Ko je kome prvi prišao?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

nihil_
Posts: 1334
Joined: 20/12/2011 14:36

#326 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by nihil_ »

Colonel wrote:
nihil_ wrote:A sta vi muskarci napravite kad vas zenska odbije? Popizdite, vrijedjate, budete uljudni, placete, svejedno vam je? :D
Meni npr bude svejedno jer se ne zaljubljujem odmah i ne ispadaju mi oči i suze, romantične rijeci i ne nosam tamburu pod pendzer. Predjem preko toga jednostavno. A ima ih svakakvih znas i ti valjda.
Pa ima, zato i pitam, znam ih koji se pocnu svadjati i vrijedjati jadno djevojce.
User avatar
juli84
Posts: 569
Joined: 09/02/2011 15:03
Location: Tamo gdje je isto napadač i žrtva.

#327 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by juli84 »

Zoya wrote:
juli84 wrote:Volim direktno i konkretno jer sam i ja takva, nekad sam voljela vise loviti a nekad cekati da budem ulovljena.
Uglavnom se nikad nisam pokajala ako sam prva prisla :) iako mnogi misle da to mozda i nije bas damski, al ja mislim da ako nesto zelis nema potrebe da cekas da to samo dode
E hajde sad jos objasni kako si prisla, ono, zapikas nekog dok pijes pice, i pridjes mu i pitas ga sta? Mogu li ti platiti pice? :-D Ozbiljno pitam, kako prici?
Fino pridem i kazem Udaj se za mene :-D
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#328 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by kritichar »

nihil_ wrote:A sta vi muskarci napravite kad vas zenska odbije? Popizdite, vrijedjate, budete uljudni, placete, svejedno vam je? :D
puknem je glavom medju oci
User avatar
4m3l
Posts: 1109
Joined: 04/04/2010 00:31

#329 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by 4m3l »

nihil_ wrote:A sta vi muskarci napravite kad vas zenska odbije? Popizdite, vrijedjate, budete uljudni, placete, svejedno vam je? :D
Dodjem kuci pogledam se u ogledalo i sve mi bude jasno... :lol: :lol: :lol:
Hodidid
Posts: 2015
Joined: 27/09/2010 12:09

#330 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by Hodidid »

nihil_ wrote:A sta vi muskarci napravite kad vas zenska odbije? Popizdite, vrijedjate, budete uljudni, placete, svejedno vam je? :D
Svaki pravi muskarac se napije od muke i dodje mu da sijece vene od tuge.
User avatar
Hajvanoid
Posts: 40
Joined: 17/01/2012 01:05
Location: tamo gdje me niko ne trazhi :)

#331 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by Hajvanoid »

ona meni i to preko fckin fb...koji klishe u pm, sad mi se koceni pola foruma :P al jbajiga desi se svima nekad :) hladno me cura uhodila vishe od mjesec dana, citala moje postove na jednoj grupi gdje sam bio redovan zajebant, slushala muziku koju sam ljepio, citala kako se svadjam, ljepim debile, kako se zezam i poslala mi poruku koja mi nije nikad doshla i dan danas mi ne vjeruje da mi nije dosla nego konta da joj se nisam htjeo javit lolol srecha da je poslala i drugi put poruku i add pa je odobrih i tako prenese se sve i u realu i dan danas je zovem moja stalkerka :)
User avatar
Glas
Posts: 102
Joined: 22/06/2009 19:27
Location: Border of Matrix

#332 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by Glas »

Jučer je gledah u Mash-u, bio sam impresioniran ... ako ovo čita bilo bi mi drago kad bi se javila. Neće se valjda javiti pogrešna. :mrgreen:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#333 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by mO k3 »

Ona meni ....31.05.2003 :) Disko ,ja pijan sa rodjakom i drugom ,ona sa jednom drugaricom ,pridje mi pita "kako ti je ime" ja joj odgovorim ,pitam kako je njoj ime ,iznenadim sa jer starinjsko bosansko ime u disku kojem se zove BG011 gdje je mjesana publika..... kazem joj daj mi broj tel ,ona meni napisa na cedulju ja onako znojav pijan kazem joj nazvacu te sutra sada nisam u stanju da pricamo ... zalijepim cedulju na celo kazem rodjaku ovu cu da zenim .... i eto skoro 9 godina kasnije ,dvoje dijece , iskren,sretan brak :) sta hoce covjek vise....

