Ervin Zukanovic

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#76 Re: Ervin Zukanovic

Post by Tomahawk11 »

Paul F. wrote:
Tomahawk11 wrote:Zukanovic je u pravu. Treba postaviti stvari kako stoje, bez nekih zakulisnih radnji. Nemoj me farbati, reci ne racunas na mene i da znam na cemu sam.
Ako je gledao tekmu onda vjerovatno i računa ali ne možeš na silu. Očigledno ga je Zuka zivkao i za pretpostaviti je da nije samo komplimenata bilo. Je li ga Bešić zivkao ? Mislim da nije. Zuka glupo postavlja stvari. Kao da je Safet socijalni radnik a on socijalni slučaj. Niđe veze. Što se tiče ove zadnje Zukine izjave, imam osjećaj da mu je neko zlonamjeran nešto "šapnuo" i iskoristio njegovu naivnost. Svaki ozbiljan menadžer vodi računa kako će se novi uklopiti sa ostalima. Navodno su i igrači nakon odlaska u USA bili za to da on ne dođe. I sad on javno spominje nekakvu agenciju preko koje je samo par igrača došlo. Niđe veze. Ponavljam, mislim da je neko zlonamjeran iskoristio njegovu naivnost.
Mozda ga je neko iskoristio za potpalu, ali ja opet kazem da je u pravu sto je otvoreno rekao sta i kako. Nije ni Safetu trebao onaj komentar. Ne zoves, ne zoves, u redu, ali da bude neki argument to sto te protivnicki igrac pretrcao...Covjek igra u Seriji A, a mi smo tanki pozadi. Ako se moze pozvati igrac koji ne igra, onda bi trebao i Zukanovic koji ima klub i igra. Nema tog razloga koji moze opravdati ovu situaciju.
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#77 Re: Ervin Zukanovic

Post by Pismonosa »

Nije vala neki igrač, srednja žalost. Ali s obzirom na ratnu bolnicu u ekipi i siromašan kadar kojim raspolažemo, Zuka je morao biti pozvan. Pape nula bodova.
symbolstar
Posts: 203
Joined: 14/11/2006 14:22

#78 Re: Ervin Zukanovic

Post by symbolstar »

Sad bi neko od kolega/saigraca/prijatelja iz reprezentacije morao stati uz Zukanovica i podrzati ga, pokrenuti lavinu, pa nek ide sve u pm. Ali za to treba imati muda...Ako ga niko ne podrzi, nek ih Safet zigu i dalje...
User avatar
omega369
Posts: 9433
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#79 Re: Ervin Zukanovic

Post by omega369 »

a sto ce pozivati nekoga koga ocito ne gotivi? vidi se po ervinovoj izjavi da je neki tezak psihic... evo ja sad da preuzmem repku, nakon ovog sto je izjavio za klix ne bih ga pozvao. idi momak rjesavaj svoje probleme sa nekom ustanovom
symbolstar
Posts: 203
Joined: 14/11/2006 14:22

#80 Re: Ervin Zukanovic

Post by symbolstar »

Pismonosa wrote:Nije vala neki igrač, srednja žalost. Ali s obzirom na ratnu bolnicu u ekipi i siromašan kadar kojim raspolažemo, Zuka je morao biti pozvan. Pape nula bodova.
Najmanje 50% naseg kadra nisu neki igraci ako cemo tako. Da jesu, mi bi bili Njemacka. Nismo, i Zukanovic je odlicno rjesenje za poziciju gdje nemamo boljeg.
symbolstar
Posts: 203
Joined: 14/11/2006 14:22

#81 Re: Ervin Zukanovic

Post by symbolstar »

omega369 wrote:a sto ce pozivati nekoga koga ocito ne gotivi? vidi se po ervinovoj izjavi da je neki tezak psihic... evo ja sad da preuzmem repku, nakon ovog sto je izjavio za klix ne bih ga pozvao. idi momak rjesavaj svoje probleme sa nekom ustanovom
Jedini ko je za ustanove u svoj ovoj prici je Safet, i svi oni koji u svemu ovome sto on radi ne vide nista pogresno...
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#82 Re: Ervin Zukanovic

