Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#851

Post by stidljiv »

Buffon produzio ugovor do 2012

Image

Konacno svi bianconeri mogu odahnuti. Gianluigi Buffon je produzio ugovor sa Starom Damom do 2012.

"Ovo je vazan dan za mene, sa kojim pisem novu stranicu zivota i karijere" - izjavio je danas popularni Super Gigi!

Iako trazen od svih velikih svjetskih klubova, Gigi je ipak ostao bianconero pa i pored svih pritisaka milasnkih klubova da ga dovedu u svoje redove.

"Projekat koji mi je uprava predocila me je ubijedio i dao povoda da se borim za nove ciljeve koji su jasno izdefinisani" - reako je Buffon na danasnjoj presici.

Ni clanovi uprave nisu krili odusevljenje. Uz velike rijeci hvale za Buffona pa i hvalospjeve sto on zapravo i zasluzuje, istakli su da je najvazniji korak u projektu reintegracije Juventusa u svjetsku elitu bilo upravo ubijedjivanje Buffona da ostane.

S te tacke gledista, te dodavsi i cinjenicu da je i Zebina produzio ugovor moramo cestitati upravi na dobro obavljenom poslu!

FORZA JUVE!!!!
Šandor
Posts: 2383
Joined: 13/04/2005 20:26
Location: Negdje izmedju

#852

Post by Šandor »

Stidljivko, a šta je bilo sa onim bivšim fudbalerom a u trenutku pokušaja samoubistva funkcionerom u klubu? Zaboravio sam mu čak i ime. A poznat je. Je li živ? Je li se oporavio fizički?
Kukuruz_Barbe-q
Posts: 1041
Joined: 09/01/2005 22:25

#853

Post by Kukuruz_Barbe-q »

Pesotto je mislim dobro.

IMO Deschamps je bolji od Ranieria
koridor
Posts: 108
Joined: 06/07/2005 07:26
Location: SA

#854

Post by koridor »

Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#855

Post by Majstorinho »

Juventus,lopovski klub.
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#856

Post by stidljiv »

Šandor wrote:Stidljivko, a šta je bilo sa onim bivšim fudbalerom a u trenutku pokušaja samoubistva funkcionerom u klubu? Zaboravio sam mu čak i ime. A poznat je. Je li živ? Je li se oporavio fizički?
To je Pessotto. Ziv je i zdrav. Bio je u kriticnom stanju. Sada je u upravi Juventusa.
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#857

Post by stidljiv »

Majstorinho wrote:Juventus,lopovski klub.
Prijavim te kod moderatora zbog debilskog ponasanja i miniranja teme. Ako te ne zanima, nemoj se ni javljati.
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#858

Post by Majstorinho »

stidljiv wrote:
Majstorinho wrote:Juventus,lopovski klub.
Prijavim te kod moderatora zbog debilskog ponasanja i miniranja teme. Ako te ne zanima, nemoj se ni javljati.
Hahaha,cuj debilsko ponasanje.Pa zar nije lopovski?Zbog cega su do sad igrali u seriji b?Za mene ce vazda bit lopovski.
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#859

Post by stidljiv »

Ne zelim se uopste raspravljati sa nekim ko veze nema o citavoj situaciji. Malo progooglaj...malo knjigu u ruke pa onda mozemo diskutovati.

Malo se i nauci kulturi ponasanja i pisanja i diskutovanja.
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#860

Post by Majstorinho »

stidljiv wrote:Ne zelim se uopste raspravljati sa nekim ko veze nema o citavoj situaciji. Malo progooglaj...malo knjigu u ruke pa onda mozemo diskutovati.

Malo se i nauci kulturi ponasanja i pisanja i diskutovanja.
Hej,jarane,nemoj tako.Juve je lopovski klub,kupuje utakmice.
User avatar
black
Posts: 17174
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#861

Post by black »

smirite ili tema ide pod kljuc
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#862

Post by stidljiv »

Trac partija!

Image

Transferi transferi transferi...
Definitivno, niko vise ne govori o tom nebitnom zadnjem kolu, vec su se svi okrenuli transferima, iako prelazni period jos nije ni poceo!

Cijelu ovu godinu oko Juventusa se vezu razna imena... ovaj odlazi, onaj dolazi sto je blago receno bilo dosta zbunjujuce za sve nas a nerijetko i frustrirajuce.
Bilo kako bilo , u tekstu koji slijedi iznjecu vam sve najnovije traceve pa vi prosudite sami koliko moze biti istine u nekom od njih...


Vecina vas zna da se u posljednjih par dana govorilo o Lampardu i Zlatanu Muslimovicu, medjutim daleko od toga da se radi o samo njima dvojici.
Tek sto se zavrsila utakmica Italija-Litvanija, gotovo svi italijanski mediji su dvostrukog strijelca Quagliarellu doveli u Juve.
Ponovo se poteze i Klose, a Iaquinta koji je navodno bio zavrsen prije par sedmica kao i da ne postoji.
Trezeguet po svemu sudeci odlazi, sigurni u to cemo biti u narednih dan ili dva dok je sudbina Bojinova vec jasna - zbogom Bojo i hvala ti na godini provedenih u nasem dresu.
Huntelaar je vec stara prica a i Gilardino bi sad u Juve, ipak srce vuce u crno bijeli dres (ali i pozamasna suma). Sissoko je takodje vijest jos od januara ali navodno da bi Ranieri radije Xabi Alonsa. U tom veznom redu govori se da bi dosao i Mavouba i A.Diarra ali da ce se i Blasi vratiti sto me bas raduje! Navodno da Ranierija zanima i mladi Rossi iz Man Utd.
Sto se tice zadnje linije prava pometnja. Svaki drugi dan pominju se nova imena. Cris i Tago su bila zanimljiva varijanta ali nakon sto mediji plasiraju vijest nastane zatisje pa sam malo skeptican po tom pitanju.
Sad opet pisu kako smo dogovorili sa portugalskim bocnim Vitorinom Antunesom iz Paco Fereira. Otkud on... ne znam.
Dinamo hoce Kovaca, a Liverpool se poceo, cini se, igrati sa nama pa sad i oni od nas traze Chiellinija. Iskreno tesko da ode s obzirom da Balzaretti vjerovatno odlazi u Palermo. U svakom slucaju Ranierijeva ce biti zadnja, a prema spanskim novinama on bi rado u Juve doveo Edmilsona iz Barce te vratio Emersona koga i Milan zeli!
hemac
Posts: 243
Joined: 28/02/2007 00:44
Location: Sarajevo

#863

Post by hemac »

Imal šta za Zlatana Muslimovića, hoće li biti šta od tog transfera???
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#864

Post by stidljiv »

Juventus, Milan i Chelsea žele brazilsko čudo

Alexandre Pato, tek mu je 17 godina, trenutno je član Internacionala, a prema pisanju "Daily Stara", ovih dana žestoku bitku za njegovim potpisom vode Juventus, Milan i Chelsea.

Odšteta za talentovanog napadača, kojeg najčešće uspoređuju s Cristianom Ronaldom, iznosi 20 milijuna eura te samo ostaje pitanje koji će od zainteresiranih biti najspretniji.

Navodno prednost ima Juventus, budući da je Brazilčev agent Gilmar Veloz inače u sjajnim odnosima sa čelnicima Juventusa.

I sam Pato je nedavno izjavio da bi najviše volio karijeru nastaviti u Italiji, te se tako nadamo da će Pato od sljedeće sezone biti novi član "Stare dame".
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#865

Post by stidljiv »

hemac wrote:Imal šta za Zlatana Muslimovića, hoće li biti šta od tog transfera???
Dosta se cesto njegovo ime povezuje sa Juventusom od dolaska Ranierija za trenera. Ranieri ga je trenirao u Parmi tako da je vrlo moguce da je sugerisao upravi da ga mozda dovedu. Ko zna, sve je moguce a bas bih volio vidjeti jos jednog bosanca u JUVENTUSU.

FORZA JUVE!!!
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#866

Post by Majstorinho »

stidljiv wrote:Juventus, Milan i Chelsea žele brazilsko čudo

Alexandre Pato, tek mu je 17 godina, trenutno je član Internacionala, a prema pisanju "Daily Stara", ovih dana žestoku bitku za njegovim potpisom vode Juventus, Milan i Chelsea.

Odšteta za talentovanog napadača, kojeg najčešće uspoređuju s Cristianom Ronaldom, iznosi 20 milijuna eura te samo ostaje pitanje koji će od zainteresiranih biti najspretniji.

Navodno prednost ima Juventus, budući da je Brazilčev agent Gilmar Veloz inače u sjajnim odnosima sa čelnicima Juventusa.

I sam Pato je nedavno izjavio da bi najviše volio karijeru nastaviti u Italiji, te se tako nadamo da će Pato od sljedeće sezone biti novi član "Stare dame".
Slike govore vise od hiljadu rijeci

Image

Image

Evo zasto je lopovski klub.
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#867

Post by Comrad »

Nek' umru đubrad od zavisti. Podaci o gledanosti serije A ove sezone sve govore, zna se ko je najbolji 8-) Forza bianconeri :)
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#868

Post by stidljiv »

Comrad wrote:Nek' umru đubrad od zavisti. Podaci o gledanosti serije A ove sezone sve govore, zna se ko je najbolji 8-) Forza bianconeri :)
Tako je...A ovi sto miniraju temu su vec prijavljeni adminu.

FORZA JUVE!!
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#869

Post by Majstorinho »

stidljiv wrote:
Comrad wrote:Nek' umru đubrad od zavisti. Podaci o gledanosti serije A ove sezone sve govore, zna se ko je najbolji 8-) Forza bianconeri :)
Tako je...A ovi sto miniraju temu su vec prijavljeni adminu.

FORZA JUVE!!
Treba tebe banovat,ti si poceo vrijedjat.
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#870

Post by Comrad »

Majstorinho wrote:
stidljiv wrote:
Comrad wrote:Nek' umru đubrad od zavisti. Podaci o gledanosti serije A ove sezone sve govore, zna se ko je najbolji 8-) Forza bianconeri :)
Tako je...A ovi sto miniraju temu su vec prijavljeni adminu.

FORZA JUVE!!
Treba tebe banovat,ti si poceo vrijedjat.
Pa majstore ti si glavni kandidat, mislim doći na temu o Juventusu i pričati da je to lopovski klub, ne znam kakve odgovore očekuješ. :roll:
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#871

Post by Majstorinho »

Comrad wrote:
Majstorinho wrote:
stidljiv wrote: Tako je...A ovi sto miniraju temu su vec prijavljeni adminu.

FORZA JUVE!!
Treba tebe banovat,ti si poceo vrijedjat.
Pa majstore ti si glavni kandidat, mislim doći na temu o Juventusu i pričati da je to lopovski klub, ne znam kakve odgovore očekuješ. :roll:
A jarane,haj ti meni reci,zasto je onda Juventus prebacen u seriju B????J
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#872

Post by stidljiv »

Majstorinho wrote:
A jarane,haj ti meni reci,zasto je onda Juventus prebacen u seriju B????J
Zato sto Berlusconi nije predsjednik Juventusa...Protiv intera i milana postoje puno jaci dokazi i nikada nista nije uradjeno. Zasto pitam se ?

A kad odrastes mozda i shvatis neke stvari.

JUVE je sada jaci nego ikada. Idemo po 30ti skudeto i 3 zvjezdice...

FORZA JUVE!!!
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#873

Post by Comrad »

Majstorinho wrote:
Comrad wrote:
Majstorinho wrote: Treba tebe banovat,ti si poceo vrijedjat.
Pa majstore ti si glavni kandidat, mislim doći na temu o Juventusu i pričati da je to lopovski klub, ne znam kakve odgovore očekuješ. :roll:
A jarane,haj ti meni reci,zasto je onda Juventus prebacen u seriju B????J
Zato jer je namjestio nekoliko utakmica, istu stvar koju je uradio i Milan (koji je ostao i u LP, i u seriji A) al' Juve nema Berluskonija, žišku...na nekome se moralo prelomiti, ali eto otjeran je Moggi, odradili smo kaznu i vratili smo se, i opet ćemo harati serijom A.
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#874

Post by Majstorinho »

Comrad wrote:
Majstorinho wrote:
Comrad wrote: Pa majstore ti si glavni kandidat, mislim doći na temu o Juventusu i pričati da je to lopovski klub, ne znam kakve odgovore očekuješ. :roll:
A jarane,haj ti meni reci,zasto je onda Juventus prebacen u seriju B????J
Zato jer je namjestio nekoliko utakmica, istu stvar koju je uradio i Milan (koji je ostao i u LP, i u seriji A) al' Juve nema Berluskonija, žišku...na nekome se moralo prelomiti, ali eto otjeran je Moggi, odradili smo kaznu i vratili smo se, i opet ćemo harati serijom A.
Tesko da cete harat,sad ima jedan Inter,koji sve kulturno pobjedjuje,koji ima gospodina za predsjednika...
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#875

Post by stidljiv »

Aj onda idi na temu o interu i ne seri vise ovdje.
Post Reply