Diskretna veza

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderator: Euridika

Mis mekinjas

#76 Re: Diskretna veza

Post by Mis mekinjas » 19/11/2011 16:48

azurna_obala wrote:Pričajte vi moderna gospodo otvorenih umova samo u svoje lično ime, nemojte da trpate sve u isti koš. Kome je stalo do nekoga, ko želi da bude s tom osobom, ko voli, iskreno voli, ne vara da ima milion pruženih prilika.
To što ste vi neki tako širokogrudni, pa vam je tako ''sve je to život, bla bla bla'', objesite mačku od rep. Samo mi žao tih žena/muškaraca koji završe s takvim osobama.
ma ajde bogati, pa neće na cesti govoriti, da varaju, to se tako, priča na forumu, i radi u mraku neznanja, boljih polovica... :-) :-) :-) :-) :roll:

radenska

#77 Re: Diskretna veza

Post by radenska » 19/11/2011 16:52

Svi bi nesto skrivali a sakriti se nista ne moze. Kad tad se sazna.

bubicaludica

#78 Re: Diskretna veza

Post by bubicaludica » 19/11/2011 17:01

Raspored wrote:Klasična monogamna veza 1+1 je na izdisaju. Iluzija je misliti da kvalitetan muškarac ili atraktivna djevojka nemaju u životu više od jedne opcije i da su kao ljudska bića u stanju 24 sata godinama tome odoljevati. Zadnjih 10 godina života nisam sreo u svom okruženju relaciju 1+1 u čistom stanju. Uvijek je tu bilo 3,4 ili više osoba u različitim i nekada čudnim kombinacijama. Lično sam imao situacije sa suprugama i majkama dvoje djece, djevojkama u višegodišnjim vezama a o muškim prijateljima i poznanicima bolje da i ne govorim.
Mislim da se moramo početi miriti sa budućnošću koja nam polako nosi veze u kojima će ljudi imati stalne partnere ali i povremene avanture. Jednostavno sve ide u tom smjeru tako da su ove situacije iako za osudu sa moralne strane ipak realnost doba u kojem živimo.
Shvatam ja itekako da je strašna pomisao da neko do koga ti je stalo u trenutcima kada nije sa tobom provodi vrijeme i uživa sa nekim drugim. Međutim, to je nažalost pravac kojim idemo. Nečiji mentalni sklop to lakše prihvati, nečiji teže. Pripremite srca i na takve situacije, to je sve što mogu reći.

Realnost.....!

Teufik
Has thanked: 17 times
Been thanked: 2 times

#79 Re: Diskretna veza

Post by Teufik » 19/11/2011 17:17

ssaammii wrote:Sta mislite o diskretnoj vezi ozenjenog muskarca i udate zene koji oboje vole svoju zenu odnosno muza,ali zele da prosire svoje vidike i da uzivaju u zivotu bez bilo kakve namjere da bilo ko bude povrijedjen jer ipak samo jednom se zivi zar ne ?

Hm...interesantno.
Te se stvari zabraniti ne mogu.Toga je uvijek bilo.
Ako to zele samo naprijed ali neka budu spremni da snose posljedice ukoliko do njih dodje.
A dodje u vecini slucajeva.

respo

#80 Re: Diskretna veza

Post by respo » 19/11/2011 18:06

ako vec hocete siriti vidike
sto ne budete swingeri pa da i taj voljeni muz i voljena zena od toga uzivaju :)

sandra01
Been thanked: 1 time

#81 Re: Diskretna veza

Post by sandra01 » 19/11/2011 19:15

Evo procitah sve komentare do sada,ima onih koji misle da treba raditi u zivotu sve sto je za ljude i sto ih cini srecnim i zadovoljnim.Ja postavljacici teme ne zamjeram sto je prevarila muza ,hebiga desi se ,meni je za oko zapalo njen pokusaj da to opravda"prosirivanjem vidika".Pa hebote ona,vi ,ja svi znamo dobro kako se to zove,mene je iznervirao njen pokusaj da nesto sto vjekovima ima svoje ime preimenuje u ovu nesretnu slozenicu koja nema ama bas nista zajednicko sa onim sto oni rade.
Nije meni krivo sto me laze ,nego sto misli da joj vjerujem.