Post by Pismonosa »

symbolstar wrote:
Pismonosa wrote:Nije vala neki igrač, srednja žalost. Ali s obzirom na ratnu bolnicu u ekipi i siromašan kadar kojim raspolažemo, Zuka je morao biti pozvan. Pape nula bodova.
Najmanje 50% naseg kadra nisu neki igraci ako cemo tako. Da jesu, mi bi bili Njemacka. Nismo, i Zukanovic je odlicno rjesenje za poziciju gdje nemamo boljeg.
Pa isto to sam i ja rekao.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6324
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#83 Re: Ervin Zukanovic

Post by agnostic_front »

Da mi imamo rješenja u odbrani, pa hajde, ne zoveš momka, ok. Ali, prvo ono sa vizom, pa sad kad nam je odbrana baš desetkovana, izjaviti kako ga je Ljaljić prešao i zbog toga ga na zoveš, pa mislim stvarno.
symbolstar
Posts: 203
Joined: 14/11/2006 14:22

#84 Re: Ervin Zukanovic

Post by symbolstar »

Pismonosa wrote:
symbolstar wrote:
Pismonosa wrote:Nije vala neki igrač, srednja žalost. Ali s obzirom na ratnu bolnicu u ekipi i siromašan kadar kojim raspolažemo, Zuka je morao biti pozvan. Pape nula bodova.
Najmanje 50% naseg kadra nisu neki igraci ako cemo tako. Da jesu, mi bi bili Njemacka. Nismo, i Zukanovic je odlicno rjesenje za poziciju gdje nemamo boljeg.
Pa isto to sam i ja rekao.
Do mene je, nisam kafu jos popio :)
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#85 Re: Ervin Zukanovic

Post by Pismonosa »

agnostic_front wrote:Da mi imamo rješenja u odbrani, pa hajde, ne zoveš momka, ok. Ali, prvo ono sa vizom, pa sad kad nam je odbrana baš desetkovana, izjaviti kako ga je Ljaljić prešao i zbog toga ga na zoveš, pa mislim stvarno.
Pozivanjem Vranješa je sam sebi izbio svaki argument da kritikuje i omalovažava bilo kojeg igrača i njihov angažman u matičnim klubovima.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#86 Re: Ervin Zukanovic

Post by agent_zero »

Zuka kralju, izdrži!

Riješit ćemo se teleće glave, ne gubi nadu, uz tebe smo! :thumbup:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#87 Re: Ervin Zukanovic

Post by bingov buraz »

Paul F. wrote:
Tomahawk11 wrote:Zukanovic je u pravu. Treba postaviti stvari kako stoje, bez nekih zakulisnih radnji. Nemoj me farbati, reci ne racunas na mene i da znam na cemu sam.
Ako je gledao tekmu onda vjerovatno i računa ali ne možeš na silu. Očigledno ga je Zuka zivkao i za pretpostaviti je da nije samo komplimenata bilo. Je li ga Bešić zivkao ? Mislim da nije. Zuka glupo postavlja stvari. Kao da je Safet socijalni radnik a on socijalni slučaj. Niđe veze. Što se tiče ove zadnje Zukine izjave, imam osjećaj da mu je neko zlonamjeran nešto "šapnuo" i iskoristio njegovu naivnost. Svaki ozbiljan menadžer vodi računa kako će se novi uklopiti sa ostalima. Navodno su i igrači nakon odlaska u USA bili za to da on ne dođe.
Da je Zuka bolji co'ek ne bi Pjanic nagovorio Ljajica da ga pretrci i tako ga ostavio bez reprezentacije.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#88 Re: Ervin Zukanovic

Post by cyprus »

Ja ću ko i dosad ispoljiti određenu dozu skepse prema pravljenju heroja nacije od Zukanovića... On mi se odavno čini malko ''čudan'' i ''problematičan''... On se pokupio iz Želje zato što su ga kao 18-godišnjaka htjeli negdje poslati na posudbu u nižu ligu... OK, vjerovao je u sebe i na kraju i uspio, ali taj mi potez zaista djeluje u najmanju ruku čudan...

