Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
REDS-Anfild
Posts: 47
Joined: 14/12/2006 19:31
Location: sarajevo
Contact:

#401

Post by REDS-Anfild »

mawkish wrote:ma kakav liverpul, njima je uspjeh što su uopšte došli do finala, igrači će im moći unucima pričati da su igrali protiv velikog milana i da su mogli vidjeti rikarda iseksona dos santosa leitea kaku uživo, AC MILAN CAMPIONI 7 VOLTA, TU SEI TUTTA LA MIA VITA
U pravu si!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
DonDavudes
Posts: 814
Joined: 09/12/2003 00:00
Location: sarajevo

#402

Post by DonDavudes »

mislim da bi trebali malo osvjeziti temu
Liverpul je prvi na tabeli najjace fudbalske lige na svijetu i to sa utakmicom manje.
sjajna iogra
cini se da je benitez blizu zacrtanog savrsenog fudbala
u napadu gdje je proslih sezona skripalo, dolaskom toresa i babela izgleda mnogo bolje (sredina i odbrana su uvijek bili prejaki)

sve u svemu, cini se da bi ovo mogla biti sezona liverpoola

YNWA
User avatar
Chopper_Horrace
Posts: 575
Joined: 13/07/2005 14:17
Location: Ovejaras

#403

Post by Chopper_Horrace »

HEHE pa vi samo imate istoriju, kako to vi volite za sebe reci, ali i to vam se lagano gubi......

Image
User avatar
rIder
Posts: 1001
Joined: 09/03/2004 00:00

#404

Post by rIder »

hehe,
bez obzira, liverpool je najtrofejniji klub u engleskoj :-) :D i pored 25 g posta
REDS-Anfild
Posts: 47
Joined: 14/12/2006 19:31
Location: sarajevo
Contact:

#405

Post by REDS-Anfild »

E ba makar imaju historiju, a sta Chelsea ima! :lol: :lol: :lol: :lol:

Vidimo sad ko je bolji, i po historiji i trenutno!

LIVERPOOL FC
DonDavudes
Posts: 814
Joined: 09/12/2003 00:00
Location: sarajevo

#406

Post by DonDavudes »

molim navijace liverpoola da imaju dostojanstva :oops:
prepucavati se sa celzijevcima je isto ko kad bi navijci fk sarajeva ulazili u raspravu sa "pofalickim" ili "saobracajcem" o tome ko je trofejniji i slavniji klub 8)

ps. sinoc losa igra u portu ali izboren odlican bod. valjda je ovo znak da ce i liverpool poceti osvajati bodova i kada malčo slabije igra

YNWA
REDS-Anfild
Posts: 47
Joined: 14/12/2006 19:31
Location: sarajevo
Contact:

#407

Post by REDS-Anfild »

Jes vala!

A vidimo Chelsea, otkaz dobio Murinho! :lol: :lol: :lol: :lol: Jaki su ko zemlja! :lol:

LIVERPOOL FC :oops: :oops: :oops:
User avatar
JouRneyMan
Posts: 34
Joined: 09/10/2007 21:25
Location: Bosnia

#408

Post by JouRneyMan »

LIVERPOOL F.C moj omiljeni klub uvjek bio i bice.
FOREVER LIVERPOOL F.C REEDS
Osvajamo ove godine premijer ligu Arsenal i Man.Utd. ce pasti.
REDS-Anfild
Posts: 47
Joined: 14/12/2006 19:31
Location: sarajevo
Contact:

#409

Post by REDS-Anfild »

Ma samo po sebi govori, NAJTROFEJNIJI ENGLESKI KLUB U HISTORIJI!
Sad su u maloj krizi, ali ce se izvuci.

LIVERPOOL FC
Ado_Sarajevo
Posts: 37
Joined: 19/09/2007 23:54
Location: Sarajevo

#410

Post by Ado_Sarajevo »

THIS IS LIVERPOOL FOOTBALL CLUB ANFIELD.....YOU`LL NEVER WALK ALONE....HZ SJEVER....
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#411

Post by elSaik »

Ado_Sarajevo wrote:THIS IS LIVERPOOL FOOTBALL CLUB ANFIELD.....YOU`LL NEVER WALK ALONE....HZ SJEVER....
:lol: koliko je glup komentar...

