Vasa najgora date iskustva :P

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Piaty
Posts: 5587
Joined: 01/12/2020 00:58

#8276 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Piaty »

Joj sta bi vam onaj Miroljub imao nagovoriti :-D
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#8277 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by hadzinicasa »

ćiribiribela wrote: 17/04/2021 10:16 Imam novo najgore date iskustvo od prosle sedmice :mrgreen:

Znam ga online vec par mjeseci, ali nismo nikad imali neki duzi razgovor nego povremeno pisali. Tip duhovit, 30 godina, dobro izgleda... ja prosle sedmice imala 5 dana slobodno, smorila se od dosade jer lockdown i to i on se javi. Pisali malo duze, on ne radi ja ne radim i kaze "hajd da pijemo vino i pricamo". Ja idiot kazem hajd ok, ionako ne radim nista i posaljem mu adresu. :facepalm:

I tako dosao on oko 9, nikako mu se oci nisu vidjele od zjenica, onako malo hiperaktivan, al ja sve kontam ok, mozda je nervozan. Jedno od prvih pitanja je bilo "a mozes li ti s posla uzimati kakve jace lijekove", i meni idiotu umjesto da to bude red flag velicine everesta, ja nastavim pricati sa njim.

Filozofira lik o coroni, o lockdownu, o zivotu trenutno, o dostojevskom i u jednom trenutku povuce mene prema sebi (sjedili smo sa oko 1m razmaka). Ja se izmaknem i kazem mu fino i smirenim tonom da me pusti i da to ne radi. Nakon 5 minuta opet uradi isto i ja poludim.

Kazem mu da mora iste sekunde izaci iz mog stana, ustanem i otvorim ulazna vrata i stanem i cekam. On poxeo raspravljati sa mnom zasto mora ici, zasto sam nerazumna bla bla i na kraju nekako ode.

Ja se pocela tresti od muke, razmisljam kako sam debil nevidjeni, pokusavam se smiriti kad ono opet zvono na mojim vratima od stana (to je bilo nakon 10 minuta, sto znaci da creep nikako nije izasao iz zgrade). Sad preko vrata raspravlja sa mnom, hoce ponovo da udje i da mi objasni par stvari. Ja zaprijetila policijom i on ode.

Poslije toga 10000 poruka i poziva, da sam ja njega pogresno procijenila, da sam upoznala samo njegovu duhovitu stranu, da je on osmislio par igara i iznenadjenja za nas, da mu se javim kad se skuliram, da mu se ipak svidjam, da je vidio puno slicnosti izmedju nas...

Blokirala broj, spavam od tad s upaljenim svjetlom i donijela tobe. 😅
Dobro si prosla. Znaju zavarati ta „online poznanstva“ i to dobro. Cak i kad se upoznate. I ne mislim da je upoznavanje u tvom stanu zeleno svjetlo za bilo sta, no svakako ces nakon ovoga 17 puta razmisliti nema ti ko sta govoriti, sama si sebi najgore napravila. I ne je ne pa da si i gola stajala pred njim.

Nego, imas li pristup vakcinama? :lol:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#8278 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by sha_ba »

E moja ciri :-)
Nek je prošlo i nek ti škola bude :kiss:

I dalje nemam ništa na temu :mrgreen:
User avatar
ortodont
Posts: 1810
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#8279 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by ortodont »

ćiribiribela wrote: 17/04/2021 10:16 Imam novo najgore date iskustvo od prosle sedmice :mrgreen:
:pisnuo: :zid:
Ali je u najmanju ruku čudan tvoj potez da neznanca pozoveš u stan.
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#8280 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by bitangeIprinceze »

ortodont wrote: 17/04/2021 17:25
ćiribiribela wrote: 17/04/2021 10:16 Imam novo najgore date iskustvo od prosle sedmice :mrgreen:
:pisnuo: :zid:
Ali je u najmanju ruku čudan tvoj potez da neznanca pozoveš u stan.
nije nimalo čudan potez ako te nepoznata forumašica (poznajete se samo online) pozove u stan :lol: Ne znam jel' ovaj njen bio forumaš maybe?
User avatar
ortodont
Posts: 1810
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#8281 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by ortodont »

