Romantika ...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#51 Re: Romantika ...

Post by 6.april »

Kakve sve izgovore nećete naći da ne budete romantični.
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#52 Re: Romantika ...

Post by Mis mekinjas »

veze s vezom wrote:
Mis mekinjas wrote:Opa, znači muško koje plače je tuga za ženske oči. :-)

Da, i ovo spada u sferu presubjektivnog. Škakljivo za raspravu.
Meni romantika predstavlja nesto lJepo,a nimalo mi lJepo nije kad mi dragi cmizdri preda mnom...no hard feelings :-)

Pa onda ti želim da te prca kad se raspilaviš pred tužnom scenom. No hard feelings :wink:
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#53 Re: Romantika ...

Post by Cholina_Lokica »

Mis mekinjas wrote:
veze s vezom wrote:
Mis mekinjas wrote:Opa, znači muško koje plače je tuga za ženske oči. :-)

Da, i ovo spada u sferu presubjektivnog. Škakljivo za raspravu.
Meni romantika predstavlja nesto lJepo,a nimalo mi lJepo nije kad mi dragi cmizdri preda mnom...no hard feelings :-)

Pa onda ti želim da te prca kad se raspilaviš pred tužnom scenom. No hard feelings :wink:
:thumbup: Bravo za misicu :D
tanana33
Posts: 98
Joined: 11/10/2011 11:16

#54 Re: Romantika ...

Post by tanana33 »

Ne vidim sta ima lose u tome, kad se muskarac rasplace?
Meni to uopce nije blam..naprotiv...ipak muskarci su ti koji rijetko placu..a ne ko mi zene:)
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#55 Re: Romantika ...

Post by Cholina_Lokica »

tanana33 wrote:Ne vidim sta ima lose u tome, kad se muskarac rasplace?
Meni to uopce nije blam..naprotiv...ipak muskarci su ti koji rijetko placu..a ne ko mi zene:)
Ma valjda treba da lupa sakom od hastal, Hebe joj dje sta ima, pa da onda na to kukaju :-) :evil:
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#56 Re: Romantika ...

Post by Ghost_Rider_XXX »

Una ragazza wrote:
veze s vezom wrote:
Lucazode wrote:Je li Vama romantično kada muškarac zaplače radi Vas od ljubavi prema vama ?
situacija je vise zalosna nego romanticna
Slazem se..nista romanticno u tome nema :-)
Vi volite one drvosječe što količinu emocija iskazuju u Njutnima primjenjujući treći zakon istog lafa.

Čitajući ovu temu nekako mi izaziva ngon na povraćanje, svaka jebena definicija romantike je slika nekog blijedog hollywoodskog ispljuvka. Bem ti Šeherzadu.
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#57 Re: Romantika ...

Post by 6.april »

Vi muškarci ste smiješni.
Jesu to sve klicheei ali shvatite da žene to vole.

Cvijeće. Niti jedna žena neće odbiti cvijet. A nema većeg klicheea.

Imam ja prijateljica čiji muževi nisu romantični. I njima - ženama, to ne treba, one ne vole ta iskazivanja osjećaja i sl.
Prvom prilikom kada im muž nešto kupi - one se na sva zvona pohvale kako ih je pripazio.
Toliko o tome koliko je ženama svejedno.
Last edited by 6.april on 15/12/2011 11:50, edited 1 time in total.
Una ragazza
Posts: 398
Joined: 25/02/2011 23:23

#58 Re: Romantika ...

Post by Una ragazza »

Ne volim drvosjece al ne volim ni da mi neko place, sva se spetljam i ne znam sta cu sa sebe... :-)
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#59 Re: Romantika ...

Post by wewa »

romanticno mi je kad se sam sjeti da mi kupi mladog sira - a on ga ne voli nimalo :D
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#60 Re: Romantika ...

Post by Ghost_Rider_XXX »

Ma žene bi u većini slučajeva, da im muškarac bude ko transformers. Kad treba da je Rambo (I, II, III a Boga mi i IV) sa primjesama Brucea Willisa i Brucea Waynea, i prstohvatom Seagala, kad joj se prohtje da je k'o Banderas... mogu ovako do ujutro, al mi dosadilo.

Zajebi ne ide to tako. I mi bi htjeli onu poznatu 3u1 ( nije nesscafe), al nejma, stoga hajmo malo bit realni.
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#61 Re: Romantika ...

