Raskidi dugih veza...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
ZenaZbrkovima
Posts: 1890
Joined: 06/01/2015 21:32

#1876 Re: Raskidi dugih veza...

Post by ZenaZbrkovima »

gladna promjene, ne sumnjam. :-D
ZenaZbrkovima
Posts: 1890
Joined: 06/01/2015 21:32

#1877 Re: Raskidi dugih veza...

Post by ZenaZbrkovima »

sad mi naumpade, da te nije ispresavijO od batina :?
ZenaZbrkovima
Posts: 1890
Joined: 06/01/2015 21:32

#1878 Re: Raskidi dugih veza...

Post by ZenaZbrkovima »

iliiii... nije se kupO :?
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#1879 Re: Raskidi dugih veza...

Post by Walther »

Ramzess Veliki wrote:Hajde ba ... ako je ti ne znaš usrećiti ne znači da ja ne mogu. I ne ubjeđuj je da ne treba da se usreći samnom. :lol:
ma svaku koja pocne pricu sa "usreci me" posaljem negdje odma :wink: eto ona carica Milica... how yes no ;-)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66194
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1880 Re: Raskidi dugih veza...

Post by _BataZiv_0809 »

Kakvih je ovdje sve priznanja bilo, pa niko ne izgori :D

Hajde reci nam razlog, bice to dobar doprinos diskusiji :thumbup:
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#1881 Re: Raskidi dugih veza...

Post by Walther »

ZenaZbrkovima wrote:iliiii... nije se kupO :?
nakon 4 godine je skontala da imaju razlicite interese... :zzzz:
ZenaZbrkovima
Posts: 1890
Joined: 06/01/2015 21:32

#1882 Re: Raskidi dugih veza...

Post by ZenaZbrkovima »

Walther wrote:
ZenaZbrkovima wrote:iliiii... nije se kupO :?
nakon 4 godine je skontala da imaju razlicite interese... :zzzz:
razlog: nepremostive razlike :D
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#1883 Re: Raskidi dugih veza...

Post by Walther »

ZenaZbrkovima wrote:
Walther wrote:
ZenaZbrkovima wrote:iliiii... nije se kupO :?
nakon 4 godine je skontala da imaju razlicite interese... :zzzz:
razlog: nepremostive razlike :D
da.... prerasla je ona njega mensecini' :wink:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#1884 Re: Raskidi dugih veza...

Post by MedenoSrce »

@gladna sam gdjes bnb ostavljat momka? znas li ti kako je tesko naci finog momka koji te voli :D
fino nam svima priznaj da si ga ostavila jer nije mopgao da nadje posao pa da mozemo rahat zakljuciti kako si sponzorusa
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#1885 Re: Raskidi dugih veza...

Post by Walther »

MedenoSrce wrote:@gladna sam gdjes bnb ostavljat momka? znas li ti kako je tesko naci finog momka koji te voli :D
fino nam svima priznaj da si ga ostavila jer nije mopgao da nadje posao pa da mozemo rahat zakljuciti kako si sponzorusa
da je sponzorusa uzivala bi sa sponzorom in ne trazila melem za savijest po forumima ;-) pozeljen komentar "e nek si ga, pravilno jer ipak zasluzujes da te neko usreci" .... :zzzz:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55677
Joined: 15/12/2008 16:53

#1886 Re: Raskidi dugih veza...

Post by ultima_palabra »

Ne kontam ovo da od dugih veza treba bježati... eto bili su 4 godine skupa i rastali se. To bi nešto bilo drugačije da je bilo 2 godine veze i 2 godine braka? Ustvari bi, bilo bi ružnije, više ljudi umiješano i vjerovatno kolateralna šteta u vidu djeteta...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66194
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1887 Re: Raskidi dugih veza...

Post by _BataZiv_0809 »

MedenoSrce wrote:@gladna sam gdjes bnb ostavljat momka? znas li ti kako je tesko naci finog momka koji te voli :D
fino nam svima priznaj da si ga ostavila jer nije mopgao da nadje posao pa da mozemo rahat zakljuciti kako si sponzorusa
Joj medeno srce, kad god procitam nesto tvoje ovakav mi izraz lica :D

Nesto imam osjecaj da si bas vrh djevojka :postar:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66194
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1888 Re: Raskidi dugih veza...

Post by _BataZiv_0809 »

ultima_palabra wrote:Ne kontam ovo da od dugih veza treba bježati... eto bili su 4 godine skupa i rastali se. To bi nešto bilo drugačije da je bilo 2 godine veze i 2 godine braka? Ustvari bi, bilo bi ružnije, više ljudi umiješano i vjerovatno kolateralna šteta u vidu djeteta...
Ma nema generalnog pravila, meni je bas glupo povoditi se nekim šatro pravilima u ljubavi i vezama :shock:
User avatar
gladna sam
Posts: 498
Joined: 14/09/2006 11:33
Location: Frizider

#1889 Re: Raskidi dugih veza...

