Šta ako je davno išao prostitutkama?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji

#476 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Chmoljo »

suncica24 wrote: Jok ba.
Ja ovo sanjam kako diskutujem na forumu o tome je l' ili nije l' placanje prostitutke ok ili super ok.
Je l' de da sanjam? :D
imaš moj post koju stranicu prije, u kojem kažem da sam i ja za legalizaciju. ali ti si odmah u prvi plan gurnula žrtve trafikinga. iako je tema nešto drugačija, i postavlja pitanje samo kakvo je mišljenje ako ti je džuvegija bio kod prostitutke, a ne naricanje nad teškom sudbinom djevojaka iz istočnoevropskih zemalja.

počele ste ovdje dar-mar praviti ko da su ljudi koji ne okreću glavu od toga pimpovi :-) umjesto što se realno gleda kao na problem koji se treba riješiti. ali sigurno da nije gorući i sigurno da nije u onom obimu u kojem je bilo nekad odmah iza rata.

počele ste priču kako je svaka prostitutka nesretna ili većina njih, jer to radi. guess what, većina ljudi je nesretna svojim pozivom i radnim mjestom. pa radi. opet, to se odnosi na prostitutke što su imale izbora. a svaka koja je domaća, imala je izbora. svaka. jer je njena pozicija ista kao i zlostavljane žene. i jedna i druga imaju izbor da se bore protiv toga.
Mis mekinjas

#477 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Mis mekinjas »

suncica24 wrote:
Chmoljo wrote:
suncica24 wrote: od prostitucije do rudarstva... :D

ima li sretnog smetljara? ribara? grobara?
mislim... hello!
pa helou i tebi, jesi se probudila?
Jok ba.
Ja ovo sanjam kako diskutujem na forumu o tome je l' ili nije l' placanje prostitutke ok ili super ok.
Je l' de da sanjam? :D
Vjeruj mi dušo super je, pogotovoako kad mu popušiš i on oduševljeno kaže PA TI PUŠIŠ BOLJE OD KURVI. :D
Ako smeta ako je plaćao nekad davno kurvu, jbga ne voliš ga, ako je plaća dok je s tobom, jbga, još gore, i to je najgore za žensku sujetu, ti njemu nisi dovoljna... :roll:
MedenoSrce

#478 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by MedenoSrce »

Ghost_Rider_XXX wrote:
MedenoSrce wrote:Baš o tome govorim. Razumijem da želiš da probaš s crnkinjom, radoznalost itsl, ali šta se dešava u glavi nekoga ko evo recimo 6 mjeseci plaća za sex.
Šta je s ljudima koji nemaju vremena, za izlaske?
Šta je s ljudima koji nemaju dovoljno samopouzdanja, šta je s ljudima koji su "ružni", postoji milion drugih razloga.

Bez obzira na marku i tip svi bi ga umočili, s toga je van pameti osudjivati na prvu.
Osobe kojima je "kreativan" način "umakanja" odlazak prostitutki nisu osobe s kojima bih ja sutra željela planirati porodicu. Svima ostalima ostavljam na volju da rade šta žele, ali neko s kim planiram porodicu želim da dijeli mojima slična načela.
drekalica28

#479 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by drekalica28 »

suncica24 wrote: Odosmo u Trinidad i Tobago :D
Prvo, da definisemo termin zigolo: http://www.urbandictionary.com/define.php?term=gigolo
Iz same definicije je vidljiva prva razlika: radi se o onih 15% u lancu prostitucije o kojim nismo govorili (eskort dame, zene koje zadovoljavaju bogate klijente, zene cije su "naknade" cetvero-petero cifrene, zene koje spadaju u domen "happy" prostitutki visoke klase).
Ono sto nije vidljivo iz definicije je druga stvar, a to je odnos drustva prema zigolu, naspram odnosa drustva prema prostitutki.
Ajde banalan primjer... Don Juan, je zapravo... zigolo. I dok se njegovo prostituisanje uzima kao uspijeh na "ljubavnom" planu, primjer zene koja to isto radi za novcanu nadoknadu se oznacava kao: prostituisanje, sponzorstvo ili kurvaluk. Drustvo hvali Don Juana, drustvo osudjuje Sinoru Juanitu. Da ne idemo dublje.
I mozda najvaznije... iza gdina. zigola ne stoji lanac. Muska prostitucija je tacka, zenska linija, u kojoj zena prestavlja samo tackicu, dok ostali parazitiraju na njoj. Novac zigola ide... zigolu, novac prostitutke ide... vec smo rekli kako i gdje. Zigolo je izbor (kao i ovih 15% gore), prostituisanje je... prisila.
Itd, itd...
Skoro pa lukavo od tebe, upotrijebiti definiciju riječi žigolo koja ide u prilog tvojoj teoriji. ;-)
No, sigurna sam da će i meni dozvoliti da upotrijebim istu taktiku ;-) :
http://www.thefreedictionary.com/gigolo
Kaže: A man who has a continuing sexual relationship with and receives financial support from a woman.
Nek te ovo support ne zbunjuje.
Žigolo se uvijek renta na duži period. :D

