Vasa najgora date iskustva :P

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

sha_ba

#3351 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by sha_ba » 24/03/2013 01:01

bariton wrote:
hhaarree wrote:pa shaba je zensko kolko sam upucen tako da je maca i ovako i onako
a jel?
nisam znao hare stare mi.
zvuči mi nekako ono.....kao....trandžo.

daleko joj kuća bila.

a možda je sha ba trandžo....ha hare? ša ba misliš???

:lol:
Možda sam svašta al ga ne umoci ti burazere....

Meni zao tih žena .......

Fuj fuj

hhaarree

#3352 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by hhaarree » 24/03/2013 01:03

sha_ba wrote:
bariton wrote:
hhaarree wrote:pa shaba je zensko kolko sam upucen tako da je maca i ovako i onako
a jel?
nisam znao hare stare mi.
zvuči mi nekako ono.....kao....trandžo.

daleko joj kuća bila.

a možda je sha ba trandžo....ha hare? ša ba misliš???

:lol:
Možda sam svašta al ga ne umoci ti burazere....

Fuj fuj
placem :lol: :lol: :lol: saba gigant :mrgreen:

bariton

#3353 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by bariton » 24/03/2013 01:04

sha_ba wrote: Možda sam svašta al ga ne umoci ti burazere....
Fuj fuj
pa jesi li žensko...

znam jednog debila....ono....taman za tebe.

mislim ono....mogu vam zakazat' date...

isti ste.

šipka-bubanj

on šipka ti bubanj.

:D
Last edited by bariton on 24/03/2013 01:07, edited 2 times in total.

sha_ba

#3354 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by sha_ba » 24/03/2013 01:04

bariton wrote:
sha_ba wrote: Možda sam svašta al ga ne umoci ti burazere....
Fuj fuj
pa jesi li žensko...

znam jednog debila....ono....taman za tebe.

mislim ono....mogu vam zakazat' date...

isti ste.

:D
Idi liječi se

bariton

#3355 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by bariton » 24/03/2013 01:10

hhaarree wrote: placem :lol: :lol: :lol: saba gigant :mrgreen:
sha-bice
daj mu uložak da obriše suze.

sha_ba

#3356 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by sha_ba » 24/03/2013 01:18

bariton wrote:
hhaarree wrote: placem :lol: :lol: :lol: saba gigant :mrgreen:
sha-bice
daj mu uložak da obriše suze.
Kako rekoh .... On tebi ne sluzi vise ni za sta.... Liječi to.... I opet bljak ..... Jedan od onih koji ne bi vidio moj uložak.... A vjerujem drk'o bi na isti

bariton

#3357 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by bariton » 24/03/2013 01:23

sha_ba wrote: A vjerujem drk'o bi na isti
a ne.
ja to ne radim.

to ti sa haretom vidi...
možda ti furne koju kintu za....

ma čekaj....ti nisi žensko
ni muško.
ti si NULA.....ništa :)

u najboljem slučaju neka podvrsta nižeg bića.

Traktor`

#3358 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Traktor` » 24/03/2013 01:32

evo mene opet...ali sad je nesto od prosle godine... :D

nekad u januaru prosle godine, upoznamo ja i moj drug neke djevojke i dogovorimo kafu s njima za par dana...i hajde, nadjemo se s njima na kafi, a one povele jos dvije drugarice...ma ko u haremnu nama dvojici, ono da biras koju ces... :D meni zapala za oko jedna crvenokosa i sve ja nekako blizu nje sjedim, pricamo, zezamo se i to...ali ja baksuz pitam za godine...joj kuku meni kad je rekla da joj je 17...meni krivo, ma to je haos...meni 25, a njoj 17, a ona bas bas prelijepa, a vala meni su i moja rebra prelijepa u slucaju policije i tako tih stvari...ali ne da meni sejtan mira, pa kontam kad sam bio s onim od 35, vala mogu i nju zaganjati...i ja s njom oko kafe nas dvoje, sami, negdje, al' jok, ima ona momka (negdje u Lukesmburgu), pa kao nece...oj kukava ti majka kakav momak, kako neces, kontam kako da ja nju premuntam za kafu i skontam da joj slozim ublehu da je prijateljska kafa i ona pristane...nakon par dana odemo mi na tu kafu i ja nekako nju sarmiram i mi se tu poljubimo...kontam u sebi:"ooooj sine majcin, pa sta to radis, maloljetna je" i odmaknem se malo...tu ona meni poce pricati kako su joj u porodici svi u policiji...a kakva me prpa tad uhvatila, pa to je haos...lose mi pravo bilo...i skontam ja da je to pisi propalo...prodje mjesec dana, a tamo na fb pise da joj je rodjendan, napunila 18...a reko meraka, sad cu ja nju legalnu startat...ma dzaba ja trco za njom ko hajvan kad god je vidim i nesto ko pokusavo, ali nece pa nece...jos raja me malo "podigla" u njenim ocima, pa nije bilo teorije da se operem tu...i tako prolazili dani i sretnem ja nju u mahali u parku, pozdravimo se normala i u mene se opet sejtan usadi i ja nju nekako na foru poljubim (nije se bas ni bunila, ali eto)...i nije da mi je stalno da se ljubim, ali kod mene to sve propalo nekako se oko toga vrti :lol: ...i opet to sve propade, jer se okrenula i otisla, a vec sutra promijenila broj mob. :D

