Vasa najgora date iskustva :P

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#4601 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by lavorpunvode »

sheilak wrote:
Jokericious wrote:
direktni wrote: Cura od 16 godina je dijete u tijelu žene i ništa više.
Momak od 23 godine je dijete u tijelu muskarca.
zaostao?
:lol: a jadan. :(
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#4602 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Ramzess Veliki »

lavorpunvode wrote:
sheilak wrote:
Jokericious wrote: Momak od 23 godine je dijete u tijelu muskarca.
zaostao?
:lol: a jadan. :(
Tužno je kad muškarac izgubi ono radosno i ljubopitljivo dijete u sebi ... šta je vama dvjema ??? :roll:
User avatar
sirocco
Posts: 661
Joined: 03/06/2009 21:00
Location: tu i tamo

#4603 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by sirocco »

direktni wrote:
Jokericious wrote:Opet napadaju covjeka. :-)
Cura od 16 godina nije dijete. Garantujem da ih neko vidi skupa da bi rekao da su vrsnjaci.
Cura od 16 godina je dijete u tijelu žene i ništa više.

Mene samo interesuje kakvi su to roditelji koji svoju djecu puštaju da hodaju po gradu u večernje sate bez roditeljskog il' starateljskog nadzora, odnosno nadzora neke starije osobe. Šta curica/dječak ima raditi u 22 sata po gradu, nerijetko udaljeno 5-10-15 km od mjesta stanovanja? Mislite li da se takve stvari dešavaju na zapadu ili USA, od kojih smo pokupili mnoštvo neprihvatljivog, a u tim državama takvih stvari nema ili su skroz rijetke.

Sve je do roditelja.

pa vidis da jeste pod nadzorom starije osobe, momku je 23 godine xD
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#4604 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Jokericious »

sheilak wrote:
Jokericious wrote: Momak od 23 godine je dijete u tijelu muskarca.
zaostao?
Znas ti dobro na sta sam mislio. Ne glupiraj se.
User avatar
Baby Jane
Posts: 1261
Joined: 01/09/2006 12:58

#4605 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Baby Jane »

sirocco wrote:
direktni wrote:
Jokericious wrote:Opet napadaju covjeka. :-)
Cura od 16 godina nije dijete. Garantujem da ih neko vidi skupa da bi rekao da su vrsnjaci.
Cura od 16 godina je dijete u tijelu žene i ništa više.

Mene samo interesuje kakvi su to roditelji koji svoju djecu puštaju da hodaju po gradu u večernje sate bez roditeljskog il' starateljskog nadzora, odnosno nadzora neke starije osobe. Šta curica/dječak ima raditi u 22 sata po gradu, nerijetko udaljeno 5-10-15 km od mjesta stanovanja? Mislite li da se takve stvari dešavaju na zapadu ili USA, od kojih smo pokupili mnoštvo neprihvatljivog, a u tim državama takvih stvari nema ili su skroz rijetke.

Sve je do roditelja.

pa vidis da jeste pod nadzorom starije osobe, momku je 23 godine xD

:lol: :lol: :lol: :mrgreen:

:thumbup:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#4606 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by sha_ba »

sirocco wrote:

pa vidis da jeste pod nadzorom starije osobe, momku je 23 godine xD
al on je dijete u tijelu starije osobe :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#4607 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Kinaski »

Ja sam jednom zazvaljio 15ogodisnjakinju, ali sam ja tad imao 20 . Ja sam ja joj govorio da je dijete, a ona je navaljivala i govorila mi, da ja nemam pojma s kim je ona do sada sve bila. Onda sam je zazvaljio i shvatio da nije ni sa kim bila jer se ne zna ljubit. :D Imao sam erekciju da li to znaci da sam ja pedofil ? :D
Last edited by Kinaski on 23/04/2014 19:32, edited 1 time in total.
swanfilter
Posts: 7910
Joined: 06/06/2008 18:52

#4608 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by swanfilter »

