Još jedna melodrama...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#151 Re: Još jedna melodrama...

Post by ljubav_aha »

♥ Julianna ♥ wrote:Pepermint, glup si.Ne mogu da vjerujem da si još u Sarajevu, a kamoli na forumu.
Jedini mogući scenario je da daš petama vjetra nađeš je i oboriš s nogu poljubcem pa kud puklo da puklo.Testiraš sebe, testiraš nju. Sve druge varijante otpadaju i ti nit si muško, nit kakav čovjek.
Ovo šupljiranje, promišljanje i sve gluposti o tvojoj zatvorenosti su sh*t obični.
Tako su pravi muškarci nekad radili, bez puno praznog hoda.I nisu bez veze sve dobre cure zauzete, što reče madner, imao je ko i da ih osvoji.Eto, u pamet.
P.S ne zavaravaj se da će ovo naići opet, možda hoće al kad ti bude 60.
Tvrdokorna mrlja wrote:
pustopoljina wrote:
madner wrote:Sve trebe sto valjaju su zauzete, sto bi bile ne trzistu ako valjaju.
tipicna recenica lika nesigurnog u vlastiti izbor.
i juliana je nesto slicno rekla,nju ne napadas :D
Tvrdokorna mrlja,prema tvojoj logici,sto je sa slobodnim muskarcima u madner-ovoj prici :D
User avatar
psydelija
Posts: 1846
Joined: 02/09/2010 03:46
Location: ispod pantografa

#152 Re: Još jedna melodrama...

Post by psydelija »

cvjece13 wrote:Sve napisane prognoze o tome kako će tvoja priča završiti, kao i pretpostavke o tome šta ona osjeća, šta će uraditi i sl, sve su logične, vrlo vjerovatne, ali ima nešto što meni kao djevojci puno govori o toj koju smo nazvali Aida. Znam da se mnogi neće složiti, ali ona je napravila itekako veliku i hrabru stvar kad je zbog nekoliko dana poznanstva s tobom ostavila momka koji joj je bio "siguran" i s kojim je još imala i savršen život (tako je barem rekla), a vezu koja dugo traje i nema velikih prepreka zamjenila za mogućnost da će možda uspjeti ostvariti nešto s tobom kojeg tako kratko poznaje, i to tek kada savlada prepreke koje većina ljudi smatra nesavladivim. Većina bi na njenom mjestu sačekala da vidi hoće li te emocije biti nešto prolazno, nešto čemu će se smijati za 2 mjeseca, al jok, cura se vodi srcem, ostavi momka, pa kud puklo-puklo.

ma lozila ga je riba ko baba brezovu koru... kakav momak, kakvi bakraci. :lol: 8)

i ovo za kolumbiju mi je zesce sumnjivo... :-) ameri i fidel, zamislite imaju takvu saradnju da su se dotakli i obrazovnog sistema. :lol:
... ili "aida" treba na kolumbija univerzitetu da predaje "americki"?
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#153 Re: Još jedna melodrama...

Post by male_okice »

psydelija wrote:
cvjece13 wrote:Sve napisane prognoze o tome kako će tvoja priča završiti, kao i pretpostavke o tome šta ona osjeća, šta će uraditi i sl, sve su logične, vrlo vjerovatne, ali ima nešto što meni kao djevojci puno govori o toj koju smo nazvali Aida. Znam da se mnogi neće složiti, ali ona je napravila itekako veliku i hrabru stvar kad je zbog nekoliko dana poznanstva s tobom ostavila momka koji joj je bio "siguran" i s kojim je još imala i savršen život (tako je barem rekla), a vezu koja dugo traje i nema velikih prepreka zamjenila za mogućnost da će možda uspjeti ostvariti nešto s tobom kojeg tako kratko poznaje, i to tek kada savlada prepreke koje većina ljudi smatra nesavladivim. Većina bi na njenom mjestu sačekala da vidi hoće li te emocije biti nešto prolazno, nešto čemu će se smijati za 2 mjeseca, al jok, cura se vodi srcem, ostavi momka, pa kud puklo-puklo.

