Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40793
Joined: 29/06/2011 23:39

#151 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by dječak sa šibicama »

Ridjobrki wrote:
Čiko, čiko, isp'o vam je komad quotea!


:roll:
Nije, inace ignorisem nebuloze.
User avatar
Curve
Posts: 1800
Joined: 03/04/2011 01:18
Location: Waterloo, Ontario

#152 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by Curve »

dječak sa šibicama wrote:A gdje nam je postavljac teme? sta ima novo?
da ga nije odvela gdje na novi fotosession, pa nema lola vremena od poziranja da nam se javi :lol: :lol:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40793
Joined: 29/06/2011 23:39

#153 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by dječak sa šibicama »

Curve wrote:
dječak sa šibicama wrote:A gdje nam je postavljac teme? sta ima novo?
da ga nije odvela gdje na novi fotosession, pa nema lola vremena od poziranja da nam se javi :lol: :lol:
I on sad cupka nogom pred racunarom i gleda u FB, prati profil bivseg momka svoje djevojke i ceka slike sa iste lokacije?

Nemojte covjeku na muku sjedati :D
User avatar
malaplavooka
Posts: 3353
Joined: 12/04/2011 12:34
Location: tu....u tvom srcu :)

#154 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by malaplavooka »

dječak sa šibicama wrote:
Curve wrote:
dječak sa šibicama wrote:A gdje nam je postavljac teme? sta ima novo?
da ga nije odvela gdje na novi fotosession, pa nema lola vremena od poziranja da nam se javi :lol: :lol:
I on sad cupka nogom pred racunarom i gleda u FB, prati profil bivseg momka svoje djevojke i ceka slike sa iste lokacije?

Nemojte covjeku na muku sjedati :D
Ma zaboravi ti nju,najbolje je...kad te ne cijeni i ne zna koga ima nek glupača živi u neznanju!
User avatar
Teea
Posts: 437
Joined: 11/09/2011 17:18

#155 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by Teea »

Platformas wrote:Zasto se ovakve teme ne sasijeku u korijenu ?

Cuj "Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!"
razumio bi da je bilo "Moj dragi nije prebolio bivsu - sta sad?!" posto su zenske sklone tim temama :lol:
Mozda zene su otvorenije po tom pitanju i iskrenije.Ali eto ima i muskaraca koji su iskreni i otvoreno pisu o tome, sto neki muski ne vide kao muskost,a sto ne znaci da i oni koji javno ne pricaju o tome nece doci u situaciju nekada da isto razmisle i pored toga sto to ne vide kao odliku muskosti.
Uopste generalizacija zena i muskih nigdje veze.
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#156 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by PeppermintSA »

oj boze teme...

cura ti ima bivseg u prijateljima na fejsbuku, i on je, toboze, postirao par slika njih dvoje :zzzz: :zzzz:

hocemo li sad ulaziti u to da li je ona lajkala slike? Da li pregledala slike jednom ili dvanaest puta? Mozda cak i ostavila po neki komentar? A sta cemo ako je neka njena prijateljica ostavila komentar? Sigurno ces zahtjevati od cure da je ne pozove na vase vjencanje, koje je vec na pomolu nakon duga tri mjeseca? :roll:

Opusteno ba :roll:
TenDollars
Posts: 134
Joined: 02/09/2011 23:25

#157 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by TenDollars »

ne bi ja njoj bas vjerovo ako je bas bilo to sa ljetovanjem kako je bilo. Kao sto je vec neko rekao, poludjeces dok pocnes otkrivvati jos kojekakvih stvari. zajebi to dok je jos samo 3 mjeseca veza, da se ne bi kansije kajao cijeli zivot.
User avatar
sladak_ko_med
Posts: 1235
Joined: 28/08/2011 14:42
Location: klub lakih muškaraca

#158 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by sladak_ko_med »

hairlija, sto nam ne javljas sta je dalje bilo :?:
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#159 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by PeppermintSA »

sladak_ko_med wrote:hairlija, sto nam ne javljas sta je dalje bilo :?:
hanuma sjela za isti sto s bivsim, na Texas hold 'em up-u, i on je nogir'o - ha ya, pored toliko stolova, nasla bas tu sjesti :x
neocekivana_sila
Posts: 558
Joined: 22/09/2005 13:48

#160 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by neocekivana_sila »

