Vasa najgora date iskustva :P

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Hannibal41
Posts: 823
Joined: 21/04/2020 16:11

#8251 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Hannibal41 »

ja se dva puta zenio preko foruma a on pita jel se ko upozno 😂
User avatar
Ludzak
Posts: 5373
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#8252 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Ludzak »

Ja sam ovdje pravi prabcati junfer, ali se nijednoj forumašici javio nisam. Niti mi je palo na pamet. :oops:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#8253 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Gerro »

Hannibal41 wrote: 05/03/2021 22:02 ja se dva puta zenio preko foruma a on pita jel se ko upozno 😂
Vidim dobro proslo
User avatar
Hannibal41
Posts: 823
Joined: 21/04/2020 16:11

#8254 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Hannibal41 »

Gerro wrote: 05/03/2021 22:14
Hannibal41 wrote: 05/03/2021 22:02 ja se dva puta zenio preko foruma a on pita jel se ko upozno 😂
Vidim dobro proslo
ostalo mi je dvoje zlatne djece iz tih brakova brt
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#8255 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by irac300 »

Ludzak wrote: 05/03/2021 22:11 Ja sam ovdje pravi prabcati junfer, ali se nijednoj forumašici javio nisam. Niti mi je palo na pamet. :oops:
Jbg jarane, neće se one tebi prvom javiti, osim ako nisi isuk'o belegiju na atributima. :lol:
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#8256 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by ćiribiribela »

Imam novo najgore date iskustvo od prosle sedmice :mrgreen:

Znam ga online vec par mjeseci, ali nismo nikad imali neki duzi razgovor nego povremeno pisali. Tip duhovit, 30 godina, dobro izgleda... ja prosle sedmice imala 5 dana slobodno, smorila se od dosade jer lockdown i to i on se javi. Pisali malo duze, on ne radi ja ne radim i kaze "hajd da pijemo vino i pricamo". Ja idiot kazem hajd ok, ionako ne radim nista i posaljem mu adresu. :facepalm:

I tako dosao on oko 9, nikako mu se oci nisu vidjele od zjenica, onako malo hiperaktivan, al ja sve kontam ok, mozda je nervozan. Jedno od prvih pitanja je bilo "a mozes li ti s posla uzimati kakve jace lijekove", i meni idiotu umjesto da to bude red flag velicine everesta, ja nastavim pricati sa njim.

Filozofira lik o coroni, o lockdownu, o zivotu trenutno, o dostojevskom i u jednom trenutku povuce mene prema sebi (sjedili smo sa oko 1m razmaka). Ja se izmaknem i kazem mu fino i smirenim tonom da me pusti i da to ne radi. Nakon 5 minuta opet uradi isto i ja poludim.

Kazem mu da mora iste sekunde izaci iz mog stana, ustanem i otvorim ulazna vrata i stanem i cekam. On poxeo raspravljati sa mnom zasto mora ici, zasto sam nerazumna bla bla i na kraju nekako ode.

Ja se pocela tresti od muke, razmisljam kako sam debil nevidjeni, pokusavam se smiriti kad ono opet zvono na mojim vratima od stana (to je bilo nakon 10 minuta, sto znaci da creep nikako nije izasao iz zgrade). Sad preko vrata raspravlja sa mnom, hoce ponovo da udje i da mi objasni par stvari. Ja zaprijetila policijom i on ode.

Poslije toga 10000 poruka i poziva, da sam ja njega pogresno procijenila, da sam upoznala samo njegovu duhovitu stranu, da je on osmislio par igara i iznenadjenja za nas, da mu se javim kad se skuliram, da mu se ipak svidjam, da je vidio puno slicnosti izmedju nas...

Blokirala broj, spavam od tad s upaljenim svjetlom i donijela tobe. 😅
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8257 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by _BataZiv_0809 »

Onog momenta kad si pristala da ti dodje u kucu poslala si mu sva zelena svjetla ovog svijeta :roll:
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#8258 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by irac300 »

_BataZiv_0809 wrote: 17/04/2021 10:19 Onog momenta kad si pristala da ti dodje u kucu poslala si mu sva zelena svjetla ovog svijeta :roll:
Baš vala. Prvi dejt, zove ga sebi u stan. OK, korona, ne rade lokali u De. Ima li park neki? U po' dana se naći, popričati, upoznati. Lik je kont'o ima zicer za opalit'.
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#8259 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by ćiribiribela »

Pa ok, to jeste bila moja greska, ali opet ne znaci ako mu se jednom kaze ne da opet treba pokusavati.
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#8260 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by irac300 »

ćiribiribela wrote: 17/04/2021 10:26 Pa ok, to jeste bila moja greska, ali opet ne znaci ako mu se jednom kaze ne da opet treba pokusavati.
To si u pravu. @bata i ja više aludiramo koliko je nesmotreno muškarca kojeg ne znaš osim iz prepiski odmah za prvi dejt pozvati u stan. Znači, bukvalno svaki muškarac bi očekivao nešto više.
zilog
Posts: 7469
Joined: 06/03/2009 11:19

#8261 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by zilog »

Dobro si prosla...