Što se tiče ostatka priče...mislim na statističke podatke, mislim da prije svega treba razlučiti prisilno i dobrovoljno prostituisanje.
Koliko god možda tebi bilo teško prihvatiti tu činjenicu da postoje žene koje dobrovoljno prodaju svoje tijelo, prihvati i svari jer je to tako.

Evo nekih statističkih podataka, ali imajte na umu da opet postoje različite vrste prostituisanja (http://en.wikipedia.org/wiki/Prostitution#Types):

http://www.onlineschools.org/blog/stats ... stitution/
http://www.associatedcontent.com/articl ... tml?cat=17

Globalna seksualna eksploatacija
http://www.uri.edu/artsci/wms/hughes/factbook.htm

Što se tiče tvog primjera...Don Juan, apsolutno nisi u pravu.
Žigolo je jedno, a zavodnik (womanizer) je nešto skroz drugo. :D
Mis mekinjas

#480 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Mis mekinjas »

:D
Pitarrr82

#481 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Pitarrr82 »

Sve crno na bijelo, najbolje :mrgreen:
Chmoljo

#482 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Chmoljo »

:zjev:

Gospoda Ministarka

#483 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Gospoda Ministarka »

.
Last edited by Gospoda Ministarka on 18/01/2012 12:37, edited 2 times in total.
Ghost_Rider_XXX

#484 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Ghost_Rider_XXX »

drekalica28 wrote:
suncica24 wrote: Odosmo u Trinidad i Tobago :D
Prvo, da definisemo termin zigolo: http://www.urbandictionary.com/define.php?term=gigolo
Iz same definicije je vidljiva prva razlika: radi se o onih 15% u lancu prostitucije o kojim nismo govorili (eskort dame, zene koje zadovoljavaju bogate klijente, zene cije su "naknade" cetvero-petero cifrene, zene koje spadaju u domen "happy" prostitutki visoke klase).
Ono sto nije vidljivo iz definicije je druga stvar, a to je odnos drustva prema zigolu, naspram odnosa drustva prema prostitutki.
Ajde banalan primjer... Don Juan, je zapravo... zigolo. I dok se njegovo prostituisanje uzima kao uspijeh na "ljubavnom" planu, primjer zene koja to isto radi za novcanu nadoknadu se oznacava kao: prostituisanje, sponzorstvo ili kurvaluk. Drustvo hvali Don Juana, drustvo osudjuje Sinoru Juanitu. Da ne idemo dublje.
I mozda najvaznije... iza gdina. zigola ne stoji lanac. Muska prostitucija je tacka, zenska linija, u kojoj zena prestavlja samo tackicu, dok ostali parazitiraju na njoj. Novac zigola ide... zigolu, novac prostitutke ide... vec smo rekli kako i gdje. Zigolo je izbor (kao i ovih 15% gore), prostituisanje je... prisila.
Itd, itd...
Šta ste se upalile?!

Drekalice bil' ti halila svom čo'eku, ako je tamburo kakvu prijateljicu noci?

Šta ste se upalile?!

Skoro pa lukavo od tebe, upotrijebiti definiciju riječi žigolo koja ide u prilog tvojoj teoriji. ;-)
No, sigurna sam da će i meni dozvoliti da upotrijebim istu taktiku ;-) :
http://www.thefreedictionary.com/gigolo
Kaže: A man who has a continuing sexual relationship with and receives financial support from a woman.
Nek te ovo support ne zbunjuje.
Žigolo se uvijek renta na duži period. :D

Što se tiče ostatka priče...mislim na statističke podatke, mislim da prije svega treba razlučiti prisilno i dobrovoljno prostituisanje.
Koliko god možda tebi bilo teško prihvatiti tu činjenicu da postoje žene koje dobrovoljno prodaju svoje tijelo, prihvati i svari jer je to tako.

