Sarajevski derbi

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
golman
Posts: 2684
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#10826 Re: Sarajevski derbi

Post by golman »

Baltazar_khan wrote:slažem se, tomić vam je pola ekipe. ako vam ode na zimu baš vam ostaje praznina na sredini.

a puzigaća stavio memiju u padže :oops:
bio sam među Željinim navijačima...Puzigaća kad je pred našim nosom u prvom poluvremenu izvodio aut,navijači Želje su komentarisali.."baca kao da šuta nogom,jebo sebe"
User avatar
hrasno38
Posts: 31491
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#10827 Re: Sarajevski derbi

Post by hrasno38 »

Pjanic15 wrote:Image

2 godine Bordo dominacije.

:izet: :D
Jos uvijek je to tri puta manje od onoga sta je bilo izmedju 2000-2006!:)
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#10828 Re: Sarajevski derbi

Post by Maharadza »

todd_smith wrote:Image


:pipi:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9909
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#10829 Re: Sarajevski derbi

Post by bordo gandalf »

avetinja wrote:
Baltazar_khan wrote:avetinja vaši su prvi počeli belaj na sjeveru, i prošli su neokrznuti. možeš pogledati video sa portala 033 koji sam postavio. dosta je bilo više vaših laži i obmana javnosti.
De link. Ne znam ja sam vidio drugačije, možda i jesu naši. Ali opravdanje za 40 minuta tišine nemate. Nastavila se utakmica, a vi šutite i tek na početku drugog poče pjesma.
Nisi vidio, sta je bilo razbijenih glava i plavih leđa mislis da je nekome bilo do navijanja u tom trenutku
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#10830 Re: Sarajevski derbi

Post by Iker C »

Pojedinci u zdenci koristili ljude kao žive štitove.
Pjanic15
Posts: 2087
Joined: 27/04/2014 15:31
Location: www.klix.cc/_BHtubeTV
Contact:

#10831 Re: Sarajevski derbi

Post by Pjanic15 »

hrasno38 wrote:
Pjanic15 wrote:Image

2 godine Bordo dominacije.

:izet: :D
Jos uvijek je to tri puta manje od onoga sta je bilo izmedju 2000-2006!:)
Dobro došli u 2014. :D , dođite sebi , 2 godine posta... :izet:
User avatar
Logovan
Posts: 94412
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10832 Re: Sarajevski derbi

Post by Logovan »

hrasno38 wrote:
Pjanic15 wrote:Image

2 godine Bordo dominacije.

:izet: :D
Jos uvijek je to tri puta manje od onoga sta je bilo izmedju 2000-2006!:)
Znači sad vam je ovo nova izvlakuša. Mi smo imali dužu dominaciju, bla, bla. :D
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#10833 Re: Sarajevski derbi

Post by Baltazar_khan »

a to što nas niste uzeli na hasetu skoro deset godina, nikom ništa jelde :mrgreen:
User avatar
hrasno38
Posts: 31491
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#10834 Re: Sarajevski derbi

Post by hrasno38 »

Logovan wrote:
hrasno38 wrote:
Pjanic15 wrote:Image

2 godine Bordo dominacije.

:izet: :D
Jos uvijek je to tri puta manje od onoga sta je bilo izmedju 2000-2006!:)
Znači sad vam je ovo nova izvlakuša. Mi smo imali dužu dominaciju, bla, bla. :D
Rekordi su izmisljenji da se postavljaju i da se ruse a za sada jedino u cemu ste bolji je ta jedna pobjeda vise u medjusobnim susretima.
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#10835 Re: Sarajevski derbi

Post by duminjo »

Dabogda mu bakljada pod jastukom gorila večeras ko je god zapalio. Čudan neki dokaz ljubavi u pizdu materinu. Ne treba nama ni fudbal ni derbi. Ziv'la korida.

Sarajevo bolja ekipa i očekivana pobjeda.
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#10836 Re: Sarajevski derbi

Post by Maharadza »

duminjo wrote:Dabogda mu bakljada pod jastukom gorila večeras ko je god zapalio. Čudan neki dokaz ljubavi u pizdu materinu. Ne treba nama ni fudbal ni derbi. Ziv'la korida.

Sarajevo bolja ekipa i očekivana pobjeda.
Pazi, za derbi to podržavam, lijepo je vidjeti bakljadu, diže atmosferu itd., samo ono bacanje baklji sa jedne na drugu tribinu - bolesno i za svaku osudu, bez obzira ko to činio! :-)

Inače, za sve ostale tekme osim derbija treba samo ovo da važi: ZASTAVE, ŠALOVE, GRLA I DLANOVE NEĆEMO ŽALITI, KAD' SARAJ'VO IGRAŠ TI!!! :thumbup:
User avatar
Dino Djurbuzovic
Posts: 633
Joined: 10/03/2014 15:40

#10837 Re: Sarajevski derbi

Post by Dino Djurbuzovic »

Ni orahe hehe pozdrav i hvalospjevke svim navijacima iskrenih namjera
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#10838 Re: Sarajevski derbi

Post by MOSALJOZE »

duminjo wrote:Dabogda mu bakljada pod jastukom gorila večeras ko je god zapalio. Čudan neki dokaz ljubavi u pizdu materinu. Ne treba nama ni fudbal ni derbi. Ziv'la korida.

