Vasa najgora date iskustva :P

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#2301 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Ductus Holedocus »

Traktor` wrote:sad se sjetih jednog izlaska koji nisam ja ukakio ali ni sekunde...nekad 2006. ili 2007. tako nekako... :D dogovorim se s jednom djevojkom kao da idemo u kino (Meeting Point)...nasli se na dogovorenom mjestu i hajde kao prvo cemo negdje popiti kafu...i sjedimo tako na kafi, neka zajebancija dobra bila o nekim bivsim vezama...i sad mlatili smo mi o tome sat vremena i smijali se...doslo vrijeme da idemo u kino, zauzeli pozicije u predzadnjem redu i cekamo pocetak filma...neka romanticna komedija bila, a kino krcato...uzeli smo i kokice (ovo je bitno u nastavku)...i poceo je film, a ona se upali i poce pricati o nekom bivsem kako je mrzio kino...reko tise, zakuhava se u filmu, kasnije cemo opet negdje na pice...ma nije proslo ni 5 minuta, odvali se ona smijati i kaze naumpalo joj nesto, mora mi to ispricati...reko, neka dobar film, pa cemo kasnije...a frajer ispred nas samo govori ššššš tiše... :D sad se vec zakuhalo u filmu, njih dvoje se posvdjali i kao ona njega nesto ignorise bla bla...kad ova se opet upali i na sav glas govori onom glumcu kao, ma pusti kurvu garant drugog nasla...u filmu fakat nigdje drugog frajera nije bilo niti je ova nasla drugog, nego nafatala ovog s nekom curom, veze nemam...a frajer ispred nas se okrenu i govori joj, djevojko mozemo li gledati film u miru...a ova ko iz topa odgovori, kuci pa gledaj u miru...a mene stiiiiiiiiiiiid...kontam s kakvom li sam ja diabolom izaso u kino majko rodjena...i hajde smirila se ona sve do pred kraj filma...ovo dvoje u filmu se kao nesto mire, opet se vole, a mala opet dobaci glavnom glumcu kako je debil sto se miri s njom, jer ce ga zajebavat citav zivot...ama kontam u sebi, zenska glavo usuti ba, boli te qrac, ovo je film...a frajer ispred nas se okrenu i govori, halo dobro je vise, sta si se navila ko cavka...a mene stid, izvinjavam se frajeru, kad mala ni 5, ni 6 nego mu pola onih kokica istrese na glavu...ne bih zensko udario, ma nema sanse...ali u tom trenutku mi je doslo da je zgazim nogama...obruka me havetinja ko niko u zivotu...izvinem se ja frajeru, ustanem i krenem da se provlacim kroz onaj red da izadjem iz kina od bruke i sramote...a ona preko citave sale doziva cekaj, gdje ces, eto i mene...kontam u sebi odoh u tri lijepe pi*ke materine...isfuram iz kina i pravac kuci...zvala je par puta nakon toga, slala poruke, izvinjavala se, al' dzaba...nakon toga vise nikad u Meeting Point ni pogledo nisam...nju i dan danas sretnem i kad god to mogu, zaobidjem je u sirokom luku...

nekim ljudima stvarno treba pokloniti bonton :lol:
:D ,slicno se i meni desilo..
Neki film se prikazivao na otvorenom..i mene moj tadasnji momak :x pozove da idemo.
ja jos uvijek mlada,3 razred srednje,prvi momak..povedem drugaricu,a mama mi i brata uvali..
Ta moja druga,krenula na film bez dinara..i cijelo vrijeme mi nesto govori,kako cu,sta cu..
elem,dodjosmo tamo,lik izvadi,plati..Svima :D (nije bio skrtac,ruku na srce)
poce film,a on se navi(gledo taj film birvaktile,pa ko biva da se ja napravim pametan) i meje on melje..neprestaje
Ispred nas neki roker i hanuma mu ..Okretali su se par puta,nece li ova havetinja shvatiti,ali jok..
Nastavi on dalje..najednom se okrenu rokercina i nesto mu rece.. :x
Ovaj "moj"prestade o filmu,poce pricati o rokerima,kako su oni izdajnici,kako slijede sejtana ..kako ovo,kako ono:shock:
Inace je izrastao u velikog vehabiju 8-)
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#2302 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by respo »

necu nikad s tobom u kino haj znaj u sta bi izrast'o
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#2303 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by PeppermintSA »

Imao sam i ja skeč u kinu. Bio drugi ili treći srednje i gledao neki akcioni film s curom koju sam tada, bezbeli, bario. Mi u kinu, sve normala, ja fol džentlmen, uzeo karte, kokice, sokove, čokolade...i kao da uživamo pa idemo na bilijar(jebiga, dječija zajebancija).

