Polufinale Argentina-Nizozemska

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Prolazi dalje :

Poll ended at 09/07/2014 08:53

Argentina
9
36%
Nizozemska
16
64%

Total votes: 25

Korisnicko ime

#27 Re: Polufinale Argentina-Nizozemska

Post by Korisnicko ime »

Pismonosa wrote:Image
Stalno govorim da se ponavlja 1986. godina u svim aspektima...tako da nece biti druge nego da veceras Argentinci opet u svlacionici nakon polufinala zapjevaju kao i njihovi slavni prethodnici... :wink:

https://www.youtube.com/watch?v=40aHGNvcmzk
moon_walker_90

#28 Re: Polufinale Argentina-Nizozemska

Post by moon_walker_90 »

malo morgen da ce se ponoviti 1986...prije svega sa holandijom se valja izboriti,a onda Nijemcima na megdan,koji sada lete u zraku,nakon ove velicanstvene pobjede...ja bih volio da holandija prodje u finale :) Pa da se sa švabama raskusuraju :D
ultima_palabra

#29 Re: Polufinale Argentina-Nizozemska

Post by ultima_palabra »

Tako su se i ovi forumski "Brazilci" nafuravali...
statixx

#30 Re: Polufinale Argentina-Nizozemska

Post by statixx »

Neka ispadnu da vidimo ko je gori izmedju Brazilaca i njih. :D
moon_walker_90

#31 Re: Polufinale Argentina-Nizozemska

Post by moon_walker_90 »

statixx wrote:Neka ispadnu da vidimo ko je gori izmedju Brazilaca i njih. :D
:mrgreen: :thumbup:
Gandalf

#32 Re: Polufinale Argentina-Nizozemska

Post by Gandalf »

Holandija ovo lagano uzima, Argentina nema igre, sve se svodi na trenutak inspiracije pojedinca, kako u ovoj ekipi nije bilo mjesta za Pastorea, svi veznjaci su im nekreativni do bola, Gago, Mascherano, Maxi, Biglia, sve kreativno k'o sinoć Brazilci, evropsko finale 100%
skenderija04

#33 Re: Polufinale Argentina-Nizozemska

Post by skenderija04 »

Gandalf wrote:Holandija ovo lagano uzima, Argentina nema igre, sve se svodi na trenutak inspiracije pojedinca, kako u ovoj ekipi nije bilo mjesta za Pastorea, svi veznjaci su im nekreativni do bola, Gago, Mascherano, Maxi, Biglia, sve kreativno k'o sinoć Brazilci, evropsko finale 100%
Na prvenstvu niko nije kreativan.

Imaju Argentinci igru,naravno da imaju, samo sto je ruzna za oko. Veliku ekipu su u stanju svesti na zrno graska. Ovdje smo drobili o Belgiji kao odlicnoj reprezentaciji. Hrabriji su ih smatrali ozbiljnim kandidatima za titulu. I sta bi? Duge lopte i ako Fellaini nesto izbunari. Isto bi moglo biti veceras. Holandija je tek ekipa koja se dokotrljala u polufinale a da ni sami ne znaju kako. Veceras ce biti isto, Robben i u trk. Samo sto veceras nece biti ni 5 centimetara za trcanje. A Argentinci ce imati svoje tri sanse na utakmici kao i uvijek sto ih imaju. Jednu ce zabiti.

Moje misljenje je da Argentina prolazi.
ultima_palabra

#34 Re: Polufinale Argentina-Nizozemska

Post by ultima_palabra »

skenderija04 wrote:
Gandalf wrote:Holandija ovo lagano uzima, Argentina nema igre, sve se svodi na trenutak inspiracije pojedinca, kako u ovoj ekipi nije bilo mjesta za Pastorea, svi veznjaci su im nekreativni do bola, Gago, Mascherano, Maxi, Biglia, sve kreativno k'o sinoć Brazilci, evropsko finale 100%
Na prvenstvu niko nije kreativan.

Imaju Argentinci igru,naravno da imaju, samo sto je ruzna za oko. Veliku ekipu su u stanju svesti na zrno graska. Ovdje smo drobili o Belgiji kao odlicnoj reprezentaciji. Hrabriji su ih smatrali ozbiljnim kandidatima za titulu. I sta bi? Duge lopte i ako Fellaini nesto izbunari. Isto bi moglo biti veceras. Holandija je tek ekipa koja se dokotrljala u polufinale a da ni sami ne znaju kako. Veceras ce biti isto, Robben i u trk. Samo sto veceras nece biti ni 5 centimetara za trcanje. A Argentinci ce imati svoje tri sanse na utakmici kao i uvijek sto ih imaju. Jednu ce zabiti.