Cura mi se stvarno sviđala, al mi se nes nije dalo oko nje truditi. I, sta da se desi, skolski me nagovori jedan dan da pobjegnemo sa nastave na jadnu kahvicu. Ne razmisljajuci, pristanem. Zaletimo se u prvi kahvic, kada ona tamo sjedi sa njegovom curom. Mislih, slucajno se desava, ali ne. Papak mi postavio zasjedu u vidu te cure. Totalno nepripremljen, ispao sam, malo je reci, mutav, a stvarno nisam bio ... :roll:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4609 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by spreca »

Kinaski wrote:Ja sam jednom zazvaljio 15ogodisnjakinju, ali sam ja tad imao 20 ja. Ja sam ja joj govorio da je dijete, a ona je navaljivala i govorila mi, da ja nemam pojma s kim je ona do sada sve bila. Onda sam je zazvaljio i shvatio da nije ni sa kim bila jer se ne zna ljubit. :D Imao sam erekciju da li to znaci da sam ja pedofil ? :D
ne ...to samo znaci da nisi peder :lol:
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#4610 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Kinaski »

swanfilter wrote:Cura mi se stvarno sviđala, al mi se nes nije dalo oko nje truditi. I, sta da se desi, skolski me nagovori jedan dan da pobjegnemo sa nastave na jadnu kahvicu. Ne razmisljajuci, pristanem. Zaletimo se u prvi kahvic, kada ona tamo sjedi sa njegovom curom. Mislih, slucajno se desava, ali ne. Papak mi postavio zasjedu u vidu te cure. Totalno nepripremljen, ispao sam, malo je reci, mutav, a stvarno nisam bio ... :roll:
kahvic ? srsly :D
User avatar
Logovan
Posts: 94403
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4611 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Logovan »

swanfilter wrote:Cura mi se stvarno sviđala, al mi se nes nije dalo oko nje truditi. I, sta da se desi, skolski me nagovori jedan dan da pobjegnemo sa nastave na jadnu kahvicu. Ne razmisljajuci, pristanem. Zaletimo se u prvi kahvic, kada ona tamo sjedi sa njegovom curom. Mislih, slucajno se desava, ali ne. Papak mi postavio zasjedu u vidu te cure. Totalno nepripremljen, ispao sam, malo je reci, mutav, a stvarno nisam bio ... :roll:
Zaletili se u prvi kahvić? :? :lol: :lol:
swanfilter
Posts: 7910
Joined: 06/06/2008 18:52

#4612 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by swanfilter »

Kinaski wrote:
swanfilter wrote:Cura mi se stvarno sviđala, al mi se nes nije dalo oko nje truditi. I, sta da se desi, skolski me nagovori jedan dan da pobjegnemo sa nastave na jadnu kahvicu. Ne razmisljajuci, pristanem. Zaletimo se u prvi kahvic, kada ona tamo sjedi sa njegovom curom. Mislih, slucajno se desava, ali ne. Papak mi postavio zasjedu u vidu te cure. Totalno nepripremljen, ispao sam, malo je reci, mutav, a stvarno nisam bio ... :roll:
kahvic ? srsly :D
Malo spradancije :lol:
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#4613 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by berenice »

Jokericious wrote:
berenice wrote:
Jokericious wrote:Ustvari vecina ih pocne opadati. Nije ih genetika pazila ko nas. Mi sa godinama bolje izgledamo. :izet:
:lol: :lol: :lol:
Evo jos jedne starke. :lol:
Uf, samo da znaš :wink: Bubi teta :kiss:
andalib
Posts: 213
Joined: 06/03/2013 06:41

#4614 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by andalib »

Kinaski wrote:Ja sam jednom zazvaljio 15ogodisnjakinju, ali sam ja tad imao 20 . Ja sam ja joj govorio da je dijete, a ona je navaljivala i govorila mi, da ja nemam pojma s kim je ona do sada sve bila. Onda sam je zazvaljio i shvatio da nije ni sa kim bila jer se ne zna ljubit. :D Imao sam erekciju da li to znaci da sam ja pedofil ? :D
pedofilija je s medicinskog gledista psihijatrijski poremecaj kod kojeg odrasle osobe osjecaju seksualnu privlacnost prema djeci koja jos nisu usla u pubertet. koliko ja znam, pedofili obicno odustanu od svoje zrtve onda kada on/a pocne pokazivati prve znakove puberteta, kao sto su pojava stidnih dlaka ili rast grudi, i sl.

