Razvod braka

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Klotzina
Posts: 117
Joined: 15/10/2011 23:31

#1 Razvod braka

Post by Klotzina »

.
Last edited by Klotzina on 06/09/2014 23:55, edited 1 time in total.
User avatar
sarajlija_ba
Posts: 8802
Joined: 27/05/2008 22:04
Location: rodom iz Čuništa a živim u Gaćicama

#2 Re: Razvod braka

Post by sarajlija_ba »

Odbolovat' svaku pjesmu koja ona ni čuti neće :(
Klotzina
Posts: 117
Joined: 15/10/2011 23:31

#3 Re: Razvod braka

Post by Klotzina »

sarajlija_ba wrote:Odbolovat' svaku pjesmu koja ona ni čuti neće :(
.
Last edited by Klotzina on 06/09/2014 23:56, edited 1 time in total.
User avatar
sarajlija_ba
Posts: 8802
Joined: 27/05/2008 22:04
Location: rodom iz Čuništa a živim u Gaćicama

#4 Re: Razvod braka

Post by sarajlija_ba »

Klotzina wrote:
sarajlija_ba wrote:Odbolovat' svaku pjesmu koja ona ni čuti neće :(
Savrsena pjesma za ovu priliku,slusam je danima...

Taman nam godina, zivot da smirimo.
Taman nam svega, pameti premalo.
Taman nam godina, da ih prozivimo.
kako se ne da sreci, uvek za malo...

Ostani, ti mi svaku boru znas.
Ono najgore smo prosli, gde sad bas.
Ostani, nikom tako ne trebas,
nismo stigli gde smo posli, gde sad bas...
Na početku si...sad će Halid, pa ovaj, pa onaj...dok sve preslušaš ima pola da te nema :D
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#5 Re: Razvod braka

Post by Allenass »

sarajlija_ba wrote:
Klotzina wrote:
sarajlija_ba wrote:Odbolovat' svaku pjesmu koja ona ni čuti neće :(
Savrsena pjesma za ovu priliku,slusam je danima...

Taman nam godina, zivot da smirimo.
Taman nam svega, pameti premalo.
Taman nam godina, da ih prozivimo.
kako se ne da sreci, uvek za malo...

Ostani, ti mi svaku boru znas.
Ono najgore smo prosli, gde sad bas.
Ostani, nikom tako ne trebas,
nismo stigli gde smo posli, gde sad bas...
Na početku si...sad će Halid, pa ovaj, pa onaj...dok sve preslušaš ima pola da te nema :D
Nemoj ga toliko tješiti :D
User avatar
Tvrdokorna mrlja
Posts: 4203
Joined: 04/10/2011 23:45

#6 Re: Razvod braka

Post by Tvrdokorna mrlja »

alkohol,sto vise :D i druga zena koja ne lici na bivsu :)
Klotzina
Posts: 117
Joined: 15/10/2011 23:31

#7 Re: Razvod braka

Post by Klotzina »

Tvrdokorna mrlja wrote:alkohol,sto vise :D i druga zena koja ne lici na bivsu :)
Last edited by Klotzina on 08/11/2014 22:37, edited 1 time in total.
User avatar
sarajlija_ba
Posts: 8802
Joined: 27/05/2008 22:04
Location: rodom iz Čuništa a živim u Gaćicama

#8 Re: Razvod braka

Post by sarajlija_ba »

Tvrdokorna mrlja wrote:alkohol,sto vise :D i druga zena koja ne lici na bivsu :)
Može ličit' na bivšu pa da je fino slomi...da istrese frustraciju iz sebe :D
User avatar
Tvrdokorna mrlja
Posts: 4203
Joined: 04/10/2011 23:45

#9 Re: Razvod braka

Post by Tvrdokorna mrlja »

Klotzina wrote:
Tvrdokorna mrlja wrote:alkohol,sto vise :D i druga zena koja ne lici na bivsu :)
To mi nekako sad najlogicnije zvuci :D Salim se,sad kako se osjecam je katastrofa,alkohol mozda u manjim kolicinama al druga zena nikako...
pa normalno je da se tako osjecas.
upadas u period u kome ces puno razmisljati.

alkohol i razvrat,da prodje taj period,da ne gledas slike i ne slusas pjesme i ne mislis gdje je i sta radi.

bitno se kontuzovati,ozbiljno ti kazem,a kad na kalendaru prodje neko vrijeme,vec ce se nesto dogoditi i upoznaces nove ljude i upasti u nove varijante.
Klotzina
Posts: 117
Joined: 15/10/2011 23:31