Sad nije bio neki film, ali je uglavnom bio akcioni :D kad u po frke, počne ona plakati na sav glas :shock: urliče li urliče... :shock: šta ti je bona? meni se mama i tata razvode (???) :?

haj da je neka romantična komedija ili neka porodična drama ili nešto, pa da joj naumpalo, već totalna makljaža, likovi se biju, krv pršti a ona konta o mami i tati :shock: I haj, smirujem ja, biće dobro bla bla bla kad ustade i izađe iz kina. Kontam lujka će se roknuti ili nešto i ja za njom, kad nje niđe iz glave.

Zvao, slao poruke...prvenstveno da vidim ako je živa :lol: ništa nije odgovarala, nije je bilo na msnu - nestala s lica zemlje. Kad eto je za jednu 7 dana na msn, javim se - rekoh jesi živa ba, šta ti je? Slijedi odgovor: ''Našla momka i on je malo ljubomoran'' :lol: :lol: :lol:

nek si mi živa i zdrava i allahimanet :lol:
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#2304 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Mr.Penguin »

PeppermintSA wrote:Imao sam i ja skeč u kinu. Bio drugi ili treći srednje i gledao neki akcioni film s curom koju sam tada, bezbeli, bario. Mi u kinu, sve normala, ja fol džentlmen, uzeo karte, kokice, sokove, čokolade...i kao da uživamo pa idemo na bilijar(jebiga, dječija zajebancija).

Sad nije bio neki film, ali je uglavnom bio akcioni :D kad u po frke, počne ona plakati na sav glas :shock: urliče li urliče... :shock: šta ti je bona? meni se mama i tata razvode (???) :?

haj da je neka romantična komedija ili neka porodična drama ili nešto, pa da joj naumpalo, već totalna makljaža, likovi se biju, krv pršti a ona konta o mami i tati :shock: I haj, smirujem ja, biće dobro bla bla bla kad ustade i izađe iz kina. Kontam lujka će se roknuti ili nešto i ja za njom, kad nje niđe iz glave.

Zvao, slao poruke...prvenstveno da vidim ako je živa :lol: ništa nije odgovarala, nije je bilo na msnu - nestala s lica zemlje. Kad eto je za jednu 7 dana na msn, javim se - rekoh jesi živa ba, šta ti je? Slijedi odgovor: ''Našla momka i on je malo ljubomoran'' :lol: :lol: :lol:

nek si mi živa i zdrava i allahimanet :lol:
:lol: super ce se njih dvoje slagati neka si se ti izvukao :D
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#2305 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by burek_in_space »

PeppermintSA wrote:Imao sam i ja skeč u kinu. Bio drugi ili treći srednje i gledao neki akcioni film s curom koju sam tada, bezbeli, bario. Mi u kinu, sve normala, ja fol džentlmen, uzeo karte, kokice, sokove, čokolade...i kao da uživamo pa idemo na bilijar(jebiga, dječija zajebancija).

Sad nije bio neki film, ali je uglavnom bio akcioni :D kad u po frke, počne ona plakati na sav glas :shock: urliče li urliče... :shock: šta ti je bona? meni se mama i tata razvode (???) :?

haj da je neka romantična komedija ili neka porodična drama ili nešto, pa da joj naumpalo, već totalna makljaža, likovi se biju, krv pršti a ona konta o mami i tati :shock: I haj, smirujem ja, biće dobro bla bla bla kad ustade i izađe iz kina. Kontam lujka će se roknuti ili nešto i ja za njom, kad nje niđe iz glave.