Bolje da je forumaša pozvala, bar je duže tu i maske su pale. :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#8282 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by moonca »

:-)
. nije neznanac..... pisali su.... kao sto i mi ovdje stekenemo lijepe utiske o pojedinim, kroz komunikaciju....
. no, kad citamo iskustva.. zgrozimo se.. mada .. vecina bi mozda isto postupila......i vecini se i nista ne dogodi -nezeljeno.. :zoka:
User avatar
ortodont
Posts: 1810
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#8283 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by ortodont »

moonca wrote: 17/04/2021 17:39 :-)
. nije neznanac..... pisali su.... kao sto i mi ovdje stekenemo lijepe utiske o pojedinim, kroz komunikaciju....
. no, kad citamo iskustva.. zgrozimo se.. mada .. vecina bi mozda isto postupila......i vecini se i nista ne dogodi -nezeljeno.. :zoka:
:-)
To sto s nekim pises i dalje ga apsolutno čini neznancem. Čak je i ovaj vjerovatno ostavio na nju totalno suprotan dojam kroz pisanje jer da nije tako ne bi ga pozvala. Od finog dojma je došao do creepa za sat vremena. A mogao je biti neki psiho i siledžija pri tome. Olahko baratate pojmom "poznavati".
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#8284 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by moonca »

ortodont wrote: 17/04/2021 17:58
moonca wrote: 17/04/2021 17:39 :-)
. nije neznanac..... pisali su.... kao sto i mi ovdje stekenemo lijepe utiske o pojedinim, kroz komunikaciju....
. no, kad citamo iskustva.. zgrozimo se.. mada .. vecina bi mozda isto postupila......i vecini se i nista ne dogodi -nezeljeno.. :zoka:
:-)
To sto s nekim pises i dalje ga apsolutno čini neznancem. Čak je i ovaj vjerovatno ostavio na nju totalno suprotan dojam kroz pisanje jer da nije tako ne bi ga pozvala. Od finog dojma je došao do creepa za sat vremena. A mogao je biti neki psiho i siledžija pri tome. Olahko baratate pojmom "poznavati".
Ipak nije siledzija.... pokusao je ....i procentualno.. ako nekoga pozovesh/ dodjesh u stan.... zavrshi se s nekim ' blizim kontaktom' .... :-) :-D
..
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#8285 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by irac300 »

moonca wrote: 17/04/2021 17:39 :-)
. nije neznanac..... pisali su.... kao sto i mi ovdje stekenemo lijepe utiske o pojedinim, kroz komunikaciju....
. no, kad citamo iskustva.. zgrozimo se.. mada .. vecina bi mozda isto postupila......i vecini se i nista ne dogodi -nezeljeno.. :zoka:
Tebi ne bi niko ni dos'o, boli te cose. :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#8286 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by moonca »

irac300 wrote: 17/04/2021 18:23
moonca wrote: 17/04/2021 17:39 :-)
. nije neznanac..... pisali su.... kao sto i mi ovdje stekenemo lijepe utiske o pojedinim, kroz komunikaciju....
. no, kad citamo iskustva.. zgrozimo se.. mada .. vecina bi mozda isto postupila......i vecini se i nista ne dogodi -nezeljeno.. :zoka:
Tebi ne bi niko ni dos'o, boli te cose. :lol:
.. :lol: haj ga znaj..
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2429
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#8287 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by ZyzzSar »

ćiribiribela wrote: 17/04/2021 10:16 Imam novo najgore date iskustvo od prosle sedmice :mrgreen:

Znam ga online vec par mjeseci, ali nismo nikad imali neki duzi razgovor nego povremeno pisali. Tip duhovit, 30 godina, dobro izgleda... ja prosle sedmice imala 5 dana slobodno, smorila se od dosade jer lockdown i to i on se javi. Pisali malo duze, on ne radi ja ne radim i kaze "hajd da pijemo vino i pricamo". Ja idiot kazem hajd ok, ionako ne radim nista i posaljem mu adresu. :facepalm:

I tako dosao on oko 9, nikako mu se oci nisu vidjele od zjenica, onako malo hiperaktivan, al ja sve kontam ok, mozda je nervozan. Jedno od prvih pitanja je bilo "a mozes li ti s posla uzimati kakve jace lijekove", i meni idiotu umjesto da to bude red flag velicine everesta, ja nastavim pricati sa njim.