#10 Re: Razvod braka

Post by Klotzina »

sarajlija_ba wrote:
Tvrdokorna mrlja wrote:alkohol,sto vise :D i druga zena koja ne lici na bivsu :)
Može ličit' na bivšu pa da je fino slomi...da istrese frustraciju iz sebe :D
..
Last edited by Klotzina on 08/11/2014 22:38, edited 1 time in total.
Klotzina
Posts: 117
Joined: 15/10/2011 23:31

#11 Re: Razvod braka

Post by Klotzina »

Tvrdokorna mrlja wrote:
Klotzina wrote:
Tvrdokorna mrlja wrote:alkohol,sto vise :D i druga zena koja ne lici na bivsu :)
To mi nekako sad najlogicnije zvuci :D Salim se,sad kako se osjecam je katastrofa,alkohol mozda u manjim kolicinama al druga zena nikako...
pa normalno je da se tako osjecas.
upadas u period u kome ces puno razmisljati.

alkohol i razvrat,da prodje taj period,da ne gledas slike i ne slusas pjesme i ne mislis gdje je i sta radi.

bitno se kontuzovati,ozbiljno ti kazem,a kad na kalendaru prodje neko vrijeme,vec ce se nesto dogoditi i upoznaces nove ljude i upasti u nove varijante.
Nista onda,poslusacu te :D Vec me ufatila ta faza razmisljanja..zeludac me razara,cim nesto popijem je malo lakse..
User avatar
sarajlija_ba
Posts: 8802
Joined: 27/05/2008 22:04
Location: rodom iz Čuništa a živim u Gaćicama

#12 Re: Razvod braka

Post by sarajlija_ba »

Klotzina wrote: Nista onda,poslusacu te :D Vec me ufatila ta faza razmisljanja..zeludac me razara,cim nesto popijem je malo lakse..
Jarane, alkohol pojačava osjećaj tuge i depresije pa se zato mani toga da se ne bi isjek'o k'o Poli salama.
Radi ono što te relaksira a vrijeme je jedini i pravi lijek.
Budi aktivan i nađi nekoga da te utješi barem donekle.
Alkohol, no, no !
User avatar
Tvrdokorna mrlja
Posts: 4203
Joined: 04/10/2011 23:45

#13 Re: Razvod braka

Post by Tvrdokorna mrlja »

i razmisljaj na nacin,zasto li je to dobro?...jer sve se dogadja sa razlogom :)

mozda te neka super mala ceka iza ugla :)

eto toliko,haj sretno...

i uzdravlje,zivio :D
User avatar
jedna tamo
Posts: 7569
Joined: 09/10/2009 10:48
Location: tamo gdje je sve po mom

#14 Re: Razvod braka

Post by jedna tamo »

uvijek mi je žao kad ovako nešto pročitam :sad:
jesi li je pokušao odgovoriti? možda ipak nije sve ni u tom razvodu, preko nekih stvari se može preći...
sretno
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#15 Re: Razvod braka

Post by male_okice »

Klotzina wrote:Da ne duzim meni najavljen,razvod ovih dana,mozda sam kriv a mozda i nisam,to je manje bitno,sam zelim da cujem iskustva od vas koji ste eventualno prosli,kako se ponasati??? Sta staviti kao prioritet poslije tog cina,partijati,raditi neke stvari koje niste u braku,posvetiti se vise poslu ili tako nesto??
zao mi je...ali ako je vec doslo do toga sta bi covjek, prezivjeces. Mislim da ne bi trebao da odmah skaces u neke nove avanture a narocito ne da koristis alkohol jer ce ti biti samo gore poslije toga. Mozda najbolje da provodis vrijeme sa dobrim prijateljima, pokusavas se opustiti, mozda cak negdje otputovati ako imas mogucnost za to, i pustiti da se svi utisci malo smire, a onda skontas sta i kako dalje
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#16 Re: Razvod braka

Post by seln »

Vec sam jednom rekao na drugoj temi, meni prosto dodje da se razvedem, samo da bih opet dozivio onaj divni osjecaj kad nova zena udje u tvoj zivot.
Kao sto neko rece, vrijeme cini svoje. Mani se opijanja i razvrata ako ti nije do toga, vec ces osjetiti kad dodje trenutak i za jedno i za drugo.
Ako se da realizirati, promijeni sredinu na neko vrijeme, to uvijek pomaze. Ali ne sam, vec sa dobrim drustvom.
Ja sam osjecao tu prazninu nakon svakog rastanka sa nekom Venerom do koje mi je bilo iole stalo. Pa prodje...
pa dodje vrijeme za alkohol, razvrat...a onda, neka nova Venera.
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#17 Re: Razvod braka

Post by graue_maus »

bice ti neki faza jos , sad je tek rastava
User avatar
brko autoritet
Posts: 28
Joined: 24/11/2011 19:47

#18 Re: Razvod braka

Post by brko autoritet »

Fino se spakuješ , kao i ja pa sa najboljim drugom pravac Prag, 10 dana razvrata , bluda !! :dance: :dance: :dance:
Kao da nisi ni bio oženjen ;) ;)
User avatar
juli84
Posts: 569
Joined: 09/02/2011 15:03
Location: Tamo gdje je isto napadač i žrtva.

