Izet Hajrović

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Šunj
Posts: 1621
Joined: 13/02/2010 04:02
Location: American Samoa

#801 Re: Izet Hajrović

Post by Šunj »

Izet tek treba da se dokaze u Bundesligi, koja je puno jaca nego Svicarska i Turska liga, a Weder uopste nije losa ekipa, mada su zadnjih nekoliko godina u krizi.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#802 Re: Izet Hajrović

Post by Tito_i_Partija »

Ne mogu da vjerujem da je ovako nesto izjavio. Kao prvo to je uopste netacno, jer igrati u Bundesligi i igrati u Turskoj sudzuk-ligi je totalno neuporedivo, bez obzira na klubove.

Kao drugo, koji ti je kurac Izete? Pa ti do neki dan kuk'o kako ti turci ne placaju platu, svaku utakmicu si bio na klupi, a Werder utrosio i para i vremena na zalbe i kojekakve procedure da te dovede, a ti ovako. Korak unazad, jel?

Tobejarabi, zar se moze bit' ovakav levat.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25647
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#803 Re: Izet Hajrović

Post by BHF_Manijak »

zlajapravaraja wrote:Bas je ispao simpatican u tom intervjuu :wink: , a BILD ga je pohvalio za iskrenost i naposlijetku se slozio s njim :wink:

Tako da mozete da ohanete :wink:
Jah, bas je simpaticno za navijaca kluba kad mu igrac, koji nema ni 10 zvanicnih sekundi odigranih u klubu, kaze za tim da je korak unazad sto je kod njih pres'o!
Meni da neko za Zelju tako kaze, jebo bi mu mater, a siguran sam da i 90% navijaca Werdera slicno razmislja. :wink:

Nepromisljeno totalno!
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#804 Re: Izet Hajrović

Post by Partijaner »

Izo je prevazisao i Susica. :mrgreen:
Tyke
Posts: 2599
Joined: 23/02/2012 05:44

#805 Re: Izet Hajrović

Post by Tyke »

Ne vidim ga na terenu protiv Celzija, vjerovatno na klupi cupka se.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#806 Re: Izet Hajrović

Post by strong69 »

zlajapravaraja wrote:Bas je ispao simpatican u tom intervjuu :wink: , a BILD ga je pohvalio za iskrenost i naposlijetku se slozio s njim :wink:

Tako da mozete da ohanete :wink:
BILD-u ovo moze biti simpaticno, sto ne bi bilo? Ali navijacima Werdera sigurno nije. Sta god da je mislio ovom recenicom pogrijesio je. Ne pokazuje se tako postovanje prema ekipi u kojoj igras i koja te placa.
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#807 Re: Izet Hajrović

Post by OldMayor »

Izet je slab na rijecima. Pogledajte intervjue koje je davao nasim medijima, ne zna se bas izraziti, malo je postidan. Meni izgleda kao rega lik, iskren, jednostavan tako da sigurno nista lose nije mislio.

Koji jezik Izetu maternji?

Isto kao sto je usutkao nase navijace onim golom, tako ce i Werderove, ako su mu uopste zamjerili. ;-)
palermo
Posts: 22291
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#808 Re: Izet Hajrović

Post by palermo »

OldMayor wrote:Izet je slab na rijecima. Pogledajte intervjue koje je davao nasim medijima, ne zna se bas izraziti, malo je postidan. Meni izgleda kao rega lik, iskren, jednostavan tako da sigurno nista lose nije mislio.

Koji jezik Izetu maternji?

Isto kao sto je usutkao nase navijace onim golom, tako ce i Werderove, ako su mu uopste zamjerili. ;-)
Nadajmo se. Mada ja mislim da smo mi malo prerano otpisali Vedu na račun Izeta. Al eto....
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#809 Re: Izet Hajrović

Post by burekodsira »

KvaziExpert wrote:kad se sjetim kako se pogubio na "dođi čika senadu" :lol: :lol: :lol:
deder ispricaj
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#810 Re: Izet Hajrović

Post by Tito_i_Partija »

OldMayor wrote:Izet je slab na rijecima. Pogledajte intervjue koje je davao nasim medijima, ne zna se bas izraziti, malo je postidan. Meni izgleda kao rega lik, iskren, jednostavan tako da sigurno nista lose nije mislio.
Biti iskren je jedno, ali bubnut' onako nesto u javnosti je drugo. Pa jebem mu vraga, nije ti prvi profesionalni klub u karijeri, niti ti je prvi intervju koji dajes. Ako on ne konta da bas u ovom periodu navijaci hoce da cuju i vide sve od njihovih novih pojacanja, da vide dobru igru i cuju lijepe stvari...nece vala nikad skontat'.