Samo mi punica ide na zivce...
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#334 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by Not My Idea »

:lol:
reci amin i suti :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#335 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by mO k3 »

Not My Idea wrote::lol:
reci amin i suti :D
amin :)
User avatar
Edin Wien
Posts: 148
Joined: 18/12/2011 13:58
Location: Singapore

#336 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by Edin Wien »

Ja se iza nove godine spremio da budem dugo single. Otvorio racune na forumima, otvorio blog,
kupio moje omiljene pc igrice, obnovio status u fb otisao na fax i nakon tri dana nisam vise bio single.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#337 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by mO k3 »

Ženski Dr.Med wrote:Ona meni ....31.05.2003 :) Disko ,ja pijan sa rodjakom i drugom ,ona sa jednom drugaricom ,pridje mi pita "kako ti je ime" ja joj odgovorim ,pitam kako je njoj ime ,iznenadim sa jer starinjsko bosansko ime u disku kojem se zove BG011 gdje je mjesana publika..... kazem joj daj mi broj tel ,ona meni napisa na cedulju ja onako znojav pijan kazem joj nazvacu te sutra sada nisam u stanju da pricamo ... zalijepim cedulju na celo kazem rodjaku ovu cu da zenim .... i eto skoro 9 godina kasnije ,dvoje dijece , iskren,sretan brak :) sta hoce covjek vise....

Samo mi punica ide na zivce...
Da dopunim pricu ... rekao sam joj prije par dana

"Da mogu ponovo bih te ozenio "
User avatar
Amer3000
Posts: 72
Joined: 25/08/2008 00:18

#338 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by Amer3000 »

Tek sam na devetoj stranici ove teme.. šta znači ono "gledanje" ?
:?
sarajlija_11
Posts: 258
Joined: 20/05/2011 21:33
Location: Rajvosa

#339 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by sarajlija_11 »

Amer3000 wrote:Tek sam na devetoj stranici ove teme.. šta znači ono "gledanje" ?
:?
Sta ti se nikada nisi gledao sa nekom :mrgreen: ???
relevantan
Posts: 777
Joined: 08/10/2011 22:30

#340 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by relevantan »

Ženski Dr.Med wrote:
Ženski Dr.Med wrote:Ona meni ....31.05.2003 :) Disko ,ja pijan sa rodjakom i drugom ,ona sa jednom drugaricom ,pridje mi pita "kako ti je ime" ja joj odgovorim ,pitam kako je njoj ime ,iznenadim sa jer starinjsko bosansko ime u disku kojem se zove BG011 gdje je mjesana publika..... kazem joj daj mi broj tel ,ona meni napisa na cedulju ja onako znojav pijan kazem joj nazvacu te sutra sada nisam u stanju da pricamo ... zalijepim cedulju na celo kazem rodjaku ovu cu da zenim .... i eto skoro 9 godina kasnije ,dvoje dijece , iskren,sretan brak :) sta hoce covjek vise....

Samo mi punica ide na zivce...
Da dopunim pricu ... rekao sam joj prije par dana

"Da mogu ponovo bih te ozenio "

:) :)
User avatar
Amer3000
Posts: 72
Joined: 25/08/2008 00:18

#341 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by Amer3000 »

sarajlija_11 wrote:
Sta ti se nikada nisi gledao sa nekom :mrgreen: ???
hhehe, skuzio sam, sve mi je jasno :D