Evo nekih statističkih podataka, ali imajte na umu da opet postoje različite vrste prostituisanja (http://en.wikipedia.org/wiki/Prostitution#Types):

http://www.associatedcontent.com/articl ... tml?cat=17

Globalna seksualna eksploatacija
http://www.uri.edu/artsci/wms/hughes/factbook.htm

Što se tiče tvog primjera...Don Juan, apsolutno nisi u pravu.
Žigolo je jedno, a zavodnik (womanizer) je nešto skroz drugo. :D
Last edited by Ghost_Rider_XXX on 18/10/2011 15:50, edited 1 time in total.
Mis mekinjas

#485 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Mis mekinjas »

Gospoda Ministarka wrote:
Mis mekinjas wrote: Vjeruj mi dušo super je, pogotovoako kad mu popušiš i on oduševljeno kaže PA TI PUŠIŠ BOLJE OD KURVI. :D
Felacio mi predstavlja zadovoljstvo, toliko o tome, ali povezati mene i kurvu u jednu recenicu meni smeta.
:?
ja svom muškarcu vala ako nisam kurva bolje da nisam ništa... :roll:

al' ovo je off... :-)
Gospoda Ministarka

#486 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Gospoda Ministarka »

.
Last edited by Gospoda Ministarka on 18/01/2012 12:37, edited 1 time in total.
♥ Julianna ♥

#487 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by ♥ Julianna ♥ »

Image
Mis mekinjas

#488 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Mis mekinjas »

:shock:
Trudim se zadovoljiti ga u krevetu na svaki moguci zamislivi i nezamislivi nacin, ali ne zelim da me smatra kurvom (na koji god nacin ti mislila ) niti poredi sa njima.
Ok, treba neka druga tema,a jel' on tebe zadovolji na sve moguće i nemoguće zamislive načine?
Jer iz tvoje izjave , sorry, ali nečije nezadovoljstvo viri.....
Konktekst kurva, jednom muškarcu, nema ni trunku uvredljivog tona... :-)

Ok, neću više o ovome, ovo je druga tema...
drekalica28

#489 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by drekalica28 »

Ghost_Rider_XXX wrote: Šta ste se upalile?!

Čuj....šta je radio prije mene...nije mi bitno.
Jedino je bitno šta radi dok je samnom. :D

I da mi kaže da je nekada otišao kod prostituke, fino bih ga detaljno ispitala kako mu je bilo, šta je on radio, šta ona i jel upotrijebio gumicu. :D

Ja sam, sama od sebe previše znatiželjna. Mene kopka kako to izgleda u bordelu toliko da bih sama rado zavirila unutra.
Popila piće, malo razgledala okolo ko ulazi, kako se bira djevojka i razgulila dalje. :D
sladak_ko_med

#490 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by sladak_ko_med »

Mis mekinjas wrote:
Mis mekinjas wrote: Vjeruj mi dušo super je, pogotovoako kad mu popušiš i on oduševljeno kaže PA TI PUŠIŠ BOLJE OD KURVI. :D
Felacio mi predstavlja zadovoljstvo, toliko o tome, ali povezati mene i kurvu u jednu recenicu meni smeta.
:?
ja svom muškarcu vala ako nisam kurva bolje da nisam ništa... :roll:

al' ovo je off... :-)

znači, VRH :mrgreen:
respo

#491 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by respo »

sanabe wrote:haj mi prevedite ovo One Night Stand :mrgreen:
jednu noc stojis :D
suncica24

#492 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by suncica24 »

Ja se over and out-ovah, ali hajde de:

Chmoljo, "moj" osnovni problem sa prostitucijom jeste upravo to sto je ona u domenu kriminalnog.
I sto, kad govorimo o posjeti prostitutki, da li vani ili u BiH, ne mozemo a da zanemarimo tu cinjenicu.
Da je drugacija situacija, i moje stav bi bio drugaciji... ono, tipa, privatna stvar, sta me zanima ko koga, gdje, kako...
neka radi ko sta hoce da radi.
Kako ipak nije... tu smo gdje smo.

Misu... ostani mis do kraja :D
Mislim, za diskusiju s tobom prvo bi morala isprazniti zeludac (a kako sam tek rucala, ne bih).
Nadam se samo da svoj seksualni zivot sa partnericom ne zacinjavas tim sto joj sapnes na uho "Joj, pa ti ga pusis bolje od kurvi".

Drekalice... moze i tvoja definicija.
Pa, da te citiram:
"A man who has a continuing sexual relationship with and receives financial support from a woman."
Nek te ovo support ne zbunjuje. Žigolo se uvijek renta na duži period."
Eto odgovora.
I onda, uporediti sa pojmovima elitna prostitucija, eskort... To bi bila ta dobrovolja prostitucija u "zenskom" obliku.