Btw., evo jedna vijest sa sportina, možda vas zanima...
Redsi plaćaju odlazak Ayestarana?
Da li Redsi plaćaju danak odlaska Paka Ayestarana sa mjesta pomoćnika Rafe Beniteza? Mnogi misle da plaćaju.
Dobre stvari ne cijenite dok ne ostanete bez njih. - kaže poslovica, a slično bi se moglo primjeniti i na ljude.

Da li je odlazak Benitezove desne ruke možda vodeći uzrok evidentnog pada forme momčadi s Anfield Roada. Mnogi to glasno spominju, ali se nitko nije usudio priznati.

Podsjetimo se da je Ayestaran napustio Liverpool prije tridesetak dana nakon čega počinje nešto lošiji period igre Redsa. Ayestaran je odavno surađivao s Benitezom s kojim je prije tri godine i stigao u Liverpool. Već ranije su zajedno radili u Valenciji i Tenerifima.

Njegov posao je bio usko vezan za rad s momčadi na treningu, nadgledanje kondicijskih priprema kao i direktna komunikacija sa igračima. Benitez se tako mogao fokusirati samo na taktičke aspekte treninga. Pakov zadatak je bio održati igrača na maksimumu njegovih psihofizičkih mogućnosti, on je bio taj koji je Rafi sugerirao koga staviti u prvih 11, a koga ostaviti na klupi.

Slično se dogodilo i Barceloni nakon slavljeničke sezone (2005/06) kada ih je napustio Henk Ten Cate, tada pomoćnik Franka Rijkaarda, danas trener koji se nalazi na pola puta između Ajaxa i Chelsea.
Ado_Sarajevo
Posts: 37
Joined: 19/09/2007 23:54
Location: Sarajevo

#412

Post by Ado_Sarajevo »

Koja si ti frustrirana licnost...stvarno me ne interesuje tvoje misljenje a pogotovo tvoji komentari..ako se ne vidis u ovoj temi...ne vidim razloga da se javljas..tema je za tvoju informaciju:Hocu da vidim ima li jos iko osim mene da navija za LIVERPOOL na ovom forumu!!! I sta mislite hoce li otici u ligu prvaka?..Nekad uzmes neku knjigu da procitas..pa tako iznenadis svoj mozak,koji nije navikao na takvo sto...uhvati se svog selje i tamo prosipaj svoje nesretno,kompleksasko djetinstvo :-?

Izvinite raja..otisao sam sa teme..izbaci me lik...volim LIVERPOOL od kada znam za sebe... :)
REDS-Anfild
Posts: 47
Joined: 14/12/2006 19:31
Location: sarajevo
Contact:

#413

Post by REDS-Anfild »

elSaik wrote:
Ado_Sarajevo wrote:THIS IS LIVERPOOL FOOTBALL CLUB ANFIELD.....YOU`LL NEVER WALK ALONE....HZ SJEVER....
:lol: koliko je glup komentar...

Btw., evo jedna vijest sa sportina, možda vas zanima...
Redsi plaćaju odlazak Ayestarana?
Da li Redsi plaćaju danak odlaska Paka Ayestarana sa mjesta pomoćnika Rafe Beniteza? Mnogi misle da plaćaju.
Dobre stvari ne cijenite dok ne ostanete bez njih. - kaže poslovica, a slično bi se moglo primjeniti i na ljude.

Da li je odlazak Benitezove desne ruke možda vodeći uzrok evidentnog pada forme momčadi s Anfield Roada. Mnogi to glasno spominju, ali se nitko nije usudio priznati.

Podsjetimo se da je Ayestaran napustio Liverpool prije tridesetak dana nakon čega počinje nešto lošiji period igre Redsa. Ayestaran je odavno surađivao s Benitezom s kojim je prije tri godine i stigao u Liverpool. Već ranije su zajedno radili u Valenciji i Tenerifima.