Belgijancu i Konjaniku pricala istu pricu istovremeno. Belgijancu vjerovatno pricala kako ga jos uvijek voli, kako nije sretna u sadasnjoj vezi. Konjanik bio zicer jer trenutno nema nista bolje, a i nije los, ima dobra primanja, voli je kao konacnu ljubav svog zivota. Davala sebi vremena da odluci, obojicu vukla za nos. Mislila da moze, da je namazana. Belgijanac je shvatio da je licemjerna i poslao facebook-spoznaju u vidu foto-albuma namijenjenu Konjaniku.
Takve djevojke i takvi ljudi jedino takav jezik razumiju. Konkretan i bolan. Sad je na potezu Konjanik. :roll:
User avatar
fuj_to
Posts: 16
Joined: 19/09/2011 22:18

#161 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by fuj_to »

Da ne otvaram novu temu... slicna situacija. Bili smo zajedno jednu noc, znate standardnu proceduru. Nakon toga uslijedilo je par porukica, ali sam uvijek ja bio taj koji se prvi javljao. Onda sam odustao. Kroz par dana sam je sreo i popricao sa njom. Rekla mi je kako ne zna na cemu smo, te da joj se bivsi poceo javljati... znate, klasicni supljaci. Ja sam se samo elegantno okrenuo na petama i rekao kako mi je krivo sto je ovako sve zavrsilo... a ona je ostala ukopana. Treba napomenuti da je ona mene startala, inace je ne bi ni primjetio u masi.. ali kako su dani odmicali zagotivio sam je pravo. Sada ne znam vrijedi li ici do kraja i biti papucar jer sve nekako visi u zraku. Nakon sto sam je, hajmo reci odyebo, ona je postala drugacija.. kada bi se sreli na ulici, u ocima sam joj vidio 'nesto'. Nije joj svejedno, to je ocigledno.. ali opet u jednu ruku izgleda mi i ne zainteresovano. Ne znam, majke mi sve je cudno u vezi nje. Bilo kako bilo, pozvao sam je na prijateljsku kafu sto je ona sa odusevljenjem prihvatila (!?)... pa sada bi volio cuti vase prijedloge.. sta i kako jer mi je stvarno delirijum u glavi.
User avatar
sladak_ko_med
Posts: 1235
Joined: 28/08/2011 14:42
Location: klub lakih muškaraca

#162 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by sladak_ko_med »

fuj_to wrote:Da ne otvaram novu temu... slicna situacija. Bili smo zajedno jednu noc, znate standardnu proceduru. Nakon toga uslijedilo je par porukica, ali sam uvijek ja bio taj koji se prvi javljao. Onda sam odustao. Kroz par dana sam je sreo i popricao sa njom. Rekla mi je kako ne zna na cemu smo, te da joj se bivsi poceo javljati... znate, klasicni supljaci. Ja sam se samo elegantno okrenuo na petama i rekao kako mi je krivo sto je ovako sve zavrsilo... a ona je ostala ukopana. Treba napomenuti da je ona mene startala, inace je ne bi ni primjetio u masi.. ali kako su dani odmicali zagotivio sam je pravo. Sada ne znam vrijedi li ici do kraja i biti papucar jer sve nekako visi u zraku. Nakon sto sam je, hajmo reci odyebo, ona je postala drugacija.. kada bi se sreli na ulici, u ocima sam joj vidio 'nesto'. Nije joj svejedno, to je ocigledno.. ali opet u jednu ruku izgleda mi i ne zainteresovano. Ne znam, majke mi sve je cudno u vezi nje. Bilo kako bilo, pozvao sam je na prijateljsku kafu sto je ona sa odusevljenjem prihvatila (!?)... pa sada bi volio cuti vase prijedloge.. sta i kako jer mi je stvarno delirijum u glavi.
:? :skoljka:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#163 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by pustopoljina »