Mislim da nije tolik bitno ko kome PRVI prilazi, već je bitno ko kome prilazi, tj. da li se sviđaju jedno drugome. Nebitno je li dobar ili loš ulet, bitno je da je pravoj osobi upućen ;-)
Malo podavno dok sam išao u osnovnu školu skupio sam hrabrosti da pitam jedan curetak iz razreda da budemo momak i cura. Bio je zadnji dan škole u osmom razredu, a pitanje je otprilike ovako glasilo, poprilično sirovo "Hoćeš li hodati sa mnom?". Naravno da je odgovor bio negativan, a gdje i ne bi -cura se prepala. Dalje kontam, pa kako se neće prepasti kada se nismo ni gledali kako treba, nego sam samo ja nju gledao. Sjećam se da mi je to onako poprilično teško palo, pogotovo što me je raja zaj...... Nekako sam ja to prebrodio, iako je išla sa mnom u gimnaziju, doduše bila je u drugom odjeljenju, nije bilo nikakvih problema. Tako je ostalo sve do treće godine, kada mi se je ponovo krenula sviđati. Tad sam je po drugi put pitao, istim riječima "Hoćeš li hodati sa mnom?". I opet je bilo haj razguli. I ponovo se raja smijala na moj račun, ali taj račun "isfur pri nabacivanju" uvjek muškarci plaćaju bla, bla, bla. Po treći put sam je pitao, ako me sjećanje dobro služi, nekada na raspustu poslje četvrtog razreda. Ali ovaj put nisam bio toliko zagrijan već smo se slučajno u jednom kafiću sreli. Pričamo, zezazamo se, jedno piće, vidim ja ide meni priča dobro, drugo, treće, muzika ljulja, naiđe moja pjesma, reko to je to! To je taj znak! Znam gledao sam to u milion filmova, tako završavaju sve romantičene komedije.., reko na ovo će sad odljepiti kada čuje, i ja izgovaram, po treći put onu slavnu rečenicu "Hoćeš li hodati sa mnom?". Bježi ona, bježi njezina prijateljica, pita mene prijatelj, brate, šta bi...
Nekih pet godina kasnije, u Zenici, poslje slavne pobjede naših zmajeva nad Belgijom, izgubio sam se u gužvi, nema mojih, šta ću, valja sad čekati voz ili bus za Sa do 5 ujutro. Kad na svu sreću naiđe poznata raja iz Nedžarića doma -haj sa nama! Nije bilo mjesta u njihovom busu, pa me prebaciše u drugi što ide za Dom Bjelave. Ulazim ja unutra, i ugledah nju kako sjedi do prolaza negdje oko sredine busa. Nisam je vidio od one noći, odmah mi se vrati osmijeh na lice, reko super ima neko poznat, imat ću sa nekim koju prebaciti do Sa. I tako ja idem sav sretan prema njoj, bez ikakvih strasti, čisto samo sa prijateljskim namjerama, kad cura ni dva ni tri povuče frajera što je sjedio do nje prema sebi, da ga mogu ja vidjeti, gleda u mene k'o u kakvog manijaka i govori mi "Ovo je moj momak!". :shock: :shock: :shock: : :lol: :run: :lol:
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#342 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by cindrlimindrli »

Ona meni, iskoristila trenutak slabosti i pokupila me na jeftinu foru. Plus, bio sam janpi.
zeMska posla 8-)
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#343 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by ljubav_aha »

zeljko jksimovic ima nesto u tom sto me neces

http://www.youtube.com/watch?v=QesKgncR ... re=related

Ima nesto u tom sto me neces
ostavljas mi vremena za druge
gledam kako veselo se kreces
kao leptir oko moje tuge

Ima nesto u tom sto me neces
nesto cemu sama ne znas ime
ima nesto u tom sto me neces
a sve znaci ne zaboravi me

Chorus:
Ima nesto u tom sto me neces
od te lazi nacisto umrecu
ima nesto u tom sto me neces
i u tome sto ja tebe necu
skarabej
Posts: 7
Joined: 24/12/2011 21:17

#344 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by skarabej »

interesantna tema, jest da odavno nema komentara. ovako: moje iskustvo je da nije bed ako zena pridje muskarcu prva, ALI onda, i samo onda kada iskonstruise situaciju u kojoj njoj kao treba neka pomoc, i onda ona zamoli muskarca da joj na neki nacin pomogne (da joj dohvati knjigu sa police u biblioteci, doda meni sa susjednog stola, posudi upaljac, otvori flasu vode, posudi kisobran, zamijeni gumu, i sl.) nije bed ni ako muskarac pridje djevojci, ali ne mozes naravno s neba pa u rebra iz cista mira doci i predstaviti se, nije fazon. muskarac treba iskonstruisati situaciju u kojoj se on moze naci njoj pri ruci (pozdravljam onog sto sa kisobranom sacekuje djevojke na stanici, za kisnih dana:)) u svakom slucaju, sve je stvar manira, a prilazak nekoj osobi je dobar nacin da se vidi ima li neko potrebne socijalne vjestine za otvaranje komunikacije i vodjenje razgovora. tu si samo na dobitku - ja se nikad nisam pokajala kad sam prisla:D
User avatar
jenna.
Posts: 16
Joined: 07/11/2011 23:22

