Raskidi dugih veza...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#326 Re: Raskidi dugih veza...

Post by quarterback »

to je sustina o kojoj stalno govorim :-D :thumbup:
salim se ja Ray, vjerujem u tebe :)
User avatar
Ray
Posts: 552
Joined: 23/08/2012 08:19
Location: SFRJ

#327 Re: Raskidi dugih veza...

Post by Ray »

quarterback wrote:to je sustina o kojoj stalno govorim :-D :thumbup:
salim se ja Ray, vjerujem u tebe :)
Razumijemo se savrseno :mrgreen:
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#328 Re: Raskidi dugih veza...

Post by quarterback »

:wink:
User avatar
LightRain
Posts: 250
Joined: 03/10/2012 23:14

#329 Re: Raskidi dugih veza...

Post by LightRain »

Ja sam loša u ovim sitnim satima...tad sam valjda preumorna za bilo kakve racionalne stavove, pa me emocije preplave...
Popusti više...
User avatar
Ray
Posts: 552
Joined: 23/08/2012 08:19
Location: SFRJ

#330 Re: Raskidi dugih veza...

Post by Ray »

LightRain wrote:Ja sam loša u ovim sitnim satima...tad sam valjda preumorna za bilo kakve racionalne stavove, pa me emocije preplave...
Popusti više...
,, Nothing good happen after 2am? ,,

Svima je tako u ovim satima,kada mozak namjerno optereti dusu ...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
User avatar
LightRain
Posts: 250
Joined: 03/10/2012 23:14

#331 Re: Raskidi dugih veza...

Post by LightRain »

To je iz "Kako sam ti upoznao mater"

Ne mislim da mozak optereti dušu, obratno je. I fuj je..raspad sistema
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#332 Re: Raskidi dugih veza...

Post by quarterback »

Image
User avatar
Ray
Posts: 552
Joined: 23/08/2012 08:19
Location: SFRJ

#333 Re: Raskidi dugih veza...

Post by Ray »

LightRain wrote:To je iz "Kako sam ti upoznao mater"

Ne mislim da mozak optereti dušu, obratno je. I fuj je..raspad sistema
Oboje opterete ono drugo;mozak kad se sjeti,a dusa kad te prelomi :)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
User avatar
LightRain
Posts: 250
Joined: 03/10/2012 23:14

#334 Re: Raskidi dugih veza...

Post by LightRain »

E danas sam super...lijep dan, sunce sija :D

Primjeran spot za moje dane i noći :


eto živnite svi sad:D
User avatar
JOHNNYJUVE
Posts: 261
Joined: 05/09/2012 20:59

#335 Re: Raskidi dugih veza...

Post by JOHNNYJUVE »

quarterback wrote:
semir_gz wrote:Poslije 3 godine samo CAO......vjerovao sam da samo prevara moze uzrokovati raskid, ali sam se za*ebo..... :shock:
da ti kaze nesto cika quarterback, mene su ostavljale iz raznih razloga, jos samo mi se nije desilo da me zena ostavi radi druge zene,ali necu dva puta reci da se ni to nece dogoditi :lol:
:D :D :lol: :lol: ista stvar :mrgreen: najjača je laž bila "ja te ne zaslužujem" :D 5 dana poslije sa "jaranom pod ruku :lol: :lol:
User avatar
VeriBizi
Posts: 2565
Joined: 01/08/2011 11:00
Location: Sarajevo

#336 Re: Raskidi dugih veza...

Post by VeriBizi »

:cry: :roll:
nije ništa slagala, fakat te ne zaslužuje
User avatar
Shizy
Posts: 31
Joined: 26/06/2006 13:26
Location: tu sam negdje

#337 Re: Raskidi dugih veza...

