Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
prdimahovina
Posts: 160
Joined: 01/09/2006 15:46

#376

Post by prdimahovina »

Dajte chelsea da se igramoooooo
REDS-Anfild
Posts: 47
Joined: 14/12/2006 19:31
Location: sarajevo
Contact:

#377

Post by REDS-Anfild »

Eno satro Muninjo kaze Liverpool je u prednosti, Chelsea mora ici na tri trofea, a liverpool samo na Ligu prvaka!!!!!!!!!

Vec se pravda kad ispadnu!!!!!!!!!

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Liverpool FC
AjdinBSC
Posts: 252
Joined: 12/01/2007 20:27
Location: Tesanj

#378

Post by AjdinBSC »

REDS-Anfild wrote:Eno satro Muninjo kaze Liverpool je u prednosti, Chelsea mora ici na tri trofea, a liverpool samo na Ligu prvaka!!!!!!!!!

Vec se pravda kad ispadnu!!!!!!!!!

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Liverpool FC
:D :D :D :D :D :D Stas moraju
Eno Rafa odbio ponudu reala 8-)
Kralj je !!!!!!!
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#379

Post by Majstorinho »

Moze li mi neko odgovoriti???Kako onaj mrtvi Liverpool dodje do finala lige prvaka?Evo,opet eliminisali Chelsea.Fakat,ove sezone realno,sve naguzove.Izbace Barcelonu uz pomoc Valdesa,dobiju PSV u cetvrt finalu,onako izvuku ih sretno u zrijebu.I evo sad chelsea...Uglavnom,ako ima pravde,nece uzeti 6 titulu.
User avatar
rIder
Posts: 1001
Joined: 09/03/2004 00:00

#380

Post by rIder »

realno neka ih l'pool razvali l'pool sviju, trce ko ludi, bore se, svi za jednog jedan za sve a imaju budzet pet puta manji i od celzija i od mancestera itd... a za gerarda sta reci? pravi kapiten, igracina!
User avatar
Better Man
Posts: 16772
Joined: 01/10/2006 20:10

#381

Post by Better Man »

Majstorinho wrote:Moze li mi neko odgovoriti???Kako onaj mrtvi Liverpool dodje do finala lige prvaka?Evo,opet eliminisali Chelsea.Fakat,ove sezone realno,sve naguzove.Izbace Barcelonu uz pomoc Valdesa,dobiju PSV u cetvrt finalu,onako izvuku ih sretno u zrijebu.I evo sad chelsea...Uglavnom,ako ima pravde,nece uzeti 6 titulu.
Nemaš ti pojma o nogometu! Kakvi prolasci na guzove? Barcelonu su poderali, pa PSV i sinoć su održali lekciju umišljenim zvijezdama!
DonDavudes
Posts: 814
Joined: 09/12/2003 00:00
Location: sarajevo

#382

Post by DonDavudes »

DonDavudes wrote:prodjosmo rutinski
dovedite taj celzi :D
da se i ja jednom citiram
a sad nek milan prođe
da ih još jednom rasplačemo :D
User avatar
Baby Jane
Posts: 1261
Joined: 01/09/2006 12:58

#383

Post by Baby Jane »

Eh, evo da se i ja tuspasim :) Sinoc bas dobra tekma bi...
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#384

Post by cyprus »

:x :x :x
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#385

Post by Neelix »

Baby Jane wrote:Eh, evo da se i ja tuspasim :) Sinoc bas dobra tekma bi...
sta li si ti gledala :?
User avatar
Baby Jane
Posts: 1261
Joined: 01/09/2006 12:58

#386

Post by Baby Jane »

:D Mislim da sam vise paznje posvetila Gerrardu nego cijeloj tekmi :D ali opet, zacas ih sredismo na penalima ... cini mi se da Cech nije bio bas u "ispravnom" stanju...k'o da je drogiran :D

PS slusam maloprije na vijestima, da su Peppe-u opljackali kucu dok je branio na tekmi :lol: :lol: Garant neko ko navija za Chelsea-u :lol: :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#387

Post by Edin H. »

Baby Jane wrote::D Mislim da sam vise paznje posvetila Gerrardu nego cijeloj tekmi :D ali opet, zacas ih sredismo na penalima ... cini mi se da Cech nije bio bas u "ispravnom" stanju...k'o da je drogiran :D

PS slusam maloprije na vijestima, da su Peppe-u opljackali kucu dok je branio na tekmi :lol: :lol: Garant neko ko navija za Chelsea-u :lol: :lol:
I zapalili mu Porshe-a :shock:
User avatar
Baby Jane
Posts: 1261
Joined: 01/09/2006 12:58

#388

Post by Baby Jane »

Aa, meni nekako zao Porshea, sta je auto krivo? :D
REDS-Anfild
Posts: 47
Joined: 14/12/2006 19:31
Location: sarajevo
Contact:

#389

Post by REDS-Anfild »

Ma ponovo su ih otpisali u osmini finala, ali su pokazali da su najbolji! Izbaciti BARCELONU, pa solidnog PSV-a, pa prepotentnog CHELSEA-a nije mala stvar!!
Sljedeci ide MILAN!!!!!!!!