To je isto k'o kad ides sa novom trebom kroz grad, pa vas raja zaustavi i pita kako se slazete, a ti kazes: "ma eto, ljepsa je bila ona bivsa, al' dobro je samo da imam sta fatat'." :D
User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#811 Re: Izet Hajrović

Post by Edin H. »

Neka ih je Izet spustio na zemlju i objasnio ko su i sta su :izet:
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#812 Re: Izet Hajrović

Post by zlajapravaraja »

Ama, skroz bezazlen clanak... :roll:

A Svabe nisu toliki kompleksasi ili fanatici da ih takva izjava izbaci iz kolosijeka ko nasu stoku :skoljka:

Otidji na Werderov stadion i upitaj prvih 1000 navijaca koje sretnes za ovu izjavu, i odgovor ce biti "pa sta je pogresno rekao...?" :lol:

ccc
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#813 Re: Izet Hajrović

Post by cindrlimindrli »

Ako ga budu napadali vazda moze reci kako bas i ne zna njemacki najbolje, pogresno se izrazio. :D
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#814 Re: Izet Hajrović

Post by zlajapravaraja »

cindrlimindrli wrote:Ako ga budu napadali vazda moze reci kako bas i ne zna njemacki najbolje, pogresno se izrazio. :D
Moze li...?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44881
Joined: 29/12/2005 01:20

#815 Re: Izet Hajrović

Post by jeza u ledja »

Pa Švajcerdojč. :D
User avatar
Kal El
Posts: 6247
Joined: 07/04/2013 21:49

#816 Re: Izet Hajrović

Post by Kal El »

Je li jučer ušao u igru?
User avatar
Kal El
Posts: 6247
Joined: 07/04/2013 21:49

#817 Re: Izet Hajrović

Post by Kal El »

Gledao sam prvo i malo drugog poluvremena,kakav je bio?
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25647
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#818 Re: Izet Hajrović

Post by BHF_Manijak »

I? Kako prodje?
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#819 Re: Izet Hajrović

Post by zlajapravaraja »

15. Min.: Und wieder Werder! Steilpass auf Hajrovic, der durch ist und sich das Leder an Ron-Robert Zieler vorbeilegt. Doch Werders Nummer 14 stand zuvor im Abseits.

22. Min.: Schöner Versuch von Hajrovic. Nach einem öffnenden Pass von Petersen schließt der Bosnier aus 16 Metern ab und versucht es mit einem Schlenzer. Zieler ist auf dem Posten und entschärft den Ball.

Hajrovic (72. Akpala)

0:1 Sobiech (75.), 0:2 Kiyotake (85.)


P.S.
google.ba > Werder :wink:
mega_mashcine
Posts: 1403
Joined: 01/05/2013 12:21

#820 Re: Izet Hajrović

Post by mega_mashcine »

Zabi ga Hajrovic u kupu. :izet: :bih:
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#821 Re: Izet Hajrović

Post by zlajapravaraja »

User avatar
jazzer
Posts: 7152
Joined: 20/12/2004 14:44

#822 Re: Izet Hajrović

Post by jazzer »

Ode co'ek
Izet Hajrović, igrač Werdera iz Bremena i reprezentacije Bosne i Hercegovine dao je veliki doprinos u plasmanu na Svjetsko prvenstvo u Brazilu fenomenalnim pogotkom u Slovačkoj, odlučio je da više ne nastupa za državnu selekciju, javlja "Avazov Sport".

Naime, prije utakmice protiv Belgije u Zenici Izet Hajrović je svojim najbližim saopćio da je nezadovoljan statusom u reprezentaciji i odlučio da se oprosti od dresa Bosne i Hercegovine, prenosi "Avazov Sport".
- See more at: http://www.avaz.ba/clanak/140475/izet-h ... SFzHP.dpuf
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#823 Re: Izet Hajrović

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

jazzer wrote:Ode co'ek
Izet Hajrović, igrač Werdera iz Bremena i reprezentacije Bosne i Hercegovine dao je veliki doprinos u plasmanu na Svjetsko prvenstvo u Brazilu fenomenalnim pogotkom u Slovačkoj, odlučio je da više ne nastupa za državnu selekciju, javlja "Avazov Sport".

Naime, prije utakmice protiv Belgije u Zenici Izet Hajrović je svojim najbližim saopćio da je nezadovoljan statusom u reprezentaciji i odlučio da se oprosti od dresa Bosne i Hercegovine, prenosi "Avazov Sport".
- See more at: http://www.avaz.ba/clanak/140475/izet-h ... SFzHP.dpuf
Pa naravno. Kada se TSS forsira u prvih 11, a igrom to objektivno nije zaslužio, postavlja se pitanje zašto ne bi mogao Hajrović koji je onim golom omogućio prolazak reprezentacije. Žao mi ga pravo jer mislim da može još dosta toga dati za repku.
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#824 Re: Izet Hajrović

Post by karanana »

ako je istina i meni je zao.
sta nepotizam uradi reprezentaciji, narusi i njen kvalitet i atmosferu i postavku igre jer se sve vrti oko jedne osobe. nevjerovatno da se ovo dozvoljava.
symbolstar
Posts: 203
Joined: 14/11/2006 14:22

#825 Re: Izet Hajrović

Post by symbolstar »

Ako je istina, razumijem ga. Nadam se da ce se vratiti kad selektor bude neko ko ce ga znati cijeniti...
Post Reply