Post by Shizy »

Kad svi, mogu li i ja da podijelim svoje iskustvo :sad:
Bili 4 godine zajedno, 1 godinu zivjeli zajedno, super nam bilo (obostrano smo zakljucili da nam je godina proletila i da smo super funkcionisali zajedno). Ja sam dobila ponudu za posao i otisla iz zemlje, a dogovor je bio da ce on doci za mnom. I odjednom on prekida, kaze nije spreman, imamo razlicita ocekivanja prema vezi, ja djeca & brak, on bi da ostane onako kako je bilo. Na to sam mu ja govorila da je ok, da ne moramo odmah djecu da imamo, ali da ih barem imamo u planu, bi bilo lijepo. Kao nije spreman ni za sto od toga ( samo da napomenem da je covjek vec u ozbiljnim godinama) i kao ne moze mi ponuditi to sto ja ocekujem.... :shock: i eto proslo 2 mjeseca u medjuvremenu i nista... Prekid je stvarno dosao neocekivano i iznenadno, jer smo se slagali u vezi, nismo svadjali nista ni manje ni vise od ostalih, ja sam bila istinski sretna, a mislila sam da je i on. I onda ta bomba...A sad ide mojim drugaricama na rubu suza i prica eto kako on nije spreman... ne kontam vise frajere, majke mi... :?
User avatar
JOHNNYJUVE
Posts: 261
Joined: 05/09/2012 20:59

#338 Re: Raskidi dugih veza...

Post by JOHNNYJUVE »

VeriBizi wrote::cry: :roll:
nije ništa slagala, fakat te ne zaslužuje
ahahha ama to je bila šuplja kad ne zna sta da kaze a skontao sam ja odmah da često ide na "kafu" s jaranom i da su "pravo dobri dugo vremena" :D nisam bas toliko zelen, nego mrzim ljude koji lažu, ja sam bar takav , reći ću kako jeste pa taman ispao kreten...
a i sam sam tad shvatio da je bolje sto sam se rijesio takve osobe, u biti nikad nisam ni bio "ovisan" o nekoj djevojci, nekad sam znao pretjerati pa 8 mjeseci ostavit raju... al sve je to dio života, ona suđena će doći kad tad ... svaka bivša je sa razlogom BIVŠA ;)
semir_gz
Posts: 136
Joined: 11/06/2012 23:26

#339 Re: Raskidi dugih veza...

Post by semir_gz »

moda56 wrote:
Shizy wrote:Kad svi, mogu li i ja da podijelim svoje iskustvo :sad:
Bili 4 godine zajedno, 1 godinu zivjeli zajedno, super nam bilo (obostrano smo zakljucili da nam je godina proletila i da smo super funkcionisali zajedno). Ja sam dobila ponudu za posao i otisla iz zemlje, a dogovor je bio da ce on doci za mnom. I odjednom on prekida, kaze nije spreman, imamo razlicita ocekivanja prema vezi, ja djeca & brak, on bi da ostane onako kako je bilo. Na to sam mu ja govorila da je ok, da ne moramo odmah djecu da imamo, ali da ih barem imamo u planu, bi bilo lijepo. Kao nije spreman ni za sto od toga ( samo da napomenem da je covjek vec u ozbiljnim godinama) i kao ne moze mi ponuditi to sto ja ocekujem.... :shock: i eto proslo 2 mjeseca u medjuvremenu i nista... Prekid je stvarno dosao neocekivano i iznenadno, jer smo se slagali u vezi, nismo svadjali nista ni manje ni vise od ostalih, ja sam bila istinski sretna, a mislila sam da je i on. I onda ta bomba...A sad ide mojim drugaricama na rubu suza i prica eto kako on nije spreman... ne kontam vise frajere, majke mi... :?

Ma to su obicne gluposti, lafo nisam spreman ovo, nisam spremna ono.....najbolje od pocetka biti kreten ne dozvoliti sebi neke stvari da ti se dese i uciti na greskama.....
User avatar
Shizy
Posts: 31
Joined: 26/06/2006 13:26
Location: tu sam negdje

#340 Re: Raskidi dugih veza...