Sarajevo bolja ekipa i očekivana pobjeda.
Za derbi razumijem,ali paljenje baklji protiv Travnika,Mladosti i sličnih timova=jedno pojačanje
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#10839 Re: Sarajevski derbi

Post by Lakat Jebić »

Dino Djurbuzovic wrote:Ni orahe hehe pozdrav i hvalospjevke svim navijacima iskrenih namjera
i mene podsjeca na tog vrijednog i sarmantnog momka s orasima
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25821
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#10840 Re: Sarajevski derbi

Post by BHF_Manijak »

Navijanje je generalno jako lose bilo, na momente jako dobre s obje strane, pocetak utakmice, Manijaci nakon gola, Sarajevo nakon gola, posebno drugog, ali u odnosu na neke ranije periode, prije npr. 10 godina, ma to je neuporedivo! I jedni i drugi!
Prije su derbiji grmili, ali bas, ovo danas po mom nekom misljenju tanko s obje strane.

Jebo ga forum i majka, postovi ba u ofsajdu nakovm, nesto pomaknut, razbacano, nepregledno totalno, avatari s desne strane... Ma vracajte staru verziju, ova vam je qrac!!!
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#10841 Re: Sarajevski derbi

Post by Maharadza »

Dino Djurbuzovic wrote:Ni orahe hehe pozdrav i hvalospjevke svim navijacima iskrenih namjera
Otpozdrav treneru vasione i jedinom fudbalskom stručnjaku na forumu! :kakoste:
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#10842 Re: Sarajevski derbi

Post by duminjo »

Maharadza wrote:
duminjo wrote:Dabogda mu bakljada pod jastukom gorila večeras ko je god zapalio. Čudan neki dokaz ljubavi u pizdu materinu. Ne treba nama ni fudbal ni derbi. Ziv'la korida.

Sarajevo bolja ekipa i očekivana pobjeda.
Pazi, za derbi to podržavam, lijepo je vidjeti bakljadu, diže atmosferu itd., samo ono bacanje baklji sa jedne na drugu tribinu - bolesno i za svaku osudu, bez obzira ko to činio! :-)

Inače, za sve ostale tekme osim derbija treba samo ovo da važi: ZASTAVE, ŠALOVE, GRLA I DLANOVE NEĆEMO ŽALITI, KAD' SARAJ'VO IGRAŠ TI!!! :thumbup:
Ma ni za derbi. Ako je bakljada jedino lijepo i "moćno" sto izgleda i bude na stadionu, pisam se ja na te navijače. Budi malo kreativan, potrudi se, napravi nešto novo. Ima načina ako se hoće. Al jok, mi naučili samo udri po bakljadi i zapali sto vise da se vise dimi i da vise gori, jebo mozak i kreativnost, daj da palimo. Isfuralo ba vise jebemu. Na sve to zbog istih bakljada ti garantujem da je na neki način i posjećenost slabija (manje prodatih ulaznica) i dodatno kazne za klub. Onaj ko je zapali, nema pravo reci da voli svoj klub.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#10843 Re: Sarajevski derbi

Post by Baltazar_khan »

a gdje je nosara :oops:
sole2mio
Posts: 1016
Joined: 11/04/2014 22:08

#10844 Re: Sarajevski derbi

Post by sole2mio »

leškarenje wrote:BAZA BEZ PORAZA :lol: :lol: :lol:

Image


hahaha :-D
User avatar
plavipatriota
Posts: 65
Joined: 06/02/2014 16:02

#10845 Re: Sarajevski derbi

Post by plavipatriota »