fuj_to wrote:Da ne otvaram novu temu... slicna situacija. Bili smo zajedno jednu noc, znate standardnu proceduru. Nakon toga uslijedilo je par porukica, ali sam uvijek ja bio taj koji se prvi javljao. Onda sam odustao. Kroz par dana sam je sreo i popricao sa njom. Rekla mi je kako ne zna na cemu smo, te da joj se bivsi poceo javljati... znate, klasicni supljaci. Ja sam se samo elegantno okrenuo na petama i rekao kako mi je krivo sto je ovako sve zavrsilo... a ona je ostala ukopana. Treba napomenuti da je ona mene startala, inace je ne bi ni primjetio u masi.. ali kako su dani odmicali zagotivio sam je pravo. Sada ne znam vrijedi li ici do kraja i biti papucar jer sve nekako visi u zraku. Nakon sto sam je, hajmo reci odyebo, ona je postala drugacija.. kada bi se sreli na ulici, u ocima sam joj vidio 'nesto'. Nije joj svejedno, to je ocigledno.. ali opet u jednu ruku izgleda mi i ne zainteresovano. Ne znam, majke mi sve je cudno u vezi nje. Bilo kako bilo, pozvao sam je na prijateljsku kafu sto je ona sa odusevljenjem prihvatila (!?)... pa sada bi volio cuti vase prijedloge.. sta i kako jer mi je stvarno delirijum u glavi.
cura je ocigledno iskrena, mogla ti je zbrljaviti bilo sta.
mozda je i ona nesigurna sta ti hoces od nje...jedna noc zvuci kao evntl. fuck-buddies...mozda ni ona sama ne zna sta hoce...puno nas ne zeli biti nasrtljivo i javljati se, jer likovi ugl. to javljanje pogresno skontaju...ocigledno odgovara na sve tvoje pozive...ja bih rekla- odlucila je ici polako.
ovdje ce te svi muski savjetovati da je ishebes i sutnes.
sto se mene tice- ako si je zgotivio, ako ti je fino s njom, ako fino s njom komuniciras- ne vidim razloga sto to ne bi nastavio. zeznuti se mozes sa bilo kim, pa barem se zezni sa nekim s kim si imao i nesto fino. sto kvarite te odnose sa toliko razmisljanja?
...radi ono sto osjecas da trebas.
User avatar
new_jazzWa
Posts: 930
Joined: 24/10/2006 20:28
Location: zamalo pa izgubljena

#164 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by new_jazzWa »

JThomas wrote:jebo vas fejsbuk :D
da podvucem sto kolega rece ako jos nije niko! ako je FB mjerilo veze onda 'ebi ga... :run:
User avatar
Gothic princess
Posts: 424
Joined: 31/07/2011 23:55
Location: Gdje Dunav ljubi nebo...

#165 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by Gothic princess »

pa šta ako ima bivšeg na fb... ja imam više bivših na fb, a i ovako smo ostali u dobrim odnosima. kao da je fb mjerilo bilo čega.
User avatar
Armadilo
Posts: 178
Joined: 13/08/2011 16:48

#166 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by Armadilo »

Djevojke nisu normalne :S
User avatar
sladak_ko_med
Posts: 1235
Joined: 28/08/2011 14:42
Location: klub lakih muškaraca

#167 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by sladak_ko_med »

fuj_to wrote: Sada ne znam vrijedi li ici do kraja i biti papucar jer sve nekako visi u zraku.
mene samo ovaj dio zanima, kako to mislis "ici do kraja i postati papucar" :?

i sta je problem sto ima bivseg,sadasnjeg ili buduceg momka,ako si ti zadovoljan svojim izgledom i imas dovoljno samopouzdanja ne kontam sto se bojis konkurencije i zasto na kraju krajeva mislis da ces biti papucar ako odes do kraja,sta tebi znaci do kraja i zasto si nakon toga papucar
User avatar
fuj_to
Posts: 16
Joined: 19/09/2011 22:18

#168 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by fuj_to »

iskren da budem ne pamtim kada sam zadnji put rekao nekome da volim curu, jer stvarno se ne vezem previse. slobodno mogu reci da do sada nisam imao curu do koje mi je stalo - a vi to "stalo" protumacite kako hocete. ona je sve to promjenila u samo par dana. u meni je probudila tu neku drugu stranu tako da sam stvarno pazio sta i kako radim sa njom. pokusao sam biti spontan, davati joj paznje... ne znam koliko bi to palilo kod ostalih cura, ali kod nje je definitivno upalilo kada sam joj poklonio origami cvijet koji sam sam napravio. u biti sam pokusavao da nas odnos podignem na vecu razinu... a onda se ona ubacila sa time kako ne zna na cemu smo. pod onim "papucar" sam mislio na to da je mogu drzati kao kap vode na dlanu... no sve ima svoje granice.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#169 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by pustopoljina »

sladak_ko_med wrote:
fuj_to wrote: Sada ne znam vrijedi li ici do kraja i biti papucar jer sve nekako visi u zraku.
mene samo ovaj dio zanima, kako to mislis "ici do kraja i postati papucar" :?