Post by Shizy »

moda56 wrote:
Shizy wrote:Kad svi, mogu li i ja da podijelim svoje iskustvo :sad:
Bili 4 godine zajedno, 1 godinu zivjeli zajedno, super nam bilo (obostrano smo zakljucili da nam je godina proletila i da smo super funkcionisali zajedno). Ja sam dobila ponudu za posao i otisla iz zemlje, a dogovor je bio da ce on doci za mnom. I odjednom on prekida, kaze nije spreman, imamo razlicita ocekivanja prema vezi, ja djeca & brak, on bi da ostane onako kako je bilo. Na to sam mu ja govorila da je ok, da ne moramo odmah djecu da imamo, ali da ih barem imamo u planu, bi bilo lijepo. Kao nije spreman ni za sto od toga ( samo da napomenem da je covjek vec u ozbiljnim godinama) i kao ne moze mi ponuditi to sto ja ocekujem.... :shock: i eto proslo 2 mjeseca u medjuvremenu i nista... Prekid je stvarno dosao neocekivano i iznenadno, jer smo se slagali u vezi, nismo svadjali nista ni manje ni vise od ostalih, ja sam bila istinski sretna, a mislila sam da je i on. I onda ta bomba...A sad ide mojim drugaricama na rubu suza i prica eto kako on nije spreman... ne kontam vise frajere, majke mi... :?

ma to su sebicni ljudi, cuj nije spreman za djecu,odmah ono konta ne moze vise toliko svojoj guJici ugadjati ako mu dodje dijete ,ma to su ti sve sami nesposobnjakovici.. ma nabij ga nogom ,sta ce ti, nek' place materi koja ga je tako naucila :x

senk ju! mislim da si u potpunosti u pravu, jedino sto sebi zamjerim je da sam 4 godine provela u nekoj zabludi, jbg trebala sam bolje znati, a ovo ce mi biti zivotna lekcija... :)
User avatar
LightRain
Posts: 250
Joined: 03/10/2012 23:14

#341 Re: Raskidi dugih veza...

Post by LightRain »

Shizy wrote:Kad svi, mogu li i ja da podijelim svoje iskustvo :sad:
Bili 4 godine zajedno, 1 godinu zivjeli zajedno, super nam bilo (obostrano smo zakljucili da nam je godina proletila i da smo super funkcionisali zajedno). Ja sam dobila ponudu za posao i otisla iz zemlje, a dogovor je bio da ce on doci za mnom. I odjednom on prekida, kaze nije spreman, imamo razlicita ocekivanja prema vezi, ja djeca & brak, on bi da ostane onako kako je bilo. Na to sam mu ja govorila da je ok, da ne moramo odmah djecu da imamo, ali da ih barem imamo u planu, bi bilo lijepo. Kao nije spreman ni za sto od toga ( samo da napomenem da je covjek vec u ozbiljnim godinama) i kao ne moze mi ponuditi to sto ja ocekujem.... :shock: i eto proslo 2 mjeseca u medjuvremenu i nista... Prekid je stvarno dosao neocekivano i iznenadno, jer smo se slagali u vezi, nismo svadjali nista ni manje ni vise od ostalih, ja sam bila istinski sretna, a mislila sam da je i on. I onda ta bomba...A sad ide mojim drugaricama na rubu suza i prica eto kako on nije spreman... ne kontam vise frajere, majke mi... :?

Ja sam primijetila da tipovi u ranim 30tim polude na spomen braka, djece i sl. Valjda skontaju da je pritisak društva uzeo maha i da je to neka dužnost koja se "treba" obaviti i onda polude i pobjegnu gdje ih noge nose :D Imam prijateljicu koja je uvijek u vezi sa tako nekim starijim tipovima od sebe, i svaki utekne na spomen braka.
Druga stvar, vrlo je vjerovatno da si mu ti sama nabila taj pritisak...ja smatram da je to stvar koja se ne "napominje" toliko...to dođe prirodno samo od sebe kad tad. Najveći problem u raspadu veza je upravo taj pritisak planiranja buducnosti.
Iako ovakve tipove smatram jednim dijelom nezrelim i nesređenim u drugu ruku ih razumijem jer bih i ja isto postupila u takvoj situaciji, ako bi me neko forsirao sa sve češćim planovima za brak i djecu :run: :run: :run:
Pogotovo ako nisi siguran je li to to, a čim se jedna strana barem jednom upita je li to to, i na to dodaš planove o djeci, taj se iste sekunde osjeća kao osuđen na doživotnu robiju iz koje nema izlaza.
User avatar
JOHNNYJUVE
Posts: 261
Joined: 05/09/2012 20:59

#342 Re: Raskidi dugih veza...