Post by gladna sam »

MedenoSrce wrote:@gladna sam gdjes bnb ostavljat momka? znas li ti kako je tesko naci finog momka koji te voli :D
fino nam svima priznaj da si ga ostavila jer nije mopgao da nadje posao pa da mozemo rahat zakljuciti kako si sponzorusa

da te razrahatim tvoje muke

imao je posao, odlicno zaradjivao, vozio i odlicno auto i imao i svoj stan, ali vidis ima ljudi koji u zivotu imaju sve i ne ovise ni od koga, niti ih impresionira tudja situiranost niti ih mozes necim kupiti :)



a za brkatu

ne nije me isprebijao :D

Kao sto vec rekoh nije niti jedan od vasih razloga, koji se uglavnom navode :D

Walterchicu ne trazim mehlem za savjest, ti svoje negativno iskustvo ne primjenjuj na sve zene svijeta bit ce ti lakse u zivotu :mrgreen:
Samo sam htjela skrenuti pažnju da navodi vecine forumasa su pausalni i neutemeljeni a glede raskida dugih veza :oops:
Last edited by gladna sam on 22/01/2015 10:08, edited 1 time in total.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#1890 Re: Raskidi dugih veza...

Post by MedenoSrce »

sto bi mene svrbilo sto je ona njega ostavila!? Istina da bi mi bilo draze da je napisala kako se nakon 10g vole kao prvog dana i da je sve jos intenzivnije i bolje, za njih to nije tako i sta sad da se radi. Isto inkvizicija. VOdali se, valjda im bilo lijepo, kad nije bilo lijepo razisli se. Chicha micha ...
ultima_palabra wrote:Ne kontam ovo da od dugih veza treba bježati... eto bili su 4 godine skupa i rastali se. To bi nešto bilo drugačije da je bilo 2 godine veze i 2 godine braka? Ustvari bi, bilo bi ružnije, više ljudi umiješano i vjerovatno kolateralna šteta u vidu djeteta...
Veze ne treba duziti i ja sam istog misljenja. Ljepse je u dvoje. Sladje. Sadrzajnije. Pogotovo ako covjek ima svoj prostor kopji partner ne kontaminira zanovijetanjem.

@gladna sam, shecheru - achtung, achtung sarcasm

@bata hvala.
Last edited by MedenoSrce on 22/01/2015 10:11, edited 2 times in total.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66194
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1891 Re: Raskidi dugih veza...

Post by _BataZiv_0809 »

gladna sam wrote:

da te razrahatim tvoje muke

imao je posao, odlicno zaradjivao, vozio i odlicno auto i imao i svoj stan, ali vidis ima ljudi koji u zivotu imaju sve i ne ovise ni od koga, niti ih impresionira tudja situiranost niti ih mozes necim kupiti :)



a za brkatu

ne nije me isprebijao :D

Kao sto vec rekoh nije niti jedan od vasih razloga, koji se uglavnom navode :D

Walterchicu ne trazim mehlem za savjet, ti svoje negativno iskustvo ne primjenjuj na sve zene svijeta bit ce ti lakse u zivotu :mrgreen:
Samo sam htjela skrenuti pažnju da navodi vecine forumasa su pausalni i neutemeljeni a glede raskida dugih veza :oops:
A mene si preskocila :oops:
User avatar
gladna sam
Posts: 498
Joined: 14/09/2006 11:33
Location: Frizider

#1892 Re: Raskidi dugih veza...

Post by gladna sam »

_BataZiv_0809 wrote:
gladna sam wrote:

da te razrahatim tvoje muke

imao je posao, odlicno zaradjivao, vozio i odlicno auto i imao i svoj stan, ali vidis ima ljudi koji u zivotu imaju sve i ne ovise ni od koga, niti ih impresionira tudja situiranost niti ih mozes necim kupiti :)



a za brkatu

ne nije me isprebijao :D

Kao sto vec rekoh nije niti jedan od vasih razloga, koji se uglavnom navode :D

Walterchicu ne trazim mehlem za savjet, ti svoje negativno iskustvo ne primjenjuj na sve zene svijeta bit ce ti lakse u zivotu :mrgreen:
Samo sam htjela skrenuti pažnju da navodi vecine forumasa su pausalni i neutemeljeni a glede raskida dugih veza :oops:
A mene si preskocila :oops:

Tvoj post je jedini razuman na cijeloj temi bio, pa si me i ponukao da nesto napisem
:)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66194
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1893 Re: Raskidi dugih veza...