i nakon svog tog mog trcanja i ganjanja i to, danas smo zaruceni, malo renoviramo stan i cekamo svadbu 18. maja... :D na kraju to sve ne ispade tako ni lose... :D cak sad malo vise i policiju volim, al' sto jest jest i oni mene... :D

Sunrise00

#3359 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Sunrise00 » 24/03/2013 01:48

Traktor` wrote:evo mene opet...ali sad je nesto od prosle godine... :D

nekad u januaru prosle godine, upoznamo ja i moj drug neke djevojke i dogovorimo kafu s njima za par dana...i hajde, nadjemo se s njima na kafi, a one povele jos dvije drugarice...ma ko u haremnu nama dvojici, ono da biras koju ces... :D meni zapala za oko jedna crvenokosa i sve ja nekako blizu nje sjedim, pricamo, zezamo se i to...ali ja baksuz pitam za godine...joj kuku meni kad je rekla da joj je 17...meni krivo, ma to je haos...meni 25, a njoj 17, a ona bas bas prelijepa, a vala meni su i moja rebra prelijepa u slucaju policije i tako tih stvari...ali ne da meni sejtan mira, pa kontam kad sam bio s onim od 35, vala mogu i nju zaganjati...i ja s njom oko kafe nas dvoje, sami, negdje, al' jok, ima ona momka (negdje u Lukesmburgu), pa kao nece...oj kukava ti majka kakav momak, kako neces, kontam kako da ja nju premuntam za kafu i skontam da joj slozim ublehu da je prijateljska kafa i ona pristane...nakon par dana odemo mi na tu kafu i ja nekako nju sarmiram i mi se tu poljubimo...kontam u sebi:"ooooj sine majcin, pa sta to radis, maloljetna je" i odmaknem se malo...tu ona meni poce pricati kako su joj u porodici svi u policiji...a kakva me prpa tad uhvatila, pa to je haos...lose mi pravo bilo...i skontam ja da je to pisi propalo...prodje mjesec dana, a tamo na fb pise da joj je rodjendan, napunila 18...a reko meraka, sad cu ja nju legalnu startat...ma dzaba ja trco za njom ko hajvan kad god je vidim i nesto ko pokusavo, ali nece pa nece...jos raja me malo "podigla" u njenim ocima, pa nije bilo teorije da se operem tu...i tako prolazili dani i sretnem ja nju u mahali u parku, pozdravimo se normala i u mene se opet sejtan usadi i ja nju nekako na foru poljubim (nije se bas ni bunila, ali eto)...i nije da mi je stalno da se ljubim, ali kod mene to sve propalo nekako se oko toga vrti :lol: ...i opet to sve propade, jer se okrenula i otisla, a vec sutra promijenila broj mob. :D

i nakon svog tog mog trcanja i ganjanja i to, danas smo zaruceni, malo renoviramo stan i cekamo svadbu 18. maja... :D na kraju to sve ne ispade tako ni lose... :D cak sad malo vise i policiju volim, al' sto jest jest i oni mene... :D
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Unistise temu :zzzz:

Insan73

#3360 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Insan73 » 24/03/2013 02:41

Fulno si temu,ovo tvoje je date sa happy end :mrgreen:

Lakat Jebić

#3361 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Lakat Jebić » 24/03/2013 11:56

legalna je ona sa 14., da znas za ubuduce :D

respo

#3362 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by respo » 24/03/2013 12:02

ma to je on samo napravio uvod :D
drugi dio je da ga je ostavila pred maticarem :D

jabidapitam

#3363 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by jabidapitam » 24/03/2013 13:55

Ramzess Veliki wrote:Ja na ovoj temi stvarno nisam našao nekih iskustava ... kao da niko ne živi RL, nego samo tipkaju po cijeli dan na forumima. Napišem jedno iskustvo sa pomalo smiješnim epilogom koje mi se desilo, i epizodu sa jednim dobrim drugom, i već sam aboridžin koji je pojebao pola planete, bacam bombe, i tako dalje.
Sad mi se uopšte ništa više ne piše na ovoj temi.
det filing kad te izignorisu jer nisi vise zanimljiv :D

Heller

#3364 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Heller » 24/03/2013 13:58

Lakat Jebić wrote:legalna je ona sa 14., da znas za ubuduce :D
:lol: :lol: :lol:

burek_in_space

#3365 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by burek_in_space » 24/03/2013 14:22

24 mar 2013, 14:21 Isključen/a korisnik/ca iz razloga “”
» bariton

Mjesec dana.