User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#8262 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by ćiribiribela »

irac300 wrote: 17/04/2021 10:32
ćiribiribela wrote: 17/04/2021 10:26 Pa ok, to jeste bila moja greska, ali opet ne znaci ako mu se jednom kaze ne da opet treba pokusavati.
To si u pravu. @bata i ja više aludiramo koliko je nesmotreno muškarca kojeg ne znaš osim iz prepiski odmah za prvi dejt pozvati u stan. Znači, bukvalno svaki muškarac bi očekivao nešto više.
Pa ja priznajem da sam debil nevidjeni zbog te akcije, ali kao sto rekoh, dosada, lockdown...
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#8263 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by un1ted »

_BataZiv_0809 wrote: 17/04/2021 10:19 Onog momenta kad si pristala da ti dodje u kucu poslala si mu sva zelena svjetla ovog svijeta :roll:
:thumbup:
User avatar
DzordzHodzic
Posts: 1647
Joined: 09/11/2018 11:52

#8264 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by DzordzHodzic »

ćiribiribela wrote: 17/04/2021 10:16

Blokirala broj, spavam od tad s upaljenim svjetlom i donijela tobe. 😅
Pa jarane sta se to desava, u zadnje vrijeme kako se dejtanje preselilo na tindere mindere
cujem vazda zena se zale na likove sa tako tim creepy silovateljskim nagonima, i to masovno.
Nesta fol prate, uhode, prijete, nekakve bolesne fantazije i ideje.

I ono sto me mozda jos vise cudi jes to da zene ne razmisle dva puta prije nego ulete u te samoubilacke misije. :run:
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#8265 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by saint_mirad »

ćiribiribela wrote: 17/04/2021 10:16 Imam novo najgore date iskustvo od prosle sedmice :mrgreen:

Znam ga online vec par mjeseci, ali nismo nikad imali neki duzi razgovor nego povremeno pisali. Tip duhovit, 30 godina, dobro izgleda... ja prosle sedmice imala 5 dana slobodno, smorila se od dosade jer lockdown i to i on se javi. Pisali malo duze, on ne radi ja ne radim i kaze "hajd da pijemo vino i pricamo". Ja idiot kazem hajd ok, ionako ne radim nista i posaljem mu adresu. :facepalm:

I tako dosao on oko 9, nikako mu se oci nisu vidjele od zjenica, onako malo hiperaktivan, al ja sve kontam ok, mozda je nervozan. Jedno od prvih pitanja je bilo "a mozes li ti s posla uzimati kakve jace lijekove", i meni idiotu umjesto da to bude red flag velicine everesta, ja nastavim pricati sa njim.

Filozofira lik o coroni, o lockdownu, o zivotu trenutno, o dostojevskom i u jednom trenutku povuce mene prema sebi (sjedili smo sa oko 1m razmaka). Ja se izmaknem i kazem mu fino i smirenim tonom da me pusti i da to ne radi. Nakon 5 minuta opet uradi isto i ja poludim.

Kazem mu da mora iste sekunde izaci iz mog stana, ustanem i otvorim ulazna vrata i stanem i cekam. On poxeo raspravljati sa mnom zasto mora ici, zasto sam nerazumna bla bla i na kraju nekako ode.

Ja se pocela tresti od muke, razmisljam kako sam debil nevidjeni, pokusavam se smiriti kad ono opet zvono na mojim vratima od stana (to je bilo nakon 10 minuta, sto znaci da creep nikako nije izasao iz zgrade). Sad preko vrata raspravlja sa mnom, hoce ponovo da udje i da mi objasni par stvari. Ja zaprijetila policijom i on ode.

Poslije toga 10000 poruka i poziva, da sam ja njega pogresno procijenila, da sam upoznala samo njegovu duhovitu stranu, da je on osmislio par igara i iznenadjenja za nas, da mu se javim kad se skuliram, da mu se ipak svidjam, da je vidio puno slicnosti izmedju nas...

