Samo za ozenjene muskarce

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40814
Joined: 29/06/2011 23:39

#351 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by dječak sa šibicama »

Mis mekinjas wrote:Prosto, dođosmo do toga, kad se ima koga povrijediti, da, mahom, svi, imaju potrebu to i napraviti. :roll:
Vas zene nije tesko povrijediti, vi uvijek nadjete razlog... i "svi su oni isti" :P
User avatar
tazmaniaBAN4
Posts: 705
Joined: 27/04/2010 11:07

#352 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by tazmaniaBAN4 »

3 godine vjeran :thumbup:
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#353 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by Mis mekinjas »

dječak sa šibicama wrote:
Mis mekinjas wrote:Prosto, dođosmo do toga, kad se ima koga povrijediti, da, mahom, svi, imaju potrebu to i napraviti. :roll:
Vas zene nije tesko povrijediti, vi uvijek nadjete razlog... i "svi su oni isti" :P
nisu sve žene, ni svi muški isti, sreća, zato napisah mahom.
User avatar
mama_sama
Posts: 16
Joined: 01/12/2011 22:35

#354 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by mama_sama »

Eto slučajno sam bila u braku 3 godine, pa još dvije godine veze, i nikad ga nisam prevarila...ne zato što nisam imala priliku, jer priliku jesam imala, i imamo je svi manje više, nego zato što nisam osoba koja nekog može prevarit pa ga onda hladno pogledat u oči kao da ništa nije bilo. Ne mislim da su šonje ljudi koji ne varaju, nije sve crno ili bijelo, jer sam prva ja osoba koja nije u stanju nekog prevarit (barem dosad nisam). Ali ne mogu tvrditi sa stopostotnom sigurnošću da neću nekad u životu nekog prevariti jer život je čudo, i nikad ne možemo predvidjeti šta će nam donijeti i gdje će nas odvesti. I nadasve se ježim na ljude koji sude drugima na osnovu dvije rečenice, jer vjerujte da ne znate šta biste uradili u nekoj situaciji ako niste bili u njoj. E te ljude nazivam moralistima, tim koji sebi daju za pravo da eto komentarišu i sude a nemaju pojma, ne znaju čitavu priču.
A za moj razvod nije kriv niko treći, ni s moje ni s njegove strane, nego nešto mnogo kompleksnije od toga.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#355 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by plain vanilla »

cat lover wrote:da li su i ove drugarice oženjeni muškarci, čisto informativno
:oops: :D

mi smo tu da animiramo temu :lol:
(da ne kazem da zakuhamo)
User avatar
juli84
Posts: 569
Joined: 09/02/2011 15:03
Location: Tamo gdje je isto napadač i žrtva.

#356 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by juli84 »

Altsa wrote:
kritichar wrote:
juli84 wrote:Ah ko bi rekao da ima toliko vjernih muževa :-D
Iskreno ne mislim da jednokratna prevara može bilo kome naškoditi.
Ono što šteti i pojedincu i porodici je paralelna veza koja traje duže od jedne noći, za mene su to beskičmenjaci (i muškarci i žene).
bilo jedna minuta ili jedna godina, sve je to isto i zasluzuje istu kaznu

prasnula/o se jedanput ili 100 puta nema nikakve razlike...ako je tebi svejedno da li ce te partner prevariti samo za jednu noc pa se tih takvih noci nabere 50-tak onda sa tobom ocito nesto nije udure :( ti sjedis kuci a tvoj dragi se praska samo za jednu noc...de se malo presaberi...sigurno bi ovako razmisljala al u qurcu da se tebi to desi
Itekako ima razlike u tome kad s nekim dijelis njeznosti, dane, noci, ljubavne poruke, kupujes poklone, razgovaras o vremenu, o utakmici, gledas film, njezno se ljubis i kad s nekim podijelis krevet na sat, dva ili pet i na tome se zavrsi, ogromna je to razlika.
Da li se moj suprug "praska" ili ne, ne razmisljam o tome i samo mu kazem ako to radi neka dobro sakrije :-D i neka bude jednokratno. 8-) Posteno od mene, zar ne?
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#357 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by 6.april »

Blago njemu.
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#358 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by male_okice »

sta covjek sve procitati nece. :-)
User avatar
Ateista
Posts: 46573
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#359 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by Ateista »

Ne mogu bas reci da mi je jasan ovakav stav, al' eto, ne mora mi ni sve biti jasno. :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#360 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by MedenoSrce »

Samo znam da kada bi meni ovakvo nešto rekao čovjek s kojim planiram provesti ostatak života znala bih da sam pogriješila ... u izboru muškarca.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#361 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by Cholina_Lokica »

MedenoSrce wrote:Samo znam da kada bi meni ovakvo nešto rekao čovjek s kojim planiram provesti ostatak života znala bih da sam pogriješila ... u izboru muškarca.
:thumbup:
User avatar
juli84
Posts: 569
Joined: 09/02/2011 15:03
Location: Tamo gdje je isto napadač i žrtva.