Filozofira lik o coroni, o lockdownu, o zivotu trenutno, o dostojevskom i u jednom trenutku povuce mene prema sebi (sjedili smo sa oko 1m razmaka). Ja se izmaknem i kazem mu fino i smirenim tonom da me pusti i da to ne radi. Nakon 5 minuta opet uradi isto i ja poludim.

Kazem mu da mora iste sekunde izaci iz mog stana, ustanem i otvorim ulazna vrata i stanem i cekam. On poxeo raspravljati sa mnom zasto mora ici, zasto sam nerazumna bla bla i na kraju nekako ode.

Ja se pocela tresti od muke, razmisljam kako sam debil nevidjeni, pokusavam se smiriti kad ono opet zvono na mojim vratima od stana (to je bilo nakon 10 minuta, sto znaci da creep nikako nije izasao iz zgrade). Sad preko vrata raspravlja sa mnom, hoce ponovo da udje i da mi objasni par stvari. Ja zaprijetila policijom i on ode.

Poslije toga 10000 poruka i poziva, da sam ja njega pogresno procijenila, da sam upoznala samo njegovu duhovitu stranu, da je on osmislio par igara i iznenadjenja za nas, da mu se javim kad se skuliram, da mu se ipak svidjam, da je vidio puno slicnosti izmedju nas...

Blokirala broj, spavam od tad s upaljenim svjetlom i donijela tobe. 😅
'da pijemo vino i pricamo u stanu' :-) za prvi dejt :D
priznaj da si se razocarala sto je lik smor pa si se predomislila(znas u vezi cega) i otjerala ga
a i on ko retard, krenuo u akciju bez da je imalo podgrijao atmosferu
shandrprcSA
Posts: 9789
Joined: 23/02/2013 08:16

#8288 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by shandrprcSA »

@ciri, ko ti dodje s kvrgusom na vrata, tog pustaj :D
User avatar
sinuhe
Posts: 11456
Joined: 03/06/2011 11:33

#8289 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by sinuhe »

Poprilican mismatch. Nisu se nasli, on dumao cijeli dan jedno a ona drugo.
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#8290 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by VenomousV »

Jarane, kol'ko balkanizma, sovinizma i misoginizma u odgovorima :-)

Zena ima pravo da zove kuci koga hoce i kad hoce bez ikakvih "skrivenih" namjera i seksualne konotacije. Ciribiri se zahebala sto je zvala random lika s kojim se dopisivala al' to cemo pripisati coroni, usamljenosti, lockdownu itd
I sad ono debilno ali najbolje objasnjava: Ne znaci ne! Necu da me drapas, necu da me ljubis, necu se poseksat s tobom. To sto sam te zvala kuci jer nemamo dje ne znaci da ces *ebat. Jos kreten stoji ispred stana i opet pokusava da udje :-)

A ovi sa odgovorima u fazonu "Sama si trazila, zvala si ga u stan" garant bi rekli za silovanu djevojku "Sama je trazila, nosila je kratki sorc/minic/dekolte/leprsavu haljinu/nastavi niz" ili u ovom slucaju zvala ga je u stan. Isto k'o sto je onaj idiot retardirani rekao za curicu kad su je silovali "Bila je poznata po sumnjivom moralu".

Dajte ba ljudi, 2021. je godina, dohavizajte se malo :roll:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8487
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#8291 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by kokuz_sa »

Cudo nije grupa podrske napravljena za lika..
Ono tipa
Zvala ga kuci, a ni handjob nije dobio..