Zvao, slao poruke...prvenstveno da vidim ako je živa :lol: ništa nije odgovarala, nije je bilo na msnu - nestala s lica zemlje. Kad eto je za jednu 7 dana na msn, javim se - rekoh jesi živa ba, šta ti je? Slijedi odgovor: ''Našla momka i on je malo ljubomoran'' :lol: :lol: :lol:

nek si mi živa i zdrava i allahimanet :lol:
E ovo je :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#2306 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by PeppermintSA »

Evo kad sam već napisao moje iskustvo, da napišem i situaciju koju mi je ispričala jaranica iz Pariza:

Elem, ima jarana porijeklom iz Koreje, ili 'vako nešto. Sad kroz priču se može naslutiti da je momak teški jebač, da svaki dan žega novu ali kao da je nekad u prošlosti bio povrijeđen pa je zato takav - šta ti ja znam. Uglavnom, klepio on neku trebu u Parizu iz baš dobrostojeće porodice, obrazovana, pametna, zgodna, radi u Chanelu ili gdje li već kao neki dizajner. Jedina mana - ima momka. Ali je valjda taj momak maltretira, vrijeđa, zapostavlja itd. i ona traži sreću drugdje. I sad glavni lik ove priče, iako teški jebač, se zaljubi u tu curu, nadajući se nečemu. Počeo joj pisati pjesmice, slati ljubavne poruke itd. iako su se do tad samo viđali iza četiri zida njegovog stana

Da skratim - napokon izađu na prvi pravi dejt i kasnije odu u neku diskoteku da je upozna s jaranima jer mu je toliko bilo stalo do nje pa je htio približiti svome svijetu, i ona se za tu noć kresne s četvoricom njegovih jarana(JEDNA NOĆ) :lol: :lol: :lol: :lol: A s 5. se nađe sutradan :lol: i kad joj on svašta izgovori, ona se nasmije i kaže da ne vjeruje u monogamiju :thumbup:

eto šta vam je pravi dejt :lol: izađeš s trebom na sok, i usrećiš cijelu mušku ekipu :lol: Čovjek se baš zapita što živi u Sarajevu a ne u Parizu :lol:
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#2307 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by S4mpion »

PeppermintSA wrote:Evo kad sam već napisao moje iskustvo, da napišem i situaciju koju mi je ispričala jaranica iz Pariza:

Elem, ima jarana porijeklom iz Koreje, ili 'vako nešto. Sad kroz priču se može naslutiti da je momak teški jebač, da svaki dan žega novu ali kao da je nekad u prošlosti bio povrijeđen pa je zato takav - šta ti ja znam. Uglavnom, klepio on neku trebu u Parizu iz baš dobrostojeće porodice, obrazovana, pametna, zgodna, radi u Chanelu ili gdje li već kao neki dizajner. Jedina mana - ima momka. Ali je valjda taj momak maltretira, vrijeđa, zapostavlja itd. i ona traži sreću drugdje. I sad glavni lik ove priče, iako teški jebač, se zaljubi u tu curu, nadajući se nečemu. Počeo joj pisati pjesmice, slati ljubavne poruke itd. iako su se do tad samo viđali iza četiri zida njegovog stana

Da skratim - napokon izađu na prvi pravi dejt i kasnije odu u neku diskoteku da je upozna s jaranima jer mu je toliko bilo stalo do nje pa je htio približiti svome svijetu, i ona se za tu noć kresne s četvoricom njegovih jarana(JEDNA NOĆ) :lol: :lol: :lol: :lol: A s 5. se nađe sutradan :lol: i kad joj on svašta izgovori, ona se nasmije i kaže da ne vjeruje u monogamiju :thumbup:

eto šta vam je pravi dejt :lol: izađeš s trebom na sok, i usrećiš cijelu mušku ekipu :lol: Čovjek se baš zapita što živi u Sarajevu a ne u Parizu :lol:
Na jednu stranu sto lose bira cure,ali sto lose bira jarane :lol: :lol:
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#2308 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by PeppermintSA »

S4mpion wrote:
PeppermintSA wrote:Evo kad sam već napisao moje iskustvo, da napišem i situaciju koju mi je ispričala jaranica iz Pariza:

Elem, ima jarana porijeklom iz Koreje, ili 'vako nešto. Sad kroz priču se može naslutiti da je momak teški jebač, da svaki dan žega novu ali kao da je nekad u prošlosti bio povrijeđen pa je zato takav - šta ti ja znam. Uglavnom, klepio on neku trebu u Parizu iz baš dobrostojeće porodice, obrazovana, pametna, zgodna, radi u Chanelu ili gdje li već kao neki dizajner. Jedina mana - ima momka. Ali je valjda taj momak maltretira, vrijeđa, zapostavlja itd. i ona traži sreću drugdje. I sad glavni lik ove priče, iako teški jebač, se zaljubi u tu curu, nadajući se nečemu. Počeo joj pisati pjesmice, slati ljubavne poruke itd. iako su se do tad samo viđali iza četiri zida njegovog stana