#362 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by juli84 »

Samo kazem da se ne moze svaka prevara strpati u isti kos.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#363 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by ladyblue18 »

Juli je strucnjak, taman da svrati jednom godisnje uvijek izazove reakciju svojim postovima. :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
Katy
Posts: 268
Joined: 04/03/2009 16:27

#364 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by Katy »

juli84 wrote:Samo kazem da se ne moze svaka prevara strpati u isti kos.
Znaci ,recimo,ako tvoj muz povali neku tamo,nebitno koju, jednom.....pa onda za neko vrijeme povali neku drugu.....
pa prodje jedan vremenski period pojavi se i treca...i krene to tako.....to je po tebi za oprostiti?
A recimo da ima uporedo tebe jos jednu ,jedno dvije ,tri godine...nalaze se,provode zajednicke sate to nebi bilo za oprostiti?
Ja kako gledam na to .......bila jedna,bilo ih vise sve se svodi na isto.....taj neki povaljuje okolo ,a ti i dalje vjerujes u zajednistvo,ljubav itd.....pa sad voli li on promjeniti ili je zadovoljan samo jednom, nebitno!
Meni to sve isto.....cim nekom nije dovoljna osoba s kojom je, vec mu treba jos nesto, sve je zrelo za razvoda/prekida !
Katy
Posts: 268
Joined: 04/03/2009 16:27

#365 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by Katy »

:lol: :lol:
ladyblue18 wrote:Juli je strucnjak, taman da svrati jednom godisnje uvijek izazove reakciju svojim postovima. :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
:thumbup:
Gdje ,bolan ,da se ne reaguje?.....Tvrdi da postoje razlike u sexualnom odnosu doticnih prevaranata! :D :lol:
Ha,veli,nesto je ok,nesto nije.....slabo ja tu vidim ista da je ok i da nije isto....princip je isti! :D
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#366 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by pustopoljina »

juli84 wrote: Itekako ima razlike u tome kad s nekim dijelis njeznosti, dane, noci, ljubavne poruke, kupujes poklone, razgovaras o vremenu, o utakmici, gledas film, njezno se ljubis i kad s nekim podijelis krevet na sat, dva ili pet i na tome se zavrsi, ogromna je to razlika.
Da li se moj suprug "praska" ili ne, ne razmisljam o tome i samo mu kazem ako to radi neka dobro sakrije :-D i neka bude jednokratno. 8-) Posteno od mene, zar ne?
vrlo, vrlo rijetko se desi da se sretnu dvoje, progovore nijednu ili jednu rijec, prasnu se i nakon sat-dva ili pet se rastanu. podji od sebe i ljudi koje znas...
takav scenario vise pase kakvom filmu.
u RL je to zena/muskarac koji se cesto mota oko tvog partnera...s kojim se razmijenilo i vise recenica...i pogleda i poruka...nekad ostane na jednoj noci, a nekome se i produzi.
cak i kad na seminaru nekog sretnes, pa se u ta 2-3-7 dana prasnes sa nekim...ostaju podaci i pocesto se takav kontakt produzi, a nestane ne zbog toga sto "pocinioci" imaju jak karakter, nego su obicno iz razlicitih gradova/drzava- pa nije bas prakticno na duze staze.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#367 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by ladyblue18 »

Katy wrote::lol: :lol:
ladyblue18 wrote:Juli je strucnjak, taman da svrati jednom godisnje uvijek izazove reakciju svojim postovima. :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
:thumbup:
Gdje ,bolan ,da se ne reaguje?.....Tvrdi da postoje razlike u sexualnom odnosu doticnih prevaranata! :D :lol:
Ha,veli,nesto je ok,nesto nije.....slabo ja tu vidim ista da je ok i da nije isto....princip je isti! :D
Ma reagovala sam i ja nekada ali vise ne mogu. :lol:
Uvijek isto bubne i onda se svi upale. :lol:
Ja sve mislim da juli ustvari ne misli ozbiljno stvari koje pise vec samo voli da se ponekada nadje u centru paznje, pa makar i u negativnom smislu. :D
Katy
Posts: 268
Joined: 04/03/2009 16:27