Tako da i ovo što je zadnje izjavio, nekako bih uzeo sa rezervom... Ali nema sumnje da (čisto fudbalski gledano) nam čovjek treba u reprezentaciji i da je to trenutno najveća greška Safetove ''kadrovske politike'' - odbacivanje Zukanovića... Pogotovo u treutku kad je na spisku Vranješ - koji nigdje ne igra...
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#89 Re: Ervin Zukanovic

Post by Henry Chinaski »

Ni ja ne volim ove što glume političare umjesto da igraju fudbal. Neko ga nafura sa strane i onda on napravi sranje i sebi i svima. Dokazuj brate da si nezamjenjiv i čekaj svoju priliku. Onda bi imao apsolutnu podršku javnosti, a ovako si na sve bacio sjenu.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3027
Joined: 25/06/2014 14:16

#90 Re: Ervin Zukanovic

Post by kakotakonikako »

zukanovic nije bacio sjenu ni na sta. on ima svoje ja, a procice i ovo selektorovo, koji se pogubio totalno.
Pol_Pot
Posts: 508
Joined: 23/01/2014 11:10

#91 Re: Ervin Zukanovic

Post by Pol_Pot »

Pape je šupak i sve to stoji.

Ali i ovu pizdu Zukanovića treba trajno izbacit jer frajer šta radi navlači nake afere? Ko si ba ti, Franco Baresi? Šta plaćeš ko pička kakva svakih 15 dana ba? Nije te pozvao, ti sad nećeš da igraš, ok. Ali ne, mora on otići novinarima se isplakat i iskukat, taman nek imaju materijala za srat po svetinji i unosit nered. Imaš li momak neke dokaze za to što pričaš? Pa ne igraš u Chelziju, jebo te Genk i Chievo.

Sve koji unose bilo kakav nemir treba trajno odstranit. Sve! Selektori i igrači prolaze, reprezentacija ostaje.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3027
Joined: 25/06/2014 14:16

#92 Re: Ervin Zukanovic

Post by kakotakonikako »

pa sta treba ZUKA sutiti dok selektor laze li laze. e nemere tako vise. bra'o ZUKA.
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#93 Re: Ervin Zukanovic

Post by Henry Chinaski »

kakotakonikako wrote:zukanovic nije bacio sjenu ni na sta. on ima svoje ja, a procice i ovo selektorovo, koji se pogubio totalno.
Nije bacio tebi jer osim što ne voliš Papeta, ne trebaju ti drugi argumenti.
Jim Smorrison
Posts: 71
Joined: 21/10/2014 10:29

#94 Re: Ervin Zukanovic

Post by Jim Smorrison »

kakotakonikako wrote:pa sta treba ZUKA sutiti dok selektor laze li laze. e nemere tako vise. bra'o ZUKA.
Zuka, jes' to ti?
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3027
Joined: 25/06/2014 14:16

#95 Re: Ervin Zukanovic

Post by kakotakonikako »

Henry Chinaski wrote:
kakotakonikako wrote:zukanovic nije bacio sjenu ni na sta. on ima svoje ja, a procice i ovo selektorovo, koji se pogubio totalno.
Nije bacio tebi jer osim što ne voliš Papeta, ne trebaju ti drugi argumenti.
takodjer tebi koji volis papeta ne treba nista vise. nikakvi argumenti.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3027
Joined: 25/06/2014 14:16

#96 Re: Ervin Zukanovic

Post by kakotakonikako »

Jim Smorrison wrote:
kakotakonikako wrote:pa sta treba ZUKA sutiti dok selektor laze li laze. e nemere tako vise. bra'o ZUKA.
Zuka, jes' to ti?
ne.
Pol_Pot
Posts: 508
Joined: 23/01/2014 11:10

#97 Re: Ervin Zukanovic

Post by Pol_Pot »

kakotakonikako wrote:pa sta treba ZUKA sutiti dok selektor laze li laze. e nemere tako vise. bra'o ZUKA.
Selektora treba otjerat, prekuhalo je, nema više atmosfere, sve su sjebali.