Sto se tice linkova:
"Sex trafficking is the fastes growing criminal industry in the world- 58 $billion..." i "2,5 million victims are currently being trraficked"

Ili http://www.uri.edu/artsci/wms/hughes/ceurope.htm ...

Mislim... :sad:

Uglavnom, posto odgovorih sta bi bilo kad bi bilo, moze li sad O&O? :)
Ghost_Rider_XXX

#493 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

suncica24 wrote:Misu... ostani mis do kraja :D
Mislim, za diskusiju s tobom prvo bi morala isprazniti zeludac (a kako sam tek rucala, ne bih).
Nadam se samo da svoj seksualni zivot sa partnericom ne zacinjavas tim sto joj sapnes na uho "Joj, pa ti ga pusis bolje od kurvi".
Ne bih da pametujem, ali mislim da je mišica žensko. :lol:
Chmoljo

#494 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Chmoljo »

pa nije svugdje prostitucija vezana za kriminalni milje.

štaviše, postojala je i prije kriminalnog miljea...

btw, Mišu, koliko je dugačak tvoj penis :lol: :lol: :lol:
detroit-mercy

#495 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by detroit-mercy »

Nego, mozel se saznati gdje je postavlja teme isao, odnosno gdje je koristio usluge doticnih dama :mrgreen: da i mi neiskusni sta saznamo :mrgreen:
Mis mekinjas

#496 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Mis mekinjas »

suncica24 wrote:Ja se over and out-ovah, ali hajde de:

Chmoljo, "moj" osnovni problem sa prostitucijom jeste upravo to sto je ona u domenu kriminalnog.
I sto, kad govorimo o posjeti prostitutki, da li vani ili u BiH, ne mozemo a da zanemarimo tu cinjenicu.
Da je drugacija situacija, i moje stav bi bio drugaciji... ono, tipa, privatna stvar, sta me zanima ko koga, gdje, kako...
neka radi ko sta hoce da radi.
Kako ipak nije... tu smo gdje smo.

Misu... ostani mis do kraja :D

Drekalice... moze i tvoja definicija.
Pa, da te citiram:
"A man who has a continuing sexual relationship with and receives financial support from a woman."
Nek te ovo support ne zbunjuje. Žigolo se uvijek renta na duži period."
Eto odgovora.
I onda, uporediti sa pojmovima elitna prostitucija, eskort... To bi bila ta dobrovolja prostitucija u "zenskom" obliku.

Sto se tice linkova:
"Sex trafficking is the fastes growing criminal industry in the world- 58 $billion..." i "2,5 million victims are currently being trraficked"

Ili http://www.uri.edu/artsci/wms/hughes/ceurope.htm ...

Mislim... :roll:

Uglavnom, posto odgovorih sta bi bilo kad bi bilo, moze li sad O&O? :)
curo ja sam žena, sa vrhunskim sexualnim životom..... :wink:
Inače potpuno nelicemjerna, bez dvostrukih pravila, bez lažnog morala.... :wink:
Takva sam, kakva sam......
I da nije me sram ni ako je moj muškarac išao prostitutkama prije mene, većina kad osjeti da je cura normalna, prizna je li ili nije ikad išla u javne kuće.... :wink:

Da zaključim....
Ne nikad mi nije smetalo, ako su moji muškarci išli na takva mjesta, smetalo bi mi da je sa mnom, pa da kraj mene žive ide tamo..... :)
Mis mekinjas

#497 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Mis mekinjas »

Ghost_Rider_XXX wrote:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Chmoljo wrote:pa nije svugdje prostitucija vezana za kriminalni milje.

štaviše, postojala je i prije kriminalnog miljea...

btw, Mišu, koliko je dugačak tvoj penis :lol: :lol: :lol:
znaš brate da je najduži... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
suncica24

#498 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by suncica24 »

Ghost_Rider_XXX wrote:
Au... oprosti, misice :)
Mada ostaje ona da je u tvom slucaju nacin zacinjavanja seksualnog zivota, ako nista, nadasve interesantan :D
Mis mekinjas

#499 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Mis mekinjas »

suncica24 wrote:
Ghost_Rider_XXX wrote:
Mada ostaje ona da je u tvom slucaju nacin zacinjavanja seksualnog zivota, ako nista, nadasve interesantan :D

:wink:
Ghost_Rider_XXX

#500 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

suncica24 wrote:
Ghost_Rider_XXX wrote:
S muške tačke gledišta, nek postane role model. :D
Post Reply