#19 Re: Razvod braka

Post by juli84 »

Ako si tužan i ako ti je stvarno stalo do nje i do tog braka onda pokušavaj na sve moguće načine da je uvjeriš da još uvijek ima razloga da ostane s tobom. Sretno i ne odustaj tako lahko jer najlakše je u životu srušiti nešto.
User avatar
Karabaja
Posts: 2157
Joined: 18/04/2004 16:12
Location: Njemačka

#20 Re: Razvod braka

Post by Karabaja »

Hajde ti nama reci kako je došlo do razvoda. Je li do nje ili do tebe? Je li bila drugačija prije braka pa se promijenila poslije ili nešto drugo? :)
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#21 Re: Razvod braka

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

AKo se osjecas tako kako kazesh, onda se bori do zadnjeg minuta, onog zadnjeg dana u kojem se jos zove sadasnja da to i ostane. Zasto se svi odma predaju, zasto svi idu putem manjeg otpora i samo prihvataju. Najlakse je odustati, najlakse je dici ruke od nekoga i necega, piti i patiti bez zahmeta, za sto god ima volja ima i nacin, i niko me ne moze ubijediti u suprotno :roll: :-D Ne zamjerite, nekako ne volim ove tuzne zavrsetke
BH-alter
Posts: 13
Joined: 28/11/2011 18:16

#22 Re: Razvod braka

Post by BH-alter »

Ahmm...kontaktiraj Al'Dina, on zna sta i kako u takvim situacijama:)
arijela
Posts: 46
Joined: 04/02/2011 13:46

#23 Re: Razvod braka

Post by arijela »

To što ti je razvod, kako sam kažeš, najavljen u par dana ne znači da će za koji dan ona biti tvoja bivša...ipak sam proces traje jedno izvjesno vrijeme. Ti jedini znaš kakav je vaš odnos bio, kakav je sad i zašto je došlo do želje za razvodom (bar sa njene strrane). Ako ne znaš, mislim da ti je najbitnije prvo razumjeti razlog razvoda. Sagledati, oboje, da li vaš brak na bilo koji način može da se održi (naravno obavezno mora postojati obostrana želja i volja za tim), ukoliko može onda da se potrudite maksimalno da to i učinite.
Ako ne postoji nikakva šansa da održite brak, e onda...Ti valjda znaš koji su ti prioriteti, ali mislim da utapanje tuge u alkoholu, drugim avanturama, kopanje po prošlosti, preslušavanje "vaših" pjesama, pronalaženje tebe i tvoje situacije u pjesmama koje čuješ i sl. mogu biti (možda) od koristi kratkotrajno, ali kada se ujutro probudiš dočeka te realnost. Zato...ono što meni pomaže su jako dobri prijatelji, sa kojima mogu razgovarati do najsitnijih detalja o svemu pa i o samom razvodu, koji su tu da me saslušaju, budu mi podrška u mojim odlukama, rame za plakanje ukoliko mi zatreba, izdvoje vrijeme koje provodimo skupa, bavimo se stvarima koje nas ispunjavaju i pričinjavaju nam mala zadovoljstva, baviš se onim što si uvijek želio a možda ostavio po strani u proteklom vremenu...pronađeš nešto što te ispunjava, a samo ti znaš šta to može biti...i opustiš se (koliko je moguće).
I da, povrijeđen jesi (iako veliku ulogu igra kakav ste odnos imali i razlog razvoda), i teško je dati savjet kako da se oporaviš jer svi imamo različite načine kako reagujemo i granice do kojih možemo da podnosimo... :wink:
arijela
Posts: 46
Joined: 04/02/2011 13:46

#24 Re: Razvod braka

Post by arijela »

A nekako imam dojam da si ljut što ti je najavljen razvod... :wink:
User avatar
niko_niko_kao_ja
Posts: 679
Joined: 15/05/2010 06:19
Location: Ti si bio svugde u mom' svemu

#25 Re: Razvod braka

Post by niko_niko_kao_ja »

ne trazi savjete po forumu nego radi ono sta ti mislis da bi trebao, ako zelis da spasis brak, spasavaj ga, bori se za nju, osvoji je ponovo, ako mislis da ne vrijedi, da trebas odustati, odustani. idi cugaj ako ti se cuga, nadji drugu ako to zelis, ali radi ono sto ti mislis da treba.
Post Reply