Vasa najgora date iskustva :P

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3126 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by todd_smith »

dusa_raskopuša wrote:
dita von teese wrote:Od prvog do cetvrtog osnovne smo bili u istom razredu. Vec na prvom tromjesjecju poceo je da me proganja. Negdje je nabavio moj broj telefona, pa me zvao nekoliko puta dnevno i govorio: Dita, ovdje x, tvoj momak. Ja bih mu uvijek spustala slusalicu, ali to nije pomoglo. Uvijek je nastojao da bude blizu mene, a ja sam ga izbjegavala, jer, iako je bio sasvim obican djeckic, ja sam bila divljakusa kojoj nije padalo na pamet da se zaljubljuje u djecake. Kasnije sam u petom razredu jedva docekala da nas odvoje u nova odjeljenja, tako da sam ja bila a a on je bio b.
Onda smo se prije jedno godinu dana sreli negdje u gradu, i on mi je onda jos ispricao sta je sve jos uradio zbog svoje zaljubljenosti. Npr. saznao je gdje zivim, penjao se do mojih vrata i gledao u njih :skoljka: , a jednom se kaze i potukao sa nekim djecakom zbog mene.
Godine su prosle, pojavio se i fejzbuk. Kaze da se jedne noci toliko bio napio da nije znao za sebe, pa je nasao i hrabrosti da me doda na fejsu. Ja sam ne sluteci naravno prihvatila prijateljstvo, a on kaze da ujutro nije mogao vjerovati ocima kad je vidio da smo frendovi.
Eh kad je on to meni tako ispricao, i ja sam mu predlozila da izadjemo i on je pristao.

Izasli smo. Dosao je po mene svojim novim autom i upozorio me odmah da budem njezna sa vratima. Onda mi je pola sata u autu pricao kako je nabavio auto, kome je prodao stari auto, koliko trosi, kako je zadovoljan, i sl....a onda smo dosli pred to mjesto gdje smo trebali izaci. Predlozila sam da odemo u neki kafic, bilo gdje, gdje nije previse glasna muzika, medjutim on je rekao da ima jednu super ideju i da misli da ce mi se pravo svidjeti. Onda me je doveo pred jednu kucu (skoro pa zadnju kucu u tom gradu :skoljka: ), gdje je kao bila neka kafana. Na ulazu u kafanu nije bilo vidljivih znakova da se radi o kafani, ali trestala je muzika iznutra. Hiljadu puta sam prosla pored te kuce ali nikad ne bih rekla da tu nesto ima.

Onda smo usli unutra. Sjeli za sto. Popili prvo po jednu dunju. Kad sam se malo otkravila, osvrnula sam se oko sebe. Bila su dva stola, za jednim stolom neka manja sindikalna festa, a za drugim stolom tip od sezdeset godina i maca od 25. :skoljka:
Opet sam mu predlozila da odemo negdje drugo, a on je rekao da bi radije bio tu, da ga niko ne vidi sa mnom, jer on ipak ima curu :lol: :lol: :skoljka: Kad me je vratio kuci izasla sam brze bolje iz auta, i opalila velikoj Diti samar, sto nije poslusala intuiciju male Dite, koja nije dzaba bjezala od njega cetiri razreda osnovne skole. Nisam mu se nikad vise javila, ali sam bila tuzna i razocarana jer nisam ocekivala da i neko ko je fakat bio toliko zaljubljen moze biti takav kreten, bez imalo samokriticnosti.

Msm sta reci. Tipicno muski. :skoljka:
Sta reci, momak je takticki barem odigrao :lol:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#3127 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by dusa_raskopuša »

Debil. :lol:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#3128 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by pirmin »

Superhikk wrote:Počelo slučajnim upoznavanjem u većem društvu, bezazlenom pričom o astrologiji za koju se dotična jače interesovala.
Imas li njenu natalnu, zanima me gdje joj je Mars? :oops:

:mrgreen:
User avatar
Superhikk
Posts: 648
Joined: 22/12/2010 23:20

#3129 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Superhikk »

pirmin wrote:
Superhikk wrote:Počelo slučajnim upoznavanjem u većem društvu, bezazlenom pričom o astrologiji za koju se dotična jače interesovala.
Imas li njenu natalnu, zanima me gdje joj je Mars? :oops:

:mrgreen:
Znam joj natalnu napamet. Mars u biku, mjesec, venera i saturn u ovnu. Interesantna natalna i životna priča za proučavanje astrologije, pogotovo za dolazak do zaključka da je astrologija, kao i žene, previše komplikovana i bolje se ne truditi da ih skontaš.
User avatar
terra_incognita
Posts: 1913
Joined: 08/10/2007 11:43
Location: Terra Incognita

#3130 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by terra_incognita »

Superhikk wrote:
pirmin wrote:
Superhikk wrote:Počelo slučajnim upoznavanjem u većem društvu, bezazlenom pričom o astrologiji za koju se dotična jače interesovala.
Imas li njenu natalnu, zanima me gdje joj je Mars? :oops:

:mrgreen:
Znam joj natalnu napamet. Mars u biku, mjesec, venera i saturn u ovnu. Interesantna natalna i životna priča za proučavanje astrologije, pogotovo za dolazak do zaključka da je astrologija, kao i žene, previše komplikovana i bolje se ne truditi da ih skontaš.
Znas gjde je Saturn a nisi skontao koliko je starija :roll:
Negdje je kraj aprila 68
Kako si joj bez podataka napravio kartu ?
User avatar
Superhikk
Posts: 648
Joined: 22/12/2010 23:20

#3131 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Superhikk »

terra_incognita wrote: Znas gjde je Saturn a nisi skontao koliko je starija :roll:
Negdje je kraj aprila 68
Kako si joj bez podataka napravio kartu ?
Pa prvo sam imao podatke za '74, što se nikako nije uklapalo, a onda kada sam saznao istinu apdejtovah natalnu i stvari poprimiše logičnije nebeske obrise :)
Dok sam bio sa njom inače sam bio analfabeta za astrologiju, znao samo najosnovnije stvari, tek poslije nje malo više čitao. Jeste, kraj aprila, 26. koliko se sjećam u 9 i 40, Cannes, France. Još ime i prezime ostalo za google search crnih hronika :)
Last edited by Superhikk on 13/01/2013 23:42, edited 1 time in total.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#3132 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by MedenoSrce »

Od tada si naucio da se cuvas zena koje imaju Ve u Ovnu :mrgreen:
User avatar
Superhikk
Posts: 648
Joined: 22/12/2010 23:20

#3133 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Superhikk »

MedenoSrce wrote:Od tada si naucio da se cuvas zena koje imaju Ve u Ovnu :mrgreen:
I neptuna u petoj kući :) Mada, više sam naučio da treba da se čuvam njih na duže staze, kao sprinterke su odlične :)
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#3134 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by MedenoSrce »

ma dobro ja te transsaturne ne uzimam u razmatranje ali ve u ovnu je zeznuta :)
User avatar
Superhikk
Posts: 648
Joined: 22/12/2010 23:20

#3135 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Superhikk »

MedenoSrce wrote:ma dobro ja te transsaturne ne uzimam u razmatranje ali ve u ovnu je zeznuta :)
Pa kažu za ve u ovnu da je veoma privlačna i izazovna, otvorena i direktna, više strastvena nego mazna i meka.
Pa ko se može sačuvat od nje : :-)
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#3136 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by vjesticanametli »

dusa_raskopuša wrote:
dita von teese wrote:Od prvog do cetvrtog osnovne smo bili u istom razredu. Vec na prvom tromjesjecju poceo je da me proganja. Negdje je nabavio moj broj telefona, pa me zvao nekoliko puta dnevno i govorio: Dita, ovdje x, tvoj momak. Ja bih mu uvijek spustala slusalicu, ali to nije pomoglo. Uvijek je nastojao da bude blizu mene, a ja sam ga izbjegavala, jer, iako je bio sasvim obican djeckic, ja sam bila divljakusa kojoj nije padalo na pamet da se zaljubljuje u djecake. Kasnije sam u petom razredu jedva docekala da nas odvoje u nova odjeljenja, tako da sam ja bila a a on je bio b.
Onda smo se prije jedno godinu dana sreli negdje u gradu, i on mi je onda jos ispricao sta je sve jos uradio zbog svoje zaljubljenosti. Npr. saznao je gdje zivim, penjao se do mojih vrata i gledao u njih :skoljka: , a jednom se kaze i potukao sa nekim djecakom zbog mene.
Godine su prosle, pojavio se i fejzbuk. Kaze da se jedne noci toliko bio napio da nije znao za sebe, pa je nasao i hrabrosti da me doda na fejsu. Ja sam ne sluteci naravno prihvatila prijateljstvo, a on kaze da ujutro nije mogao vjerovati ocima kad je vidio da smo frendovi.
Eh kad je on to meni tako ispricao, i ja sam mu predlozila da izadjemo i on je pristao.