ma lozila ga je riba ko baba brezovu koru... kakav momak, kakvi bakraci. :lol: 8)

i ovo za kolumbiju mi je zesce sumnjivo... :-) ameri i fidel, zamislite imaju takvu saradnju da su se dotakli i obrazovnog sistema. :lol:
... ili "aida" treba na kolumbija univerzitetu da predaje "americki"?
Geografija: Kolumbija je zemlja smještena između Karipskog mora i Tihog okeana s velikom bioraznolikosti i brojnim prirodnim ljepotama. Zemlja koja nakon Brazila i Argentine ima vodeću ulogu u privrednom razvoju regije, sa nažalost lošom reputacijom stvorenom zbog stvorene medijske slike o regiji. Kolumbija se nalazi na sjeverozapadu Južne Amerike, sa obalama na Meksičkom zaljevu i na Tihom okeanu. Glavni grad je Bogota, a ostali veći gradovi su: Medellin, Cali, Cartagena de Indias, Barranquilla, Ibagué, Manizales, Pasto, Cucuta i Bucaramanga. Ima oko 39,3 miliona stanovnika (Sâm glavni grad Bogota ima oko 7,2 miliona stanovnika).

Kuba je država i ostrvo, arhipelag, koja se nalazi okružena Meksičkim zaljevom, Karipskim morem i Atlanskim okeanom. Okružena je sa Sjedinjenim Američkim Državama i Bahamima na sjeveru, Meksikom na zapadu, Kajmanskim ostrvima i Jamajkom na jugu te Haitijem na jugoistoku. Fidel Castro je vladao na Kubi ne u Kolumbiji. :-)
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#154 Re: Još jedna melodrama...

Post by ♥ Julianna ♥ »

Nema potrebe da me napada kad se razumijemo. Današnje osobe muškog spola su ko kuhane blitve :-D
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#155 Re: Još jedna melodrama...

Post by Mis mekinjas »

♥ Julianna ♥ wrote:Nema potrebe da me napada kad se razumijemo. Današnje osobe muškog spola su ko kuhane blitve :-D
oj, dakle, raskuha im se list, ali ona peteljka, ako je zelena, nikako ne može omekšati :cry: :D
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#156 Re: Još jedna melodrama...

Post by ♥ Julianna ♥ »

Mis mekinjas wrote:
♥ Julianna ♥ wrote:Nema potrebe da me napada kad se razumijemo. Današnje osobe muškog spola su ko kuhane blitve :-D
oj, dakle, raskuha im se list, ali ona peteljka, ako je zelena, nikako ne može omekšati :cry: :D
Kod blitve su peteljke beskorisne, ja ih volim odsjeći do duboko u list :-D
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#157 Re: Još jedna melodrama...

Post by Ghost_Rider_XXX »

♥ Julianna ♥ wrote:Nema potrebe da me napada kad se razumijemo. Današnje osobe muškog spola su ko kuhane blitve :-D
Eto opet generalizacija, ima ba još uvijek manje kuhanih. :lol:
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#158 Re: Još jedna melodrama...

Post by Mis mekinjas »

♥ Julianna ♥ wrote:
Mis mekinjas wrote:
♥ Julianna ♥ wrote:Nema potrebe da me napada kad se razumijemo. Današnje osobe muškog spola su ko kuhane blitve :-D
oj, dakle, raskuha im se list, ali ona peteljka, ako je zelena, nikako ne može omekšati :cry: :D
Kod blitve su peteljke beskorisne, ja ih volim odsjeći do duboko u list :-D
pa kako su onda muški ko blitva? :cry: mislim kuhano lišće? :cry:
Sitijevac2011
Posts: 248
Joined: 12/01/2011 13:03

#159 Re: Još jedna melodrama...

Post by Sitijevac2011 »

Image
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#160 Re: Još jedna melodrama...

Post by ♥ Julianna ♥ »

Ghost rider:Ooo znam da ima, al zasjenili ih metEREOseksualci i ostale vremenske nepogode :-D
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#161 Re: Još jedna melodrama...

