Premijer Liga BiH 2013/2014

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

LSD

#13426 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by LSD » 27/04/2014 01:51

Picajzla wrote:
todd_smith wrote:
LSD wrote: a da je Željo (ne do Bog) danas bio umjesto Zrinjskog i na ovakav nacin dobio utakmicu - kmečali bi 3 dana ovdje - barem 3, ako ne i više....proklinjali bi, išli bi po pamet kod onog pacijenta Malte, pricalo bi se o SIPI, kožnim torbama, tatomitetu, grobarima bh fudbala, tažila bi se pravda kod UEFE, Dino bi objavio novi rat Savezu, nova saopštenja itd...a sad se kurvanjski šuti i ne talasa

koja patetika i licemjernost...samo vas pratim ;-)
A ovog si golmana zaboravio misu?

https://www.youtube.com/watch?v=hM_UHcEzfGU
:lol: :lol: :lol: ofirnog golmana
kleberaš se prošlogodišnjim utakmicama (zato što je Željo bio u pitanju), davno prošlo vrijeme.... a nije ti smiješna današnja blamaža sa Otoke, taze ofiraža (možda zato što je i golman ex tarpi)...to je kao normala, ha

mentalitet pitara :zid:

todd_smith

#13427 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by todd_smith » 27/04/2014 01:53

Gdje se reklo da je ok?

Pricas o ofirazi i golmanima a kada ti se pokaze nesto sto tebi ne pase onda je "aa sto o tome pricas, to je bilo proslo"

Picajzla
Location: U svijetu nepravde - http://i62.tinypic.com/ri6jht.png

#13428 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by Picajzla » 27/04/2014 01:59

LSD wrote:
Picajzla wrote:

:lol: :lol: :lol: ofirnog golmana
kleberaš se prošlogodišnjim utakmicama (zato što je Željo bio u pitanju), davno prošlo vrijeme.... a nije ti smiješna današnja blamaža sa Otoke, taze ofiraža (možda zato što je i golman ex tarpi)...to je kao normala, ha

mentalitet pitara :zid:
Prije ce biti da je mentalitet manijaka da vidi trn u tuđem oku a ne vidi balvan u svom.
Pa znaci ako je Zeljo namjstio utakmicu sa Leotarom prosle godine onda je to uredu :lol: :lol: :lol: a to isto tako onda znaci da ce ovo danas ofirno namjestanje od strane Olimpica biti uredu ali tek sljedece godine :lol: :lol: :lol:
Boga ti poljubim koja logika, koja dosljednost, koje licemjerstvo :lol: :lol: :lol:

MHAB

#13429 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by MHAB » 27/04/2014 02:07

#I ove godine Zrinjski je prvi kandidat, Siroki i Zeljo drugi a vi niste uopste kandidati i cemu onda prica navijaca kluba koji je pokupovao vise igraca nego kompletna Premier liga a nema ga ni u kombinacijama za prvaka.#

Kasno je sada (mislim 02:00 h pa se jedva piše) za neke detaljne analize, ali svi navijači Željezničara spominju kako je FKS pokupovalo sve živo, a ništa nije osvojilo. Samo par činjenica da ovu konstataciju malo detaljnije sagledamo:

