Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

MinothaurSa

#1 Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by MinothaurSa »

E ovako :) Zanima me misljenje djevojaka, momaka, ali prvenstveno djevojaka, i naravno iskreno misljenje! Interesuje me sta vi mislite o sexu sa nekom osobom u invalidskim kolicima? Znaci sa osobom koja je vise ili manje nepokretna u nekom dijelu svoga tijela.
Predpostavljam da bi vecina odgovora bila: ako ja tu volim osobu to ne bi bio problem! Ali to me ne interesuje, jer je to neki "standardni" odgovor. Zanima me misljenje vase u ovom trenutku, ono na "prvu", kako vam to izgleda, i da li bi ste se upustili u to u opste, ili sta vec?
I naravno, ja sam u kolicima, zato i postavljam ovu temu, jer me zanimaju vasi odgovori! Napomena jedna, ne trazim ja ni sex ovako, ni nista, toga imam vec hvala Bogu, ovako preko foruma trazim samo vas iskren odgovor, bez uvijanja, i bez nekog sazaljenja ni prema meni, ni prema nekom u kolicima!
Toliko od mene, i jos jednom: sta mislite o sexu sa nekim u invalidskim kolicima, i da li bi ste se upustili u to, ili imate predrasude oko toga! Pozz od mene, cao ;)
MinothaurSa

#2 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by MinothaurSa »

127 pregleda, a ni jedan odgovor, stvarno ste tetke svi, heheheh :)
mentalist

#3 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by mentalist »

Bas ono sto i kazes, sve zavisi koliko se vole te osobe(ako govorimo o ljubavi)
http://--- NO LINKS ---/clanak/161172/vije ... ref=ostali

sve je u zivotu moguce ako imas motiva da u tome uspijes :)
evo drugi link: http://zena.blic.rs/Porodica/9911/Austr ... rodnu_dusu
MinothaurSa

#4 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by MinothaurSa »

Gledao sam ovaj klip.............uspjesan decko i pored svog invaliditeta! Ali ovdje je rijec o sexu, hehehehe :D
gentoo
System

#5 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by gentoo »

Vjerujem da sex apsolutno nije problem. Mislim da je veci problem da osoba u kolicima dodje do tog.. na zalost.
MinothaurSa

#6 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by MinothaurSa »

gentoo wrote:Vjerujem da sex apsolutno nije problem. Mislim da je veci problem da osoba u kolicima dodje do tog.. na zalost.
U vecini slucajeva ima i ta mjesta, jer te osobe u kolicima su u najmanju ruku malo "cudne", odnosno povuce, ono kuku, lele, ja u kolicima itd. Ali ima i izuzetaka, koji koliko toliko docu cesto do sexa :D
PurpurHazel

#7 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by PurpurHazel »

.....
Last edited by PurpurHazel on 08/02/2013 08:08, edited 1 time in total.
plain vanilla
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#8 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by plain vanilla »

Da ne bude da sam samo pregledala, a nista odgovorila nisam :D

Ako uspijes doprijeti do emocija djevojke, onda kolica sigurno nisu prepreka za seks... kao sto ni muskarcu koji nema auto taj auto nije problem :lol:

htjedoh reci, vecina djevojaka razmislja srcem :wink:
PurpurHazel

#9 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by PurpurHazel »

A kod ovog pitanja svi mogu poći od sebe, običnom konstatacijom da već sutra, ne daj Bože, osoba s kojom jesu i koju vole, može ostati u kolicima. Te se na taj način sagledati, kako bismo reagirali...bi li to i dalje bila ljubav, bi li tu i dalje bilo seksa..Apsolutno sam bez predrasuda, život i srce ne biraju, ako se poklopi, desi i dogodi...kolica su sporedna stvar.
mentalist

#10 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by mentalist »