Da skratim - napokon izađu na prvi pravi dejt i kasnije odu u neku diskoteku da je upozna s jaranima jer mu je toliko bilo stalo do nje pa je htio približiti svome svijetu, i ona se za tu noć kresne s četvoricom njegovih jarana(JEDNA NOĆ) :lol: :lol: :lol: :lol: A s 5. se nađe sutradan :lol: i kad joj on svašta izgovori, ona se nasmije i kaže da ne vjeruje u monogamiju :thumbup:

eto šta vam je pravi dejt :lol: izađeš s trebom na sok, i usrećiš cijelu mušku ekipu :lol: Čovjek se baš zapita što živi u Sarajevu a ne u Parizu :lol:
Na jednu stranu sto lose bira cure,ali sto lose bira jarane :lol: :lol:
a najtužnije je što je nastavio žegati, s tim što je sad ne uvodi u raju :lol:
User avatar
ortodont
Posts: 1834
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#2309 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by ortodont »

Ductus Holedocus wrote: Nastavi on dalje..najednom se okrenu rokercina i nesto mu rece.. :x
Ovaj "moj"prestade o filmu,poce pricati o rokerima,kako su oni izdajnici,kako slijede sejtana ..kako ovo,kako ono:shock:
Inace je izrastao u velikog vehabiju 8-)
Oplakah pred spavanje. :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:

PeppermintSA wrote:Slijedi odgovor: ''Našla momka i on je malo ljubomoran'' :lol: :lol: :lol:

nek si mi živa i zdrava i allahimanet :lol:
:lol: :zzzz:
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#2311 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Kinaski »

Ja nikad sa djevojkom u zivotu nisam izas'o ! :((((((

One koje mene hoce , ja njih necu . One koje ja hocu mene nece . Zacarni krug . A imam 24 godine !!! Jos sam nevin , nikad nisam curu u usta poljubio ko kolega respo !! Nek se smiluje neka forumasica . Zelim da postanem muskarac konacnooo :D :D
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#2312 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Kinaski »

A i kud ce ti veci sevap za ove mubarek dane :D
Lounge Act
Posts: 2210
Joined: 24/02/2011 18:21
Location: :)

#2313 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Lounge Act »

.
Last edited by Lounge Act on 03/01/2015 13:11, edited 1 time in total.
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#2314 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Kinaski »

Lounge Act wrote:s 24 nikad se nisi ni poljubio :shock: ma bjezi baaaaa
i usput spusti malo kriterije, trazi cure u svojoj ligi, ocito nisi tako dobar ko sto mislis
:lol:

ja sam cuo da ova prica prolazi kod MILF-ica :) ovako se dize hajp
Blacksmith
Posts: 20
Joined: 28/06/2012 13:57

#2315 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Blacksmith »

Svaki put oplačem kad čitam temu...

Meni se pravo desio jedan čudan date...Izašao sa djevojkom , lijepa , zgodna, fina...Upoznali se slučajno i tako to krene...I sjedimo mi jednom u gradu i priča iz života , kako to već ide, kad govori ona meni u prošlosti napao je neki momak pa eto ona se sad boji navečer hodati i otvara torbu kad unutra arsenal. Od peper sprejeva do alarma koji se pali na izvlacenje jednog djela iz alarma a ni manje ni vise sam istu stvar imao kod kuce donio mi drug negdje nabavio , a vjerujte mi da uši odpadaju kad se to upali....Vidim ja koliko je sata , bolje reko čuvaj ti sebe dok ona nije gdje onaj alarm upotrjebila...

A vala bila mi je šuhveli od početka, još reko samo da mi počne reket uzimati.... :evil:
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#2316 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Kinaski »

Blacksmith wrote:Svaki put oplačem kad čitam temu...

Meni se pravo desio jedan čudan date...Izašao sa djevojkom , lijepa , zgodna, fina...Upoznali se slučajno i tako to krene...I sjedimo mi jednom u gradu i priča iz života , kako to već ide, kad govori ona meni u prošlosti napao je neki momak pa eto ona se sad boji navečer hodati i otvara torbu kad unutra arsenal. Od peper sprejeva do alarma koji se pali na izvlacenje jednog djela iz alarma a ni manje ni vise sam istu stvar imao kod kuce donio mi drug negdje nabavio , a vjerujte mi da uši odpadaju kad se to upali....Vidim ja koliko je sata , bolje reko čuvaj ti sebe dok ona nije gdje onaj alarm upotrjebila...