1. FKS preuzeo Tan početkom decembra 2013. godine nakon završetka jesenjeg dijela i od tada klub ima para. Do
dolaska Tana kuburilo se u FKS sa finansijama kao i kod većine da ne kažim svih klubova u Premijer ligi BiH. Dakle,
Tan je u klubu manje od pet mjeseci.
2. Ostalo je još 11. kola za skraćeni proljetni dio, i FKS zaostajalo 2. boda u odnosu na Željezničar.
3. Imalo neuporedivo teži raspored i jednu utakmicu više u preostaliom djelu proljetne sezone u gostima. Bez utakmice
sa Leotarom u skraćenom proljetnom dijelu, a sa kojim su svi ostali konkurenti imali utakmicu.
4. Nakon odigranih devet kola od kojih 5. na gostovanjima FKS osvojilo jedan bod više od Željezničara u ovom
skraćenom proljetnom dijelu.
5. FKS izbacio Željezničar iz Kupa BiH.
6. FKS finalista kupa i ima šansu da osvoji jedan trofej ove sezone.
7. Osnovalo Akademiju kakvu nema niti jedan klub u BiH.
8. Deblokiralo sve račune i izmirilo sve dospjele obaveze i bez problema dobilo licencu.
9. Redovno isplaćuje plate i plaća sve doprinose svim zaposlenim uključujući i igrače.
10. Ima daleko najbolji marketing u BiH koji uključuje sve potrebne elemente kao u normalnim zemljama u Europi.
11. Ima generalnog sponzora koji daje pristojan novac.
12. Da je Željezničar glavni kandidat za titulu (kao što nije) derbi bi odlučivao ko će biti prvak. Ovako su oba
kluba ispala iz borbe za titulu.

FKS je realno titulu izgubilo u produženom jesenjem dijelu prvenstva kada je posijalo 10. bodova na AFH- Koševu kao domaćin, iako je zbog kikseva konkurenata postojala šansa da se i u ovako skraćenom proljetnom dijelu to nadoknadi i osvoji titula. Na našu nesreću vlastitim greškama smo ispali iz trke za titulu. Osvajanjem Kupa bi se sezona mogla proglasiti uspješnom bez obzira što ove sezone nema titule. Dakle, nije to baš sve tako kako navijači Željezničara pišu...

Artest

#13430 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by Artest » 27/04/2014 02:21

Hamzic je jedan simpatican momak... za olesit.

Butmiran

#13431 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by Butmiran » 27/04/2014 02:28

@MHAB :thumbup:

mrzim zeljeznicar

#13432 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by mrzim zeljeznicar » 27/04/2014 03:35

Pozdrav za sve Horde koje su danas bodrile nas voljeni klub kako samo mi to znamo,a ovi derbi navijaci uzivajte u prenosu uz Moja TV i BHRT servise,dok neki ne mogu zaspati od prehlade koju smo "fasovali" ali nema veze izdrzat cemo mi to :-)

Velez,sta reci...koju poruku poslati,kome??? VELEZU ILI zelji !!!
Svaka cast sto niste dozvolili,da rusite nas fudbal(kakav-takav)nas je,da vas drugi uvlace u mutne radnje namjestanja,ucjenjuju na razne nacine...jer vi ste VELEZ-brend a ne neki Leotar i druge glupe ekipe.

Olimpik,klub bez navijaca(umjetni klub),od srca sve najgore.FUJJJJ KLUB.

A mali plavi strumfovi spremite se svi jer mi dolazimo u vas sugavi dom da vam unistimo snove00 za kraj.

Kup,kup,kup je nas

00

kucniljubimac

#13433 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by kucniljubimac » 27/04/2014 03:42

Možda je kup vaš.Al' vala i bobe su tvoje, dignut' ćemo ti bistu jer si pokis'o danas.

Objektivni navijac

#13434 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by Objektivni navijac » 27/04/2014 09:03

wannabe_ultra wrote:Cinjenica je da za navijace zeljeznicara utakmice sa drugim timom celika, raspalim leotarom I namjestena protiv olimpica digle samopouzdanje, ali cim dodje neka ekipa koja imalo zna ili hoce kao sto je mladost, velez ili listica tanko je to.

danas zeljinu djeca rasturila velezova djeca, ima tamo potencijala za nas :D
Ovaj Jankovic bi nam se pravo uklopio :D :D

strong69

#13435 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by strong69 » 27/04/2014 09:19

