Šta žene prvo primjete na muškarcima

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Perdita_Durango
Posts: 413
Joined: 21/08/2012 23:33

#101 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by Perdita_Durango »

Tequila wrote:
Perdita_Durango wrote:Ja prvo primjetim oci, sto je najgore upadljivo buljim :(
Samo da ti kazem da sam jedva nekako procitao tvoj koment..sve pocnem citat pa u pola puta me tvoja avatar odvuce oci na ljevo :lol: :lol: :lol:
Svidjaju ti se carapice? Ne dam ti ih 8)
User avatar
Tequila
Posts: 87
Joined: 25/07/2012 18:23
Location: USA

#102 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by Tequila »

Perdita_Durango wrote:
Tequila wrote:
Perdita_Durango wrote:Ja prvo primjetim oci, sto je najgore upadljivo buljim :(
Samo da ti kazem da sam jedva nekako procitao tvoj koment..sve pocnem citat pa u pola puta me tvoja avatar odvuce oci na ljevo :lol: :lol: :lol:
Svidjaju ti se carapice? Ne dam ti ih 8)
Uh svidja mi se dosta toga...aj bicu fin da ne nabrajam :D
Kvačilo
Posts: 101
Joined: 29/01/2013 17:14

#103 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by Kvačilo »

spacek wrote:zene prvo na muskarcima primjete drzanje!!!
pogledom odozdo prema gore kroz 1-2sec (pogled na cipele, stil oblacenja, ramena, osmijeh) - to je neki prvi sken i na osnovu toga prercipiraju prema svojoj logici ono sto im je usadjeno u glavu (mislim na interesovanja - papanski stil, casual stil, skorojevicki stil, sklad neukusa), ali i dalje mislim da sve pocinje od samog ulaska u prostoriji i drzanja...
ako je pogrbljen - skeniranje prestaje istog trena (jedino iz radoznalosti mozda dodje do cipela)
ako je uspravan i ispravljen - skeniranje krece odozdo prema gore prema ispunjenju onih gore zeljenih ciljeva kroz 2sec
ako je ukocen - skeniranje se zavrsava na licu kroz 1sec odozdo prema gore

po meni je to sto zene prvo primjete...ovo sam testirao ulaskom u kafanu i zenskim pogledima...
kad sam ulazio pogrbljen (snuzdeno) i nako tipa svejedno mi je - nisam primjetio da me iko gleda
kas sam ulazio ispravljen, kao da je svijet moj sa osmijehom na licu, osjetio sam poglede na sebi skoro svih zenskih
kas sam ulazio bojazljivo ukocen, radoznalog lica - nako kao blago izgubljen - primjetih 1-2 pogleda

zene vole muskarce koji su nasmijani, dobrog stasa i drzanja i gdje osjecaju da je dominantan kao pojava, zato mislim da prvi dojam kod zenskih je drzanje!

meni je cilj da pogrbljen, namrgođen i bosonog pokupim sve trebe ispred crvenog tepiha na sff-u.
User avatar
malsal
Posts: 772
Joined: 11/07/2012 14:50
Location: oko moje glave

#104 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by malsal »

Ne znam ko sta prvo primjeti ali sam svjestan da i muskarci i zene prvi sud (privlacno / neprivlacno) donesu maltene iste sekunde. Sto znaci da nema neke racionalne analize primjecenog nego je to instinktivno...
Astrix
Posts: 1890
Joined: 30/09/2009 14:14

#105 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by Astrix »

-maggie- wrote:Muškarac će mi automatski privući pažnju ako dobro miriše. Okretat ću se za njim dok ga ne izgubim iz vida. :D A tek onda počinje analiza. A doduše, i da ne miriše, a ima dobar stav, da nema nikakvih lanaca na vratu, da ne nosi majice u kojima jedva diše samo da bi se oslikalo ono što ima ispod nje (ako šta i ima), da ne zvjerka uokolo itd.

Pa gdje su te zene svaki dan u gradu, vec sam pomislio da su takve vec izumrle :D Ali u svakom slucaju dobro je znati da ima jos takvih zena :)
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#106 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by dusa_raskopuša »

Nisam znala da ste tolike sponzoruse. (ako me razumijete) :lol:


Oci i obucu (u smislu kakvog je izgleda (ako mi se ne svidi oblik, pisi propalo), je l' prljava i tako to). :lol:
User avatar
_aja_
Posts: 6195
Joined: 19/09/2008 09:46

#107 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by _aja_ »

:lol: :lol: :lol: :lol:

...oči i zube (ili ti osmjeh u globalu).... :D
User avatar
dita von teese
Posts: 623
Joined: 19/07/2012 10:14

#108 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by dita von teese »

Stisak ruke. :oops:

Ne volim kad sam toliko usplahirena :D kad se s nekim rukujem, da zaboravim, ili ne primijetim kakav stisak ruke doticni ima.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#109 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by dusa_raskopuša »

usplahirena :lol:
User avatar
Hepek_X
Posts: 13
Joined: 10/01/2012 17:15
Location: Tuzla

#110 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by Hepek_X »

malsal wrote:Ne znam ko sta prvo primjeti ali sam svjestan da i muskarci i zene prvi sud (privlacno / neprivlacno) donesu maltene iste sekunde. Sto znaci da nema neke racionalne analize primjecenog nego je to instinktivno...
Slažem se.

