloga za neku aroganciju,ponos. Naprotiv. To sto se FKS za sada ponasa gospodski treba cijeniti a ne ismijavati.
FK Sarajevo moze kad je organizator derbija primjeniti ista pravila koja primjenjuje i Zeljo i sto se mene tice ja to uopste ne osporavam ili sto bi rekli tante za tante. Ociti da nisi po obicaju shvatio ono sto sam napisao ali nista novo....ukratko komfor koji imamo nije stvoren rukama FK Sarajevo nego parama gradjana ovog grada ili jos bolje parama nekadasnje drzave. To sto vi nemate svoj stadion pa tako i ne mozete postavljati neke uslove je nesto sto ce vas boliti jos godinama i godinama pa mozda i decenijama ako se ne preselite u kamp u Butmiru koji ce biti vase vlasnistvo. Propozicije jasno kazu koliko pripada karata gostujucim navijacima i vi se tu mozete slikati a pogotovo sto vi nikada niste niti cete biti navijacki kapacitet da dominirate protv Zelje na tom istom stadionu...doduse nece biti ni obratno.
I ne moze se ograditi podjednaka kvadratura sve i kad bi vi to htjeli jer stadion Koevo prima 35.000 a Grbavica 15.000 te ide sve u skladu sa procentima. Ne slazem se terbalo vam je na sjeveru dati mjesta u skladu sa pravilnikom FS BiH pa bi vas fino na stolicima bilo 1500 a ne 3000 koliko vas se tamo nagura. Medjutim stolice su se na zalost morale skinuti radi primitivaca koji su ih kidali kao sto bi se trebale skidati radi istih govnara sa plavim rekvizitama i na jugu Koseva.
Nema tu nikakvog gospodluka jer derbi je spicificna utakmica u kojoj navijaci ne dolaze sa strane nego iz potpuno istih mahala tako da sto cete ogradjivati nesto na Kosevu mzoes staviti macku pod rep. Da ti najiskrenije kazem da me se nesto pita sve derbi utakmice bi se igrale na Kosevu pa fino vama sjever nama jug a istok i zapad tacno po pola pa ko napuni napuni.
Post Reply