Ramzess Veliki

#3366 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Ramzess Veliki » 24/03/2013 17:51

jabidapitam wrote:
Ramzess Veliki wrote:Ja na ovoj temi stvarno nisam našao nekih iskustava ... kao da niko ne živi RL, nego samo tipkaju po cijeli dan na forumima. Napišem jedno iskustvo sa pomalo smiješnim epilogom koje mi se desilo, i epizodu sa jednim dobrim drugom, i već sam aboridžin koji je pojebao pola planete, bacam bombe, i tako dalje.
Sad mi se uopšte ništa više ne piše na ovoj temi.
det filing kad te izignorisu jer nisi vise zanimljiv :D
Prije bih rekao da su se drkadžije nadigle jer i moji propali dateovi su za njih nedostižni.
A sve neću da pišem prave stvari ... ma bolje je tako, mogli bi se neki baciti sa zgrade kad vide koliko ih je život mimoišao. :lol:

ladyblue18
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#3367 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by ladyblue18 » 24/03/2013 17:58

Ramzese, primiri.

respo

#3368 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by respo » 24/03/2013 18:00

aboridzine baci jednu pricu za pored vatre :D

MIA_1

#3369 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by MIA_1 » 24/03/2013 19:32

:thumbup: :thumbup:

Insan73

#3370 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Insan73 » 24/03/2013 21:21

Ovo je jedno od najgorih iskustava is mladosti,tako kreno ja sa jednom malom vrckavom,par dana i ono izlazi se petak subota,tako je tad bilo i dogovorimo se u 20:15 tu i tu,i tako ja po obicaju dodjem na dogovoreno mjesto,malo dalje jedan parkic od njenog stana,klupica folovi,i sjedem zapalim,kad ide jos neki momak vrti se nesto okolo,gledam ja u njega gleda on u mene?? hajd kontam ,ceka i on curu,..dolazi 20:15 dolazi ona iz daljine , zvoni,minic ,kosa ko sa shauma reklame,nas obadvojica krecemo prema njoj!!!
Ona zastade gleda,zbunjena?? Lagano koracam i ovaj momak isto??
Stade ona spusti glavu,vrpolji se a mi prilazimo ... dodjosmo do nje u isto vrijeme i vidimo obojica nesto nije u dure??
Stanemo izpred nje ,ona zbunjenaaaa,gleda okolo ,nema nikog samo nas troje//

Dogovorila treba sa obojicom,u isto vrijeme ,oj zivote...

irmanon

#3371 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by irmanon » 24/03/2013 21:41

Imao sam strasan date prije sedmicu dana, nije se ni pojavila.

Insan73

#3372 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Insan73 » 24/03/2013 21:47

[email protected]@ wrote:ja ti fazona, gdje nastavak price :roll:
Nas dvojica telaca se nasmijemo na to,i ko po dogovoru okrenemo ledja i po starom dobrom muskom obicaju pravac kafana i tu se zapijemo,nismo ostali u kontaktu poslije ,mislim nas dvojica ali se i danas dan sretnemo nekad i samo se nasmijemo jedan drugom,a ona je poslije par mjeseci pocela sa trecim,..sta je dalje bilo sa njom,..cuo sam da je negdje u njemackoj...

irmanon

#3373 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by irmanon » 24/03/2013 21:49

[email protected]@ wrote:
irmanon wrote:Imao sam strasan date prije sedmicu dana, nije se ni pojavila.
:lol: strasno
Svega mi od sada, kako cu isfurati svaku curu kojoj se svidim ili mi pridje ma haossss, uostalom 'ta ce mi cura, jos malo i dobivam novi racunar !

krater

#3374 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by krater » 24/03/2013 21:50

irmanon wrote:
[email protected]@ wrote:
irmanon wrote:Imao sam strasan date prije sedmicu dana, nije se ni pojavila.
:lol: strasno
Svega mi od sada, kako cu isfurati svaku curu kojoj se svidim ili mi pridje ma haossss, uostalom 'ta ce mi cura, jos malo i dobivam novi racunar !
:thumbup: :lol:

WildRedRose

#3375 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by WildRedRose » 24/03/2013 21:51

:sax:

Post Reply