prije, kad se raja tukla, sebe su nazivali mangupima, kriminalcima i slično, danas se nazivaju hordama i manijacima i ustvari ugled i jedne i druge grupe! masu znam i hordaša i manijaka koji kažu da ih ne interesuje toliko fudbal jer je slab, da ih ne interesuje liga, nego da malo dodju tu da se ispušu, pogurkaju sa nekim i sl.. eh dok je takvih gledaćemo scene od danas il još brojne koje su se prije dešavale..
svako ko podržava nasilje bilo kakvo, a uzimajući u usta želju ili sarajevo, nabijem ga na tuki!
jalijaši, ako ste željni marisane, da naudite nekom, fino dogovorite se, nije vama problem naći jedni druge, svaki lonac nađe svoj poklopac.. pa onda se odvezite na jednu livadu, i fino kupite jedni sto baklji i drugi sto baklji.. gađajte se do mile volje, a onda kad se izgađate, zaletite se, bodite se, iskasapirajte se.. BOLI ME NEKA STVAR!!
a ovakvim potezima dovodite u situaciju normalnu raju koja hoće da pogleda yebeni fudbal, koja ima taj neki zdrav rivalitet podyebavanja, provokacija, zezancija i opklada, da mogu izgubiti glavu, al bukvalno, radi vaše neiživljenosti!
znači, svi koji se zovete hordama i manijacima, a realno vas boli qrac i za želju i za sarajevo ovim putem pozivam da se okupite na jednoj livadi i podijelite se po jačini, jer vas ionako boli qrac ko je hordaš a ko manijak! vama je bitno samo da se mlatite i da povrijedite jedni druge, a željo i sarajevo su samo dobar izgovor za sve!
gađati ljude i bukvalno ugrožavati živote svojih sugrađana je nesavjesno i nemoralno.. lično imam puno drugova i rođaka koji su pitari i koji navijaju za sarajevo, i danas kad su bila sva ona gađanja i tuča sa policijom, mene je presijeklo u svakom djeliću tijela.. a vjerujte i mnoge pored mene koji su stajali!
i glupo je optuživati "vi ste vakvi, mi smo ovakvi, nismo isti i sl"..
SVE JE TO ISTA BAGRA PODIJELJENA U DVA TABORA, dakle ako su jedni započeli danas, nikakve garancije nema da sljedeći put neće započeti ovi drugi.. znam ko je sve na jugu i kakve sve BAGRE ima, koju boli qrac za želju, a isto tako znam i gledao sam kako neki balavčići mlate u centru grada željovca jer su ga zasreli i pitali za kog navija, a on odgovorio nešto što se njima ne sviđa..
I JOŠ JEDNOM: POZIVAM VAS OVIM PUTEM SVE KOJIMA JE BIT DERBIJA I UTAKMICA TO DA SE POMARIŠU-IDITE NA LIVADU, PODIJELITE SE I MLATITE, AL NE DOVODITE U OPASNOST NORMALNU RAJU KOJA ĆE NAKON DERBIJA MOŽDA SJESTI NA KAFU SA SVOJIM PRVIM ROĐACIMA I PRIJATELJIMA I TRPITI PODYEBAVANJA ILI PODJEBAVATI!

toliko..

p.s. čestitam komšijama pobjedu, iako, možda subjektivno, ali niste vi toliko dobri, koliko smo mi loši bili..
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#10846 Re: Sarajevski derbi

Post by todd_smith »

bez provokacije zasto je Osim bio na klupi danas?

Je li tu svaku? Ne pratim vase utakmice tako da i ne znam. Ne kontam sta se on ima derati treneru:

https://www.youtube.com/watch?v=Me07d7ZCQoQ

Licilo mi je na ovo fkt:

https://www.youtube.com/watch?v=naoOpEANczs
Pjanic15
Posts: 2087
Joined: 27/04/2014 15:31
Location: www.klix.cc/_BHtubeTV
Contact:

#10847 Re: Sarajevski derbi

Post by Pjanic15 »

todd_smith wrote:bez provokacije zasto je Osim bio na klupi danas?

Je li tu svaku? Ne pratim vase utakmice tako da i ne znam. Ne kontam sta se on ima derati treneru:



Licilo mi je na ovo fkt:

https://www.youtube.com/watch?v=naoOpEANczs
"To je bila rasprava da li je Željino djete Varea porijeklom iz stare sarajevske porodice Varea sa Otoke ili Malte."

:lol:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#10848 Re: Sarajevski derbi

Post by MOSALJOZE »

Amar ko Sammer u Bayernu jel to problem?
Stoji kod tunela često,a valjda dosadi stajati



:D
Last edited by MOSALJOZE on 03/11/2014 00:57, edited 1 time in total.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#10849 Re: Sarajevski derbi

Post by todd_smith »

Ma glupo malo, mislim ovako samo javno ponizavas covjeka i lafo ti trener a vidi se sad da nema autoritet.

Preuzmi ti ulogu i ti onda igracima reci, sta njemu govoris. :-)
User avatar
jalijas74
Posts: 1349
Joined: 17/11/2010 15:10

#10850 Re: Sarajevski derbi

Post by jalijas74 »

Policija Mupa KS, podigla optuznice protiv Krste Velkoski (26) iz Makedonije, nastanjeg u Sarajevu, te Haris Duljevic (21) iz Sarajeva, zbog sumnje da su sudjelovali u uzasnom pedofilskom zlocinu na Grbavici. Medju osumnjicenim, nalazi se i Samir Radovac (18) iz Sarajeva, koji je optuzen za pomaganje Velkoskom u izvrsenju ovog gnusnog zlocina. Mole se svi stanovnici, koji imaju vise informacija, da se jave u najblizu policijsku stanicu
Post Reply