I tek nakon te prve sekunde, ukoliko je osoba privlačna slijedi detaljno skeniranje. Skeniranje slijedi i ako osoba nije privlačna ali ono....vidi ga kakav je, fuj seljak, šaban...etc..
User avatar
Boudicca
Posts: 5
Joined: 14/02/2013 23:36

#111 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by Boudicca »

Evolucija ljudi! I nauka je dokazala da muskarci traze zenu koja je njeznija ali ipak jaka da odrzi porodicu, a zene traze plecatog, zgodnog zastitnika spremnog da ubije medjeda za njih. Mislim da vecina zena prvo primjecuje stav muskarca, sto vezujem uz ovaj ulazak u kafic jer kad ulazis kao popisan niko te nece skontati. Logicno je da ako je malo bolje situiran da to povlaci ovu sigurnost (pomenutu gore uz evoluciju) i zensku potrebu za osnivanjem zdrave i zbrinute porodice. Naravno ima i samo seljanki ludih za parama pa nek je najveci jadnik nije bitno. Totalno je individualno, ali neka generalna pravila su tu. Ja licno prvo primjetim obucu, nekako da si Apolon ako te vidim u air max sa onim nakim amortizerima sve mi padne u vodu. Nakon upoznavanja ruke, jer mi govore o tome koliko je uredan i drzi li do sebe a onda glas. Nema mi nista vise sexy od grubljeg muskog glasa, ma uh!
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#112 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by -LIBERO- »

Boudicca wrote: nekako da si Apolon ako te vidim u air max sa onim nakim amortizerima sve mi padne u vodu.

Kraljice.... :D :thumbup:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#113 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by sha_ba »

postove

:mrgreen: :mrgreen:
Klitemnestraaa
Posts: 1047
Joined: 25/03/2013 22:17

#114 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by Klitemnestraaa »

Oči i stav
User avatar
Capajebo
Posts: 20752
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#115 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by Capajebo »

Ja vjerujem da prvo primjete da on njih ne primjeti :mrgreen:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#116 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by ho oponopono »

Korisničko ime! Image
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#117 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by eluna »

kako sam odlučila da se tetoviram - uhvtih samu sebe par puta da zagledam po vratu ili rukama da li dotični ima tetovažu :-)
User avatar
_aja_
Posts: 6195
Joined: 19/09/2008 09:46

#118 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by _aja_ »

ho oponopono wrote:Korisničko ime! Image

:lol: :lol:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#119 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by sha_ba »

_aja_ wrote:
ho oponopono wrote:Korisničko ime! Image

:lol: :lol:
:thumbup: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
drag_gost
Posts: 5532
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#120 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by drag_gost »

A primjeti li iko bicepse i tricepse? :razz: :razz: :razz:
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#121 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by eluna »

drag_gost wrote:A primjeti li iko bicepse i tricepse? :razz: :razz: :razz:
a u kojem dijelu tijela :D
User avatar
PerverzMusharaf
Posts: 461
Joined: 24/03/2013 15:28

#122 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by PerverzMusharaf »

Boudicca wrote:Evolucija ljudi! I nauka je dokazala da muskarci traze zenu koja je njeznija ali ipak jaka da odrzi porodicu, a zene traze plecatog, zgodnog zastitnika spremnog da ubije medjeda za njih. Mislim da vecina zena prvo primjecuje stav muskarca, sto vezujem uz ovaj ulazak u kafic jer kad ulazis kao popisan niko te nece skontati. Logicno je da ako je malo bolje situiran da to povlaci ovu sigurnost (pomenutu gore uz evoluciju) i zensku potrebu za osnivanjem zdrave i zbrinute porodice. Naravno ima i samo seljanki ludih za parama pa nek je najveci jadnik nije bitno. Totalno je individualno, ali neka generalna pravila su tu. Ja licno prvo primjetim obucu, nekako da si Apolon ako te vidim u air max sa onim nakim amortizerima sve mi padne u vodu. Nakon upoznavanja ruke, jer mi govore o tome koliko je uredan i drzi li do sebe a onda glas. Nema mi nista vise sexy od grubljeg muskog glasa, ma uh!
koja vrsta obuće je poželjna? jel moraju biti neke cipele il je ok drugi model tena?
User avatar
drag_gost
Posts: 5532
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#123 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by drag_gost »

eluna wrote:
drag_gost wrote:A primjeti li iko bicepse i tricepse? :razz: :razz: :razz:
a u kojem dijelu tijela :D
Rukama. :D
User avatar
Ludzak
Posts: 5483
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#124 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by Ludzak »

Novcanik ! :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#125 Re: Šta žene prvo primjete na muškarcima

Post by ladyblue18 »

Ludzak wrote:Novcanik ! :D
Jel od zmijske koze?
Post Reply