MinothaurSa wrote:Gledao sam ovaj klip.............uspjesan decko i pored svog invaliditeta! Ali ovdje je rijec o sexu, hehehehe :D
Znam na sto ide poenta tvog pitanja, ali ovo sam postavio zato sto me fasciniralo kako lik ima pozitivnu energiju uprkos svog invaliditeta. a eto i ljubav svog zivota nasao :-D
MinothaurSa

#11 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by MinothaurSa »

plain vanilla wrote:Da ne bude da sam samo pregledala, a nista odgovorila nisam :D

Ako uspijes doprijeti do emocija djevojke, onda kolica sigurno nisu prepreka za seks... kao sto ni muskarcu koji nema auto taj auto nije problem :lol:

moram te demantovat, vecina djevojaka razmislja necim drugim, a one koje razmisljaju srcem su u malom procentu :) sto znaci, predrasude postoje, i na neki nacin tesko je doci do sexa, ali svaku stvar mozes da preokrenes u svoju korist, pa i ta kolica da izgledaju sexy, hahaha, odnosno da nemas kompleksa od njih!
oprosti meni malo dosadno veceras, pa moram da filozofiram :D
Eborg

#12 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by Eborg »

A o kojoj vrsti invaliditeta govorimo? Nije isto ako je neko "samo" u kolicima ali je pokretan (npr. nema noge ali neuroloski ima osjecaj u svim ostalim dijelovima tijela) odnosno ako je nepokretan zbog ostecenja kicme bez obzira imao noge ili ne.

Da budem iskren, uvijek me interesovalo da li nepokretna osoba moze dozivjeti orgazam ako nema osjecaja ispod struka. Gledao sam jednom film u kojem je lik bio u takvom stanju no dobijao je nekontrolisano erekciju s vremena na vrijeme te je mogao dozivjeti orgazam no to mi je nekako nerealno i kosi se s mojim poznavanjem anatomije.

Sto se mene tice, nikad ne bih spavao s takvom osobom ako i ona sama ne bi imala uzivanja u tome, u suprotnom bih se osjecao odvratno kao da ga zabijam u vrecu krompira i iskoristavam tu osobu. Nedavno sam upoznao prelijepu djevojku u kolicima i malo smo se ispricali, dosao momak kasnije po nju. Nadam se da mogu i da im je fino. :mrgreen:
MinothaurSa

#13 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by MinothaurSa »

Eborg wrote:A o kojoj vrsti invaliditeta govorimo? Nije isto ako je neko "samo" u kolicima ali je pokretan (npr. nema noge ali neuroloski ima osjecaj u svim ostalim dijelovima tijela) odnosno ako je nepokretan zbog ostecenja kicme bez obzira imao noge ili ne.

Da budem iskren, uvijek me interesovalo da li nepokretna osoba moze dozivjeti orgazam ako nema osjecaja ispod struka. Gledao sam jednom film u kojem je lik bio u takvom stanju no dobijao je nekontrolisano erekciju s vremena na vrijeme te je mogao dozivjeti orgazam no to mi je nekako nerealno i kosi se s mojim poznavanjem anatomije.

Sto se mene tice, nikad ne bih spavao s takvom osobom ako i ona sama ne bi imala uzivanja u tome, u suprotnom bih se osjecao odvratno kao da ga zabijam u vrecu krompira i iskoristavam tu osobu. Nedavno sam upoznao prelijepu djevojku u kolicima i malo smo se ispricali, dosao momak kasnije po nju. Nadam se da mogu i da im je fino. :mrgreen:
pa ima ti i ova mjesta........ali pazi jednu stvar, ni ja nemam skroz osjecaja tamo, ali opet kad imam sex sa djevojkom, meni je bitan njen uzitak, i potrudim se da njoj bude dobro! a i meni ne bude lose samim tim sto me pukne adrenalin, i poludim, hahahah :D eto ti iskren odgovor! a sad sto se tice djevojaka u kolicima, to jeste malo drugacije, imati sex sa nekom curom koja to ne osjeti jeste malo cudno, ali ako to njoj cini zadovoljstvo, onda zabijanje njega u vrecu krompira nije ni lose ;)
Vodja uvale