Post by JOHNNYJUVE »

imam znači još tri godine do trenutka kad cu da poludim :D :D :D
User avatar
LightRain
Posts: 250
Joined: 03/10/2012 23:14

#343 Re: Raskidi dugih veza...

Post by LightRain »

Pa ako nemaš nikakvu želju za brakom i djecom, na dobrom si putu :lol:
Ja sam isto na dobrom putu, al se tješim da su mi tek 22 :skoljka:
User avatar
anthraxQ
Posts: 1936
Joined: 14/07/2010 11:26
Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi

#344 Re: Raskidi dugih veza...

Post by anthraxQ »

Nesto vise od 4 godine veze, volim je i varam je. I to ne samo s jednom. Osjecaj tako glup i prazan. Ne mogu da raskidam jer mibi mi bilo najteze povrijediti tako iskrenu i dobru osobu, razgovore i ocekivanja. Nismo u istoj drzavi...
User avatar
LightRain
Posts: 250
Joined: 03/10/2012 23:14

#345 Re: Raskidi dugih veza...

Post by LightRain »

anthraxQ wrote:Nesto vise od 4 godine veze, volim je i varam je. I to ne samo s jednom. Osjecaj tako glup i prazan. Ne mogu da raskidam jer mibi mi bilo najteze povrijediti tako iskrenu i dobru osobu, razgovore i ocekivanja. Nismo u istoj drzavi...
Image
User avatar
anthraxQ
Posts: 1936
Joined: 14/07/2010 11:26
Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi

#346 Re: Raskidi dugih veza...

Post by anthraxQ »

:-) ... Nije do toga valjda doslo.
User avatar
LightRain
Posts: 250
Joined: 03/10/2012 23:14

#347 Re: Raskidi dugih veza...

Post by LightRain »

To ti je samo konstruktivan savjet za onu hrpu g****a koju si sročio.
Vjerovaću da trolaš jer mi je to jedino logično objašnjenje -.-
User avatar
brad90
Posts: 698
Joined: 28/05/2011 07:37
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#348 Re: Raskidi dugih veza...

Post by brad90 »

LightRain wrote:
anthraxQ wrote:Nesto vise od 4 godine veze, volim je i varam je. I to ne samo s jednom. Osjecaj tako glup i prazan. Ne mogu da raskidam jer mibi mi bilo najteze povrijediti tako iskrenu i dobru osobu, razgovore i ocekivanja. Nismo u istoj drzavi...
Image
odagnaj joj svoj nick na forumu i eto sama ce da sazna :) budi oriđinalan i nastavi slusati VUCU

tvoj MEHAN :bih: :bih: :bih:
User avatar
Ray
Posts: 552
Joined: 23/08/2012 08:19
Location: SFRJ

#349 Re: Raskidi dugih veza...

Post by Ray »

anthraxQ wrote:Nesto vise od 4 godine veze, volim je i varam je. I to ne samo s jednom. Osjecaj tako glup i prazan. Ne mogu da raskidam jer mibi mi bilo najteze povrijediti tako iskrenu i dobru osobu, razgovore i ocekivanja. Nismo u istoj drzavi...

Ali sam poprilicno siguran,kada sazna/ako sazna da je varas/da si je varao,nece biti povrijedjena...ostani sa njom u vezi,tako to treba,samo varaj...*ebo postenje,jelde? :oops:
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#350 Re: Raskidi dugih veza...

Post by quarterback »

anthraxQ wrote:Nesto vise od 4 godine veze, volim je i varam je. I to ne samo s jednom. Osjecaj tako glup i prazan. Ne mogu da raskidam jer mibi mi bilo najteze povrijediti tako iskrenu i dobru osobu, razgovore i ocekivanja. Nismo u istoj drzavi...
stvarno si dusica prava :kiss:
:lol:
Post Reply