A vala bila mi je šuhveli od početka, još reko samo da mi počne reket uzimati.... :evil:
Kako ste se upoznali to nam reci , sta si joj rek'o ???
i jeste se ljubili u usta ko nas drug respo ???
Blacksmith
Posts: 20
Joined: 28/06/2012 13:57

#2317 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Blacksmith »

187 wrote:
Blacksmith wrote:Svaki put oplačem kad čitam temu...

Meni se pravo desio jedan čudan date...Izašao sa djevojkom , lijepa , zgodna, fina...Upoznali se slučajno i tako to krene...I sjedimo mi jednom u gradu i priča iz života , kako to već ide, kad govori ona meni u prošlosti napao je neki momak pa eto ona se sad boji navečer hodati i otvara torbu kad unutra arsenal. Od peper sprejeva do alarma koji se pali na izvlacenje jednog djela iz alarma a ni manje ni vise sam istu stvar imao kod kuce donio mi drug negdje nabavio , a vjerujte mi da uši odpadaju kad se to upali....Vidim ja koliko je sata , bolje reko čuvaj ti sebe dok ona nije gdje onaj alarm upotrjebila...

A vala bila mi je šuhveli od početka, još reko samo da mi počne reket uzimati.... :evil:
Kako ste se upoznali to nam reci , sta si joj rek'o ???
i jeste se ljubili u usta ko nas drug respo ???
Strašan si :D :thumbup:
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#2318 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by madFlava »

187 wrote:Ja nikad sa djevojkom u zivotu nisam izas'o ! :((((((

One koje mene hoce , ja njih necu . One koje ja hocu mene nece . Zacarni krug . A imam 24 godine !!! Jos sam nevin , nikad nisam curu u usta poljubio ko kolega respo !! Nek se smiluje neka forumasica . Zelim da postanem muskarac konacnooo :D :D
Da ti mozda nisi kakav zabac ? :D
User avatar
drag_gost
Posts: 5537
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#2319 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by drag_gost »

Izadjem ti ja s hanumom tako jednom u kino, dobar ljubavni film sa Misel Fajfer i Herisonom Fordom. Sve sam ja uzdurisao za taj dan.
Kupio joj bombonjeru, sa jaranom koji je radio u kinu, sredio da ona dobije broj sjedista 69, a da je ispod sjedista ceka bombonjera sa puncom (takve je voljela najvise, dusa draga). Sredim ti ja da oko nas nema nikoga u cijelom redu, osim parova. Kad se zavrsi film trebala je da pjeva "Marry you" u rijetkoj i uncut piano izvedbi Brune Marsa. Na sredini filma bi se pojavila poruka na crnom platnu velikog okrana: Sretne 2 godine veze Meliha, pa malim slovima Tvoj Dzevdo. Cak sam i napravio malo srce da bude u desnom donjem uglu.
Sve sam ti ja to bio uzdurisao i mislio da je sve sredjeno, dok iza mene nisu sjeli momak i cura. Smijala se svo vrijeme, a ovaj se crvenio. Moja Meliha nije mogla da izdura to i poslije 20 minuta je izasla iz kina. Ni bombonjeru nije probala, dusa draga.

:D
User avatar
brad90
Posts: 698
Joined: 28/05/2011 07:37
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#2320 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by brad90 »

drag_gost wrote:Izadjem ti ja s hanumom tako jednom u kino, dobar ljubavni film sa Misel Fajfer i Herisonom Fordom. Sve sam ja uzdurisao za taj dan.
Kupio joj bombonjeru, sa jaranom koji je radio u kinu, sredio da ona dobije broj sjedista 69, a da je ispod sjedista ceka bombonjera sa puncom (takve je voljela najvise, dusa draga). Sredim ti ja da oko nas nema nikoga u cijelom redu, osim parova. Kad se zavrsi film trebala je da pjeva "Marry you" u rijetkoj i uncut piano izvedbi Brune Marsa. Na sredini filma bi se pojavila poruka na crnom platnu velikog okrana: Sretne 2 godine veze Meliha, pa malim slovima Tvoj Dzevdo. Cak sam i napravio malo srce da bude u desnom donjem uglu.
Sve sam ti ja to bio uzdurisao i mislio da je sve sredjeno, dok iza mene nisu sjeli momak i cura. Smijala se svo vrijeme, a ovaj se crvenio. Moja Meliha nije mogla da izdura to i poslije 20 minuta je izasla iz kina. Ni bombonjeru nije probala, dusa draga.