-LIBERO-
Čiča Gliša
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#82 Re: Diskretna veza

Post by -LIBERO- » 19/11/2011 19:27

dječak sa šibicama wrote: Budi bolan libero, pa jebi sve sto hoda, nece ti niko rijec reci. Cak si i jebac, zavidit ce ti 90% frajera.

.
Hvala,i ja tebe postujem ... :D

vjesticanametli
Has thanked: 193 times
Been thanked: 243 times

#83 Re: Diskretna veza

Post by vjesticanametli » 19/11/2011 19:52

sandra01 wrote:Diskretna veza -dvoje ljudi koji su vec u braku,zbog prosirivanja vidika :cry: :?: :?: :?:

Odrasli smo ljudi ,sto fino ne kazes da ti je s muzem /zenom dosadno u krevetu,da je postao/la debela/o,da vise nema interesa,da ti je muka kad ga/ju moras "odraditi" da ti jednostavno treba promjena i da je sex sa zenom/muzem postao... bljutav.

Prosirivanje vidika je samo druga rijec za ovo sto sam gore opisala.Ne zavaravajte se,cim ne stima u krevetu ,ne stima ni u komunikaciji izmedju vas dvoje.Da stima onda bi muz i zena skuhali kafu ,sjeli,pogledali jedno drugom u oci i rekli da nisu zadovoljni onim sto se desava u njihovom krevetu.Rekli sta im smeta ili sta bi promjenili i "sirili vidike" jedno s drugim a ne sarali okolo. :roll:
oj tebe :x ljudi ste stemaju a ti galamis :mrgreen: gunĐŽalo :lol: :lol: :lol:

vjesticanametli
Has thanked: 193 times
Been thanked: 243 times

#84 Re: Diskretna veza

Post by vjesticanametli » 19/11/2011 19:56

žulijan asanž wrote:
Raspored wrote:Bio sam i na Azurnoj obali i u takvoj situaciji . Saznao sam baš na računaru sa kojeg ti sada pišem. Pogledao je, osmjehno se, zagrlio i zauvjek ispratio. Ne zbog prevare jer je to radila i ranije već zbog laži i obmane. Evo me, živ sam i idem dalje. Ništa strašno dešava se. Koliko sam toga prošao i gledao da me ništa više ne može iznenaditi.
jbg, meni kad se to desilo ja sam bio u trsteniku u kampu '87. Františka se zvala i bila je iz Brna. Ode mi nakon što sam konto već da je isprosim od oca joj u kamp prikolici nedaleko od našeg šatora, ode sa nekim zagorcem Jožom. i ja sam se osmjehnuo i evo me živ sam i dalje. ali srce još boli. i nikako da prestane. ne znam jarane, možda sam jednostavno takav u duši, emotivac teški. i danas kad popijem padne mi na pamet Františka i njen jednodijelni kostim na tufne.
++++++++++ te fransika i kostim na tufne :lol: :lol: :lol: :lol:

sandra01
Been thanked: 1 time

#85 Re: Diskretna veza

Post by sandra01 » 19/11/2011 19:58

vjesticanametli wrote:
sandra01 wrote:Diskretna veza -dvoje ljudi koji su vec u braku,zbog prosirivanja vidika :cry: :?: :?: :?:

Odrasli smo ljudi ,sto fino ne kazes da ti je s muzem /zenom dosadno u krevetu,da je postao/la debela/o,da vise nema interesa,da ti je muka kad ga/ju moras "odraditi" da ti jednostavno treba promjena i da je sex sa zenom/muzem postao... bljutav.