ne mislim ni da zakon zabranjeni snosaj s maloljetnicima svrstava pod pedofiliju.

ovo pisem jer se toliko puta koristi ta rijec pedofil kada se govori o vezi sa tinejdzerima, sto je bas nidje veze.
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4615 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by VenomousV »

sad nam sigurno nikada nece napisati nastavak :roll:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#4616 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by burek_in_space »

Iskreno se nadam da nece napisati nastavak.
Dobijam neke chudne porive dok chitam njegov post, i zafaljivam Bogu ( a nisam vjernik) shto nisam iz Mostara. :oops:
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#4617 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by betametazon »

koji skup samoproklamovanih experata i doktora psihologije & psihijatrije...bljak...ali forum je mjesto gdje je svako u pravu pa se ne bi trebalo nicemu cuditi
swanfilter
Posts: 7910
Joined: 06/06/2008 18:52

#4618 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by swanfilter »

betametazon wrote:koji skup samoproklamovanih experata i doktora psihologije & psihijatrije...bljak...ali forum je mjesto gdje je svako u pravu pa se ne bi trebalo nicemu cuditi
Bas kao i u ovom slucaju. Sta ces ...
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#4619 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by betametazon »

swanfilter wrote:
betametazon wrote:koji skup samoproklamovanih experata i doktora psihologije & psihijatrije...bljak...ali forum je mjesto gdje je svako u pravu pa se ne bi trebalo nicemu cuditi
Bas kao i u ovom slucaju. Sta ces ...
ni blizu decko/djevojko :wink:
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#4620 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by berenice »

Eh, kada bismo svi fino govorili/pisali o onome što sami znamo, što smo sami doživjeli, forum bi bio pravo jedna fina kafanica. :D
Grunge GSP 2101
Posts: 228
Joined: 18/04/2014 22:05

#4621 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Grunge GSP 2101 »

berenice wrote:Eh, kada bismo svi fino govorili/pisali o onome što sami znamo, što smo sami doživjeli, forum bi bio pravo jedna fina kafanica. :D
:meza1: ja skuhao kafu . Moji su procitani , daj i ti jedan.
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#4622 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by berenice »

Moje najgore date iskustvo... Jednom daaaavno, kad sam imala 16 godina, upala u superrockdisco, popopila i cmakala se s nekim likom i dogovorimo se da idemo zajedno kupovati sveske za školu za koji dan :lol:
Meni se tada svidio, jer je imao dreadse, a ja se furala na reggae... I došao je taj dan kada treba da se nađemo, ja ne mogu da se sjetim face lika... kad neko tamo maše ovo ono, ja pogledam: dreads, faca... puna bobuljica! To nisam vidjela tu noć. E, baš mi je bilo krivo i užasno... :skoljka:
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#4623 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by KPNCTNJAH »

Mislim da ti imas ovakvih prica za par sezona, po desetak epizoda :oops: :mrgreen:
Grunge GSP 2101
Posts: 228
Joined: 18/04/2014 22:05

#4624 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Grunge GSP 2101 »

berenice wrote:Moje najgore date iskustvo... Jednom daaaavno, kad sam imala 16 godina, upala u superrockdisco, popopila i cmakala se s nekim likom i dogovorimo se da idemo zajedno kupovati sveske za školu za koji dan :lol:
Meni se tada svidio, jer je imao dreadse, a ja se furala na reggae... I došao je taj dan kada treba da se nađemo, ja ne mogu da se sjetim face lika... kad neko tamo maše ovo ono, ja pogledam: dreads, faca... puna bobuljica! To nisam vidjela tu noć. E, baš mi je bilo krivo i užasno... :skoljka:
:lol: :lol: Sta mrak i alkohol sve sakrije :D neka si ti vidjela dreadse .
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#4625 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Kinaski »

Meni nije, ja volim sve zene. Ne biram i staro i mlado... i musko i zensko :D
Post Reply