Blokirala broj, spavam od tad s upaljenim svjetlom i donijela tobe. 😅
Na isto ovo je skoro upozorio Nixa Zizu, pa su one seljanke od voditeljki napustile studio. Kad nekog pustiš u stan da 'gledate film, pijete vino' ili neki drugi eufemizam za seks, onda zna se šta se očekuje.

Raja se pravi blesava, a čovek je tad istinu rekao.
Semsa Suljakovic
Posts: 100
Joined: 28/02/2017 22:22

#8266 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Semsa Suljakovic »

...
Last edited by Semsa Suljakovic on 17/04/2021 12:14, edited 1 time in total.
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#8267 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by ćiribiribela »

saint_mirad wrote: 17/04/2021 11:29

Na isto ovo je skoro upozorio Nixa Zizu, pa su one seljanke od voditeljki napustile studio. Kad nekog pustiš u stan da 'gledate film, pijete vino' ili neki drugi eufemizam za seks, onda zna se šta se očekuje.

Raja se pravi blesava, a čovek je tad istinu rekao.
Moze on ocekivati sta hoce, ali ako mu se jednom kaze ne, onda to treba prihvatiti.

Ja sam svjesna da sam glupost napravila, apsolutno nema potrebe da mi sad svako to isto ponavlja, ali bez obzira na to, ne je ne i nema se tu sta raspravljati.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#8268 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by saint_mirad »

ćiribiribela wrote: 17/04/2021 11:53
saint_mirad wrote: 17/04/2021 11:29

Na isto ovo je skoro upozorio Nixa Zizu, pa su one seljanke od voditeljki napustile studio. Kad nekog pustiš u stan da 'gledate film, pijete vino' ili neki drugi eufemizam za seks, onda zna se šta se očekuje.

Raja se pravi blesava, a čovek je tad istinu rekao.
Moze on ocekivati sta hoce, ali ako mu se jednom kaze ne, onda to treba prihvatiti.

Ja sam svjesna da sam glupost napravila, apsolutno nema potrebe da mi sad svako to isto ponavlja, ali bez obzira na to, ne je ne i nema se tu sta raspravljati.
Meni nije cilj da te kritikujem, desi se svakom. Više je bila generalna opservacija da kad devojka pozove momka u stan postoje neka očekivanja s njegove strane.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#8269 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by un1ted »

ćiribiribela wrote: 17/04/2021 11:53 Ja sam svjesna da sam glupost napravila, apsolutno nema potrebe da mi sad svako to isto ponavlja, ali bez obzira na to, ne je ne i nema se tu sta raspravljati.
Nije ovo tebi lično upućeno, već je inače tako. Ne je ne u svakoj situaciji i tu nema diskusije, samo sta ja znam, ako me iko zvao u stan ili sam nešto štemao, ili sam nešto štemao. :D
Semsa Suljakovic
Posts: 100
Joined: 28/02/2017 22:22

#8270 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Semsa Suljakovic »

...
Last edited by Semsa Suljakovic on 17/04/2021 13:04, edited 1 time in total.
Piaty
Posts: 5587
Joined: 01/12/2020 00:58

#8271 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Piaty »

ćiribiribela wrote: 17/04/2021 10:16 Imam novo najgore date iskustvo od prosle sedmice :mrgreen:

Znam ga online vec par mjeseci, ali nismo nikad imali neki duzi razgovor nego povremeno pisali. Tip duhovit, 30 godina, dobro izgleda... ja prosle sedmice imala 5 dana slobodno, smorila se od dosade jer lockdown i to i on se javi. Pisali malo duze, on ne radi ja ne radim i kaze "hajd da pijemo vino i pricamo". Ja idiot kazem hajd ok, ionako ne radim nista i posaljem mu adresu. :facepalm:

I tako dosao on oko 9, nikako mu se oci nisu vidjele od zjenica, onako malo hiperaktivan, al ja sve kontam ok, mozda je nervozan. Jedno od prvih pitanja je bilo "a mozes li ti s posla uzimati kakve jace lijekove", i meni idiotu umjesto da to bude red flag velicine everesta, ja nastavim pricati sa njim.

Filozofira lik o coroni, o lockdownu, o zivotu trenutno, o dostojevskom i u jednom trenutku povuce mene prema sebi (sjedili smo sa oko 1m razmaka). Ja se izmaknem i kazem mu fino i smirenim tonom da me pusti i da to ne radi. Nakon 5 minuta opet uradi isto i ja poludim.

Kazem mu da mora iste sekunde izaci iz mog stana, ustanem i otvorim ulazna vrata i stanem i cekam. On poxeo raspravljati sa mnom zasto mora ici, zasto sam nerazumna bla bla i na kraju nekako ode.