Izasli smo. Dosao je po mene svojim novim autom i upozorio me odmah da budem njezna sa vratima. Onda mi je pola sata u autu pricao kako je nabavio auto, kome je prodao stari auto, koliko trosi, kako je zadovoljan, i sl....a onda smo dosli pred to mjesto gdje smo trebali izaci. Predlozila sam da odemo u neki kafic, bilo gdje, gdje nije previse glasna muzika, medjutim on je rekao da ima jednu super ideju i da misli da ce mi se pravo svidjeti. Onda me je doveo pred jednu kucu (skoro pa zadnju kucu u tom gradu :skoljka: ), gdje je kao bila neka kafana. Na ulazu u kafanu nije bilo vidljivih znakova da se radi o kafani, ali trestala je muzika iznutra. Hiljadu puta sam prosla pored te kuce ali nikad ne bih rekla da tu nesto ima.

Onda smo usli unutra. Sjeli za sto. Popili prvo po jednu dunju. Kad sam se malo otkravila, osvrnula sam se oko sebe. Bila su dva stola, za jednim stolom neka manja sindikalna festa, a za drugim stolom tip od sezdeset godina i maca od 25. :skoljka:
Opet sam mu predlozila da odemo negdje drugo, a on je rekao da bi radije bio tu, da ga niko ne vidi sa mnom, jer on ipak ima curu :lol: :lol: :skoljka: Kad me je vratio kuci izasla sam brze bolje iz auta, i opalila velikoj Diti samar, sto nije poslusala intuiciju male Dite, koja nije dzaba bjezala od njega cetiri razreda osnovne skole. Nisam mu se nikad vise javila, ali sam bila tuzna i razocarana jer nisam ocekivala da i neko ko je fakat bio toliko zaljubljen moze biti takav kreten, bez imalo samokriticnosti.

Msm sta reci. Tipicno muski. :skoljka:
Dita i institucija :mrgreen: male Dite isle kod stake u kafanu :lol: :lol: :lol:
kakav kreten :skoljka:
User avatar
terra_incognita
Posts: 1913
Joined: 08/10/2007 11:43
Location: Terra Incognita

#3137 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by terra_incognita »

Superhikk wrote:
MedenoSrce wrote:Od tada si naucio da se cuvas zena koje imaju Ve u Ovnu :mrgreen:
I neptuna u petoj kući :) Mada, više sam naučio da treba da se čuvam njih na duže staze, kao sprinterke su odlične :)
može neptun u petoj i bolje, nemoj generalizirati :D
može voljeti pozorište :D iz lože sa monoklom (neptun)
User avatar
htcxone
Posts: 2187
Joined: 01/11/2012 12:54

#3138 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by htcxone »