Moje misljenje je da Argentina prolazi.
Stoji to, ali neuporedivo je iskustvo Holandije i njenog selektora u velikim utakmicama u odnosu na Belgiju. Ustvari, mnogo je veće i u odnosu na samu Argentinu.
skenderija04

#35 Re: Polufinale Argentina-Nizozemska

Post by skenderija04 »

@Ultima, ne znam. Ona trojica pozadi+ Blind su naivni do bola. Svidja mi se onaj Memphis ali daleko je to od nivoa polufinala. Knjiga je spala na tri slova a izgleda da RVP nije siguran za veceras.

Sa druge strane Argentina. Svi znamo da je Sabella bezveznjak, ali ima jednu dobru karakteristiku. Prizna kada pogrijesi. Protiv nas je korigovao na poluvremenu. FF I Gago su zamijenjeni u sred prvenstva jer je vidio da su losi. Odluka, greska, ispravak greske. Nije sujetan tip. Ostalo znamo, borba,gledati da se ekipa ne razvuce vise od 30 metara i praviti situacije 1 na 1 za Messija ili Kuna (Lavezzija) i ako prodje Zabaleta prosao je, ako ne nije vazno. Fudbal bez puno komplikacija i izrade. Ruzan, prost, i tezak za uzivanje. I nemaju puno vise za ponuditi. Ali to su izabrali i vidim da se osjecaju komotno u tom sistemu. Polufinale je za njih dozvola da se mogu vratiti kuci bez problema. Djeluju kao grupa prijatelja i imaju odlican ambijent. Veceras igraju bez pritiska
boogy

#36 Re: Polufinale Argentina-Nizozemska

Post by boogy »

Image
Nomo

#37 Re: Polufinale Argentina-Nizozemska

Post by Nomo »

ja dobre utakmice ja doso na internet da procitam koji vic ....bolje igra Bekija iz Gruda i rudar iz Kaknja od ove dvije ojebine
Nomo

#38 Re: Polufinale Argentina-Nizozemska

Post by Nomo »

drago mi je sto lale lete kuci zbog onog golmana koji se kurci sa nekim psiho trickom ,, gledaj u mene , neces pogoditi mrezu nego mene :lol: :lol: :lol: :lol: koji papak za to se daje crveni karton pa neka robben stane na vrata
limeni

#39 Re: Polufinale Argentina-Nizozemska

Post by limeni »

limeni wrote:ocekujem ove postave..

Jasper Cillessen
Ron Vlaar
Stefan De Vrij
Bruno Martins Indi
Daley Blind
Dirk Kuyt
Jonathan De Guzman
Wijnaldum
Wesley Sneijder
Arjen Robben
Robin Van Persie

Sergio Romero
Pablo Zabaleta
Martin Demichelis
Ezequil Garay
Marcos Rojo
Lucas Biglia
Javier Mascherano
Maxi Rodriguez
Ezequiel Lavezzi
Lionel Messi
Gonzalo Higuain

dvije vrlo jake selekcije, trokut robben, sneijder i van persie je ubitacan. argentina stoji vrlo cvrsto u defanzivi a naprijed je nekako uvale messi, di maria ili higuain. di maria ne igra ovu utakmicu ali ce prco aguero vjerovatno biti spreman za makar 30 minuta.
ocekujem 1-1 i penale gdje ce argentina pobjediti ovaj put nesretne holandjane.
:kiss:
dert

#40 Re: Polufinale Argentina-Nizozemska

Post by dert »

Aj Tito dragi, gore i dosadnije polufinalne utakmice svjetskog prvenstva u zivotu nisam vidio :shock: :oops: a odgledao sam ih .................
ZPP

#41 Re: Polufinale Argentina-Nizozemska

Post by ZPP »

Nizozemska? :roll:
medjutim

#42 Re: Polufinale Argentina-Nizozemska

Post by medjutim »

Mislim da je ovo juce bila utakmica za drugo mjesto.
pici

#43 Re: Polufinale Argentina-Nizozemska

Post by pici »

samo žalit za tri sata provedena pred ekranom...jalova utakmica, ekipe ko na treningu i jedni i drugi samo ćekali ko će grešku napraviti, pa zanimljivije bi bilo gledat grke neg ove napuhane primadone...robena ni na mapi, messi jel on upšČe igro, persi usro se dabogda koda je suhih šljiva jeo...ma jad od fuzbala...
omar little

#44 Re: Polufinale Argentina-Nizozemska

Post by omar little »

ma, nizozemska ovo uzima, razgazice argentinu k'o sto je njemacka brazil. odgovorno tvrdim.
Post Reply