Zmajevima poručujem...

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#26 Re: Zmajevima poručujem...

Post by velikibrnjo »

Puna tema degena i sovinista, zrelih da se ukrcaju na prvi voz za banovice!


Sto se mene tice, momcima hvala za sve, zbog njih nam se svima ostvario djeciji san
Jedna i jedina se zapjevala na marakani, ljiljani se zavijorili u Brazilu, nisu nas obrukali
Moglo je bolje, ali eto nismo uspjeli!
Vidimo se u fancuskoj 2016!
i tad ce nas biti puni stadioni :bih:
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#27 Re: Zmajevima poručujem...

Post by TheWatcher »

ja mislim da ce oni dobiti secer od sekiracije kad procitaju vase komentare :gooza:
User avatar
turbofolk
Posts: 3139
Joined: 13/05/2014 09:37

#28 Re: Zmajevima poručujem...

Post by turbofolk »

Zmajevima poručujem...

Ma ništa, samo da ovaj rat stane... Ustvari stao je... al ne znam šta bi drugo reko

i ovo:

Nemoj vode vruć, kod nas propuh ubija, igrali smo dobro ali zaj.e.b.o. nas sudija
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#29 Re: Zmajevima poručujem...

Post by dinooh »

Zajebo je i Mexico sudija i to 3 puta pa gdje su oni sada. Eto to porucujem igracima
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#30 Re: Zmajevima poručujem...

Post by VjecitiStudent »

sharafce wrote:Evo tema za poruke našim velikanima
Svaka čast,dali ste sve od sebe. Bilo kakvi negativni komentari na vašu igru su besmislice. :bih: :bih: :bih:
Ponosna sam na vas! A malodušnici nek idu dodjavola.
:thumbup:
doktor78
Posts: 3017
Joined: 14/09/2006 11:02

#31 Re: Zmajevima poručujem...

Post by doktor78 »

sharafce wrote:Evo tema za poruke našim velikanima
Svaka čast,dali ste sve od sebe. Bilo kakvi negativni komentari na vašu igru su besmislice. :bih: :bih: :bih:
Ponosna sam na vas! A malodušnici nek idu dodjavola.
I ti si zbog ovoga otvorila temu? E nek si im se nagovorila...
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#32 Re: Zmajevima poručujem...

Post by DaysleepeR »

...kad bi energiju koju troše na prepucavanje i odgovaranje na ono što se o njima piše i kaže trošili na dodatne treninge i pripreme bilo bi još bolje...
Merengues
Posts: 1320
Joined: 06/05/2012 18:20

#33 Re: Zmajevima poručujem...

Post by Merengues »

Zmajevima poručujem da otjeraju S.E . Pa ono je strašno, koja profesionalnost osobe s inicijalima S.E . Kao kakva curica objavljuje ironične selfije kao "dokaz" da nije bilo tuče, umjesto da stane pred kameru i obrati se ljudima koji su živjeli za ovo svjetsko, čekala se ponoć, tražila se informacija više, šta ko jede, šta ko jebe u Brazilu. Zanemarile se sve obaveze da bi se pratili Zmajevi. I onda dođe ta utakmica protiv Nigerije. Gledamo i ne vjerujemo šta se dešava na terenu. Spojilo se sve, sudijske greške, nesretne okolnositi, ali ono što je odlučilo jeste neprofesionalizam, ne samo S.E nego i Dž.E i S.S . Zašto ti ljudi nisu jednostavno objasnili šta se dešavalo tu utakmicu, zbog čega su izgledali kao babe na terenu, zbog čega je S.E igrao za Nigeriju a ne za BiH. Ali jok, bitno je ironično praviti selfije i nazivati medije govnarima zato jer ih kritikuju. Oni ne mogu podnijeti kritiku, a ko ne može podnijeti kritiku daleko je od profesionalca.

S.E volio sam te, bio si mi uzor, ali si p**ka kakve nema nadaleko, kabadahija, smetljar. A to ne bi bio samo da se pomiriš s tim da nemaš ni muda ni kvaliteta da budeš kapiten i vođa ove repke.