Post by Ghost_Rider_XXX »

Slažem se da ima ovih vremenskih kolko hoćeš, sa rozim majicama, pomadicama i žutim pantalonicama, al nije sad da ne možeš nafatat normalno muško.
User avatar
madner
Posts: 56763
Joined: 09/08/2004 16:35

#162 Re: Još jedna melodrama...

Post by madner »

pustopoljina wrote:
madner wrote:Sve trebe sto valjaju su zauzete, sto bi bile ne trzistu ako valjaju.
tipicna recenica lika nesigurnog u vlastiti izbor.
Kako je ova replika povezana sa recenicom iznad?
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#163 Re: Još jedna melodrama...

Post by ♥ Julianna ♥ »

Mis mekinjas wrote:
♥ Julianna ♥ wrote: pa kako su onda muški ko blitva? :cry: mislim kuhano lišće? :cry:
Mislial sam više u prenesenom značenju, ne u smislu da su operativni.
Kao ovaj Pepermint mislilac, to be or not to be. Btw, ne javlja se, nadam se da ganja papire. :roll:
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#164 Re: Još jedna melodrama...

Post by ♥ Julianna ♥ »

Ghost_Rider_XXX wrote:Slažem se da ima ovih vremenskih kolko hoćeš, sa rozim majicama, pomadicama i žutim pantalonicama, al nije sad da ne možeš nafatat normalno muško.
Ma pusti sad majice i kremice, i to je dio problema, al evo šta bi ti da si Pepermint?
Sitijevac2011
Posts: 248
Joined: 12/01/2011 13:03

#165 Re: Još jedna melodrama...

Post by Sitijevac2011 »

Previse drame ni za sto...stari, ne znas je, ne znas njene navike, njene stavove (one istinske, ne pod utjecajem vina u 2 ujutro). Sam si rekao da si tezak i da furas svoj film, zamisli da ima "sve one pogresne karakteristike" koje jedna zena moze da ima (po tvojim arsinima) Kako god, poredaj pro i contra, pa sto prevagne tome se i posveti.
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#166 Re: Još jedna melodrama...

Post by Ghost_Rider_XXX »

♥ Julianna ♥ wrote:
Ghost_Rider_XXX wrote:Slažem se da ima ovih vremenskih kolko hoćeš, sa rozim majicama, pomadicama i žutim pantalonicama, al nije sad da ne možeš nafatat normalno muško.
Ma pusti sad majice i kremice, i to je dio problema, al evo šta bi ti da si Pepermint?
Teško pitanje. Ne bih si dozvolio situaciju kao pepermint, to je tudja cura i nemam ja šta tu tražit.
Hipotetički, da je ona slobodna, pukla ljubav, she's all that i sličan hollywoodski scenario, ziher bih napravio sve da dodjem do nje.
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#167 Re: Još jedna melodrama...

Post by ♥ Julianna ♥ »

Sitijevac2011 wrote:Previse drame ni za sto...stari, ne znas je, ne znas njene navike, njene stavove (one istinske, ne pod utjecajem vina u 2 ujutro). Sam si rekao da si tezak i da furas svoj film, zamisli da ima "sve one pogresne karakteristike" koje jedna zena moze da ima (po tvojim arsinima) Kako god, poredaj pro i contra, pa sto prevagne tome se i posveti.

Eh evo, tipičan primjer kuhane blitve (šalim se malo ne ljuti se) :-D Ako je sve ovako kako mentol napisa,nema tu promišljanja. Nisi na kontrolnom. Ghost, sve je super, al nemaš strelicu koja će pokazati She is all that. Reaguješ nekako na nju kao ni na jednu drugu, al šta ćeš?
Previše se kalkuliše danas, u tome je problem. Ne vole žene kalkulacije, ako išta hladi, to su vaše kalkulacije.
User avatar
madner
Posts: 56763
Joined: 09/08/2004 16:35

#168 Re: Još jedna melodrama...

Post by madner »

Normalno da ne vole kalkulacije kada im ne ide :D

Ne kalkulisemo mi kod dobrih ponuda, ali kod ovih sumnjivih mora covjek uzet papir i olovku :D
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#169 Re: Još jedna melodrama...