dusa_raskopuša wrote:
dita von teese wrote:Od prvog do cetvrtog osnovne smo bili u istom razredu. Vec na prvom tromjesjecju poceo je da me proganja. Negdje je nabavio moj broj telefona, pa me zvao nekoliko puta dnevno i govorio: Dita, ovdje x, tvoj momak. Ja bih mu uvijek spustala slusalicu, ali to nije pomoglo. Uvijek je nastojao da bude blizu mene, a ja sam ga izbjegavala, jer, iako je bio sasvim obican djeckic, ja sam bila divljakusa kojoj nije padalo na pamet da se zaljubljuje u djecake. Kasnije sam u petom razredu jedva docekala da nas odvoje u nova odjeljenja, tako da sam ja bila a a on je bio b.
Onda smo se prije jedno godinu dana sreli negdje u gradu, i on mi je onda jos ispricao sta je sve jos uradio zbog svoje zaljubljenosti. Npr. saznao je gdje zivim, penjao se do mojih vrata i gledao u njih :skoljka: , a jednom se kaze i potukao sa nekim djecakom zbog mene.
Godine su prosle, pojavio se i fejzbuk. Kaze da se jedne noci toliko bio napio da nije znao za sebe, pa je nasao i hrabrosti da me doda na fejsu. Ja sam ne sluteci naravno prihvatila prijateljstvo, a on kaze da ujutro nije mogao vjerovati ocima kad je vidio da smo frendovi.
Eh kad je on to meni tako ispricao, i ja sam mu predlozila da izadjemo i on je pristao.

Izasli smo. Dosao je po mene svojim novim autom i upozorio me odmah da budem njezna sa vratima. Onda mi je pola sata u autu pricao kako je nabavio auto, kome je prodao stari auto, koliko trosi, kako je zadovoljan, i sl....a onda smo dosli pred to mjesto gdje smo trebali izaci. Predlozila sam da odemo u neki kafic, bilo gdje, gdje nije previse glasna muzika, medjutim on je rekao da ima jednu super ideju i da misli da ce mi se pravo svidjeti. Onda me je doveo pred jednu kucu (skoro pa zadnju kucu u tom gradu :skoljka: ), gdje je kao bila neka kafana. Na ulazu u kafanu nije bilo vidljivih znakova da se radi o kafani, ali trestala je muzika iznutra. Hiljadu puta sam prosla pored te kuce ali nikad ne bih rekla da tu nesto ima.

Onda smo usli unutra. Sjeli za sto. Popili prvo po jednu dunju. Kad sam se malo otkravila, osvrnula sam se oko sebe. Bila su dva stola, za jednim stolom neka manja sindikalna festa, a za drugim stolom tip od sezdeset godina i maca od 25. :skoljka:
Opet sam mu predlozila da odemo negdje drugo, a on je rekao da bi radije bio tu, da ga niko ne vidi sa mnom, jer on ipak ima curu :lol: :lol: :skoljka: Kad me je vratio kuci izasla sam brze bolje iz auta, i opalila velikoj Diti samar, sto nije poslusala intuiciju male Dite, koja nije dzaba bjezala od njega cetiri razreda osnovne skole. Nisam mu se nikad vise javila, ali sam bila tuzna i razocarana jer nisam ocekivala da i ko ko je fakat nebio toliko zaljubljen moze biti takav kreten, bez imalo samokriticnosti.

Msm sta reci. Tipicno muski. :skoljka:
LARGE BOLD :D tipično ženski :oops:
bold 1. predlozila da izadjete a ne pitas ima li curu :D (ako je vec zaljubljen nisi ga zvala da igrate pokera)
bold 2. sto si sjela u novi auto :D trebala si reci hajmo prosetati
bold 3. vezano za bold 1. a nastavlja se tako sto si trebala pješke il trolom il tramvajem kuci a ne u njegovom novom autu
bold 4. vjerujes liku da je bio zaljubljen u tebe svo vrijeme iako niste bili u kontaktu nikako skoro, koji te zavukao da nema curu i izveo u kafanu da ga ko "ne vidi" :D

TIPIČNO ŽENSKI
User avatar
dita von teese
Posts: 623
Joined: 19/07/2012 10:14

#3139 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by dita von teese »

Jao kako mi imponuje sto si mjesecima razmisljao sta ces napisati! :oops: :oops: :lol:


Svi koji misle da se zezam i da ovo ne moze biti ozbiljno, varaju se! :P :lol:


Eto, do mene je. :lol:
User avatar
dita von teese
Posts: 623
Joined: 19/07/2012 10:14

#3140 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by dita von teese »

htcxone wrote: LARGE BOLD :D tipično ženski :oops:
bold 1. predlozila da izadjete a ne pitas ima li curu :D (ako je vec zaljubljen nisi ga zvala da igrate pokera)
bold 2. sto si sjela u novi auto :D trebala si reci hajmo prosetati
bold 3. vezano za bold 1. a nastavlja se tako sto si trebala pješke il trolom il tramvajem kuci a ne u njegovom novom autu
bold 4. vjerujes liku da je bio zaljubljen u tebe svo vrijeme iako niste bili u kontaktu nikako skoro, koji te zavukao da nema curu i izveo u kafanu da ga ko "ne vidi" :D