#368 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by Katy »

ladyblue18 wrote:
Katy wrote::lol: :lol:
ladyblue18 wrote:Juli je strucnjak, taman da svrati jednom godisnje uvijek izazove reakciju svojim postovima. :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
:thumbup:
Gdje ,bolan ,da se ne reaguje?.....Tvrdi da postoje razlike u sexualnom odnosu doticnih prevaranata! :D :lol:
Ha,veli,nesto je ok,nesto nije.....slabo ja tu vidim ista da je ok i da nije isto....princip je isti! :D
Ma reagovala sam i ja nekada ali vise ne mogu. :lol:
Uvijek isto bubne i onda se svi upale. :lol:
Ja sve mislim da juli ustvari ne misli ozbiljno stvari koje pise vec samo voli da se ponekada nadje u centru paznje, pa makar i u negativnom smislu. :D
A i meni se cini :-D ....A ovo o praskanju sa strane je bio vrhunac! :lol: Bilo je za......sjedi !5! :lol:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40814
Joined: 29/06/2011 23:39

#369 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by dječak sa šibicama »

ladyblue18 wrote:
Katy wrote::lol: :lol:
ladyblue18 wrote:Juli je strucnjak, taman da svrati jednom godisnje uvijek izazove reakciju svojim postovima. :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
:thumbup:
Gdje ,bolan ,da se ne reaguje?.....Tvrdi da postoje razlike u sexualnom odnosu doticnih prevaranata! :D :lol:
Ha,veli,nesto je ok,nesto nije.....slabo ja tu vidim ista da je ok i da nije isto....princip je isti! :D
Ma reagovala sam i ja nekada ali vise ne mogu. :lol:
Uvijek isto bubne i onda se svi upale. :lol:
Ja sve mislim da juli ustvari ne misli ozbiljno stvari koje pise vec samo voli da se ponekada nadje u centru paznje, pa makar i u negativnom smislu. :D
I u pravu si.

Dobila je ponudu da prevari muza, njeno je samo da dodje na to i to mjesto... rekla je "razmislit cu" :D
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#370 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by alibaba_i_30_godina »

Zene ugledajte se na juli! :run:

Da napomenem da sam sretno neozenjen! :oops:
User avatar
Ateista
Posts: 46573
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#371 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by Ateista »

juli84 wrote:Samo kazem da se ne moze svaka prevara strpati u isti kos.
Slazem se da se ne moze svaka trpati u isti kos, ali meni nije jasna izjava da odobravas one usputne prevare.
User avatar
juli84
Posts: 569
Joined: 09/02/2011 15:03
Location: Tamo gdje je isto napadač i žrtva.

#372 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by juli84 »

Ateista wrote:
juli84 wrote:Samo kazem da se ne moze svaka prevara strpati u isti kos.
Slazem se da se ne moze svaka trpati u isti kos, ali meni nije jasna izjava da odobravas one usputne prevare.
Odobravam usputne prije nego one paralelne, znači od dva zla bih prije izabrala manje zlo.
Znaš ono ima muškaraca koji usreće mnogo žena i onih koji jedva jednu unesreće, e pa ja bih radije bila sa ovim prvim tipom :-D .
User avatar
juli84
Posts: 569
Joined: 09/02/2011 15:03
Location: Tamo gdje je isto napadač i žrtva.

#373 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by juli84 »

Katy wrote:
juli84 wrote:Samo kazem da se ne moze svaka prevara strpati u isti kos.
Znaci ,recimo,ako tvoj muz povali neku tamo,nebitno koju, jednom.....pa onda za neko vrijeme povali neku drugu.....
pa prodje jedan vremenski period pojavi se i treca...i krene to tako.....to je po tebi za oprostiti?
A recimo da ima uporedo tebe jos jednu ,jedno dvije ,tri godine...nalaze se,provode zajednicke sate to nebi bilo za oprostiti?
Ja kako gledam na to .......bila jedna,bilo ih vise sve se svodi na isto.....taj neki povaljuje okolo ,a ti i dalje vjerujes u zajednistvo,ljubav itd.....pa sad voli li on promjeniti ili je zadovoljan samo jednom, nebitno!
Meni to sve isto.....cim nekom nije dovoljna osoba s kojom je, vec mu treba jos nesto, sve je zrelo za razvoda/prekida !
Vjerujem da postoje ljudi čija je seksualna energija veća nego kod drugih ljudi i koji imaju potrebu ispoljiti tu svoju energiju, kad su s nekim jednokratno znači da je u pitanju samo ispoljavanje te energije, a kad su s nekim u vezi onda je to nešto drugo.
Ko smo mi da ljudima koji imaju takvu potrebu to uskraćujemo ili da to osporavamo samo zato što mi nemamo istu potrebu.
Ako voli promijeniti to je ok, ali ako voli vodati dvije, dvojicu u isto vrijeme onda je to već za raspravu.
User avatar
pici
Posts: 43584
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#374 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by pici »

"ko neJma u glavi, ima medj nogama"...Ha Ja. :oops:
Kindzadza
Posts: 240
Joined: 24/11/2011 09:43

#375 Re: Samo za ozenjene muskarce

Post by Kindzadza »

Vidljivo los tranzicijski pomak... Ako hocete u EU, moracete malo biti nemoralniji. :D
Locked