Dž.E sjajan si, odličan i koristan napadač, ali imaš jedan ogroman problem, misliš da si vrijedniji od svetinje države BiH. Odigraš nekoliko tekmi ( izuzetno važnih) ispod svakog nivoa, ljudi te naravno kritikuju i treba da te kritikuju. Dadneš go nekom tamo "bangladešu" pozivaš "miševe" koji su te kritikovali. Ti isti miševi te i kritikuju i fale i to je sastavni dio igre. Zašto ne prozivaš miševe iz manchestera kad opale kritiku po tebi, jock sjediš na klupi i šutiš, a ovamo dođeš i ponašaš se kao pravi kabadahija, ono ja imam milione ko vas jebe. Svaka ti čast na svemu ali molim te promijeni se za radi svih nas.

S.Š hvala ti Pape, ali nemaš ti m**a radit s kabadahijama i otjerati ih gdje im je mjesto. A brate i taktička postava protiv Nigerije, ne znam, i ispodprosječan trener u nekom lokalnom klubu bi to sigurno bolje postavio i odradio. Svi su vidjeli da nam od početka puše po lijevom beku a ti sjediš, prekrstiš ruke i gledaš. Smiren si previše, malo letaj brate mili, vrši pritisak na igrače, na sudije, je** im mater svima. Nemaš mu** i nisi za ovog posla.
User avatar
HomeSweetHome
Posts: 1456
Joined: 27/10/2010 12:35

#34 Re: Zmajevima poručujem...

Post by HomeSweetHome »

Sta sa ti kazem, drug? Zene ne samo da gledaju i komentarisu fudbal, i rad eto bolje od pola vas sovinista koji mislite da imate ekskluzivno pravo, nego ga jos i igraju! Pih, eto kakav je doso vakat :-D
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#35 Re: Zmajevima poručujem...

Post by cyprus »

Merengues wrote:S.E volio sam te, bio si mi uzor, ali si p**ka kakve nema nadaleko, kabadahija, smetljar. A to ne bi bio samo da se pomiriš s tim da nemaš ni muda ni kvaliteta da budeš kapiten i vođa ove repke.
Nikad mi nisu bili jasni ljudi kojima je Spaha uzor :mrgreen: Sad mi je još manje jasno što ti isti ljudi sad kenjaju po svom uzoru :mrgreen:

Nit je Spaha kad bio za uzora, nit je sad odjednom toliki negativac kako najednom ispada... Jednostavno...

Al jebo ti nas...
User avatar
Converse
Posts: 287
Joined: 09/04/2010 12:44
Location: ...

#36 Re: Zmajevima poručujem...

Post by Converse »

Nastavite voljeti svoju domovinu, vjerujem da vam je tesko ponekad, nakon raznih negativnih komentara vasih navijaca, vjerujem da nas sve posaljete u p.m. katkad, ali shvatite i nas, mi samo zelimo imati najbolju mogucu reprezentciju. Nadam se da dolaze bolji dani...i za vas i za nas. Zivjeli :)!
symbolstar
Posts: 203
Joined: 14/11/2006 14:22

#37 Re: Zmajevima poručujem...

Post by symbolstar »

Moja poruka:

Budite fer i izadjite i recite koji se kurac desava...Toliko...
Objektivni navijac
Posts: 1907
Joined: 07/06/2013 17:34

#38 Re: Zmajevima poručujem...

Post by Objektivni navijac »

Mojne na tonbe :D
I bolje jedna topla piva,nego tri hladne :D
hillbill
Posts: 1020
Joined: 05/06/2010 20:09

#39 Re: Zmajevima poručujem...

Post by hillbill »

susic i spahic.........napolje...............dzeko.......pod istragu
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#40 Re: Zmajevima poručujem...

Post by Max Bunker »

Ponosan na reprezentaciju i hvala im na svemu :bih:

Spahić mora van reprezentacije a Džeko na jedan disciplinski razgovor.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#41 Re: Zmajevima poručujem...

Post by P308 »

cpu_fan wrote:
HomeSweetHome wrote:Pa zar nije dovoljno pljuvaonica?
Procitajte naslov teme jos jednom, majka mu stara!
Pa šaljemo im poruku !
:lol:
User avatar
lua
Posts: 3796
Joined: 25/10/2009 22:31
Location: Saraj'vo

#42 Re: Zmajevima poručujem...

Post by lua »

Džeko,

Ona rečenica da nijedan navijač nije pobjedu protiv Nigerije želio više od tebe je praaaavo šupačka. To jest cijeli status ti je seljački i šupački. Imam još par levata poput tebe na fejsu, koji nisu poznati fudbaleri, ali imaju glavu punu govana i misle da će na fejsbuku nekome "uvaliti" kad napišu koju "mudru" riječ.