#14 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by Vodja uvale »

Sto da ne. :D
MinothaurSa

#15 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by MinothaurSa »

Vodja uvale wrote:Sto da ne. :D
hahaha, dobar, odlican :D
Eborg

#16 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by Eborg »

MinothaurSa wrote:pa ima ti i ova mjesta........ali pazi jednu stvar, ni ja nemam skroz osjecaja tamo, ali opet kad imam sex sa djevojkom, meni je bitan njen uzitak, i potrudim se da njoj bude dobro! a i meni ne bude lose samim tim sto me pukne adrenalin, i poludim, hahahah :D eto ti iskren odgovor! a sad sto se tice djevojaka u kolicima, to jeste malo drugacije, imati sex sa nekom curom koja to ne osjeti jeste malo cudno, ali ako to njoj cini zadovoljstvo, onda zabijanje njega u vrecu krompira nije ni lose ;)
Hm, hm, hm. Ako nisi, pogledaj fantastični film "Intouchables". U tom filmu glavni lik, inače kvadriplegičar, unajmljuje prostitutke da mu miluju uši i ljube vrat pa ima komičnih party scena. :mrgreen: Tu sam se također bio malo zamislio.

Što se tiče ovog ostalog ima logike u tome što govoriš. Pretpostavljam da do erekcije dolazi zbog uzbuđenja koje je neovisno o fizičkom osjećaju s tim da nema orgazma/ejakulacije no ne znam kakva je razlika između muškarca i žene po tom pitanju, valjda su jednaki u tom kontekstu (ne)osjećaja. Doduše, žene i muškarci to malo različito i psihički doživljavaju. Ako je tebi super (mada ne vidim zašto ne bi bilo ako cura ludo skače po tebi :mrgreen: ) - go for it! :thumbup:

Žene ne daju ni kada osjete pa nas muče, mislim da su muškarci spremni na sex i u 05:54 ujutro nakon žestoke pijanke čak i ako im je hašim ostao na nekoj vijetnamskoj poljani '64. :mrgreen: "Samo se ti skini bona, skontat' ćemo nešto!" :evil:
zelenashica

#17 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by zelenashica »

Ja ću na sve ovo citirati samo rečenicu svoje prijateljice, koja mi ju je kazala na dan svoje udaje.
"Ja noć mogu prespavati, ali dan niti mogu, niti želim!"

Ovo je bio njen odgovor na pitanje, da li je bilo teško donijeti odluku o udaji za osobu bez obje noge.
Helem, ona je čak bila spremna, ako treba odreći se sexa totalno,...

Danas sretni, imaju dvoje krasne djece,....
seln

#18 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by seln »

Prije nekoliko godina, dok sam jos bio mlad i naocit, onako bezveze setam i naidjem na tri trebe, jedna od njih u kolicima, ocigledno paralisane noge. Plava, nekih 30 godina, zapravo zgodna, ali joj se na licu vec vidi ona gorcina tipicna za ljude pogodjene sudbinom.
Hebemti, pogledala me sa toliko vatre u ocima (ne lascivno, da se razumijemo) da me je danim poslije toga nesto gusilo u grudima.
Ne znam kako je to kod paralisanih, mogu li imati seksualne odnose, ali ima tu jos necega...zelje za blizinom, njeznostima, paznjom...
zajebana tema, kako god.
Irelevantan

#19 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by Irelevantan »

Nikada nisam bio u prilici da imam neki kontakt sa nekom osobom koja ima neki oblik invaliditeta (tu ne računam idiote :D ), iskreno na prvu pa ne bih baš mislim čista fizika potreba, ali opet ako čovjek sa tom osobom provede neko vrijeme zajedno i upozna tu osobu tu bi moglo biti svašta. Jer svi mi imamo nešto u sebi lijepo samo to i treba pronaći.
Ljubav je j.bena stvar, kad skontam više sranja i štete napravi neg dobra :D .
MinothaurSa