Njegov posao je bio usko vezan za rad s momčadi na treningu, nadgledanje kondicijskih priprema kao i direktna komunikacija sa igračima. Benitez se tako mogao fokusirati samo na taktičke aspekte treninga. Pakov zadatak je bio održati igrača na maksimumu njegovih psihofizičkih mogućnosti, on je bio taj koji je Rafi sugerirao koga staviti u prvih 11, a koga ostaviti na klupi.

Slično se dogodilo i Barceloni nakon slavljeničke sezone (2005/06) kada ih je napustio Henk Ten Cate, tada pomoćnik Franka Rijkaarda, danas trener koji se nalazi na pola puta između Ajaxa i Chelsea.
Pa kakve veze ima ovaj komentar sa komentarom Ado_Sarajevo ! I mi mozemo procitati to sa sporein-a!

LIVERPOOL FC
AjdinBSC
Posts: 252
Joined: 12/01/2007 20:27
Location: Tesanj

#414

Post by AjdinBSC »

Jel ono bijase 8:0 veceras za "slabi" Liverpool :oops: :D :D :lol:
DonDavudes
Posts: 814
Joined: 09/12/2003 00:00
Location: sarajevo

#415

Post by DonDavudes »

lijepo je sinoc bilo redse gledati
8)

walk on, walk on....
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#416

Post by johntra »

navijač sam Redsa već dugo...i nema boljeg kluba na svijetu, niti će ga ikad biti...volim onaj osjećaj kad ide walk on pred utakmice, uvijek, ama baš uvijek se naježim...to niko nikad neće postići...
svaka čast za preksinoćnju utakmicu...drago mi je da se vratio Crouch i da zabija...nije momak za klupe nikako...ali opet shvatam Rafu, na slatkim je mukama...Benayoun i mali Babell su ispuni očekivanja...nadam se da će sada više igrati u premier ligi...zeznuto je odlučiti kad imaš četiri napadača na raspolaganju, slatke muke...
REDS-Anfild
Posts: 47
Joined: 14/12/2006 19:31
Location: sarajevo
Contact:

#417

Post by REDS-Anfild »

Ma zna Rafa koga ubaciti u igru. A i juce su pokazali da su izasli iz krize, i najavili put ka osvajanju Premiership-a, i prolazak u drugu fazu Lige prvaka.
Samo me brine sto sam procitao o sukobu vlasnika Liverpool-a, ali se nadam da je to samo novinarska laz.

LIVERPOOL FC
AjdinBSC
Posts: 252
Joined: 12/01/2007 20:27
Location: Tesanj

#418

Post by AjdinBSC »

REDS-Anfild wrote:Ma zna Rafa koga ubaciti u igru. A i juce su pokazali da su izasli iz krize, i najavili put ka osvajanju Premiership-a, i prolazak u drugu fazu Lige prvaka.
Samo me brine sto sam procitao o sukobu vlasnika Liverpool-a, ali se nadam da je to samo novinarska laz.

LIVERPOOL FC
Gdje si procito to zbog cega ??
Znam da kad se pojavilo ono u novinama da ce Rafa otici da je vlasnik reko da nema nista od toga mozda im se zato svete novinari pa izmisljaju jos vise :D :D
Ado_Sarajevo
Posts: 37
Joined: 19/09/2007 23:54
Location: Sarajevo

#419

Post by Ado_Sarajevo »

8:0...... :lol: :lol:
REDS-Anfild
Posts: 47
Joined: 14/12/2006 19:31
Location: sarajevo
Contact:

#420

Post by REDS-Anfild »

AjdinBSC wrote:
REDS-Anfild wrote:Ma zna Rafa koga ubaciti u igru. A i juce su pokazali da su izasli iz krize, i najavili put ka osvajanju Premiership-a, i prolazak u drugu fazu Lige prvaka.
Samo me brine sto sam procitao o sukobu vlasnika Liverpool-a, ali se nadam da je to samo novinarska laz.