TIPIČNO ŽENSKI
1. Dakle - kako da pretpostavim da ima curu, ako me je pitao da izadjemo?
2. Ovo drugo isto ne uvazavam.
3. Trece: Tip me odveo tries' kilometara od kuce, u vrijeme kad nema ni buseva ni tramvaja. Posto smo "stara raja", kontala sam da u njega valjda mogu imati povjerenja.
4. Vjerovala sam tipu prije nego sto me je zavukao, a ne nakon sto me je zavukao. :oops: :lol:

EDIT: Tu gdje ja zvim prvi je tramvaj udaljen 120 km. :lol:
User avatar
htcxone
Posts: 2187
Joined: 01/11/2012 12:54

#3141 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by htcxone »

nisi napisaala odakle si :P hahahah
i samo sam branio nas muskarce :D budimo realni lik je probao da nesto uradi, nije mu uspjelo i eto :D

izvini ako sam te uvrijedio Bgm nije bila namjera :)
User avatar
dita von teese
Posts: 623
Joined: 19/07/2012 10:14

#3142 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by dita von teese »

m@m@ wrote:sto si mu predlozila da izadjete? iz sazaljenja?

U mojoj glavi na taj nacin sam mu se htjela oduziti, tj. izviniti, sto sam bila odbojna i arogantna prema njemu sve te godine. Nije to sazaljenje, vec eto, mislila sam da sam pogrijesila sto sam sve to vrijeme toliko bjezala od njega.

A bjezala sam...moje djetinjstvo je obiljezeno bjezanjem od njega. :D Biliv it or not.
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#3143 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Mustang1 »

Izlasci sa djevojkama koje su u vezi =najbolje date iskustvo :D
Izlasci sa slobodnim djevojkama =katastrofa ! :D
User avatar
dita von teese
Posts: 623
Joined: 19/07/2012 10:14

#3144 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by dita von teese »

m@m@ wrote:sigurno s razlogom vidis da je blentav bio :lol: da nije rijec o dobu "djeteta" rekla bih da je bio opsjednut. gdje ti je pamet bila :-)

Ma nije to nista kakvih sve ima. :lol: :oops:
generacija77
Posts: 117
Joined: 13/08/2010 15:04

#3145 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by generacija77 »

Svasta, nije smio izaci na neko normalno, javno mjesto, kao sa starom skolskom drugaricom?! :roll:
User avatar
dita von teese
Posts: 623
Joined: 19/07/2012 10:14

#3146 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by dita von teese »

generacija77 wrote:Svasta, nije smio izaci na neko normalno, javno mjesto, kao sa starom skolskom drugaricom?! :roll:

Pa ja sam to tako nekako i shvatila, da je to izlazak sa starom skolskom drugaricom, ali eto, pretvorilo se u dejt, pa onda u najgore dejt iskustvo. :oops:
generacija77
Posts: 117
Joined: 13/08/2010 15:04

#3147 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by generacija77 »

Sta je bilo poslije? Zanima me nastavak price. :) I ono najvaznije - kako izgleda sada? :D
User avatar
dita von teese
Posts: 623
Joined: 19/07/2012 10:14

#3148 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by dita von teese »

Pa nista, nije to ni pretendovalo da bude "nesto".

Samo, sad me vise uopste ne grize savjest zbog moje arogancije prema bilo kome. :oops: :D
User avatar
dita von teese
Posts: 623
Joined: 19/07/2012 10:14

#3149 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by dita von teese »

Od te veceri ga nisam vidjela, sta znam kakav je? :roll:
generacija77
Posts: 117
Joined: 13/08/2010 15:04

#3150 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by generacija77 »

Pa mislimo, da li bi sada bjezala od njega kad ga vidis? :-D U mom slucaju su oni djecaci iz skole, koji su bili losiji ucenici i nimalo slatki, postale "prave lafcine".
Post Reply