Ja se pocela tresti od muke, razmisljam kako sam debil nevidjeni, pokusavam se smiriti kad ono opet zvono na mojim vratima od stana (to je bilo nakon 10 minuta, sto znaci da creep nikako nije izasao iz zgrade). Sad preko vrata raspravlja sa mnom, hoce ponovo da udje i da mi objasni par stvari. Ja zaprijetila policijom i on ode.

Poslije toga 10000 poruka i poziva, da sam ja njega pogresno procijenila, da sam upoznala samo njegovu duhovitu stranu, da je on osmislio par igara i iznenadjenja za nas, da mu se javim kad se skuliram, da mu se ipak svidjam, da je vidio puno slicnosti izmedju nas...

Blokirala broj, spavam od tad s upaljenim svjetlom i donijela tobe. 😅
Pa sto zovnu coeka kuci? Pa eto i prico je nesto i sve i sta sad? Pa jesi mu rekla da je ok to al ne odmah? BAR TO????
Kako coek da procijeni? Ti sad sa upaljenim svjetlom spavas a on ne spava nikako od jada.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#8272 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Njanjavi »

:lol: :lol: :lol:
Ova mala je legendarnija od zoye sa jaranicama na moru hljeba mi :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#8273 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by moonca »

:shock:
..prvi susret ? pa u stan....
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#8274 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by deogest »

Piaty wrote: 17/04/2021 12:19
ćiribiribela wrote: 17/04/2021 10:16 Imam novo najgore date iskustvo od prosle sedmice :mrgreen:

Znam ga online vec par mjeseci, ali nismo nikad imali neki duzi razgovor nego povremeno pisali. Tip duhovit, 30 godina, dobro izgleda... ja prosle sedmice imala 5 dana slobodno, smorila se od dosade jer lockdown i to i on se javi. Pisali malo duze, on ne radi ja ne radim i kaze "hajd da pijemo vino i pricamo". Ja idiot kazem hajd ok, ionako ne radim nista i posaljem mu adresu. :facepalm:

I tako dosao on oko 9, nikako mu se oci nisu vidjele od zjenica, onako malo hiperaktivan, al ja sve kontam ok, mozda je nervozan. Jedno od prvih pitanja je bilo "a mozes li ti s posla uzimati kakve jace lijekove", i meni idiotu umjesto da to bude red flag velicine everesta, ja nastavim pricati sa njim.

Filozofira lik o coroni, o lockdownu, o zivotu trenutno, o dostojevskom i u jednom trenutku povuce mene prema sebi (sjedili smo sa oko 1m razmaka). Ja se izmaknem i kazem mu fino i smirenim tonom da me pusti i da to ne radi. Nakon 5 minuta opet uradi isto i ja poludim.

Kazem mu da mora iste sekunde izaci iz mog stana, ustanem i otvorim ulazna vrata i stanem i cekam. On poxeo raspravljati sa mnom zasto mora ici, zasto sam nerazumna bla bla i na kraju nekako ode.

Ja se pocela tresti od muke, razmisljam kako sam debil nevidjeni, pokusavam se smiriti kad ono opet zvono na mojim vratima od stana (to je bilo nakon 10 minuta, sto znaci da creep nikako nije izasao iz zgrade). Sad preko vrata raspravlja sa mnom, hoce ponovo da udje i da mi objasni par stvari. Ja zaprijetila policijom i on ode.

Poslije toga 10000 poruka i poziva, da sam ja njega pogresno procijenila, da sam upoznala samo njegovu duhovitu stranu, da je on osmislio par igara i iznenadjenja za nas, da mu se javim kad se skuliram, da mu se ipak svidjam, da je vidio puno slicnosti izmedju nas...

Blokirala broj, spavam od tad s upaljenim svjetlom i donijela tobe. 😅
Pa sto zovnu coeka kuci? Pa eto i prico je nesto i sve i sta sad? Pa jesi mu rekla da je ok to al ne odmah? BAR TO????
Kako coek da procijeni? Ti sad sa upaljenim svjetlom spavas a on ne spava nikako od jada.
Sto su ti moderna vremena. Znas lika preko zice 4 dana i odmah prvi dejt kuci. Laganica. :thumbup:

Dobro se nisi probudila u kadi punoj krvi, a na bubregu zasiven rez i na stolu ugovor gdje ti se zahvaljuje na donaciji bubrega. Jel to ono bese neki filma Van Dama? :lol:
NediM17
Posts: 21494
Joined: 05/11/2009 11:49

#8275 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by NediM17 »

Nije ga tek tako pustila u stan, mor'o je donijet' potvrdu o vakcinaciji ili negativan PCR test, nema labavo. :lol:
Post Reply