Prosirivanje vidika je samo druga rijec za ovo sto sam gore opisala.Ne zavaravajte se,cim ne stima u krevetu ,ne stima ni u komunikaciji izmedju vas dvoje.Da stima onda bi muz i zena skuhali kafu ,sjeli,pogledali jedno drugom u oci i rekli da nisu zadovoljni onim sto se desava u njihovom krevetu.Rekli sta im smeta ili sta bi promjenili i "sirili vidike" jedno s drugim a ne sarali okolo. :roll:
oj tebe :x ljudi ste stemaju a ti galamis :mrgreen: gunĐŽalo :lol: :lol: :lol:
Ma nek se stemaju sto se mene tice do ujutro,al nek me ne prave ludom ,cuj prosirivanje vidika,o Tito dragi ,svega u Bozijoj basci :roll:

kockica_kockica

#86 Re: Diskretna veza

Post by kockica_kockica » 19/11/2011 21:12

ssaammii wrote:Sta mislite o diskretnoj vezi ozenjenog muskarca i udate zene koji oboje vole svoju zenu odnosno muza,ali zele da prosire svoje vidike i da uzivaju u zivotu bez bilo kakve namjere da bilo ko bude povrijedjen jer ipak samo jednom se zivi zar ne ?

:lol: kurvanje dobilo novi naziv = prosirivanje vidika :lol:

Iskreno ti zelim da ti zena zazeli prosiriti svoje vidike sa nekim drugim... bez da te povrijedi :oops:

ActionWoman

#87 Re: Diskretna veza

Post by ActionWoman » 19/11/2011 21:21

kockica_kockica wrote:

Iskreno ti zelim da ti zena zazeli prosiriti svoje vidike sa nekim drugim... bez da te povrijedi :oops:
predivno receno :)

new_jazzWa

#88 Re: Diskretna veza

Post by new_jazzWa » 19/11/2011 21:42

JThomas wrote:ja sam uskih pogleda, indiskretan i netaktičan na nanu.

šta ću tako mi hagra pao.
:kiss: et, nako

Dioda

#89 Re: Diskretna veza

Post by Dioda » 20/11/2011 00:16

Cuj sirenje vidika :lol:
Samo jednom se zivi... Potpuno se slazem. Bas zato sto se jednom zivi ne bi bilo zgoreg koristiti glavu (gornju) za jos nesto osim frizure :roll: Pa se udavati/zeniti onda kad nadjes osobu s kojom stvarno mislis provesti zivot, osobu koju postujes :-)
Postenije je valjda razici se...Ali jok, lakse je imati neku "siguricu" za slucaj da dojadi sirenje vidika :roll:
Hajd' mogu razumjeti kad se ljudi za*ebu, zalete se, pa u neka doba skontaju nije to to, i lijepo - svak' na svoju stranu. Desava se. Ali brate da pises da volis nekog, a tamo nekom drugom pristavljas :cry:

Bas bi mi bilo interesantno vidjeti reakciju prevarenog muza/zene na recenicu - ja sirio/la vidike :lol:

despina

#90 Re: Diskretna veza

Post by despina » 20/11/2011 01:13

Dioda wrote:
Cuj sirenje vidika :lol:
Samo jednom se zivi... Potpuno se slazem. Bas zato sto se jednom zivi ne bi bilo zgoreg koristiti glavu (gornju) za jos nesto osim frizure :roll: Pa se udavati/zeniti onda kad nadjes osobu s kojom stvarno mislis provesti zivot, osobu koju postujes :-)
Postenije je valjda razici se...Ali jok, lakse je imati neku "siguricu" za slucaj da dojadi sirenje vidika :roll:
Hajd' mogu razumjeti kad se ljudi za*ebu, zalete se, pa u neka doba skontaju nije to to, i lijepo - svak' na svoju stranu. Desava se. Ali brate da pises da volis nekog, a tamo nekom drugom pristavljas :cry:

Bas bi mi bilo interesantno vidjeti reakciju prevarenog muza/zene na recenicu - ja sirio/la vidike :lol:
:thumbup:

bilo bi poštenije sa vlastitim partnerom svingerati okolo, barem tada svi znaju na čemu su. a ovako, lafo volim ženu, ima tu i navike, možda i djece, zajedničke imovine, pa šta će čitava familija reći ako se razvedemo....blabla.... sigurica je kući, dočeka me, skuha, popričamo oko računa za struju, u čistoj košulji ću sutra na posao.... a avantura, samopotvrđivanje i vezu bez obaveze ostvarujem šireći svoje vidike :roll:
al eto, jednom se živi, možda i kraće ako ti žena sazna :D

Ductus Holedocus

#91 Re: Diskretna veza

Post by Ductus Holedocus » 20/11/2011 01:34

dakle,veze se dijele na diskretne i konkretne :D

leo_

#92 Re: Diskretna veza

Post by leo_ » 20/11/2011 02:22

mene zanima da li bi se postavljac teme ljutio ako bi mu gospodja imala jedan diskretan odnos s nekim drugim muskarcem, pa mozda da zamjene partnere i da on onda pokusa prosiriti vidike i s kakvim muskarcem, te da li u njegovom opisu sirih vidika moze doci u opticaj i odnos s vlastitom majkom ili ocem? ne pitam iz licnih interesa, niti iz namjere da ga uvrijedim, ali ako pricamo o prosirenju vidika, onda da vidimo prvo jel' uopste u pitanju sirenje vidika il' samo kurvanje. imam feeling da odredjeni ljudi imaju koristi od nabijanja ovakvih tema na forumu, pa ne bi bilo loshe da se promjene malo pravila. mogli bi i zabraniti postavljanje novih tema onima koji imaju manje od 50-ak postova, pa time zacepiti gubicu svima nama koji lajemo protiv njihKE.

vidovita Mara predvidja da ce za sat i 23 minute i 11,4 sekundi biti zapoceta rasprava na temu, "da li odobravate sto moj muz ima seksualni odnos s nasim psom?".

PalaSa Marsa

#93 Re: Diskretna veza

Post by PalaSa Marsa » 20/11/2011 08:34

kockica_kockica wrote:

Pametno djevojce :kiss: :-D

žulijan asanž

#94 Re: Diskretna veza

Post by žulijan asanž » 20/11/2011 10:01

proširi li se šta kod vas? ja jutros krenuo da širim, kad kaže žena da danas nije dan za širenje, mislim vidika....

:lol:

dječak sa šibicama
Has thanked: 74 times
Been thanked: 428 times

#95 Re: Diskretna veza

Post by dječak sa šibicama » 20/11/2011 13:11

Ej draga, prosirio sam vidike sa komsinicom Vildanom.

Pa nek ona konta sta to znaci...

burek_in_space

#96 Re: Diskretna veza

Post by burek_in_space » 20/11/2011 13:46

Kako onda toliki proshirishe vidike na ovom forumu, ako smo svi protiv toga?! :? :oops:

NekoIzMase

#97 Re: Diskretna veza

Post by NekoIzMase » 20/11/2011 14:14

Reći ću ti šta mislim o, kako si definisala kurvaluk, diskretnoj vezi kada nam kažeš šta tvoj muž misli o tome kao i supruga tvog diskretnog partnera. Može?

slobodni armirach

#98 Re: Diskretna veza

Post by slobodni armirach » 20/11/2011 18:46

burek_in_space wrote:Kako onda toliki proshirishe vidike na ovom forumu, ako smo svi protiv toga?! :? :oops:
ko kaze da smo svi protiv toga :D :D

ssaammii

#99 Re: Diskretna veza

Post by ssaammii » 21/11/2011 11:09

Ja licno nemam nista protiv i da druga dva partnera u nasoj cetvorci imaju iste takve veze, ali kad bi im mogli to tek tako predloziti bilo bi dobro.Bojim se da oni nisu takvih shvatanja kao nas dvoje i da bi tek tad mogli nastati problemi jer da jesu onda ta veza i ne bi imala potrebu da bude diskretna bar ne unutar nas cetvoro.

Ateista

#100 Re: Diskretna veza

Post by Ateista » 21/11/2011 11:14

Mislim da bi to pitanje te dvije osobe trebale postaviti same sebi, ali na nacin - kako bi se oni osjecali da njihov partner to radi i da jednog dana saznaju.

Post Reply