Post by 6.april »

Opet izgovori da se ne uradi.

ZAr misliš da Rambo ne bi više bio Rambo da ženi jednom mjesečno kupi čokoladu?
I to kad ga niko ne vidi!
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#62 Re: Romantika ...

Post by Ghost_Rider_XXX »

6.april wrote:Opet izgovori da se ne uradi.

ZAr misliš da Rambo ne bi više bio Rambo da ženi jednom mjesečno kupi čokoladu?
I to kad ga niko ne vidi!
Ne shvataš poentu. Nije problem kupit čokaladu ili kakvu sličnu pizdariju, nije problem ni napisat sonatu, ili sonet, koje čemu vičniji.
Problem je u percepciji. Neću, ne želim da mi jebeni ameri postavljaju standarde u romantici, dovoljno mi je što mi Microsoft postavlja standarde u poslu.

Ono što hoću da kažem, jeste ako se dvoje voli romantičan im je svaki zajednički trenutak, dok igramo remi i pijemo rakiju, šetamo kera dok kiša pljušti k'o iz tuša ili skidamo temperaturu njenom računaru.

Latice po krevetu i vagon svijeća kombinavanih sa mirisima bijelog mošusa dok mi vodimo ljubav (gdje li je vodimo samo da mi je znat) umotani u posteljinu od svile koja se protivi svakom tvom pokretu i neda ti dahnut je fakat obsolete.
User avatar
Lucazode
Posts: 2743
Joined: 27/03/2008 18:06
Location: Where I belong.

#63 Re: Romantika ...

Post by Lucazode »

Ghost_Rider_XXX wrote:Ma žene bi u većini slučajeva, da im muškarac bude ko transformers. Kad treba da je Rambo (I, II, III a Boga mi i IV) sa primjesama Brucea Willisa i Brucea Waynea, i prstohvatom Seagala, kad joj se prohtje da je k'o Banderas... mogu ovako do ujutro, al mi dosadilo.

Zajebi ne ide to tako. I mi bi htjeli onu poznatu 3u1 ( nije nesscafe), al nejma, stoga hajmo malo bit realni.

Bravo voljeni :D

Pogotovo zadnji stih, dah mi je uzeo :lol:

Ništa haman od muških suza, bolje kita cvijeća ---<---<---@
Last edited by Lucazode on 15/12/2011 12:13, edited 1 time in total.
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#64 Re: Romantika ...

Post by 6.april »

Kao što rekoh i prije.
Možda se vama to ne sviđa, ali tako je kako je.

Žene vole te "ljigave" poteze ma koliko ih vi ne voljeli.
Sad je samo pitanje imaš li dovoljno ljubavi (čitaj muda) da jednom mjesečno stisneš i uradiš nešto što ti mrziš i smatraš besmislenim, a što će nju učiniti sretnom.
Na kraju sve se svodi na to.
User avatar
niko_niko_kao_ja
Posts: 679
Joined: 15/05/2010 06:19
Location: Ti si bio svugde u mom' svemu

#65 Re: Romantika ...

Post by niko_niko_kao_ja »

romanticno mi je kad se sjeti da mi kupi cokoladu, jer pretpostavlja da sam sve pozderala i da se ujutro ne mogu razbuditi dok bar jednu kocku ne pojedem :D kad me je vodio na koncert Balasevica iako je taj dan radio od 9 - 21, kad jede cevape bez luka, jer zna da se meni od luka povraca, kad mi donese kifle da imam za dorucak i to dok je na poslu, jer zna da ce mi biti mrsko izaci iz kuce jer je napolju hladno ili pada kisa. :-D
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#66 Re: Romantika ...

Post by Samprotivsviju »

Lucazode wrote:
Ghost_Rider_XXX wrote:Ma žene bi u većini slučajeva, da im muškarac bude ko transformers. Kad treba da je Rambo (I, II, III a Boga mi i IV) sa primjesama Brucea Willisa i Brucea Waynea, i prstohvatom Seagala, kad joj se prohtje da je k'o Banderas... mogu ovako do ujutro, al mi dosadilo.

Zajebi ne ide to tako. I mi bi htjeli onu poznatu 3u1 ( nije nesscafe), al nejma, stoga hajmo malo bit realni.

Bravo voljeni :D

Pogotovo zadnji stih, dah mi je uzeo :lol:
:shock: :shock: :shock:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40830
Joined: 29/06/2011 23:39

#67 Re: Romantika ...