Post by ♥ Julianna ♥ »

Jah ko da ide po fasungu u Interex :lol: Pu! eh šta mi treba: ulje, brašno, šećer, dobra i krotka ženica , nove papuče... :-D
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#170 Re: Još jedna melodrama...

Post by Zoya »

♥ Julianna ♥ wrote:
Sitijevac2011 wrote:Previse drame ni za sto...stari, ne znas je, ne znas njene navike, njene stavove (one istinske, ne pod utjecajem vina u 2 ujutro). Sam si rekao da si tezak i da furas svoj film, zamisli da ima "sve one pogresne karakteristike" koje jedna zena moze da ima (po tvojim arsinima) Kako god, poredaj pro i contra, pa sto prevagne tome se i posveti.

Eh evo, tipičan primjer kuhane blitve (šalim se malo ne ljuti se) :-D Ako je sve ovako kako mentol napisa,nema tu promišljanja. Nisi na kontrolnom. Ghost, sve je super, al nemaš strelicu koja će pokazati She is all that. Reaguješ nekako na nju kao ni na jednu drugu, al šta ćeš?
Previše se kalkuliše danas, u tome je problem. Ne vole žene kalkulacije, ako išta hladi, to su vaše kalkulacije.
:lol: djes Julka :kiss:
Ja ne kontam sta treba da uradi? Da ode kod nje u Americi? Niste normalni...
User avatar
malaplavooka
Posts: 3353
Joined: 12/04/2011 12:34
Location: tu....u tvom srcu :)

#171 Re: Još jedna melodrama...

Post by malaplavooka »

Ghost_Rider_XXX wrote:Slažem se da ima ovih vremenskih kolko hoćeš, sa rozim majicama, pomadicama i žutim pantalonicama, al nije sad da ne možeš nafatat normalno muško.

Nafatat????? Božeeeeeeeee, ja sam uvijek htjela da ja budem ta koja je "nafatana".....gdje li su nestali pravi muškarci, osvajači....? :(
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#172 Re: Još jedna melodrama...

Post by ladyblue18 »

Gdje god da su nestali ovo nije tema o njima a bogam' ni o metroseksualcima :oops:
User avatar
madner
Posts: 56763
Joined: 09/08/2004 16:35

#173 Re: Još jedna melodrama...

Post by madner »

Pravi muskarci nisu sljepi :D
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#174 Re: Još jedna melodrama...

Post by Ghost_Rider_XXX »

malaplavooka wrote:
Ghost_Rider_XXX wrote:Slažem se da ima ovih vremenskih kolko hoćeš, sa rozim majicama, pomadicama i žutim pantalonicama, al nije sad da ne možeš nafatat normalno muško.

Nafatat????? Božeeeeeeeee, ja sam uvijek htjela da ja budem ta koja je "nafatana".....gdje li su nestali pravi muškarci, osvajači....? :(
Ne hvataj se za slengove, nismo na času jezika i književnosti. :D
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#175 Re: Još jedna melodrama...

Post by ♥ Julianna ♥ »

Djesi Zoyke drugarice :-D :kiss:
Ma naravno da se treba ispaliti za njom, pa makar na Island :-D Iskrena budi, šta bi ti ispunilo srce da si na njenom mjestu?
Šta može izgubiti? Pare...screw pare, ionako će se potrošiti. Srce...pa zar ga neće svakako načeti misleći svaki dan za njom. Ego...e u p.m on ako će o egu mislti.
Biće mu 100x teže kad se kasnije bude kajao. Ovo govorim da uradi i zbog nje i zbog sebe. Pa šta ako probadne..dajte pustite se kalkulacija. Volite se na sve moguće načine!
P.S Lejdi, učini mi se ovo kao dobar ogledni primjerak da se protabiri taj korjeniti problem u društvu i potaknu mlade snage da se spoje :-D ne brini vrtićemo se oko G. Peperminta.

Bože mili, nikad nisam ovoliko psovala. Ovaj forum me pokvario :skoljka:
Post Reply