LIVERPOOL FC
Gdje si procito to zbog cega ??
Znam da kad se pojavilo ono u novinama da ce Rafa otici da je vlasnik reko da nema nista od toga mozda im se zato svete novinari pa izmisljaju jos vise :D :D

Sukob između vlasnika, Georgea Gilletta i Toma Hicksa, zaprijetio je realizaciji razvojnih planova Liverpoola i zabrinuo navijače tog kluba. Čini se kako su razlike u mišljenjima najveće oko pitanja izgradnje novog stadiona, koji će klub baciti u dug od čak 750 milijuna eura.

Gillett je zabrinut zbog toga, budući da je navijačima prilikom dolaska obećao da klub neće otići u minus, dok je Hicks puno entuzijastičniji i već je započeo sa prikupljanjem investitora u Sjedinjenim Državama, koji su spremni uložiti novac u novi stadion.

Dodatni problem je i to što se Hicks sve više nameće kao broj jedan, dok je Gillett ostao pomalo u njegovoj smjeni, a što mu se nije naročito svidjelo.


Eto, nadam se da su novinari izmislili taj sukob. Ali jos ga nisu demantovali! :?
AjdinBSC
Posts: 252
Joined: 12/01/2007 20:27
Location: Tesanj

#421

Post by AjdinBSC »

REDS-Anfild wrote:
AjdinBSC wrote:
REDS-Anfild wrote:Ma zna Rafa koga ubaciti u igru. A i juce su pokazali da su izasli iz krize, i najavili put ka osvajanju Premiership-a, i prolazak u drugu fazu Lige prvaka.
Samo me brine sto sam procitao o sukobu vlasnika Liverpool-a, ali se nadam da je to samo novinarska laz.

LIVERPOOL FC
Gdje si procito to zbog cega ??
Znam da kad se pojavilo ono u novinama da ce Rafa otici da je vlasnik reko da nema nista od toga mozda im se zato svete novinari pa izmisljaju jos vise :D :D

Sukob između vlasnika, Georgea Gilletta i Toma Hicksa, zaprijetio je realizaciji razvojnih planova Liverpoola i zabrinuo navijače tog kluba. Čini se kako su razlike u mišljenjima najveće oko pitanja izgradnje novog stadiona, koji će klub baciti u dug od čak 750 milijuna eura.

Gillett je zabrinut zbog toga, budući da je navijačima prilikom dolaska obećao da klub neće otići u minus, dok je Hicks puno entuzijastičniji i već je započeo sa prikupljanjem investitora u Sjedinjenim Državama, koji su spremni uložiti novac u novi stadion.

Dodatni problem je i to što se Hicks sve više nameće kao broj jedan, dok je Gillett ostao pomalo u njegovoj smjeni, a što mu se nije naročito svidjelo.


Eto, nadam se da su novinari izmislili taj sukob. Ali jos ga nisu demantovali! :?
Neznam ev ja citam da hoce taj hicks da kupi romu ma seru novinari sad cu pogledati imali sta na engleskom na timesu ako ne bude tamo nema nista od toga
AjdinBSC
Posts: 252
Joined: 12/01/2007 20:27
Location: Tesanj

#422

Post by AjdinBSC »

Evo nema na stranici od Times-a ima zadnje ono kad su pisali novinari da ce otpustiti beniteza a hicks izjavio da nema govora o tome da je benitez strucnjak i da mu vjeruje a to gore nema nigdje ma lazu ovi nasi :D :D
BoogyS57
Posts: 19
Joined: 09/09/2007 10:07

#423

Post by BoogyS57 »

:lol: heheheheh volim liverpool - mrzim sarajevo- zeljo 4 life hehehe
REDS-Anfild
Posts: 47
Joined: 14/12/2006 19:31
Location: sarajevo
Contact:

#424

Post by REDS-Anfild »

Ma jasta samo lazu. :-)

LIVERPOOL FC
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#425

Post by Neelix »

upravo mi je sinulo da navijas za "Bazen jetri" :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply