BH klubovi u Evropi - općenito

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Arteta

#4176 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Arteta »

F&N wrote:
Arteta wrote:Odlicna prilika mladim igracima da se dokazu.

Nadam se da ce Uscuplic protiv Borca izvesti komboinovani sastav pa dati priliku mladim igracima poput Handzica pa ih gurnuti u vatru odmah protiv Gladbacha.
Sarajevo ima dovoljno supermladih igraca koji su supertalentovani a koji su u prvoj postavi... tu mislim na Radovca i Duljevica...
Ne treba nam vise niti treba rizikovati...
Sta ja znam... ja sam blagi(ludi) optimista
Radovac, Duljevic, CImirot ali i Dupovac, za njih bi se mogle dobre pare uzeti.

Ali, treba razumiti da je ovo prilika koja se u nasoj ligi vidja svakih 10 godina.
U Gladbahu ima dosta mladih i talentovanih igraca koji su pod lupom skauta najboljih svjetskih klubova.
north

#4177 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by north »

Šanse su male, ali ako je Asteras koji je lošiji od Atromitosa sinoć izbacio drugog bundesligaša, Mainza, prošle godine Rijeka Stuttgarta, onda barem imamo pravo nadati se da ćemo pružiti dostojan otpor protivniku i da se neće tako lako sa nama poigrati ao hrabro uđemo u tekmu....sinoćnja tekma mi daje pravo da se barem tomu nadam....prolaz bi bio već bingo na lutriji koji se ubada jednom u životu :oops: .....al da će biti praznik fudbala taj dan I da će goriti hala, bogme hoće...ne igra se svaki dan sa peterostrukim prvakom Njemačke i dvostrukim osvajačem KUP UEFA :izet:
Nuken

#4178 Re: Odg: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Nuken »

Charuga wrote:
Nuken wrote:STA VISE KOJI KURAC TRAZE "NAVIJACI" ZELJEZNUCARA I OSTALIH MALIH KLUBOVA NA OVOJ TEMI. JEDINI KLUB U EVROPI KOJI TRENUTNO PREDSTAVLJA BiH JE FK SARAJEVO.SVI KOJI SERU O SARAJEVU NEK U SKOKOVIMA NAPUSTE TEMU...
'ta će Svabe 8-)

Sent from my YUSUN W91 using Tapatalk
Kad sebi napravis forum onda određuj ko će gdje pisati.
Mislio sam na ove "navijace".Odjednom forum pun nekih kvazi "navijaca", a ni sami ne znaju za koga navijaju, ali im smeta kada Sarajevo pobjeđuje.Vecinom su izbjeglice sa ss.ba
emigrazione

#4179 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by emigrazione »

Svake godine Sarajevo mi sjebe godisnji :twisted:
BlueBlood

#4180 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by BlueBlood »

pirmin

#4181 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by pirmin »

Gladbach gegen Sarajevo

Auf dem Weg in die Gruppenphase der Europa League muss Borussia Mönchengladbach FK Sarajevo aus dem Weg räumen. Das ergab die Auslosung heute in Nyon.

Gladbachs Vizepräsident Rainer Bonhof sagte zur Auslosung, man werde den Gegner keinesfalls "auf die leichte Schulter nehmen". Man treffe auf eine junge Mannschaft, die Pokalsieger in Bosnien und Herzegowina geworden sei. "Dadurch wird die Situation für uns sicherlich nicht leichter."

Dennoch glaubt Bonhof, dass der Einzug in die Gruppenphase der Europa League durchaus im Bereich des Möglichen liege. "Es spielt uns in die Karten, dass wir zuerst auswärts spielen. Wir haben sehr reiselustige Fans und werden in Sarajevo versuchen den ersten Schritt zu gehen", sagte der Weltmeister von 1974. "Danach wissen wir, woran wir sind, und können zu Hause den letzten Schritt in die Gruppenphase machen."
GandalfSivi

#4182 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by GandalfSivi »

Wtf, istraumirah se sav, trebao si reci da napusen ne gledam...
lajk

#4183 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by lajk »

GandalfSivi wrote:

Wtf, istraumirah se sav, trebao si reci da napusen ne gledam...
:shock:
bordo gandalf

#4184 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by bordo gandalf »

hrasno38 wrote:
hahahaha a sto ih je izaslo na ulice cudo jedno!!! ne treba ti elememtarno znanje matematike da bi ih prebrojo...dovoljni su prsti:)
Zato je vas vise bilo ovdje na forumu kad je sarajevo "kiksalo" prvu sa haugesundom naslađivali se, prozivali amidzu a sta bi, gdje smo vi gdje ste vi, nastavi ti brojati...
Last edited by bordo gandalf on 08/08/2014 15:37, edited 1 time in total.
Šveđanin

#4185 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Šveđanin »

cindrlimindrli wrote:Ljudi treba se za svoje dobro proci tih seljackih doskocica tipa stela, kospica, sibica...
Neko pametan je konacno skont'o kako stvari danas funkcionisu, nasao shemu, doveo tog milijardera i nesto se
napravilo. Boli to sto je Zeljo, nas najtrofejniji tim, pao qrcu za usi, ni igraca, ni para, ni stadiona...nicega.
Umjesto da se na krilima onih davnih utakmica sa Shirerom nesto pokrenulo, pravili iskoraci, ljudi su se zadovoljili
da nakantaju nekakve rudare, sutjeske i ostale prdimahovine. Sad kad je drugi odskocio svjetlosnu godinu umjesto
da se stane i ugleda na njih sve se svelo na krkansko podjebavanje...nema tu nafake i napretka.
+1.

Jedini pravi način vođenja kluba u 21 vijeku nam je predstavljen od strane fudbalskog kluba Sarajevo. Prvi korak urađen uspješno od strane FKS, vidjećemo za dalje. Na želji je da uradi isto ako hoće opstati, jer bez para nema ničega.
Velkoski

#4186 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Velkoski »

Daj ne citirajte ga više tako vam Boga. :shock:

Usput da mu odgovorim da je sinoć pljuštala kiša i da su jebeni drotovi krenuli pisat' prijave, pa se raja razišla.
hrasno38

#4187 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by hrasno38 »

bordo gandalf wrote:
hrasno38 wrote:
hahahaha a sto ih je izaslo na ulice cudo jedno!!! ne treba ti elememtarno znanje matematike da bi ih prebrojo...dovoljni su prsti:)
Zato je vas vise bilo ovdje na forumu kad je sarajevo "kiksalo" prvu sa haugesundom naslađivali se, prozivali amidzu a sta bi, gdje smo vi gdje ste vi, nastavi ti brojati...
Tako je ali sam ja jucer medju prvima najiskrenije cestitao prolazak Sarajeva u sljedece kolo.

http://www.klix.ba/forum/viewtopic.php? ... #p10387416

Sta bi vi da vas dizemo sad u nebesa i da nema standardnog podjebavanja? Malo morgen sto bi rekao jedan od sretno umrlih vodja na Balkanu!
sole2mio

#4188 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by sole2mio »

ljudi moji popustite ove komentare kona, ja sam jos pod uticajem jos ne vjerujem kakav je ovo uspijeh, pustite ove sulje komentare ovih kojima je krivo i dali bvi sve samo da nismo prosli, uzivajmo malo u ovome jer nam se moze i jedini smo u tome uspjeli.

Protivnik se zna, sta je tu je, igrat odradit svoje, ja toliko nisam optimistican niiti sam bio protiv atromitosa, ali uvijek nada postoji.
tcz wrote:
najjaci smo kad nista ne ocekujemo.
Bas to, nikad ne reci nikad.

VOLIM TE SARAJEVO ! ! ! ! ! ! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

:izet: :izet: :izet: :izet: :izet: :izet: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
Last edited by sole2mio on 08/08/2014 16:00, edited 1 time in total.
Picajzla
Location: U svijetu nepravde - http://i62.tinypic.com/ri6jht.png

#4189 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Picajzla »

Sa Nijemcima samo na sake pa sta bude. Kako god da zavrsi klub je profitirao sto je najvaznije a imam neki dobar osjecaj za predstojece utakmice.

Sent from my LG-G2 using Tapatalk
Velkoski

#4190 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Velkoski »

Sarajevo – Mönchengladbach: Spektakl u najavi

http://sport033.com/sarajevo-monchengla ... -u-najavi/
Charuga
Globalni moderator

#4191 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Charuga »

100% vam garantujem da će, kad opet skrenete sa teme, pljuštati banovi kao sinoć kiša u Sarajevu. Uopšte neću gledati ko je počeo a ko nastavio i ko uletio u takve rasprave, samo redom u autobus i put Banovića ... ;-)
GandalfSivi

#4192 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by GandalfSivi »

Charuga wrote:100% vam garantujem da će, kad opet skrenete sa teme, pljuštati banovi kao sinoć kiša u Sarajevu. Uopšte neću gledati ko je počeo a ko nastavio i ko uletio u takve rasprave, samo redom u autobus i put Banovića ... ;-)
Ponese nas rasprava, a cak i mislim da nije bila losa konverzacija (ne znam sta se desavalo u zadnjih pola sata). Jebiga, znam da nije to bila tema, ali opet...
sole2mio

#4193 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by sole2mio »

Na na na na na, na na na, na na na na na, na na naaaaaaaa, Na na na na na, na na na, oo Saraj*vo !!!!

:izet: :izet: :izet: :izet: :izet: :izet: :izet: :izet: :izet: :izet: :izet: :izet: :izet:

:bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
Eek-A-Mouse

#4194 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Eek-A-Mouse »

36 hiljada karti Gladbach prodao vec za tekmu protiv Sarajeva :)
Red Wolf

#4195 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Red Wolf »

STA JE BA,STAAAAAAA JEEEEEEEEE :izet: :izet:
Reglan

#4196 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Reglan »

Eek-A-Mouse wrote:36 hiljada karti Gladbach prodao vec za tekmu protiv Sarajeva :)
Gdje nadje taj podatak. :shock:
Eek-A-Mouse

#4197 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Eek-A-Mouse »

Gledam koliko karte kostaju i to procitam.
Karte kostaju od 27 pa do 50 eura.
Nama ide 2300 mjesta.
Red Wolf

#4198 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Red Wolf »

Eek-A-Mouse wrote:Gledam koliko karte kostaju i to procitam.
Karte kostaju od 27 pa do 50 eura.
Nama ide 2300 mjesta.
jeste da ultrasi nisu vec rezervisali 5000 karata mimo te kvote :-D
Obuca9

#4199 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Obuca9 »

Izdavačka kuća "City Records" poziva anonimnog autora krilatice: "Sarajevo će biti, Atromitos će proći", da se javi u direkciju te firme, kako bi bio adekvatno nagrađen, zbog ovog poetskog i umjetničkog remek-djela kojeg je stvorio.

Kao nagradu, dobiće besplatnu ulaznicu za predstavu SFF (Sarajevo Football Festival) koja će se izvesti na stadionu "Asim Ferhatović Hase", 21. avgusta 2014. godine.
bingov buraz

#4200 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by bingov buraz »

Mali off
ja od sinoc imam za koga navijati i u grckom prvenstvu
Fentagin Atromitos :thumbup:
Locked