:D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dzevdo kako si mi romantican :bih:

Bosna romanticima !!! Bosna do Kanzasa !!!

Tvoj MEHAN 8-)
Lounge Act
Posts: 2210
Joined: 24/02/2011 18:21
Location: :)

#2321 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Lounge Act »

.
Last edited by Lounge Act on 03/01/2015 13:11, edited 1 time in total.
User avatar
ever!
Posts: 156
Joined: 31/01/2011 00:04

#2322 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by ever! »

187 wrote:Ja nikad sa djevojkom u zivotu nisam izas'o ! :((((((

One koje mene hoce , ja njih necu . One koje ja hocu mene nece . Zacarni krug . A imam 24 godine !!! Jos sam nevin , nikad nisam curu u usta poljubio ko kolega respo !! Nek se smiluje neka forumasica . Zelim da postanem muskarac konacnooo :D :D
Ma samo opušteno, nisam ni ja nišš bolji... skoro ista situacija al ne brinem se bašš :-D :-D
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2323 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by plain vanilla »

drag_gost wrote:Izadjem ti ja s hanumom tako jednom u kino, dobar ljubavni film sa Misel Fajfer i Herisonom Fordom. Sve sam ja uzdurisao za taj dan.
Kupio joj bombonjeru, sa jaranom koji je radio u kinu, sredio da ona dobije broj sjedista 69, a da je ispod sjedista ceka bombonjera sa puncom (takve je voljela najvise, dusa draga). Sredim ti ja da oko nas nema nikoga u cijelom redu, osim parova. Kad se zavrsi film trebala je da pjeva "Marry you" u rijetkoj i uncut piano izvedbi Brune Marsa. Na sredini filma bi se pojavila poruka na crnom platnu velikog okrana: Sretne 2 godine veze Meliha, pa malim slovima Tvoj Dzevdo. Cak sam i napravio malo srce da bude u desnom donjem uglu.
Sve sam ti ja to bio uzdurisao i mislio da je sve sredjeno, dok iza mene nisu sjeli momak i cura. Smijala se svo vrijeme, a ovaj se crvenio. Moja Meliha nije mogla da izdura to i poslije 20 minuta je izasla iz kina. Ni bombonjeru nije probala, dusa draga.

:D
:lol:
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#2324 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Kinaski »

madFlava wrote:
187 wrote:Ja nikad sa djevojkom u zivotu nisam izas'o ! :((((((

One koje mene hoce , ja njih necu . One koje ja hocu mene nece . Zacarni krug . A imam 24 godine !!! Jos sam nevin , nikad nisam curu u usta poljubio ko kolega respo !! Nek se smiluje neka forumasica . Zelim da postanem muskarac konacnooo :D :D
Da ti mozda nisi kakav zabac ? :D
Nek se smiluje neka zenska , mozda se u princa pretvorim
User avatar
kneginjica Mery
Posts: 47
Joined: 12/05/2012 16:52

#2325 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by kneginjica Mery »