#345 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by jenna. »

Edin Wien wrote:
hadzinicasa wrote:Evo tema (ne znam ima li je, a ne kopa mi se - pa ako administratori uStvrde da ima, nek' spajaju)

Često u razgovorima a i na temi (dobacivanja) vidim da puno djevojaka prve prilaze tipovima koji im se svide. Neke kriomice nađu način da budu u njihovoj blizini i primjećene, neke otvoreno, neke kuju zavjere i smicalice....

Mene interesira koliko vas je prva prišla frajeru (ako je) i KAKO? :)
Ja lično nisam nikada - ne osuđujem to, naprotiv mislim da je hrabro, ali eto možda sam seljanka i staromodna.... nekako je meni to strano.

what say you? :D

a za muške - šta vi mislite o djevojkama koje vama priđu prve?
Ne mislim nista posebno, za mene je to ok. Obicno su te koje su mi prilazile bile neintersantne.
Vise volim da ja "napadam". Nekako bolji je osjecaj. 8-)
svaka cast..ti si onda endemska vrsta :) :thumbup:
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#346 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by PeppermintSA »

Nisam znao na koju temu da postavim, pa sam odlučio ovdje:

Danas sam bio na kafi s jaranom i ispričao mi je najnoviji čin priče koja je iskočila direktno iz Romantične komedije. Naime, momak je večinu života proveo u jednoj egzotičnoj državi - hajmo reči, na Djevojačkim otocima. Kao beba, prije rata je napustio Sarajevo, budući da su mu starci radili na pomenutom mjestu. Budući da je ta zemlja dosta mala, a ima ogroman broj stranih državljana: Bogataša koji su došli da uživaju u penziji, visokoobrazovanih ljudi, avanturistički nastrojenih porodica koje mjenjaju mjesta boravka svake godine itd. postoji jako dobro organizovana škola za djecu tih stranaca - po modelu Američkih high schools, budući da je američka država sufinansirala školu. Njegova porodica je tu živjela par godina, i on je par razreda osnovne tu završio. Elem, taj moj jaran je nakon te XY države živio u još jednoj, Zapadnoevropskoj, da bi se vratio u Sarajevo sa nekih 17 godina, nakon što su mu starci odlučili da se vrate.

Uglavnom, maturirao ovdje, ustalio se, upisao pravo, da bi nedavno otišao na neke seminare u Beč (ne znam tačno o čemu je riječ, samo znam da je bio 6 dana i da je srao sedmicama prije kako mu je mrsko :D ). Na tim seminarima je bilo mali milion studenata Prava iz, večinom, EU zemalja. Upoznao neku raju, družio sa itd. Zadnju noć upozna nakratko curu iz Pariza koja je bila tu sa još dvoje-troje studenata iz Francuske. I meni priča, kaže, vratio se u sobu, razmišljajući o tome da mu ona djeluje jakooooooooo poznato, ali da nikako ne može da se sjeti ako ju je nekad negdje upoznao, a nije imao priliku, pri tom, je pitati budući da su se u prolazu upoznali na 2sekunde(taj neki lik s kojim se družio za vrijeme seminara je znao tog nekog Francuza). Uglavnom, vratio se on kući s odrađenim seminarom, napunio baterije i sve to popratno.