Post by _BataZiv_0809 »

gladna sam wrote:

Tvoj post je jedini razuman na cijeloj temi bio, pa si me i ponukao da nesto napisem
:)
Iako sam polaskan, moram reci da je bilo dosta kvalitetnih postova na pocetku teme :)

Svako ima svoje razloge, necije iskustvo nije opcenito pravilo, to uvijek potcrtavam. Narocito kad je ljubav u pitanju, jer je tu sve dozvoljeno, sto bi se reklo :)

Stvarno bi me interesovao tvoj povodod za prekid, makar okolo-kole da nam kazes, ali ako ne zelis, postujem :thumbup:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#1894 Re: Raskidi dugih veza...

Post by Ramzess Veliki »

p206 wrote:To je zato što se čovjek, kad voli, raznježi...i postane ranjiv. A druga strana, ako to ne vidi i ne zna cijeniti, zajebe čitavu stvar i onda ova prva strana ispuši foru. To se posebno primjeti kod muškaraca danas, on kad baš zavoli izgubi onaj gard i postane nježniji, izgubi veliki dio muškosti(koja se manifestuje na držanju distance i dijelom odbojnosti), a žensko...žensko to ako to ne vidi i ne cijeni, dečko ispuši foru samo tako...
A većina ih ne vidi, kaže on ima jak gard, lupa šakom od sto kad ja pretjeram i voli me...voli on tebe srećo ali ne dovoljno koliko jedna žena zaslužuje, u to možeš biti sigurna. Zato žene danas češće ostavljaju nego muškarci, jer je kod žena nježnost i ranjivost prirodno poželjna osobina...muškarci ostavljaju zbog drugih stvari, zbog pretjerane ljubomore (mada razumijem žene koje puno vole da ponekad moraju preći dozvoljenu granicu ljubomore,ali samo ponekad), zbog ženske pretjerane glume, njenog tersluka oko banalnih stvari, razmaženosti itd. Pa i kad levat potrči za drugom suknjom ko kakvo derle, i ne cijeni ženu koja je bila uz njega bez pogovora godinama, da to ne zaboravim...

I mislim da je tu generator svih žensko-muških problema, da li je od Boga dato da se mi ne kontamo na tom fonu, ili je čovjek jednostavno proklet pa ne cijeni dovoljno nešto što vrijedi...ne znam.
E ... to ti je kad smo robovi ugađanja ženama pa izgubiš sebe, raspilaviš se i smekšaš, a ona neće mlakonju nego hoće onu cjepanicu od muškarca kakav si bio. Usput te stalno cima i prebacuje ti da očekuje od tebe da budeš nježniji, pažljiviji, da joj vjeruješ, da joj daješ slobodu ... i ako je poslušaš ispao si mlakonja.
Zbog toga moraš paziti ... budi panj uvijek ili trpi posljedice.
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#1895 Re: Raskidi dugih veza...

Post by madner »

Ostavila Kemu Alaha mi, dobar momak, odlican momak, malo sara ali to je to viska testerona. :evil:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#1896 Re: Raskidi dugih veza...

Post by sha_ba »

joj ramke ti ko padobranac :mrgreen:
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#1897 Re: Raskidi dugih veza...

Post by Walther »

gladna sam wrote:Walterchicu ne trazim mehlem za savjest, ti svoje negativno iskustvo ne primjenjuj na sve zene svijeta bit ce ti lakse u zivotu :mrgreen: Samo sam htjela skrenuti pažnju da navodi vecine forumasa su pausalni i neutemeljeni a glede raskida dugih veza :oops:
.... and we have a winner :D :lol:
bang and blame
Posts: 4870
Joined: 29/06/2014 23:41

#1898 Re: Raskidi dugih veza...

Post by bang and blame »

Druga vjera :mrgreen:
ZenaZbrkovima
Posts: 1890
Joined: 06/01/2015 21:32

#1899 Re: Raskidi dugih veza...

Post by ZenaZbrkovima »

bang and blame wrote:Druga vjera :mrgreen:
dozivio prosvjetljenje nakon 4 godine.. :mrgreen:
bang and blame
Posts: 4870
Joined: 29/06/2014 23:41

#1900 Re: Raskidi dugih veza...

Post by bang and blame »

ZenaZbrkovima wrote:
bang and blame wrote:Druga vjera :mrgreen:
dozivio prosvjetljenje nakon 4 godine.. :mrgreen:
Nije on, da izvineš, neg' ona :lol:
Post Reply