Ali i ovu plaćipičku treba otjerat zbog nemanja muda da ko čovjek to podnese, a ne na račun svetinje podizati sebi rejting i podizati rejting zlonamjernih portala. Stisni muda, budi muško a ne curica.
Pol_Pot
Posts: 508
Joined: 23/01/2014 11:10

#98 Re: Ervin Zukanovic

Post by Pol_Pot »

Nek levat uči od Štilića(iz teksta objavljenog na Klixu):

"Mediji u Poljskoj nerijetko su govorili kako bi njihovom nacionalnom timu dobro došao organizator igre poput Štilića. Čak su i iz stručnog štaba reprezentacije Poljske govorili "da ranije nije igrao za BiH računali bi na njega". O tome da li bi on prihvatio poziv Poljaka ili bi i dalje njegov prvi izbor bila Bosna i Hercegovina, za koju ne igra posljednjih godina, Štilić je kratko kazao:

"Izvinite, ali moj stav je da ne komentarišem reprezentaciju BiH. Ovdje mi je lijepo, ljudi me cijene, ove sezone super mi sve ide. Zaista, pokušajte me shvatiti, ne želim pričati o reprezentaciji"."

A za Zukanovića je Ronaldo.
symbolstar
Posts: 203
Joined: 14/11/2006 14:22

#99 Re: Ervin Zukanovic

Post by symbolstar »

Pol_Pot wrote:Nek levat uči od Štilića(iz teksta objavljenog na Klixu):

"Mediji u Poljskoj nerijetko su govorili kako bi njihovom nacionalnom timu dobro došao organizator igre poput Štilića. Čak su i iz stručnog štaba reprezentacije Poljske govorili "da ranije nije igrao za BiH računali bi na njega". O tome da li bi on prihvatio poziv Poljaka ili bi i dalje njegov prvi izbor bila Bosna i Hercegovina, za koju ne igra posljednjih godina, Štilić je kratko kazao:

"Izvinite, ali moj stav je da ne komentarišem reprezentaciju BiH. Ovdje mi je lijepo, ljudi me cijene, ove sezone super mi sve ide. Zaista, pokušajte me shvatiti, ne želim pričati o reprezentaciji"."

A za Zukanovića je Ronaldo.
I sta sad? Nisu svi ljudi isti, ne reaguje svako isto u datoj situaciji. Stilicev stav mi se svidja, ali i Zukanovic je 100% u pravu. Covjek je ocito emotivan i impulsivan, pa sta, da li ga to cini manje vrijednim?
Pol_Pot
Posts: 508
Joined: 23/01/2014 11:10

#100 Re: Ervin Zukanovic

Post by Pol_Pot »

symbolstar wrote:
Pol_Pot wrote:Nek levat uči od Štilića(iz teksta objavljenog na Klixu):

"Mediji u Poljskoj nerijetko su govorili kako bi njihovom nacionalnom timu dobro došao organizator igre poput Štilića. Čak su i iz stručnog štaba reprezentacije Poljske govorili "da ranije nije igrao za BiH računali bi na njega". O tome da li bi on prihvatio poziv Poljaka ili bi i dalje njegov prvi izbor bila Bosna i Hercegovina, za koju ne igra posljednjih godina, Štilić je kratko kazao:

"Izvinite, ali moj stav je da ne komentarišem reprezentaciju BiH. Ovdje mi je lijepo, ljudi me cijene, ove sezone super mi sve ide. Zaista, pokušajte me shvatiti, ne želim pričati o reprezentaciji"."

A za Zukanovića je Ronaldo.
I sta sad? Nisu svi ljudi isti, ne reaguje svako isto u datoj situaciji. Stilicev stav mi se svidja, ali i Zukanovic je 100% u pravu. Covjek je ocito emotivan i impulsivan, pa sta, da li ga to cini manje vrijednim?
Čini. Kolko god je upravu, radi mira oko reprezentacije se ovakve stvari ne rade. Šta misli da će ovim postići? Osim što će dodatno sjebati atmosferu, neće ništa. Emotivnost i impulsivnost nek kući ostavi. Baš se pitam da li bi ovako reagovao da u Chievu? Bi u kurcu. Tamo su hladni profesionalci a na reprezentaciji su emotivni i impulsivni.
Post Reply