Prošlo jednu mjesec dana, i on ušao da lista svoje prijatelje na fejsu - Momak ima jednu 3.000 komada - Hem zato što je toliko putovao, živio na raznim mjestima, hem zato što je havetinja koja dodaje i poznato i nepoznato :lol: Lista, lista, kad ugleda tu malu iz Pariza. Išla s njim u osnovnu školu na tom XY egzotičnom mjestu - tj. godinu starija od njega, on bio prvi osnovne, ona drugi osnovne, i onda ona s porodicom odeselila - Sve mi je to naknadno ispričao na kafi. Odmah joj se javi, u fazonu, ''jebote, upoznali se u Beču, a išli zajedno u školu'' bla bla. Naravno, ušli u priču, kako, gdje, šta, gdje je ona otišla poslije, gdje on itd. Prešli na MSN i jednu 4 mjeseca svaki jebeni dan satima chatali - Kao prvo, momak nije internet tip, već je sav od akcije - ganja trebe, izlaske, ma skroz otvoren - Zapadna varijanta, što bi se kod nas, kolokvijalno, reklo ''Jebač-partijaner'' :D . Odjednom, ne možeš mu ući u trag: '''Dje si?'' ''Ma evo, chatam s onom prijateljicom iz Osnovne''. Izađeš popodne na kafu s njim, on samo o njoj. Znači, nama svima bilo bolesno. Mislim, momak je bježao od veza k'o đavo od krsta - Samo nek je bilo derneka, izleta, treba, cuge, lakih opijata :D itd. A odjednom, dane provodi s njom na netu.

Uglavnom, mi ga počnemo peglati da nam pokaže slike, da vidimo na šta liči - standardna muška priča :lol: I pokaže on slike - Slatka, onako, kao anđelak djeluje, tj. tipična ona francuska ljepota, ali ništa sad pretjerano - Onako, više prosjećna slatkica kakvih ima kod nas na svakom ćoški - ali, očigledno kliknuli.

Približi se nova godina, mi se zadali po pitanju organizacije - Hoćemo na neku vikendicu, hoćemo u grad, hoćemo negdje u inostranstvo, kad dolazi on jedan dan i govori da ide u Pariz, lafo, da ga napokon vidi jer nikad nije bio. Mi ga zajebavali da ide radi te male, on kulerski kulirao :D Kad frajer fakat ode u Pariz za novu, sam-samcat. Mi na kraju otišli na vikendicu, zovemo ga, on se ne javlja. Ja sam, kunem vam se, bio ubjeđen da ništa nije bilo između njih dvoje i da je on sad popizdio što je odjebao raju i što ''slavi'' Novu sam. Kad eto ga, vraća se pjevajući.

Izašao s tom curom, pokupili se, procvjetala ljubav, seks, upoznao njene, produžio boravak još desetak dodatnih dana, išli na izlete, po izložbama hodali, po danu kafenisali - Kako je on opisao, ona idlična pariška divota k'o iz filmova :shock: :shock:

Ne prođe malo, eto nje u posjetu desetak dana - Upoznali je, cura stvarno fenomenalna: Hem slatka, hem fina, hem abnormalno obrazovana, hem umjetnički duh, hem prava raja. Baš je svi zagotivili.


Za nepovjerovati :lol:

Znači, ti iz Bosne ideš u osnovnu školu s curom iz Francuske na, hajmo reči, Djevojačkim otocima, prođe petnaestak godina, i ponovo je upoznaš u Beču bez da si svjestan da je to ona, da bi kasnije ukapirao da je imaš na fejsu godinama(valjda je dodao preko fb grupe te njegove škole), da bi onda stupio s njom u komunikaciju i da bi se ispostavilo da ste nacrtani jedno za drugo, da bi otišao u Pariz da je upoznaš, da bi se za desetak dana rodila neka abnormalna ljubav, da bi ona tebi došla u Sarajevo u posjetu.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A najčudnije od svega je to što mi je danas spomenuo da će se ona ovdje, najvjerovatnije, preseliti. :-)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#347 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by mO k3 »

I radi ovoga pises roman?? :shock: :?
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#348 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by PeppermintSA »

Ženski Dr.Med wrote:I radi ovoga pises roman?? :shock: :?
bilo mi dosadno sinoć, nisam mogao zaspati a razmišljao nešto o tome kako je zanimljiva dotična sapunica :mrgreen:
slavonka.bosanka
Posts: 96
Joined: 06/12/2011 22:43
Location: tamo gdje sunce uvijek sija

#349 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by slavonka.bosanka »

on meni
a da nije on meni, ja bi njemu
User avatar
Optimist
Posts: 13566
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#350 Re: Ko je kome prvi prišao?

Post by Optimist »

I meni bi dosadno veceras pa sam imao strpljenja da ovo procitam. Da je i meni naci kakvu francuskinju (moze bilo koja zemlja iz EU :D), ne bi ja njoj dao vamo osim na odmor, ja bi se kod nje uhljebio. :D
Post Reply