Post by dječak sa šibicama »

Na ovoj temi, primjecujem, svako se sam sa sobom svadja :D

a sta zene ocekuju od muskaraca? konacno je i to izdanje doslo u knjizare

Image
User avatar
Lucazode
Posts: 2743
Joined: 27/03/2008 18:06
Location: Where I belong.

#68 Re: Romantika ...

Post by Lucazode »

niko_niko_kao_ja wrote:romanticno mi je kad se sjeti da mi kupi cokoladu, jer pretpostavlja da sam sve pozderala i da se ujutro ne mogu razbuditi dok bar jednu kocku ne pojedem :D kad me je vodio na koncert Balasevica iako je taj dan radio od 9 - 21, kad jede cevape bez luka, jer zna da se meni od luka povraca, kad mi donese kifle da imam za dorucak i to dok je na poslu, jer zna da ce mi biti mrsko izaci iz kuce jer je napolju hladno ili pada kisa. :-D

Buraza mi to nije romantika, to je promjena cjelokupnih životnih vrijednosti, stavovai navika zarad tebe.
1/1 Lobotomija. :shock:
Last edited by Lucazode on 15/12/2011 12:17, edited 1 time in total.
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#69 Re: Romantika ...

Post by 6.april »

Koliko god se ismijavale - želje žena se neće promijeniti.

Pametni muškarci su to davno shvatili i prihvatili, i uživaju sve povlastice jedne čokolade mjesečno. :wink:
tanana33
Posts: 98
Joined: 11/10/2011 11:16

#70 Re: Romantika ...

Post by tanana33 »

Cholina_Lokica wrote:
tanana33 wrote:Ne vidim sta ima lose u tome, kad se muskarac rasplace?
Meni to uopce nije blam..naprotiv...ipak muskarci su ti koji rijetko placu..a ne ko mi zene:)
Ma valjda treba da lupa sakom od hastal, Hebe joj dje sta ima, pa da onda na to kukaju :-) :evil:
Ne znam, kad je momak fin, romantican, i mozda mu se desi da rijetko zapace, ne valja;) Kad lupa po hastalu, dere se, glumi mangupa, e i to ne valja:) e pa stvarno ne znam sta bih rekla;)
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40830
Joined: 29/06/2011 23:39

#71 Re: Romantika ...

Post by dječak sa šibicama »

niko_niko_kao_ja wrote:romanticno mi je kad se sjeti da mi kupi cokoladu, jer pretpostavlja da sam sve pozderala i da se ujutro ne mogu razbuditi dok bar jednu kocku ne pojedem :D kad me je vodio na koncert Balasevica iako je taj dan radio od 9 - 21, kad jede cevape bez luka, jer zna da se meni od luka povraca, kad mi donese kifle da imam za dorucak i to dok je na poslu, jer zna da ce mi biti mrsko izaci iz kuce jer je napolju hladno ili pada kisa. :-D
elem, romantican muskarac je onaj koji leta oko zenceta :D
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#72 Re: Romantika ...

Post by Cholina_Lokica »

Imas zenu koja obozava cokoladu i ti joj kupis jednu mjeseco, Hebo tu romantiku :mrgreen:
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#73 Re: Romantika ...

Post by 6.april »

Cholina_Lokica wrote:Imas zenu koja obozava cokoladu i ti joj kupis jednu mjeseco, Hebo tu romantiku :mrgreen:
A vidiš da se i to interpretira kao "letanje" za ženom.

Žalosno.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40830
Joined: 29/06/2011 23:39

#74 Re: Romantika ...

Post by dječak sa šibicama »

Cholina_Lokica wrote:Imas zenu koja obozava cokoladu i ti joj kupis jednu mjeseco, Hebo tu romantiku :mrgreen:
Nije samo to, jednom je i odvedem pred slasticarnu, u izlog, da gleda kako drugi jedu kolace :oops:
User avatar
Lucazode
Posts: 2743
Joined: 27/03/2008 18:06
Location: Where I belong.

#75 Re: Romantika ...

Post by Lucazode »

6.april wrote:
Cholina_Lokica wrote:Imas zenu koja obozava cokoladu i ti joj kupis jednu mjeseco, Hebo tu romantiku :mrgreen:
A vidiš da se i to interpretira kao "letanje" za ženom.

Žalosno.

Možda je kontala vreću bananica iz Sarabona :-?
Post Reply