LIVERPOOL FC
rikardoreis
Posts: 1957
Joined: 03/08/2006 00:01
Location: ulica san martin, buenos aires

#390

Post by rikardoreis »

da se i ja ovdje pribiljezim u vezi ovog finala :) kad vec nema teme o Deportivu :)
REDS-Anfild
Posts: 47
Joined: 14/12/2006 19:31
Location: sarajevo
Contact:

#391

Post by REDS-Anfild »

Ma ja sam siguran 100% u osvajanje nove titule!!!!!!!!1

LIVERPOOL FC :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#392

Post by Neelix »

REDS-Anfild wrote:Ma ja sam siguran 100% u osvajanje nove titule!!!!!!!!1

LIVERPOOL FC :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
a ako ne osvoje? hos se i ti prestat pojavljivat ovdje, kad si vec 100% siguran? bruka je slagat...
Maksim
Posts: 931
Joined: 18/11/2006 03:25
Location: Bec, Austrija
Contact:

#393

Post by Maksim »

Ajte manite suplje molim vas, zna se cija je titula......


Image







............/´¯/).............(\¯`\.......
.........../....//..............\\....\.......
........../....//................\\....\.....
...../´¯/..../´¯\.........../¯`\....\¯`\
.././.../..../..../.|_......_|.\....\....\...\.\..
(.(....(....(..../.)..)..(..(.\....)....)....).)
.\................\/.../....\...\/................/
..\................. /........\................../
....\..............(............)............../

:D
REDS-Anfild
Posts: 47
Joined: 14/12/2006 19:31
Location: sarajevo
Contact:

#394

Post by REDS-Anfild »

Neelix wrote:
REDS-Anfild wrote:Ma ja sam siguran 100% u osvajanje nove titule!!!!!!!!1

LIVERPOOL FC :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
a ako ne osvoje? hos se i ti prestat pojavljivat ovdje, kad si vec 100% siguran? bruka je slagat...
Onda se ni ti nemoj vise pojavljivati ako je bruka slagati! A siguran sam da ce LIVERPOOL osvojiti titulu!

LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC LIVERPOOL FC

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#395

Post by Neelix »

ja ne mogu bit 100% siguran, ali vjerujem da ce milan pobijediti. ti posto si siguran, ako ne budes u pravu, neces se javiti onda?
AjdinBSC
Posts: 252
Joined: 12/01/2007 20:27
Location: Tesanj

#396

Post by AjdinBSC »

Neelix wrote:ja ne mogu bit 100% siguran, ali vjerujem da ce milan pobijediti. ti posto si siguran, ako ne budes u pravu, neces se javiti onda?
I ja sam siguran da cu nakon 23.05.2007 quote ove svoje postove :-D
User avatar
prdimahovina
Posts: 160
Joined: 01/09/2006 15:46

#397

Post by prdimahovina »

evo kad je već citiranje aktuelno :)
prdimahovina wrote:Dajte chelsea da se igramoooooo
Dajte milan da se igramoooooo
REDS-Anfild
Posts: 47
Joined: 14/12/2006 19:31
Location: sarajevo
Contact:

#398

Post by REDS-Anfild »

Neelix wrote:ja ne mogu bit 100% siguran, ali vjerujem da ce milan pobijediti. ti posto si siguran, ako ne budes u pravu, neces se javiti onda?
Ja sam siguran 100%, haj pa se cujemo!!!
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#399

Post by Neelix »

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=319589

Liverpool Fans Branded Worst In Europe By Uefa

Uefa commissioned undercover police agents to compile the report during the last four years.

They conclude that there have been more incidents involving Liverpool fans than those of any other club.

The report is particularly critical of the behaviour of some Liverpool fans at the recent Champions League final in Athens.

Uefa say that the alleged incidents, in which many supporters with genuine tickets were left complaining that they were denied entry into the stadium, followed several earlier transgressions.

Uefa spokesman William Gaillard said: "The incidents involving Liverpool fans have been well known to us before the trouble at the Champions League final which involved Liverpool fans last week.

"That was just the latest example. What other set of fans steal tickets from their fellow supporters or out of the hands of children?

"We know what happened in Athens, and Liverpool fans were the cause of most of the trouble there.

"There have been 25 incidents involving Liverpool fans away from home since 2003 and these are in the report - most teams' supporters do not cause any trouble at all."

However, Liverpool Football Club have sent their own report to Uefa which complains about lax security measures at the Champions League final against AC Milan.

Many supporters with forged tickets - or with no tickets at all - managed to get into the stadium, at the expense of fellow fans with genuine tickets.

Gaillard added: "You must ask yourself why at the same match, with the same conditions, there was no trouble with the Milan fans - only the Liverpool fans."


:lol: :roll:
mawkish
Posts: 5
Joined: 10/02/2007 15:20

#400

Post by mawkish »

ma kakav liverpul, njima je uspjeh što su uopšte došli do finala, igrači će im moći unucima pričati da su igrali protiv velikog milana i da su mogli vidjeti rikarda iseksona dos santosa leitea kaku uživo, AC MILAN CAMPIONI 7 VOLTA, TU SEI TUTTA LA MIA VITA
Post Reply