hrasno38 wrote:Pa dobro kao da je ovo nesto novo kod nas. Izgleda kao da je Hamzic 100% pustio ali opet pod kojem se pljusku igrala utakmica moguce i da nije. Uopste je nebitno i bezveze pricati bez dokaza. Uvijek pred kraj ima cudnih rezultata ali nikad niko nije nista materijalno dokazao pa samim tim sve je regularno.
Jedno mi nije jasno cemu tolika radost navijaca Sarajeva a jos manje jasno ubjedjenje da ce sigurno uzeti Kup te Zelju na Grbavici. U ovom trenutku nemate jos uvijek nista niti kup a Zelji gledate u guzove pa prema tome ne znam cemu toliko veselje. Medjutim kad skontam da je vama jedina radost u zadnjih 7 godina poneki rijetki Zeljin neuspjeh onda mi je sve jasno a pogotovo mi je jasno dokle je dosao FK Sarajevo i njegovi navijaci. 7 godina bez ikakvog trofeja je period koji je zabrinuo i minstarstva obrazovanja pa su osnovnu skolu pomjerili na 9 godina da djeca ne bi izasla iz osnovne skole a da se ne poraduju makar jednom trofeju FK Sarajeva. I vama je najveci fokus na Zelji koji se ubio titulama u tih istih zadnjih 7 godina. I ove godine Zrinjski je prvi kandidat, Siroki i Zeljo drugi a vi niste uopste kandidati i cemu onda prica navijaca kluba koji je pokupovao vise igraca nego kompletna Premier liga a nema ga ni u kombinacijama za prvaka. Zeljo i ovakav kakav je sa igrackim kadrom jos uvijek teoretski moze biti prvak. Doduse mozete i vi ali da sva tri tima izgube sve utakmice do kraja:) Velez je danas odrzao lekciju fudbala Zelji i meni ce biti drago ako sljedecu sezonu budemo imali i jakog Veleza, vratit ce se i Sloboda koja ima i te kakvu fudbalsku tradiciju i liga ce nam biti jaka tek kad svako bude mogao dobiti svakoga bez pobuda da je utakmica potencijalno namjestena. A draga mi je pobjeda Veleza i iz razloga sto je masa navijaca naravno Sarajeva vec unaprijed pisala da je utakmica namjestena. I meni nije krivo neka bude sampion onaj koji bude najbolji samo sto ce svi morati jos dobro dobro da oderu guzove da stignu Zeljine uspjehe i titule. U svakom slucaju sramota je za tako veliki klub kao sto je Sarajevo da igra sa 10 stranaca i opet nista dok jadna djeca iz pomladka vrijedno treniraju i izgleda imat ce sansu da zaigraju samo ako nekome masno plate. Nije vama problem Zeljo vi ste sami sebi vec godinama najveci problem.
I da sto se tice Videotona to je najveci uspjeh BH fudbala ikada i jedan od najvecih uspjeha YU fudbala samo sto je opet u glavnoj ulozi bio Zeljo a ne Sarajevo.
I ovo nas opet u zacaranom krugu, ni tamo ni ovamo... Na putu prema Sarajevu i Sarajlijama. O svojima nema smisla da pisem. Vecina prica o namjestanjima je dosadila i Bogu i narodu i skoro da ne citam to vise. Kao scena iz Nadrealista kada dolaze kupiti otrov zbog susjednog sela pa na konstataciju da im komsije unistise sve i pobise ih Pero Atropin (vlasnik radne) odgovara "A sto ste vi njima khm khm".

Haj opet kontam, bilo je i bice toga. Takav navijac i treba biti.

Ali kad procitam ovako "dubokouman post" o hrabroj i junackoj Zeljinoj ekipi, koja vijekovima pronosi slavu ali je u tome sputavaju i ne daju joj da se izdigne, o hrabrim momcima iz sarajevskih ulica koji bez pare u dzepu i bez plate igraju za Zelju a opet im bogati komsija kaska za ledjima, o Zeljeznicaru koji ima titula kao Celtic i Rangers skupa, o nedostiznim Zeljinim titulama za koje ce trebati 100 godina da ih Sarajevo stigne, o polufinalu KES-a koje je vece od svakog finala... Filozofija i mitologija su temelji ovakvog razmisljanja bez ijednog konkretnog argumenta.

Arteta

#13436 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by Arteta » 27/04/2014 09:20

Objektivni navijac wrote:
wannabe_ultra wrote:Cinjenica je da za navijace zeljeznicara utakmice sa drugim timom celika, raspalim leotarom I namjestena protiv olimpica digle samopouzdanje, ali cim dodje neka ekipa koja imalo zna ili hoce kao sto je mladost, velez ili listica tanko je to.

danas zeljinu djeca rasturila velezova djeca, ima tamo potencijala za nas :D
Ovaj Jankovic bi nam se pravo uklopio :D :D
Igra na istoj poziciji kao i Stojcev.

Red Wolf

#13437 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by Red Wolf » 27/04/2014 10:26

Vratise me iz izgnanstva,zbog neposluha,uglavnom zelim da cestitam igracima i navijacima VELEZA na muskoj igri i zasluzenoj pobjedi nad mr nad komsijama,pozdrav za Mostar :-D

dino84

#13438 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by dino84 » 27/04/2014 10:49

Jos se jadan blamiras sa tom slikom na avataru???Zeljo kupio protiv Olimpika?HAHHAHHAHAHHAH,hajde sjedi i oguli jabuku,prije bi nam prodala ona garnitura FK Torpeda iz 1946 koja nam je uzela pola tima nego Nijaz Gracic.Nema me oko 3 hefte na forumu ali stanje uma identicno.

Ima li velikog borca protiv korupcije i namjestanja Dine Selimovica da se oglasi povodom lakridje na Otoci?Nesto ga ne cujem na ovim portalima,mozda je u Engleskoj i drhti hoce li Vincent Tan sa svojom preobojenom igrackom ispasti iz Premier lige pa otisao da pruzi podrsku i ostavio Abdulaha velikog lingvistu i gramaticara na milost i nemilost nasim novinarima.

Ulozili ste para ko blata,para ko blata dali i na premiranje protivnika,vrbovali nase igrace,podvaljivali price o namjestanju,napeli se ko zabe da uzmete titulu i opet ste popusili ali vam je bar drago sto je necemo uzeti ni mi.Eto bar malo pitarske radosti ove sezone,veliki Zeljeznicar nakon punih 5 godina konacno zavrsava sezonu bez ijednog trofeja.

Doduse ne znate da igramo jedno godinu dana bez oba beka,pola odbrane i vezne linije sto bi vama donijelo vjerovatno plasman oko 8 mjesta dok smo mi bili u borbi za titulu sve do ovog kola.ALi helem nejse,samo polako.Obit ce vam se od glavu sve sto ste radili ove sezone,a nakon one patnje sa Mladosti i ovog poraza u Vrapcicima volio bih da svako prvenstvo zavrsimo u narednih 10 godina jer ste toliko lazi nabacili posljednjih godina i toliko ste istraumirani da se jos pitate je li nas Velez fakat pobijedio ili je ovo samo prividjenje.

shbc

#13439 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by shbc » 27/04/2014 10:56

LSD wrote:BHF manijak, znaš šta....nikad mi manijaci necemo doci pameti, yebe nas taj neki merhamet i glupo rezonovanje.

kad je Velež bio u drugoj ligi i dolazio u Kupu, manijaci su se solidarisali sa njima, davali nenormalnu podršku njima (znaš ti to sve vrlo dobro), pjavali im "ja pogođen nisam" i podrška veležu, prije toga neko mjenjanje šalova sa njima kod juga, docek na Grbavici kakav nikom nikad nije bio...sramota koliko smo naivni :oops: :shock: ....ti sa njima fino, a on tebe dole hercegovackim kamenom u vugla svaki put, ponižavaju te na onim skelama sa cenerom koliko košta karta za ono smece, otvoreno ovdje pozivaju Ultrase da zajednicki napadaju željovce (ako treba naci cu i te postove), mucki lažu i potvaraju da smo skandirali zrinjskom na Grbavici :shock: i slicne gadosti

evo i danas su pokazali svoje lice sa onim oduševljenim skandiranjem Bice Željo kar.nu šampion :shock: i sreći što ce im komšije uzeti titulu....e pa valjda znaš da te zmija ne smije dva put ujesti

I svaka cast braći za današnje navijanje u vrapčićima na onom klipu :thumbup: :thumbup:
Samo si zaboravio jedan jako bitan detalj koji se desio poslije mijenjanja salova i prije kamenjanja. Dosli ljudi u Sarajevo na jedan od onih turnira u malom fudbalu, vjerujuci da imaju dobre odnose i sa vama i sa nama. A onda iz cista mira ih vi napadate na Drveniji.

I onda ste vi nevinascad naivna. :run:

Izlija

#13440 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by Izlija » 27/04/2014 11:01

Kme, kme, kme. Kmečite svi, i jedni i drugi i treći a bogami i ostali sram vas bilo. Umjesto da se kao navijači udružite i budete fin dio mehanizma naše lige vi svoj mozak zamjenjujete tuđim. Djeco draga ovi "predstavnici" naših klubova zajedno sve dogovaraju a vi se ovdje za njih svađate. :run:

hrasno38

#13441 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by hrasno38 » 27/04/2014 11:08

north wrote:
hrasno38 wrote:Pa dobro kao da je ovo nesto novo kod nas. Izgleda kao da je Hamzic 100% pustio ali opet pod kojem se pljusku igrala utakmica moguce i da nije. Uopste je nebitno i bezveze pricati bez dokaza. Uvijek pred kraj ima cudnih rezultata ali nikad niko nije nista materijalno dokazao pa samim tim sve je regularno.
Jedno mi nije jasno cemu tolika radost navijaca Sarajeva a jos manje jasno ubjedjenje da ce sigurno uzeti Kup te Zelju na Grbavici. U ovom trenutku nemate jos uvijek nista niti kup a Zelji gledate u guzove pa prema tome ne znam cemu toliko veselje. Medjutim kad skontam da je vama jedina radost u zadnjih 7 godina poneki rijetki Zeljin neuspjeh onda mi je sve jasno a pogotovo mi je jasno dokle je dosao FK Sarajevo i njegovi navijaci. 7 godina bez ikakvog trofeja je period koji je zabrinuo i minstarstva obrazovanja pa su osnovnu skolu pomjerili na 9 godina da djeca ne bi izasla iz osnovne skole a da se ne poraduju makar jednom trofeju FK Sarajeva. I vama je najveci fokus na Zelji koji se ubio titulama u tih istih zadnjih 7 godina. I ove godine Zrinjski je prvi kandidat, Siroki i Zeljo drugi a vi niste uopste kandidati i cemu onda prica navijaca kluba koji je pokupovao vise igraca nego kompletna Premier liga a nema ga ni u kombinacijama za prvaka. Zeljo i ovakav kakav je sa igrackim kadrom jos uvijek teoretski moze biti prvak. Doduse mozete i vi ali da sva tri tima izgube sve utakmice do kraja:) Velez je danas odrzao lekciju fudbala Zelji i meni ce biti drago ako sljedecu sezonu budemo imali i jakog Veleza, vratit ce se i Sloboda koja ima i te kakvu fudbalsku tradiciju i liga ce nam biti jaka tek kad svako bude mogao dobiti svakoga bez pobuda da je utakmica potencijalno namjestena. A draga mi je pobjeda Veleza i iz razloga sto je masa navijaca naravno Sarajeva vec unaprijed pisala da je utakmica namjestena. I meni nije krivo neka bude sampion onaj koji bude najbolji samo sto ce svi morati jos dobro dobro da oderu guzove da stignu Zeljine uspjehe i titule. U svakom slucaju sramota je za tako veliki klub kao sto je Sarajevo da igra sa 10 stranaca i opet nista dok jadna djeca iz pomladka vrijedno treniraju i izgleda imat ce sansu da zaigraju samo ako nekome masno plate. Nije vama problem Zeljo vi ste sami sebi vec godinama najveci problem.
I da sto se tice Videotona to je najveci uspjeh BH fudbala ikada i jedan od najvecih uspjeha YU fudbala samo sto je opet u glavnoj ulozi bio Zeljo a ne Sarajevo.
Auuu, samo sam ovo izdvojio..kako pojednostavljeno gledanje samo sa jedne strane ugla i onako kako nekome odgovara.....opet priča milioni, stranci a junačka Željina djeca to pobjeđuju...ko partizanska ekadrila je l de, kad ono dva partizanska aviona sruše osamdeset švapskih...pa jebemu mu miša, do kada treba crtati, da te pare i ti stranci nisu tu pet ili deset godina pa da je sramota što se ništa nije napravilo..ako se već podcrtavaju pare i stranci kao neki šuk, onda da vidimo od kada otkucava taksimetar, pa sve se to desilo prije svega prije tri-četiri mjeseca i normalno je da ne može da u prvoj i to ne čak sezoni, ne čak ni u polusezoni, nego 11 kola do kraja sve bude cakum.pakum i da se odmah sve prekucava pri čemu ti stranci nisu ni skontali šta ih ovdje čeka....o blamu možemo pričati, ako se pare i dalje budu upumpavale i ako stranci budu dolazili, a trofeja ne bude u narednih sezonu-dvije...odnosno ne dvije, nego već slijedeću...

a za tu junačku djecu sa Grbavice, fino je napisano na portalu radiosarajevo, sad ste malo odlučil baciti kurs na omladince kad se nema s čim dovesti nešto sa strane, što to nije bila politika kad je Željo za Sarajevo bio svemir u finansijama, tad nije bio problem dovoditi igrače iz drugih klubova i tada tadašnjem treneru nisu smetale psovke sa tribina da se povuče, a gle čuda odjednom to posate i to baš onda kad se odlučio da se promijeni politika i kad je budžet nikas gori.... i još dodajmo da ta nevina željina djeca koja igraju samo srcem pobjeđuju bahate milionere koji ne znaju šta to znači, ne znam samo kad su to dobili i koje godine :-)
Ne kaze se dzaba pametnom jednom dosta sto se u tvom slucaju tesko moze primjeniti. Ovo sto si podvukao se odnosilo na podmladak PK Sarajevo iz kojeg niste izbacili postenog igraca od kada je svijeta i vijeka a da ne govorim o igranju za vas prvi tim.

internazionale

#13442 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by internazionale » 27/04/2014 11:12

arshavin wrote:Manijaci se zalazu za mir i toleranciju unutar Bosnjackih kadrova u cilju napretka bosanskog fudbala.Tako je njihovom logikom Velez danas trebo da im prepusti tri boda sa razlogom da nacionalisticki Zrinjski ne bude prvak,jer ipak on nije probosanski orijentisan klub.

Kada je Zeljeznciar trebo da dobije "srpski" Leotar i ostavi "bosansku" Slobodu onda nacela morala bila u drugom planu.
Dvolicni navijaci Zeljeznicara
.
ovo cu uokviriti
nije ni cudo sto im je na tribinama ostalo jos koja stotina gledalaca
ovakvih kako ih arshavin opisa

Hedg

#13443 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by Hedg » 27/04/2014 11:16

jug je njihova strana po islamu odabrana :lol:

Red Wolf

#13444 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by Red Wolf » 27/04/2014 11:20

Pricati o moralu sa kospama je bez predmetno,nek se pogledaju u ogledalo i neka kazu sami sebi kako su dosli do gotovo svih trofeja u prethodnim godinama,a provjerite sta vam je radio vas sef.dan pred utakmicu na treningu veleza,ko kome djeli moralne lekcije,SARAJEVO-VELEZ,prijateljstvo ne prodajemo nizasta,vi ste navukli dusmana kao malo ko,sto ste zakuhali sada kusajte

Ali_G

#13445 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by Ali_G » 27/04/2014 11:22

To Dino majstoreeeee.
Ti kako god ne mozes da ne pomenes Tana. Ja sta bi bilo da je koji put dos'o ovamo, da vas koji put spomene.
Zamolio bih te da nam kazes koliko smo to para skrsili i koga smo to premirali.
Dino S jeste valjao gluposti, ali nigdje nije izjavio nista oko namjestanja utakmica. Prica je bila da su se odjednom pojavili organi koji provjeravaju strance.
Ako grijesim, ispravi me.
S obzirom na taj sastav bez odbrane, veznog reda, napada ja predlazem da organizujete neku proslavu na kraju sezone. Nije malal stvar ovaj rezultat. Cestitam

Charuga
Globalni moderator

#13446 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by Charuga » 27/04/2014 12:14

Charuga wrote:Držite se sezone 2013/14
A vi i dalje o prethodnim sezonama. Treba svaki drugi dan da izgubim po par sati samo da brišem gluposti sa foruma? E nema više toga, sad samo Banovići pa se žalite Nailovoj majci ...

Isključen/a korisnik/ca iz razloga “kršenje pravila foruma, nepoptivanje upozorenja”
» wannabe_ultra
» shbc
» hrasno38
» internazionale
» Hedg
» Red Wolf
» Picajzla
» dino84

14 dana

salle_eh1986

#13447 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by salle_eh1986 » 27/04/2014 12:51

north wrote:
hrasno38 wrote:sramota je za tako veliki klub kao sto je Sarajevo da igra sa 10 stranaca i opet nista dok jadna djeca iz pomladka vrijedno treniraju i izgleda imat ce sansu da zaigraju samo ako nekome masno plate
Auuu, samo sam ovo izdvojio..kako pojednostavljeno gledanje samo sa jedne strane ugla i onako kako nekome odgovara.....opet priča milioni, stranci a junačka Željina djeca to pobjeđuju...
vjerujem da si pogrešno protumačio ovaj dio teksta
čovjek je mislio na vašu djecu iz podmadka koji su u svojim uzrastima među boljim u državi ali vrlo mali broj njih zaigra za prvi tim, dok sa druge strane (uzeću samo nas za primjer mada je i kod većine ostalih timova u ligi) isti ti omladinci se afirmišu u prvotimce svojih klubova...a da se ne lažemo nisu ništa oni (ovi naši) toliko bolji od vaših

EDIT: upravu sam bio, čovjek u nastavku i objasnio na šta je mislio :)

emigrazione

#13448 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by emigrazione » 27/04/2014 13:04

Ja ne znam odakle vam vise toliko volje da maslate i zavlacite sve redom sa tim nekakvim vasim omladincima, dajte molim vas ko boga nabrojite ih da vidimo ko je taj potencijal o kome mjesecima ovde raspredate...daje da konacno crno na bijelo napravimo paralelu izmedju zeljeznicara i bilo kojeg drugog kluba kada je u pitanju taj segment, hajde evo krenite prvo od FKS pa od Veleza, Zrinjskog, itd...dosta vise te mitomanije, Velezova djeca su vas jucer rastavila na proste faktore...

salle_eh1986

#13449 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by salle_eh1986 » 27/04/2014 13:09

emigrazione wrote:Ja ne znam odakle vam vise toliko volje da maslate i zavlacite sve redom sa tim nekakvim vasim omladincima, dajte molim vas ko boga nabrojite ih da vidimo ko je taj potencijal o kome mjesecima ovde raspredate...daje da konacno crno na bijelo napravimo paralelu izmedju zeljeznicara i bilo kojeg drugog kluba kada je u pitanju taj segment, hajde evo krenite prvo od FKS pa od Veleza, Zrinjskog, itd...dosta vise te mitomanije, Velezova djeca su vas jucer rastavila na proste faktore...
pa čim su ispred pretplaćenih zvijezda sa koševa potencijali su...taman da i ostanu na ovom nivou i ne napreduju više ni zeru opet smo ispred vas dok još ne potrošite koji miliončić
Last edited by salle_eh1986 on 27/04/2014 13:16, edited 1 time in total.

emigrazione

#13450 Re: Premijer Liga BiH 2013/2014

Post by emigrazione » 27/04/2014 13:15

VI u direktnom okršaju sa tim plaćenicima niste odigrali kako treba 20 min., Velezovi omladinci te vase uništili, omladinci Širokog i Zrinjskog se sprdali sa tim vasim...a i Slavijini su dokazali da nisu gori od tih vasih

Locked