#20 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by MinothaurSa »

seln wrote:Prije nekoliko godina, dok sam jos bio mlad i naocit, onako bezveze setam i naidjem na tri trebe, jedna od njih u kolicima, ocigledno paralisane noge. Plava, nekih 30 godina, zapravo zgodna, ali joj se na licu vec vidi ona gorcina tipicna za ljude pogodjene sudbinom.
Hebemti, pogledala me sa toliko vatre u ocima (ne lascivno, da se razumijemo) da me je danim poslije toga nesto gusilo u grudima.
Ne znam kako je to kod paralisanih, mogu li imati seksualne odnose, ali ima tu jos necega...zelje za blizinom, njeznostima, paznjom...
zajebana tema, kako god.
pa kad ti je toliko "pala" za oko sto joj nisi prisao, sto nisi ostvario neki kontakt! to su predrasude o ljudima u kolicima, jer eto koliko ti je ona god bila lijepa i simpaticna nisi prisao!
a da ne govorim o sexu...........predrasude haveru, znam po sebi, ali ja se makar dobro nosim sa tim!
MinothaurSa

#21 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by MinothaurSa »

Irelevantan wrote:Nikada nisam bio u prilici da imam neki kontakt sa nekom osobom koja ima neki oblik invaliditeta (tu ne računam idiote :D ), iskreno na prvu pa ne bih baš mislim čista fizika potreba, ali opet ako čovjek sa tom osobom provede neko vrijeme zajedno i upozna tu osobu tu bi moglo biti svašta. Jer svi mi imamo nešto u sebi lijepo samo to i treba pronaći.
Ljubav je j.bena stvar, kad skontam više sranja i štete napravi neg dobra :D .
slazem se sa tvojom recenicom: jubav je j.bena stvar, kad skontam više sranja i štete napravi neg dobra
plain vanilla
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#22 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by plain vanilla »

MinothaurSa wrote:
plain vanilla wrote:Da ne bude da sam samo pregledala, a nista odgovorila nisam :D

moram te demantovat, vecina djevojaka razmislja necim drugim, a one koje razmisljaju srcem su u malom procentu :) sto znaci, predrasude postoje, i na neki nacin tesko je doci do sexa, ali svaku stvar mozes da preokrenes u svoju korist, pa i ta kolica da izgledaju sexy, hahaha, odnosno da nemas kompleksa od njih!
oprosti meni malo dosadno veceras, pa moram da filozofiram :D
Ne treba biti licemjeran i pljuvati zenski rod. Ako cemo govoriti iskreno, prije ce se zena odluciti provesti zivot s muskarcem invalidom nego sto ce muskarac ozeniti zenu u kolicima..

Naravno da predrasude postoje, zato sam i rekla da ako joj osvojis srce, nece biti problema ni za dalje..
Not My Idea

#23 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by Not My Idea »

Najveci problem je slomiti tu prepreku u sebi i upustiti se u vezu s osobom u kolicima.
Iskreno, mislim da ce vecina ljudi imati sex s ljudima u kolicima iz ljubavi, odnosno slabo ko ce imat one night stand.
todd_smith

#24 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by todd_smith »

to bi meni bilo isto kao mrtvu osobu da **** :shock:

Mislim, dole..ne osjeti, niti mrda :oops:
Tvrtko II Kotromanić

#25 Re: Sex sa osobom u invalidskim kolicima!

Post by Tvrtko II Kotromanić »

todd_smith wrote:to bi meni bilo isto kao mrtvu osobu da **** :shock:

Mislim, dole..ne osjeti, niti mrda :oops:
e jbga ti :-) malo ti je glupo ovo, da ne kazem sta drugo
Post Reply