i sta je problem sto ima bivseg,sadasnjeg ili buduceg momka,ako si ti zadovoljan svojim izgledom i imas dovoljno samopouzdanja ne kontam sto se bojis konkurencije i zasto na kraju krajeva mislis da ces biti papucar ako odes do kraja,sta tebi znaci do kraja i zasto si nakon toga papucar

ovo od "fuj_to" kad citas, puno lakse je skontati zasto neko jednostavno precuti svoje stvari...i pravi se da u zivotu nije imala momka...do jednom...dok sve ne ispliva na povrsinu.
to je strasno koliko covjek SEBI oprasta, koliko sa SEBE ima opravdanja, a za neku eventualnu buducu ili buduceg ocekuje da se samo za njega rodila, da nema nikakvu istoriju...sad izasla ispod cekica. ganc noj.
sve sami nojevi sa glavama u pijesku.
ispada da se iskrenost ne isplati.
User avatar
fuj_to
Posts: 16
Joined: 19/09/2011 22:18

#170 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by fuj_to »

pustopoljina wrote:

ovo od "fuj_to" kad citas, puno lakse je skontati zasto neko jednostavno precuti svoje stvari...i pravi se da u zivotu nije imala momka...do jednom...dok sve ne ispliva na povrsinu.
to je strasno koliko covjek SEBI oprasta, koliko sa SEBE ima opravdanja, a za neku eventualnu buducu ili buduceg ocekuje da se samo za njega rodila, da nema nikakvu istoriju...sad izasla ispod cekica. ganc noj.
sve sami nojevi sa glavama u pijesku.
ispada da se iskrenost ne isplati.
vjerovatno aludiras na to sto sam se okrenuo i otisao... pa vidi, jasno je meni da ona ima svoju historiju. bilo bi mi cudno da kaze kako ne osjeca nista prema momku sa kojim je bila dvije godine u vezi... ali jednostavno to se desilo u pogresnom trenutku. u tom momentu me prpa uhvatila da sam joj samo prolaznik sa kojim zeli preboliti bivseg, a to niko ne zeli biti.. zar ne ?
User avatar
sladak_ko_med
Posts: 1235
Joined: 28/08/2011 14:42
Location: klub lakih muškaraca

#171 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by sladak_ko_med »

sanabe wrote: Meni je papucar neko ko pusti da ga zena bije, sve ostalo je podnosljivo :D :skoljka:
to bas i nije papucar, to je mazohista :mrgreen:
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#172 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by citroen »

Svaka zena ima svoju historiju, :D :D a Boga mi i hemiju,fiziku i jos ponesto.. :D :D :D :D :D
User avatar
sladak_ko_med
Posts: 1235
Joined: 28/08/2011 14:42
Location: klub lakih muškaraca

#173 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by sladak_ko_med »

citroen wrote:Svaka zena ima svoju historiju, :D :D a Boga mi i hemiju,fiziku i jos ponesto.. :D :D :D :D :D
a osnovi tehnickog obrazovanja OTO :cry:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#174 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by pustopoljina »

pa ima onih koji upravo cekaju zenske koje su u stanju ocaja, i grebu se za snosaj :lol:

nije iskljuceno ni da jesi upravo to-prolaznik s kojim zeli preboliti bivseg. ili si trebao biti. ali nije iskljuceno i da imas ono "nesto", nesto svoje...sto te cini necim vise od "lika u prelaznoj fazi".
kontate li se? imate li ono "nesto"? hemija? ako toga ima...da te ranije srela, mozda bi ti bio razlog zbog kojeg bi ona prekinula vezu?
sto uvijek neko defanzivno raspolozenje, neko ukopavanje rovova...
ne znas to nikad...ali ni ne nosas srce na rukavu...
vidi imas li zelje i snage uci u taj eksperiment...ako nemas- nikom nista, ionako rece da nije tvoj tip.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#175 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by pustopoljina »

meni je papucar neko ko ima neke komplekse i po svaku cijenu zeli zadrzati curu/zenu, iako se sav presuk'o od zanemarenosti. i nema svojih prijatelja, samo one sto zena odobri.
Last edited by pustopoljina on 24/09/2011 19:16, edited 1 time in total.
Post Reply