Eh ovako pročitala sam svih 97 strana :) I reko da i ja doprinesem temi. Pamtim jedino ovaj toliko loš date. Sviđao mi se jedan momak, ali samo sam ga povremeno viđala jer se kretao u tim od mene starijim krugovima. I tako smo se gledali, i gledali i gledali, i potrajalo je to gledanje sad ne znam koliko, dok ga nisam počela viđati ispred gimnazije par večeri onako stoji s prijateljima. Prvo što sam posmislila je da čeka neku djevojku, i ja sam naravno brzo prolazila tuda, uvijek se vraćala kući s jednim rođakom itd itd. I jedan dan ja druga smjena i nemamo zadnji čas bila neka sjednica i taj dan pri izlasku iz škole prišla nam je njegova grupica, ja i prijateljica smo se malo izgubile jer se ona već dopisivala sa jednim od njegovih drugova i tako Mr. S meni ko iz topa Mogul dobiti tvoj br, ja naravno ne možeš (tad je to bila fora haha) , i hajde tamo vamo, kaže on meni rekli su oni meni da si ti teška ovako s momcima i zahtjevna, ja reko fino su ti rekli (eh da sam znala koliko je on težak :S ) . I nisam ja njemu tu noć dala br, ali zna se ko jeste moja prijateljica, i tako šalje on poruke ovo ono, sve divno, i dogovorimo se slijedeću nedelju da na miru popijemo kafu. Tako mi se činio pristojan, kulturan i divan dečko sve dok nije počeo pričati, a iz njega su po mom mišljenju izlazile samo laži laž laž laž i sve tako. Sjeli smo u jedan fini prestižni restoran, gdje mi je odmah dao do znanja da je on tu često, i kako je tu skupo, ali on ne žali ako je kvalietno i čisto, u sebi pomislih super dečko je i pedantan. Zatim nas je konobar poslužio i ja sam naručila kafu, jer smo se predhodno dogovorili da idemo na kafu, a i nikad nisam voljela izaći prvi put i nešto izvoditi, a vala ni sve ostale izlaske, nisam sklona pretjerivanju, našta je on rekao ma ona će sok, ja sam ga smao pogledala i rekla ne Kafu ću, on je naručio kafu i sok, i govorio mi kako je hrana divna itd itd. A ja kulturno jela sam, samo ti, naravno nije ni on ništa naručio. Eh onda je počela tortura :S Molim lijepo Mr. S radi u pošti, ima para, mrzi neradnike i bijedu, može sa platom kupiti što neko ne može za godinu, ja šutim kontam prestaće. Kako je loše kad čovjeku ostane još tri-četiri dana do plate a on ima samo 350KM u džepu, to je smak svijeta. Mama mu radi U Vojnoj bolnici, moderna je i pitaju ga kad izađe s njom da li mu je to sestra :O Helouuu, ne zanima me to. Zatim kako ga je neki čovjek pokušao zeznuti i podvaliti mu neku lošu kožu, s kojom je htio presvući sjedišta u autu, ali molim lijepo nije on seljak da se ne razumije, to on može nekom drugom. Ako hoću mogu se kasnije uvjeriti kako je dobro urađeno a i koji je kvalitet kože kad se budemo vozali Novim Audijem :SSSSSS ! U meni je većpočelo kuhati, samo sam klimala glavom, poželila sam još tad ustati i pobjeći glavom bez obzira onda je počeo o prošlogodišnjem ljetovanju naravno Na Pagu, i pogodite odsjeo je u nekom hotelu koji je ko iz snova i pogodite još šta, tamo je bila selma Bajrami :x , i tako sva njegova raja se šokirala kada su se pozdravili, pitate se kako eh pa Mr.S se sa Selmom ljubi u usta, :oops: :oops: :oops: ali ističem to je samo blic čak se i njen pratilac na to ne ljuti. Eh tad sam poludila, reko ja ti moram ići on pa što planirali smo cijeli dan ,i tako reko hajde biću još pola sata, u tih pola sata slušala sam još o Selmi kako ona kad je u sarajevu oni hodaju, vozaju se, itd itd. Ja sve pa supe, extra, mooćno itd. Sreća i jedino što me spasilo u tom trenutku je njegova seka koju treba dovući kući otišla curica u kino obukla nešto na potpetice NEDELJOM pa joj se ne hoda pješke. Kaže on meni hajde samnom po nju pa ću te ja odvući kući, reko neka hvala busem ću, on ma nemoj ovo ono, reko pa eto me kući za 5 min. I tako odem. Poludila sam taj dan, toliko gluposti se nisam naslušala za cijeli život. Zaboravila sam reći da njegovuseku odmah čeka posao kad završi medicinsku, a i on Je Direktor u pošti ne navedoh. Možete misliti, nebuloze su išle iz krajnosti u krajnost. Zvao me je od tad svaki dan, nekad sam odgovorila na poziv nekad Ne, i tako nađem ja momka PRISTOJNOG S KOJIM SAM I DAN DANAS U VEZI, i riješim se budale, nazvao me jedan dan i kaže doći ću po tebe čekaj na stanici ja reko da sitiživ i zdrav ja sam ti 2 mjeseca u vezi, na što sam začula sa tu tu tu tu :)


I prošlo je eto vise od dvije godine, danas ga vidim u autobusu sklanja pogled :run:
Post Reply