Ja znam igrače koji ni nemaju fb profil, nit' twitter, nit' i koji qrac (Xavi, recimo), a ljudi su osvojili sve.

Manje seri, više igraj.
Il' bar ujedaj ljude, mater mu jebem, ali prestani se praviti gospodin. Na vrh si mi glave.

Ja da sam POD DOZOM ušla na teren protiv Nigerije dala bih bar jedan gol. Il' bih išamarala onog novozelandskog čmarčinu. Ili bih k'o Begović iznosila one budale s terena. Puno face praviš, puno se kurčiš i k tome si JEDINI igrač na bijelom svijetu koji ima takav manjak intelekta da se raspravlja sa fanovima po internetu.

I da, ono što si Pjaniću u šesnaestercu Irana OTEO loptu, a čovjek je imao 100% šansu, govori samo kakav si ti kompleks na dvije noge.

Neka tebe u repki, neka i ljudi koji te glorificiraju, ali molim te prestani se srati po glavama ljudi koji su ovo toliko dugo čekali i koji su i prije tebe gledali reprezentaciju, jer je ista i prije tebe postojala.
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#43 Re: Zmajevima poručujem...

Post by leo karan »

Nisu svi zmajevi Zmajevi.

Pjaniću, Vedi, Luliću, Begoviću, Bešiću, Mujdži, Medunjaninu, Salihoviću, Kolašincu, Izetu, Bičakčiću. Veliko HVALA.
Momci svaka čast
Volim vas
:bih:
User avatar
sharafce
Posts: 1110
Joined: 09/02/2011 08:43

#44 Re: Zmajevima poručujem...

Post by sharafce »

leo karan wrote:Vidi se da zene imaju 8% manji mozak nego muskarci




Nisam ja to rekao, odmah da se ogradim. Naucno dokazano
Na osnovu čega si ovo napisao! Da imaš tih 8% više znao bi ubaciti i koji argument u svoju besmislenu konstataciju....a, ovako-tješi se :D
User avatar
sharafce
Posts: 1110
Joined: 09/02/2011 08:43

#45 Re: Zmajevima poručujem...

Post by sharafce »

Malo je reći da su pojedini komentari patetični.
Šta mogu 100% tvrditi je da je 1 000 000 puta više raje realno i zna da je ovo veliki uspjeh naših reprezentativaca i da su uz njih, ali eto, ne dangube na forumu liječeći svoje frustracije.
User avatar
lua
Posts: 3796
Joined: 25/10/2009 22:31
Location: Saraj'vo

#46 Re: Zmajevima poručujem...

Post by lua »

sharafce wrote:Malo je reći da su pojedini komentari patetični.
Šta mogu 100% tvrditi je da je 1 000 000 puta više raje realno i zna da je ovo veliki uspjeh naših reprezentativaca i da su uz njih, ali eto, ne dangube na forumu liječeći svoje frustracije.
Otkad ti pratiš reprezentaciju?
User avatar
HomeSweetHome
Posts: 1456
Joined: 27/10/2010 12:35

#47 Re: Zmajevima poručujem...

Post by HomeSweetHome »

Kakve to veze ima?
User avatar
lua
Posts: 3796
Joined: 25/10/2009 22:31
Location: Saraj'vo

#48 Re: Zmajevima poručujem...

Post by lua »

Ima veze. Kad može s visine tuđe postove ocjenjivati po patetičnosti pitam se otkad dama prati reprezentaciju i zna li ista bez google pretraživača ko je recimo Zlatan Muslimović?
User avatar
madtv
Posts: 4562
Joined: 11/04/2009 00:31
Location: cvajta

#49 Re: Zmajevima poručujem...

Post by madtv »

...ako niti dnao...


:mrgreen:
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#50 Re: Zmajevima poručujem...

Post by dinooh »

Je li neko bio na aerodromu. Imao je sta vidjjeti i kome poruciti aplauze...
Evo koji su stigli na aerodrom: Edin Džeko, Avdija Vršajević, Edin Višća, Toni Šunjić, Asmir Avdukić i Senijad Ibričić.
Od 22 igraca njih 6 se pojavi samo. Eto koliko cijene navijace na aerodromu...
Post Reply