Pa gdje ce ti dusa 😈
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#8292 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by sha_ba »

shandrprcSA wrote: 19/04/2021 05:38 @ciri, ko ti dodje s kvrgusom na vrata, tog pustaj :D
:mrgreen:

Shandy kralju :shock: pa dje si ti???
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#8293 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by sha_ba »

VenomousV wrote: 19/04/2021 22:19 Jarane, kol'ko balkanizma, sovinizma i misoginizma u odgovorima :-)

Zena ima pravo da zove kuci koga hoce i kad hoce bez ikakvih "skrivenih" namjera i seksualne konotacije. Ciribiri se zahebala sto je zvala random lika s kojim se dopisivala al' to cemo pripisati coroni, usamljenosti, lockdownu itd
I sad ono debilno ali najbolje objasnjava: Ne znaci ne! Necu da me drapas, necu da me ljubis, necu se poseksat s tobom. To sto sam te zvala kuci jer nemamo dje ne znaci da ces *ebat. Jos kreten stoji ispred stana i opet pokusava da udje :-)

A ovi sa odgovorima u fazonu "Sama si trazila, zvala si ga u stan" garant bi rekli za silovanu djevojku "Sama je trazila, nosila je kratki sorc/minic/dekolte/leprsavu haljinu/nastavi niz" ili u ovom slucaju zvala ga je u stan. Isto k'o sto je onaj idiot retardirani rekao za curicu kad su je silovali "Bila je poznata po sumnjivom moralu".

Dajte ba ljudi, 2021. je godina, dohavizajte se malo :roll:
:thumbup:
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#8294 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by irac300 »

Samo neka nastavi slusati vas ''europejce'' daleko ce dogurati. Srecom, po svemu sto je napisala, naucila je lekciju. Feministicka preseravanja ne piju vodu kada naletis na budalu. Mozak ti je prvi odbrambeni mehanizam, pamet u glavu.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#8295 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by moonca »

'21. znaci .. pozvati vircualnog tipa ... da pijemo vino u 9 navecer.. za ocekivati je -sve.. ne samo vino...
Sreca.. da je bio toliko 'lud' da je nije fizicki napao....nekoga izbaciti iz kuce je -- shok....
Piaty
Posts: 5587
Joined: 01/12/2020 00:58

#8296 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Piaty »

VenomousV wrote: 19/04/2021 22:19 Jarane, kol'ko balkanizma, sovinizma i misoginizma u odgovorima :-)

Zena ima pravo da zove kuci koga hoce i kad hoce bez ikakvih "skrivenih" namjera i seksualne konotacije. Ciribiri se zahebala sto je zvala random lika s kojim se dopisivala al' to cemo pripisati coroni, usamljenosti, lockdownu itd
I sad ono debilno ali najbolje objasnjava: Ne znaci ne! Necu da me drapas, necu da me ljubis, necu se poseksat s tobom. To sto sam te zvala kuci jer nemamo dje ne znaci da ces *ebat. Jos kreten stoji ispred stana i opet pokusava da udje :-)

A ovi sa odgovorima u fazonu "Sama si trazila, zvala si ga u stan" garant bi rekli za silovanu djevojku "Sama je trazila, nosila je kratki sorc/minic/dekolte/leprsavu haljinu/nastavi niz" ili u ovom slucaju zvala ga je u stan. Isto k'o sto je onaj idiot retardirani rekao za curicu kad su je silovali "Bila je poznata po sumnjivom moralu".

Dajte ba ljudi, 2021. je godina, dohavizajte se malo :roll:
Problem i je sinko sto je 2021 godina. Vidjeces sta ce biti 2031 godine :-D
Jako naivno od tebe.
M ili Z?
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#8297 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Njanjavi »

Asl :lol:
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#8298 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Njanjavi »

Jesi udata :lol: I
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#8299 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Njanjavi »

Kreditno sposobna, imas kakve zemlje :D
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#8300 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Njanjavi »

Prejebali smo mirc :D
Post Reply